Strona 1 z 104 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

    Nie mogę już na to patrzeć obojętnie. Portal ten co jakiś czas podaje informacje niesprawdzone, a często jak się później okazuje są one nieprawdziwe, wprowadzając mnie, jak i wielu kibiców w błąd. Apeluje do czytelników tego Forum, którzy mają związek jakikolwiek z portalem przegladzuzlowy o rozwagę, w przeciwnym razie wielu czytelników tego portalu odwróci się od was i znajdzie sobie inny portal o tematyce żużlowej. Chodzi o sprawę podawania do publicznej informacji o rzekomym podpisaniu kontraktów przez kilku zawodników z KM Ostrów, otóż według portalu z klubem z Ostrowa ontrakty podpisywali następujący zawodnicy: Zagar(pisano, że na 100% jest w KM, a jest?), Karger(pisano, że obok Zagara będzie drugim stranieri...), Ferjan, Gunnestadt, Ondrasik(około tydzień temu podano, że jest trzecim obcokrajowcem po Ferjanie i Gunnestadzie), Ljung(kilka dni temu podano, że jest trzecim straneri, sami więc zaprzeczyli temu co napisali kilka dni wcześniej), D.Cieślewicz, Stojanowski(wczoraj podano że podpisał kontrakt, a jak się okazuje, NIE!). Jak się okazuje kontrakty podpisane mają tylko Ferjan i Gunnestadt. Najgorsze jest to, że portal za każdym razem upierał się, że dany zawodnik już jest "własnością" klubu, choć tak jak w przypadku Dawida Cieślewicza, sam zawodnik nie wiedział, że ma niby podpisany kontrakt z KM!!! Wydaje mi się, że niektórzy dziennikarze(jeśli tak można ich nazwać) wykorzystują każdą plotkę związaną z klubem z ostrowa do zamieszczenia na swoim portalu taniej sensacji. Stając się sponsorem KM-u portal stał się nieobiektywny i traci wiarygodność.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    troche prawdy musi w tym byc a tak wlasciwie to sama najszczersza prawda! |Panowie dziennikarze wstyd! zygzyg marchewka!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gigant! Czy jesteś pewien, że wymienieni przez ciebie obcokrajowcy NIE PODPISALI umów z ostrowskim klubem ??? Wg moich informacji zawodnicy ci mieli podpisane umowy z klubem z Ostrowa, ale nie zostali zgłoszeni do PZMotu i dlatego nie byli zatwierdzeni do rozgrywek ligowych! Umowy jednak mieli !!! Widocznie klub wybrał taki sposób - podpisujemy umowę, a potem dogrywamy szczegóły odniośnie startów! A że okazywało się, że wspomniani zawodnicy mogą wystartować w zbyt małej ilości meczów, to szukano kolejnych!

    Ciężko tobie zrozumieć, że te informacje na Przeglądzie Żużlowym były prawdziwe ??? Dzięki sponsoringowi portal ma dostęp do wielu informacji, do których pozostałe media mają bardzo utrudnione dojście - może czasami te informacje są ujawniane zbyt szybko, ale nie możesz z pełnym przekonaniem stwierdzić, że informacje podane na portalu były nieprawdziwe!

    Na przyszłość prosiłbym o wstrzymanie się z tego typu komentarzem! Pewnie związany jesteś z jakimś portalikiem i w ten sposób próbujesz szkodzić konkurencji - oj nie ładnie! Zamiast starać się konkurować uczciwie, zamieszczać sprawdzone informacje szybciej, może w lepszej formie, to próbujemy zdyskredytować konkurencję - skąd my znamy te metody ...
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    w ten sposób próbujesz szkodzić konkurencji - oj nie ładnie! Zamiast starać się konkurować uczciwie, zamieszczać sprawdzone informacje szybciej, może w lepszej formie
    dlatego tez ja nie bede komentowal bo jestem juz z kims zwiazany a poza tym ja nie rozumiem czegos takigo zeby sobie pluc w "gebe" glupota totalna trza byc w milej przyjaznej atmosferze a nie zagryzac sie na smierc

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak mam pewne zastrzezenia co do funkcjonowania tego portalu!!! Mianowicie chodzi o relacje ze spotkan ligowych itp. Na glownej stronie widnieje napis ze relacja bedzie LIVE, tylko ze na wiadomosci z jakichkolwiek zawodow trzeba czekac z polgodzinnym opoznieniem! Niejednokrotnie ten czas sie wydluza, to jednak nie istotne czy jest pol godziny czy godzine. Po co piszecie, ze bedzie relacja LIVE, skoro i tak nigdy nie mozna sledzic spotkan na zywo???? Bardzo mi sie to niepodoba i mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci sie to zmieni!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    wiesz rkm zawsze jest portal sportowefakty.pl :)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Oświadczam, że nie jestem związany z żadnym portalem ani portalikiem

    Mama
    Mam na uwadze dobro tego portalu, ponieważ jestem jego wiernym czytelnikiem i chciałem dać do zrozumienia niektórym osobą, że podając za szybko informacje niedokońca sprawdzone, czasem nieprawdziwe portal może stracić czytelników, a chyba ważne dla nich jest aby było ich jak najwięcej, nie uważasz? Jednocześnie jeszcze raz dementuje jako byłbym związany z jakim kolwiek portalem. Wydaje mi się, że powinien być dla nich ważny głos czytelnika.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również polecam www.sportowefakty.pl. Jest tam wielu korespondentów oddanych swojej pasji (np. z Czestochowy czy Torunia ;)). Ci ludzie wiedza co robia i kochaja to. Podaja zawsze sprawdzone informacje. Maja najlepsze relacje LIVE w calym necie. Naprawde goraco polecam :)
    Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Dzisiaj portal ten znów zniknął.Te ciągłe przeprowadzki na inne serwery(jak twierdzi redakcja tego portalu)robią się już nudne.Po ostatniej zmianie serwera obiecywali,że portal będzie funkcjonował bez problemów.Ale nic z tych rzeczy.Dlaczego takich problemów nie ma portal Sportowe Fakty?[img]:(

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    takze odwracam sie coraz czesciej od przegladuzuzlowego.
    a tu powody:
    relacje na zywo: duze opóźnienie, wstyd zeby portale,
    które zajmuja sie całym sportem były
    szybsze,
    wiadomosci : tutaj takze bardzo czesto na innych
    stronach, i to nie tylko zuzlowych,
    są wczesniej wstawiane, przykład ligi
    zagraniczne i sportowefakty.pl, juz po
    klilkunastu minutach mamy obszerne
    sprawozdania z meczów, gdy na przegladzie
    w tym samym czasie pojawiaja sie dopiero
    wyniki,
    serwer : jest czesto tak obciazony, ze nie udaje mi
    sie otworzyc tej strony

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Zawsze PZ nie działa jak jest liga, przynajmniej u mnie lub strona wczyta się po 20 minutach parodia podczas ligi jak ta stronka działa :(:(:(.
    Ogólnie stronka ta na pewno bardzo zawodzi pod względem technicznym.
    Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ta relacja z finalu MMPPK to byla parodia...

    Ta relacja w wykonaniu PZ to byla parodia ! A dlaczego ?
    Zobaczcie :

    Top Secret Włókniarz Częstochowa 21 pkt : Adam Pietraszko (1,2,0,3,3,2) Zbigniew Czerwinski 8 (0,3,2,1,1)

    A w bieg po biegu pisalo :

    1 bieg : Pietraszko, Pawlikowski, Kłos, Czerwinski

    Albo bylo cos takiego :

    Łukasz Pawlikowski 6 (2,1,1,1) :D

    Bez komentarza...

    P.S. Widzialem tam jeszcze kilka innych pomylek ale nie pamietam ich ale te co napisalem chyba wystarcza aby stwierdzic jak profesjonalnie PZ podszedl to relacji z finalu MMPPK...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Co tu duzo mowic czytajcie inforamcje na SF link jest pod spodem:P
    Pozdrawim:P

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj kolejny popis. Za niedługo będzie tak, że tylko kibice z Ostrowa będę korzystać z informacji na nim zamieszczonych. Gratuluję.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dobra dobra portal aż taki zly nie jest.
    no może nie wyrabia podczas transmisji live ale poza tym całkiem cacy.
    no i w ogle tak u was kolorowo...
    nie to co tu :P:P:P



  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie wytworzyła się taka dość ciekawa sytuacja. Korzystam z 3 portali informatycznych i każdy ma inną specjalność.
    Relacje live - sportowe fakty
    Info z lig zagranicznych - total speedway
    Info z Polski - przegląd żużlowy
    Każdy z tych portali ma swoje minusy ale sumując ich działalność można znaleźć wszystko o polskim i światowym zużlu. I o to chodzi. Zresztą konkurencja to bardzo dobra rzecz o czym można się przekonać przy korzystaniu z produktów Microsoft.
    PS: Nie jestem związany z żadnym z tych portali

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Relacje Live to sadze ze SF ma lepsza bo dla Sportowych Faktow pracuje wiecej osob niz na PZ. Co warto podkreslic za darmo :D A czy ligi zagraniczne sa az tak lepsze od Sportowych Faktow? Moze tym ze jest liga finska czy ruska.. ale ogolnie to newsy np. wczoraj o lidze szwedzkiej były szybciej na Sportowych Faktach i jest relacja live z startami wszystkich Polakow. To tyle... :-) Pozdrawiam...

    P.S przyznaje sie jestem z SF :D

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale zauważ że na totalspeedway były 2 pełne relacje na zywo. To nie problem wstawic odrazu po meczu info z wynikami. Jak sama nazwa mówi relacja jest to zrelacjonowanie meczu, a nie walniecie 2 zdan i wyniki. Na tym zabawa nie polega. Aha i jeszcze jedno. PŻ i SF są portalami zarejestrowanymi, a Totalspeedway nie i to trzeba rowniez wziaść pod uwage w porownaniu portali. Pozdro.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S przyznaje sie jestem z SF :D

    Staleczkaaa SF czyli Sportowe Fakty czy SF czyli Speedway Friends ? :D A moze jedno i drugie ? :D

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się wydaje, że PŻ czyje presję wywartą przez SportoweFakty. Nasz portal zobiera im coraz większe grono kibiców, co stawia nas w lepszej sytuacji i stajemy się bardziej popularni. Coraz częściej zauważam, że PŻ nie robi relacji LIVE z Polskiej Ligi. I znów dzięki temu więcej ludzi wchodzi na naszą relacje aby zobaczyć jakie są wyniki. Czasami serwer nie wytrzymuje.:P Tak więc oby tak dalej.

    PS. Stałeczkaaa, ja też jestem w SF.:)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz częściej zauważam, że PŻ nie robi relacji LIVE z Polskiej Ligi
    ???????
    Kiedy nie robilo???? Dzis nie bedzie, ale tylko ze wzgledow techicznych
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz częściej zauważam, że PŻ nie robi relacji LIVE z Polskiej Ligi

    Kiedy nie robilo???? Dzis nie bedzie, ale tylko ze wzgledow techicznych
    To była przenośnia. Ale fakt faktem, że więcej imprez żużlowych transmitujemy na portalu. A na PŻ czasami są błędy lub niedociągnięciaw relacji. Już wielokrotnie się z tym spotkałem.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy jak dzisiaj będzie wyglądała wasza "relacja" kiedy nie będziecie mogli jej ściągnąć z Przeglądu Żużlowego ???
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raz na zawsze!!!!

    nie wiem za przeproszeniem skąd się biorą tacy cwaniacy, którzy nie mają o niczym pojęcia.... Do cholery, my bierzermy od nich?? Fakt mamy zawsze z 3-4 boegi do przodu wypisane, my mamy 10 bieg oni 3....ale to my bierzemy od nich!!!!!!!!!! Skąd się biorą takie cioły, które wypisują takie bzdety to normalnie nie mam pojecia, głupota, totalna głupota.... Przegląd na serio spada, i nie wiem czemu chce w to wciągać nas. Nas którzy się starają i robią relacje SAMI I SZYBCIEJ!!!!!!z resztą ma Was w nosie.... jesteście tempi skoro piszecie takie głupoty

    ps. TO NIE JEST DO MAMY... ogólnie, bo nie po raz pierwszy sie spotkałem z takim czymś, jednak MAMO.... mimo że bardzo dobrze znasz sie na żużlu, napisałeś głupotę wszechświata, pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najlepsze życzenia dla PŻ i SF

    Mam nadzieję, że po przeniesienu PŻ na nowy serwer wszystko zacznie pracować w jak najlepszym porządku!!

    Konkurencja każe wspinać się konkurentom na szczyty swoich możliwości!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no Panowie z SF nie patrzcie tylko na czubek swojego nosa.
    Po pierwsze co wy wiecej macie za relacje?????? Sciegniete ze speedawy.nu wynki ?????I to tylko z rezultatami Polakow? Na PZ nie ma tylko relacji na zywo ze Szwecji, a inne zawody są, czym nie moze sie pochwalic SF.
    Co do szybkosci to tez nie jestem przekonany ze SF jest takie szybkie. Sledzilem na SF i na PZ relacje z meczu Rzeszow Gniezno. i coz sie okazalo? ze na Sf relacja zaczela sie dopiero gdy na PZ byly juz 4 biegi. a dalej bylo juz mniej wiecej rowno. Jedyną wadą PZ sa awarie podczas relacji, co swiadczy o wielkim zainteresowaniu.
    Ale po modernizacji bedzie moze lepiej.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to nie ja...

    zacząłem tą kłótnie, ale dorzuce cegiełke... to nie my patrzymy na czubki swych nosów, przanalizuj wiele wypowiedzi na tym forum, potem pogadamy... po 2-gie. Fakt z tamtym meczem były problemy, jak sam napisałeś WAM też one sie przydarzają... ale sorki, jest nam miło jak np. sprawdzam, a my mamy 11 bieg (wiem bo sam robie), a u Was jest 4 na jednym z meczów w 7 kolejce.... :) jak ktoś wspomniał: każdy ma inną specjalność, akurat my lepiej wypadamy w relacji LIVe i nikt nam tego "odebrać" w sensie zaprzevczyć nie może... :) pozdrawiam... I nie warto się kłócić... aaaa.... ale Jack sam przyznasz, że my od Was nie zwalamy, a to mnie zirytowało... :)

  28. Powrót do góry    #28
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    PZ wraca we wtorek...

    Uwaga! Dzis od dzis do poniedzialku PZ nie bedzie dzialal ze wzgledu na zmiane serwera i zwiazana z tym zmiane delegacji domeny; mysle ze do poniedzialku ze wszystkim sie uporam ( po kilku miesiacach przerwy wracam do pracy w PZ jako ..:)

    PZ wroci i bedzie ewulowal, zmienial szate graficzna, sposob robienia relacji live; szczegoly mysle ze bedzie mozna juz niedlugo zobaczyc;

    tymczasem dzis w imieniu redakcji PZ przepraszam za zainstniale klopoty i jednoczesnie w imieniu redakcji PZ oraz SF zapraszam do sledzenia relacji na lamach protalu SF - http://www.sportowefakty.pl/transmisja.php
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jack Daniels, bo z reguly polskich kibicow interesuja wyniki Polakow za granica wiec dlatego podajemy szczegolowe punkty Polakow a jak ci to nie odpowiada to sie nie rozpisuj na ten temat.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    darkness

    jaja sobie robisz ?

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorki szefie.... ale Abdulah ma racje

    TY ząłożyłeś Sportowe Fakty, i Ty teraz piszesz takie rzeczy????? Jakim prawem zmieniasz tytuł tego tematu????? Nie jesteś wszechwładny , Gigant założył swój temat to go mu nie zmieniaj.....

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co przed chwila zobaczylem w Sportowtch faktach powaliło mnie z nóg !!!
    Wybrzeże przyjeżdża natomiast, jak na klub z Gdańska,w silnym zestawieniu. Obok toruńskich liderów zespołu – Chrzanowskiego i Kościechy, ujrzymy na torze w Lesznie Kai Laukannena.
    !^@^%(*&^%$#@
    Kościecha lider hahahahahahaha
    1. Tomasz Chrzanowski
    2. Tomasz Cieślewicz
    3. Robert Kościecha
    4. Kai Laukannen
    5. Adam Fajfer
    6. Mirosław Giżycki
    7. Marek Cieślewicz
    8. Paweł Duszyński
    On ma nr.3 dlatego, żeby jezdzył 3x z Kaiem, 1 z Markiem (jako gorszy), oraz (jak mu sie uda) w 14 biegu (jak go Duszek nie zastąpi !!!

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Jak sama nazwa mówi relacja jest to zrelacjonowanie meczu, a nie walniecie 2 zdan i wyniki.
    Dla mnie relacja jest wtedy dobra jak ktos byl na meczu i widzial, a takiej relacji nie ma ani PZ ani Totalspeedway ani SF. A jesli chodzi ci o te relacje live z meczow na Total 2 to oki, ale nie bede sie wypowiadal bo nie widzialem jak to wyglada. Ale relacji prawdziwej z meczow ligi zagranicznych takich jak Szwecja nie zaden portal. Wiec wszedzie jest pare zdan i wyniki. Nie bede mowil gdzie sa najszybciej te pare zdan i wyniki :D Zobaczyc mozna ostatnia kolejke ligi szwedzkiej czy wczorajszy mecz ligi dunskiej. :D

    Zobaczymy jak dzisiaj będzie wyglądała wasza "relacja" kiedy nie będziecie mogli jej ściągnąć z Przeglądu Żużlowego ???
    Mama widac ze chodzisz co kolejke na mecze ligowe i nie zostajesz w domu i nie patrzysz tych relacji :D Przeciez PZ to stoi w miejscu tak dlugo ze szkoda gadac. Nie ma co od was sciagac :D Jak juz mowili PZ bieg 5 SF juz 10 :D

    Co do szybkosci to tez nie jestem przekonany ze SF jest takie szybkie. Sledzilem na SF i na PZ relacje z meczu Rzeszow Gniezno. i coz sie okazalo? ze na Sf relacja zaczela sie dopiero gdy na PZ byly juz 4 biegi
    Co ty gadasz??? A widziales taki napis ze strona wymaga odswiezenia? :D Moze odswiezyles dopiero w polowie meczu??? :D Chyba na to wyglada. :D
    Pozdrawiam.

    P.S Kacper jestem z Sportowych Faktow i z Speedway Friends :D

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Zobaczymy jak dzisiaj będzie wyglądała wasza "relacja" kiedy nie będziecie mogli jej ściągnąć z Przeglądu Żużlowego ???
    No nie no :D Jak to sie mówi: "niezły LOL" :D A więc niektórzy nadal żyją w nieświadomości ;)

    Ale darkness to mnie z nóg powalił......

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie relacja jest wtedy dobra jak ktos byl na meczu i widzial, a takiej relacji nie ma ani PZ ani Totalspeedway ani SF.
    nie czaje tego fragmentu wogole. jak to nie ma ludzi na meczach?????????? To wyniki z sufitu biorą??????????

    jak ktoś wspomniał: każdy ma inną specjalność, akurat my lepiej wypadamy w relacji LIVe i nikt nam tego "odebrać" w sensie zaprzevczyć nie może... pozdrawiam...
    No nie wiem, czy to az taka specjalnosc. Ja szczerze powiem. Nie za bardzo sledze relacje z kolejek ligowych, poniewaz jezdze na wszystkie wyjazdy i nie za bardzo kiedy mam na to czas. Ale pare razy sledzilem turnieje w tygodniu, mecze zalegle i inne imprezy. Korzystam i z tego i z tego. mam otworzone te dwie strony i wtedy jestem dobrze poinformowany dopiero. Na PZ jeden mecz ma wynik po 7 biegach, SF po 5, PŻ innym razem ma po 10, SF ma po 12. Nie ma co wszczynac klotni o to kto jest szybszy o2 minuty:)

    Jack Daniels, bo z reguly polskich kibicow interesuja wyniki Polakow za granica wiec dlatego podajemy szczegolowe punkty Polakow a jak ci to nie odpowiada to sie nie rozpisuj na ten temat.
    No to ja jestem wyjatkiem. Lubie wiedziec jak pojechal np. Rickardson, Crump, czy obcokrajowcy startujący w TŻ Sipma LUblin. A w tym celu korzystam ze zrodla z ktorego korzystają ludzie na SF, czli www.speedway.nu. Po prostu omijam posredników:)A potem wieczorkiem, czytam szczegolowa relacje na PŻ.

    Co ty gadasz??? A widziales taki napis ze strona wymaga odswiezenia? Moze odswiezyles dopiero w polowie meczu??? Chyba na to wyglada.
    Pozdrawiam.
    Bez obawy. A z tego co pamietam, to na stronie podczas relacji pisze "strona nie wymaga odswiezania, odswieza sie automatycznie co 2 minuty", czy jakos tak.

    Rowniez pozdrawiam
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Czy tu sa watpliwoscie jakie live jest lepsze
    Najlepsze live jest na SF jak moze byc inaczej
    Jes;i ktos woli z PZ niech dzisiaj sledzi na PZ:D:D:D:D:D:P:P:P:P:
    milego sledzenia na Pz
    SF sa najlepsze

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    No widze ze jednak nie skumaliscie o czym pisze :D Pierwsze o czym pisze to pisze o ligach zagranicznych. Pozdrawiam...

  38. Powrót do góry    #38
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    co do zmiany tematu - jest takza zasada na forum, ze nie powiela sie tematow dot. danego wydarzenia, medium, itp. dlatego zmiana tematu Giganta, w poniedzialek przywroce stary temat;

    zas co do pisania "takich" rzeczy - zostalem poproszony o umieszczenie takiego wpisu i to uczynilem ze wzgledu dobra znajomosc z redakcja PZ bardzo chetnie:) poza tym, PZ jest jesdnym z dwoch glownych serwisow z SB wspolpracujacych i jako admin tez mialem ku takiemu wpisowi prawo;

    co sie zas tyczy wspolnego zaproszenia do sledzenia relacji na SF - dzis nie bedzie relacji na PZ ze wzgledu na zmiany serwera, o ktorych na prosbe PZ poinformowalem, a nie zapominajcie koledzy tak z SF jak i PZ, ze glownym celem dzialalnosci obu serwisow jest jak najlepsze obsluzenie czytelnikow i to dla redakcji PZ jak i dla mnie jest najwazniejsze, dlatego wpis o wspolnym zaproszeniu - prosze wiec nie wyciagac zbyt daleko idacych wnioskow...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idąc za namową niektórych kolegów zajrzałem dzisiaj na relację live:D Sportowych Faktów i cóż widzę, niektóre mecze jeszcze trwają a to poniedziałek przecież już jest.
    Zapewnialiście że najlepsze relacje,a tu kicha chyba że mój internet nie odświeża wyników.
    Proponuję zamiast tracić czas na chwalenie się i kłótnie poświęcić go na poprawę jakości portalu i wtedy prowadzić polemiki który lepszy.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiko
    o ktory mecz Ci chodzi ? moze o mecz BKS-WTS? cos wymyslasz chyba albo masz cos z kompem nie tak :P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Być może mam coś z kompem choć nie zauważyłem żadnych złych objawów, ale może inni to potwierdzą.
    Mecze: Bydgoszcz,Częstochowa,Krosno,Lodz,Gniezno,Rybnik.
    Moze nie we wszystkich miastach chodzi SF.Moge przeslac zrzuty z ekranu.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Kiko a moze troche za duzo wczoraj wypiles? :D:D:D Dzis jest piatek a nie poniedzialek :D:D Pozdrawiam...

    P.S Mecz Bydgoszczy sie zakonczyl po 8 biegach bo padalo. Reszte ja mam wszystko bardzo dobrze, tak jak bylo wczoraj.

    P.S A moze musisz dac odswierz :D i odswierzyc strone... na ktorej jest relacja z jakiegos meczu.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Zobaczymy jak dzisiaj będzie wyglądała wasza "relacja" kiedy nie będziecie mogli jej ściągnąć z Przeglądu Żużlowego ???
    W odpowiedzi Mamie.

    Zapewne byłeś na meczu, dlatego trudno było ci sledzic live na Sportowych Faktach
    A szkoda - pelne relacje ze wszystkich stadionów w Polsce gdzie odbywały się rozgrywki ligowe - Ekstraliga, I liga i II liga.
    Tylko podziekować wspołpracownikom SF za dobra pracę.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry dzisiaj jest faktycznie piątek a nie poniedziałek ale nie podejrzewaj mnie że ochlałem się w Boże Ciało.
    Może ktoś inny z Tarnowa zobaczy na te mecze czy ma relacje z nich czy nie.
    Bywało już tak że nie we wszystkich regionach Polski chodził PŻ może ta sama sytuacja jest z SF.
    Wierzę Wam że u Was była relacja live ale ja nie mam.
    Intryguje mnie jeszcze jedno ,telegazeta podaje wyniki wczorajszych meczy i pisze że podaje je za www.przegladzuzlowy.pl ,a on też nie chodzi i ponoć nie powinien chodzić.
    Pozdrawiam.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez jestem z Tarnowa i relacje live nigdy nie dzialaja..
    gdy schodze na sf i na relacje live zamiast zdobyczy punktowych sa same 0, tak jakby sie mecz jeszce nei rozpoczal

Strona 1 z 104 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •