Strona 83 z 104 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,735 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #3691
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ps przechodzi samego siebie w clickbaitowych tytulach. Przyklad pierwszy z brzegu - polecam zbicie tytulu z trescia artykulu: https://www.przegladsportowy.pl/zuze...zie-po/3gc2e9q
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #3692
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O, patrzcie jaki clickbaitowy tytuł, polecam spojrzeć!

  3. Powrót do góry    #3693
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...potrzebuje-cud

    Najlepsze kwiatki:
    "To jest sport, wszystko może się zdarzyć, życie lubi zaskakiwać. Stal Rzeszów słysząc te popularne stwierdzenia może się szeroko uśmiechnąć, bo jej rewanż z MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. to tylko formalność."

    "Ostrowianie w pierwszym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej musieliby chyba wygrać różnicą co najmniej 20 punktów, by jechać do Rzeszowa z jakimikolwiek nadziejami. A po wyjazdowym zwycięstwie Stali (46:44) kwestia awansu jest już rozstrzygnięta. Rewanż będzie tylko formalnością."

    Autor: Dawid Borek - zwykła kupa gówna a nie dziennikarz.

  4. Powrót do góry    #3694
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No SF to dno. Strona główna newsów żużlowych wita mnie linkiem "Co zrobi ROW po awansie", jak ROW jeszcze nie awansował...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #3695
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...a-chce/mbz1jlb

    Czy ktos rozumie, o co chodzi w tym belkocie? Bo autor chyba stracil watek w polowie tekstu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #3696
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Moja uwaga odsunac Lorka od komentowania meczów a już szczególnie robienia wywiadów. Mecz jest i konkretne biezące sprawy a ten wypytuje się zawodników o inne dyscypliny, odległe zdarzenia i inne pierdoly Nieraz mam wrazenie jakby zawodnicy nie wiedzieli za bardzo o czym on gada...

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    FANATICOS (24-09-2018)

  8. Powrót do góry    #3697
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Anita Mazur wczoraj pełna profeska

  9. Powrót do góry    #3698
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Mój ulubiony idiota z SF znów w akcji:

    "W obwodzie pozostają Patryk Dolny, Jonas Jeppesen czy Adam Ellis."

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ien-z-zewnatrz

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    savage (27-09-2018)

  11. Powrót do góry    #3699
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A ja coraz bardziej nie mogę czytać tego idioty: "Motor popełnił błąd, awansując do PGE Ekstraligi? Cegielski uważa, że nie". A czemu niby miałby popełnić błąd? Przecież każdy klub o to walczy. Trzymajcie mnie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #3700
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    No niestety po tabloidyzacji portali sportowych przez takich jak Ostaf przyszedł czas na clickabitowe tytuły. Też już pamiętam jak ileś dni z rzedu czytałem na głównej SF o rozwodzie Protasa z Falubazem Oczywiście tytuł i artykuł bez jakichkolwiek rozsądnych przesłanek popierających tę tezę.

  13. Powrót do góry    #3701
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...iestwa/zfp6xty

    Moze mi ktos napisac, po co oni organizuja ta zabawe dla kibicow, naciagaja ich na glosy, a taki cwiercmozg Puka pisze, ze inny wynik niz zwyciestwo Zmarzlika bylby "skandalem i niesprawiedliwoscia"?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #3702
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach

  15. Powrót do góry    #3703
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ministrancik ją stalkował i miała dość dziewczyna.

  16. Powrót do góry    #3704
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ministrancik ją stalkował i miała dość dziewczyna.
    NIE ZNAM TEMATU

  17. Powrót do góry    #3705
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    "Nigdy papieros nie będzie tak smaczny
    A wódka taka zimna i pożywna
    Nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt
    Nigdy nie będzie tak pysznych ciastek
    Reprezentacja naszego kraju nie będzie miała takich wyników
    Już nigdy, nigdy nie będzie takich wędlin, takiej coca coli
    Takiej musztardy i takiego mleka
    Nigdy nie będzie takiego lata"

    Tak całkiem poważnie - urodziwe dziewcze. Szkoda, z miejsca można by wymienić kilku innych do odstrzału. Asia akurat miała 'to coś' i z sezonu na sezon się ogarniała, w przeciwieństwie do osobnika, o którym PK pisał wyżej, zszokowanego tekstem Misia, jakby pierwszy raz taki tekst w życiu słyszał W przyszłym sezonie Karolina do tego będzie świeżo upieczoną mamą, więc będą mieli problem z obsadą reporterek.

    ed. zawsze pizgałem jak Asia miała wywiad z Przemem Pawlickim


  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-11-2018)

  19. Powrót do góry    #3706
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    List zamknięty i nieopublikowany felieton red. Tomasza Dryły mówiący o stosunku mediów do zawodników:
    https://drive.google.com/file/d/15p1...nUOrnqcyjmMoNE
    źródło facebook profil: "Tomasz Dryła Motogamia"

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Susic za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-11-2018), PrzemoZG (09-11-2018), jelousabmarinek (09-11-2018)

  21. Powrót do góry    #3707
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Susic Zobacz posta
    List zamknięty i nieopublikowany felieton red. Tomasza Dryły mówiący o stosunku mediów do zawodników:
    https://drive.google.com/file/d/15p1...nUOrnqcyjmMoNE
    źródło facebook profil: "Tomasz Dryła Motogamia"
    Pięknie Dryła wyjaśnił redaktorków przez małe r. BRAWO K_URWA !

  22. Powrót do góry    #3708
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pięknie Dryła wyjaśnił redaktorków przez małe r. BRAWO K_URWA !
    Nie tylko wyjaśnił redaktorków ale przede wszystkim użytkowników tego forum .Dobrze wiesz że wyzywanie i opluwanie zawodników , działaczy ,rzyganie na kluby to znak rozpoznawczy tego miejsca .To my pierwsi powinniśmy uderzyć się w pierś

  23. Powrót do góry    #3709
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nie tylko wyjaśnił redaktorków ale przede wszystkim użytkowników tego forum .Dobrze wiesz że wyzywanie i opluwanie zawodników , działaczy ,rzyganie na kluby to znak rozpoznawczy tego miejsca .To my pierwsi powinniśmy uderzyć się w pierś
    Do tego forum to przede wszystkim trzeba mieć '' dystans '' To wbrew pozorom nie jest miejsce dla głupich ludzi.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (09-11-2018), welna (09-11-2018)

  25. Powrót do góry    #3710
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nie tylko wyjaśnił redaktorków ale przede wszystkim użytkowników tego forum .Dobrze wiesz że wyzywanie i opluwanie zawodników , działaczy ,rzyganie na kluby to znak rozpoznawczy tego miejsca .To my pierwsi powinniśmy uderzyć się w pierś
    Niestety to prawda, mnie także zdarzają się takie grzechy.

    Felieton nie porusza niestety tematu, jak zawodnicy traktują kibiców.
    Jak wielu z nich ma nas centralnie w dupie, czego nie raz doświadczyłem.
    Wielu nie ma za grosz wstydu, co roku niemal zmieniając klub i opowiadając jaki to kolejny jest wspaniały,
    że jego kibice są najlepsi, w ogóle ach i och.
    Traktują działaczy, kluby, kibiców jak frajerów potrzebnych tylko do podnoszenia wartości kontraktów.
    O odmowach startów nawet nie chce mi się pisać.

    To nie jest tak, że tylko niektóre media i niektórzy kibice bezpodstawnie źle mówią o zawodnikach.
    Zawodnicy też mają swoje za uszami, kto wie czy nie najwięcej.
    Być może wynika to z tego, że żużlowców jest coraz mniej i najczęściej to oni dyktują warunki.
    Taka postawa rozsadza od środka tę dyscyplinę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-11-2018 o 18:39
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    SCOT FZG (09-11-2018), j-rules (09-11-2018), spitt22 (09-11-2018)

  27. Powrót do góry    #3711
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Generalnie mozna sie nad tekstem Drył pochylic i wysnuc odpowiednie mysle wnioski. I z cala pewnoscia w temacie Motoru slusznie napisal, bo wielu z nas mialo te same odczucia po medialnych nagonkach.
    Problem tylko w tym, ze takie same (albo podobne) nagonki byly rok temu na Tarnow, wtedy zabraklo jednak rycerza ktory stanie w obronie. Ale nic to.
    Sama skutecznosc tego tekstu bedzie znikoma, tzn jestem pewien, ze adwersarze uznaja to jako kolejny desperacki glos z lubelskiego srodowiska, pewnie nawet obroca to na dowod ich wlasnych idiotycznych tez.

    Ja tam mam o tyle czyste sumienie, ze Jabola zawsze w Tv lubilem i mi nie przeszkadzalo jak tam czasem cos palnal. Natomiast Dryła swoim komentarzem dzialal na mnie drazniaco co czesto tutaj opisywalem, ale spoko - mysle, ze dziennikarz na taka krytyke jest przygotowany, wszyscy go nie musza lubic (ja w sumie generalnie lubie). To, ze staje w obronie przyjaciela tez rozumiem, ale mysle (byc moze blednie) ze Jabol ma na tyle twarda psyche, ze jakies podrzedne forum mu zwisa i powiewa. Z cala pewoscia jest chlopem do bolu prostym i szczerym co nie raz na wizji/fonii pokazal. Dryła pod tym wzgledem ma trudniej, bo on musi reklamowac lige jako produkt wysokiej klasy.

    Semen tez wazna sprawe poruszyl - wszystko fajnie ale widziane z jednej tylko strony. W tym wszystkim jestesmy tez my, kibice, tak samo zwykli ludzie, tez mamy zony, dzieci, pasje i tysiac innych angazujacych rzeczy - ale o nas sie nie mysli, my mamy kupowac bilet/abonament na tv i tylko ogladac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #3712
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Niestety to prawda, mnie także zdarzają się takie grzechy.

    Felieton nie porusza niestety tematu, jak zawodnicy traktują kibiców.
    Jak wielu z nich ma nas centralnie w dupie, czego nie raz doświadczyłem..
    W tym felietonie nie było ważnego słowa o podejściu zawodników do kibica.
    Chciałbyś aby w jednym felietonie zawarte były wszystkie tematy?
    Tu była tylko "tarcza" która równała "niby niesportowe" zachowania Lublina. Typu " nie powinni awansować" bo mogli przegrać, bo ktoś inny by wyszykował lepszą ekipę do Ekstraligii.... żal.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 09-11-2018 o 23:13

  29. Powrót do góry    #3713
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    W tym felietonie nie było ważnego słowa o podejściu zawodników do kibica.
    Chciałbyś aby w jednym felietonie zawarte były wszystkie tematy?
    Tu była tylko "tarcza" która równała "niby niesportowe" zachowania Lublina. Typu " nie powinni awansować" bo mogli przegrać, bo ktoś inny by wyszykował lepszą ekipę do Ekstraligii.... żal.
    To jest jeden temat, ale przedstawiony wybiórczo, na dwóch płaszczyznach.
    Broni przed niekonstruktywną krytyką (i słusznie) kluby(zawodników, działaczy) i ludzi pracujących dla mediów.
    Nie dotyka tematu traktowania kibiców przez zawodników i działaczy.
    Pokazuje niepełny obraz sytuacji.
    Oczywiście ktoś może odesłać mnie do definicji felietonu,
    ja jednak po dwukrotnym przeczytaniu tekstu p.Dryły czuję spory niedosyt.
    Niedosyt kibica, tego o którym najczęściej się zapomina.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-11-2018 o 08:05
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #3714
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Sorry, że wpis pod wpisem, ale nie wytrzymałem.
    Oto szczyt szczytów - gówno na Mount Everest
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...zkoda-ze-damia
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sobotch (13-11-2018)

  32. Powrót do góry    #3715
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Na sportowym pudelku nieźle odlecieli. Nie wiem co biorą ale niech zmniejszą dawki.

    Jest tam 2-3 autorów, których artykuły/felietony czyta się z przyjemnością. Reszta albo zmuszana jest do wyrabiania targetu, czyli byle co mają klepnąć byle liczba "artykułów" się zgadzała. Lub też uprawiają prywatę czy wróżenie z fusów.

    Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #3716
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Przeciez tam napisali prawde... Nie maja sobie rownych....
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #3717
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    semen właśnie czytałem ten art. i nie doczytałem do końca. ela zrobiła mi fajna kolacje i cała poszła precz. nie wolno takich klimatów czytać podczas jedzenią. to było gorsze niż debata polityków. ten wsiarz sam sobie wystawił laurkę a na wszystko co jego i syfy otacza zwyczajnie splunal.

  35. Powrót do góry    #3718
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach

    Odpowiedź

    Cześć, z tej strony Tomek Dryła. Witam serdecznie na Forum! Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili kilka minut na przeczytanie mojego felietonu, wraz ze wstępem – niektórzy, jak piszą, nawet dwukrotnie Widzę w dyskusji sporo zastrzeżeń. Pozwolę sobie odpowiedzieć na kilka z nich, ok?

    Chyba główny, powtarzany przez kilku Forumowiczów, jest taki, że nieobiektywnie traktowano wcześniej inne kluby/zawodników, a ja nagle się odezwałem, kiedy pojawiła się fala bzdur na temat Motoru. To nie tak. Jak napisałem na wstępie w swoim felietonie - problem widziałem od dawna, ale bardzo długo się wahałem, bo nie byłem przekonany, czy to moja rola, czy, jako komentatorowi, wypada mi zabierać głos w ten sposób. Zgadzam się, że może zbyt późno. Teraz pewnie postąpiłbym inaczej, ale czasu nie cofnę. To po pierwsze. Po drugie proszę o uważną lekturę „Listu zamkniętego”. Jest tam wyraźny podział na właściwy felieton – ten, który zablokowały Sportowefakty, oraz wstęp, w którym wyjaśniam, co konkretnie przelało czarę goryczy i że teksty o Motorze były tylko zapalnikiem. Podkreślam, że w zasadniczym felietonie nie było nawet wzmianki o Motorze, a krew wzburzyły we mnie pogardliwe teksty na temat zawodników i trenerów innych klubów. I tylko z krótkiego, tygodniowego okresu, kiedy czytałem portal, o którym mowa.

    Teraz nieco bardziej konkretnie odniosę się do kilku uwag:
    „Nie ma tam nic ciekawego, strata czasu” – mogę tylko żałować, że tekst tak mocno rozczarował. Nic więcej.

    „Jestem rozczarowany. Przedstawil wlasny punkt widzenia odmienny od Ostafa ale caly czas brakuje środka” – tak, przedstawiłem swój punkt widzenia problemu. Tam nie brakuje tylko środka – brakuje wielu rzeczy. Spojrzenia trenerów, właścicieli klubów, sponsorów, sędziów i, być może przede wszystkim, Kibiców. Ale zwróćcie proszę uwagę, że połączone teksty i tak są bardzo długie. Felietonowa forma wymusza skupienie się na wybranych kwestiach. Gdybym opisał wszystko – po pierwsze tekst zrobiłby się pewnie dla większości niestrawny, bo książki czyta się gdzie indziej; a po drugie – ważność ww. tematów rozmyłaby się na piętnastu stronach maszynopisu. Opisałem to, co najbardziej mnie boli. Taka jest moja opinia w tej sprawie.

    „teraz nagle zdziwienie i aplauz dla drugiego ostafa czyli dryly” – porównań do tego człowieka zwyczajnie sobie nie życzę. Poza tym, że mamy ręce i nogi, dzieli nas chyba wszystko. Pogląd na dziennikarstwo, rzetelność, uczciwość i, przede wszystkim pojmowanie sportu w ogóle. Oczywiście jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nikt nie ma obowiązku mojej prośby uszanować i może porównywać mnie do kogokolwiek chce.

    „tylko on idzie w stronę, że żużlowców nie powinno się krytykować. A to prawo kibica, własna opinia o sporcie który go interesuje.” – nigdzie tego nie napisałem. Zwracałem uwagę, że nie powinno się ich (jak zresztą zdecydowanej większości ludzi) ordynarnie obrażać. Krytykować jak najbardziej można i to jest święte prawo Kibica. Dziennikarza również. Chodzi o formę, w jakiej się to czyni. Można napisać, ze jest „frajerem”, albo ująć to w nieco bardziej cywilizowany sposób.

    „Pan Dryła żyje z szoł, nawet sam z siebie jako prezenter na murawie robi już postać karykaturalną.
    Karykaturalną, bo oceniam go jako inteligentnego faceta, który niestety też już zaczął się sprzedawać.”
    – czyją miałbym być karykaturą? Komentatora, dziennikarza, fana żużla, czy może człowieka? Co robię źle podczas spikerki? Chętnie przeczytam, bo naprawdę chciałbym to zadanie wykonywać tak, żeby podobało się jak największej liczbie Kibiców. Tak, w jakiejś mierze żyję z szoł. Większość z nas z czegoś żyje. Dodam tylko może, że wiele imprez poprowadziłem i na pewno poprowadzę (jeśli dostanę zaproszenia oczywiście) całkowicie za friko, bo ja po prostu bardzo lubię to robić. Jeśli więc się sprzedaję, to naprawdę tanio.

    „który postawił w jednym szeregu ludzi którzy psioczą że Lublin nie powinien awansować, kogoś kto wyzywa od nieudaczników i nazwanie złotówą” – tak jak wspomniałem, Motor nie ma tu nic do rzeczy. Był przyczyną, a nie skutkiem. I jeszcze raz przyznaję, że tekst powinien powstać wcześniej. Cóż, może pewne rzeczy musiały się wydarzyć, by do tego ostatecznie doszło. Ale na pewno w tekście jest wyraźne rozgraniczenie tych „szeregów”.

    „Kolega słusznie wytknął, sympatycznemu lublinianinowi, że broni Jabola,
    który nie raz robił sobie na antenie podśmiechójki z kolegów z toru,
    albo jechał po nich często mijając się w swojej ocenie sytuacji torowej z prawdą.
    Jakoś o tym w tym tekście nie przeczytamy...”
    – ten tekst napisałem ja, a nie Jabol. Nie odpowiadam za to, co i w jaki sposób mówi Mirek, czy ktokolwiek inny. Co do ocen sytuacji torowych – każdy ma prawo mieć swoją. Ja uważam, że Jabol sprawdza się w tej roli znakomicie.

    „Głupkowate zachowanie przed kamerą dyskwalifikuje gościa.” – wg mnie nie. Nie wiem, co znaczy głupkowate? Czy Miras podskakuje, wymachuje rękoma, pokazuje język itp.? Jeśli to, że ktoś ma dobry humor, dużo się uśmiecha i generalnie na lajcie podchodzi do życia, ma go dyskwalifikować, to czegoś nie kumam. Alternatywą mógłby być wiecznie smutny pan w za dużej marynarce… Jakiekolwiek zachowanie Mirka może komuś nie pasować, może być źle odbierane, może nawet irytować, albo wkur…, ale czy aż „dyskwalifikować?

    „Jak wielu z nich ma nas centralnie w dupie, czego nie raz doświadczyłem.
    Wielu nie ma za grosz wstydu, co roku niemal zmieniając klub i opowiadając jaki to kolejny jest wspaniały,
    że jego kibice są najlepsi, w ogóle ach i och.”
    – to chyba nie dotyczy żużlowców, ale zawodników wszystkich poważnych dyscyplin. Mówi tak każdy koszykarz, piłkarz ręczny, siatkarz, a domyślam się, że i piłkarz nożny. To jest jednak ich praca – już pisałem, ze każdy jakąś ma. Jeśli faktycznie miewają Kibiców w dupie to źle. Ale czas 2 godzin przed i po meczu to naprawdę nie jest najlepszy moment na luźne gadki i uśmiechy. Nie w tym sporcie, nie przy tak potężnej kombinacji emocji, ryzyka, adrenaliny i intensywności. Niezależnie od tego, jaką kasę żużlowcy za to czeszą,

    ” Problem tylko w tym, ze takie same (albo podobne) nagonki byly rok temu na Tarnow, wtedy zabraklo jednak rycerza ktory stanie w obronie.” – to już tłumaczyłem i przyznałem rację – trochę późno się za to wziąłem.

    „Natomiast Dryła swoim komentarzem dzialal na mnie drazniaco co czesto tutaj opisywalem, ale spoko - mysle, ze dziennikarz na taka krytyke jest przygotowany” – trochę jest przygotowany. Naturalnym jest, że jednym będę się podobał, innych drażnił, a jeszcze inni będą mnie całkowicie zlewać. Mam tak samo wobec wielu osób.

    „ale o nas sie nie mysli, my mamy kupowac bilet/abonament na tv i tylko ogladac” – nie bardzo rozumiem? W jakim sensie nie myśli się o Kibicach? Mogę odpowiadać tylko za swoją redakcję i tu akurat jestem przekonany, że myśli się o Was i to na okrągło. Stale staramy się coś poprawiać, szukać nowych rozwiązań, kamer, statystyk itp. Wprowadziliśmy nowe formaty, jak np. Magazyn, Czarny Charakter, czy Speedway+. Nowe oprawy graficzne, jakość przekazu, skróty z nietransmitowanych meczów (wszystkie wyścigi), dodatkowe transmisje. Nikt NC+ do tego nie zmuszał i nie obligował nas do tego żaden kontrakt. To stacja szukała dodatkowych środków, żeby to wszystko zrealizować. Mając na uwadze wyłącznie jeden cel – możliwie jak największą satysfakcję Kibiców. Jasne, nie wszystko wychodzi perfekcyjnie, ale nadal pracujemy nad sobą i produktem. Jutro w tej sprawie mamy trzy narady

    Żeby było jasne – ja nie pozjadałem wszystkich rozumów. Jak pewnie większość z nas, popełniam błędy i podejmuję kiepskie decyzje. Odpowiadam za siebie i cały czas staram się nad sobą pracować. Ja nie chcę nikogo zmuszać, żeby mnie polubił; chcę po prostu wykonywać swoją robotę najlepiej, jak to możliwe. Nie zarzucajcie mi proszę, że zabrałem głos w jednym aspekcie, ale pominąłem drugi. To moja decyzja. Tak już jest – zawodnik może coś opisać w wywiadzie, Kibic napisać na forum, a ja podczas transmisji, w reportażu i do niedawna na Sportowychfaktach.
    Pozdrawiam serdecznie, Drylson

  36. Już 36 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drylson za jego przydatny post!

    1marcin60 (14-11-2018), Arm (13-11-2018), CriticalSyncro (13-11-2018), Dominik (13-11-2018), Gadol (13-11-2018), Lipa_PL (14-11-2018), Nigel (13-11-2018), Penhall (13-11-2018), Peter Kildemand (14-11-2018), PrzemoZG (13-11-2018), Robi (13-11-2018), SCOT FZG (13-11-2018), Szczecin (13-11-2018), Torretoo (14-11-2018), Vector (14-11-2018), WaluS (13-11-2018), adamski89 (14-11-2018), chloroform (14-11-2018), darsen (13-11-2018), dawidm (14-11-2018), gregi_ns (13-11-2018), jelousabmarinek (14-11-2018), kleczes_GKM (17-11-2018), libky (13-11-2018), macropus (13-11-2018), marsac (14-11-2018), mszat (14-11-2018), młody_piernik2 (13-11-2018), sobotch (14-11-2018), spitt22 (13-11-2018), thengel (13-11-2018), tineid (13-11-2018), umberto (13-11-2018), waldek0234 (13-11-2018), welna (15-11-2018), wokie (14-11-2018)

  37. Powrót do góry    #3719
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Cześć, z tej strony Tomek Dryła. Witam serdecznie na Forum!
    Z calym szacunkiem Drylson ale na Forum to mozemy przywitac Ciebie - My, Forumowicze! To zwyczaj gospodarza a Ty jestes tu nowy. Czym niniejszym czynie w imieniu swoim jak i mysle kolegow rowniez.

  38. Powrót do góry    #3720
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Panie Tomku ,tutejsze forum to miejsce gdzie przebywa sporo osób którzy wszystko wiedzą najlepiej , na wszystkim się znają i wszystko krytykują .Proszę się tym nie przejmować i dalej robić swoje

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Nigel (13-11-2018), jelousabmarinek (14-11-2018)

  40. Powrót do góry    #3721
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Fajna sprawa. Witamy. Zawsze oprocz mediow spolecznosciowych mozna wrzucic czasem jakis dluzszy tekst czy swoje przemyslenia. Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #3722
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Tomek, szacunek za pojawienie się tu "pod nazwiskiem", niewielu na to stać.

  42. Powrót do góry    #3723
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Drylson - witamy na forum. To ciekawe doznanie, czytać tu wpisy osoby publicznej. Co prawda kilka osób z forum znam osobiście, ale tak sobie myślę, że trzeba mieć wiele odporności odkrywając karty (w sensie swoją tożsamość) na naszym forum. Wiele Userów tutaj piszących kompletnie nie ma zahamowań. Mam nadzieję, że to nie jednorazowy wpis i będzie możliwość z Tobą podyskutować na konkretne tematy w trakcie sezonu. W końcu siedzisz przy korycie

  43. Powrót do góry    #3724
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Witaj Drylson na forum. Fajnie, że wpadłeś i w kilku zdaniach celnie wypunktowałeś co Ciebie boli.

    Szacunek za to, że w ogóle zdecydowałeś się wejść w polemikę z niektórymi tutaj osobnikami. Jak znam życie, teraz niektórzy szykują kontrę. Mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni Twój wpis. Może warto by było aby niektórzy poszli za twoim przykładem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3725
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    To iż Ostafiński uwziął się na ten Lublin jest oczywiste dla wszystkich.Teraz również to że sprowokowało to Drylsona do tego tekstu.Moim zdaniem bardzo dobrze się stało że zareagowałeś Ty, bo z pełnym szacunkiem dla Forumowiczów, ale żaden z nas nie miałby takiej siły przebicia żeby być zauważonym przez Ostafinskiego.Co ciekawe nie miał dotąd odwagi skomentować tego na SF.To aż nie w jego stylu.
    IMO boi się podjąć dyskusje, bo poległ by z kretesem.
    Nawet naczelnemu hejterowi kiedyś znudzi się hejt...

  45. Powrót do góry    #3726
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    Tomek, szacunek za pojawienie się tu "pod nazwiskiem", niewielu na to stać.
    No to czas na coming out Ostafa.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #3727
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    No way.
    Nie te cojones.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi umberto za jego przydatny post!

    j-rules (14-11-2018)

  48. Powrót do góry    #3728
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Witaj Drylson na forum. Fajnie, że wpadłeś i w kilku zdaniach celnie wypunktowałeś co Ciebie boli.

    Szacunek za to, że w ogóle zdecydowałeś się wejść w polemikę z niektórymi tutaj osobnikami. Jak znam życie, teraz niektórzy szykują kontrę. Mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni Twój wpis. Może warto by było aby niektórzy poszli za twoim przykładem ?
    myślałem ze liderem od kontr jesteś ty nawet jak ciebie to nie dotyczy

  49. Powrót do góry    #3729
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Skąd pewność że Ostaf się tutaj wypowiada żeby musiał się ujawniać

  50. Powrót do góry    #3730
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Szacuneczek Tomek. Rób swoje i miej gdzieś zdanie innych. Osoby publiczne zawsze będą ofiarami hejtu z różnych stron.

  51. Powrót do góry    #3731
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    myślałem ze liderem od kontr jesteś ty nawet jak ciebie to nie dotyczy
    Nie no, jest tutaj kilku lepszych ode mnie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #3732
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Odbiegając od tematu Tomek Dryła i Piotr Olkowicz razem to by był mózg zlasowany (w pozytywnym wydaniu)

  53. Powrót do góry    #3733
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Ja jednego nie rozumiem. Skoro wszyscy dookola widza, ze Ostaf i kilku jego przydupasow swoimi stronniczymi pseudartykulami obrzydzaja kibicom zuzel (co widac nawet w komentarzach SF) ,to kto i po co zaprasza go bezustannie jako eksperta do studia Magazynu Zuzlowego ? Czy on ma na wszystkich jakies haki ?
    Skad w koncu ta cierpliwosc wlascicieli pokrzywdzonych klubow wobec DO.

  54. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Gadol (13-11-2018), Nigel (13-11-2018), PrzemoZG (14-11-2018), j-rules (14-11-2018), mszat (14-11-2018), wokie (14-11-2018)

  55. Powrót do góry    #3734
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Dla WP to oczywisty strzał w 10, klikalnosc. A to, że jest to poziom dna, i metra mulu, życie.

  56. Powrót do góry    #3735
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,085
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 553 w 260 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja jednego nie rozumiem. Skoro wszyscy dookola widza, ze Ostaf i kilku jego przydupasow swoimi stronniczymi pseudartykulami obrzydzaja kibicom zuzel (co widac nawet w komentarzach SF) ,to kto i po co zaprasza go bezustannie jako eksperta do studia Magazynu Zuzlowego ? Czy on ma na wszystkich jakies haki ?
    Skad w koncu ta cierpliwosc wlascicieli pokrzywdzonych klubow wobec DO.
    Mnie tam zawsze bardziej zawsze zastanawia, co czyni z niego eksperta? Bo był 100 razy na meczu, czy podał rękę 25 żużlowcom, czy może usiadł na czyimś motocyklu w parkingu? Ekspert to dla mnie osoba która ma wiedzę na dany temat, ale nie tworzy sobie "fakty", na podstawie bzdur pisanych na forum kibicowskim. W żużlu na takie miano jak dla mnie zasługują tylko żużlowcy, bo nikt kto nie przejechał ślizgiem czterech kółek walcząc ramię w ramię z innym wariatem nie ma pojęcia o czym mówi. Oczywiście możemy sobie jako kibice wyobrażać to czy owo, oceniać, krytykować, chwalić, ale ekspertem żaden z nas nie jest. Śmiejemy się z Jabola, ale swoją wiedzą o żużlu praktycznym, kasuje każdego z nas jedną ręką. No chyba, że są na tym forum poukrywani żużlowcy

  57. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Dominik (13-11-2018), Gadol (14-11-2018), Nigel (13-11-2018), Penhall (14-11-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •