Strona 101 z 104 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #4501
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dobre, naprawdę.
    Dryla praktyczne bezpośrednio zarzucił ruskim zuzlowcom wspolodpowiedzialnosc za wojne i zbrodnie na Ukrainie.
    Jakie konsekwencje wyciągnęła wobec niego SE i Canal+?
    Wylecial z roboty?
    Czy może jak się poczuli się urazeni i to powonni sami szukać sprawiedliwości?
    Ile razy Ostaf czy inny zwyczajnie klamali w swoich wysrywach?
    Jakie konsekwencje ich spotkały?
    Skoro Puka poczuł się urażony, może skierować sprawę do sądu, czy jednak musi go wyreczac SE?
    Kibicujesz podwójnym standardom?
    Ja prdl jak dziecko. Po chuy dorabiasz do tej prostej sytuacji jakąś ideologie ? I dopatrujesz się kwestii które nie miały miejsca ?

    Dryła nigdy i nigdzie nie zarzucił współodpowiedzialności rosyjskim zawodnikom za wojnę i zbrodnie. A jedynie co to zarzucił odpowiedzialność wszystkich Rosjan za działania rządu Rosji w tym konflikcie na Ukrainę. Co jest oczywsite przecież. Tak, i wyraził swoją opinię w sposób merytoryczny, nie ubliżając samym zawodnikom. Ty możesz się z ta opinią nie zgadzać. Ale ja nie widzę tutaj powodu aby dziennikarz miał odpowiadać za wyrażanie swojej opinii. To by był kaganiec politycznej poprawności właśnie gdyby musiał za to odpowiadać.

    Wracając do Gleba i Puki. Wytłumacz mi co takiego Puka napisał na temat Gleba, że usprawiedliwiasz prostactwo Gleba ? Jeden artykuł wyszedł spod pióra Puki gdzie były zawodnik GKM-u ostro skrytykował postawę Gleba na torze, za to, ze ten markował defekty. Ba, sam Gleb miał możliwość w sposób merytoryczny odnieść się do tego artykułu przed kamerą. Zamiast tego po prostu obrażał. A jeśli Puka gdzieś kłamał, to nic prostszego jak zdemaskować jego kłamstwa publicznie.

    Nie mam zamiaru bronić Puki bo to faktycznie słaby dziennikarz. Ale widzę też, że niektóre gwiazdeczki żużla obrosły w piórka. Łaskę w ogóle robią jak mają wypowiedzieć się do mediów. A jak już to robią to z pogardą odnoszą się do przedstawicieli tych mediów. Wiele razy zarzucacie dziennikarzom, że ci nie zadają konkretnych pytań zawodnikom aby czasami ich nie obrazić. A jak już je zadają i próbują drążyć jakiś temat, to wtedy zarzucacie im klikbajty i robienie afery z niczego. A jak taki goowniarz obraża przed kamerą to jeszcze goowniarza bronicie. Tu nie ma co bronić Gleba, tu trzeba postawić wyraźną granice. Tak aby goowniarz wiedział co można a czego nie można.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4502
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Robią łaskę, bo jak ktoś nie jest ulubieńcem dziennikarzy (a tych jest niewielu) to potrafią go cisnąć bez końca. Puka i Ostaf w szczególności. Więc nie ma się co dziwić, że niechęć do mediów wśród zawodników rośnie.
    Nie bronię zachowania Gleba, ale też myślę, że nie wynika z niczego. Dziennikarze nie raz i nie dwa pisali czy wypowiadali się na jego temat w mało przychylny sposób. Może chłopak nie wytrzymał.
    Dziennikarzy niestety mamy jakich mamy, a skoro postacie takie jak Puka, Ostaf czy Dryła są esencją tego zawodu to jakoś niespecjalnie mnie dziwi, że zawodnicy coraz mniej mają ochotę z nimi rozmawiać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #4503
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    No ja jak zobaczyłem w Tv pierwszy raz tego Puka to patrząc na jego wypowiedzi i mowę ciała pomyślałem że to jakiś niedorozwój.

    Zachowanie Gleba pokazuje jak zawodnicy już mają dość tych pseudo dziennikarzy i się nie zdziwię jak kolejni pójdą w jego ślady.

    Gleb to prosty chłopak więc powiedział prosto co o tym myśli. Zrobił to chamsko ale przynajmniej coś zrobił a nie tylko gadał za plecami jaki to jest zły ten i ten dziennikarz a później ładnie grzecznie idzie do wywiadu i odpowiada na glupie pytania.

    Oczywiście że mógł się zachować inaczej i powinien ale widocznie inaczej nie potrafi. Teraz pewnie dostanie za to karę i tyle.

    A najlepsze jest to że Gleb idealnie się dopasował stylem tej wypowiedzi do tych dziennikarzy i poziomu najśmieszniejszej ligi świata. To jest właśnie poziom naszej ligi.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    marcool (08-06-2023)

  5. Powrót do góry    #4504
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dziennikarze nie raz i nie dwa pisali czy wypowiadali się na jego temat w mało przychylny sposób. Może chłopak nie wytrzymał.
    Dziennikarzy niestety mamy jakich mamy, a skoro postacie takie jak Puka, Ostaf czy Dryła są esencją tego zawodu to jakoś niespecjalnie mnie dziwi, że zawodnicy coraz mniej mają ochotę z nimi rozmawiać.
    A można coś w przychylny sposób powiedzieć o Czugunowie? Poza tym dziennikarz nie jest, a wręcz nie powinien być kumplem zawodnika i człowiekiem, który będzie zadawał wygodne pytania na zamówienie by tylko go nie urazić.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #4505
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

    szykuje się jakaś ustawka ....

    co do sytuacji Gleb-Puka.
    Tysiąc słów napisanych a wystarczą trzy...

    Jeden wart drugiego.

    Dobrego weekendu

  7. Powrót do góry    #4506
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Puka wczoraj dzień życia. Jednego dnia wypunktował i zezłomował skłotersa Gleba i Spejsona Mirka.
    Mirek to miał wczoraj wyraźny problem. On już sam nie wie czy ma wypowiadać się jako ekspert i przedstawiciel mediów czy jako były zawodnik. Wczoraj to było widoczne w starciu z Puką. Pomijam tu kwestie jego syna Mateusza. Ale w starciu na tle Gleb - Puka, Mirek wyraźnie szukał czegoś czym mógłby usprawiedliwić zachowanie Gleba. Starał się mocno a mimo to nic nie znalazł. I tu odezwał się w nim były zawodnik. Aby za chwilę bronić, jak to rzekł, najbardziej opiniotwórczych i niezależnych mediów jakim jest redakcja C+.

    I tego właśnie się obawiałem, że eskalacja nastąpi:



    Ja tu nie widzę innej opcji jak minimum zawieszenie Gleba na 3 mecze w SE. I nie obchodzi mnie, ze jego klub ucierpi. Jak Gleb dostanie jakaś drobną kare finansową to zawodnicy dojda do wniosku, ze takie zachowanie sie po prostu opłaca.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-06-2023 o 10:33
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4507
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 47 w 35 postach
    Obejrzałem kolegium żużlowe.Zmieniam zdanie co do ruska.Puke trzeba wywieźć do lasu i żywcem zakopać.Szacun dla Mirka że gościowi nie dał liścia w twarz.Ochydna postać

  9. Powrót do góry    #4508
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ja tu nie widzę innej opcji jak minimum zawieszenie Gleba na 3 mecze w SE. I nie obchodzi mnie, ze jego klub ucierpi. Jak Gleb dostanie jakaś drobną kare finansową to zawodnicy dojda do wniosku, ze takie zachowanie sie po prostu opłaca.
    Nie no bez przesady XD Cenzura też nie jest dobra, zwyczajnie powinno być teraz jechane z nim w mediach do spodu i każde potknięcie wytykane, to jest siła mediów i dziennikarze powinni z niej korzystać. Zwłaszcza że nikt nie jest święty i jak dobrze poszukać to na każdego znajdą się brudy. A na Gleba to już raczej głęboko kopać nie trzeba. Zobaczymy wtedy co się będzie komu opłacało.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-06-2023 o 10:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (08-06-2023), spitt22 (08-06-2023)

  11. Powrót do góry    #4509
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    A twórcy kolegium zacierają ręce bo pewnie dzięki Glebowi ten odcinek będzie miał rekordową oglądalność

  12. Powrót do góry    #4510
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Gleb przegiął, pokazał że jest burakiem ale kompletnie nie rozumiem oburzenia.

    Jak w zeszłym roku Dryla rozpoczął mowę nienawiści, to tylko jedna Kabala-Malarz miała odwagę pokazać temu pajacowi co o tym myśli. Jedna osoba z całego środowiska. Swoją drogą to chyba ich razem do żadnego programu nie dali jeszcze.

    Taki Puka siedział cicho, mimo że zgodnie z etyką dziennikarska powinien zabrać głos wobec wysrywu opinii publicznej osoby jaką jest Dryla. Więc teraz niech też weźmie to na klatę.

    A Gleb jest dość dziwny. Najpierw zbija piątki z Dryla, potem w magazynie Eleven go wyśmiewa. Teraz ma pretensje do Puki w zasadzie nie za bardzo wiadomo o co.

  13. Powrót do góry    #4511
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    704
    Podziękowania: 22 w 14 postach
    Zablokowali komentarze pod swoimi wysrywami na SF, czyżby reakcja kibiców była nie taka jakiej się spodziewali? XD
    "Dziennikarskie" śmieci trochę się przeliczyli myśląc w swoim narcyzmie, że kibice staną po ich stronie a nie żużlowców.
    Przydało by się jeszcze kilka akcji banerowych na stadionach, tak żeby pismaków wyrwać z ich bańki...

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi marcool za jego przydatny post!

    kowjanko (08-06-2023), mszat (09-06-2023)

  15. Powrót do góry    #4512
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Gleb przegiął, pokazał że jest burakiem ale kompletnie nie rozumiem oburzenia.

    Jak w zeszłym roku Dryla rozpoczął mowę nienawiści, to tylko jedna Kabala-Malarz miała odwagę pokazać temu pajacowi co o tym myśli. Jedna osoba z całego środowiska. Swoją drogą to chyba ich razem do żadnego programu nie dali jeszcze.

    Taki Puka siedział cicho, mimo że zgodnie z etyką dziennikarska powinien zabrać głos wobec wysrywu opinii publicznej osoby jaką jest Dryla. Więc teraz niech też weźmie to na klatę.

    A Gleb jest dość dziwny. Najpierw zbija piątki z Dryla, potem w magazynie Eleven go wyśmiewa. Teraz ma pretensje do Puki w zasadzie nie za bardzo wiadomo o co.
    Ale co konkretnie ma wziąć Puka na klatę ? Pokaż mi jeden artykuł Puki z ostatnich powiedzmy 3 miesięcy który dałby powód takiemu Glebowi "obrzygać" publicznie Puke ? A ty tu prezentujesz taką opinię, ze dobrze tak Puce bo nie bronił kacapów jak Dryła ich "atakował". Więc teraz napisz, skoro bronisz Gleba, czym konkretnie Puka go rzekomo sponiewierał ? Co konkretnie dało prawo Glebowi aby ubliżał Puce ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4513
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale co konkretnie ma wziąć Puka na klatę ? Pokaż mi jeden artykuł Puki z ostatnich powiedzmy 3 miesięcy który dałby powód takiemu Glebowi "obrzygać" publicznie Puke ? A ty tu prezentujesz taką opinię, ze dobrze tak Puce bo nie bronił kacapów jak Dryła ich "atakował". Więc teraz napisz, skoro bronisz Gleba, czym konkretnie Puka go rzekomo sponiewierał ? Co konkretnie dało prawo Glebowi aby ubliżał Puce ?


    Czytaj że zrozumieniem. Napisałem wyżej, że nie wiadomo o co Gleb ma do Puki pretensje.
    Ale skoro jego kumpel obrzucal łajnem Emila i Artioma, także mając pretensje nie wiadomo o co, a on siedział cicho, to teraz powinien wziąć to na klate i nie liczyć że ktoś stanie w jego obronie.
    Dla mnie sytuacja bliźniacza. Puka nic nie zrobił, dostał obuchem naprawdę nie wiadomo za co. Artiom Emil nic nie zrobili, również dostali obuchem nie wiadomo za co. Jakieś abstrakcyjne tłumaczenia dostali bo 20 lat temu mieszkali w rosji są absurdalne i żałosne.

  17. Powrót do góry    #4514
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czytaj że zrozumieniem. Napisałem wyżej, że nie wiadomo o co Gleb ma do Puki pretensje.
    Ale skoro jego kumpel obrzucal łajnem Emila i Artioma, także mając pretensje nie wiadomo o co, a on siedział cicho, to teraz powinien wziąć to na klate i nie liczyć że ktoś stanie w jego obronie.
    Dla mnie sytuacja bliźniacza. Puka nic nie zrobił, dostał obuchem naprawdę nie wiadomo za co. Artiom Emil nic nie zrobili, również dostali obuchem nie wiadomo za co. Jakieś abstrakcyjne tłumaczenia dostali bo 20 lat temu mieszkali w rosji są absurdalne i żałosne.
    A wiadomo już za co zwyzywali kibice Toruńscy rok temu Gleba Czugunova ?

    https://ototorun.pl/artykul/ruska-ku-kibice/1296419

    Bo do dziś nie wiadomo trzeba to wyjasnic czemu w Toruniu ruskich nie lubią

  18. Powrót do góry    #4515
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Najwyraźniej za długo przebywasz w Gorzowie i nie za bardzo orientujesz się co się dzieje w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-06-2023 o 12:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #4516
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A wiadomo już za co zwyzywali kibice Toruńscy rok temu Gleba Czugunova ?

    https://ototorun.pl/artykul/ruska-ku-kibice/1296419

    Bo do dziś nie wiadomo trzeba to wyjasnic czemu w Toruniu ruskich nie lubią
    Zapytaj tych troglodytów, którzy go wyzywali. Normalni kibice nie maja pojęcia o co chodziło.

  20. Powrót do góry    #4517
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A wiadomo już za co zwyzywali kibice Toruńscy rok temu Gleba Czugunova ?

    https://ototorun.pl/artykul/ruska-ku-kibice/1296419

    Bo do dziś nie wiadomo trzeba to wyjasnic czemu w Toruniu ruskich nie lubią
    Jak to wszędzie. Jest drobny odsetek idiotów którzy z jakiegoś powodu nie lubią tych zawodników z polskimi licencjami,na każdym stadionie są delikatne gwizdy na ruskich, też w Toruniu.
    Bodaj tylko w Bydgoszczy nie gwizdano na Artioma. Nawet w Lesznie jakieś delikatne gwizdy w stronę Emila leciały, co prawda więcej oklasków no ale zawsze.
    Ba, nawet w Czestochowie na swoją legendę delikatnie gwizdano.
    Także nie piętnował bym tu Torunia.

  21. Powrót do góry    #4518
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl jak dziecko. Po chuy dorabiasz do tej prostej sytuacji jakąś ideologie ? I dopatrujesz się kwestii które nie miały miejsca ?

    Dryła nigdy i nigdzie nie zarzucił współodpowiedzialności rosyjskim zawodnikom za wojnę i zbrodnie. A jedynie co to zarzucił odpowiedzialność wszystkich Rosjan za działania rządu Rosji w tym konflikcie na Ukrainę. Co jest oczywsite przecież. Tak, i wyraził swoją opinię w sposób merytoryczny, nie ubliżając samym zawodnikom. Ty możesz się z ta opinią nie zgadzać. Ale ja nie widzę tutaj powodu aby dziennikarz miał odpowiadać za wyrażanie swojej opinii. To by był kaganiec politycznej poprawności właśnie gdyby musiał za to odpowiadać.

    Wracając do Gleba i Puki. Wytłumacz mi co takiego Puka napisał na temat Gleba, że usprawiedliwiasz prostactwo Gleba ? Jeden artykuł wyszedł spod pióra Puki gdzie były zawodnik GKM-u ostro skrytykował postawę Gleba na torze, za to, ze ten markował defekty. Ba, sam Gleb miał możliwość w sposób merytoryczny odnieść się do tego artykułu przed kamerą. Zamiast tego po prostu obrażał. A jeśli Puka gdzieś kłamał, to nic prostszego jak zdemaskować jego kłamstwa publicznie.

    Nie mam zamiaru bronić Puki bo to faktycznie słaby dziennikarz. Ale widzę też, że niektóre gwiazdeczki żużla obrosły w piórka. Łaskę w ogóle robią jak mają wypowiedzieć się do mediów. A jak już to robią to z pogardą odnoszą się do przedstawicieli tych mediów. Wiele razy zarzucacie dziennikarzom, że ci nie zadają konkretnych pytań zawodnikom aby czasami ich nie obrazić. A jak już je zadają i próbują drążyć jakiś temat, to wtedy zarzucacie im klikbajty i robienie afery z niczego. A jak taki goowniarz obraża przed kamerą to jeszcze goowniarza bronicie. Tu nie ma co bronić Gleba, tu trzeba postawić wyraźną granice. Tak aby goowniarz wiedział co można a czego nie można.
    Dzieciaku, Dryla wymienił z imienia i nazwiska kogo obwiniał za wojne na Ukrainie, więc nie musisz go w tak debilny sposób tłumaczyc.
    Pisalem ci już swietojebliwcu, żebyś zgodnie z twoja ideologia odpowiedzialności zbiorowej sprzedał dom, samochód i pieniądze przekazał na PCK które okradali PiSowcy.
    Wtedy w tych opowieściach z mchu i paproci będziesz chociaż wiarygodny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-06-2023 o 12:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #4519
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dzieciaku, Dryla wymienił z imienia i nazwiska kogo obwiniał za wojne na Ukrainie, więc nie musisz go w tak debilny sposób tłumaczyc.
    Pisalem ci już swietojebliwcu, żebyś zgodnie z twoja ideologia odpowiedzialności zbiorowej sprzedał dom, samochód i pieniądze przekazał na PCK które okradali PiSowcy.
    Wtedy w tych opowieściach z mchu i paproci będziesz chociaż wiarygodny.
    Zawsze wiedziałem, ze masz potężny deficyt inteligencji. Ty byś metafory nie odróżnił od realiów nawet jak by cię w doopsko kopnęła. Poza tym dyskutujemy o konflikcie na linii Gleb - Puka, gdzie do tej pory nie napisałeś co takiego Puka zrobił Glebowi, że ten mógł go publicznie "obrzygać" ? Tutaj jak zwykle rozmydlasz temat, uciekając od prostej odpowiedzi i posiłkujesz się tematem zastępczym. Zaraz z dyskusją zjedziemy na PiS, bo przecież wszyscy "normalni" wiedzą, ze to wina PiS-u że taki Puka w ogóle cokolwiek pisze a taki Gleb "rzyga" publicznie na dziennikarzy. Puknij ty się w ten głupi austriacki łeb.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4520
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Puka głosował na pis? O ten śmieć!

    Tak ma serio to ma znamiona jakiejś ustawki. Puka znany z tego jest marny w swoim fachu potrzebuje rozgłosu jak tlenu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #4521
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zawsze wiedziałem, ze masz potężny deficyt inteligencji. Ty byś metafory nie odróżnił od realiów nawet jak by cię w doopsko kopnęła. Poza tym dyskutujemy o konflikcie na linii Gleb - Puka, gdzie do tej pory nie napisałeś co takiego Puka zrobił Glebowi, że ten mógł go publicznie "obrzygać" ? Tutaj jak zwykle rozmydlasz temat, uciekając od prostej odpowiedzi i posiłkujesz się tematem zastępczym. Zaraz z dyskusją zjedziemy na PiS, bo przecież wszyscy "normalni" wiedzą, ze to wina PiS-u że taki Puka w ogóle cokolwiek pisze a taki Gleb "rzyga" publicznie na dziennikarzy. Puknij ty się w ten głupi austriacki łeb.
    Pluje ad peronam na Artioma Emila i Gleba a ty belkoczesz o metaforze.
    Ktoś z nas ma faktycznie spore braki.

    To jak, sprzedasz dom i wplacisz na PCK czy będziesz się zasłaniał metafora?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #4522
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    A tak serio to sf ma jakieś dofinansowanie na Pukę? Bo on serio wyglada i mówi, jakby na cos byl chory
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #4523
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przynajmniej macie o czym dyskutować i powody do wyzwisk

    Żużlowcy jako tacy nigdy nie przejawiali większej mądrości w swoich postępowaniach i w sumie miło, że nadal potrafią dać rozrywkę gawiedzi.

    Jak głupi kibic zrobił kiedyś zrzute na bonus dla Kenia to teraz zrobi zrzute na gówniarza, żaden problem. A środowisko s****ialych do reszty pseudodziennikarzyn przynajmniej się dowie, jakie ma poważanie nie wśród zawodników ale wśród normalnych kibiców.

  27. Powrót do góry    #4524
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Jaką karę dostał Michelsen? za zwrócenie się do ówczesnego szefa żużla w TV Majewskiego, cytuję : "Może ty jesteś królem w byciu głupim?" Chyba dostał tylko karę finansową. Z Glebem pewnie skończy się podobnie. Gleb to mentalny dzieciak, niezbyt rozgarnięty jak widac, nawet rozmawiając z osobnikami typu Puka czy Ostafiński trzeba trzymać fason. SF wiadomo trzymają teraz stronę swojego ziomka i tworzą kolejne artykuły, ani słowa o wyczynach Puki w wczorajszym Kolegium Żużlowym, teraz smarujemy Gleba. Wszedł właśnie artykuł, różne cytaty z twittera, for krytyujących i w dużej mierze słusznie Czugunowa, ale jakoś nie ma cytowania komentarzy nieprzychylnych w tej sprawie Puce.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    marcool (08-06-2023), mszat (09-06-2023)

  29. Powrót do góry    #4525
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Jaką karę dostał Michelsen? za zwrócenie się do ówczesnego szefa żużla w TV Majewskiego, cytuję : "Może ty jesteś królem w byciu głupim?" Chyba dostał tylko karę finansową. Z Glebem pewnie skończy się podobnie. Gleb to mentalny dzieciak, niezbyt rozgarnięty jak widac, nawet rozmawiając z osobnikami typu Puka czy Ostafiński trzeba trzymać fason. SF wiadomo trzymają teraz stronę swojego ziomka i tworzą kolejne artykuły, ani słowa o wyczynach Puki w wczorajszym Kolegium Żużlowym, teraz smarujemy Gleba. Wszedł właśnie artykuł, różne cytaty z twittera, for krytyujących i w dużej mierze słusznie Czugunowa, ale jakoś nie ma cytowania komentarzy nieprzychylnych w tej sprawie Puce.
    O jakich wyczynach Puki w KŻ piszesz ? Przypomnij nam.

    MM w prywatnej rozmowie spytał się Majewskiego czy czasami nie jest głupi. I poniósł za to konsekwencje finansowe. Gleb przed kamerami TV jako gość obraził wulgarnie dziennikarza. I też powinien ponieść konsekwencje, tyle, że znacznie surowsze niż MM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak głupi kibic zrobił kiedyś zrzute na bonus dla Kenia to teraz zrobi zrzute na gówniarza, żaden problem.
    No nie wiem. W polskim prawie zarzuty na mandaty grzywny itd za zabronione

  31. Powrót do góry    #4527
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,513
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Oglądam sobie półfinał Rolland Garros i w trakcie transmisji prowadzący podali informację, że po raz pierwszy polski sędzia, tutaj Katarzyna Radwan-Cho, prowadzi mecz na takim szczeblu. Oczywiście "dziennikarz" SyFów podłapał info i cyk, artykuł gotowy.
    Taki to jest poziom dziennikarstwa Sportowych Faktów, nie wyłączając Puki. Same miernoty, półanalfabeci, którzy 20-30 lat temu nie mieliby szansy na pracę w tym zawodzie.
    Można krytykować Czugunowa, bo pyerdolnął focha ale nie można przy tym zapominać, że ci słabeusze, uważający się za dziennikarzy, zasługują na jeszcze większą krytykę.

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    marcool (08-06-2023), mszat (09-06-2023), persona (08-06-2023), woojo (09-06-2023)

  33. Powrót do góry    #4528
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O jakich wyczynach Puki w KŻ piszesz ? Przypomnij nam.

    MM w prywatnej rozmowie spytał się Majewskiego czy czasami nie jest głupi. I poniósł za to konsekwencje finansowe. Gleb przed kamerami TV jako gość obraził wulgarnie dziennikarza. I też powinien ponieść konsekwencje, tyle, że znacznie surowsze niż MM.
    https://www.youtube.com/watch?v=qHcgvSo_uKw&t=2116s
    Proszę, obejrzyj sobie jeśli jeszcze nie widziales? Puka dla mnie zwykła hiena dziennikarska i tutaj tylko brawo dla Jabola, ze wytrzymał i nie przygadał Puce podobnie jak Gleb. .
    Prywatna rozmowa Michelsena z Majewskim ? No raczej wszyscy tą rozmowę widzieli. Tak jak w programie TV, tak samo w social mediach,tak samo w wywiadach na portalach internetowych czy w gazetach, trzeba uważać co się mówi i pisze, nie ma dla mnie żadnej różnicy gdzie cię ktoś obrazi i nie ma różnicy w tym co powiedział Gleb i co napisał Mikkel.
    Gleb obsmarowany, większość dziennikarzy ujęła się za Puką, ale o tym co odstawił wczoraj w KŻ, to jakoś nikt na portalach z szanownych dziennikarzy nie napisał.
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 08-06-2023 o 19:14

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    mszat (09-06-2023)

  35. Powrót do góry    #4529
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    le o tym co odstawił wczoraj w KŻ, to jakoś nikt na portalach z szanownych dziennikarzy nie napisał.
    No bo o mało znaczących jednostkach się nie pisze. Czugunov to jednak zawodnik PGE ekstraligi gdzie na stadiony przychodzi masa kibiców. Mógł olać Puke ale wolał mu chamsko dowalić za co dowalą mu kare

    Szkoda że do tego dowalenia musiał załozyć okulary przeciwsłoneczne. Mógł się jeszcze doopą odwrócić i ubrac kaptur. Słaby jest

  36. Powrót do góry    #4530
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 89 w 53 postach
    Bronic Puke moga tylko skonczeni frajerzy. Facet jest rakiem dziennikarstwa, ofiarą życia, chichotem losu, amebą umysłową i zwyklym kretynem w jednej osobie. To nie podlega nawet dyskusji.

  37. Powrót do góry    #4531
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Oglądam sobie półfinał Rolland Garros i w trakcie transmisji prowadzący podali informację, że po raz pierwszy polski sędzia, tutaj Katarzyna Radwan-Cho, prowadzi mecz na takim szczeblu. Oczywiście "dziennikarz" SyFów podłapał info i cyk, artykuł gotowy.
    Taki to jest poziom dziennikarstwa Sportowych Faktów, nie wyłączając Puki. Same miernoty, półanalfabeci, którzy 20-30 lat temu nie mieliby szansy na pracę w tym zawodzie.
    Można krytykować Czugunowa, bo pyerdolnął focha ale nie można przy tym zapominać, że ci słabeusze, uważający się za dziennikarzy, zasługują na jeszcze większą krytykę.
    Na krytykę owszem, ale nie na publiczne wulgarne obrażanie. Czego ty jak widać odróżnić nie potrafisz.

    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=qHcgvSo_uKw&t=2116s
    Proszę, obejrzyj sobie jeśli jeszcze nie widziales? Puka dla mnie zwykła hiena dziennikarska i tutaj tylko brawo dla Jabola, ze wytrzymał i nie przygadał Puce podobnie jak Gleb. .
    Prywatna rozmowa Michelsena z Majewskim ? No raczej wszyscy tą rozmowę widzieli. Tak jak w programie TV, tak samo w social mediach,tak samo w wywiadach na portalach internetowych czy w gazetach, trzeba uważać co się mówi i pisze, nie ma dla mnie żadnej różnicy gdzie cię ktoś obrazi i nie ma różnicy w tym co powiedział Gleb i co napisał Mikkel.
    Gleb obsmarowany, większość dziennikarzy ujęła się za Puką, ale o tym co odstawił wczoraj w KŻ, to jakoś nikt na portalach z szanownych dziennikarzy nie napisał.
    Oglądałem, nie widzę tam nic o czym piszesz. Nikomu nie naubliżał, Mirek miał możliwość odnieść się do każdego słowa Puki. Więc na chuy wydziwiasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4532
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Faktycznie, na chuy ja z toba w ogóle dyskutuje. Nie ubliżał mu, no to przecież wszystko w porzadku
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 08-06-2023 o 19:31

  39. Powrót do góry    #4533
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Faktycznie, na chuy ja z toba w ogóle dyskutuje. Nie ubliżał mu, no to przecież wszystko w porzadku
    Oczywiście, że w porządku. Spotkało się czterech gości pogadać o żużlu. I co tam było niby nie w porządku ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4534
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 389 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    "Rosyjski sportowcu zawodowy. Spier.dalaj" (to ostatnie schowane za cyrylicą)
    "Nie chcę się z wami kontaktować, nie chcę od was żadnych wywiadów, nie chcę komentować waszych wyścigów. Nie istniejecie dla mnie."
    "Nie ma refleksji? „Wszystkim nam” jest teraz ciężko? Naprawdę wszystkim?! No to od dziś się nie znamy."

    Słowa pewnego brudnego hejtera świadomie przekazane przez niego do publicznej wiadomości. Nikt go z roboty nie wyrzucił, nikt go po sądach nie ciąga
    A ja nawet mogę powiedzieć z jakiej przyczyny nikt go po sądach nie ciąga. Z bardzo prostej. Żadne z powyższych zdań nie kwalifikuje się pod żaden sąd.

    dodatkowo cały czas - kiedy występuje w TV ze swoim funflem - to urządzają sobie żałosne podśmiechujki z byle czego. Domyślasz się o kogo chodzi?
    Znów uświadomię - żałosne podśmiechujki z byle czego również nie kwalifikują się pod sąd.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Taki Puka siedział cicho, mimo że zgodnie z etyką dziennikarska powinien zabrać głos wobec wysrywu opinii publicznej osoby jaką jest Dryla.
    Nie kompromituj się. Jakie "powinien"? A od kiedy istnieje obowiązek komentowania każdego komentarza wygłoszonego przez każdego człowieka?
    I to jeszcze - jak się domyślam - obowiązek komentowania zgodnie z "naszym" poglądem?
    Ostatnio edytowane przez Daniello ; 08-06-2023 o 20:00

  41. Powrót do góry    #4535
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    A ja nawet mogę powiedzieć z jakiej przyczyny nikt go po sądach nie ciąga. Z bardzo prostej. Żadne z powyższych zdań nie kwalifikuje się pod żaden sąd.



    Znów uświadomię - żałosne podśmiechujki z byle czego również nie kwalifikują się pod sąd.
    Na drugi raz, panie uświadamiacz, przeczytaj całą wymianę zdań, bo póki co to powinieneś siebie uświadomić wokół czego toczyła się dyskusja.

  42. Powrót do góry    #4536
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta

    Przebieg rozmowy z Jablonskim potwierdzil w 100% slowa Gleba. I tak łagodnie sie z nim obszedł.
    Może ktoś z Was streścić o czym ta rozmowa była? Czasu nie mam wyszukiwać w necie tych dywagacji pomiędzy nimi. Z góry dzięki
    A tak przy okazji polecam
    https://www.youtube.com/watch?v=p7SMBd6NimQ
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4537
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    O stanie zdrowia Mateusza Jabłońskiego. Puka zarzucił że Mirek kłamal w sprawie złamanego kręgosłupa Mateusza bo ten nie jeździ. A Mirek mówił że Mateusz jest zdrowy, ale nie jeździ z powodów rodzinnych których nie chce poruszać publicznie(sugerował że nikt w rodzinie nie chce by on jeździł). Puka nie uwierzył i drazyl temat dalej, i tak się wzajemnie dłuższa chwilę przerzucali, tak w skrócie.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    inzynier (09-06-2023)

  45. Powrót do góry    #4538
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że w porządku. Spotkało się czterech gości pogadać o żużlu. I co tam było niby nie w porządku ?

    Może fakt, że jeden z tych czterech ma znikomą wiedzę w temacie na który się wypowiadał......

    Przypuszczenia, domysły, usłyszane plotki....... to chyba mało przekonujące argumenty w dyskusji.
    Powiedziałbym nawet dyskwalifikujące rozmówcę.

    Ogólnie mam wrażenie, że ten cały Puka interesuje się żużlem tak samo długo jak jakieś 76% lubelskiego stadionu.
    Czyli od jakiś 2-3 lat.
    Różnica tylko taka, że lubelacy tylko chodzą na stadion i kibicują, a Puka o tym sporcie pisze i publicznie się wypowiada.......
    I to jest właśnie nie w porządku Mariusz
    I to jest obraz dzisiejszego RZETELNEGO dziennikarstwa .....

  46. Powrót do góry    #4539
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tak Puka interesuje się żużlem 2-3 lata i dlatego został naczelnym. Co tu się dzieje? Janusze speedwaya atakują gościa na którego chciał zwymiotować werbalnie ruski żużlowiec, który na dodatek ma nierówno pod sufitem.

    Jeszcze wątek tego Jabłońskiego na którego większość tutaj pluje, ale jak trzeba zaatakować innych dziennikarzy to jest super, bo pasuje do ogólnej narracji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #4540
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tak Puka interesuje się żużlem 2-3 lata i dlatego został naczelnym. Co tu się dzieje? Janusze speedwaya atakują gościa na którego chciał zwymiotować werbalnie ruski żużlowiec, który na dodatek ma nierówno pod sufitem.

    Jeszcze wątek tego Jabłońskiego na którego większość tutaj pluje, ale jak trzeba zaatakować innych dziennikarzy to jest super, bo pasuje do ogólnej narracji.
    No jeśli się dłużej interesuje to tym gorzej jeszcze świadczy o Nim.....

  48. Powrót do góry    #4541
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Zwymiotować to nie jest wulgarne słowo to raz ,dwa to co ty piszesz tutaj Blacktopie czy jak ci tam to wylew chamstwa, głupoty, najgorszego ścieku goo..na i to takim jak ty powinno się zabierać obywatelstwo jak już.

  49. Powrót do góry    #4542
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Zgadzam się z blacktopem, dziennikarz ma drążyć, być niezależny, upierdliwy, nieunikający tematów. Żużlowcy woleliby się funflować i być głaskanymi.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  50. Powrót do góry    #4543
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    W sensie dziennikarze mogą hejtowac gościa ukrywać prawdę, a zawodnik nie może powiedzieć "zwymiotowac" na widok typa gdzie uważane jest to za "wulgaryzm" .
    Ja ...... No PRL Nie będziemy obrażać towarzysza przewodniczącego

    Jakby powiedział muszę iść do toalety na Pana widok to też wulgaryzm ?

    ...

  51. Powrót do góry    #4544
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Elendir to że nie rozumiesz tekstu pisanego dyskwalifikuje cię do udziału w forum dyskusyjnym.
    Jeszcze mają mi odebrać obywatelstwo, bo mam bekę z januszy i biedaków i pietnuję rusolubnych. Wstawaj, zesraleś się.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #4545
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Dodam że ci dziennikarze poczuli krew i chyba kręcą heit i aferę żeby hmmm "zarobic" bo jedt już odpowiednią ilość artykułów.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Elendir to że nie rozumiesz tekstu pisanego dyskwalifikuje cię do udziału w forum dyskusyjnym.
    Jeszcze mają mi odebrać obywatelstwo, bo mam bekę z januszy i biedaków i pietnuję rusolubnych. Wstawaj, zesraleś się.
    No
    Na moment się zapomniałem i zeszłem na Twój poziom sorry

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •