Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Kilka słów o talencie z miasta świętej wieży

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach

    Kilka słów o talencie z miasta świętej wieży

    (...)Do grona rekonwalescentów Ryana Sullivana i Jordana Jurczyńskiego dołączył również wielki talent częstochowskiej szkółki Michał Ciura.

    Szesnastoletni chłopak rodem z Częstochowy na jednym z ostatnich treningów przed Egzaminem na Certyfikat nie opanował motocykla i upadł na tor. Sam upadek nie wyglądał groźnie, bowiem Michał szybko się podniósł, jednak już po chwili położył sie na murawie. Werdykt lekarzy jest jednoznaczny: wybity bark, co pociągnęło za sobą problemy ze ścięgnami i mięśniami. Konieczna będzie operacja, którą Ciura przejdzie prawdopodobnie w nachodzącym tygodniu.

    Ambitny żużlowiec chce wrócić na tor już w czerwcu tak, aby być gotowym na Egzamin na Cetyfikat, który odbędzie się 17 czerwca. Wszystko wskazuje jednak na to, iż jest to zbyt wczesna data i w związku z tym będzie musiał poczekać do 2 września.

    Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i zdania egzaminu.




    [b]za Sportowefakty.pl

    Znam Ciure osobiście... Mialem małą przygode z żużlem, ktora skonczyła się dość nieprzyjemnie. Nie o tym chcialem jednak mowic. Temu gosciowi nie powinno sie dawac kierownicy od motocykla do łap. Moze i gosc jakos tam jezdzi... wielkim talentem bym go nie nazwal, ale najwazniejsze jest to, ze on bedzie niebezpieczny na torze ! Niebezpieczny dla siebie jak i innych zawodników...
    Gosc nie tylko wpada w furię po przegranym wyscigu, ale często sie awanturuje i robi WSZYSTKO by byc pierwszym. Pod wzgledem kultury jazdy szykuje się drugi Gollob, czy W.Cieślewicz... Nie chciałbym stać z nim pod taśma startową... Obym się mylił...

    pozdrawiam wszystkich....


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Rain, do lekarza ...

    (...)Do grona rekonwalescentów Ryana Sullivana i Jordana Jurczyńskiego dołączył również wielki talent częstochowskiej szkółki Michał Ciura.

    Szesnastoletni chłopak rodem z Częstochowy na jednym z ostatnich treningów przed Egzaminem na Certyfikat nie opanował motocykla i upadł na tor. Sam upadek nie wyglądał groźnie, bowiem Michał szybko się podniósł, jednak już po chwili położył sie na murawie. Werdykt lekarzy jest jednoznaczny: wybity bark, co pociągnęło za sobą problemy ze ścięgnami i mięśniami. Konieczna będzie operacja, którą Ciura przejdzie prawdopodobnie w nachodzącym tygodniu.

    Ambitny żużlowiec chce wrócić na tor już w czerwcu tak, aby być gotowym na Egzamin na Cetyfikat, który odbędzie się 17 czerwca. Wszystko wskazuje jednak na to, iż jest to zbyt wczesna data i w związku z tym będzie musiał poczekać do 2 września.

    Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i zdania egzaminu.




    [b]za Sportowefakty.pl

    Znam Ciure osobiście... Mialem małą przygode z żużlem, ktora skonczyła się dość nieprzyjemnie. Nie o tym chcialem jednak mowic. Temu gosciowi nie powinno sie dawac kierownicy od motocykla do łap. Moze i gosc jakos tam jezdzi... wielkim talentem bym go nie nazwal, ale najwazniejsze jest to, ze on bedzie niebezpieczny na torze ! Niebezpieczny dla siebie jak i innych zawodników...
    Gosc nie tylko wpada w furię po przegranym wyscigu, ale często sie awanturuje i robi WSZYSTKO by byc pierwszym. Pod wzgledem kultury jazdy szykuje się drugi Gollob, czy W.Cieślewicz... Nie chciałbym stać z nim pod taśma startową... Obym się mylił...

    pozdrawiam wszystkich....
    Jesteś wyjątkowo obłudnym typem, porównując do Tomka Golloba jakiegoś za przeproszeniem Ciurę ... Na jakiej podstawie i z jakiego względu - to jasne, jesteś z Częstochowy, gostek parę razy wyprzedził cię na torze, twoja sprawa, ale mieszanie Tomka w te sprawy dowodzi twojego niskiego IQ, co w sumie też jest twoją sprawą, więc może niepotrzebnie się odzywam ... Nie pozdrawiam.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf: Chyba chodzilo o porownanie ambicji Ciury i Golloba a nie umiejetnosci i doswiadczenia tych dwu zawodnikow (w tym przypadku nie byloby czego porownywac ;)).......

    PS: To nie W. Cieslewicz rozwalil Pera Jonsona.......
    Wiec zostawcie go w spokoju;/........

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Tiseff ...

    Wolf: Chyba chodzilo o porownanie ambicji Ciury i Golloba a nie umiejetnosci i doswiadczenia tych dwu zawodnikow (w tym przypadku nie byloby czego porownywac ;)).......

    PS: To nie W. Cieslewicz rozwalil Pera Jonsona.......
    Wiec zostawcie go w spokoju;/........

    Pozdrawiam
    Kontekst tego młodego człowieka wydaje mi się dość jednoznaczny, ale chyba ma on niewielkie pojęcie o żużlu, tak więc pozdrowienia.


  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no coz chyba nie widziales jak on prowadzi motocykl popatrz na dadele i innych a na ciure roznica jest widoczna golym okiem bylem na paru treningach z nim w roli glownej i nie zauwazylem nic takiego co napisales byl spkojny jak baranek nawet jak przegral :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Wydaje mi sie, ze zle odczytaliscie moje intencje.
    Porownanie mialo na celu tylko i wylacznie uzmyslowic iz moze sie zdarzyc tak iz ten kolega bedzie prezentowal rownie niebezpieczny styl jazdy jak wspomniani zawodnicy.
    Nie chodzi tu o zawisc do goscia, bo praktycznie razem na torze sie nie spotkalismy, wyrazam tutaj swoja prywatna opinie, ktora zapewne obiektywna nie jest. A co do treningow to nie sa to zawody. Sytuacje przezemnie opisane wydarzyly sie pare lat temu, kto wie... moze wydoroslal i zmadrzal...oby. Zawsze jednak przejawial on zbytnia pewnosc siebie.

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    No kurde cos tam slyszalem ze juz zachowuje sie jak gwiazda jakas ale w to nie wierzylem.

    Jesli jest taki jak opisujesz to chyba bedziemy miec w skladzie drugiego Golloba pod wiadomo jakim wzgledem :( ale niech przynajmniej bedzie te punkty robil

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no jako gwiazda sie moze zachowywac ale wsrod juniorow w koncu 7 czy 8 zawodnik mlodzikow takze wiesz...... pare lat temu mowisz? pare tzn chyba 3 4 5? no to wiesz w tym wieku to on jeszcze dobrze na minitorze nie jezdzil o ile byl wtedy minitor bo cos mi sie zdaje ze nie

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Byly minitory, a poza tym kiedys sie jezdzilo po normalnym torze nawet... cwiczac starty i ogolnie utrzymanie sie na motorku.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no coz to nie mozna wtedy mowic ze chcial za wszelka cene wygrywac jak narazie wedlug mnie temat do zamkniecia a otworzyc go mozna gdy michal ciura stanie sie anty bohaterem takie moje zdanie

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Mozecie zamknac temat... ja wyrazilem tylko moje zdanie.
    Ale oman prosze wczytaj sie w tekst, ktory napisalem... wlasciwie to moze ja sie zle wyrazilem...
    Kiedy ja mialem przygode z zuzlem minitory byly... w czewie byla prowizorka (nie dalo sie specjalnie jezdzic, a scigac tym bardziej), ja sie na minitorze nie scigalem niigdy... jezdzic jezdzilem... ale nie scigalem sie... sytuacje o ktorych pisalem iz za wszelka cene chcial wygrac itp... nie wydarzyly sie kiedy ja jezdzilem tylko duzo pozniej... ja skonczylem ,,jezdzic'' 3 lata temu. Sytuacje opisane wydarzyly sie w okresie pozniejszym. Nie doszukuj sie tu spisku... pozdrawiam...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie doszukuje sie z chamstwem trzeba walczyc ale ja tego czlowieka nie znam wiec nic nie moge mowic o jego charakterze na torze w konfornatcji z rywalem wygladal wporzadku wiec nie mam podstaw zeby twierdzic to co ty dobra jak cos to mzemy sobie o tym pogadac na gg bo widze ze tylko my o tym gadamy a topic close :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]w sumie to chyba wszystko na ten temat zostało powiedziane... a na gg jasne, ze mozemy pogadac... ale na inne zuzlowe tematy, bo ten (jak i jego bohater) nie wydaja mi sie zbyt ciekawe
    pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pawelek

    Swego czasu Pawel Hlib tez za mocno "szalal" na minitorach przez co mial kilka kontuzji. Do dzisiaj czasami go ponosi ale ogolnie jest ok i sportowa ambicja i zazartosc przechodza na walke (fair) na torze :). Nie ma co gadac o Ciurze, mowisz ze pamietasz jak szalal jak mial ok. 14 lat. W tym wieku czlowiek nie jest jeszcze w pelni uksztaltowany fizycznie i psychicznie, jeszcze czas, nie mozna oceniac nastolatka na cale zycie bo w takim wieku robi sie wiele glupich rzeczy (skad ja to znam :P).

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Mam szczera nadzieje, ze mu sie odmieni/odmienilo. Mimo wszystko jak ci ludzie zewszad beda mowic, ze jestes najlepszy i wszystko co robisz jest miodzio to trudno sie zmienic...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •