Strona 65 z 104 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,925 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #2881
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zacznijmy od tego, że najbardziej widocznym trendem jest ogłupianie czytelnika pięcioma newsami dziennie typu "Hampel w Rzeszowie? Nie wiadomo, ale...". Jak ktoś lubi czytać takie rzeczy, to proszę bardzo, ale też po cholerę taki ktoś marudzi, że forma artykułu odpowiada jego treści?

    Wyskakujecie z pretensjami od dupy strony, że tak brzydko powiem

  2. Powrót do góry    #2882
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Pewnie, ze to czepianie się. Ktoś tu nie wie, że portale internetowe przegląda się generalnie posługując się kompem. Wszelkiego rodzaju SmartFony, tablety i telefony są tutaj środkiem zastępczym. Żaden felietonista nie może brać pod uwagę faktu, że ktoś będzie czytał jego materiał na jakimkolwiek fonie
    Nie wiem co ma do tego felietonista - bo to chyba nie on uklada grafike swoich wypocin. Ale jednak idac z duchem czasu, gdzie coraz wiecej ludzi inwestuje w coraz lepsze teleofny, smartofny itp, sluzace rowniez do przegladania netu wypadaloby rowniez i taka publike brac pod uwage. no coz, ja ten problem po czesci zwalam na sezon ogorkowy - trzeba zapychac strony czym sie da i jak sie da..
    Natomiast co do ich liczebnosci, nawet jelsi to jest tylko 20/700 to i tak zbyt wyraznie rzuca sie w oczy ich ilosc, mimo wszystko.

  3. Powrót do góry    #2883
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie, ze to czepianie się. Ktoś tu nie wie, że portale internetowe przegląda się generalnie posługując się kompem. Wszelkiego rodzaju SmartFony, tablety i telefony są tutaj środkiem zastępczym.
    Oj Panie Mariusz, czas się obudzić w XXI wieku, gdzie tablety i smartfony powoli wypierają komputery, na co wskazuje rynek sprzedanych urządzeń.

    Żaden felietonista nie może brać pod uwagę faktu, że ktoś będzie czytał jego materiał na jakimkolwiek fonie. Jeśli to miałoby być jakimś ograniczeniem to dopiero byłaby bryndza. Ponadto ważny jest (przynajmniej dla mnie) temat artykułu czy felietonu. Jeśli mnie temat zainteresuje to nie przeszkadza mi czy ten materiał ma 2 strony czy może 10. Choćbym miał przeglądać ten materiał na moim wysłużonym Galaxy 5800
    Ale felietonista tu nie ma nic do gadania, chodzi tylko o szatę graficzną. Oczywiście, że jeśli materiał super ciekawy to go przeczytam, chodź będę potem strasznie wkrewiony ze tyle musiałem przeklikać (a niepotrzebnie, bo wystarczyło zostawić po staremu). Ale są artykuły, które mnie ani ziębią ani grzeją, w takim wypadku przy obecnej formie daruje sobie czytanie. Np. jak są artykuły o plotkach transferowych. Na jednej stronie może bym rzucił okiem, ale jak wiem że 90% z tego to bujda to sobie daruje klikanie.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 13-11-2012 o 14:51
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #2884
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że najbardziej widocznym trendem jest ogłupianie czytelnika pięcioma newsami dziennie typu "Hampel w Rzeszowie? Nie wiadomo, ale...". Jak ktoś lubi czytać takie rzeczy, to proszę bardzo, ale też po cholerę taki ktoś marudzi, że forma artykułu odpowiada jego treści?

    Wyskakujecie z pretensjami od dupy strony, że tak brzydko powiem
    Jednak biorąc pod uwagę to, iż w każdym korcu plotek znajdzie się choć jedno ziarenko prawdy...?

  5. Powrót do góry    #2885
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...em#comment_box

    po co przeprowadzac takie wywiady w ktorym dziennikarz w zasadzie nie pyta nic od siebie? rownie dobrze mozna bylo poprosic Cieslaka o skomentowanie regulaminu a nie przeprowadzac niby-wywiad. Czemu dziennikarze nie sa bardziej dociekliwi tego co sie kryje za niektorymi wypowiedziami Cieslaka?

  6. Powrót do góry    #2886
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,922
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Krzysztof Kasprzak może wrócić do Unii Leszno?
    Tarnowski klub nie chce pomocy?
    Włókniarz Częstochowa otrzyma licencję?
    Unia Leszno bez problemów przejdzie proces licencyjny?
    Jarosław Hampel w PGE Marmie Rzeszów?
    We Wrocławiu 50 procent pieniędzy za baraże?
    Grigorij Łaguta podpisze kontrakt na dwa lata?
    Wybrzeże Gdańsk może nie otrzymać licencji?
    Problemy nie tylko w Tarnowie?
    Grzegorz Zengota podpisze kontrakt do połowy grudnia?

    Artiom Rudnev wiosną znów w Lechu?
    Puchar Króla: W Hiszpanii Realowi pozostało tylko trofeum pocieszenia?
    Niemiecka myśl trenerska w Arce?
    Co ucieszyło Andrzeja Niedzielana?

    Powyższe tytuły artykułów ze strony SF.pl pochodzą z dnia wczorajszego oraz dzisiejszego. Wyłowiłem samą piłkę nożną oraz żużel. Nie wiem czy jest to taka najnowsza myśl dziennikarska, czy może to forma ubezpieczenia się przed ewentualnym późniejszym zarzutem, że informacja ta się nie sprawdziła, ale wydawać by się mogło, że portal powinien mieć charakter informacyjny a nie karmić swoich czytelników przypuszczeniami. Wiadomo, że obecnie przynajmniej w żużlu taki okres, że informacji pewnych jak na lekarstwo, ale to chyba jednak za duża dawka tych pytań
    #MistrzJestJeden

  7. Powrót do góry    #2887
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Niestety, w gąszczu takich plotek znikają naprawdę wartościowe artykuły...

  8. Powrót do góry    #2888
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez gulas Zobacz posta
    Wyłowiłem samą piłkę nożną oraz żużel. Nie wiem czy jest to taka najnowsza myśl dziennikarska, czy może to forma ubezpieczenia się przed ewentualnym późniejszym zarzutem, że informacja ta się nie sprawdziła,
    Ja myślę, że powody takich tytułów są trzy:
    1. większość podanych to tzw. prasówka, a nie treść własna redakcyjna
    2. istotna część dotyczy informacji transferowych, a jak DOSKONALE wiesz w żużlu dziś większość informacji ma znak zapytania tak dotyczących licencji czy transferów.
    3. niektóre z nich wymagają po prostu postawienia znaku zapytania ze względu na tematykę materiału

    Innymi słowy - taki po prostu tydzień Też chciałbym by wiele spraw się wyjaśniło i by można komunikować rzeczy już na 100% potwierdzone. Tak myślę, że mówiąc o transferach to mimo tego, iż zapowiada się bardzo ciekawy okres transferowy, tak naprawdę składy wszystkich drużyn poukładają Gollob, Hampel, Nicki i Emil, a później to już tylko kalkulatory w dłoń
    Ostatnio edytowane przez darkness ; 28-11-2012 o 12:22
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  9. Powrót do góry    #2889
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Taki oto artykuł z GW i jeden zaznaczony czerwonym prostokątem lapsus (?)

    Bez*tytułu.gif

    http://www.sport.pl/sport/56,78989,1...zaniec,,2.html
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #2890
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    http://espeedway.pl/news,ulamek_wcia...,58599,12.html
    W ubiegłym sezonie Ułamek startował w barwach Bastard Sparty Wrocław. Z oczywistych względów kierownictwo tego klubu stara się zatrzymać jednego ze swoich liderów.

    C'mon You Gunners!

  11. Powrót do góry    #2891
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    http://espeedway.pl/news,ulamek_wcia...,58599,12.html
    W ubiegłym sezonie Ułamek startował w barwach Bastard Sparty Wrocław. Z oczywistych względów kierownictwo tego klubu stara się zatrzymać jednego ze swoich liderów.


  12. Powrót do góry    #2892
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Na SF pojawił się dziś news z filmikiem "Żużlowiec lepszy od BMW". Szkoda tylko, że mamy ostatnie dni 2012 roku, a nagranie wideo jest z sierpnia... 2011 Potwierdzenie już w pierwszych sekundach - "Latvian Speedway Championship, Drift car vs Speedway - Daugavpils, Latvia 14.08.2011"


  13. Powrót do góry    #2893
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Czytanie ze zrozumieniem - niedostateczny.

    Wrzucili to, bo 22.12 zginął w wypadku kierowca tego BMW, będący znanym na Łotwie rajdowcem.

  14. Powrót do góry    #2894
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Jeśli nawet to powinni wrzucić to np. do jakieś kategorii samochodowej - MOTO a nie do żużla. Teraz możesz napisać, "ale wrzucili do żużla bo Pleszakow też jest"

  15. Powrót do góry    #2895
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Mimo tego w leadzie powinno być napisane "w sierpniu 2011".

  16. Powrót do góry    #2896
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Na moje oko to najwyższy czas by SF dołożyło nową zakładkę w dziale Żużel, może też nowy dział na forum z rozpędu

    2012-12-26 Oskar Fajfer: Nigdy nie zabiję karpia http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-zabije-karpia
    2012-12-26 Emil Pulczyński: Najlepszy jest karp w galarecie http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...rp-w-galarecie
    2012-12-24 Robert Kościecha czeka na karpia i prezenty http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...pia-i-prezenty
    2012-12-24 Nie potrafiłbym zabić karpia - rozmowa z Jarosławem Dymkiem, menadżerem Włókniarza Częstochowa http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...em-wlokniarza-
    2011-12-26 Władysław Komarnicki: Nie jestem mordercą karpia http://www.sportowefakty.pl/zuzel/25...orderca-karpia

    Czekamy również na zwierzenia poświąteczne!

  17. Powrót do góry    #2897
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zawsze mnie irytowały takie świąteczne wywiady. Ch*j za przeproszeniem mnie obchodzi jak Komar czy inny Pulczyński spędza Święta. Ale rozumiem, że o czymś trzeba pisać w tym okresie, choć wolałbym ciekawe artykuły (typu ostatnio drozda). Choć "te karpie" są pewnie pisane, bo ludzie je czytają...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #2898
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Szkoda tylko, że co roku mówią/piszą to samo. Jaki jest sens to powielać? Czy ktoś w ciągu roku zmieni zdanie o świętach bądź zmieni swoje tradycje? Nie sądzę.

  19. Powrót do góry    #2899
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach

  20. Powrót do góry    #2900
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Przeanalizowałem sobie wyniki trzech pierwszych finałów mistrzostw Rosji w wyścigach na lodzie i wynika z nich , że N.Krasnikow wygrał już rywalizację.
    Z tego co mi wiadomo do klasyfikacji końcowej zalicza się tylko trzy najlepsze wyniki lub jak kto woli odrzuca wynik najsłabszy.
    Tabela po trzech rundach wygląda następująco:
    1.N.Krasnikow (15,12,14)41
    2.D.Kołtakow (12,12,13)37
    3.D.Iwanow (11,12,13)36
    4.D.Chomicewicz(12,12,11)35

    Wynika z tego, że jeśli nawet lider nie pojedzie w ostatnim turnieju to i tak zostanie z sumą 41 pkt,
    Kołtakow gdyby zdobył komplet 15 oczek to skończy rywalizację z 40 pkt.
    Iwanow przy ewentualnym komplecie też miałby sumę 40 pkt.
    Dimka zaś mimo hipotetycznego maxa czyli 15 pkt. może liczyć tylko na sumę 39 pkt.

    Espeedway podaje wyniki z trzech rund odrzucając najsłabszy z dotychczasowych wyników i głosząc, że nie wiadomo jeszcze kto zdobędzie tytuł.

    Nikołaj Krasnikow uczynił kolejny krok do tytułu Indywidualnego Mistrza Rosji w Wyścigach Motocyklowych na Lodzie. W pierwszym dniu drugiego finału rozgrywanego na stadionie Stroitiel w Ufie okazał się najlepszy, zapisując na swoim koncie 14 „oczek”. Jedynie ogromny pech może odebrać mu złoto. Drugie miejsce z trzynastoma punktami zajmuje Daniił Iwanow, a trzecie, również z trzynastoma, Dmitrij Kołtakow.
    Nie ma to jak bezmyślne kopiowanie, ech redaktory...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-01-2013 o 08:06
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #2901
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    http://www.przegladzuzlowy.pl/2013.0...ki-mezem#start

    sympatycznemu wychowankowi Polonii Bydgoszcz, który licencję zdawał w barwach leszczyńskiej Unii,

    Czego to człowiek się nie dowie się z tych portali.

  22. Powrót do góry    #2902
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    A to widzieliście? Bubel nie znosi krytyki chyba.... https://www.facebook.com/events/245805705553341/

  23. Powrót do góry    #2903
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Do ustalenia pozostaje kwestia w jakim zakresie i ile ma to kosztować. Na pewno jednak nie może ono przewyższać późniejszych szkód odszkodowawczych
    Fragment wypowiedzi nt. ubezpieczeń... Nie podejrzewam p.Marty o takie "kwiatki" za to redaktorzy Sportowych Faktów przechodzą samych siebie

  24. Powrót do góry    #2904
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wreszcie SportoweFakty udostępniły wersję mobilną... Niby wersja beta, ale może być... Przeglądanie SF na telefonie w klasycznej wersji, to była męka

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zybsson za jego przydatny post!

    drozd (22-01-2013), edrys (24-01-2013)

  26. Powrót do góry    #2905
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Za Przeglas Sportowy:
    Jeszcze w latach 90. Jawa była wiodącym producentem. W 1994 roku w finale mistrzostw świata w Vojens całe podium zajęli zawodnicy jeżdżących na tym sprzęcie.
    Craig Boyce jezdzil na GM. Ogólnie w tym finale zaledwie 3 zawodników jechało na Jawie. Całej trójka korzystała z tego samego tunera.

    Chłopak generalnie wszystko pomyli. W latach 90-tych dominował GM. W drugiej połowie dekady coraz więcej zuzlowców zaczęło sie przesiadać na Jawę. Kulminacja nastąpiła na przełomie wieków, gdzie nawet twardy elektorat GM-a zza oceanu jak Australijczycy i Amerykanie przesiadali się na czeski silnik. Mnie to nawet zaczęło denerwować, ze wszyscy na jednym silniku. A tu niespodziewanie w 2000 roku Rickardsson porzucił Divisow. Po 3-4 sezonach wszyscy z powrotem na GM-a. W tym i Tomek Gollob. Zmiany na Jawe w latach 90-tych sprowokował Hans Nielsen i Simon Wigg.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 22-01-2013 o 19:10

  27. Powrót do góry    #2906
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach


    LoL, standardy dziennikarstwa szybują w górę TJ zapewne 'fuckowal' po angielsku, trzeba bylo pojsc na calosc i efektownie przetlumaczyc na 'je%$ny cel'

  28. Powrót do góry    #2907
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach

    Sportowe Fakty - czy to jeszcze portal informacyjny?

    Coraz bardziej zastanawiam się, czy SF są jeszcze portalem informacyjnym? Mam coraz większe wątpliwości. Coraz więcej newsów to przepisane wpisy z facebook czy twittera. Na podstawie takiego wpisu jest tekst. Sorry, ale to chyba bardziej portale plotkarskie tak robią, a nie największy portal żużlowy w Polsce.
    Ciekaw jestem Waszej opinii na temat merytorycznej zawartości części żużlowej SF.

  29. Powrót do góry    #2908
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Ja myślę, że szybki, wręcz za szybki, przepływ informacji jest problemem ogólnie portali informacyjnych. Mamy takie fantastyczne źródła komunikacji, a nawet masowego przekazu, jak portale społecznościowe. Problem w tym, że pęd, natłok i wymagania są tak wielkie, że do tych skrótowych danych nie dodaje się nic więcej. Jeżeli na facebooku lub twiterze pojawia się sygnał, że szykuje się jakiś ruch i wtedy redaktor internetowy działa i uruchamia swoje kanały informacyjne, to można to nazwać dziennikarstwem internetowym. Jednak kiedy przerzuca się tylko nowinkę na swoją stronę, to jest to namiastka dziennikarstwa.

    SportoweFakty mają ten problem, że są bardzo popularne. To zmusza je do podawania informacji jak najszybciej, nieważne czy są jego źródłem czy nie. To jest najsmutniejsze, bo zaraz okaże się, że źródło nie jest istotne, a najważniejsza jest tuba. Ale z tymi naszymi SF nie jest tak źle, zawsze pojawiają się tam autorskie wywiady, choć nowatorskości w nich brakuje. Internet ogólnie idzie w kierunku uproszczeń, sami zaganiamy się w to miejsce, wszyscy. SF nie będą wyjątkiem. Dla mnie w internecie jest coraz mniej ciekawostek, kiedyś mogłem siedzieć godzinami i czytać artykuły. Teraz wszystko sprowadza się do przeglądu nagłówków i kilku stron plus przeglądnięcie paru stronek ze śmiesznymi informacjami. Internet schodzi na psy, a my razem z nim. Dobrze że są takie miejsca jak to, gdzie możemy sensownie, merytorycznie i kwieciście porozmawiać. A nie tylko walnąć ni z gruchy ni z pietruchy: "fajnie, lubię to, popieram, super".
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2909
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Coraz bardziej zastanawiam się, czy SF są jeszcze portalem informacyjnym? Mam coraz większe wątpliwości. Coraz więcej newsów to przepisane wpisy z facebook czy twittera. Na podstawie takiego wpisu jest tekst. Sorry, ale to chyba bardziej portale plotkarskie tak robią, a nie największy portal żużlowy w Polsce.
    Ciekaw jestem Waszej opinii na temat merytorycznej zawartości części żużlowej SF.
    Przepisują, podobnie jak wszystkie inne portale również te "poważne", ale z drugiej strony dzięki temu nie trzeba szukać tych wszystkich informacji po sieci, bo wszystko jest w jednym miejscu. Ja SF mimo wszystko lubię, bo bez tego portalu z informacjami nt. żużla byłoby krucho.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    drozd (14-02-2013)

  32. Powrót do góry    #2910
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/w...w,1652163,4728

    Jaro ma łądny bialo-niebieski design ( w koncu jezdzil w Unii L.). Mechanicy pelne uzbrojenie. schludnie oklejony minibus. Wszystko pod kolor. Opieka teamu. okna w warsztacie zabezpieczone. nawet peruczkę zarzucił. pełen profi.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 14-02-2013 o 21:32

  33. Powrót do góry    #2911
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Kolega chyba spał na lekcjach Geografii

  34. Powrót do góry    #2912
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Źle się dzieje w państwie duńskim
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  35. Powrót do góry    #2913
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kononow Zobacz posta
    Kolega chyba spał na lekcjach Geografii
    Albo na j. polskim
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #2914
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Myślę Shakespeare, piszę Hamlet.
    Myślę Hamlet, piszę Shakespeare.


  37. Powrót do góry    #2915
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zakupił ktoś może dzisiejszy Świat Żużla ze Skarbem Kibica na Grand Prix? Jeśli tak to może wytłumaczy co w tym wydaniu takiego rewelacyjnego, że kosztuje blisko 7 zł? Jeszcze w tym miesiącu powinien się ukazać drugi numer rocznika Speedway Pilot, który zawiera SGP i wiele wiele więcej za 10zł przy lepszej jakości wykonania. Z góry dzięki za odpowiedź!

  38. Powrót do góry    #2916
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach

    Speedway moBile

    Całkiem niedawno pojawiła się fajna aplikacja pod androida. Wydaje się być niezbędnym elementem każdego kibica żużla. Aplikacja jest darmowa, do pobrania tu : https://play.google.com/store/apps/d...c3BlZWR3YXkiXQ..

    Aplikacja oferuje to, co dla kibiców żużla najważniejsze:
    - aktualne informacje, wywiady, komentarze;
    - obszerne i błyskawiczne relacje na żywo;
    - program żużlowy w wersji Live! z pełnym archiwum;
    - zdjęcia prosto ze stadionu;
    - kompletny opis składów wszystkich drużyn Ekstraligi;
    - terminarz spotkań z wynikami z całego sezonu;
    - statystyki zawodników odświeżane live;
    - opisy stadionów;
    - dostęp do aktualizowanych na żywo tabel Ekstraligi, klasyfikacji drużynowej i indywidualnej zawodników;
    - możliwość otrzymywania powiadomień o najgorętszych wydarzeniach z życia klubów, zmianie godziny rozpoczęcia meczu lub o jego przełożeniu, nawet wtedy gdy nie korzystasz z aplikacji.

    Pobrałem ta apke na swoją komórkę i musze przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczony
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-03-2013 o 11:41
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2917
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tez tego uzywam, poki co wyglada fajnie. Zobaczymy tylko, jak bedzie to dzialalo live przy okazji zuzlowych niedzieli Ponoc aplikacja ta pochodzi z Zielonej Gory, ale pewien nie jestem.

  40. Powrót do góry    #2918
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, w którym miejscu jest tu inf. własna? Może coś pominąłem...


  41. Powrót do góry    #2919
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Temat troche pokrewny, stad pozwole sobie go tu wrzucic.

    Trochę bez echa tu przeszedł dość istotny wyrok dotyczący pozwu przeciwko nadawcy streamingu komercyjnych stacji tv przez internet.

    http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/...CJ0607:PL:HTML

    Jest o tyle istotny (mimo ze dotyczy kilku stacji tv w Anglii), ze na niego bedzie sie mogła powołać dowolna stacja ktorej sygnał bez jej zgody jest streamingowany - poniewaz jest on uscisleniem interpretacji juz istniejacej dyrektywy UE. Piszę to oczywiscie w kontekscie transmisji meczów ogladanych ta droga - dla niektorych wlasciwie jedyna. Pewnie nie stanie sie to od razu, ale mozna sie domyslac ze lewe transmisje powoli znikna z sieci.

  42. Powrót do góry    #2920
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Baardzo powoli, o ile w ogóle. Wkurzyli się właściciele stacji, które non stop były streamowane do sieci, prawdopodobnie za darmo. Jakbym sobie zarzucił C+ 24h/dobę na jakiejś prywatnej stronie, też by się szybko dopieprzyli. Natomiast nie widzę problemu ze streamowaniem imprez sportowych - kilka stacji rzeczywiście szpieguje sieć i banuje niektóre streamy, ale jest to skala rzędu promili.

    Inna sprawa to stacje, które same puszczają relację na swoich stronach internetowych (coś typu TVP Sport). Przykładowo w Anglii też bez problemu można zapuścić sobie jakiś SKy Sports z ich strony, ale już na terenie centralno-wschodniej Europy jest to niemożliwe - nie znam się i nie wiem dlaczego. Tym niemniej, stąd się biorą streamy, które SS i tak nie obchodzą - bo kto by się na ten przykład przejmował kilkoma Polakami oglądającymi na lewo snooker czy inne coś tam.

  43. Powrót do góry    #2921
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Zdaje sobie sprawe z tego, dlatego napisalem o lewych transmisjach. W nich tez oczywiscie nic sie nie musi zmienic, ale :

    Ten wyrok zmienia rzecz o tyle, ze teraz jest jasna wykładnia jak traktowac taka sytuacje. Teraz nadawca nie musi walczyc o uznanie jego racji (juz zostaly uznane tym wyrokiem) - teraz musi sie tylko zwrocic do odpowiednij instancji, ktora w oparciu o ta wykladnie zablokuje nadawce streamingu. To jest ta zmiana o ktorej pisalem.

  44. Powrót do góry    #2922
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,707
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Inna sprawa to stacje, które same puszczają relację na swoich stronach internetowych (coś typu TVP Sport). Przykładowo w Anglii też bez problemu można zapuścić sobie jakiś SKy Sports z ich strony, ale już na terenie centralno-wschodniej Europy jest to niemożliwe - nie znam się i nie wiem dlaczego.
    Autorzy/producenci programów mogą sobie zastrzec, że ich produkcje nie będą emitowane poza terytorium danego kraju, stąd też ciężko o dostęp online. I nie chodzi tu tylko o nasz kawałek Europy, ani też wyłącznie o materiały 'live', bo nierzadko jakaś publicystyka czy programy dokumentalne również są blokowane, niestety.

  45. Powrót do góry    #2923
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Dwa newsy prosto z Przeglądu Żużlowego. Co ważne, podkreśliłem same zwroty, które aż raziły w oczy. Można jednak w obu tekstach znaleźć wiele błędów gramatycznych, czy też interpunkcyjnych...

    http://i.imgur.com/9ONliHH.jpg
    http://i.imgur.com/2AlPZHq.png

    <KLIK> i obrazki się powiększą.

  46. Powrót do góry    #2924
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Dwa newsy prosto z Przeglądu Żużlowego. Co ważne, podkreśliłem same zwroty, które aż raziły w oczy. Można jednak w obu tekstach znaleźć wiele błędów gramatycznych, czy też interpunkcyjnych...

    http://i.imgur.com/9ONliHH.jpg
    http://i.imgur.com/2AlPZHq.png

    <KLIK> i obrazki się powiększą.
    No ale grunt, że autor pasjonuje się "wszystkim co z humanistyczną myślą związane". Nie jego wina, że w dzisiejszych czasach humaniści "dają d**y", "pieprzą po całej linii" i są "zaje*istymi szczylami"

  47. Powrót do góry    #2925
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Kosmos. Pomyśleć, że Przegląd swego czasu był naprawdę mocny merytorycznie z kilkoma pół-profesjonalistami w składzie.
    Tekstu nie skomentuję, żeby się na inwektywy Twórcy nie narazić.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •