Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 697

Wątek: Apator Toruń - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach

    Apator Toruń - sezon rozpoczęty !

    I wszystko jasne. Dzis ta informacja znajdzie się w gazetach. W Toruniu w jednej druzynie bedzie 4 zawodnikow Grand Prix: Rickardsson, Crump, Bajerski, Protasiewicz.

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli to wszystko prawda to ....
    Wielkie brawa dla działaczy z Torunia za stworzenie "dream teamu" .
    Jak już napisałem w innym wątku w takiej sytuacji w roku 2003 pozostałe 7 zespołów walczyć będzie conajwyżej o vice mistrza.

    To chyba nie może być prawda :
    1.Rickardsson
    2. Crump
    3. Protasiewicz
    4. Bajerski
    5. Sawina
    6. M.Jaguś
    7. Midziński
    8. W.Jaguś


    I kto z nimi może wygrać?
    Pewnie się komuś uda ( może Polonii :) ), ale całe rozgrywki zostały pozbawione sensu :( .

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie nazwiska nie jezdza a Włokniarz takze zmontowal niezla ekpie

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    spokojnie nazwiska nie jezdza a Włokniarz takze zmontowal niezla ekpie
    Nie tylko Wlokniarz. A Bydgoszcz? Jezeli beda tam jezdzic np. Loram, Wiltshire, Gollob T i J, Krzyzaniak i Kowalik to wcale nie sa gorsza ekipa od torunskiej! No moze troszeczke... ale to jest zuzel i wypadki chodza po ludziach!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekajcie jeszcze na Wroclaw. Nie podoba mi sie to, ale wedlug lokalnej prasy i tv we Wroclawiu juz praktycznie jest 2 bardzo dobrych zawodnikow - junior i senior.
    1.Hancock
    2.Slabon
    3.Nowy zawodnik
    4.Dados
    5.Nicholls
    6.Nowy zawodnik
    7.Boginczuk
    8.Jedrzejak

    Czyli zaczynamy wyscig bankrutow. Kto pierwszy odpadnie tak jak Polonia Pila w zeszlym roku?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt :
    "Dziś o 15.00 w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu odbędzie się konferencja prasowa Apatora/Adriany. Tymczasem wciąż trwają spekulacje kto zasili pomorskie zespoły.

    Dziś poznamy ostateczny skład Apatora/Adriany na sezon 2003. Działacze organizują konferencję prasową w Ratuszu Staromiejskim. - O godz. 15 zapraszamy media - mówi Piotr Nagiel, rzecznik prasowy. - Na spotkaniu zabraknie tylko Tony Rickardssona , który przyjedzie wieczorem do siedziby klubu. Na konferencji zaprezentujemy kolejnych nowych zawodników. Kto to będzie, nie mogę zdradzić. To ma być niespodzianka.

    Crump i Protasiewicz?

    Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy wczoraj podpisał kontrakt z Apatorem/Adrianą Jason Crump . Australijczyk jest związany ze sponsorem, firmą LNB , której właściciele dogadali się już z władzami toruńskiego klubu. Media spekulują, że również Piotr Protasiewicz będzie jeździł w Toruniu. Jarosław Ratkowski , menedżer "Pepe" i sam zawodnik nie potwierdzili tej informacji. - Nic nam nie wiadomo o tym, jakoby Piotr miał w czwartek podpisać kontrakt w Toruniu - informuje Ratkowski. Menedżer i Piotr przebywali wczoraj w Warszawie i niewykluczone, że prowadzili rozmowy z działaczami Gwardii, którzy złożyli Piotrowi korzystną ofertę.

    Tak, czy inaczej rzecznik toruńskiego klubu zapowiada, że podczas dzisiejszej konferencji zostaną przedstawieni nowi zawodnicy. Być może oprócz Crumpa chodzi o Krzysztofa Cegielskiego , którego... również sponsoruje firma LNB. "

    za http://www.info.bydgoszcz.pl/wydarzenia.asp?r=2


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry :D
    Temat dotyczy żużla a ja powiem coś takiego :D popatrzcie na wielki Real Madryt też nakupili zawodnikow i co teraz mają 6 miejsce w lidze, więc to że w Apatorze pojedzie czterech zawodników GP to o niczym nie świadczy :P:P:P

    Pozdrówka


  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson + Crump + Protasiewicz = pusta kasa i wielkie długi

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Świadczy. Ale świadczy o beznadziejnym pomysle - zniesienia KSM. No. Moze świadczyć tez o kasiastych sponsorach i ludziach zwiazanych z klubem toruńskim. A poźniej - zdaje mi sie - będzie świadczyć o podjetych złych przedsezonowych decyzjach, dzieki którym sejf Apatora bedzie świecił pustkami. Oby nie, ale doswiadczenie z przeszłości mówi - tak.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    pusta kasa

    w tym roku w toruniu byla niska frekwencja a w nadchodzacym po 2-3 meczach 65-25 stadion bedzie swiecil pustkami.

    pzdr.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to nie wyjdzie na dobre

    Tak jak mówiłem zniesienie KSM powoduje ze o mistrzostwie Polski decyduje w 99% kasa. Nadal uwazam ze był to zły pomysł.:(:(
    Jestem ciekawy jak finanse Apatora bedą sie prezentowały pod koniec roku bo przy takim składzie trudno jest utrzymac płynnosc finansową.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    choroba drąży żużel

    jak slysze takie historie, z w jednym apatorze, startowac bedzie pepe, rickardsson, crump, bajerek i jeszcze sawina z jagusiem, to wpierwszej chwili mysle sobie - "ale byloby fajnie gdyby tak u nas zrobic taka druzyne".

    ale kiedy pomysle co byloby za rok czy dwa lata ogarnia mnie przerazenie.to jest jakas paranoja. spelniaja sie chore ambicje jakiegos niedowartosciowanego biznesmena, ktory zuzla nie zna wcale, a jego problemow nawet w najmiejszym stopniu.

    ja mialbym taka propozycje. jak myslicie , ile ludzi przyszloby na mecz torun - zielona, jesli juz w srode awizowalibysmy nastepujacy sklad:
    1.klopot
    2.kiersztan
    3.majewski
    4.dominiczak
    5.stojanowski
    6.marcinkowski
    7.kasprowiak
    8.smoter

    mysle ze przyszloby jakies 2 tysiace ludzi (a moze mniej), w kasach zostawiliby bardzo malo pieniazkow, a apator wygralby jakies 73-17.

    3-4 takie mecze w seonie na wlasnym torze i pan prezes juz nie chce takiej silnej druzyny.

    szkoda ze debile decyduja o tym jak beda wygladac rozgrywki zuzlowe w polsce...
    csak eger miki. unio rongy.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    a unia przyjedzie w skladzie

    rempala
    kosciuch
    L.jankowski
    k.kasprzak
    robert kasprzak (zdaje licencje w maju!)
    wolsztynski
    m.jankowski
    balinski

    kasprzak zrobi 14 pkt w szesciu biegach! a reszta 9 pkt w dziewieciu biegach i wynik 67-23 a unia kasa zaoszczedzi !

    a jaka przyjemnosc dla mlodziezy pojedzic z 4 uczestnikow GP mistrzem i v-ce mistrzem swiata i Protasiem i Bajerem.

    Nie bez kozery karwan jest wg chyba wprost 47 Polakiem jesli chodzi o kase. Ale zeby wlasna kase (kilka baniek) klasc na stol by ogladac pojednynki z juniorami z unii leszno i zelonej gory ? znajac ostatni mecz wts smiem twierdzic ze rusko tez zastosuje wariant oszczednosciowy !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    No i zaczelo sie pi******nie. Wiedzialem ze jak wejde do tego tematu to spotkam takie opinie. Wszyscy biadola ze ich druzyny przyjada z juniorami. Rozumiem was ze jestescie zli ze wszystko zostalo pozamiatane, ale zachowujecie sie jak rozkapryszone bachory . Wszyscy juz widzieli Włokniarza jako DMP, ale ja pisalem spokojnie poczekajmy do 19 grudnia. No i mamy ten dzien, uwazam ze to jest sprawa Karwana i sponsorow, i jesli tak zdecydowali to my nic nie mamy do powiedzenia. A poza tym rowniez wczesniej napisalem ze Karwan nie podejmuje sie rzeczy, ktore sa niewykonalne. Wkurza mnie fakt ze jakby Wroclaw mial taka ekipe to by wszyscy gadali, no tak przeciez Wroclaw to najbogatszy polski klub, ich na to stac. Mam nadzieje ze i tak rozgrywki beda ciekawe bo, odpukac wypadki chodza po ludziach.
    Pozdrawiam
    Marcin

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno Apator z takim składem jest niemal pewniakiem na mistrza. Niemal, bo już nie raz faworyci przegrywali z teoretycznie słabszymi rywalami. Z pewnością na pierwsze pojedynki będzie chodzić sporo kibiców, ale kiedy im się znudzą mecze do jednej bramki to stadion będzie świecił pustkami. Rzeczywiście lepiej dla kilku klubów będzie wystawić samych juniorów - przynajmniej zaoszczędzą kasę.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bajerek

    No i mamy ten dzien, uwazam ze to jest sprawa Karwana i sponsorow, i jesli tak zdecydowali to my nic nie mamy do powiedzenia.

    Dlaczego nic nie mamy do powiedzenia ? Przeciez karwan zabija ten sport !

    Payne gdzie te czasy z lat osiemdziesiatych ? a teraz juz nie wazne jest kto ma wiekszy portfel ale kto ma wieksza walizke !:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie niech sie Torun cieszy poki moze...
    Po sezonie bedzie: Frekwencja niska, w kasie pustka i beda narzekali, jaki to ich prezes jest.... po co wszystkich kupowal...tylko kase stracili,
    POki co na papierze maja pake... ale zobaczymy jak bedzie...
    Czy warto jest zrobic dream team na jeden sezon a pozniej miec problemy z kasa??

  18. Powrót do góry    #18
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    dedykacja

    ten temat, jaki sklad Wlokniarza, byc moze Bydgoszczy, Wroclawia, czy Unii to nie wiem ( bo na rynku zostaje coraz mniej wartosciowych zawodnikow:( dedykuje zwolennikom zniesienia KSM-u!!! pamietam jak wiekszosc szanownych kolegow i kolezanek z wielkim entuzjazmem przyjela do wiadomosci informacje o zniesieniu kalkulowanej sredniej meczowej, twierdzac iz to ona wlasnie zabija polski zuzel...

    Nie mialem wtedy wielkiej ochoty na polemike, jako iz przeciwstawianie sie tlumowi przypominaloby walenie glowa w mur ( chwala tym co podjeli dyskujse w obrnie ksm - m.in. Damian ).

    Nie minely 3 miesiace, a jak na dloni widac co naprawde zabije nasz kochany speedway!:( - zycze z calego serca zbilansowania budzetu na koniec roku tak Toruniowi ( chyba ze Karwan dolozy w wlasnej kieszeni ), i innym miastom, gdzie "owczy ped" do sukcesu przedlozony jest nad wynik finansowy klubu. No ale przeciez po sezonie zawsze mozna oglosic upadlosc i rozpoczac z czystym kontem nowy rok, a przy przychylnosci GKSZ nawet w najwyzszej klasie rozgrywkowej...

    ehh... - ta kwestia wymaga chyba nowego tematu...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Rickardsson + Crump + Protasiewicz = pusta kasa i wielkie długi
    Dlaczego zaraz pusta kasa? Budzet Apatora w sezonie 2003 ma byc w ok. 4 milinow zlotych i jak znam zycie m/w taki bedzie. To kwestia zarzadzania pieniedzmi i pilnowania by nie uciekaly bokami. Atlas mial kiedys budzet ok. 10 mln, Wybrzeze ma 7 mln... dlugu - oba te kluby nie zdobyly mistrzostwa. To wszystko jest podobne do zarzadzania gospodarka - jezeli wydaje sie czyjes pieniadze (sponsorow, kibicow) to wydaje sie je bez sensu, Karwan podchodzi do klubu jak do swojej wlasnosci o ktora trzeba dbac i nie daje pieniadzom uciekac na boki - bo czuje, ze to sa jego wlasne pieniadze. I tu tkwi przewaga w lidze takich osob jak Rusko. Sokolowski i Majewski nad Majewskim, Wilczynskim itp. Doic krowe trzeba tak by miec jak najwiecej mleka i by krowa nie padla.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Tak jak mówiłem zniesienie KSM powoduje ze o mistrzostwie Polski decyduje w 99% kasa. Nadal uwazam ze był to zły pomysł.:(:(
    Jestem ciekawy jak finanse Apatora bedą sie prezentowały pod koniec roku bo przy takim składzie trudno jest utrzymac płynnosc finansową.
    Zawsze o mistrzostwie Polski decydowala kasa lub uklady - tak bylo i w latach siedemdziesiatych, dziewiecdziesiatych i tak jest teraz. Jakie kluby zdobywaly mistrzostwo w latach istnienia limitu KSM? Zawsze byly to jedne z najbogatszych klubow.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    ja mialbym taka propozycje. jak myslicie , ile ludzi przyszloby na mecz torun - zielona, jesli juz w srode awizowalibysmy nastepujacy sklad:
    1.klopot
    2.kiersztan
    3.majewski
    4.dominiczak
    5.stojanowski
    6.marcinkowski
    7.kasprowiak
    8.smoter
    A Huszcza, Kurmanski, Hamill w tym czasie beda dostawali forse za opalanie sie w zielonogorskich lasach? Piszesz o tym, ze pieniadze, pieniadze, pieniadze. A czym jest Twoja propozycja? Do czego zmierza zuzel w ktorym proponuje sie wysylac juniorkow na mecze w ekstralidze. Na mistrzostwa swiata w pilce noznej kazdy kraj wyslal najsilniejsza druzyne jaka mogl bo to byla jego REPREZENTACJA mimo, ze co najmniej 30% uczestnikow zdaje sobie sprawe, ze bedzie tylko dostarczycielem punktow...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Payne gdzie te czasy z lat osiemdziesiatych ? a teraz juz nie wazne jest kto ma wiekszy portfel ale kto ma wieksza walizke !:)
    Jankowski, Kasprzak, Krzystyniak itd. Moze opowiesz o tym, jak Unia Leszno w latach osiemdziesiatych dostawala z PZM "z przydzialu" sprzet np. godeny, GMy a inne kluby nie? I co wtedy decydowalo o mistrzostwie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darkness

    chcialbym cie zrozumiec
    ale nie potrafie
    Bo czy teraz nie byloby gonitwy za zaodnikiem ze srednia 3,11
    i on za te nedzne 3 punkty w meczu wzialby za podpis 100 000 zl?

    ciekawe na jakich podstawach sadzisz ze KSM przyniosl cos dobrego
    przeciez to kompletnie nienaturalne
    przenies to na skoki, na inne dyscypliny

    Np. na kosza
    i w jakiej skali obliczylbys KSM
    i co by to dalo

    Jakos Rikardsson mowi ze KSM nalezy zniesc tez w Szwecji

    Powiedz. Co takiego dobrego ten KSM przyniosl w Polsce?
    Poza pochwala miernoty.

    Bo i tak ludzie nienajlepsi jezdzili na zuzlu
    bo byli tansi
    a tak zrobili sie drozsi, bo poczuli sie potrzebni

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson + Crump + Protasiewicz = pusta kasa i wielkie długi
    To akurat na całe szczęście nie twoje zmartwienie. Ja znam osobiście inne powody dla których w tym sezonie była pusta kasa.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    darkness i mazerek

    kazdy z was ma racje i swoje argumenta i trudno sie z nimi nie zgodzic ale licze sie tylko ..... wy juz wecie co nie trzeba pisac !

    ale dla mlodziezy napisze

    kasa, kasa, kasa a pozniej jeszcze $$$$$$$$$$ itd......

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]ten temat, jaki sklad Wlokniarza, byc moze Bydgoszczy, Wroclawia, czy Unii to nie wiem ( bo na rynku zostaje coraz mniej wartosciowych zawodnikow:( dedykuje zwolennikom zniesienia KSM-u!!! pamietam jak wiekszosc szanownych kolegow i kolezanek z wielkim entuzjazmem przyjela do wiadomosci informacje o zniesieniu kalkulowanej sredniej meczowej, twierdzac iz to ona wlasnie zabija polski zuzel...
    /.../
    Nie minely 3 miesiace, a jak na dloni widac co naprawde zabije nasz kochany speedway!:( - zycze z calego serca zbilansowania budzetu na koniec roku tak Toruniowi ( chyba ze Karwan dolozy w wlasnej kieszeni ), i innym miastom, gdzie "owczy ped" do sukcesu przedlozony jest nad wynik finansowy klubu. No ale przeciez po sezonie zawsze mozna oglosic upadlosc i rozpoczac z czystym kontem nowy rok, a przy przychylnosci GKSZ nawet w najwyzszej klasie rozgrywkowej.. [quote]

    A konkretnie? Co masz do zarzucenia? Gdyby byl KSM tez bysmy sie obracali w kregu tych samych kandydatow do mistrzostwa - Wroclaw, Bydgoszcz, Torun, Czestochowa. Nikt nie stawialby na Pile, Gdansk, a Zielona Gora i Leszno przewidziane bylyby do walki o srodek tabeli. Zreszta Torun musialby i tak kupe zawodnikow sprzedac i kupic, zeby sie liczyc bo KSM druzyny bylo bardzo wysokie po pogromach jakie Apator robil w drugiej rundzie w meczach z Gorzowem, Gdanskiem i Pila. Chyba, ze dzieki limitowi KSM mialby albo jezdzic wylacznie w krajowym skladzie albo oddac Kowalika i jechac caly sezon z Puszakowskim, Chrzanowskim, Bajerskim, Jagusiem i Rickardssonem - prawdopodobnie walczyc znowu o utrzymanie - bo nie miescilby sie w limicie mimo, ze zajal dopiero 5 miejsce!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jeśli chodzi o wartość sportową takiego składu to z pewnością powstał tu kolejny Dream Team, jednak o jego wartości przekonamy się dopiero w trakcie sezonu, same nazwiska nie jeżdżą....
    A jeśli chodzi o finanse to poczekajmy z tymi czarnymi myślami do końca sezonu. Być może działacze Apatora mają wystarczająco dużo kasy i wiedzą co robią....Być może....

    P.S. Gratuluje MORCIASZ !!!! 4 wpisy pod rząd w ciągu kilkunastu minut to chyba rekord ! Trzymaj tak dalej a napewno bardzo szybko nabijesz sobie 1000 postów...A może nawet 10000 ? Kto wie, a może po milionie ogłoszą cię Bóstwem Najwyższym !?!?! Pff.....

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Niech ściągają kogo sie da jak chcą i mają za co ich sprawa.Rok temu każdy mówił że Atlas z tym składem będzie walczył w 2/4 a okazało sie że mógł nawet zdobyć mistrzostwo i to nie zależy jacy zawodnicy jeżdzą w klubie tylko jak mają sprzęt przygotowany bo każdy jest wstanie wygrać z każdym tylko spzęta trzeba mieć ale liczy sie też ATMOSFERA w drużynie i to w dużym stopniu przyczynia sie do dobrych wyników zespołu.Sądze że w Toruniu każdy zawodnik pojedzie dla siebie a nie dla zespołu.A tak apropo to i tak z Unią wam tak dobrze nie pójdzie nawet u siebie bo mamy już Dobruckiego ale duże szanse są że plastron z Bykiem założy Cegielski wieć nie macie co sie chwalić tym składem bo Unia i tak łatwo sie nie podda.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Jeśli chodzi o wartość sportową takiego składu to z pewnością powstał tu kolejny Dream Team, jednak o jego wartości przekonamy się dopiero w trakcie sezonu, same nazwiska nie jeżdżą....
    A jeśli chodzi o finanse to poczekajmy z tymi czarnymi myślami do końca sezonu. Być może działacze Apatora mają wystarczająco dużo kasy i wiedzą co robią....Być może....
    [guote]

    Masz racje, ze same nazwiska nie jezdza. Nie jeden faworyt juz polegl i to jest wlasnie w sporcie piekne. Teraz kazde zwyciestwo z Apatorem dla druzyny wygranej bedzie meczem wspominanym przez lata, a dla Apatora kazda porazka bedzie ciezkim przezyciem - momentalnie media rzuca sie na tych zawodnikow co zawiedli. Jezdzenie jako faworyt to jezdzenie w ogromnym stresie.


    [guote] P.S. Gratuluje MORCIASZ !!!! 4 wpisy pod rząd w ciągu kilkunastu minut to chyba rekord ! Trzymaj tak dalej a napewno bardzo szybko nabijesz sobie 1000 postów...A może nawet 10000 ? Kto wie, a może po milionie ogłoszą cię Bóstwem Najwyższym !?!?! Pff.....
    A takie teksty to moglbys sobie darowac. A moze chcesz wprowadic jakis limit na sportsboard? Np. do 3 wpisow dziennie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A tak apropo to i tak z Unią wam tak dobrze nie pójdzie nawet u siebie bo mamy już Dobruckiego ale duże szanse są że plastron z Bykiem założy Cegielski wieć nie macie co sie chwalić tym składem bo Unia i tak łatwo sie nie podda.
    I tak trzymac! Moim zdaniem jest szansa na co najmniej 5 silnych zespolow, ktore bede miedzy soba walczyc i nikt z tej piatki nie bedzie bez szans na mistrzostwo. Bydgoszcz bedzie bardzo silna, bez dziur w skladzie, Wroclaw tradycyjnie tez sie przylozy, Wlokniarz juz jest mocny, jezeli dojdzie Leszno to iskry beda sie sypac. Zielona Gora tez sporo punktow bedzie potrafila urwac reszcie. Bedzie ciekawie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sopokojnie moi Państwo z tymi emocjami. Spójrzcie na to z innej strony. Tak silna drużyna jak Apator przyciągnie na stadiony dużo więcej ludzi. Przypomnijcie sobie ile kibiców przychodziło na stadiony jak przyjeżdżała Bydgoszcz. Teraz takim magnesem będzie Toruń. Ucierpi na tym tylko gród Kopernika a reszta klubów a raczej włodarzy, będzie od tego odcinać kupnony z zyskami. W minionym sezonie to Bydgoszcz była narażona na pojedynki u siebie z drużynami złożonymi z młodzieżowców, co w konsekwencji przekładało się na frekwencję i stan kasy. Przy takim składzie Apatora jest szansa na dobre zarobki pozostałych uczestników e-ligi.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Sopokojnie moi Państwo z tymi emocjami. Spójrzcie na to z innej strony. Tak silna drużyna jak Apator przyciągnie na stadiony dużo więcej ludzi.
    Dobrze gada - dac mu na piwo.

    Dzis spotkam sie o 15.00 z p. Karwanem - moge zadac jakies pytania do Forumowiczow. Ma ktos jakies pytanka?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    morciasz

    jesli idziesz na spotkanie z karwanem to mozesz zrobic dobry uczynek !

    zadaj mu jedno pytanie od forumowiczow:


    "Wydal Pan Bardzo duzo pieniedzy na sklad apatora w 2003 czy bylby Pan wstanie wspomoc jakas drobna kwota 16 miesiecznego Milosza Tułaka z Leszna, ktory potrzebuje 150 tys. dolarow na operacje w jego sytuacji kazdy zlotowka jest bardzo wazna ?


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tu sie nie zgodze

    Sopokojnie moi Państwo z tymi emocjami. Spójrzcie na to z innej strony. Tak silna drużyna jak Apator przyciągnie na stadiony dużo więcej ludzi.
    To raczej bedzie na odwrót. Jezeli z góry bedzie wiadomo ze twoja druzyna przegra to mimo wszystko przyjdzie mniej ludzi niz na mecz który bedzie wyrównany.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Zastanawia mnie czy Protasiewicz w tym składzie nie będzie miał pretensji, że nie jest liderem. Chyba, że w GP udowodni, że jazda w Apatorze z takimi gwiazdami wpłynie korzystnie na jego sportowy wynik.

  36. Powrót do góry    #36
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    "Wydal Pan Bardzo duzo pieniedzy na sklad apatora w 2003 czy bylby Pan wstanie wspomoc jakas drobna kwota 16 miesiecznego Milosza Tułaka z Leszna, ktory potrzebuje 150 tys. dolarow na operacje w jego sytuacji kazdy zlotowka jest bardzo wazna ?
    Ej abdulah nie wiem, ale wyczuwam tutaj nutke cynizmu. Karwan nie jest czlowiekiem bez serca i nic nie mozna wykluczyc. Jesli padnie taka propozycja to na pewno wspomoze Milosza.

    A co do tej setki najbogatszych Polakow, czemu zawsze wszyscy sa najlepszymi ksiegowymi. Spojrzcie na siebie.

    Pozdrawiam
    Marcin

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz nie chodzi o limit wpisów ale wszystkie Twoje przemyślenia mógłbyś zawrzeć w jednym wpisie - tak to jest przyjęte na tym forum .

    A p.Karwana można by spytać w jaki soposób będą finansowani poszczególni zawodnicy tzn. ile daje sponsor ,ile klub i jakie są różnice w stawkach biegopunktowych?

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bayerek

    zarzucasz mi cynizm w takim momencie ? naprawde niesmacze !

    wpadlem na ten pomysl jak morciasz prosil o pytanie mysle ze moze byc to niezly prezent od nas forumowiczow (posrednio oczywiscie) gdyby udalo sie karwanowi to pytanie zadac i powiedziec ze portal PZ i Forum wlaczaja sie do akcji uratowania zycia temu maluchowi i byc moze prezes rowniez sie dolozy!

    Mysle ze byloby to cos, o czym mozna by siedzac przy wigilijnym stole - pomyslec i tyle.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DRAZ

    Skąd ten pesymizm. Czyżbyś nie wierzył w swoją drużynę.
    Rozumiem, że z Twojego punktu widzenia czyli Gdańska sprawa wygląda beznadziejnie ale liga nie kończy się w Trójmieście. Jestem przekonany, że kibice z Leszna, Wrocławia i innych ośrodków będą wierzyć w zwycięstwo i licznie odwiedzać swoje stadiony. Ja już dziś chciałbym zobaczyć bieg, w którym rywalizować będą T.Gollob, Loram, Protasiewicz i Riki.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, jeżeli się potwierdzi, to gratuluję Krzyżakom składu!
    Chociaż Włókniarz w zeszłym roku też miał czterech jeźdźców z GP (Sullivan, Jonsson, Holta, Walasek, a nie miał nawet medalu.
    Zresztą Crump i Rickardsson to wiadomo – wielka klasa, ale Protasiewicz i Bajerski na miano „stałego” uczestnika GP muszą sobie zapracować.
    W każdy razie skład będzie super (o ile będzie) i gwarantuje walkę o tytuł!!!

    A do malkontentów:
    1. Że skład za drogi – nie będę zgłębiał tego tematu, bo tym się zajmują Leszczynianie. Skoro prezes się zdecydował, to wie, co robi.
    2. Że skład za silny – w końcu nie trzeba do wszystkich meczów wystawiać obu obcokrajowców.

    Tylko dwie uwagi:
    1. Do pary obcokrajowców – to świetni zawodnicy, tylko, jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie obrazić...nie bardzo lubiani, nie szanujący kibiców...Parze Sullivan, Jonsson nie dorastają do pięt i nie chodzi mi o poziom sportowy.
    2. Szkoda Mirka Kowalika!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    andariel

    jak leszczyniacy wiedza wg Ciebie wszystko najlepiej to - dziekuje Ci wreszcie ktos to zrozumial !

    ale mowisz, ze prezes wie co robi (mowisz o Prezesie torunia i w domysle mam rozumiec masz albo przede wszsytkim maslanke, ktory podpisal kontrakty ale kasy narazie nie ma? dobrze mysle ?)

    Prezesi wiedza co robia tak jak majewski wiedzial co robi gdy kontraktowal rickiego i ulamka, tak samo jak wilczynski wiedzial co robi kontraktujac crumpa, hampela, dobruckiego a wczesniej twojego ziomka drabika, jablonskiego, tak samo wiedzial les gordon z gorzowa kontraktujac rickiego, crumpa, bajerka, okonia itd... rusko tez wiedzial co robi kontraktujac w 2001 roku ulamka, sawine, krzyzaniaka i obcokrajowcow - tylko ze musial spuscic z tonu w 2002 bo kase mial pusta po 2001 !

    Twoje zdanie : "prezes wie co robi" - jest dla mnie prawdziwym hitem !

    Niestety biznesplany zawsze w Polsce byly malo realne - niestety ale jak cos sie podpisuje nie majac jakiegokolwiek pokrycia (vide maslanka) to nie moze byc dobrze.

    O Karwana jestem spokojny - bo gosc gwarantuje splate zobowiazan swoim wlasnym majatkiem - nie stac go na utrate dobrego imienia swojego jako biznesmena i firmy - rozumiem ze gosc traktuje zuzel jako hobby, takich hobbistow zuzlowi potrzeba ale chyba przez to zabija ciut zuzel - ale kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac, tak jak ja szanuje Twoje, że

    "prezes wie co robi"

    na koniec slowa :
    " Teraz dopiero czekają nas ciężkie rozmowy ze sponsorami. Do tej pory słyszeliśmy od nich, że nie wiadomo, jaki będzie zespół, o co będziemy walczyć w przyszłym roku, dlatego postanowiliśmy zrobić pierwszy krok. Zaprezentujemy naszą drużynę sponsorom i mamy nadzieję, że to ich ostatecznie przekona do współpracy." - zgadnij kogo ?

    Wara i nadzieja w cuda w pewnym miescie maja niesamowita moc.

    Kiedys - ale nie wiem czy Ty te czasy pamietasz mielismy juz takich karwanow a nazywali sie morawski, niemyjski, rolnicki - pamietasz ?

    Zabawili sie w zuzel za duzo stracili - i zwinieli klocki i do teraz ani ZG ani rybnik ani tarnow nie moga zlapac wiatru w zagle.



    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdulah

    Wiesz co, jakoś dziwna metamorfoza zaszła w Twoich poglądach...
    Dopóki mieliście nadzieje o silnej drużynie w Unii, z Ułamkiem i Hampelem, to było wszystko w porządku. Te twoje teksty: „ja chcę złota...”
    Teraz, gdy w Unii nie wszystko wyszło ze składem, rozpocząłeś nagonkę na wszystkie kluby, którym udało się stworzyć silne składy.
    I grzmisz: to dream-teamy, tak nie może być, bez pokrycia, bankruci...
    Ciekawe, czy gdyby Ułamek został w Lesznie i przyszedł Hampel, tak, jak marzyliście, to byś atakował wtedy Sokołowskiego?
    Jeszcze niedawno lansowałeś Crumpa w Unii, ale jak Crump w Apatorze, to już źle?
    Weź to wszystko przemyśl sobie podczas Świąt, w spokoju, bez emocji.
    Naprawdę dobra rada.

  43. Powrót do góry    #43
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wiesz co, jakoś dziwna metamorfoza zaszła w Twoich poglądach...
    Dopóki mieliście nadzieje o silnej drużynie w Unii, z Ułamkiem i Hampelem, to było wszystko w porządku. Te twoje teksty: „ja chcę złota...”
    Teraz, gdy w Unii nie wszystko wyszło ze składem, rozpocząłeś nagonkę na wszystkie kluby, którym udało się stworzyć silne składy.
    I grzmisz: to dream-teamy, tak nie może być, bez pokrycia, bankruci...
    Ciekawe, czy gdyby Ułamek został w Lesznie i przyszedł Hampel, tak, jak marzyliście, to byś atakował wtedy Sokołowskiego?
    Jeszcze niedawno lansowałeś Crumpa w Unii, ale jak Crump w Apatorze, to już źle?
    Weź to wszystko przemyśl sobie podczas Świąt, w spokoju, bez emocji.
    Naprawdę dobra rada.
    Wlasnie tak trzeba bylo to napisac, Andariel bardzo dobry wpis:)
    Pozdrawiam
    Marcin

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    andariel

    szkoda ze nie odpowiadasz na pytania ?

    tylko pouczasz mnie, za co dziekuje - wezme sobie Twoje slowa gleboko do serca i bede przez cale swieta myslal o tym intensywnie !

    I bede sie modlil na pasterce i podczas swiat do najswietszej matki boskiej czestochowskiej(MBC) o cud!

    Jakby rufin podpisal kontrakt z crumpem i cegla to napewno bym sie martwil skad na to kase wytrzepie ? wierz mi ze musialby przedstawic jakies "biznesplan" tak jak w tym roku gdy sprowadzil seba i rafala, ale rufin nie dal mi narazie powodow do "zmartwienia".

    Ale Ty widze nie martwisz sie skad maslanka kase wezmie, chyba ze wiesz z gory ze jest to niemozliwe aby to sfinansowal i boisz sie przyznac ?

    albo tak jak on zyjesz nadzieja ? ale w cz-wie o ta nadzieje i cuda latwiej, prosciej bo blizej do oltarza z MBC.

    Miesiac lipiec i sierpien beda to piekne miesiace ale niestety nie dla wszystkich klubow:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiedziałem że wątek ten przerodzi się w dyskusje na temat finansów.
    Ja nie zamierzam o tym mówić bo to prywatna sprawa działaczy z Torunia, czy uda im sie utrzymać płynnośc finansową. Jeśli przesadzili z kontraktami to będzą ich błędy i może na tych błędach nauczom sie aby nie popełniać następnych. A w tej chwili moge tylko pogratulować świetnego składu. Ale nie ma cie co się napalać na DMP bo jeszcze może się zmontować pare silnych ekip. Walka może być ciekawa.
    Gwiazd macie dużo w drużynie, ale czy te wasze gwiazdeczki stanowić będą prawdziwą drużyne, jeden monolit, to sie okaże. W tym upartuje szanse dla innych zespołów na wyrównaną walke z Toruniem.

    na koniec slowa :
    " Teraz dopiero czekają nas ciężkie rozmowy ze sponsorami. Do tej pory słyszeliśmy od nich, że nie wiadomo, jaki będzie zespół, o co będziemy walczyć w przyszłym roku, dlatego postanowiliśmy zrobić pierwszy krok. Zaprezentujemy naszą drużynę sponsorom i mamy nadzieję, że to ich ostatecznie przekona do współpracy." - zgadnij kogo ?
    Zgada się to są słowa prezesa Maślanki.
    Zauważ że padają tu słowa ostatecznie, czyli już jakieś porozumienie o tej współpracy musiało wcześniej zapaść. Zresztą z ust tego samego prezesa, jeszcze zanim Włóniarz psdisał kontrakt z Ułamkiem, padały zapewnienia że Candela na 99% przedłuży współprace z klubem. Czyli tak zupełnie w ciemno nie dziłali, mieli jakieś pokrycie u sponsorów.

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •