Strona 74 z 104 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,286 do 3,330 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #3286
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Widzieliście nową odsłonę Sportowych Faktów? Cy jest tu choć jedna osoba która jest zadowolona ze zmian?
    Jak dla mnie dzisiejsza data to koniec codziennego śledzenia SF, co piszę z niekłamanym smutkiem. Męczy mnie to, że coś czytelnego i przejrzystego tak ****ano...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  2. Powrót do góry    #3287
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Masakra. Same kafelki ze zdjęciami, bez jakiegokolwiek ładu.

  3. Powrót do góry    #3288
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Mnie się podoba, wiem gdzie co jest, wszystko ładnie i przejrzyście, o wiele lepszy redesign niż samego wp.pl czy ostatniego gazeta.pl. Miło, że postawiono na ewolucję na autorskim schemacie niż całkowitą rewolucję. Oczywiście internetowi "konserwatyści" będą narzekać, ale oni to na każdą zmianę narzekają, więc luz.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #3289
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Każde zmiany są złe z jednego prostego powodu - z przyzwyczajenia. Ja np nie mogłem sobie wyobrazić poprzedniej odsłony SF a jednak po czasie potrafiłem się przestawić.

    Razi mnie natomiast to WP w nazwie.

  5. Powrót do góry    #3290
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dla mnie pierwsze wrażenie - szok. Ale w zasadzie wszystko przejrzyste i łatwe do znalezienia. Nie ma problemów, kwestia przyzwyczajenia
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #3291
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Mi się totalnie nie podoba. I raczej nie jest to kwestia przyzwyczajenia, bo poprzednią zmianę od początku oceniałem na plus (podobnie zresztą jak np. zmiany na sportsboardzie). Tutaj jest zupełnie inaczej. Kompletnie nie czaję tej mody na kafelkowane strony. Pewnie na urządzeniach mobilnych wygląda to fajnie, ale z perspektywy monitora komputerowego najwyżej średnio. Moim zdaniem duży krok w tył.

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Chaz (08-09-2015), Eneasz (08-09-2015), Lipa_PL (03-09-2015)

  8. Powrót do góry    #3292
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Co do wyglądu, kwestia przyzwyczajenia. Ale oczywiście będzie wincyj, wincyj, jeszcze wincyj piłki nożnej! News dnia - autokar reprezentacji miał wypadek! Potrącił człowieka, jego życiu nic nie zagraża. Koniec newsu dnia. Nie mogę się doczekać niedzieli. Ciekawe czy ważniejsze będą półfinały ligi czy mecz Podbeskidzia z Termalicą. Osobna kategoria dla meczu z Niemcami. A żużel niby na drugim miejscu, ale spadł za... sportowy bar...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #3293
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    jak dla mnie porazka. Nawigacja beznadziejna, wyglad zwyczajnie brzydki. Czas zmienic dostawce codziennych zuzlowych newsow, bo wp klikac nie zamierzam.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #3294
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Ta drastyczna zmiana to nie przypadek. Żyjemy w czasach cywilizacji obrazkowej, gdzie piktogramy zastępują słowo pisane. Totalna tabloidyzacja wszystkiego. Smutna tendencja widoczna na całym świecie, ale w Polsce szczególnie dobitnie: wystarczy spojrzeć choćby na rozmaite raporty dotyczące czytelnictwa w naszym kraju - włos się jeży na głowie. Ludzie nie chcą czytać, bo to zbyt czasochłonne i absorbujące; wolą błyskawicznie przyswajać rzeczy uproszczone, konsumować lakoniczną treść w maksymalnie odartej ze słów formie, a potem bezboleśnie i bezrefleksyjnie ją przetrawić. Nowy Windows, smartfony, tablety, instagramy i twittery wyznaczają kierunek "postępu", prowadzącego oczywiście do wtórnego analfabetyzmu. Ale kogo to obchodzi? Liczy się sprzedaż - odsłony, reklamy itd. ...
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  11. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (04-09-2015), Chaz (08-09-2015), Eneasz (08-09-2015), Mildura (03-09-2015), MrBiedrona (05-09-2015), Raymond (03-09-2015), kleczes_GKM (04-09-2015), miles (04-09-2015), wokie (17-09-2015)

  12. Powrót do góry    #3295
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jak dla mnie porazka. Nawigacja beznadziejna, wyglad zwyczajnie brzydki. Czas zmienic dostawce codziennych zuzlowych newsow, bo wp klikac nie zamierzam.
    najgorsze jest to że alternatywy nie ma a niby taki popularny sport

  13. Powrót do góry    #3296
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Kwintesencja działania portalu w nowej wersji widoczna przy relacji live. Załamać się można, jak łatwo zepsuć dobrze działającą stronę...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg SF.jpg (175.2 KB, 399 odsłon)
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  14. Powrót do góry    #3297
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Ogólnie tragedia i istny folwark
    Denerwuje to, że jak się wejdzie w jakiś dział to trzeba się cofnąć, aby wejść na "Forum"
    Brakuje na górnej zakładce odsyłacza

  15. Powrót do góry    #3298
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Franz kilka postów wyżej trafił w środek sedna. Przykre, ale prawdziwe.

    Co do alternatyw dla sf.pl: espeedway.pl ; zuzelend.com ; speedway.info.pl ; polskizuzel.pl ; pokredzie.pl
    Chociaż żaden portal nie daje takiego przekroju newsów jak rzeczone sf.pl
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  16. Powrót do góry    #3299
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piraterna-Indianerna

    Czy ktoś zdążył ściągnąc z youtube mecz Piraterna-Indianerna i mógłby się podzielic?
    Dzisiaj przed południem jeszcze widziałem a teraz chyba cmore zgłosił nadużycie

  17. Powrót do góry    #3300
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Franz kilka postów wyżej trafił w środek sedna. Przykre, ale prawdziwe.

    Co do alternatyw dla sf.pl: espeedway.pl ; zuzelend.com ; speedway.info.pl ; polskizuzel.pl ; pokredzie.pl
    Chociaż żaden portal nie daje takiego przekroju newsów jak rzeczone sf.pl
    moze jak znacznie ziwkeszymy klikalnosc ktoremus z wymienionych to rozwinie sie na tyle, ze stanie sie cennym zrodlem informacji?
    epseedway nie jest taki zly, do tego nie ma komentarzy co juz samo w sobie jest dobre
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #3301
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Przesadzacie.Jest po prostu wiecej zdjec ,dodatkowo do kazdego tematu prowadzi zdjecie wiekszego formatu.
    Zmienil sie tez uklad strony i barwy.Za kilka tygodni jak oczy sie przyzwyczaja,nikt o tym wspominal nie bedzie.
    Co najwazniejsze,dobrze widoczna jest ankieta z durnymi pytaniami.Nie jest wiec tak zle.
    Poprzednia zmiana tez rodzila sprzeciwy a czy ktos jeszcze pamieta jak wygladaly SF sprzed tej zmiany?

    Franz madrze prawi,ale to o czym pisze wynika z kilku rzeczy.
    Ludzie siegaja po sluchawki zamiast ksiazke z kilku powodow.
    Oszczednosc czasu i pieniedzy to glowne z nich.
    Pisze o tych ktorym chce sie jeszcze po jakas ksiazke siegac,obojetnie
    czy klasycznie czy za pomoca sluchawek.
    Ogolnie jednak technologia sprawila,ze papier ma coraz
    mniejszy popyt.Znak czasu.Jeden z tych ktory niekoniecznie
    musi sie kazdemu podobac.O nosnikach informacji czyli gazetach
    nie ma nawet co wpominac.Teraz wszystko masz w internecie.
    Co mnie osobiscie dobija to to,ze coraz wiecej portali
    tresc pisana zastepuje jakims playerem i pajacem ktorego trzeba sluchac,zamiast
    przeczytac o co chodzi.
    Dzieje sie tak coraz czesciej w kazdej dziedzinie.Czy to sportowy news,recenzja filmu,plyty,
    wiadomosci ze swiata czy regionu.Dramat.
    Tak dlugo jak i SF nie wpadnie na taki pomysl,bedzie ok.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-09-2015 o 07:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (04-09-2015)

  20. Powrót do góry    #3302
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Gdzie teraz są statystyki na sf?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #3303
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    playery na stornach niech se beda ale niech sie nie wlaczaja z automatu! niektorzy ludzie nie maja najnowszego sprzetu komputerowego co powoduje zwis męski elegancki...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #3304
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gdzie teraz są statystyki na sf?
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/pge...tatystyki/2015

  23. Powrót do góry    #3305
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Dzięki, a statystyki przykładowo Elitserien?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #3306
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Ta drastyczna zmiana to nie przypadek. Żyjemy w czasach cywilizacji obrazkowej, gdzie piktogramy zastępują słowo pisane. Totalna tabloidyzacja wszystkiego. Smutna tendencja widoczna na całym świecie, ale w Polsce szczególnie dobitnie: wystarczy spojrzeć choćby na rozmaite raporty dotyczące czytelnictwa w naszym kraju - włos się jeży na głowie. Ludzie nie chcą czytać, bo to zbyt czasochłonne i absorbujące; wolą błyskawicznie przyswajać rzeczy uproszczone, konsumować lakoniczną treść w maksymalnie odartej ze słów formie, a potem bezboleśnie i bezrefleksyjnie ją przetrawić. Nowy Windows, smartfony, tablety, instagramy i twittery wyznaczają kierunek "postępu", prowadzącego oczywiście do wtórnego analfabetyzmu. Ale kogo to obchodzi? Liczy się sprzedaż - odsłony, reklamy itd. ...
    Znakomite podsumowanie.

    Ale niestety nie ma ono szans trafić do setek tysięcy bezrefleksyjnych przeżuwaczy internetowych treści, bo nawet cytowane w dosłownym brzmieniu jest za długie i zawiera zbyt wiele trudnych wyrazów składających się ze zbyt wielu liter. Poza tym nawet jeśli owi przeżuwacze mieliby możliwość wypowiedzenia się to pewnie najchętniej kliknęliby w "kciuka w górę" i wrócili do standardowego trybu konsumpcji mainstreamowych bzdur. A jeśli któryś z przeżuwaczy miałby odmienne zdanie to zostałbyś nazwany "hejterem" współczesnych mediów i na tym wymiana opinii zostałaby zakończona.

    Główny problem w tym, że grupą docelową koncernów medialnych są odbiorcy o bardzo niskich wymaganiach i słabo wykształconej kulturze wymiany opinii.
    Ostatnio edytowane przez Sorel ; 04-09-2015 o 09:28
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  25. Powrót do góry    #3307
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Spojrzcie na ilosc komentarzy na sf.Drastycznie spadla ilosc.Ciekawe co będzie jak tendencja się utrzyma.Tematy po 1000 komentarzy stały się tam historią

  26. Powrót do góry    #3308
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przesadzacie.Jest po prostu wiecej zdjec ,dodatkowo do kazdego tematu prowadzi zdjecie wiekszego formatu.
    Zmienil sie tez uklad strony i barwy.Za kilka tygodni jak oczy sie przyzwyczaja,nikt o tym wspominal nie bedzie.
    Co najwazniejsze,dobrze widoczna jest ankieta z durnymi pytaniami.Nie jest wiec tak zle.
    Poprzednia zmiana tez rodzila sprzeciwy a czy ktos jeszcze pamieta jak wygladaly SF sprzed tej zmiany?

    Franz madrze prawi,ale to o czym pisze wynika z kilku rzeczy.
    Ludzie siegaja po sluchawki zamiast ksiazke z kilku powodow.
    Oszczednosc czasu i pieniedzy to glowne z nich.
    Pisze o tych ktorym chce sie jeszcze po jakas ksiazke siegac,obojetnie
    czy klasycznie czy za pomoca sluchawek.
    Ogolnie jednak technologia sprawila,ze papier ma coraz
    mniejszy popyt.Znak czasu.Jeden z tych ktory niekoniecznie
    musi sie kazdemu podobac.O nosnikach informacji czyli gazetach
    nie ma nawet co wpominac.Teraz wszystko masz w internecie.
    Co mnie osobiscie dobija to to,ze coraz wiecej portali
    tresc pisana zastepuje jakims playerem i pajacem ktorego trzeba sluchac,zamiast
    przeczytac o co chodzi.
    Dzieje sie tak coraz czesciej w kazdej dziedzinie.Czy to sportowy news,recenzja filmu,plyty,
    wiadomosci ze swiata czy regionu.Dramat.
    Tak dlugo jak i SF nie wpadnie na taki pomysl,bedzie ok.
    Mam bardzo podobne odczucia. Też wolałem stare syfy ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. I też mnie strasznie irytują te wszystkie playery. Dlatego wszystkim użytkownikom Fierefoxa szczerze polecam połączenie Adblocka z Flashblockiem. Skutecznie roziwazuje ten problem. Jedyny player jaki oglądam od czasu do czasu to DziejeSięwSporcie na WP.pl ale tylko pod warunkiem że prowadzącą jest Nikola

    10979530_919921958039309_2132819875_n.jpg

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Spojrzcie na ilosc komentarzy na sf.Drastycznie spadla ilosc.Ciekawe co będzie jak tendencja się utrzyma.Tematy po 1000 komentarzy stały się tam historią
    Ale to był straszny bełkot. Przy komentarzach na Syfach sportsboard to prawdziwy wersal. Dlatego jak dla mnie żadna strata.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 04-09-2015 o 10:52

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kingpin (04-09-2015)

  28. Powrót do góry    #3309
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta



    Ale to był straszny bełkot. Przy komentarzach na Syfach sportsboard to prawdziwy wersal. Dlatego jak dla mnie żadna strata.
    Oczywiście.Ale chodzi o sam fakt.Dużo trollujących tam było ale i troche normalnych.Teraz nie bedzie ani jednych ani drugich.Nie wiem czy syfy cos mialy z ilosci komentarzy (piszą że niby klikniecia sie licza) ale te im spadną

  29. Powrót do góry    #3310
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Z tego co widzę, to SyFy obsługują teraz cały sport na WP (wcześniej był podlinkowany tylko dział żużel), więc musieli się zintegrować z wyglądem. Takie uroki bycia kupionym przez większego gracza. Najbardziej wkurza mnie ten przerost formy nad treścią - np. strona logowania w mBanku - niby najważniejszym elementem powinien być formularz logowania, a tam nie wiem po co walą wielkie zdjęcie jakiegoś anonimowego typa na 80% ekranu.

  30. Powrót do góry    #3311
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Oczywiście.Ale chodzi o sam fakt.Dużo trollujących tam było ale i troche normalnych.Teraz nie bedzie ani jednych ani drugich.Nie wiem czy syfy cos mialy z ilosci komentarzy (piszą że niby klikniecia sie licza) ale te im spadną
    Poloz na jednej szali strate czesci stalych bywalcow SF wynikajaca ze zmiany designu.
    Na drugiej szali poloz zysk wynikajacy z wejsc "z wp".

    Taka waga moze pojsc tylko w jedna strone. My tu sob9ie ponarzekamy a SF gra lige wyzej (niezaleznie od merytoryki).

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    spitt22 (04-09-2015)

  32. Powrót do góry    #3312
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dzięki, a statystyki przykładowo Elitserien?
    Musisz wejść w relacje live ze Szwecji i wtedy będziesz to miał widoczne w panelu Na razie widać, że tego zapomnieli dopracować i trzeba działać tak "chałupniczo". No i możesz w samych statystykach wybierać przez "skocz do rozgrywek".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #3313
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Generalnie nie jest źle. Wiadomo, nowy wygląd więc trzeba się przyzwyczaić. Najważniejszym pytaniem jest co się stało/stanie z ekipą SF i jaki będzie poziom niusów. Mam też nadzieję, że nie znikną statystyki, a wszystko będzie dostępne w prosty sposób.


    /edit

    Jednak już widzę, że nie będzie dobrze. Liczy się sensacja, a nie bieżące wydarzenia. Na głównej podstronie PGe Ekstraliga niusy o Wardzie i upadki....
    Ostatnio edytowane przez dymek_ ; 04-09-2015 o 17:38
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  34. Powrót do góry    #3314
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jak się komentarze na SF szeregowało wg najlepszych to były całkiem ciekawe. Mnie zastanawiało że tak mało najbardziej aktywnych ludzi stamtąd udziela się tutaj. Może teraz tu przyjdą
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #3315
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    W sumie fajnie byłoby, jakby Sportowe Bzdety dostały nieco po tyłku i spadły ich notowania. Damian tak jak inny osobnik nazwiskiem Gapiński - zbyt pewnie się poczuł i przestał się starać. Sf zeszły na psy od kilku ładnych miesięcy. Idiotyczne ankiety, newsy będące rozsiewaniem plotek, kretyńskie tytuły w formie pytań, mało ciekawych wywiadów z nietuzinkowymi ludźmi, zero wciągającego reportażu.
    Ten portal jedyne co napędzało to wzajemne wyzywanie się gimbazy typu: gacek, Amon, Apatorfan Uk i inni. Normalny człowiek nie wdaje się w tego typu "dyskusje".
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    Chaz (08-09-2015), MrBiedrona (05-09-2015)

  37. Powrót do góry    #3316
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    ogladam se jednoczesnie relacje w syfach i onecie.
    Onet od czasu WP bije na głowę w szybkości jakości relację z meczu.
    Syfy mocno spadły z jakością od czasu WP. Wstyd!

  38. Powrót do góry    #3317
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    20 minut temu skończył się mecz w Toruniu, a na SF nie ma nawet wyniku, jest wynik w relacji live ze stanu po 13 biegu.
    Myślałem, że nowe SF to kwestia przyzwyczajenia ale moja "klikalność" na tą stronę w ostatnich dniach spadła pewnie ze dwukrotnie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  39. Powrót do góry    #3318
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    SF zeszły całkowicie na psy.
    Ja również myślałem, że z czasem się przyzwyczaję, ale te opóźnione relacje na żywo można uznać za umarłe.
    No ale skoro tak, to ode mnie nie będą mieli już kliknięć. Nie cierpię fuszerki jaką nam ten portal oferuje.
    Chcąc nie chcąc, trzeba posiłkować się konkurencją.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi WaluS za jego przydatny post!

    Lipa_PL (07-09-2015)

  41. Powrót do góry    #3319
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    I co jest z komentarzami na SF? Widoczne są 3 i po kliknięciu na "pokaż więcej" nic więcej się nie rozwija. I żeby nie było, nieczęsto czytam komentarze na SF, teraz chciałem poznać kulisy walkowera w Lublinie
    Edycja: Teraz dział żużel w ogóle nie działa...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  42. Powrót do góry    #3320
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Któryś z forumowiczów słusznie zauważył, że w dzisiejszych czasach ludziom nie chce się czytać, stąd coraz krótsze newsy itd. Ale można "rewolucję" przeprowadzać w bardziej cywilizowany sposób niż serwowanie nam pisma obrazkowego. Zupełnie inaczej odbyło się to na innym portalu, który postawił na skracanie informacji, ale też dzięki temu posiada coraz więcej wywiadów, których nie można przeczytać nigdzie indziej. Do tego dochodzą zbiorcze zapowiedzi czy jedna relacja dla całej kolejki Elitserien i zamiast czterech kliknięć wystarczy jedno.

    http://nicesport.pl/zuzel/194567/ogl...ych-redaktorow

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi matic za jego przydatny post!

    WaluS (07-09-2015)

  44. Powrót do góry    #3321
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ekstraliga,tomasz-gollob-konczy-przygode-w-pge-ekstralidze-,artykul,602116,1,984.html

    Gość ma wyobraźnię. Megagwiazda, chyba 3 lata temu i wstecz. Teraz to już tylko przykurzony mocno cień.

  45. Powrót do góry    #3322
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Ankieta na wysokim poziomie w dzisiejszym PS


  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi L za jego przydatny post!

    lemur6666 (17-09-2015)

  47. Powrót do góry    #3323
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Fajną taktykę mają SportoweFakty.pl. Jak już znajdą kogoś, kto gada bez sensu,to dzwonią do niego co tydzień (vide Komarnicki, Mroczka), żeby tylko nabijać ilość wejść na stronę. Otyły Gapiński się raduje, bo kasa rośnie, a gimbaza daje upust swojej niechęci do danego zawodnika. Taki Mroczka nie ma żadnego interesu (bezpośrednio, oczywiście) finansowego w tym, aby udzielić danej wypowiedzi, za to portal "pomaga" mu zrobić z siebie debila.
    Kiedyś Fierlej dostał karę za to, że powiedział o Ślączce, że jest chory psychicznie. Poważny dziennikarz, szanując rozmówcę albo by tę wypowiedź zedytował albo wręcz nie opublikował. Ale po SF niczego dobrego nie można się spodziewać.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  48. Powrót do góry    #3324
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Czy tylko mnie irytuje cała osoba Grzegorza Ślaka?
    W niedzielnej transmisji przeszedł samego siebie, jak powiedział o finale Wrocław - Tarnów w 2004 r. :
    "przegrywałem ośmioma, a wygrałem też ośmioma"

    Jak już to dziewięcioma wygrałe i nie Ty, a Unia Tarnów.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    mszat (15-09-2015)

  50. Powrót do góry    #3325
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Mijają trzy godziny od zakończenia finału Elitserien a na SF mamy błędny wynik meczu w artykule o meczu: w tytule, w treści jak i przy podsumowaniu punktacji. Zdobycz punktowa Protasiewicza zaniżono do 2 pkt. Zgłaszałem błąd przyciskiem pod artykułem, ale do tej pory nie ma poprawek. Chyba już nikt nie panuje nad tym co się dzieje na tym portalu.

    WŁÓKNIARZ FOREVER

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemo92 za jego przydatny post!

    unimil_to_run (17-09-2015)

  52. Powrót do góry    #3326
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,429
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    SF.wp.pl . dramat. rezygnuję.
    UNSCARED

  53. Powrót do góry    #3327
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nie wiem jak u was, ale u mnie już nie odświeżają się automatycznie relacje z meczów na sf, i to pomimo komunikatu że "transmisja odświeża się automatycznie". W starej wersji odliczały się sekundy co minutę, a teraz tego nie ma. I druga sprawa, potwornie ciężko chodzi mi (a właściwie nie chodzi) strona sf na telefonie. I to pomimo w miarę dobrego telefonu i wifi.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  54. Powrót do góry    #3328
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie wiem, wiem że mi się strasznie ciężko to przegląda na telefonie :/ Niektórych menu czasem nie można kliknąć, a jak rozwijasz listę newsów poprzez "więcej" i wejdziesz w jakiegoś, to potem po kliknięciu wstecz znowu masz zwiniętą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  55. Powrót do góry    #3329
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    vicar na telefonach najlepiej działa speedway.info.pl - chyba jako jedyny żużlowy serwis są w 100% responsywni co jest sporym atutem. Co prawda mają tam mniej informacji niż SyFy ale nie wrzucają takich głupot rodem z pudelka jak to od pewnego czasu jest na SF

  56. Powrót do góry    #3330
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Pewnie nie na temat ale wkurza mnie, że na Tapatalku, na Sportsboardzie, jak kliknę Żużel - forum All in One to rozwijają mi się podfora (Tematy meczowe, Ekstraliga itp.) zamiast tego, jak widzimy to w komputerze czyli chronologiczne najnowsze wpisy w wątkach.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •