Strona 88 z 104 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,916 do 3,960 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #3916
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Ja mam pytanie do drylsona. Uchylisz rąbka tajemnicy czy cokolwiek nowego się w tym sezonie uda wprowadzic w transmisjach? O wielu nowinkach tutaj dyskutowales z nami. Czy mamy czekac na lige bo to bedzie niespodzianka?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #3917
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach
    Siema!
    Odpowiedź brzmi.... nie wiem! Od ilości koncepcji i argumentów za i przeciw już zgłupiałem. Oczywiście to nie jest tak, że za 30 godzin mamy transmisję, a ja nie wiem, jak będzie wyglądać ale domyślam się, które rzeczy są dla Was najważniejsze i tu nie ma jasności. Fotokomórka raczej nie i bardzo nad tym ubolewam, choć sam wolałem zamiast niej pomiary czasowe wszystkich zawodników. I tu akurat jest szansa. Na razie to program testowy, na wybranych meczach. Zawodnicy będą mieli obowiązek zamontowania na motocyklach transponderów i będzie można odczytać sporo danych, patent motocrossowy. Do tego jednak trzeba przygotować, przekopać tory itd. Do tego nowe grafiki itp., ale chyba bez rewolucji...
    ale jak masz konkretne pytanie to chętnie odpowiem
    Pozdro

  3. Powrót do góry    #3918
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Fotokomórka raczej nie i bardzo nad tym ubolewam, choć sam wolałem zamiast niej pomiary czasowe wszystkich zawodników.
    Fotokomórka pomogłaby sędziom i zapewniła sprawiedliwy werdykt. W czym mają pomóc pomiary czasowe zawodników? W wywołaniu ślinotoku u maniaków statystyki?!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #3919
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Póki co lata niziutko za tydzien nie zacznie nagle przywozić 10+ to tak nie działa. Dun ma problem to widać
    Heh... A jednak zaczął i to nagle.
    Choć też się nie spodziewałem

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-04-2019)

  6. Powrót do góry    #3920
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach
    Gadol - nie chodzi o ślinotok, a kilka interesujących danych; a czy pomiar z transpondera nie byłby pomocny przy ew. ustalaniu kolejności na mecie? Masz czasy obu zawodników do trzech miejsc po przecinku - łatwo ustalić, który pokonał szybciej 4 okrążenia, tj. był pierwszy oczywiście teoretycznie może to nie zadziałać w przypadku, gdy któryś zawodnik zaśnie na starcie na solidne 0,2 sekundy, a obaj wjadą na metę o różnicę kostki na oponie, ale taki system łatwo można połączyć z zielonym guzikiem na pulpicie sędziego - wtedy byłaby pewność.

  7. Powrót do góry    #3921
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    A gdzie to urządzenie byłoby zamontowane? Ok, start biegu to moment zwolnienia taśmy przez sędziego - sam piszesz, że dałoby się może powiązać wszystko z pulpitem sędziego. Ale meta? Tu o kolejności decyduje przednie koło, konkretnie opona. Jak zamontujemy np. gdzieś dalej na motorze czy kasku to już wynik nie musi być wcale idealnie dokładny jeśli decydują milimetry.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    Gadol (07-04-2019)

  9. Powrót do góry    #3922
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach
    Zgadza się - nie musi być idealny w przypadku różnicy na tysięczne sekundy. To pewnie jeden z powodów, dla którego to nadal program testowy... Zamontowanie transpondera będzie sprawdzał komisarz techniczny. Będą to pewnie umieszczać w górnej części widelca, przy główce ramy - tak było np. na SGP w Horsens w ubiegłym roku, gdy testowali to ludzie z BSI. Na kasku na pewno odpada.

  10. Powrót do góry    #3923
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no dobra, a jaki jest problem z ta fotokomorka? Przeciez to nie jest fukin rocket science.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (07-04-2019)

  12. Powrót do góry    #3924
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach
    Uwierz mi - nie wiem..... można ją zamontować na uniwersyteckich zawodach lekkoatletycznych, a tu jest jakiś gigantyczny problem...

  13. Powrót do góry    #3925
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no nic, dzieki za odzew.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #3926
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Uwierz mi - nie wiem..... można ją zamontować na uniwersyteckich zawodach lekkoatletycznych,
    a tu jest jakiś gigantyczny problem...
    Domyślam się, że jutro to dla Ciebie wielki żużlowo dzień... Życzę super wrażeń, wyrównanego meczu i niech wygra lepszy!

  15. Powrót do góry    #3927
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Eleven profesjonalizm o 13 miala byc powtorka ckm - stal jest po raz drugi falubaz - apator

  16. Powrót do góry    #3928
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Zgadza się - nie musi być idealny w przypadku różnicy na tysięczne sekundy. To pewnie jeden z powodów, dla którego to nadal program testowy... Zamontowanie transpondera będzie sprawdzał komisarz techniczny. Będą to pewnie umieszczać w górnej części widelca, przy główce ramy - tak było np. na SGP w Horsens w ubiegłym roku, gdy testowali to ludzie z BSI. Na kasku na pewno odpada.
    Też to nie da 100% pewności. Zawodnicy nie stoją w tej samej odległości od taśmy to raz, dwa to motocykle nie są identyczne, troszeczkę budową, m.in. właśnie widelca się różnią.

    Poza tym co jest tańsze? Fotokomórka po jednej na stadion, czy transpondery, po jednym(?) dla każdego żużlowca. A przecież zawodnicy mają po kilka motocykli, to jak postanowi zmienić przed biegiem motocykl to musi pamiętać jeszcze o transponderze, by przełożyć? Idiotyzm... Ewentualnie ten co to zatwierdził do testów ma udziały w firmie produkującej i/lub sprzedającej te transpondery. Lub wziął w łapę za te udziwnienia zamiast prostego i sprawdzonego rozwiązania.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 07-04-2019 o 18:40
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    j-rules (07-04-2019), macropus (07-04-2019)

  18. Powrót do góry    #3929
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Szkoda że nie da się wyróżnić posta, ten gadola się nadaje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #3930
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Dlaczego SF tak usilnie próbują wepchnąć Grega do każdego klubu w Ekstralidze?

  20. Powrót do góry    #3931
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Sf uparcie twierdza, ze Michelsen odpadl z el.GP, podczas gdy Michelsen na swoim instagramie rownie uparcie twierdzi, ze eliminacje przeszedl. Kto tu ma racje? Bo ktoras ze stron ewidentnie nie zna zasad wylaniania reprezentantow Danii do dalszych kwalifikacji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #3932
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sf uparcie twierdza, ze Michelsen odpadl z el.GP, podczas gdy Michelsen na swoim instagramie rownie uparcie twierdzi, ze eliminacje przeszedl. Kto tu ma racje? Bo ktoras ze stron ewidentnie nie zna zasad wylaniania reprezentantow Danii do dalszych kwalifikacji.
    No jak zawodnik nie wie to nie wiem kto ma wiedziec lepiej. Chyba tylko Mario.

  22. Powrót do góry    #3933
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 17 w 6 postach
    Szkoda, że takich rzeczy nie można się dowiedzieć ze strony FIM.

    Duńczycy mają
    1 miejsce w Żarnowicy
    1 miejsce w Lamothe Landerron
    2 miejsca w Abensbergu

    ile w Glasgow to tajemnica FIM

  23. Powrót do góry    #3934
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    mamy art. wszystko ładnie pięknie ale brakuje jednej istotnej rzeczy informacji. zgadnijcie jakiej wiele razy mnie to razi w art SF

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/817553/son-znamy-sklady-na-pierwszy-polfinal-marek-cieslak-nie-zaskoczyl

  24. Powrót do góry    #3935
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 554 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    mamy art. wszystko ładnie pięknie ale brakuje jednej istotnej rzeczy informacji. zgadnijcie jakiej wiele razy mnie to razi w art SF

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/817553/son-znamy-sklady-na-pierwszy-polfinal-marek-cieslak-nie-zaskoczyl
    Zawartość majonezu we krwi na poziomie krytycznym, a Ten się w zagadki bawi...

  25. Powrót do góry    #3936
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    brak info ILE DRUŻYN awansuje

    no kurde nie wiem... ile? 3? 2?

  26. Powrót do góry    #3937
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ta, brak info ile drużyn wchodzi. Nie wspominając o zasadach rywalizacji - czasem czy w zawodach są jakieś baraże, półfinały, biegi dodatkowe to się dowiadujemy w trakcie relacji.

    Ale zdarzały się lepsze kwiatki - czasem SF nie piszą gdzie zawody się odbyły, a czasem nie piszą kiedy (dzisiaj? wczoraj? przedwczoraj? w przypadku krajów żużlowego trzeciego świata wyniki pojawiają się czasem dopiero po kilku dniach, więc taka informacja jest istotna).
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #3938
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Obejrzałem przed chwilą relację z meczu Wilków w Rawiczu.
    Mam pytanie do rzeszowian: Kto pcha do mediów tego Gerlacha?
    Nie dość, że gada głupoty na temat żużla, używa słów w niewłaściwym kontekście to jeszcze raczy swoją głupotą widzów.
    Zacytuję jeden z jego tekstów:
    Ukrainiec Andrij Karpov z tej naszej, europejskiej części Ukrainy. W zasadzie to praktycznie 4/5 Ukrainy leży w Europie,
    a odkąd Władimir Putin zaaneksował Krym no to cała Ukraina leży teraz w Unii Europejskiej.
    EDIT: O meczu należy dodać, że kolejny raz katastrofalnie zawody prowadził pan Sokołowski.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 24-04-2019 o 19:35

  28. Powrót do góry    #3939
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No i generalnie Krym też leży w Europie, więc przed aneksją czy po, i tak cała Ukraina leży w Europie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #3940
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    sie przejmujecie.. w eliminacjach do euro pilkarze graja z Izraelem... Jeszcze troche i Europa bedzie do Indonezji siegac..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #3941
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Na Eurowizji śpiewają już ludzie z Australii .

  31. Powrót do góry    #3942
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No i generalnie Krym też leży w Europie, więc przed aneksją czy po, i tak cała Ukraina leży w Europie.
    No właśnie o to mi chodzi, że facet takie głupoty gada, że szok.
    Dodatkowo na czerwono podkreśliłem słowo, które myli ze słowem zaanektować.
    Starając się uchodzić za erudytę kompromituje się.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 25-04-2019 o 12:47

  32. Powrót do góry    #3943
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Fajne te wojenki podjazdowe na linii SF - PS.

    Ostaf rzucił za działaczami kwotą z pupy tj. 8 mln zł to Adamczyk znalazł już firmę, która za 1 mln zł wyposaży w system fotofiniszu całą ligę.

    I ten fragment, taka truskawka na torcie:

    Pojawił się mit, rozpowszechniany przez niektóre media, iż nie jest to możliwe ze względu na astronomiczne koszty, sięgające 8 milionów złotych!
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...raligi/vfjynf8
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #3944
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Zastanawiam się - dlaczego T.Dryła nadal bierze udział w typerze na Sportowych? Za pierwszym razem obstawienie porażki Motoru w stosunku 75:15, połączone z remisami we wszystkich innych spotkaniach było nawet zabawne (jeśli wziąć pod uwagę kontekst), za drugim razem obojętne, natomiast powtarzanie tego co kolejkę przybiera postać groteski i dziecinady. Serio, chyba lepiej sobie odpuścić, zwłaszcza w obliczu deklaracji, że z redaktorem naczelnym SF łączy go tylko to, że obaj mają ręce i nogi...

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    spitt22 (05-05-2019)

  35. Powrót do góry    #3945
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Pewnie nie bierze ale wpisują go z automatu.

    Duet Ryczel/Dankiewicz to jest dramat. Uszy więdną.

  36. Powrót do góry    #3946
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Wolisz Dołka ?

  37. Powrót do góry    #3947
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dlaczego:
    1) sportowefakty pisza artykul, ze Zmarzlik i Janowski traca piatkowe kwalifikacje przez mecz w Gorzowie;
    2) ps drugi dzien produkuje sie, ze na Janowskim ciazy presja, ze jak wystartuje w gp to kibice beda oczekiwac, zeby wystapil tez w Gorzowie

    skoro powszechnie wiadomo, ze Magic ma zwolnienie do piatku wlacznie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #3948
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Może ktoś pomoże w takiej sprawie? Mam zainstalowanego uBlocka w przeglądarce. Na Syfach pojawia się komunikat "ble,ble..." zasłaniający całą stronę. Nie potrafię się tego pozbyć. Może ktoś zapoda sposób albo jakiś filtr kasujący baner?

  39. Powrót do góry    #3949
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Po co komentator na wizji pier... kogo by wykluczył?
    Przecież czasami to wypaczanie wyniku. Obejrzałem powtórkę meczu Apator vs Stal i tego Pana Olo powinni uciszyć. Norbi kładł się więc powinien być wykluczony. A Pan Olo "Powinni jechać bezdyskusyjnie w 4", no kur... To już nie pierwsza taka sytuacja.
    W innych sytuacjach jest podobnie - jak ktoś na wizji mówi, że wykluczyłby tego, czy tamtego, że ktoś się poruszył, dałbym temu ostrzeżenie, lub inne farmazony to sędzie podejmuje w większości decyzję taką jaką przedstawił komentator, a to wypaczanie wyniku.
    Przecież sędzia ma podgląd z nc+ do wizji i foni, więc słyszy wszystko.

    Widziałem jakiś mecz, gdzie ruszył bieg i wszystko fajnie, a komentator coś powiedział, że start nierówny - wtedy sędzia przerwał bieg... Gdyby nie sugestia komentatora to wyścig trwałby dalej. W powtórkach nie było widocznego ruszania, więc komentator się pomylił i wypaczył wynik.

  40. Powrót do góry    #3950
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przecież sędzia ma podgląd z nc+ do wizji i foni, więc słyszy wszystko.
    Nie no padłem..

    Zapewniam Cię, że sędzia nie ogłada meczu z podglądu tv, tylko na stojąco ogarniając wzrokiem cały tor i to co się na nim dzieje. Za to odpowiada głową.
    I nie słucha tego co ma do powiedzenia Olko czy Dryła..litości
    Nie wiem jak można takie bzdury wypisywać.

    Na początku sprawiałeś wrażenie pozytywnego wariata lubelaka, im więcej meczy za nami jest coraz gorzej z Tobą.
    Jeszcze trochę i uznam, że żużel znasz z przekazu..tfu z podglądu tv.

  41. Powrót do góry    #3951
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Tu bym się nie do końca zgodził. Oczywiście sędzia nie ogląda transmisji telewizyjnej Fonia ale nie raz była sytuacja, że komentatorzy przyznawali, że słyszą co mówi sędzia, czyli w drugą stronę też moga się słyszeć. Często komentatorzy siedzą bardzo blisko sędziego.

  42. Powrót do góry    #3952
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Widziałem jakiś mecz, gdzie ruszył bieg i wszystko fajnie, a komentator coś powiedział, że start nierówny - wtedy sędzia przerwał bieg... Gdyby nie sugestia komentatora to wyścig trwałby dalej. W powtórkach nie było widocznego ruszania, więc komentator się pomylił i wypaczył wynik.
    Lekarz potrzebny od zaraz.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Nigel (07-06-2019), lemur6666 (06-06-2019), mszat (06-06-2019), sobotch (06-06-2019), stanior (06-06-2019)

  44. Powrót do góry    #3953
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Nie no padłem..

    Zapewniam Cię, że sędzia nie ogłada meczu z podglądu tv, tylko na stojąco ogarniając wzrokiem cały tor i to co się na nim dzieje. Za to odpowiada głową.
    I nie słucha tego co ma do powiedzenia Olko czy Dryła..litości
    Nie wiem jak można takie bzdury wypisywać.

    Na początku sprawiałeś wrażenie pozytywnego wariata lubelaka, im więcej meczy za nami jest coraz gorzej z Tobą.
    Jeszcze trochę i uznam, że żużel znasz z przekazu..tfu z podglądu tv.
    Nie no, sedziowe akurat za nic nie odpowiadaja a juz glowa to w ogole..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    stanior (06-06-2019)

  46. Powrót do góry    #3954
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Nie no padłem..

    Zapewniam Cię, że sędzia nie ogłada meczu z podglądu tv, tylko na stojąco ogarniając wzrokiem cały tor i to co się na nim dzieje. Za to odpowiada głową.
    I nie słucha tego co ma do powiedzenia Olko czy Dryła..litości
    Nie wiem jak można takie bzdury wypisywać.
    a umiesz czytać ze zrozumieniem? napisał że sędzia ma podgląd z TV a nie że mecz obserwuje w TV... po biegu często sędzia prosi o powtórki danych sytuacji i wtedy siada przed monitor i analizuje.

  47. Powrót do góry    #3955
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie no, sedziowe akurat za nic nie odpowiadaja a juz glowa to w ogole..
    Nie łap mnie za słówka.
    Wiesz o co mi chodzi, jest fajnie puki nic się nie zesra ..

  48. Powrót do góry    #3956
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    W czwartek kolejna odsłona magazynu Bez Hamulców (godz. 13) wydawanego przez WP Sportowe Fakty. Gośćmi Dariusza Ostafińskiego będą m.in. były menedżer Get Well Toruń, Jacek Frątczak i Tomasz Gollob. Gwarantujemy, że będzie merytorycznie i ciekawie.
    Rozumiem, że pan Tomasz w tym towarzystwie znalazł się tylko do potrzymania kolegom po fachu mikrofonu

  49. Powrót do góry    #3957
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Będzie okazja pojeździć po Toruniu.
    Jednym z większych nieszczęść ostatnich lat był transfer osła Ostafa z piłki kopanej do żużla.

  50. Powrót do góry    #3958
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Co za d.... z SF zakazał zaznaczania bonusów w relacjach z DMPJ ? Od 2-3 rund nie są zaznaczane w żadnych zawodach a to zaciemnia czasami obraz postawy zawodnika tak jak np. dzisiejszy występ Świdnickiego 8 (2,2,2,2) a tak naprawdę 8+4 (2*,2*,2*,2*)

    Gdy Bjerre nie dostał bonusa przez Holdera to na SF co najmniej 5 artykułów o tym a tu jakiś pseudo redaktor zakazuje pisania bonusów w relacjach z DMPJ.

  51. Powrót do góry    #3959
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niestety ale ogólnie w młodzieżówkach mało kto się przykłada do notowania bonusów - jakby dziennikarze za karę musieli robić z nich relację.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  52. Powrót do góry    #3960
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Ci "dziennikarze" to akredytacje biorą, żeby za darmo na ligę wchodzić a relacje z młodzieżówek to już mało który robi.
    Do tej pory bonusy z DMPJ były w większości zawodów zaznaczane a od jakichś 2-3 rund w żadnych więc wygląda to na odgórny nakaz kogoś kto nie czuje żużla.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-06-2019), vicar (27-06-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •