Strona 63 z 104 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja TŻ przestałem kupować z 15 lat temu. To jeszcze żyje?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Przeciez sami czesto tak uzasadniamy tego typu wypowiedzi. Np Gollob/Hancock nie powotrzy takiego sezonu. Albo ze Jonsson ma sezony w kratke. Albo ze Emil juz sie wystrzelal a z kolei Holder nie ma tego czegos.

  3. Powrót do góry    #2793
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale nie kreujemy opinii i nie wmawiamy jakiejś ogólnej bzdury. Na forum nasze zdania są prywatne, natomiast dziennikarze (niech będzie) tworzą jakiś konkretny tok myślenia, w naturalny sposób wmawiając go czytelnikom. Niby felieton z definicji jest nieobiektywny, tym niemniej od każdego wymagam pewnej ilości argumentów i logiki. Bez tego artykuł idzie na śmietnik, przy okazji robiąc bardzo konkretną antyreklamę portalowi. Bo o własne nazwisko autor dbać nie musi, jego wola

  4. Powrót do góry    #2794
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    TVP żenada. Darżynkiewicz widząc tabele z punktami zawodników nie dowierza, że Musielak może mieć 4 punkty po dwóch startach, bo w końcu bardziej prawdopodobne jest, że znowu jakiś błąd zrobili w tabeli, no i ci legendarni mityczni "lesznianie".

  5. Powrót do góry    #2795
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Skoro wcześniej nie zauważył Tobiasza pod taśmą, co się dziwić, jest tak skupiony na swoich ulubieńcach.

  6. Powrót do góry    #2796
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez dymek_ Zobacz posta
    Nie wiem czy ten temat był gdzieś poruszany więc napisze. Nie miałem dziś możliwości być na stadionie i relację śledziłem na sportowychfaktach. Ale do rzeczy. Relacje z meczu dają możliwość komentowania, co gorsze nie ma tam moderatora. Zdaję sobie sprawę, że ciężko znaleźć modów ale są automaty. A tak to mamy:

    ***** gorzów ***** !!!!!
    Xmann ale z Ciebie burak
    ale z ciebie kretyn ale bym ci chetnie *********** bo nie lubie takich frajerow
    kolodziej ***** gollob dal dupy

    To tylko kilka komentarzy. Myślę że wprowadzenie antybluzga lub czegoś podobnego nie byłaby większym problemem.

    PS. Widzę, że forum ma odpowiedni skrypt
    Masz przy każdym komentarzu taki przycisk "zgłoś naruszenie". Polecam korzystać

  7. Powrót do góry    #2797
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ci mityczni "Lesznianie" to nieprzypadkowo. Darżynkiewicz dobrze wie, jak to działa na Leszczynian, stąd sobie ujeżdża. Albo jest tak kompletnym ignorantem, bo nazwa Leszno pochodzi od leszczyny.

    Poziom transmisji robiony przez speców z Polski na ogół jest bardzo słaby - schematy, schematy i jeszcze raz schematy, na ogół bardzo słabe. Transmisje SKY ze średniego na ogół produktu REWELACYJNE. I tak bylem w szoku, że dzisiaj pokazywali czasy po biegu.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  8. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    http://www.espeedway.pl/news,martin_...,54959,10.html

    Do turnieju na obiekcie im. Edwarda Jancarza przystąpił "na luzie". Widać, wyszło mu to na dobre. W końcu to pierwszy zawodnik w cyklu Grand Prix, który zwyciężył w swoim debiutanckim występie.

    Nie mam pytań. Co zabawniejsze nie wiem czy przypadkiem nie na łamach espeedway ukazała się kilka dni temu wypowiedź Sajfutdinova, który gratulował Vaculikowi powtórzenia jego osiągnięcia sprzed trzech lat.

  9. Powrót do góry    #2799
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Czy da sie jakos przestawic sportowefakty na ten jeszcze nowszy layout? bo ten, ktory na poczatku byl beta jest fatalny, ten nowy (wczoraj i dzis co jakis czas trafiam na niego) jest znacznie lepszy. Nie bardzoe niestety wiem czy moge to jakos manualnie zmienic na stale.

  10. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    Czy da sie jakos przestawic sportowefakty na ten jeszcze nowszy layout? bo ten, ktory na poczatku byl beta jest fatalny, ten nowy (wczoraj i dzis co jakis czas trafiam na niego) jest znacznie lepszy. Nie bardzoe niestety wiem czy moge to jakos manualnie zmienic na stale.
    Wyczyść cookies. Może coś pomoże.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2801
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Wybrzeże - Unia 49:41

    sport.tvp.pl:
    "Sensacja w Gdańsku! Pierwsza porażka lidera!"

    W pierwszym akapicie: "Osłabione brakiem Janusza Kołodzieja i Grega Hancocka..."

    Ja wiem, że telewizja kocha wykrzykniki, ale z tą "sensacją" to można by jednak zachować umiar

  12. Powrót do góry    #2802
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Nie wiem czy ktoś na forum wklejał przeprosiny żużlowców z SF:





    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/27...o-chory-pomysl
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...lka-katastrofa
    Czyżby w światku żużlowym panowały realia rodem z Białorusi?

  13. Powrót do góry    #2803
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jeszcze wcześniej był Gołubowski
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #2804
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Darżynkiewicz jest coraz gorszy w komentarzu. Pomijam jego wywody, itp. Ale ostatnio popełnia masę błędów merytorycznych. Myli zawodników i biegi, nie zna się na przepisach.

  15. Powrót do góry    #2805
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    I powinien mieć zakaz komentowania meczów Leszna ! Nie pochodzę z Leszna tylko z Ostrowa, ale gość który w poprzedniej relacji przepraszał, że używał słowa lesznianie po skargach to wczoraj ponownie wrócił to swojego określenia. No brak słów na tego gościa.

  16. Powrót do góry    #2806
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Dość, że niepoprawna nazwa drużyny z Pardubic, to jeszcze takie trochę bez sensu zdanie... "w wyścigu 9. wpadł w niego Lukas Dryml i uderzyli w niedmuchaną bandę."


  17. Powrót do góry    #2807
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Czy naprawdę prze wspaniała strona SF nie może zrobić galerii w programie java?
    To co jest obecnie to jakies nieporozumienie!
    GKS THE BEST

  18. Powrót do góry    #2808
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    W NiceSporcie zaczęli dzieci zatrudniać do pisania newsów?
    Ostatnio edytowane przez RoRyS ; 20-08-2012 o 17:57

  19. Powrót do góry    #2809
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Nie tylko tam. Dla każdego portalu piszą dzieci, które popełniają pełno błędów, wiedzę czerpią z wikipedii i nic złego nie napiszą na "swoich", bo boją się utraty akredytacji. Normalna sprawa od lat

  20. Powrót do góry    #2810
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Najbardziej mnie wkrewia wszechobecne zżynanie. Czasem mam wrażenie, że na mecze Ekstraligi chodzi tylko jeden redaktor. Wszędzie te same błędy. Często jak widzę "w" przy zawodniku to robię rzut oka w bieg po biegu za co był wykluczony (w/u, w/su, w/2min, w/2x itp). Ale jak na jednym portalu są same "w" to na każdym innym też... Po co są te pseudopismaki jak na mecze nie chodzą?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #2811
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Rafał Wilk, kolejny Polak, do 2006 r. był żużlowcem, ale w wypadku został sparaliżowany. W ledwie pięć lat stał się jednym z czołowych zawodników na wózkach rowerowych, rok temu zajął drugie miejsce w maratonie w Nowym Jorku.
    Paraolimpiada. Igrzyska herosów
    ...ciekawe, bo informacja nie z żużlowych mediów...

  22. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach


    Kolejny klub w tym roku. Pracoholik niesamowity

  23. Powrót do góry    #2813
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...chma-start-gni

    Sportowe fakty robią się już okropne z tym robieniem błędów tylko po to, aby złapać kogoś na zżynaniu. To już przekręcanie numerów startowych też jest w modzie? Niedługo same wyniki będą przekręcane tylko po to by kogoś łapać... Z numerami 1-7 i goście i gospodarze?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #2814
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie wiedziałem gdzie napisać, więc robie to tu. Cegielski wlasnie jest u Tomasza Lisa w programie z Korwin Mikke. Naprawdę bardzo ciekawy program i świetne wypowiedzi Cegły.

  25. Powrót do góry    #2815
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Szczególnie ta, gdzie Krzysztof mówi, że teraz wydaje mu się, że jest szczęśliwszy niż kiedyś. Jedno pytanie: masz możliwośc spełnić jedno marzenie. Każda odpowiedź inna niż "odzyskać pełnię władz w nogach i wrócić na tor żużlowy" to będzie kłamstwo. Lubię Cegłę, ale dał się wmanipulować w zupełnie niepotrzebnę rolę maskotki.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2816
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Plustek Zobacz posta
    Nie wiedziałem gdzie napisać, więc robie to tu. Cegielski wlasnie jest u Tomasza Lisa w programie z Korwin Mikke. Naprawdę bardzo ciekawy program i świetne wypowiedzi Cegły.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany tu można obejrzeć ten program http://www.tvp.pl/vod/audycje/public...2-2145/8310480

  27. Powrót do góry    #2817
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Obejrzałem wczoraj ten program i jestem porażony głupotą i prostactwem koriwina-mikke. Powinien być zakaz zapraszania takich kretynów do telewizji. Po prostu dramat!!!

  28. Powrót do góry    #2818
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Obejrzałem wczoraj ten program i jestem porażony głupotą i prostactwem koriwina-mikke. Powinien być zakaz zapraszania takich kretynów do telewizji. Po prostu dramat!!!
    Uważaj! To chyba jedyny polityk, którego popierają kibole

  29. Powrót do góry    #2819
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    W zasadzie można było się domyśleć jak będzie wyglądał ten program. Wiadome było z góry, że Jonasz Kierwa Mukka będzie miał przechlapane w tym programie, gdyż Lis bazował na współczuciu a jednocześnie podziwie dla takich ludzi jak Cegła, Mela czy też ci piłkarze. A sam Krzysiu wypadł bardzo dobrze, a pani nomen omen Korwin dała się trochę podpuszczać tej parodii parapolityka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  30. Powrót do góry    #2820
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Szczególnie ta, gdzie Krzysztof mówi, że teraz wydaje mu się, że jest szczęśliwszy niż kiedyś. Jedno pytanie: masz możliwośc spełnić jedno marzenie. Każda odpowiedź inna niż "odzyskać pełnię władz w nogach i wrócić na tor żużlowy" to będzie kłamstwo. Lubię Cegłę, ale dał się wmanipulować w zupełnie niepotrzebnę rolę maskotki.
    Dokładnie tak. Cały program to tendencyjna gierka żerująca na emocjach. Szkoda że Cegła dał się wkręcić do tej gierki Lisa.

    Obejrzałem wczoraj ten program i jestem porażony głupotą i prostactwem koriwina-mikke. Powinien być zakaz zapraszania takich kretynów do telewizji. Po prostu dramat!!!
    O, to tak zwana lewicowa tolerancja Ktoś ma inne zdanie, to go gnoimy, a najlepiej porównujemy do faszystów haha. Bo jest tylko jedna racja!

  31. Powrót do góry    #2821
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,706
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Krzysztof Cegielski nic specjalnie odkrywczego nie powiedział, co w kontekście takiego programu może być i swojego rodzaju zaletą. On jest zresztą za spokojny na takie debaty, przez to łatwiej go w nie wciągnąć, a przeglądając jego cytaty na różnych portalach, nie stać go niestety na odważne, choć niekiedy skrajnie brzmiące, opinie.

    Mimo to od razu przyszło mi na myśl formułowanie przeróżnych epitetów przez kibiców pod adresem "normalnych" sportowców - nie chcę tutaj rozwijać palety przykładów, ale chociażby w każdym wątku klubowym czy meczowym takie rzeczy spokojnie można odnaleźć. Skąd więc powszechne przyzwolenie na coś takiego? Czy emocje, wywoływane przez sport, uprawniają kogokolwiek do nazywania słabszego żużlowca cieniasem czy łamagą (albo panienką, wywrotasem) a prezesów - też zdaje się sprawnych na ciele i umyśle - nieudacznikami czy złodziejami?

    Kto chce poznać piękno sportu, ten daleko szukać nie musi - niech przyjdzie popatrzeć na jakiekolwiek zawody dla dzieci i młodzieży. Jest tam taki sam wysiłek czy przełamywanie swoich słabości, o których tyle się mówi w kontekście osób niepełnosprawnych. I równie znamienny przykład dla wszystkich, że zamiast siedzieć w domu można spędzać czas w zupełnie inny sposób.

  32. Powrót do góry    #2822
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...krainie-wiedzm

    W 1998 roku Wizja Sport nie pokazywała meczów ligi angielskiej. Jedynie w listopadzie puścili retransmisje z dwóch meczów finałowych o Puchar speedway Star czyli tzw Knock Out pomiędzy Witches i Bees. Mecze ze studia komentował Lorek.

    Loram w 1998 roku jeździł jak mnie pamięć mnie myli dla Wolverhampton. Moze Noga sie zagalopował w wymienieniu siódemki, bo w tym jednym sezonie w drużynie jeździło tylko 6 chłopa? Wiec musial kogoś wymyślić. A opowieść o Noddym i Lwowie, w latach 90-tych opisywała Zimy na lamach TZ.

    Na marginesie ligi angielskiej. Gdzies tam na wiosne Buszmen pisał mi, ze muszę sie pospieszyć jak chce zaliczyć Kiriki Lane. No wiec bylem, ale.. odwołali. Deszcz. Sympatyczna Pani w ramach rekompensaty zaprosiła mnie na wieczorne zawody chartów. Sfrustrowany wyjechałem z miasta.

  33. Powrót do góry    #2823
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...wym-kontrakcie

    Tu wprawdzie żadnych błędów nie ma, ale na Boga. Ktoś to już poruszył w innym temacie. Czy SF prowadzą jakiegoś bloga Komarnickiego ? Kolejny porażający news, tym razem o tym, że porozmawia z Gollobem, okraszony wypowiedzią, w której stwierdza, że właściwie to on rozmawia z Gollobem codziennie. Czego dowiemy się za dwa dni ? Że Władek idąc spać nie zasłonił do końca rolet w swojej sypialni ?

  34. Powrót do góry    #2824
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Wiadomo co prawda o kogo chodzi, ale do diabła, pisząc ciągle "B." wyskakiwać z nazwiskiem "Marian Bajerski" i podawać kto to jest, to chyba coś nie teges...


  35. Powrót do góry    #2825
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Tez obejrzalem sobie program Lisa. Zielonogórzanin jest dramatycznie kiepski jako dziennikarz i prowadzący program. On w tym programie jest zaprzeczeniem dziennikarza.

    Oczywiście pełna zgoda z Jankiem Korwin-Mikke. Pozostała trójka na wet przez moment nie spróbowała go zrouzmiec. Od początku do końca tylko nastawienie żeby go zgnoić, wyśmiać i sprowadzić do faszysty.

  36. Powrót do góry    #2826
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Tez obejrzalem sobie program Lisa. Zielonogórzanin jest dramatycznie kiepski jako dziennikarz i prowadzący program. On w tym programie jest zaprzeczeniem dziennikarza.

    Oczywiście pełna zgoda z Jankiem Korwin-Mikke. Pozostała trójka na wet przez moment nie spróbowała go zrouzmiec. Od początku do końca tylko nastawienie żeby go zgnoić, wyśmiać i sprowadzić do faszysty.
    Ciekawe, czy Rafał Wilk podziela Twoje zdanie. A także czy podpisuje się pod tym: http://jkm.nowyekran.pl/post/73028,p...czyli-paranoja

  37. Powrót do góry    #2827
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Tez obejrzalem sobie program Lisa. Zielonogórzanin jest dramatycznie kiepski jako dziennikarz i prowadzący program. On w tym programie jest zaprzeczeniem dziennikarza.
    "Podsumowując: Wszyscy głupi, Korwin głupi, Korwin głupia, Lis najgłupszy i ja też głupszy o tę szopkę TVP2. JKM wygrywa walkowerem, ponieważ mimo, że wystawił się na strzał jak kuropatwa na łące swoimi kretynizmami, to jednak oponenci i oficer prowadzący okazali się jeszcze głupsi. A sedno sprawy nie zostało w ogóle nawet muśnięte. Temat zastępczy pt. „Korwin obraża…”, lisowa pensja skasowana i oczywiście drogie dzieci: Nie zapominajcie o płaceniu abonamentu."

    więcej w:

    http://karzelreakcji.nowyekran.pl/po...-korwin-u-lisa

  38. Powrót do góry    #2828
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Ciekawe, czy Rafał Wilk podziela Twoje zdanie.
    To Ty go traktujesz jak niepełnosprawnego, nie ja. O tym m.in. mówił Jasiu. Ja uwazam, ze po prostu biegać nie może. A wygrał w wyścigach na wózkach o napędzie ramion. Wśród pełnosprawnych w tej dyscyplinie tez mógłby startować. Wilk nie może biegać, ja nigdy nie będę grał zawodowo w koszykówkę, mimo ze kocham ten sport. Takie życie.

  39. Powrót do góry    #2829
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    To Ty go traktujesz jak niepełnosprawnego, nie ja. O tym m.in. mówił Jasiu. Ja uwazam, ze po prostu biegać nie może. A wygrał w wyścigach na wózkach o napędzie ramion. Wśród pełnosprawnych w tej dyscyplinie tez mógłby startować. Wilk nie może biegać, ja nigdy nie będę grał zawodowo w koszykówkę, mimo ze kocham ten sport. Takie życie.
    Chyba nigdy nikogo nie nazwałem niepełnosprawnym, więc nie imputuj mi tego. Dla mnie to są ludzie sprawni inaczej - sami o sobie tak mówią i ja się do ich zdania dostosowuję.

  40. Powrót do góry    #2830
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...krainie-wiedzm

    Loram w 1998 roku jeździł jak mnie pamięć mnie myli dla Wolverhampton. Moze Noga sie zagalopował w wymienieniu siódemki, bo w tym jednym sezonie w drużynie jeździło tylko 6 chłopa? Wiec musial kogoś wymyślić. A opowieść o Noddym i Lwowie, w latach 90-tych opisywała Zimy na lamach TZ.
    Zdaje się, że w 1997 też były 6-osobowe ekipy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #2831
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No i SF znowu się kompromituje. Najpierw:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...ownie-na-torze

    ...a potem:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...-chce-wegrzyka

    Jaki ma sens takie bazgrolenie dla bazgrolenia? Aż się boję okresu transferowego. Jednego dnia będzie "Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że Tomasz Gollob i Jarosław Hampel będą jeździć w Starcie Gniezno" a następnego dnia będzie wypowiedź Rusieckiego "Nie jesteśmy zainteresowani Gollobem i Hampelem"... I tak w kółko... Czy ktoś nad tym panuje?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Powrót do góry    #2832
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach

  43. Powrót do góry    #2833
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 20-09-2012 o 14:25

  44. Powrót do góry    #2834
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach

  45. Powrót do góry    #2835
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No niestety, ale na SF wszystko musi być jak najszybciej, stąd takie kwiatki.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •