Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 124

Wątek: Trzeci obcokrajowiec w Włókniarzu?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakontraktowanie Maxa byloby napewno wielkim wzmocnieniem ale sadze jak raczej wszyscy w tym temacie (oprocz matiasa:)) ze raczej do tego nie dojdzie i poza tym jako klasowy zawodnik bedzie chcial duzo kapusty za swoj wystep. Ja jednak wierze w pietrzyka i w to, ze pojedzie mecz zycia we wroclawiu:):)i bedzie do konca sezonu jezdzil zamiast jonssona:):):):):):):)nie no dobra wole andreasa:)

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc to wątpię aby zakontraktowanie Maxa było możliwe.
    Na pewno klub musiałby wyłożyć sporo hajcu.
    No cóż trzeba liczyć na Artura Pietrzyka, z pewnością wiele od jego występu będzie zależało.

    Pozdrawiam.

    NIEZWYCIĘŻONE TO BARWY BIAŁO ZIELONE !!!

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Louis ?

    A czy taki zawodnik jak Chris Louis to jeszcze jest w tym świecie żużla?
    Co się z nim dzieje? Jeździ jeszcze? Nie sprawdzam ligi angielskiej i nie wiem ...

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    MAX napewno nie

    jest dwoch zawodnikow w kregu zaintersowan

    a dowiemy sie wsio w czwartek
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PODOBNO NOWYM ZAWODNIKIEM WŁÓKNIARZA ZOSTAL RYAN FISHER! WIADOMOŚĆ NIOFICJALNA.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    ???

    Na ile wiarygodne jest to info? Swoją drogą byłby to szalony pomysł...

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nieoficjalna?? lepiej powiedz ze sam to wymyśliłeś :):)

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja i muuuuuu znamy te 2 nazwiska nie muuuuuu?ale nie bedziemy rozsiewac plotek jutro sie wszystko wyjasni :)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    ja i muuuuuu znamy te 2 nazwiska nie muuuuuu?ale nie bedziemy rozsiewac plotek jutro sie wszystko wyjasni

    No rewelacja, bardzo się ciesze z tego powodu iż znasz te 2 nazwiska....

    Eh nie lubie przemądrzałych dzieciaków, prawie w co drugim swoim poście piszesz o twoich znajomościach, jakie to Ty masz od nich wiadomości albo też pouczasz wszystkich dookoła, nawet ludzi starszych wiekiem od Ciebie.
    Choć nie wiem dokładnie ile masz lat to po tym co teraz napisałeś wydaje mi się że nie za dużo.
    A czytająć twoje wpisy to mam takie wrażenie, że przez to iż ktoś udziela Tobie jakiś informacji stawiasz się jakby ponad wszystkimi.

    Takie jest przynajmniej moje zdanie i jeżeli Cie uraziłem to przepraszam.
    CKM&AZS

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ryan Fisher hmmm mysle ze zawodnik pokroju Billyego Janniro czyli nie na EKSTRALIGE i to jeszcze na taki mecz. Mysle ze Artur Pietrzyk pojechal by podobnie do Fishera a mzoe nawet i lepiej gdyz jest bardziej obyty z polskimi torami. Badz co badz dla Fishera byl by to debiut na polskich torach i to jeszcze w jakim meczu.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Przedszkole

    Przepraszam czy teraz będziemy bawić się w przedszkole!? Dla mnie wpisy tego typu to dziecinada. Jeśli wiesz to zachowaj to dla siebie dla dobra sprawy, a nie rób na forum przedszkolnych klimatów...

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    makan nie urzailes mnie i zle mnie zrozumiales muuuu wie o co chodzi to byl raczej sarkazm bo my sobie tak debatowalismy kto to moze byc :) no i nam wyszly te dwa nazwiska a co tam przecie to nie jest zadna tajemnica nie muu? jedno to juz tu padalo DAVID RUDD czy jakos tak a drugi to Craig Boyce :) zobaczymy czy to sie sprawdzi :)

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i nam wyszly te dwa nazwiska a co tam przecie to nie jest zadna tajemnica nie muu? jedno to juz tu padalo DAVID RUDD czy jakos tak a drugi to Craig Boyce :) zobaczymy czy to sie sprawdzi :)
    No chyba boyce bylby chyba lepszym wzmocnieniem. Ostatnie wyniki w angli i przedewszystkim duze doswiadczenie przemawia na jego korzysc. Poza tym rudd chyba nie wystepowal albo wystepowal nie wiele w polsce, wiec jego wystep bylby duzym znakiem zapytania. Zreszta tak jak wystep boyce'a, ktory jakos w naszej lidze nie blyszczal, ale jezeli mialbym wybierac to wybralbym australijczyka...

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WLASNIE SIE DOWIEDZIALAM ZE RUUDA PODOBNO SPRZATNAL NAM SPRZED NOSA WROCLAW.

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Boyce!

    Jestem za Boycem, aczkolwiek w zamierzłych czasach Craig miał jeździć we Włókniarzu i nic z tego nie wyszło... Obserwuję gościa od pewnego czasu i sprawia naprawdę dobre wrażenie. Pamiętam jego wypowiedż jakiś czas temu, że liga polska go nie interesuje...
    Może Stuart Robson...

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    dziwne żeby nagle szwedzka federacja wydała zezwolenie na starty w Polsce Ruudowi... chociaż może na 2-3 mecze...

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś jakieś info na temat 3 obcokrajowca ?
    muuu :) kiedy będziesz miał wiadomości :D ?
    No ciekaw jestem co z tego wszystkiego będzie :).

    Pozdrawiam :D.

    NIEZWYCIĘŻONE TO BARWY BIAŁO ZIELONE !!!

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boyce to alkoholik
    i wiem co pisze,chyba,że w ostatnim czsie się zaszył,to może z formą być u niego lepiej.Gość potrafił po zawodach wódeczkę z gwinta w parku maszyn opracowywać.A tak wogóle to nie wiem czy z tym 3 obcokrajowcem to dobry pomysł,wątpię żeby którykolwiek z ww zawodników na 100% potraktuje te 2-3 mecze.Ja dałbym szanse Pietrzykowi.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]
    Witam wszystkich "Formuowiczów".
    Tak się właśnie zastanawiam, czy ten trzeci obcokrajowiec jest potrzebny Włókniarzowi???
    Oferta obcokrajowców do zakontraktowania jest już znacznie przebrana - więc czy warto?
    Tym bardziej, że dotyczyłoby to 4-5 spodkań, więc czy ten trzeci obcokrajowiec potraktuje to poważnie???.
    Ja osobiście dałbym szansę A. Pietrzykowi, a jakby co to przecież zawsze pozostaje rezerwa taktyczna.
    Zresztą Sallivan, Holta, Ułamek i Walasek powinni sobie poradzić :).

    Pozdrawiam MC_NEO
    GG: 4185041
    E-mail: andrzej__s@interia.pl

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Zasłona dymna

    Jeśli chodzi o Ruuda czy Boyca to tylko domniemanie. Chodzi o kogoś innego... Uważam, że potrzebny jest 3 obcokrajowiec z uwagi na braki kadrowe CKM w obliczu kontuzji.
    Po pierwsze tak naprawdę nie wiadomo kiedy powróci AJ.
    Po drugie jego kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie da się Go zespawać. Śmieszą mnie oświadczenia, że AJ nie chce poddać się tym zabiegom. Po prostu pewnych rzeczy zespawać się nie da... AJ wiele kroków poczynił, aby zaistnieć w GP, a kontuzja po prostu okazała się poważniejsza...
    Po trzecie zawodnik zagraniczny którego zakontraktuje CKM może okazać się strzałem w 10, a przynajmniej w 7, bo tyle jest nam potrzeba... W przypadku kiepskich 2-3 startów można Go zmienić na Pietrzyka.
    Po czwarte nie oczekujmy cudów po Arturze. To co było w Bydzi to fuks. Arturo w tym meczu obnażył słabość naszego rywala. Ten mecz naprawdę powinniśmy wygrać...
    Po piąte(odpukać)warto kogoś zakontraktować w przypadku kolejnej kontuzji. Takie życie... Pozdro

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gość potrafił po zawodach wódeczkę z gwinta w parku maszyn opracowywać.
    No to takiego nam trzeba! :D
    Sławek też lubiał zapić :D

    Zresztą co się dziwić?
    Po zwycięskim meczu to przecież każdy będzie usprawiedliwiony :P
    Jak swiętować to świętować.

    Ja tam bym brał Boyca, bo to gość z jajami.
    Przywalić potrafi jak trzeba :P
    Chociaż do meczu z Bydzią daaaaaaaleko :)
    A teraz okazuję się, że posiada słowiańską ceche, czyli lubi sobie popic :D

    Do Ruda zresztą nie jestem za bardzo przekonany.

    ______________

    [traktujcu mój wpis humorystycznie ze wzdlędu na pore pisania :D]




  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Ruda zresztą nie jestem za bardzo przekonany



    Powiadasz ze nie jestes przekonany!!! To zobacz co Ruud wyprawia w Angli: Mecz Poole Pirates - Volverhampton David Rudd (3,2*,2,3,0,3)13+1 to chyba niezly wynik. A o to wyscig 9 Ruud,B Pedersen,Max,Karlsson. Jak widac nie czuje respektu przed gwiazdami!!!!
    Na dzien dzisiejszy, to chyba najlepszy zawodnik jaki zostal na rynku!!!!

    Dodam jeszcze ze byl najlepszym zawodnikiem Poole!!!!

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiadasz ze nie jestes przekonany!!! To zobacz co Ruud wyprawia w Angli: Mecz Poole Pirates - Volverhampton David Rudd (3,2*,2,3,0,3)13+1 to chyba niezly wynik. A o to wyscig 9 Ruud,B Pedersen,Max,Karlsson. Jak widac nie czuje respektu przed gwiazdami!!!!
    Na dzien dzisiejszy, to chyba najlepszy zawodnik jaki zostal na rynku!!!!

    Dodam jeszcze ze byl najlepszym zawodnikiem Poole!!!!
    To że jeden mecz mu wyszedł to jeszcze nic nie znaczy !
    Miał swój dzień.
    Jak wykręci jeszcze pare takich wyników to będzie się można czym zachwycać.

    Bardziej brałbym tu pod uwage jego dotychczasowe wskaźniki cma, które odpowiednio wynoszą:

    cma u siebie - 7.03
    cma na wyjeździe - 3.78
    cma ogólnie - 5.88

    A jak wiadomo Rudd nie miał za dużej styczności z polskimi torami, także ten drugi wskaźnik nie napawa optymizmem.



  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ruuda chyba nie dostanie w tym sezonie juz nikt - byly podchody z gdanska, podobno takze mial juz byc na 100% w rybniku... a okazalo sie ze chlopak bedzie jezdzil tez w drugiej lidze angielskiej w Sommerset.
    tym samym temat ruuda w polskiej lidze na ten rok mozna zamknac - chociaz ja sie juz cieszylem ze bedzie nowy "rekin" w paczce RKM-u

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Obiektywnie patrzac, to z doswiadczonych zawodnikow o renomowanym nazwisku nie zostal juz wolny zaden obcokrajowiec, ktorego zdobycze punktowe moznaby porownac do punktow zdobywanych przez Jonssona. Ja osobiscie uwazam, ze nie ma sensu kontraktowac takich zawodnikow jak Stonehewer czy Boyce. Uwazam, ze o wiele lepiej postawic na jakiegos mlodego, utalentowanego zawodnika. W moim odczuciu taki zawodnik jak np. David Ruud, nie bedzie zdobywac mniej punktow w polskiej Ekstralidze niz ktorys z wyzej wymienionych przeze mnie zuzlowcow. Nie mowie oczywiscie, ze naszym trzecim obcokrajowcem musi byc koniecznie Ruud, ale uwazam, ze nasi dzialacze powinni isc wlasnie w tym kierunku, jeli chodzi o zakontraktowanie trzeciego stranieri.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz chyba juz wszystko sie wyjasniło.
    Przed chwilką sie dowiedziałam ze Ruud to była podpucha,dlataego też wziął go Wrocław, rzekomo, utrudniając nam zadanie ze znalezieniem 3 obcokrajowca.
    Z tego co wiem umowa została podpisana z C.Boysem.
    I co o tym myslicie ? Dobry on jest i bedzie potrafił godnie zastąpić Jonssona ?
    A wiecei co M.Cieślak powiedział ?
    Ze on wygra mecz z nami u siebie i wywiezie 2 pkt z Czwy
    ;-P. Ma marzenia ;-)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Ruuda chyba nie dostanie w tym sezonie juz nikt - byly podchody z gdanska, podobno takze mial juz byc na 100% w rybniku... a okazalo sie ze chlopak bedzie jezdzil tez w drugiej lidze angielskiej w Sommerset.
    tym samym temat ruuda w polskiej lidze na ten rok mozna zamknac - chociaz ja sie juz cieszylem ze bedzie nowy "rekin" w paczce RKM-u
    już o Ruudzie pisałem 2 razy tu , ale oni chyba tego nie czytali i dalej sie upierają przy nim :)

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    już o Ruudzie pisałem 2 razy tu , ale oni chyba tego nie czytali i dalej sie upierają przy nim
    Ale z tego co kojarzę Ruud nie jest juz juniorem, więc nikt nie moze mu nakładac /czyt liga szwdzka/ żadnych ograniczeń !

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    (...)
    Z tego co wiem umowa została podpisana z C.Boysem.
    I co o tym myslicie ? Dobry on jest i bedzie potrafił godnie zastąpić Jonssona ?
    BOYCEM
    chyba

    a jak bdzie oficjalne info to mi smsa prosze wyslac
    thx

    muuu sie uczy :(
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 29-08-2014 o 18:24
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto jest w końcu tym trzecim obcokrajowcem.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    już o Ruudzie pisałem 2 razy tu , ale oni chyba tego nie czytali i dalej sie upierają przy nim
    Ale z tego co kojarzę Ruud nie jest juz juniorem, więc nikt nie moze mu nakładac /czyt liga szwdzka/ żadnych ograniczeń !
    nie może - ale federacja może nie wydać zgody na start danego zawodnika w danym kraju !

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEŻELI KONTRAKT ZOSTAŁ FAKTYCZNIE PODPISANY Z BOYCEM TO JEST TO WIELKA POMYŁKA. CHYBA, ŻE DZIADEK SIĘ OBUDZI I NAPRAWDE BĘDZIE WALCZYŁ, ALE ŻEBY WALCZYĆ TO TRZEBA MIEĆ ODPOWIEDNI SPRZĘT!!! A SĄDZĄC PO JEGO TEGOROCZNYCH WYNIKACH TEN PAN GO NIEPOSIADA. NO ALE ZOBACZYMY, MOŻE TO TYLKO PLOTY...???

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Przed chwilką sie dowiedziałam ze Ruud to była podpucha,dlataego też wziął go Wrocław, rzekomo, utrudniając nam zadanie ze znalezieniem 3 obcokrajowca.
    Z tego co wiem umowa została podpisana z C.Boysem.
    Mozesz podac zrodlo informacji? Jesli to prawda, to moim zdaniem jest to nienajlepsza decyzja...

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Może będzie dobrze

    Jak to info z Boyce`m się potwierdzi to myśle ,że powinno być dobrze.W obecnej chwili nie ma wolnego zawodnika który zdecydowanie lepiej prezentował by się od niego.Jeżeli ten zawodnik potraktuje tak lige polską jak angielską to bedzie mam zdobywał ważne punkty.W obecnych rozgrywkach El prezentuje się Boyce b.dobrze jego CMA wynosi 8.00 ,a w ostatnim meczu 12 maja co prawda przegranym zdobył dla swojego zespołu najwięcej punktów w pięciu startach 11,a trzeba powiedzieć ,że w jego zespole startują tacy zawodnicy jak: N.Pedersen ,T.Wiltshire czy S.Ułamek,którzy w ostatnim meczu zdobyli odpowiednio N.P 8(6),T.W 10(6),S.U 0(3).

    Małe uzupełnienie.W ostatnim meczu przeciwko Rospiggarna w Szwecji zdobył 10+1 i był obok Ruuda najlepszym zawodnikiem swojego zespołu a startują w nim min.T.Gollob 8+2,T.Wiltshire8+1.Vastervig wygrał 51-45.A we wcześniejszych meczach zdobył odpowiednio 8+2 i 9+2.


    Jak bedzie się ten zawodnik prezentował na polskich torach przekonamy się już zapewne w najbliższą niedziele.Oczywiście jak ta info. się potwierdzi
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja nie mowie ze z boycem gadaja to sa moje i muuuuu dywagania a wlasciwie to muuuu na to wpadl ale juz nie bede mowil jak to moze nie byc prawda takze sie tak nie podgrzewajcie :)

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ja i muuuuuu znamy te 2 nazwiska nie muuuuuu?ale nie bedziemy rozsiewac plotek jutro sie wszystko wyjasni .....
    no i nam wyszly te dwa nazwiska a co tam przecie to nie jest zadna tajemnica nie muu? jedno to juz tu padalo DAVID RUDD czy jakos tak a drugi to Craig Boyce :) zobaczymy czy to sie sprawdzi :)
    najpierw mówisz że znasz te nazwiska , pózniej że domyślasz sie... a sie pewnie okaże że nikogo nie zakontraktują :D

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiedzcie mi tylko czy Boyce jest australijczykiem ???? Jesli tak to wszystko mi sie wyjasni.
    A wiesci z ktorymi sie dziele wiem od kogos kto jest zatrudniony na zasadzie umowy o pracę w Klubie.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Oczywiście

    Nieposkromiona jasne ,że tak Craig Boyce jest Australijczykiem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2003
    Postów
    241
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Nieposkromiona jasne ,że tak Craig Boyce jest Australijczykiem[quote]

    Dzięki Magik, bo ja myślałam ze jest Amerykaninem ;) No więc poki co, wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują mi na to że to jest C.Boyce. Ale poki nie zostanie to podane do wiadomości oficjalnej traktujmy to jako plotkę.
    Nie chciałabym potem bana dostac w razie czego ;)

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Cały czas stawiam na Boyca!

    Dwóch kangurów we Włókniarzu. Australijczycy zawsze sobie radzili w CKM. Poza tym Craig to ostatni sensowny zawodnik. Ryan pewnie też będzie zadowolony. Myślę, że powinni Go zakontraktować! Powoli szykujemy się na Wrocław. Czy wyobrażacie sobie co się stanie jak tam też wygramy??? Pozdro

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Dołączam się do głosu tych przedmówców, którzy w ogóle kwestionują zasadność oraz celowość pozyskania trzeciego stranieri.
    Podejmując taką decyzję należy przeanalizować wszelkie za i przeciw, a przede wszystkim takie okoliczności jak:
    czas zastępstwa(liczba spotkań), możliwość wyzwolenia u takiego zawodnika woli ofiarnej jazdy dla Włókniarza- w sytuacji gdy jego status klubowy ma charakter wybitnie tymczasowy, w końcu realne umiejętności żużlowca, tak by nie nakładać na nikogo ciężaru zwyczajnie przerastającego jego potencjał sportowy.

    Wiadomo, że tu mówi się o perspektywie 4 imprez po dwie z Atlasem i Wybrzeżem, później w kalendarzu mamy przerwę do 19 czerwca- czeka nas absolutnie kluczowy mecz z Apatorem w Częstochowie, na który Jonsson powinien być już gotowy, jeżeli jego kontuzja rzeczywiście sprowadza się "tylko" do złamania obojczyka, bez względu na technikę leczenia i sposób rehabilitacji.
    Czy taka liczba spotkań pozwoli na zintegrowanie kolejnego obcokrajowca z drużyną, a w następstwie będzie sprzyjać podejmowaniu ryzyka dla dobra ekipy z którą związki najpewniej skończą się zanim tak naprawdę powstaną? Czy będzie to jedynie niezła okazja do ewentualnego poprawienia uposażenia bez potrzeby nadmiernego zaangażowania się lub brania odpowiedzialności za wynik zespołu ?

    Znane nam przykłady choćby z częstochowskiego podwórka nie wyglądają zachęcająco, zeszłoroczny mariaż z Lyonsem był powiedzmy sobie szczerze niewypałem o mało niezakończonym kompromitującą porażką bodaj w Gorzowie, kiedy Australijczyk robił niemal wszystko by nie zdobywać punktów, przynajmniej tak to z boku wyglądało.
    A przypomnę wszystkim mniej zorientowanym, że za klasę Lyonsa zaręczał sam Ryan Sullivan, który polecił jego usługi działaczom CKM, zapewniając że osobiście zadba o to by przy nim nauczył się skutecznie jeździć. Rzeczywistość nie prezentowała się już tak różowo, kto wie czy również nie przez wzgląd na brak gwarancji startowych w przewidywalnym, dłuższym okresie, które stwarzają szansę na zjednoczenie zawodnika z interesem reprezentowanego klubu.

    A teraz słyszymy o kandydaturze Boyca- ciekawe czy również jego osobę podsunął Sullivan- żużlowca co najwyżej średniej klasy, który w Polsce nie miał nigdy wysokich notowań i raczej nie daje żadnej pewności wyższych zdobyczy od Pietrzyka z rywalem klasy Atlasa bez względu na miejsce rozgrywania zawodów. Arturowi zależy natomiast na walce o podstawowy skład i udowodnienia co niektórym wątpiącym, że też na żużlu jeździć potrafi. Nie wiem dlaczego niemal wszyscy spisują Pietrzyka na straty gdy idzie o E- ligową rywalizację, przecież w 2001r. był jednym z ojców utrzymania CKM w najwyższej klasie, będąc szczególnie groźnym na własnym torze, a to że we Wrocławiu czy Gdańsku umie walczyć, pokazał choćby rok temu zdobywając wspólnie z Walaskiem brąz w MPPK i zaliczjąc udane zawody na Wybrzeżu, tak więc nie widzę powodów dla których nie miałby otrzymać swej szansy i teraz, bez konieczności sięgania po niesprawdzonego, choć drogiego obcokrajowca.

    Ponadto subiektywnie twierdzę, że w zawodach z WTS we Wrocławiu stoimy niestety na straconej pozycji, luki po Jonssonie nie uda się żadnymi personalnymi manewrami zrekompensować, Sullivan wciąż nie jest w pełni dyspozycji- opuścił mecz Kaparny w Szwecji i po wyczerpującym turnieju GP tak czy inaczej nie będzie w stanie stuprocentowej "używalności"- kto wie czy nie wystartuje jedynie 2- 3 razy dla ratowania przyzwoitego wyniku, zaś na Walaska- wiadomo na wyjazdach, dodatkowo z takim przeciwnikiem nie ma co liczyć.
    Stąd taki mecz może być dla Artura idealnym przetarciem przed rewanżem w Częstochowie, w którym pojechać już musi, gdyż żaden z dostępnych obecnie na rynku obcokrajowców nie gwarantuje lepszej i bardziej efektywnej jazdy od naszego wychowanka.
    AZS-CKM the leading polish teams

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,dziwie sie działaczom Włokniarza,ze czcą zakontraktowac trzeciego stranieri,uwazam że to jest niepotrzebny wydatek,wydaje mi sie ,że o wiele lepszym zawodnikiem jest Artur Pietrzyk i to on powienien zastąpić Jonssona ale może sie myle.
    Pozdrawiam.
    GKS-SPARTA-ZIELONKA FOREVER

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    bo my sobie tak debatowalismy kto to moze byc no i nam wyszly te dwa nazwiska
    cwali czy to jest mowienie ze znam?najpierw dobrze przeczytaj a dopiero mow
    a mnie sie wydaje ze ten 3 obcy jest brany na wszelki wypadke jakby niedaj boze ktos jeszcze kontzuje zlapal a z drugiej strony jak pietrzyk dostanie szasne i we wroclawiu beszie tak (0,0,-,-,0) to wszyscy by mowili ze powinni kogos zatrudnic innego dlatego klub sie zabezpiecza
    a tak wogole to mam nadzieje ze artur pokaze ze jest wartosciowym zawodnikiem i te "pare" punktow zrobi :)

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boyce zrobi taki sam wynik jak polecony przez Sullivana w ubiegłym sezonie Jason Lyons!! To też miała być wielka rewelacja z super szybkimi motocyklami, a jak było każdy wie...

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    cures mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz prezesem wlokniarza bo tacy ludzie jak ty zabijaja ten sport i gdyby nasi prezesi i zawodnicy tak mysleli jak ty to bysmy nigdy nie wygrali w toruniu w koncu nie bylismy faworytami nie? a jednak
    wedlug mnie zasadne jest sciaganie 3 obcokrajowca szczegolnie na mecze z wroclawiem dlaczego?wszyscy pisza o pietrzyku ok trzeba mu dac szanse ale nie wiem czy wiecie ze on ejst zawodnikiem himerycznym i ma bardzo rozne wystepy to raz a dwa to nei moze byc tak ze ktos ma pewne miejsce w skldzie ze nie ma grozby zmiany jak schrzani sprawe! musi byc presja wyniku jak ktos slabo pojedzie to co dalej? obcokrajoweic chocby na lawie rezerwoych to jest jakies pole manewru dla trenera bo chbya nie chcecie miec mariankowskiego na lawce prawda?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •