Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Kara dla Apatora

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Kara dla Apatora

    o słuszności tej decyzji nie ma co gadać, bo była i wiekszosc kibicow z torunia za to juz wszystkich przepraszala;
    poruszam ten temat z innej beczki, otz ks apator wydal oswiadczenie, w ktorym:
    KS Apator informuje wszystkich kibiców, że od 18 maja 2003 do końca sezonu zaostrzona zostanie kontrola wszystkich przedmiotów wnoszonych na stadion.

    kurde to jogurty takie niebezpieczne. ludzie nie moga wnosic wody mineralnej i hot dogow pewnie tez nie mozna bedzie kupowac;)
    prawda jest taka ze ta droga sie tego nie zalatwi;

    pzdr







  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Śmiech

    Ta kara to śmiech... Kwota 5.000 PLN w zawieszeniu...
    Z przykrością stwierdzam, że ta kara spowoduje szerszą falę takich zjawisk. Ona nie przeciwdziała takim zachowaniom. Ona wręcz zachęca niektórych debili do tego typu zachowań. Oni mogą się czuć teraz bezkarni. Mnóstwo butelek będzie leciało na tor. Niestety...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    KS Apator informuje wszystkich kibiców, że od 18 maja 2003 do końca sezonu zaostrzona zostanie kontrola wszystkich przedmiotów wnoszonych na stadion.
    Idiotyzm najwyższych lotów. Już teraz na wielu stadionach Polski nie można nawet wejść na stadion z plastikową butelką w upalny dzień. Kiedy pada deszcz upierdliwy wzrok "ochrony" skupia się podejrzliwie na parasolkach. Wkrótce i one polegną jako ofiara bezpieczeństwa na stadionie. Tylko patrzeć jak zakazane zostanie wnoszenie narzędzi niebezpiecznych i ostrych, takich jak długopisy, ołówki czy spinki do włosów....

    A wystarczą dwie rzeczy:

    1. Solidna ochrona, która widząc rzucających delikwentów bez zastanowienia "kasuje" ich. Wyciągać ich z trybun, brać na "zaplecze" (ewentualnie do radiowozu i spisać jeśli to policja), a może i przy okazji przelecieć po dupsku pałką :P
    2. System monitoringu. To rozwiązanie już chyba udowodniło swoją skuteczność w roli wyłapywania najbardziej krewkich "miotaczy przedmiotami".......

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To są tak śmieszne "rozwiązania" jak wszystkie stosowane w sporcie w naszym kraju... kary dla klubów, kary dla kibiców... to wszystko mdła symbolika... ehhh
    a nie zmieni to nic...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Butelki są na stadionie!

    Nie trzeba ich wnosić, one są na stadionie. Nie sądzę, aby zrezygnowano z gastronomii wokół stadionu, a zwłaszcza na nim. To stały zastrzyk finansowy dla klubu. Co do monitoringu to też niestety mało realne. Zbyt droga inwestycja dla wielu klubów. W tej chwili poziom ochrony woła o pomstę do nieba. W tym względzie chyba tylko Wrocław spełnia pewne standarty. Tak przynajmniej było do tej pory... Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmieszy mnie troche informacja klubu że będzie zaostrzona kontrola rzeczy wnoszonych przez kibiców.Z tego co wiem to sponsor klubu zaopatrzył kibiców w artykuły grozne dla bezpieczeństwa zawodników,więc może trzeba przyjrzeć się bardziej sponsorom niż kibicom.A tak na serio to niedługo nie będzie można na zawody wchodzić z niczym ponieważ jeśli jogurt jest niebezpieczy,to co jest bezpieczne ?

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Brawo Misiek sam się zastanawiałem nad powołaniem tego tematu. Powiem tak w 100% zgadzam się z Championem i tym co napisał, własciwie nic dodać nic ująć, ale korzystając z okazji dwa słowa o pracy ochrony na Stadionie Apatora Toruń. Krew mnie zalewa kiedy widze jak ważni panowie w mundurkach cofają sprzed bram wejściowych dzieci które zapomniały legitymacji (a ślepy by chyba zauważył, że jest to jeszcze młodzież szkolna) a potem kiedy są bardzo potrzebni bo na trybunach jest jakaś bujka lub jakiś bezmózg ciska butelki, czy cokolwiek na tor stoją jak te osły na pasie bezpieczeństwa i NIE ROBIĄ NIC !! ZA CO PYTAM CI PANOWIE BIORĄ CIĘŻKIE PIENIĄDZE ???? Za nie wpuszczanie dzieci na stadion >? (dziłają podobnie jak straż miejska która zaklada blokady na koła, lub wlepia mandaty babciom przechodzącym przez ulicę w niedozwolonych miejscach, ale jak coś poważnego się dzieje to już tego nie widzą BO NIE CHCĄ WIDZIEĆ PO CO SIĘ MIESZAĆ), po co oni tam są ? na pokaz ?
    Kurcze ale się zdenerowałem, ale szczerze pisze, tak mnie wnerwia ich beczynność i brak reakcji kiedy jest potrzeba. Jest takie bezrobocie przecież skoro Ci panowie z "ochrony" się nie sprawdzili to zwolnić i zatrudnić nowych, którzy patrzą i widzą (nie tylko legitymacje dzieci) i skończyć wreszcie z pobłażaniem dla chamstwa na stadionach. Od razu na policje takiego krewkiego delikwenta i niech płaci te 5 tyś kary, a jak nie ma, to jego mamusia i tatuś niech płacą lub odpracuje to pracą porządkową na stdionie (wtedy dostanie nauczkę jak się zachowywać jak człowiek).
    To tyle na razie, pewnie tu jeszcze głos zabiore bo trafił do mnie ten wątek tylko się muszę trochę uspokoić.
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym względzie chyba tylko Wrocław spełnia pewne standarty. Tak przynajmniej było do tej pory...
    I dalej tak jest. Na naszym stadionie ogolnie jest bezpiecznie i nie ma za bardzo zamieszek, a jak ktos probuje sie stawiac to zwyczajnie jest wywalany ze stadionu za fraki, nawet byla taka sytuacja na ostatnim meczu.
    A co do tego niewnoszenia na stadion, to jest lekko smieszne - moze najlepiej przychodzic na stadion w stroju kapielowym tylko z biletem w reku, bo wtedy przynajmniej bedzie widac, ze nie ma sie ze soba przedmiotow "groznych" i ze niczego sie nie schowalo.. Paranoja

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    BigAga
    Mam prosbę może daj adres tej agencji ochroniarskiej włodażom mojej drużyny (Apator) niech przyjadą i nauczą tych nierobów na naszym stadionie jak się utrzymuje porządek na stadionie. Teraz dopiero bedzie u nas śmiesznie przy wejściu na stadion zabiorą mi grzebień, żebym przypadkiem komuś krzywdy nie zrobił, a dziciom zabiorą zabawki, bo nigdy nic nie wiadomo, a w czasie meczu jak zwykle NIERÓBSTWO I śLEPOTA, kiedy znow będzie normalnie?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    [/quote]
    Idiotyzm najwyższych lotów. Już teraz na wielu stadionach Polski nie można nawet wejść na stadion z plastikową butelką w upalny dzień. Kiedy pada deszcz upierdliwy wzrok "ochrony" skupia się podejrzliwie na parasolkach. Wkrótce i one polegną jako ofiara bezpieczeństwa na stadionie. Tylko patrzeć jak zakazane zostanie wnoszenie narzędzi niebezpiecznych i ostrych, takich jak długopisy, ołówki czy spinki do włosów....

    A wystarczą dwie rzeczy:

    1. Solidna ochrona, która widząc rzucających delikwentów bez zastanowienia "kasuje" ich. Wyciągać ich z trybun, brać na "zaplecze" (ewentualnie do radiowozu i spisać jeśli to policja), a może i przy okazji przelecieć po dupsku pałką :P
    2. System monitoringu. To rozwiązanie już chyba udowodniło swoją skuteczność w roli wyłapywania najbardziej krewkich "miotaczy przedmiotami".......[/quote]



    Popieram szczególnie drugi punkt.W ten spsób wyłapywać takich gości i karać wysoko, a z tego można sobie pokryć koszty zainstalowania monitoringu.Jak zapłaci znaczną kwotę to drugi raz dobrze się zastanowi zanim coś zrobi.

    Incydenty te są wynikiem podgrzewania atmosfery przedmeczowej przez media oraz w szczególności frustracją z pogarszającego sie poziomu życia w naszym kraju co oczywiście nie jest usprawiedliwieniem.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Do Howarda

    Nie będziemy robić reklamy tej firmie. I tak jest silnie reklamowana we Wrocku i nie tylko. Pamiętam taką sytuację gdy kibicom wrocławskim bardzo się nie spodobał wynik meczu z Włókniarzem. Był remis. Zfrustrowani fani wrocławscy oczekiwali na Nas przed wyjściem... Panowie z tej firmy panowali nad sytuacją. Jeden z Nich powiedział, że odpowiadają za Nasze bezpieczeństwo i mamy się ich bezwzględnie słuchać. Przegonili krewkie towarzystwo, a póżniej eskortowali Nas w dużej liczbie. Byli uzbojeni w krótkofalówki i panowali nad sytuacją. We Wrocku naprawdę czułem się bezpiecznie. Niestety casus toruński bardzo mnie martwi. Czeka mnie parę wyjazdów i naprawdę obawiam się wyjazdów do Leszna czy Zielonej. Tam zawsze jest gorąco, nie tylko na torze... Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów speedwaya...

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KIBICE ŻUŻLA!!!

    Witam. Bardzo ciekawy wątek. Poruszył mnie trochę i aż muszę napisać co myślę. Chodzę na mecze WTS, muszę powiedzieć że rzeczywiście ochrona spisuje się na medal. Ale według mnie problem zachowania tkwi gdzie indziej, mianowicie powinno się zabronić sprzedaży PIWA na imprezach sportowych, wiadomo, wypije jeden z drugim po 2 czy 3 piwka i stają sie nagle ważniaki którym nikt nie podskoczy, bo wiadomo że człowiek pijany nie jest sobą. Po drugie jak obserwuje spotkania żużlowe to są one spotkaniami rodzinnymi, ludzie przychodzą całymi rodzinami i to jest OK. Niepokoi mnie tylko jedno, np. pan Kaziu przychodzi z żoną i dziećmi (7 i 10 letnie np.) i pije sobie piwko, pali papierosy (nie będę mówił jaki to ma wpływ na zdrowie 7 letniego dziecka siedzącego obok papierosowej ciuchci) i w momentach jakiś spieć podczas meczu pan Kaziu niesiony eomocjami (po wypiciu 2 browarków) krzyczy np. "sędzia ty h***, w*****ć go na, itp. itd. nie będę mówił czego się nasłucha to dziecko. Potem po kilku latach owe dziecko ma 16 lat, pije piwko i pali i klnie, bo RODZICE są naszym przykładem na życie. Nie powiem są ludzie którzy się odcieli od tego typu zachowań i chwała im za to, ale to co ja chce powiedzieć tutaj to to, że ZACHOWANIE WYNOSIMY Z DOMU. I cała praca powinna się skupić na dobrym wychowaniu dzieci. Także drodzy, jeśli macie lub będzie mieli dzieci, moja prośba, wychowajcie je na porządnych ludzi, dawajcie im dobry przykład a sprawy rzucania jogurtów itp. zostaną zapomniane.
    Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu.
    JIMBO:)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    tak temat niby smieszne ale jakze powazny

    jesli chodzi o wroclaw...
    heh ochrona najlepsza? jak bylem na meczu w tym roku to grupa 20-30 obrzucala sektor gosci kamieniami, a ochroniarze tylko psikali na nas gazem...

    BigAga
    pomysl w bikini popieram!!!! ;)

    a co do problemu,
    to jak mowia kibice czewy, jak sie taki koles pojawi to go sami wynosza i to jest jedyne wyjscie! jesli u was naprawde tak jest zazdroszcze i mam nadzieje ze tak bedzie wszedzie!

    pzdr


  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejsza jest ochrona. Musi być skuteczna i nie bać się działać w sytuacjach które tego wymagają. Nie wiem jaka jest ochrona we Wrocku, ale już w najbliższą niedziele będe mógł się przekonać. Jeśli jest taka dobra jak piszecie to sie bardzo ciesze, bo chce wrócić cały spowrotem do domciu :) Ważne jest żeby do takiej ochrony zatrudniać właściwych ludzi. Bo większośc tych których dotychczas widziałem nie nadają się do tego. To muszą być ludzie mający troche odwagi i odpowiedniej postury. A nie dwudziestoletnie chłoptasie a już tym bardziej kobiety (pzepraszam wszystkie panie, ale to chyba nie robota dla was :) ), którzy załapali fuche w ochronie bo wujek czy ciocia mają znajomości. No z drugiej strony przypakowany mięsniak w dresie, który częsciej używa siły swoich mięśni zamiast mózgu, też się do tego nie nadaje. Tu potrzebna jest odpowiednia selekcja do firm ochroniarskich.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karanie - karaniem!!!

    Kara - śmieszna, praktycznie żadna. Rzucających nie dotkneła wogóle.

    A zresztą - jeśli ktoś tak bardzo "kocha" swój klub że rzuca w swoich Zawodników jogurtami w jakby nie było ciężkiej dla nich chwili zamiast podeprzeć ich na duchu - to myślę że nawet gdyby klub zapłacił 100 tyś kary - takiego klienta niespecjalnieby to obeszło - mam rację czy nie?!?

    Można sprowadzić firmę ochroniarską z Wrocka, można wzmocnić istniejącą w Toruniu - ale co to da?!?
    Firmy ochroniarskie mają chronić ludzi, a bydło trzyma się za ogrodzeniem z prądem - bo wtedy ma się pewność że bezrozumne stado nikomu niezaszkodzi.

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Howard_The_Duck napisal:
    ...ale korzystając z okazji dwa słowa o pracy ochrony na Stadionie Apatora Toruń. Krew mnie zalewa kiedy widze jak ważni panowie w mundurkach cofają sprzed bram wejściowych dzieci które zapomniały legitymacji (a ślepy by chyba zauważył, że jest to jeszcze młodzież szkolna) a potem kiedy są bardzo potrzebni bo na trybunach jest jakaś bujka lub jakiś bezmózg ciska butelki, czy cokolwiek na tor stoją jak te osły na pasie bezpieczeństwa i NIE ROBIĄ NIC !! ZA CO PYTAM CI PANOWIE BIORĄ CIĘŻKIE PIENIĄDZE ???? Za nie wpuszczanie dzieci na stadion >? (dziłają podobnie jak straż miejska która zaklada blokady na koła, lub wlepia mandaty babciom przechodzącym przez ulicę w niedozwolonych miejscach, ale jak coś poważnego się dzieje to już tego nie widzą BO NIE CHCĄ WIDZIEĆ PO CO SIĘ MIESZAĆ), po co oni tam są ? na pokaz ?
    musze powiedziec ze u nas w Tarnowie jest NIESTETY bardzo podobnie. Sa problemy z wpuszczeniem dzieci, ktore zapomnialy legitymacji, ciezko jest wniesc serpentyny czy nawet konfetti (scinki gazetowe), a jak przyjdzie co do czego to ich nie ma. No i problem najwiekszy - wpuszczaja swoich znajomków za free! Oj nie raz juz sie ludzi barana (tak sie zwie szef occhrony tarnowskiej - sic!)przylapalo!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam!
    ja chce powiedzieć tutaj to to, że ZACHOWANIE WYNOSIMY Z DOMU. I cała praca powinna się skupić na dobrym wychowaniu dzieci.JIMBO:)
    Bzdury gosciu piszesz gdyz mala jest obecnie liczba osob, ktore za wzor dobry czy też negatywny bierze rodzicow. U mnie w chacie wszyscy pala ojciec, matka, siostra i babka a Ja jakos sie uchowalem To samo dotyczy wyrazow na ch... i k....
    Jesli chodzi o karanie klubow to ma to sensu jesli kary sa odpowiednio wysokie, bo wtedy daje to do myslenia wlodarzom klubu jakie rozsadne srodki zapobiegawcze zastosowac na nastepnej imprezie. Odczulem to na wlasnej skorze gdy zaplacilem mandacik za rozmowe przez komore podczas kierowania auta wtedy dopiero sprawilem sobie zestaw glosnomowiacy.
    Podobnie moze klub gdyby mial zaplacic sposa sumke moze na przyslosc sprawil by sobie monitoring lub profesjonalną ochrone a nie jakis tam grupe emerytowanych ORMOwców.

    Jesli chodzi o sprzedaz piwka na stadionach to jestem calkowicie za, gdyz i tak alkohol bedzie wnoszony na stadiony a sa osoby ktore na meczu chca dobrze wypoczac/zrelaksowac po calym szarym tygodniu pracy lub nauki. I kilka piw rozsadnym ludziom nigdy nie zaszkodzi. A nierozsadni nie powinni pic lub slono placic za swoje wystepki.
    Pozdrawiam wszystkich fanów zuzla.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]Pat ???[/b]

    Torunscy ochroniarze sa na prawde smieszni. W zasadzie tak samo jak istnieja pseudokibice tak istnieja rowniez pseudoochroniarze. Panowie po 50-ce albo mlode szczurki w ogole nie przeszkolone do ochrony stadionow. Ci panowie pewnie caly tydzien pilnuja kioskow albo robia za struzy nocnych a w niedziele staja sie "chrona"obiektu jaki jest stadion sportowy.
    Ale z drugiej strony ochrona nawet nie wiem jak dobra moze zadzialac po fakcie. I nie sadze aby nawet tak chwaleni ochroniarze z Wroclawia dali sobie rade z tym co sie dzialo w Toruniu (grad jogutrow prawie w jednym momencie). Zloltym srodkiem bylby monitoring.
    Jednak bardziej oplacalne dla klubu jest placenie co tydzien kary po 5000 przez caly sezon niz zakladanie kamer.

    Czyzby sytuacja patowa???

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    I nie sadze aby nawet tak chwaleni ochroniarze z Wroclawia dali sobie rade z tym co sie dzialo w Toruniu
    Wroclawscy ochroniarze nie odbiegaja profesjonalizmem
    od torunskich. Tez nie ruszyli d... gdy doszlo do
    rzucania butelkami i owocami podczas ostatniego
    meczu Apatora we Wroclawiu.
    W Toruniu jest ten problem, ze w miescie nie ma nawet
    tylu ochroniarzy, zeby zabezpieczyc odpowiednio impreze (zgodnie z ustawa - przelicznik widzow na ilosc ochroniarzy)
    wiec bierze zdaje sie troche ludzi z lapanki - jakas 2 czy
    3 ochroniarska lige.
    Z drugiej strony ostatnio w Zielonej mimo, ze tam tez byla w pewnym momencie agresywna publicznosc widzialem jak 6 wcale nie takich mlodych ochroniarzy poradzilo sobie z kilkubnastoma kibolami dzialajac zdecydowanie i ostro. Zatem tez mozna...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    ja chce powiedzieć tutaj to to, że ZACHOWANIE WYNOSIMY Z DOMU. I cała praca powinna się skupić na dobrym wychowaniu dzieci.JIMBO:)
    Bzdury gosciu piszesz gdyz mala jest obecnie liczba osob, ktore za wzor dobry czy też negatywny bierze rodzicow. U mnie w chacie wszyscy pala ojciec, matka, siostra i babka a Ja jakos sie uchowalem To samo dotyczy wyrazow na ch... i k....
    Jesli chodzi o karanie klubow to ma to sensu jesli kary sa odpowiednio wysokie, bo wtedy daje to do myslenia wlodarzom klubu jakie rozsadne srodki zapobiegawcze zastosowac na nastepnej imprezie. Odczulem to na wlasnej skorze gdy zaplacilem mandacik za rozmowe przez komore podczas kierowania auta wtedy dopiero sprawilem sobie zestaw glosnomowiacy.
    Podobnie moze klub gdyby mial zaplacic sposa sumke moze na przyslosc sprawil by sobie monitoring lub profesjonalną ochrone a nie jakis tam grupe emerytowanych ORMOwców.

    Jesli chodzi o sprzedaz piwka na stadionach to jestem calkowicie za, gdyz i tak alkohol bedzie wnoszony na stadiony a sa osoby ktore na meczu chca dobrze wypoczac/zrelaksowac po calym szarym tygodniu pracy lub nauki. I kilka piw rozsadnym ludziom nigdy nie zaszkodzi. A nierozsadni nie powinni pic lub slono placic za swoje wystepki.
    Pozdrawiam wszystkich fanów zuzla.
    Hej
    Przeczytaj kilka słów wcześniej co napisałem, nie mówię że wszyscy patrzą na rodziców ale to oni są naszym pierwszym wzorcem, pożniej są koledzy i tu dopiero zaczyna się prawdziwy rozwój naszej osobowości. Ludzie młodzi są słabi, niektórzy, i łatwą poddaja sie środowisku, ale wprawni rodzice mogą temu zapobiec. Wątek do omówienia w innym temacie.
    pozdro
    JIMBO

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •