Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 124

Wątek: Trzeci obcokrajowiec w Włókniarzu?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trzeci obcokrajowiec w Włókniarzu?

    Od niedawna wiadomo że Włókniarz szuka trzeciego obcokrajowca. Kto nim może być. Moim zdaniem będzie nim
    MIKAELA MAX


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Mikael Max - Warszawa

    ale moze ten Mikaela jest lepszy i nie ma jeszcze klubu :P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Od niedawna wiadomo że Włókniarz szuka trzeciego obcokrajowca. Kto nim może być. Moim zdaniem będzie nim
    MIKAELA MAX
    A teraz powiedz czy wiesz kto to jest Mikael Max i zastanów sie czy znasz sklady poszczególnych drużyn... jeśli sie szastanowisz i dojdziesz do wniosku ze popełniłeś gafe to napisz:).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od niedawna wiadomo że Włókniarz szuka trzeciego obcokrajowca. Kto nim może być. Moim zdaniem będzie nim
    MIKAELA MAX
    A teraz powiedz czy wiesz kto to jest Mikael Max i zastanów sie czy znasz sklady poszczególnych drużyn... jeśli sie szastanowisz i dojdziesz do wniosku ze popełniłeś gafe to napisz:).
    Niewiem czy wiecie ale Mikaela nie jest juz zawodnikiem WKM rozwiązał kontrakt bo nie wypłacaja mu kasy. Odszedł od krawaciaży.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Moim zdaniem to jest jakis kit

    Nie robmy sobie nadziei

    Nie sadze zeby Max zdodzil sie na siedzenie na lawie bo jonsson i sulli maja na wszystkie mecze kontrakt chyba

    poza tym nie wiem czy juz w tym sezonie moze zmienic klub. jechal juz w jednym z meczow wkm-u i nie moze miec 2 klubu

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a nawet jak by rozwiązali to zawodnik w ciągu jednego sezonu nie może prezentować 2 klubów jeżeli odjechał już w pierwszym jakiś bieg... Gratuluje kaczki matias

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    z tego co wiem to jezeli z winy klubu jest zerwana umowa to zawodnik chyba moze reprezentowac inny klub no ale w sumie nie musi tak byc nie wazne jak dla mnie ten 3 nie jest potrzebny w sumie to jonssona za 2 3 tygodnie bedzie zdrow jak ryba i co wtedy?3 asy ? a przeciez kazdy wie ze nie ma wartosciowego zawodnika na rynku wiec po co nam jakas mizeria skoro mamy pietrzyka?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak ale czy Pietrzyk jest wstanie zrobic cos w Wrocławiu.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    z tego co wiem to jezeli z winy klubu jest zerwana umowa to zawodnik chyba moze reprezentowac inny klub no ale w sumie nie musi tak byc nie wazne jak dla mnie ten 3 nie jest potrzebny w sumie to jonssona za 2 3 tygodnie bedzie zdrow jak ryba i co wtedy?3 asy ? a przeciez kazdy wie ze nie ma wartosciowego zawodnika na rynku wiec po co nam jakas mizeria skoro mamy pietrzyka?
    nigdzie niczego takiego nie znalazłem... nigdy nie było w polskim speedwayu takiego czegoś...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Mikael Max? Ten gosc chyba do tanich obcokrajowcow nie nalezy... Poza tym czy jest sens kontraktowac kogos na jeden mecz? Tak w ogole, to watpie aby mlodszy Karlsson (Max) zgodzil sie podpisac kontrakt z gwarancja startu w jednym spotkaniu. Jesli juz mamy konraktowac trzeciego stranieri, to moze nasi dzialacze wyszukaja jakas perelke, powiedzmy ze Szwecji. Jednak taki obcokrajowiec, ktory nie ma jeszcze doswiadczenia w lidze polskiej, na pewno nie "wykreci" w swoim debiucie na naszych torach jakiejs oszalamiajacej zdobyczy punktowej. Ja osobiscie stawiam wiec na Pietrzyka. Nasi zuzlowcy udowodnili, ze dosc dobrze czuja sie na wroclawskim torze. Za przyklad moze posluzyc tutaj remis z WTS-em dwa lata temu oraz niezle wyniki w MPPK odniesione przez Walaska i Pietrzyka na torze we Wroclawiu. Tak wiec Miodzio do boju! :)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    to chyba rozwieje wszielkie spekulacje na ten temat
    W ostatnim czasie na forum sportsboard.pl można było przeczytać informację iż Włókniarz prowadzi negocjacje z Mikaelem Maxem. Jest to wiadomość nie prawdziwa. Włókniarz nie prowadził i nie prowadzi negocjacji z tym zawodnikiem.


    Prawdą jest jednak to, iż jest aż sześciu kandydatów do zakontraktowania. Wojciech Wierzbicki odpowiedzialny za kontakt z mediami stwierdził, iż powinien to być kontrakt na jeden mecz.
    O wynikach tych rozmów poinformujemy jutro.


    i chyba watek sie uciszy do jutra wieczor
    cytat z www.sportowefakty.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Stonehewer

    Ja słyszałem ,że trzecim obcokrajowcem ma być Carl Stonehewer.Co do powrotu Jonssona za dwa trzy tygodnie nie spodziewałbym się tego.Ponoć jest poskręcany śrubami i wcale tak szybko nie bedzie sprawny.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie tak zastanawiam skad wy bierzecie na to wszytsko kabonke:P

    3 obcokrajowcow w podstawowym skladzie juz macie
    hyh, mam pytanko, holcie placicie lepiej i czy za dojazdy, czy jest traktowany jak polak po polskiemu:P?

    hyhy

    na 3 obcokrajowca proponuje Laszlo Bodiego;)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jezu magik czy ty czytac nie umiesz?musisz plotki rozsiewac? nie bedzie zadnych zabiegow etc on chce naturalnie zeby to sie skladalo czaisz?chyba wiesz wiecej od dzialaczy wlokniarza...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki nie kućmy się najważniejsze jest zdrowie Jonssona. Jesli chce żeby składało sie naturalnie niech tak będzie. Włókniarz w tej sytułacji zakontraktuje trzeciego obcokrajowca.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    poprostu wkurza troche nie tylko mnie jak ktos puszcza plotki w eter albo wiadomosci ktore nie sa sprawdzone troche rozwagi panowie niepotrzebnie robicie takie ploty

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a jednak trzeci .... ??

    Własnie mam info prosto z klubu, ze jednak Prezes Maślanka zamierza pozyskac trzeciego obcokrajowca.
    Ja wiem, ze ma to być Dawid Ruth /qrcze jak to sie pisze ? :P / Został on zarekomendowany przez samego Andreasa, którego złamanie jak się okazało jest mocno skomplikowane i przerwa w startach moze trwać nawet 4 a może i więcej tygodni.
    Oczywiście dopóki nie zobaczymy Dawida w plastronie Włókniarza nic nie będzie pewnego, ale usłyszałam od człowieka z klubu- więc mówię.

    Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za AJ.
    ZDROWIEJ SZYBKO !!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    calkiem mozliwe jest 6 kandydatow ale nazwisko bedzie znane prawdopodobnie dopiero kolo 23 bo zebraniu zarzadu

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wiem, ze ma to być Dawid Ruth
    Jeśli chodzi Ci o Rudda,to już mozecie zapomnieć ,bo przepis szweckiej Federacji jest taki że junior Niemoże startować w Więcej niż w 2 ligach a Rudd,startuje w Szeckiej i Angielskiej więc?


  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko ze David Ruud nie jest juz juniorem... wiec przepis go nie obejmuje.
    swoja droga po co wam trzeci obcokrajowiec? a z tym Maxem to kolega ktory to napisal niezle strzelil... przeciez gdyby zuzlowcowi nie placono za kontrakt to w polskiej lidze co kolejke zmienialyby sie sklady

    pozdrawiam



    RKM juz za rok w e-lidze

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie wiem jakie sa przepisy w szwecji niewaptliwie jak by taki zawodnik byl to jest zabezpieczenie na przylosci na wypadek ponownej plagi kontuzj b wlokniarza jakos to nei omija na rezerwie moglby byc bo wydaje mi sie ze taki pietrzyk zrobu tyle samo pkt co pietrzyk

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taki pietrzyk zrobu tyle samo pkt co pietrzyk
    Czy ktoś coś z tego rozumie? :D

    Jeśli kontuzja Andreasa Jonssona jest na tyle poważna, że wyeliminuje go ze startów na dłuższy okres i jeśli kasa klubowa wytrzyma zakontraktowanie trzeciego obcokrajowca to ja jestem za. Tylko który zawodnik zagraniczny może prezentować forme zbliżoną do Andreasa, a lepszą od Pietrzyka? Bo inaczej taki kontrakt nie ma sensu. No chyba, że pojawią się kolejne kontuzje (odpukać w niemalowane).

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    pomylilem sie :p mialo byc tkai pietrzyk zrobi tyle samo puktow co rudd :) przehezyczenie zdarza sie zgadzam sie marf :) z toba

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    jezu magik czy ty czytac nie umiesz?musisz plotki rozsiewac? nie bedzie zadnych zabiegow etc on chce naturalnie zeby to sie skladalo czaisz?chyba wiesz wiecej od dzialaczy wlokniarza...
    Nie wiem więcej od działaczy ale napewno wiem więcej od Ciebie.Czytać nie potrafie ? no cóż jeżeli ty swoje najnowsze newsy piszesz po przeczytaniu gazet albo z oficjalnych komunikatów rzecznika prasowego na to brawo wspaniały z Ciebie gryzipiórek .Może kolejny raz opiszesz jakąś sytuacje na torze nie widząc jej ,tylko zanjąc opis z radia(Ułamek -Gollob), jeszcze raz brawo.

    Ps.naturalnie czyli dłużej!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no coz magik skoro wedlug ciebie trener drapak jest gorzej poinformowany od ciebie to czapka z glow podaj mi swoj numer bo teraz sie bede po informacje do ciebie zwracal a nie do dzialaczy klubu czekam na ten numer naprawde ja chce miec "NAJPRAWDZIWSZE" wiadomosci bo przeciez sportowefakty nie moga wprowadzac w blad za posrednictwem trenra i czlonka zarzadu

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zostane nadal przy Mikaelu Maxie. WKM niema kasy żebt kontraktować go namecze i dlatego on nie jst ich zawodnikiem. Prawdopodobne jest że Jonsson nie wystartuje przez 1 miesiąc (wielka szkoda strata jeszcze większa), a więc Mikael przydał by się przecież jest zawodnikiem z czołuwki GP

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    oman przeczytaj dokładnie co napisałem, a potem to komentuj.Ja mówie o nieoficjalnych informacja których nie podaje się do wiadomości szerokiemu spektrum, a tym bardziej "dziennikarzom".

    pozdrowinia
    Ps.nie rzucaj nazwiskami bo to różnie bywa... ale tym nazwiskiem to na kolana mnie nie powaliłeś.

    Ps.Matias z Maxem to nie da rady

    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje

    Matias z Maxem to nie da rady

    Magik dlaczego dostałem tą wiadomość wczoraj na meczu z Wybrzeżem. Nadal sie upieram że w tym tygodniu podpisza z nim umowę. Kto wie może sie myle , ale powiec szczerze wolałbyś Mikaela Max czy Davida Ruuda. Oczywiście najlepszy byl by Andreas ale niestety ma kontuzje i trzebak go zastapić kimś dobrym.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A swistak siedzi i zawija!!!:)
    Zalozmy ze Nicki Pedersen nie dostal na czas pieniedzy w Rybniku. Kontaktuje sie np z Gnieznem i nastepna kolejke zamiast z nami jedzie przeciwko nam! Ale bylby "galimatjas" w lidze:):):)
    Matias chyba cosik przesadziles, raczej takie rozwiazanie nie jest mozliwe!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    powiec szczerze wolałbyś Mikaela Max czy Davida Ruuda. Oczywiście najlepszy byl by Andreas ale niestety ma kontuzje i trzebak go zastapić kimś dobrym.
    Matias kogo bym wolał? :D pytanie retoryczne ,oczywiście ,że Maxa .
    Dokładnie nie wiem jak to w regulaminie jest, ale wydaje mi się ,że to niemożliwe.Ale jak by to było możliwe to bardzo bym się cieszył.


    pozdrowienia
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc muwie że jest to prawdopodobne , ale nie pewne.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nierealne

    Wątpie by "Max" zmieniał klub w sezonie. Jest coś w regulaminie. Nie on pierwszy robi za friko i nie ostatni. A co wtedy w Pile by powiedzieli? Tam też nikt nie dostaje kasy, więc Screen, Havelock i Lyons też są do wzięcia :)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    magik nie mialem zamiaru cie powalac na kolana nie bede nikogo bil i nie rzucam nazwiskami chyba kzdy wie kto jest trenerem ckmu jest dokladnie 2 ciekawe ktory z nich mogl to byc?hmmmmmmmmmm wielka mi tajemnica by to byla gdybym nie powiedzial

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co wtedy w Pile by powiedzieli? Tam też nikt nie dostaje kasy, więc Screen, Havelock i Lyons też są do wzięcia :)
    Bierzemy Screena ;)
    U nas przebudzi się i będzie jeździł jak za dawnych lat :)
    Joe "Maszyna" Screen to jest to czego nam trzeba :D

    Jak przypomne sobie jego dawną jazde we Włókniarzu to aż łeska się kręci w oku.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    oman tak na zakończenie tej naszej jałowej dyskusji albo udajesz albo naprawde nie rozumiesz co ja napisałem.Z tym nazwiskie no o czym ty piszesz czytaj między wierszami ach! szkoda to tłumaczyć.I na przyszłość jak chcesz ze mną prowadzić jakąś dyskusje to taka mała proźba używaj kropek bo tu ułatwia czytanie i nie przeciągaj słów,bo to utrudnia czytanie.

    pozdrowienia


    Marf ! Joe Maszyna Screen to były czasy ale raczej już nie wrócą w jego wykonaniu ,choć szkoda.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Moim zdaniem sprowadzenie Max'a do Wlokniarza nie wchodzi w gre. Argumenty sa takie:
    a) nie wiadomo co mowi w takim wypadku regulamin o przynaleznosci klubowej
    b) nie jest to zawodnik tani
    c) z cala pewnoscia nie zadowoli go gwarancja startu w jednym meczu (chyba, ze Andreasa Jonsson bedzie miec dluzsza przerwe)

    Tak wiec kto nam pozostaje? Nie mam pojecia... Mozecie napisac cos wiecej o tym Ruud'zie, ile punktow zdobywa srednio w lidze szwedzkiej i angielskie? Bo musze przyznac, ze nie sledze uwaznie wynikow lig zagranicznych. Moze za wyjatkiem zdobyczy punktowych Polakow i zawodnikow Wlokniarza.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ?????

    O czym wy ludzie piszecie jaki Max?nie wiem czy wszyscy umieja racjonalnie myslecm, na jakiej podstawie taka plota powstała, chyba bardziej prawdopodobne byloby zakontrakowanie Hansa Nielsena.ja rowniez swojego czasu blizej kreciłem sie wokół klubu i dowiadywałem od rożnych pracownikow klubu"speców" ze juz nie raz we włokniarzu miałjeździc Tomek na bank Jacek gollob.hahah:)wiecej dystansu ludzie pozdrowienia

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nic dodac nic ujac to co powiedzial warren zgadzam sie w 100%

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    czy wie ktoś dlaczego karlsson zmienił nazwisko na max, bo kurde gdybam i gdybam i wygdybac nie moga...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie chodzi o to że Ruud jest młodzieżowcem 9 chociaż nie jest :) ) poprostu nie dostał zgody federacji szwedzkiej na starty w lidze polskiej. Za tego Maxa to powininna być złota czcionka roku :D

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wieczorem mialo byc info o 3 obcokrajowcu. Jest 22:25, wiec czy moze juz cos wiadomo?

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    A może Boyce?!

    Co byście panowie powiedzieli na C.Boyce'a? Potrzebujemy zawodnika na 6-7 punktów. Oglądałem ostatnio w TV Craiga. Walnął chyba z 11 pkt. Uważam, że było by to najlepsze rozwiązanie... Ew.Stonewher...???

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpie by "Max" zmieniał klub w sezonie. Jest coś w regulaminie. Nie on pierwszy robi za friko i nie ostatni. A co wtedy w Pile by powiedzieli? Tam też nikt nie dostaje kasy, więc Screen, Havelock i Lyons też są do wzięcia :)
    Volter to Wrszawa niema kasy na niego. Dla tego niekontraktuje go na mecze.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matias cos sie tak uparl na tego Maxa? Daj sobie juz spokoj!!! Pomysl troche, co by sie dzialo w lidze, gdyby zawodnik mogl zmieniac klub w trakcie sezonu?
    Uwazam ze kontraktowanie obcokrajowca jest niepotrzebne. Przynajmniej ci ktorzy pozostali na rynku, nie gwarantuja solidnej zdobyczy punktowej! Pozyskanie zawodnika moze troche kosztowac, co bedzie jak ten przyjedzie i zrobi 2 pkt? Dajcie szanse Pietrzykowi, napewno bedzie chcial sie pokazac z dobrej strony, co moze przelozyc sie na punkty!!!!




    Pozdrawiam i trzymam kciuki za CKM!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matias ale to nie ma nic to rzeczy... Max widzial na co sie decyduje i teraz moze sobie pluc w brode w nie chcial smigac w Rybniku a myslal ze zlapal pana Boga za nogi bo wyladowal w stolicy....
    a ze go nie sciagaja na mecze... takie jest prawo pracodawcy... przeciez nawet jesli jakis zawodnik krajowy nie jezdzi to przechodzi na zasadzie malego kontraktu a nie tak na lapu capu bo go trener nie puszcza... a Max juz jechal w meczu z rzeszowem i temat zamkniety...

    ktos jeszcze pytal dlaczego Mikael zmienil nazwisko - Max to nazwisko jego matki, a Mika uznal ze Karlsson jest zbyt pospolitym i wybral z sentymentu Maxa.... to tak mniej wiecej

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •