Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1760

Wątek: KS Jastrzębski Węgiel w sezonie 2006/07

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kurde..

    kontrakty z "nowymi" miały być podpisane po powrocie "NASZYCH" z Wenezueli... Nasi wrócili a kontraktów ni widu ni słychu.... Gadać z Gruchą to s Oni mogą.. nie przypuszczam, żeby Gruszka opuszczał klub który awansowął do najsliniejszej ligi świata... rezygnować z gry przeciwko Jakovlevovi, Nalbercie?? jak tak, to koleś jest zawias.. i tyle..
    ---------------------------------------------------
    NIECH MOC AMBROZEGO BĘDZIE Z WAMI

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co Gruszka w tym tygodniu szukał w jastrzebiu??
    hmmm ........... :):):):):)

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co Gruszka w tym tygodniu szukał w jastrzebiu??
    hmmm ........... :):):):):)
    Napewno nie pracy :D

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co Gruszka w tym tygodniu szukał w jastrzebiu??
    hmmm ........... :):):):):)
    Napewno nie pracy :D
    Zgodze sie z Karolem ...napewno nie pracy :) chyba ze w kopalni :P

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze duzo osob odwiedza j-bie. nie wiem czy to przypadek czy nie... jednak jak to sie bedzie powtarzalo to strefa 11 bedzie chyba interweniowala
    poza tym ja bym sie obawial o kondycje finansowa ivetu skoro na oficjalnej stronie j-bia jest info na temat GENERALNEGO SPONSORA a raczej poszukiwaniach i oferty :D

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż....wczorajsze Tempo zamieściło kilka informacji o "obszarze transferowym" w PLS...przy czym skoncentrowano się na KP SOSNOWIEC...i co...okazuje się że prowadzą rozmowy z (żeby im nie wyszło!!!) z............................Przemkiem Michalczykiem..

    Hmmm...jet to ciekawe o tyle, że P. Michalczyk był na liście tych, którzy zostali wymienieni przez zarząd Boryni jako 100% pozostający w klubie...ciekawe, ciekawe

    Theodor Chabrowy - Rybnik

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sosnowiec może sobie chciec, ale akurat Michalczyk zostaje na 100 % !!!

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i...Bogu dzięki...
    hmm...no cóż skoro to wiesz na 100% to może wiesz o ewentualnych (potencjalnych ) wzmocnieniach..bo na razie to są tylko "pewne niepewnośći" (DIVIS, GARY). Tak rzeczywiście tego Terleckiego można traktować tylko jako MOŻLIWE (dość spory stopień niepewności) wzmocnienie...OBY ZOSTAŁ GWIAZDĄ PLS.


    czekam na dobre wieści z obozu Ivettki

    THEODOR CHABROWY

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po dzisiejszym dniu powiem jedno : o czwórke w przyszłym roku jestem spokojny :) Ci zawodnicy którzy juz na 99 % od dziś są zawodnikami j-bia gwarantują to minimum jakim jest 4( to tylko minimum !!!!) a sądze ze możemy wejść z nimi do finału i zdobyś nawet najwyższe podium :)
    Pozdrawiam :)
    PS młodość i doś. wchodzi do gry :)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna wiedziec kogo masz na mysli ??????? :P:P:P:P. Narobiłes smaka i nic nie napisałes:(.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters napisz coś więcej bo umieram z ciekawości

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewien zawodnik Mostostalu podpisał już kontrakt z Jastrzębiem :) ( aha i nie jest to Roland Dembończyk co sugerował kiedyś galaxian :) )

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewien zawodnik Mostostalu podpisał już kontrakt z Jastrzębiem :) ( aha i nie jest to Roland Dembończyk co sugerował kiedyś galaxian :) )
    przynajmniej byś panters napisał jaki to hicior transferowy :DDD...
    a ja jednak myśle że w jastrzębiu już zadomawia się Rolando :P

    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne transfery w Jastrzębiu
    Wojciech Serafin ( przyjmujący ; 194 cm; ur. 20.06.1978r.) jest już zawodnikiem KS Ivett Jastrzębie Borynia i będzie reprezentował barwy tego klubu w sezonie 2003/2004. Wojciech Serafin był zawodnikiem 12 osobowej kadry Waldemara Wspaniałego na MŚ w 2002 roku. Jego dorobek to : pięciokrotny Mistrz Polski 1998 , 2000 , 2001, 2002, 2003 z Mostostalem - Azoty, wicemistrz Polski 1997 , 1999 z Mostostalem - Azoty , zdobywca Pucharu Polski 2000 , 2001 , 2002 z Mostostalem - Azoty , III-e miejsce w Final Four Pucharu CEV 2000 z Mostostalem - Azoty , uczestnik Final Four Ligi Mistrzów w sezonie 2002, III miejsce w Final Four Ligi Mistrzów Mistrzów sezonie 2003. Oprócz tego kontrakt z klubem z Jastrzębia podpisał utalentowany środkowy z SMS Spała Michał Kaczmarek ( 201 cm) ur.26.12.1984 i prawdopodobnie będzie wypożyczony do klubu serii B. Oprócz tego z zespołem Jastrzebia na przyszły sezon podpisane kontrakty mają : Przemysław Michalczyk, Krzysztof Wójcik, Grzegorz Nowak, Arkadiusz Terlecki .
    O dalszych transferach będziemy informować państwa na bieżąco

    www.jasnet.pl

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dobrze , bo po co Serafin ma grzać ławę w Mostostalu, zagra od czasu do czasu.
    A czy ten Michał Kaczmarek jest utalentowany to się okaże w trakcie sezonu.


    NIEPOKONANY AZS NASZ UKOCHANY!!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezła drużyna się w Jbiu szyqje:D

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a cio z ....

    jak wygląda sprawa Gabrycha i Divisa ?? prawda to zę Gary ma wyjechać do Rosji ?!?!?!?!?!?!?!

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2003
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JASTRZĘBIE

    Piotr Gabrych z tego co sie dowiedzialem to juz wyjechal na romowy do Rosji kilka dni temu a czy wrocił juz to nie wiem.Przed wyjazdem pytal sie Sergieja Trockiego, ale to juz jakis czas temu, jak jest na wschodzie wiec mial oferte durzo wczesniej lub był zainterseowany tamtymi rejonami.

    Szkoda że nie wiedziałem wcześniej o tym forum bo o tym że Jastrzębie rozmawiało z Serafinem na temtat transferu to wiedziałem jakiś czas temu bo widziałem jak przyjechał on na hale, podobnie o tym młodziku.

    A teraz może uchyle rąbka tajemnicy na temat rozgrywającego.Jastrzębie od jakiegoś czasu romzawia z młodym interesującym rozgrywającym z Bielska, a jest to niejaki Pielesz a co będzie to zobaczymy ale to jest pewne źródło.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda by było Gabrycha. Jest naprawde dobry. Mam nadzieję ze jednak zostanie i przy tym składzie który się tworzy będzie w końcu finał.

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz może uchyle rąbka tajemnicy na temat rozgrywającego.Jastrzębie od jakiegoś czasu romzawia z młodym interesującym rozgrywającym z Bielska, a jest to niejaki Pielesz a co będzie to zobaczymy ale to jest pewne źródło.
    Pielesz hehe Jak coś to to jest Pilarz i o tym ze jastrzębie jest nim zainteresowane wiemy od 1,5 miesiąca i ot mi sensacja hehe :P
    ALe chyba będziemy mieli innego rozgrywacza mimo wszystko ale nazwiska na forum ujawniać nie będę :)

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr Gabrych z tego co sie dowiedzialem to juz wyjechal na romowy do Rosji kilka dni temu a czy wrocił juz to nie wiem.Przed wyjazdem pytal sie Sergieja Trockiego, ale to juz jakis czas temu, jak jest na wschodzie wiec mial oferte durzo wczesniej lub był zainterseowany tamtymi rejonami.

    Misiaczki Garego widziałam dokładnie przedwczoraj więc w Rosji nie przebywa chyba że już wrócił:P a i Trocuś się szwęda po okolicy chociaż wiadomo już że odchodzi. Jak chcecie to się ich spytam (znowu) czy zostają:P:P:P Albo wy się spytajcie jak ich spotkacie. Tak będzie najprościej:D

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo ja nie mam co robic i będe łaził po sąsiednich miastach i szukał garego zeby sie go spytac o kontrakty hehe. juz wole sobie poczekac na cos oficjalnego!!! ;););)

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczyna mnie już denerwować to "wiem ale nie powiem..." szczególnie nagminnie występujące w wypowiedziach Pantersa. Zatem gorąco apeluję, żebyś albo o czymś pisał albo pozostawił to dla siebie, skoro to takie tajne :) bo na prawdę niczym nie przyszpanujesz w ten sposób. Chyba, że bardzo się przy tej formie upierasz, ale takie gadanie zbyt wiele nie wnosi do dyskusji, poza rozbudzoną za pewne ciekawością wielu forumowiczów... Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, no, no - a jak sobie, robaczki popatrzycie na przedostatnią stronę dzisiejszego Dziennika Zachodniego, to stoi tam jak wół, że dzisiaj rano miał podpisać kontrakt Divis, ale miał go podpisać z ....... Polską Energią! No, ciekawe, coraz ciekawsze te transferowe ruchy. Zobaczymy, co jutro przyniesie.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2003
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Atakujący

    Szanse na to że Peter Divish podpisze kontrakt z Jastrzębiem są niewielkie, z tego co mi wiadomo to do Jastrzębia po kilku sezonach wraca Radek Rybak.....ale czy miał by on być pierwszym atakującym......

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Divis już nie jest zawodnikiem Jastrzębia i to jest raczej pewne :)
    Ale w jego miejsce już jest godny następca o ile tak można nazwać doś. zawodnika , więc nic straconego dla Jastrzebia :)
    Wojtek Serafin napewno się przyda , ale będzie 3 przyjmujących i 4 to będzie rezerwowy na przekątną z rozgrywaczem i w razie czego będzie mógł grac na przyjęciu :)
    No teraz czekamy na wzmocnienie środka i na decyzje czy Gabrych zostaje czy nie?!?!?!
    Ale nawet jak odejdzie , to na rynku są zawodnicy o podobnych umiejętnościach :)


    Pozdrawiam :)

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Rybaka to jesli Divis zostanie na pewno nie będzie chciał grac jako rezerwowy. więc nic nie wiadomo czy Rybak zagra w Jastrzębiu moze to byc równiez plotka. jesli chodzi o mnie to wolałbym juz aby Divis odszedł do Sosnowca ;);););).

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    porównajmy Divisa i Rybaka :)
    w skali od 1 do 6 ( moja własna ocena )
    w bloku Rybak 3, Divis 5
    a ataku Rybak 5 , Divis5
    zagrywka Rybak 5, Divis 3
    obrona Rybak 2, Divis 1

    suma : Rybak 15 , Divis 14

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie sie podzial kibicow z j-bia do Divisa przeciez to byla taka wielka gwiazda...
    pamietam przed sezonem mowiono jaki to ogoromny talent najlepszy zawodnik w PLS>
    lepszy od PAwla Papkego...a teraz sie okazuje ze jakis tam Radek Rybak jest od niego lepszy???

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galax przed kontuzją to był zawodnik fenomenalny a po kontuzji słąbiutko
    Niestety niektóe kontuzje są przewlekłe .....
    :)

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    suma : Rybak 15 , Divis 14
    Śmiać mi się chcę... Wiele Panters nie pokazałeś tym przyrównaniem, oczywiście mając na uwadze to, co mówiłeś o Divisie, gdy ten jeszcze grał w Jastrzębiu. Nie chce nic udawadniać cytując twoje posty, bo do niczego to nie prowadzi. Po prostu nie spodziewałem się ,że masz tak "nietrzeźwe" patrzenie na siatkówkę, uzaleznione od przynależności klubowej i od tego "kogo lubię a kogo nie". Masz prawo do takiego zdanie i pozostaje to uszanować. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nio i tutaj sie zgodze z Tomkiem. gdzie sie podzialy te "tlumy" kibicow i fanow najlepszego gracza plsu, cio?? zniknely nagle gdy ten przeszedl do sosnowieckiego klubu :-). wiec kto tutaj oszukuje. albo ten nigdy niebyl super popularna gwiazda, tylko wczesniej kibice Ivettu wmawiali to innym, albo poprostu byl, a teraz kibice odwrocili sie od niegoz tak prostej przyczyny jak transfer :d. oj boze boze hehe...

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się nie zgodzę z tym, że nagle kibice Jastrzębia się odwrócili od Divisa. Fakt faktem, że po kontuzji Peter nie grał już tak dobrze jak wcześniej, ale ja z całego serca życzę mu żeby powrócił do swojej poprzedniej dyspozycji. Strasznie mi przykro, że nie będzie grał już w Jastrzębiu :(
    Ale cieszę się, że zostaje w Polsce i że będę miała okazję go oglądać w dalszym ciągu na naszych parkietach i mam nadzieję, że z tak dobrą dyspozycją jak na początku gdy przybył do Jastrzębia (mam tylko nadzieje, że swoimi atakami nie narobi dużych szkód w meczach z Jastrzębiem :))

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2003
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sensacyjna wiadomość

    Arkadiusz Gołaś po długich romowach z presesami Jastrzębskiego klubu wyraził chęć gry w tym klubie, lecz są jeszcze negocjacje w sprawie długości kontraktu w Jastrzębiu.Jastrzębie chce podpisać kontrakt na 4 lata natomist Arek chce narazie na rok.Zobaczymy co z tego będzie......

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skad ty masz takie wiadomosci?? o ile sie nie mysle,golas ma kontraktw azsie jeszcze na jeden sezon; no chyba ze nie mam racji....

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2003
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się że Arek ma jeszcze rok kontrakt ale ma możliwość zmiany klubu i ten rok mógłby zagrać w Jastrzębiu no ale prezesi Jastrzębia chcą nadłużej.Arek napewno myśli żeby jeszcze jeden sezon zagrać w pls a potem ..........

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno Arek Gołaś przejdzie do Jastrzebia, już to widze.
    Znowu jakas sensacyjna wiadomość wyssana z palca.
    Jak znam życie to znowu okaże sie że to wajha.
    Nie róbcie sobie nadziei w Jastrzebiu, Gołaś zostaje w Częstochowie.

    W PLS RZĄDZI AZS!!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno Arek Gołaś przejdzie do Jastrzebia, już to widze.
    Znowu jakas sensacyjna wiadomość wyssana z palca.
    Jak znam życie to znowu okaże sie że to wajha.
    Nie róbcie sobie nadziei w Jastrzebiu, Gołaś zostaje w Częstochowie.

    W PLS RZĄDZI AZS!!!!
    Szakal nie bądź taki pewny , bo słyszałem te same wiadomości co dawid 85 , tylko nie chciałem tego pisać na forum :) Dawid jeszcze o ile sie nie myle Gołaś zgodził sie na kase i powiedział ze nawet na 2 lata moze podpisać ale klub chce chyba tak jak Ty napisałes

    PS Dawid jak byś mógł prosił bym o kontakt na priv :)

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się że Arek ma jeszcze rok kontrakt ale ma możliwość zmiany klubu i ten rok mógłby zagrać w Jastrzębiu no ale prezesi Jastrzębia chcą nadłużej.Arek napewno myśli żeby jeszcze jeden sezon zagrać w pls a potem ..........
    no i wlasnie o to chodzi; tylko sam musisz przyznac ze to co napisales jest praktycznie nierealne; skoro golas ma ambicje na gre w klubach zagranicznych,to tym bardziej majac jeszcze roczny kontrakt w czestochowie,na sezon nie zmienialby klubu; tym bardziej ze ma na czestochowskim boisku zapewnione miejsce w pierwszym skladzie, no i mozliwosc gry na europejskich imprezach ( np LM )-tego w jastrzebiu nie dostanie; a jezeli decydowalyby sprawy finansowe- nie sadze zeby zarzad czestochowski tak latwo odpuscil;

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasnee... Częstochowa przed sezonem, w którym znowu wystąpi w LM, zrezygnuje z Gołasia, a Gołaś lekką ręką odpuści sobie Częstochowę, zrywając kontrakt z tamtejszym AZSem, bo niby po co ma się pokazywać w Europie, skoro może spokojnie sobie "przebąkać" sezon w Jastrzębiu (tam gdzie wybiera się Piotr Gruszka, Robert Szczerbaniuk, Dawid Murek, Rafał Musielak, Michał Bąkiewicz i inni których nasi Jastrzębiacy z forum widują na przedmieściach swojego miasta, o czym informują nas w takich właśnie nowinkach jak ta kilka stopni wyżej). Kogo jeszcze "zobaczymy" w Jastrzębiu? bo póki co z tych waszych nowinek nie sprawdziła się żadna, wręcz przeciwnie ubyło kogoś kto miał jeszcze pare tygodni temu na pewno podpisywać kontrakt z Jastrzębiem, ale nie zrobił tego z jasnego powodu - nie podołałby wymaganiom treningowym w Jastrzębiu :P Dajcie sobie na wstrzymanie z tymi nowinkami bez pokrycia , chyba ,ze koniecznie chcecie by wam je wypominano, gdy już zostanie potwierdzone, że nie miały racji bytu. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co z Gabrychem?? Czy już coś wiadomo. aaaaaa a czy sprawa Divisa jest już przesądzona ??
    Jeśli chodzi o Gołasia no nie powiem było by Extra ale czy to realne ?? MAM NADZIEJĘ ŻE TAK :)))))))

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę,że kibice Jastrzębia mają ochotę na 1 -wszą szóstkę AZS-u i Mostostalu. Tylko pytanie czy starczy im na to kasy. Dziwie się Przemkowi , że jest jeszcze u WAS . hehehehehe?

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałam że Divis za Pawła do Mosto- osobiście wole Pawła ale decydenci będą musieli coś wymyślec jeśli Paweł P odejdzie. Nie ma na dzień dzisiaejszy w Polsce zawodnika który zastąpi Pawła w Europie by się znaleźli ale też za odpowiedznią cenę. Klasa Divisa nawet ta z przec kontuzji jeszcze długo nie bedzie taka jak Pawła.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia ale Divis podpisał już ponoc kontrakt z KP.

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie prawda Czar - jeszcze podpisu nie złożył!!!

Strona 2 z 40 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •