Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 124 z 124

Wątek: Trzeci obcokrajowiec w Włókniarzu?

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Boyce :D moze by i sie przydał :D

    mialby kto walnac w czape Gollobowi w meczu ckm - bks ;)

    ale czy warto zmarnowac miejsce ? :D

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Tak oman666, myślę że nigdy nie zostanę Prezesem Włókniarza, co nie znaczy że jako jego wieloletni sympatyk nie mam prawa przedstawiać swego punktu widzenia na sprawy z klubem związane. Poza tym mógłbym z Tobą polemizować, gdybyś zechciał odwołać się do argumentacji ad rem i zaprzestał personalnych przytyków pod adresem kolegów dyskutantów. W innym razie nie mamy o czym rozmawiać.
    AZS-CKM the leading polish teams

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja wyrazilem swoja opinie nie wiem o co ci chodzi :D no nie wazne skoro czujesz sie urazony moimi spostrzezeniami to cie przepraszam bo nie mam zamiaru tu nikogo obrazac tylko prowaidzic merytoryczna dyskusje a widze ze nie potrafisz zbic moich argumentow do tego iz jest to prawidlowa decyzja wziasc kogos

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no wiec jak???

    No to jak?
    Czy ktos wie w koncu cos pewnego???? Jesli prawda jest to, ze u nas jest Boyce to jest beznadziejnie. Ten zawodnik nie jest w stanie zapewnic nam tego co Andreas.
    A co do Davida R. to jak? WTS go wykupil czy nie?
    Bo jesli nie, to ten zawodnik bylby moim zdaniem najlepszym z mozliwych rozwiazan.
    Pozdrawiam i czekam na newsy - malma

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Trzeba próbować cures!!!

    W sytuacji gdy kontuzjowny jest AJ TRZEBA szukać różnych rozwiązań. Dlatego TRZEBA zakontraktować 3 obcokrajowca, chociażby dlatego, że nie mamy nikogo na rezerwie. Powtarzam nikogo! Poza tym zawodnik typu Boyce czy Ruud prezentują się przyzwoicie w Anglii i Szwecji i jest szansa, że również dobrze zaprezentują się w Polsce. Nie oczekuję zdobycia kompletu, ale dorobek 5-6 punktów. Umieranie za klub można włożyć między bajki. Pamiętasz cures czasy Screena czy Lorama. Odeszli bez mrugnięcia okiem z tych samych powodów. Dla wszystkich to jest praca(zarabianie kasy) Smutne ale prawdziwe. Czy uważasz, że np Boyce nie będzie zaangażowany w walkę, bo ma zagwarantowane tylko 4 mecze! Uważam, że jeśli się sprawdzi to zostanie powołany na niejeden mecz. Jesteś pewien,że AJ będzie prezentował formę sprzed kontuzji albo czy będzie gotowy na Toruń. Ja nie jestem tego pewien. AJ to świetny zawodnik, ale nie jest niezastąpiony. AJ jeździ bardzo widowiskowo, bardzo niebezpiecznie, a przedewszystkim jest zawodnikiem relatywnie tanim. Myślę, że gdyby nie kasa to we Włókniarzu jeździłby Loram, który przed sezonem składał swój akces. Następna kwestia to Pietrzyk. Walczymy o najwyższe cele. Nie o utrzymanie i nie na naszym torze. Artur będzie dobrym rezerwowym. Nic więcej. Mam nadzieje, że nie będzie musiał startować w tym meczu... Co do Walaska. Grzesiek chyba najlepiej się prezentował jak dla mnie we Wrocku. Liczę na niego. Reasumując. Uważam, że wygraliśmy mecz którego nie mieliśmy prawa wygrać w Toruniu. Wrocek to silna drużyna, ale do pokonania. Jadę tam oglądać w przeciwieństwie do Ciebie triumf CKM! Pozdro

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    blacktop w 100% zgadzam sie z toba nie mma nic do dodania i nic do odjecia :) full racja :)

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzialacze Włókniarza są teraz w bardzo trudnej sytuacji. Wydawołby się, że mają ekipe gdzie ludzie będą musi się sporo naprawcować aby dostać się do pierwszego składu. Ale kontuzje nie wybierają. Zakontraktowanie kolejnego obcokrajowca to dla nich jedyne rozwiązanie. Teraz tylko ważne, czy wybiorą dobrego zawodnika.

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytaliscie na sportowych faktach ze jak wroclaw sie dowiedzial ze czestochowa dogaduje sie rudem natychmiast przedstawil mu sw propozycje kontraktu..... i co o tym sadzicie???? pozdrowienia z gorzowa

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oman666, młody człowieku

    cures mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz prezesem wlokniarza bo tacy ludzie jak ty zabijaja ten sport i gdyby nasi prezesi i zawodnicy tak mysleli jak ty to bysmy nigdy nie wygrali w toruniu w koncu nie bylismy faworytami nie?...........
    Apelowałem, żebyś na forum przedstawiał swoje poglądy i dyskutował merytorycznie, a nie rzucał się na ludzi, mających inne zdanie jak pies na kota.
    Opinia, którą zaprezentował cures bardzo wyważona, ja sie z nią zgadzam, a jeśli Ty się nie zgadzasz to dobrze, masz do tego prawo, zaprezentuj swoje odmienne zdanie i tyle!
    A po co te teksty o prezesie i zabijaniu żużla?
    Po co starasz sie ośmieszać innych, do tego kibiców z Częstochowy?
    Pamiętasz, jak nazwałeś mnie "leszczyńskim psem"?
    Tak traktujesz kibiców Włókniarza mających inne zdanie niż Ty?
    Więcej kultury, młody człowieku, wiem, że łatwo ośmieszać innych przez kabelek stukając w klawiaturę, ale są jakieś zasady, a jak nie potrafisz ich przestrzegać to pożegnaj forum i wstąp do jakieś partii politycznej:P, tam są potrzebni krzykacze, a nie tutaj!!!


    Boyce we Włókniarzu????
    Pomysł chyba dobry, przecież musi być rezerwowy na najbliższe mecze, wszak licho nie śpi...:(
    Nie gwarantuje on kompletów na torze, ale kilka punktów pewnie zdobędzie.
    No i motywacja bedzie dla Pietrzyka...
    Zresztą Ci co wybrzydają muszą sobie zdać sprawę, że lepszych zawodników na rynku obecnie nie ma!
    Ale też nie ma co liczyć na jakieś oszałamiające występy...oby były one tylko przyzwoite(5,6 punktów) to będzie dobrze!

    Dwóch kangurów we Włókniarzu. Australijczycy zawsze sobie radzili w CKM. Poza tym Craig to ostatni sensowny zawodnik. Ryan pewnie też będzie zadowolony. Myślę, że powinni Go zakontraktować! Powoli szykujemy się na Wrocław. Czy wyobrażacie sobie co się stanie jak tam też wygramy??? Pozdro
    No z tymi kangurami to było różnie.
    Lyons, też kangur, były duże nadzieje i Ryan był też zadowolony...:)
    A okazało się, że to był niewypał!
    A co do meczu we Wrocławiu...
    Ja jadę do Wrocławia, podobnie jak do Torunia, obejrzeć ładny mecz i walkę Włókniarza do ostatniego biegu bez wzglądu jak się ten mecz ułoży!
    I oczywiście pragnę, żeby Włókniarz wygrał...jak każdy czestochowski kibic.
    Ale ludzie, nie piszcie, że jedziemy do Wrocławia po zwycięstwo, po co ta euforia, niedługo będziecie pisać jak Bayerek o częstochowskim walcu!:P
    Jedziemy walczyć i uzyskac jak najlepszy wynik, ale zarówno Wrocław jak i Toruń to bardzo silne drużyny i wyniki meczów z tymi drużynami są sprawą otwartą niezależnie, gdzie te mecze się odbywają, a decydować będzie dyspozycja dnia!
    To, że wygraliśmy w Toruniu wcale nie oznacza, że wygramy z Toruniem w Częstochowie.
    A we Wrocławiu będziemy osłabieni brakiem Jonssona i choćby dlatego nie jesteśmy faworytem tego spotkania!

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    ze co?

    cures mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz prezesem wlokniarza bo tacy ludzie jak ty zabijaja ten sport i gdyby nasi prezesi i zawodnicy tak mysleli jak ty to bysmy nigdy nie wygrali w toruniu w koncu nie bylismy faworytami nie?...........
    andariel skoro to nie jest opinia no to ja jestem swietym bozykiem poganskim! tak jestem mlodym czlowiekiem na boga ale mnie przynajmniej uczy sie wszkole wyrazac opinie a polska to chyba juz wolny kraj i mozna mowic to co sie komu podoba prawda?no ale postoalosci komuznimu niestety jeszcze istnieja :)
    a co do drugiej czesci wypowiedzi to sie z wszystim zgadam tyle ze sadze iz ckm bedzie walczyl o zwycietwo mimo kontuzja ryana nie obecnosci jonssona i chyba braku rezerwowego bo jak narzie nie podpisano umowy takze.... i wydaje mi sie ze kazdemu bedzie bardzo zalezalo na zwyciestwie bo to jest wtedy ogromny komfort przed rewanzami

  11. Powrót do góry    #101
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko nie boys!!!! pamietam jak jezdzil w stali :(polske to on lubi szczegolnie nocne lokale a nasza lige ma w......pozdrowienia z gorzowa

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jeżeli działacze zdecydują się na podpisanie kontraktu z Boycem to wydaje mi się iż będzie to najlepsze rozwiązanie. Nie jestem do końca przekonany co do tego zawodnika ale nie pozostał już nikt kto zagwarantowałby większą zdobycz punktową niż Boyce.
    Napewno nie zastąpi on Jonssona ale 5-6 punktów powinien zrobić, oczywiście pod warunkiem, że do meczu z Wrocławiem podejdzie poważnie, bo w przeciwnym razie to jego występ zakończy się na zerowym dorobku.

    Pozdrawiam.
    CKM&AZS

  13. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RUUD WE WŁÓKNIARZU CZY WROCŁAWIU...???

    Nawiązując do tematu obcokrajowców, chcę zauważyć jaka ciekawa walka rozgrywa sie o "ligowe punkty" poza torem. Bardzo prężny, stabilny i bogaty klub z południowej Polski, dowiedziawszy się, że Włókniarz Częstochowa chce zakontraktować Davida Ruuda, natychmiast składa oferte startów temu zawodnikowi w swoim klubie! niezła polityka we Wrocławiu! Czyżby nagle tak gwałtownie spadły akcje G. Hancocka i S. Nchollsa u Bossa Ruski...? czy nagle dwóch gości z grand prix zapomniało jak sie jeździ na żużlu??? czy może David Ruud to zawodnik bez, którego Wrocław (nagle)nie wyobraża sobie swojej jazdy w ekstralidze??? Dla mnie cała ekipa Atlasu na czele z kierownictwem to SZMACIAŻE, nie umiejący walczyć fair! śmiało możecie kandydować do miana Dętki roku 2003!! CKM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA i tak spuści wam lanie i we Wrocławiu i w Częstochowie!! gwarantuje. Prezes Maślanka ma głowe na karku, profesjonalnie zażądza klubem i nie z takiej opresji ten klub wyciągną. Kibice Atlasu wstydźcie sie za swój klub. Dla mnie jest on dnem!!!!!!! Sorry ale taka jest prawda.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    darecki1

    powiedz mi dlaczego uważasz że do zakontraktowani RUUDA ma tylko prawo CKM ?
    Dlaczeko wrocław nie ma prawa się zabezpieczyć aby na przyszłosć nie mieć takiej niespodzianki jak Bydzia czy Częstochowa ?
    Co w tym złego że i Oni uważają że Ruud jest teraz najlepszym zawodnikiem na rynku ?
    I które przepisy, umowy czy inne ustalenia zostały złamane przes pana Rusko w tym momencie ?

    O ile dobrze się orientuję to nie ma przepisów typu zawodnicy których nazwisa zaczynają się na a R moga być tylko kontraktowani przez CKM
    a określenia że ktoś lub coś jest dnem zachowaj dla siebie bo świadczy to tylko o Twojej niskiej kulturze !
    pozdrawiam
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    David Ruud jednak we Włókniarzu?!

    Jak podaje http://www.przegladzuzlowy.pl/news_c...wa.php?id=5315 David Ruud podpisał kontrakt z Włókniarzem.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to udało się Częstochowianom pozyskac kolejnego obcokrajowca, choć mi się wydaje że jest On na poziomie Pietrzyka (ale to moje zdanie)
    Mimo tego wzmocnienie drużyna z Częstochowy uważam że jest znacznie osłabiona i trudno jej będzie wygrać we Wrocławiu
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam nie myśle o Wrocławiu:)
    Ważne żeby nie przegrać następnych spotkań bo bez Adreasa nie widzę większych szans na suksec we wrocku

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobry wybór

    i dobra zasłona dymna z tym Boyce'em!:)
    Nadziei na super wyniki nie ma.
    Ale młody, ambitny zawodnik...może powalczy!
    No i skoro Andreas go polecał, to może pożyczy mu swoich motocykli!
    Bo przygotować własne to Ruud chyba nie zdąży.

  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SWIR

    akurat wtedy kiedy kontuzji doznaje Jonsson i są negocjowane warunki kontraktu z D Ruudem sternicy atlasu sie budzą ze snu i stwierdzają, że potrebny jest trzeci obcokrajowiec! żeby bylo śmieszniej ten sam z ktorym rozmawiają działacze wlókniarza. dla mnie jest to osobiście paranoja w wykonaniu wrocławian i nie chodzi tu o jakiekolwiek lamanie przepisów ponieważ nic takiego nie ma oczywiście miejsca.Poprostu Atlas broni się jak może! Nawet po chamsku!! I mala prośba SWIR nie oceniaj mojej kultury, ponieważ nie powinna ona cie interesować! ok?

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    darecki1

    Co, kogo i jak bede sobie oceniał to moja sprawa, a oceniam sobie ludzi aby wiedzieć czy w bliższej lub dalszej przyszłości jest sens z nimi podejmować jakąkolwiek polemikę.
    To co piszesz na forum jest w jakimś stopniu odzwierciedleniem Twojej wiedzy merytorycznej, wykształcenia oraz kultury. Jeśli nie potrafisz się pogodzić z posunięciami innego klubu zgodnymi z prawem to masz problem, a nazywaniem całego klubu łącznie z zawodnikami i działaczami szmaciarzami kwalifikuje się tylko na bana, bo to już przejaw zwykłego chamstwa i prostactwa w najpierwotniejszym wydaniu !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Witamy nowego Lwa:)!!!

    David Ruud w Częstochowie....
    Zobaczymy jak się spisze ten zawodnik w barwach CKM-u.
    Zapewne wystartuje w najbliższym meczu we Wrocławiu, a więc czeka go bardzo trudny sprawdzian. Na oszałamiąjącą liczbę punktów w jego wykonaniu nie licze.
    5-6 pkt uznam za dobry wynik, a jeżeli więcej to będzie naprawde dobrze.

    Ciężkie zadanie czeka Davida i jeśli chodzi o jego występy to przyznam, że jestem pełen obaw.
    A jak się spisze??? Przekonamy się o tym pewnie już w najbliższym meczu.

    Pozdrawiam.
    CKM&AZS

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach

    Ruud we Włokniarzu

    No i cale szczescie... Odetchnalem z ulga, ze nie Craig Boyce :). Tak jak juz pisalem, sciagniecie do Czestochowy mlodego, perspektywicznego zawodnika, to moim zdaniem dobra decyzja. Teraz czekamy tylko na pierwszy wystep David'a w bialo-zielonych barwach.

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie chciałam o Ruudzie napisać, ale nie zdazyłam :)
    Przepraszam za to zamieszanie z C.Boycem, ale naprawdę on także wchodził w grę.Najlepszy dowód ze umowa z Ruudem została dopiero dziś parafowana.
    Jednak 1 info dot. Ruuda było prawdziwe w 100%, bo to chyba ja pierwsza o nim poinformowałam ;).
    Więc nie miejcie mi proszę za złe wczorajszego wpisu o Boyce.

    Jak widać Włókniarz prowadzi niezła gierkę z Wrocławiem, tak jak to ktoś napisał także "poza torem". :)

    Więc skoro sprawa się juz wyjaśniła teraz możemy rozpocząć dyskuję nt. tego młodego człowieka. Czy faktycznie będzie on choc częsciowo mógł uzupełnić lukę po A. Jonssonie?
    No bo jednak Ruud jest tu z polecenia AJ.
    Więc może w Ruudzie także tkwią niewykorzystane całkowicie potencjały i okaże się niemniejszą zadziorą anizeli Andreas ?
    Tego sobie i wszystkim życze
    Pozdrawiam!

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje zakontraktowania tak dobrego zawodnika, byl najlepszym jakim został. Ciekawe czemu Ruud jednak bedzie jedził w lidze polskiej. Gdańsk starał sie o David ale niby szwedzka federacja niechciała dać mu zgody ?! Albo Włokniarz ma bardzo, bardzo dużo kasy lub działacze GKS-u to złodzieje i kłamcy którzy wybieraja jakiś sredniaków :(

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto artykuł o zakontraktowaniu Rudda jednak w Częstochowie: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...5&news_id=6706

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Mam nadzieje że Ruud się sprawdzi we Włókniarzu i przywiezie w niedziele kilka cennych punktów brakujących do zwycięstwa[img].Licze na 5-7 punktów z jego strony choć pewnie cięzkie to będzie zadanie.Miejmy nadzieję kibole z Cz-wy że będzie to strzał w dychę z zakontraktowaniem tego zawodnika.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje od rybnika... nam pozostaje zalowac ze nie udalo sie nam go sciagnac... i miec nadzieje ze romek powaznyj bedzie jechal coraz lepiej

    PS. w przyszlym roku beda derby!!!

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no nieposkromiona widze ze sledzisz to co ja pisze na sf milo mi z tego powodu :) a o boycie chbya ja pierwszy napisalem nie?:)zreszta z nim rozmowy tez byly prowadzone :)

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a o boycie chbya ja pierwszy napisalem nie
    Oczywiście ze Oman napisałes 1 o Boyce, ja absolutnie tego nie podważam !
    Twierdząc ze byłam 1 chodziło mi o informację o Ruud.

    Ponadto jakie to ma znaczenie, kto 1.
    Najwazniejsze, aby nasze nowe "LWIĄTKO" godnie reprezentowało barwy CKM WŁÓkniarz :D

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jasne ze pierwsza o rudzie napisalas :) nawet dobrze to pamietam jak cie jeszcze zdaje sie ktos zjechal :) i sie zarzekalas ze to informacja nieoficjalna na wypadek bana :)

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]
    David Ruud......hmm
    Zobaczymy czy pojedzie lepiej niż można by się spodziewać po A. Pietrzyku - ciekawe.
    No ale zawsze to lepiej niż Craig Boyce :).

    Pozdrawiam
    MC_NEO
    GG: 4185041
    andrzej__s@interia.pl

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze we wroclawiu Rudd zrobi przynajmniej 6 pkt bo przy dobrej postawie innych (czyli chocby tak jak w toruniu) to napewno wystarczy.

    TOP SECRET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    no prosze... działacze GKSu widać nie byli na tyle skuteczni :) - no i skuteczniejsi niż niby władze WTSu ;)
    Gratuluje !

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje Włókniarzowi nowego obcokrajowca. :)
    Tak jak wątek o obcokrajowcu w Wybrzeżu ten temat także powinno się już zamknąć.Nie ma już sensu dłużej dyskutować na ten temat...

    pozdrawiam!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •