Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1760

Wątek: KS Jastrzębski Węgiel w sezonie 2006/07

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KS Jastrzębski Węgiel w sezonie 2006/07

    Apetyty w tym roku w Jastrzębiu były na finał , skończyło sie na brązowym medalu ! Jastrzębie było najrówniej grającym zespołem w części zasadniczej, początek miał wyśmienity Divis , potem kontuzja pokrzyżowałą mu szyki i koszmar z Olsztynem , szczęśliwy awans! Potem 10 morderczych setów w Jastrzębiu ( w tym czasie kontuzje :Łuki , Nowak i Chudik grający z kontuzjami ) , minimalne zwycięstwa Czestochowy i pogrom w Częstochowie ! Następnie 3 dosyć pewne zwycięstwa z Sosnowcem .Tak po krócce można opisać sezon w wykonaniu Jastrzębia :)

    Teraz szykują się znaczne zmiany w klubie :)
    Czy odejdzie trener ( problemy rodzinne - zdrowotne ) ? , jak tak kto go zastąpi , kto z zawodników odejdzie kto przyjdzie ? Czy prezes zostanie ?

    Narazie jedyne co jest chyba przesądzone to odejśćie Roberta Kopcińskiego z Jastrzębia :):)




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pant Twoje ostatnie zdanie b. mnie cieszy, miły z niego chłopak i pzrystojny nawet,ale niestety do grania w 1 lidze to niebardzo się nadaje, raczej na wybieg;)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kopciński nie pograł sobie w tym sezonie ,a te szanse ,które dał mu trener Such zostały przez niego zmarnowane. i szczeze mówiąc nie dziwie sie ,ze działacze klubowi nie chcą juz mieć u siebie i opłacać zawodnika z którego nie mają wiekszego pozytku.

    Ps: wie ktos moze co będzie z resztą zawodników ???????

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps: wie ktos moze co będzie z resztą zawodników ???????
    co nie co wiadomo , ale takich info sie nie pisze :) publicznie na forum :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie jak narazie bardzo wazne jest czy Chudik i Gary zostają. cos juz o tym słyszałem ale to mogą byc tylko ploty

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak narazie nie widac większego zainteresowania tym tematem :( moze jak będzie cos oficjalnego to ktos cos napisze

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pinol to dlatego ze jak na dzień dzisiejszy to naprawdę za wcześnie na takie dywagacje!!!chodzi 150 plotek a dopiero za dobre parę miechów będzie coś wiadomo!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale miałem nadzieje ze ktoś przynajmniej podsumuje juz sezon ,który własnie dobiegł końca. Chyba sie troszke przeliczyłem :P

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na miejscu działaczy zmiana,która by od razu zrobił jest ....zrezygnowanie z usług pana Sucha,a na jego miejsce sprowadziłbym Ryszarda Boska,który by wam nie odmówił ( w kóńcu teśc :) ).
    Drugą rzecz jest to żeby utrzymac skład,no może pozbyć sie drugiego rozgrywajacego,(co chyba już uczyniono), Gnieckiego oraz któregoś z środkowych Nowak-Trocki-Szczygieł,(ja pozegnałbym Nowaka)poniewaz ci panowie nie robia nic dobrego dla tego klubu.
    Na ich miejsce:
    -na przyjecie -może Musielak,jeśli nie pójdzie do Sosnowca,albo ktoś młodszy np.Ruciak.
    -na rozegranie tu troche jest problem bo w PLS rozgrywajacy sa juz zaklepani,ale można poszukac.
    -na środek-może Szczerbaniuk ???.....na pewno by wam sie przydał.

    Ja bym takich zmian dokonał.

    P.S.
    Przez cały rok minus nalezy sie waszemu trenerowi,który dość mocno nadmuchał balon mówiąc,że w tym roku zagracie w finale.
    Żeby takie coś osiagnac trzeba miec troche wiecej pokory i budowac drużyne przynajmniej przez dwa lata,a nie od razu rzucać drużyne na fotel mistrza.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątek bardzo ciekawy - nie powiem.
    Ale jak ci co nie wiedzą a chcą się dowiedzieć mają się dowiedzieć jak ci co coś wiedzą nic nie powiedzą na forum??:P:P:P
    Namieszałam trochę ale wszystcy zainteresowani zrozumieli o czym mówię - mam nadzieję:P

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nio już coraz bliżej ustalenia składu jastrzębia :)
    narazie jest już pewne ze z pierwszej 7 zostają : Gabrych, Michalczyk , Chudik , Wójcik :)


    nio środek trzeba wzmocnic ( kilku obcokrajowców jest w orbicie zainteresowań klubu :)i polaków też :))

    oprócz tego przekątna z rozgrywającym jeszcze jest nie wiadomoma ?
    Czy zostanie Divis?? Czy może Śmiegiel ,Papke , Rybak czy Mika...... ( Ukrainiec :))
    a może Michalczyka przesunąc na przekatną a na przyjęcie poszukać kogoś nowego ??

    Niedługo będzie coraz mniej niewiadomych :)


  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pant a Ty chyba zostaniesz trenerem??;))))jak już zawodnikom pozycje zmieniasz:P:P:PMoim zdaniem szkoda by było przyjęcia Śruby!a z wymienionych propozycji optowałabym za Papke(a to nowina, co??)albo Rybakiem, ale nie Śmigiel, please!!!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pant a Ty chyba zostaniesz trenerem??;))))jak już zawodnikom pozycje zmieniasz:P:P:PMoim zdaniem szkoda by było przyjęcia Śruby!a z wymienionych propozycji optowałabym za Papke(a to nowina, co??)albo Rybakiem, ale nie Śmigiel, please!!!!!!!!!!!!
    hehe dzieki cacatorii za propozycje, za 20 lat chętnie skorzystam ;) , narazie bardziej by mi się podobała rola menagera :) ( może założymy spółke menagerską :D Ty masz znajomości ja mam chęci wiec dla chcącego nic trudnego :P)

    a tak na poważnie to na 99 % wiadomo już kto poprowadzi Jastrzębie w nowym sezonie , ale oficjalne info bedzie podane za jakiś czas :)

    PS niestety cacat. tym kimś nie jestem ja :D

    Pozdrawiam :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie Śrubę nam do Bełchatowa. Takiego zawodnika nam potrzeba. Plizzzzzzzzzzzzzzz :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, wiem wiem chcielibyście Michalczyka w Bełq:P:P:P
    A co do Jbia to wiem o czymś ważnym. Jest to pewne na 100%Na prawdę chciałabym się z wami wszystkimi tym podzielić, ale obiecałam pewnej osobie że tego nie zrobię:(
    W każdym razie niedługo wszyscy się dowiedzą;)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myślę ze chodzi o tę tajemnicę o której juz wszyscy wiedzą a nawet dziś pisali o tym w sporcie w artkule"Ivett bez Sucha", czy nie???piszą tez ze nie wiadomo czy Divis zostanie , bo zyczy sobie 60 tyś.$ za rok grania- sorki, ale mimo mojej całej sympatii dla tego wesołka, to moim zdaniem wygórowana cena- przynajmniej po tym co pokazał w minionym sezonie.Ciekewe kto bedzie 2gim rozgrywającym!








  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm, 60 tys. USD to dużo?
    Nie tak dawno Panters pisał, że Jastrzębie zainteresowane jest pozyskaniem Roberta Szczerbaniuka. Tylko za co?
    Nie sądzę, żeby "Benek" chciał grać w Jastrzębiu za mniejsze pieniądze niż w Mostostalu. Czyli Ivett musiałby wyłożyć na stół w granicach stu kilku tysięcy USD.

    Mostostal Azoty KK - Mistrz Polski 2002/2003!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowym trenerem już jest Igor Pielożny ( czy jakoś tak sie pisze to nazwisko), Jan Such nie jest już trenerem jastrzębia :(

    Po za tym z klubu odchodzą : Łuka, Trocki, Kopciński , Gniecki i Szczygieł

    W klubie zostają : Michalczyk, Wójcik, Chudik , Nowak .

    Do końca tygodnia będzie wiadomo co z Divisem i Gabrychem .


    Po za tym jastrzębie już jest dogadane z kilkoma zawodnikami , więcej napisze jak już bedą podpisane kontrakty :)

    Po powrocie z Wenezueli będą podpisane już następne kontrakty :)

    PS cacatorii juz jest wiadomo kto bedzie drugim rozgrywaczem , ale do publicznej wiadomości nie będę tego podawał - zapraszam na priv :)

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Igor, chyba Prielozny a nie Pielozny. Jeśli to ta sama osoba, o której myślę - to pamiętam go z meczów Mostostalu z Hotvolleys Wiedeń w Lidze Mistrzów 2000/2001. Był wtedy trenerem drużyny wiedeńskiej, a Pavel Chudik jej rozgrywającym. Po nieudanym występie wiedeńczyków w tamtej edycji LM podziękowano m.in. jemu i Chudikovi za współpracę.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Igor, chyba Prielozny a nie Pielozny. Jeśli to ta sama osoba, o której myślę - to pamiętam go z meczów Mostostalu z Hotvolleys Wiedeń w Lidze Mistrzów 2000/2001. Był wtedy trenerem drużyny wiedeńskiej, a Pavel Chudik jej rozgrywającym. Po nieudanym występie wiedeńczyków w tamtej edycji LM podziękowano m.in. jemu i Chudikovi za współpracę.
    sory za błąd Sokrates własnie nie byłem teko pewny :)
    To ten trener o którym myślisz :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm....jakiś taki trzon drużyny już więc widać. Divis i Gabrych koniecznie powinni zostać...tak sobie czytałem Wyborczą z dn. 23.05 br. i napisali o planach Pana Kosińskiego (dyr. IVETT)....BĄKIEWICZ I GOŁAŚ...byłaby niezła jazda...kwestia tylko jeszcze rozgrywajacego..Chudik is OK...ale musi byc dobry zmiennik...nie mam pomysłu bo w PLSie na tej pozycji pozamiatane... może jakiś OBCY4 :))
    A tak a propos OBCYCH to nad OBCYM3 (Trocki) trezba się zastanowić__raz dobrze raz źle...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters: jak zwykle przesadziłeś:P:P:P Ja chirliderka??Zabawne;)

    Cacciatori: dokładnie o to chodziło:D

    Co do zmian w Jbiu to z tych co odchodzą to najbardziej mi żal Trockiego, faktycznie raz dobrze grał a raz źle:( ale za to był bardzo sympatycznym zawodnikiem:) Zresztą inni też:P
    Jeśli chodzi o tych co zostają to bardzo się cieszę szczególnie że Śruba zostaje:D:D:D i Chudicek też:D
    Z 2jki: Divis, Gabrych wolałabym żeby został ten drugi - wtajemniczeni wiedzą dlaczego:P

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to przyszła drużyna zapowiada się jak narazie bardzo fajna :)
    Cieszy, że Chudik zostaje bo przecież udowodnił, że jest bardzo dobrym rozgrywającym. Przydałby się jeszcze drugi taki sam dobry rozgrywacz.
    A Śruba to było wiadome, że zostanie ;)
    Divis i Gabrych mogliby niegdzie nie odchodzić to byłoby juz całkiem super. Chyba się do nich przyzwyczaiłam :P
    Co do nowych zakupów w Jastrzębiu to mam nadzieję, że wypalą i będą o dużo lepsi od tych co odeszli. A tak przy okazji, to ta niepewność, kto gdzie będzie grał w przyszłym sezonie jest denerwująca :P
    P.S. Agnieszka już nie przesadzaj z tym Divisem ;)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aga- ja też wolałabym aby został Gabrych - z przyczyn jak najbardziej merytorycznych!!!
    ps.Pant czy wraca do nas Milos?????

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps.Pant czy wraca do nas Milos?????
    nie do mnie te pytanie :)
    ale skoro Łuka odchodzi " wszystko sie może zdarzyć ":)


    z tego co tesh wiem jastrzębie bedzie miało w kadrze 14-15 zawodników w tym sezonie w tym młodych , którzy będą wypożyczeni do innych klubów ( w tym jest dwóch takich na przyjęcie z atakiem ) ale nazwisk narazie nie będę zdradzał zeby nie zapeszyć :)

    Dziś już pewny młody , zdolny środkowy podpisał w Jastrzębiu kontrakt :)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy zawodnik 2003-05-29
    Prezes KS Jastrzębia Borynia Roman Chwastyk poinformował nas, że klub podpisał wczoraj kontrakt z młodym środkowym z Radlina Terleckim. Jest to początek zmian w klubie i wkrótce szeregi jastrzębskiego zespołu zasilą nowi zawodnicy. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
    www.jasnet.pl

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę, żę Łuka zostanie;)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    w jakim ..?

    W jakim klubie gra obecnie ten jugol.. M... coś tam dalej...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Divisa to ja bym mu podziekował. za takie pieniądze jakich zada od działaczy klubowych powinien cos grac. Za jego ostatnie występy powinien zapłacic klubowi a nie chciec więcej.
    Co do Garego i Chudika to również uważam ze zagrali swoje w tym sezonie i ,ze z pewnoscią przydaliby się w przyszłym sezonie :D

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lordul widze ze z PLS przeszłeś na sportboard , cieszy nas to :)

    PS o jakiego jugola chodzi ??

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    heheh

    no ja sięteż bardzo ciesze... a ten jugol.. hmm.. no coś tam pisali że jakiś mikalesznikoc, czy kalasznikov :P.. ale tak na serio jeżli ktos ma juz jakeis pewnie wiadomsoci, których nie moze na oficjalu pisąc to bardzo byłbym wdzieczny za maila lordul@hgazeta.pl ...
    I PAMIĘTAJCIE: NIECH MOC AMBOROZEGO BĘDZIE Z WAMI !!!!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siema LORDUL!!dawno cie nie widziałem na plażówce!!pozdrawiam!!a jeśli chodzi ci o jugola to nie mam pojęcia....

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja sięteż bardzo ciesze... a ten jugol.. hmm.. no coś tam pisali że jakiś mikalesznikoc, czy kalasznikov ...
    Może Goran Bregovic :P

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    turbo spoko... wiesz matura studia i te sprawy... a tak pozatym to wciąż czekam na jakies oficjalne lubi mniej oficjalne informacje na temat naszego skąłdu lordul@gazeta.pl

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więcej Słowaków!!!
    Eštì viac Slovákov!!!

    ..a wtedy osobiście zatroszczę się o muzykę przed i w trakcie meczów;)

    POZDRAV!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no i,,,

    no i co jest z tymi transferami ?? wiadomo coś nowego ??

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze ktos ujawni wkoncu jakies nazwiska, kto bedzie gral w j-biu oprocz michalczyka, wojcika, terleckiego itd.
    czy odejscie trenera bylo konieczne!!!!!!!!!!!!!!!!
    mysle ze to najwiekszy blad!!!!!!!!!!!!!!
    chyba ze sie myle to sory!
    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dobrze...

    dobrze się stało że Jasiu odszedł.. jesteśmy mu bardzo wdzięczni za to co zrobił dla Nas, ale wdjae mi się, że czas zacząć myśleć w kategoriach jak grać żeby awansowac do finału.. a niestty Jasiu miał już 3 takei okazje i ani jednej nie wykorzytsał.. co nie zmienia faktu ŻE JASTRZĘBIE NIGDY NIE ZAPOMNI CO ZROBIŁEŚ DLA NASZEGO UKOCHANEGO KLUBU !!!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak napisał Panters wczesniej więcej informacji bedzie dopiero po meczach z Wenezuelą. Co do zmiany trenera to J. Such wydawał mi sie dobrym trenerem jednak nie moge nic powiedziec o Słowaku (wielka niewiadoma).

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niedługo Jastrzębie to będzie cała reprezentacja Słowacji :)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nowego trenera będzie nowa motywacja zawodników , po za tym będziemy mieli silniejszy środek niż rok temu oraz silniejsze rezerwy na skrzydle i rozegraniu dlatego sądze ze ten sezon , najpóźniej przyszły będzie najlepszym w histroii klubu jastrzebskiego

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZOSTANCIE Z NAMI !!!!

    DIVOVH I GARY !!!! ZOSTAŃCIE Z NAMI !!!!
    --------------------------------------
    wiadomo już coś ?? bo wierny kibic się niecierpliwi
    ---------------------------------------
    NIECH MOC AMBROZEGO BĘDZIE Z WAMI !!!!!!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no właśnie co z Gabrychem i Divishem

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy kogoś ucieszy taka informacja , może to plotka może i nie kto chce niech uwierzy kto nie chce to nie , a kto juz to słyszał niech mnie poprze , wróble ćwierkają że rozmowy z Gruszka trwają :)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nick ptaszki swierkaja rowniez ze rozmowy z grucha prowadza kp i AZS... cio z tego bedzie zobaczymy :p. Podobno gruszka chce powrocic do polski, lecz zona jego chce zostac we wlosszech. pozdro

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •