Strona 4 z 104 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PŻ upada, tak jka Pecyna zmienia obywatelstwo co ???

    ehhhhhh
    Z Pecyną to kompromitacja była. Można to było napisać jako żart, tak jak zresztą ujął to Krzysiek ale widocznie pościg za sensacją przysłania zasady zdrowego myślenia i przede wszystkim pokazuje brak jakiegokolwiek szacunku do samego zawodnika.

    No nic, życze swoim byłym kolegom ze Speedway.info.pl jak najlepiej ale na taniej sensacji to daleko nie zajadą.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No nic, życze swoim byłym kolegom ze Speedway.info.pl jak najlepiej ale na taniej sensacji to daleko nie zajadą.
    TUTAJmozemy przeczytac, ze:

    Poziom internetowego dziennikarstwa w Polsce jest wysoki, jednak część dziennikarzy w poszukiwaniu sensacji zbyt bardzo odbiega od prawdy. Ze względu na brak profesjonalizmu redaktorów speedway.info.pl nie zamierzamy z tym serwisem dłużej w jakiejkolwiek formie współpracować."

    Sebastian Woronowicz
    Pecyna Speedway Team
    "
    Juz nie zajechali z tego co widac....zaliczyli "defekt":P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper.
    Byłem przy tej rozmowie, Krzysiek faktycznie wspomniał o zmianie obywatelstwa ale na zasadzie co by było gdyby, po prostu pogdybał sobie. Zastanawiał sie nad tym, czy gdyby został Szwedem na takiej zasadzie jak Holta u nas Polakiem, czy też był by tak traktowany u nich, jak "holtański" w Polsce. Zupełnie nie wiem dlaczego zostało to inaczej przedstawione. Przecież jasne jest, że do zmiany w tym przypadku nie dojdzie więc temat czy to dobre czy złe jest zupełnie nie ma miejscu.

    A co do porównań redakcji SF, PŻ czy SI.pl to w każdej z nich jest sporo naprawdę fachowych reaktorów i sporo ludzi, którzy niestety nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli zebrac by najlepszych w jednej porządnej redakcji, to naprawdę można by było mówić o solidnej młodej sile dziennikarskiej. A tak każda ma swoje plusy i minusy i swoje na sumieniu. I nikt mi nie powie, że redakcja X jest super, nawet najlepsi popełniaja gafy i nie ma co się przechwalać. Natomiast zdrowa konkurencja powinna być, zostaną najlepsi i poziom przez to także będzie coraz wyższy, a o to przeciez chodzi.

    Pozdrawiam całą żużlową Polskę i wszystkich kolegów&koleżanki dziennikarzy:)

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    A co do porównań redakcji SF, PŻ czy SI.pl to w każdej z nich jest sporo naprawdę fachowych reaktorów i sporo ludzi, którzy niestety nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli zebrac by najlepszych w jednej porządnej redakcji, to naprawdę można by było mówić o solidnej młodej sile dziennikarskiej. A tak każda ma swoje plusy i minusy i swoje na sumieniu. I nikt mi nie powie, że redakcja X jest super, nawet najlepsi popełniaja gafy i nie ma co się przechwalać. Natomiast zdrowa konkurencja powinna być, zostaną najlepsi i poziom przez to także będzie coraz wyższy, a o to przeciez chodzi.

    Pozdrawiam całą żużlową Polskę i wszystkich kolegów&koleżanki dziennikarzy:)
    Te slowa powinny stanowic podsumowanie rozwazan na temat porownywania portali:D
    Nikt nie jest doskonaly, kazdemu, nawet najlepszemu (czy nim jest czy tez nie;)) zdarzaja sie i zdarzac sie beda bledy - i te mniejsze i te wieksze.

    Konkurencja na rynku portali internetowych bedzie coraz wieksza - jedne wytrzymaja inne nie - ale im wiecej tym lepiej - dla czytelnika, natomiast dla ludzi je tworzacych pojawiaja sie w tym miejscu trudnosci - przede wszytsim dotyczace lamania praw autorskich...ale nie o tym ten temat, wiec w tym miejscu przerwe:)

    Zgodnie z zasada: "bledow nie robi tylko ten co nic nie robi" - kazdy z nas wybiera sobie media, ktore mu odpowiadaja i koniec:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do porównań redakcji SF, PŻ czy SI.pl to w każdej z nich jest sporo naprawdę fachowych reaktorów i sporo ludzi, którzy niestety nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli zebrac by najlepszych w jednej porządnej redakcji, to naprawdę można by było mówić o solidnej młodej sile dziennikarskiej. A tak każda ma swoje plusy i minusy i swoje na sumieniu. I nikt mi nie powie, że redakcja X jest super, nawet najlepsi popełniaja gafy i nie ma co się przechwalać. Natomiast zdrowa konkurencja powinna być, zostaną najlepsi i poziom przez to także będzie coraz wyższy, a o to przeciez chodzi.

    Pozdrawiam całą żużlową Polskę i wszystkich kolegów&koleżanki dziennikarzy:)
    Mądrego to i miło posłuchać !!!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    "reaktor" Mama zapewne zaliczyl się do młodych zdolnych

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Poziom internetowego dziennikarstwa w Polsce jest wysoki, jednak część dziennikarzy w poszukiwaniu sensacji zbyt bardzo odbiega od prawdy. Ze względu na brak profesjonalizmu redaktorów speedway.info.pl nie zamierzamy z tym serwisem dłużej w jakiejkolwiek formie współpracować."

    Sebastian Woronowicz
    Pecyna Speedway Team
    "
    i co na to nie jaki Martio (ten pan zalozyl juz
    kilka porfili na forum SB i jak dla mnie to
    wedlug regulaminu jest ban ;]) znany jako Marcin
    Lewandowski <lol>??? nic do powiedzenia?
    czy moze zaraz nam sie w pisze i doda swoja
    pseudo-sygnature w ktorej po raz kolejny bedzie
    reklamowac dziennik LOL ;]

    kolejna porazka SI.pl

    przypomne ze wczesniej tez byla tania sensacja
    wowczas to chodzilo o firme REAL z Torunia ze
    niby komus placila...
    ale dokladnie juz nie pamietam o co chodzilo
    ale bylo o tym glosno ;]

    pozdro. ;]

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAMINEK
    Nie możesz się wypowiadać w taki sposób o jednej i drugiej sprawie kiedy nie uczestniczyłeś w rozmowie i nie wiesz jak było w rzeczywistości. Ja słyszałem wypowiedzi zawodników podczas meczu Lotos-Włókniarz i wypowiedź Pecyny i pewne jest to, że obydwie rzeczy nie powinne być opublikowane. Natomiast czy jest to wymysł Marcina czy coś więcej to pozwól, że nie Tobie będzie dane to oceniać. Naprawdę nie znasz tej sprawy tak dobrze jak ja i możesz mi wierzyć, że w swojej opinii troszkę się jednak mylisz.

    Druga sprawa jest taka, że post o zmianie obywatelstwa Krzyśka niepotrzebnie się ukazał na forum w takiej formie, w jakiej był. W ogóle niepotrzebnie był na forum! Nie wiem jednak na jakiej podstawie ktoś ocenia w związku z tym e-dziennik Speedway.Info.pl?!? Przeciez nic takiego nie miało miejsca na łamach tego pisma! Artykuły które się okazały na łamach dziennika zostały dokładnie przedyskutowane zarówno z samym Krzyśkiem, jak i jego managerem i nic nie ma tam nieprawdziwego. Zresztą szef teamu obiecał wyjaśnić całą sprawę i zobaczymy, czy przypadkiem niektórym nie będzie wówczas głupio. Oświadczenie o braku profesjonalizmu było opublikowane po tym, jak jakiś idiota (inaczej nie umiem określic tego człowieka) poinformował zawodnika, że w e-dzienniku pisane są jakieś bzdury. Nie zostało to jednak przez team sprawdzone, a tak jak juz wcześniej pisałem, okazało się to nieprawdą i potwierdziło to tylko fakt nieuczciwego działania z czyjejś strony, mającego na celu skłócenie Marcina i reszty redakcji z Krzysztofem oraz ukazania w złym świetle e-dziennika i całej redakcji Speedway.Info.pl. Czy to jest w porządku?!?

    Chciałbym poinformować wszystkich, że team Krzyśka i portal Speedway.info.pl poszerzają właśnie współpracę. I to niech służy jako najlepszy argument "nierzetelności" tej redakcji. Jak by komus było mało, to oświadczenie teamu na temat całej sprawy myślę że rozwieje wszelkie wątpliwości i zakończy wreszcie ten temat.

    Ja natomiast kończąc swoja wypowiedź chce napisać, że odcinam się zupełnie od pisania skandali i sensacji. Uważam to za sprzeczne w zawodzie dziennikarza sportowego. Ze swojej strony mam nadzieję, że to co się ukazało o Krzyśku na forum, było ostatnim takim posunięciem ze strony szefa portalu, zarówno na forum, jak i w samym dzienniku.

    Pozdrawiam serdecznie.
    ARTUR

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    O co chodzi z tym obywatelstwem?

    Nie znam sprawy, ale dziwne wydaje mi się to, że Pecyna chciałby kiedykolwiek zmienić obywatelstwo, bo nie jest to chyba takie proste...Pokażcie mi cywilizowany kraj który da mu obywatelstwo od ręki. Dla tego nie znając sprawy dziwie się że ktoś mógł z takim pomysłem wyskoczyć...Chyba że dzieją się tu rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    ale dokladnie juz nie pamietam o co chodzilo
    ale bylo o tym glosno ;]
    Ja natomiast pamietam, ze chodzilo o to, ze niby bracia
    Terleccy mieli zaproponowac dwom zawodnikom Lotosu Gdansk
    (bodajze Fajferowi i Cieslewiczowi) odpuszczenie meczu
    barazowego ze Startem Gniezno, a pieniadze na to mialby dac
    Real. Zadyme tez pamietam, bo to ja ja osobiscie
    rozpetalem. Z Andrzejem Terleckim mam kontakt
    dzieki jednemu z kolegow z radia, ktory sie z nim juz jakis
    czas zna. W kazdym razie pan Andrzej najpierw sie
    rozesmial, a potem z wielka checia udzielil mi wywiadu,
    ktory ukazal sie lamach Przegladu Zuzlowego.

    Podobna zreszta byla sytuacja z odpowiedzia na felieton
    niejakiego Bartosza Piechaczka, ktory pisal, ze w Tarnowie
    tasma nie dzialala, bo w powietrzu unosil sie kurz.
    Odpowiedzia ta byl wywiad ze Szczepanem Bukowskim. Oj mial
    wtedy prezes Unii polewe i wcale mu sie nie dziwie, bo
    takich glupot jak w tamtym felietonie na temat dzialania
    tasmy startowej i polewaczki, to jeszcze nie czytalem.
    Jakbym dobrze poszukal, to pewnie bym oba nagrania u siebie
    w radiu znalazl. Oczywiscie tu z Sydney nie znajde nic. :P

    Podobny numer byl z portalem www.totalspeedway.com , ktorzy
    napisali, ze Maciek Kuciapa mialby w tym sezonie odbyc
    roczna karencje. I zapewniam, ze zawodnikowi bardzo sie to
    nie spodobalo.

    Pamietam rowniez, jak jeden ze znajomych dziennikarzy
    opowiadal mi, jak to do Piotrka Winiarza podszedl chlopak z
    jakiegos portalu (mniejsza o nazwe) i chcial z nim robic
    wywiad. A zaczal go od slow : "Piotrek, dales d...". :P Sam
    zawodnik powiedzial, ze w tym momencie zakonczyl rozmowe,
    ale opowiesc o tym wydarzeniu po dzis krazy w rzeszowskich
    kregach. :)

    D.J.

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    DAMINEK
    Nie możesz się wypowiadać w taki sposób o jednej i drugiej sprawie kiedy nie uczestniczyłeś w rozmowie i nie wiesz jak było w rzeczywistości. Ja słyszałem wypowiedzi zawodników podczas meczu Lotos-Włókniarz i wypowiedź Pecyny i pewne jest to, że obydwie rzeczy nie powinne być opublikowane.
    i co z tego ze slyszales ich wypowiedzi!?!?!
    powiedz mi co z tego!?!?! NIC!

    zlapales panow Terleckich za reke jak dawali kase?
    z pewnoscia nie...
    wiec takie bzdrune gadanie zawodnikow jest niczym...

    chcieliscie byc chyba internetowym
    wydaniem Super Expressu ;] ...

    pozdro. ;]

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znam sprawy, ale dziwne wydaje mi się to, że Pecyna chciałby kiedykolwiek zmienić obywatelstwo, bo nie jest to chyba takie proste...Pokażcie mi cywilizowany kraj który da mu obywatelstwo od ręki. Dla tego nie znając sprawy dziwie się że ktoś mógł z takim pomysłem wyskoczyć...Chyba że dzieją się tu rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia.
    Krzysiek nie chciał zmienić obywatelstwa, tak sobie tylko walnął że ciekawy jest co by było gdyby został Szwedem i ciekaw był jak by go tam traktowali jako Szweda. Powiedział, że to oburzającece jak się traktuje u nas krajowych zawodników i obcokrajowców (czy cwaniaków typu Holta). Zastanawiał się nad zmianą obywatelstwa ale było to zwykłe gdybanie, które kazdemu zdarza się na codzień. Jeśli by to Marcin napisał w ten sposób nie było by sprawy, natomiast zrobił z tego sensację i to było przyczyna całego tego zamieszania.

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale dokladnie juz nie pamietam o co chodzilo
    ale bylo o tym glosno ;]
    Ja natomiast pamietam, ze chodzilo o to, ze niby bracia
    Terleccy mieli zaproponowac dwom zawodnikom Lotosu Gdansk
    (bodajze Fajferowi i Cieslewiczowi) odpuszczenie meczu
    barazowego ze Startem Gniezno, a pieniadze na to mialby dac
    Real. Zadyme tez pamietam, bo to ja ja osobiscie
    rozpetalem. Z Andrzejem Terleckim mam kontakt
    dzieki jednemu z kolegow z radia, ktory sie z nim juz jakis
    czas zna. W kazdym razie pan Andrzej najpierw sie
    rozesmial, a potem z wielka checia udzielil mi wywiadu,
    ktory ukazal sie lamach Przegladu Zuzlowego.

    D.J.
    Panie Dominiku, pomylił pan dwie sprawy.
    To nie bracia Terleccy tylko JAG zaproponował (podobno)braciom Cieślewiczom i Adamowi Fajferowi odpuszczenie meczu ze Startem Gniezno. Otwarcie powiedział o tym jeden z byłych już zawodników GKS-u, a wszystko jest zarejestrowane na taśmie i zostawione w archiwum do dziś. Niepotrzebnie to wyszło na jaw i z tym się zgadzam w 100%, natomiast czy jest to prawda czy nie wiedzą już tylko sami zawodnicy i działacze z Gniezna z panem Grajewskim na czele. Jeszcze jedno, ja się pod tym nie podpisuje i wcale nie mówie że wszystko co powiedzieli zawodnicy na ten temat jest to prawdą. Próbuje tylko uzmysłowić niektórym, że nie są to sprawy wyssane z palca przez Marcina.

    Jeśli chodzi natomiast o mecz z Włokniarzem to jeden z żużlowców tuż przed spotkaniem powiedział, że wszycy muszą się sprzężyć i wygrać bo jeśli będą prowadzić po 13 biegu to wówczas mają dostać specjalną premię od jednego ze sponsorów. Premię tą mieli przekazać podobno bracia Terleccy. Gdzies między wierszami padła także nazwa Real. Jeśli to nie prawda wówczas pretensje za ukazanie się takiej informacji panowie Terleccy powinni mieć do zawodnika, który tak sie wypowiedział, a nie do dziennikarza, który tylko to opublikował i miał do tego pełne prawo, prawda? Po raz kolejny taśma z ta wypowiedzą jest przecież do sprawdzenia.

    Ja byłem uczestnikiem tych wydarzeń i powiem szczerze, że są one bardzo kontrowersyjne. Z tego względu nigdy bym tego nie opublikował. Do tego nie pozwoliły by mi na to moje poglądy dziennikarskie, bo uważam że dziennikarz sportowy nie powinien zajmować się skandalami i sensacjami. W tym względzie nie popieram więc Marcina, jednak jeśli już zdecydował się na publikacje tego wszystkiego, to zapewniam że ma argumenty na swoją obronę i nie pisał o czymś, co sobie wymyślił tylko i wyłacznie w swojej głowie (co sugerują niektórzy).

    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAMINEK
    Nie możesz się wypowiadać w taki sposób o jednej i drugiej sprawie kiedy nie uczestniczyłeś w rozmowie i nie wiesz jak było w rzeczywistości. Ja słyszałem wypowiedzi zawodników podczas meczu Lotos-Włókniarz i wypowiedź Pecyny i pewne jest to, że obydwie rzeczy nie powinne być opublikowane.
    i co z tego ze slyszales ich wypowiedzi!?!?!
    powiedz mi co z tego!?!?! NIC!

    zlapales panow Terleckich za reke jak dawali kase?z pewnoscia nie...
    wiec takie bzdrune gadanie zawodnikow jest niczym...

    chcieliscie byc chyba internetowym
    wydaniem Super Expressu ;] ...

    pozdro. ;]
    Nie złapałem i jeśli znalazłeś w mojej wypowiedzi stwierdzenie, że obwiniam braci Terleckich to jesteś w błędzie. Nie wiem gdzie leży prawda i Ty także tego nie wiesz, więc nie pisz że to co było opublikowane było nieprawdą.

    Natomiast dziennikarz ma pełne prawo opublikować każdą wypowiedź zawodnika, jeśli ma ja na taśmie i ma na to zgodę. I to Marcin zrobił. Jeśli cała sprawa jest nieprawdą to dlaczego do niego kierowane sa pretensje? Tego nie rozumiem. Nie jest przecież autorem tej wiadomości tylko pośrednikiem pomiędzy zawodnikiem a opinią publiczną.

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ArturMarys

    Druga sprawa jest taka, że post o zmianie obywatelstwa Krzyśka niepotrzebnie się ukazał na forum w takiej formie, w jakiej był. W ogóle niepotrzebnie był na forum! Nie wiem jednak na jakiej podstawie ktoś ocenia w związku z tym e-dziennik Speedway.Info.pl?!?
    Pytasz skąd wzięła się ocena dziennika? Odpowiem Ci jako nie admin a jako użytkownik tego forum.
    Otóż nie można chyba ukryć związku osoby użytkownika Martio z e-dziennikiem.
    W tej konkretnej sprawie jak zauważysz w zamkniętym wątku pod tekstem znalazł się podpis i cała "litania reklamowa" Speedway.Info.pl...
    jak więc nie dziwić się tym, którzy łączą powyższe fakty?
    Cały podpis Speedway.Info.pl uznaliśmy jako administratorzy forum za tzw. pseudosygnaturę (będącą w sprzeczności z regulaminem) i uzytkownika Martio wyraźnie ostrzegliśmy, wykasowujac jednocześnie tenże "dodatek".

    Wyczuwalna w zacytowanym przeze mnie fragmencie wypowiedzi pretensja adresowana zatem powinna być bardziej do autora feralnego wpisu niż do gości i użytkowników tego forum którzymaja prawo do własnej niczym nie obciążonej interpretacji mających wówczas miejsce zdarzeń.
    A że forum jest ogólnopolskie i mające bardzo szerokie grono odbiorców to powinno zmusić do zastanowienia się przed napisaniem czegokolwiek kontrowersyjnego.

    Zatem podsumowując, prosze nie dziwić sie ze swojej strony, iż użytkownicy i goście forum tak zinterpretowali pewien splot zdarzeń. To ich prawo na tym forum, a odpowiedzialność za skutki ponosi nie czytający a piszący.
    Tyle ode mnie jako częstego użytkownika tegoż forum.

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Startos
    Rozumiem Cię. Tylko zastanawia mnie jedno, dlaczego ktoś napisał, że w e-dzienniku piszę się bzdury na podstawie postu na forum. Gdyby ta informacja o Krzyśku była napisana w dzienniku, to OK. Natomiast była napisana na forum prywatnie i stwierdzenie o braku rzetelności całej redakcji jest w tym przypadku nie ma miejscu wg. mnie. Jak sądzisz?

    Natomiast co do tych sygnatur itp. to się z Tobą w pełni zgadzam. Także w kwestii zastanwienia się nad tym co i gdzie się publikuje. Myślę, że Marcin wyciągnął wnioski z tego, co się stało i już takie zachowanie nie będzie miało miejsca.

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może się mylę, ale tytuł wątku brzmi :
    "Przegladzuzlowy zawodzil czasem ale po \"remoncie\" jest słabszy.":P

    Chyba troszkę rozmowa nie na temat, ale co tam:P. Jeśli chodzi o ludzi z speedwayinfo, to ja uważam, gdyby ten gościu napisał wątek pod nazwą "Złe traktowanie Polaków w Szwecji, ustosunkowanie Pecyny"(II część niekoniecznie...), to ten wątek by mógł być dosyć ciekawy i wzbudziłby burzliwą dyskusję... Te sygnaturki ludzi z SI są naprawde żenujące... Jak to taki ciekawy portal, to jego administrator by mógł wykupić SU jak mu tak bardzo zależy na reklamie ech...

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Startos
    Rozumiem Cię. Tylko zastanawia mnie jedno, dlaczego ktoś napisał, że w e-dzienniku piszę się bzdury na podstawie postu na forum. Gdyby ta informacja o Krzyśku była napisana w dzienniku, to OK. Natomiast była napisana na forum prywatnie i stwierdzenie o braku rzetelności całej redakcji jest w tym przypadku nie ma miejscu wg. mnie. Jak sądzisz?

    Natomiast co do tych sygnatur itp. to się z Tobą w pełni zgadzam. Także w kwestii zastanwienia się nad tym co i gdzie się publikuje. Myślę, że Marcin wyciągnął wnioski z tego, co się stało i już takie zachowanie nie będzie miało miejsca.
    Ja nie chcę tu stawć się stroną dyskusji, ale musisz zauważyć, że podpis pod postem, tudzież informacje w profilu Martio sugestywne były. I nie mozna w tym momencie mówić o prywatnosci wpisu.
    Oczekujemy od sędziów, polityków godnej postawy w życiu publicznym oraz w życiu prywatnym. To samo w mojej opinii tyczy się dziennikarzy. Prywatność wpisu musi mieć korektę na fakt reprezentowania konkretnego tytułu.
    To moje prywatne zdanie o charakterze wpisu.
    Tłumaczenie się autora, że to miał być początek jakiejs całości oznacza brak zrozumienia istoty tegoż forum... to nie biuletyn ogłoszeniowy. Wpisywane posty są przeglądane pod kątem regulaminu przez sprawnie działającą "machinę". Brak dostosowania się do reguł oznaczał koniec żywota tegoż wątku, a takze odpowiedni odbiór czytelników forum.

    A reakcja zawodnika - jego prawo, jego wnioski, oparte na jego przesłankach. Nie wnikam.

    Tyle w tej sprawie z mojej strony.


  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co już ciągnąć tego wątku. Sprawa została wyjaśniona na linii Krzysiek - Marcin i to najważniejsze.

    A pozatym, jak słusznie zauważył Speedi, wątek dotyczy Przeglądu Żużlowego a nie Krzysztofa Pecyny i Speedway.Info.pl.

    Pozdrawiam
    ARTUR

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Panie Dominiku, pomylił pan dwie sprawy.
    To nie bracia Terleccy tylko JAG zaproponował (podobno)braciom Cieślewiczom i Adamowi Fajferowi odpuszczenie meczu ze Startem Gniezno. Otwarcie powiedział o tym jeden z byłych już zawodników GKS-u, a wszystko jest zarejestrowane na taśmie i zostawione w archiwum do dziś. Niepotrzebnie to wyszło na jaw i z tym się zgadzam w 100%, natomiast czy jest to prawda czy nie wiedzą już tylko sami zawodnicy i działacze z Gniezna z panem Grajewskim na czele. Jeszcze jedno, ja się pod tym nie podpisuje i wcale nie mówie że wszystko co powiedzieli zawodnicy na ten temat jest to prawdą. Próbuje tylko uzmysłowić niektórym, że nie są to sprawy wyssane z palca przez Marcina.
    Calkiem mozliwe. Moze troche sprawe pomylilem, ale
    pamietam, ze cos tam bylo z bracmi Terleckimi, bo tej
    sprawy sie czepilem. Bylo to juz tak dawno temu, ze po
    prostu dokladnie nie pamietam i moglem cos
    pokrecic. Potem jeszcze bylo cos, ze po moim
    felietonie czy wywiadzie z panem Terleckim
    nagle zmienila sie tresc artykulu na
    speedway.info.pl. Powstal w zwiazku z tym
    felieton "Znikajace slowa", ktory zapewne
    jest gdzies w archiwum PZ lub moim.

    A co do Przegladu Zuzlowego - tak naprawde kryzys tego
    portalu jest widoczny i tylko zal mi sie robi, kiedy to
    widze. Kiedys byly wielkie plany, zamierzenia, ale wszystko
    sie sypnelo. Czy mozna to odbudowac? Pewnie ze mozna.
    Zalezy to od wielu czynnikow, ale przede wszystkim na
    odbudowie redakcji podobnej do tej jeszcze sprzed roku,
    dopoki ktos nie wpadl na fatalny (nie boje sie uzyc tego
    okreslenia) pomysl, aby sprobowac nawiazac wspolprace ze
    Sportowymi Faktami. Od tego momentu zaczelo sie dziac
    zle.

    D.J.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A co do Przegladu Zuzlowego - tak naprawde kryzys tego
    portalu jest widoczny i tylko zal mi sie robi, kiedy to
    widze. Kiedys byly wielkie plany, zamierzenia, ale wszystko
    sie sypnelo. Czy mozna to odbudowac? Pewnie ze mozna.
    Zalezy to od wielu czynnikow, ale przede wszystkim na
    odbudowie redakcji podobnej do tej jeszcze sprzed roku,
    dopoki ktos nie wpadl na fatalny (nie boje sie uzyc tego
    okreslenia) pomysl, aby sprobowac nawiazac wspolprace ze
    Sportowymi Faktami. Od tego momentu zaczelo sie dziac
    zle.

    D.J.
    a źle nie zaczelo sie dziac jak kasy
    zabraklo dla tych najlepszych dziennikarzy?

    przeciez jak przestaliscie placic to kilku
    najlepszych odeszlo i wowczas zaczelo sie
    wszystko sypac....

    kasa kasa kasa $$$$$$$ :)

    pozdro. ;]

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    a źle nie zaczelo sie dziac jak kasy
    zabraklo dla tych najlepszych dziennikarzy?

    przeciez jak przestaliscie placic to kilku
    najlepszych odeszlo i wowczas zaczelo sie
    wszystko sypac....
    Echh, Daminek. Nie chce wszystkiego tu mowic,
    ale po nawiazaniu wspolpracy ze Sportowymi
    Faktami jakas tam kasa dla niektorych (m.in.
    dla mnie) miala byc. Niestety, do dzis nie
    zobaczylem jej na oczy, a minelo od tego czasu
    dobrze ponad pol roku. Malo tego - dowiedzialem
    sie, ze bez konsultacji ze mna zmieniono
    warunki mojej wspolpracy i to wlasnie dlatego
    podjalem decyzje o rezygnacji ze wspolpracy
    z portalem. Pozostale sprawy byly drugoplanowe.

    O co mi jednak chodzi - po zmianie administratora
    na osobe ze Sportowych Faktow (pozwole sobie nie
    ujawnic o kogo chodzi, bo go lubie) nagle portal
    przegladzuzlowy.pl doznal mnostwo uszkodzen. Przede
    wszystkim stracilismy niemal wszystkie newsy z
    czerwca 2003, nie dzialaly niektore paski i opcje
    na portalu. Wygladalo to tak, jakby ktos tam
    zrobil wielki miszung badz tez nie mial wielkiego
    pojecia o tym, co naprawde robi. Dotarly do nas
    bardzo niepokojace wiesci z dzialu "Dla
    Wtajemniczonych", ze SF.pl chca po prostu
    wykorzystac te wspolprace z nami do zniszczenia
    nas. Takie byly nasze odczucia wtedy, zaczely sie
    nieporozumienia, posadzenia i musze przyznac, ze
    nawet dzis, wiele miesiecy po wszystkich tych
    wydarzeniach moje osobiste odczucia sie nie zmienily.
    Sorki, koledzy ze Sportowych Faktow, zaznaczam
    jednak, ze to moje prywatne podejrzenia i odczucia
    na podstawie tego, co sie wtedy dzialo. Tak naprawde
    zadnych dowodow nie mam, a wszystko moglo byc
    nieszczesliwym zbiegiem okolicznosci.

    Od czasu zerwania wspolpracy z SF.pl naczelna
    Ania wraz z adminem Kasią robia wszystko, aby
    ten portal naprawic. Wiem, ze wciaz wymaga on
    wielu napraw i pamietam, ze stronka miala byc
    calkowicie przebudowana. Nie znam niestety
    obecnych planow PZ, ale jak to powiedziales
    Daminek - glownym tematem jest kasa. Niestety,
    wszyscy szefowie portali internetowych o zuzlu
    wiedza doskonale, ze to glowny problem. W Polsce
    jeszcze nie zrozumiano, ze internet jest doskonalym
    miejscem do reklamowania sie i dlatego ciezko
    jest pozyskac reklamodawce dla portalu.

    Osobnym problemem wielu portali (nie tylko PZ)
    jest, ze redakcja liczy np. 30 osob, a pisze z
    tego regularnie np. tylko 7. W PZ mielismy
    korespondenta z kazdego miasta, a jednak czasami
    wystarczylo mi zadzwonic do tego czy owego dzialacza
    badz zawodnika i nagle okazywalo sie, ze mialem
    informacje szybciej od innych wspolpracownikow.
    Podobnie jest na innych portalach. Np. na SF.pl
    bardzo cenna jest praca Adama Zasimowicza, ktory
    pisze regularnie na tematy, ktore sa jego zadaniem.
    Ale jak to jest np. ze newsy z Lublina pisze Mrucky,
    ktory przeciez jest z Rzeszowa. Na PZ swego czasu
    doszlo do tego, ze pisalem korespondencje z Rzeszowa,
    Krakowa, Lodzi, Lublina, Gniezna, Gdanska, Rawicza
    i jeszcze zza granicy. Dlaczego? Bo albo z tych
    miast nie bylo korespondentow, albo tez ktos byl,
    ale pisal laskawie raz na miesiac i to jeszcze
    informacje, ktora inne portale mialy trzy dni
    wczesniej.


    Zaznaczam, ze caly ten tekst to moje prywatne
    odczucia jako bylego zastepcy naczelnej PZ. Czasy
    PZ wspominam jednak bardzo mile, cenie sobie wielu
    ludzi, ktorych dzieki temu portalowi poznalem.
    Szkoda tylko, ze wszystko skonczylo sie takim
    zgrzytem. Bo nie czaruje sie - watpie, ze te
    kase kiedykolwiek odzyskam.

    Regards from Sydney
    D.J.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    nio to widze ze ja jak dziennikarz FAKTU
    albo Super Expressu wyciagnelem cala prawde
    z Dextera na temat ostatnich miesiecy na PZ :)

    pozdro. ;]

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    nio to widze ze ja jak dziennikarz FAKTU
    albo Super Expressu wyciagnelem cala prawde
    z Dextera na temat ostatnich miesiecy na PZ
    Buhahahaha, normalnie mnie tym rozbroiles. :P

    To sa raczej moje subiektywne odczucia. Prawdy
    pewnie nigdy nie poznamy. Jestem tylko jednego
    na sto procent pewien - nie zobaczylem po dzis
    swojej kasy i wlasnie z tego powodu jest mi
    najbardziej przykro. Ale redakcji PZ zycze
    wszystkiego najlepszego i powrotu do dawnej
    swietnosci.

    D.J.

  25. Powrót do góry    #160
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2003
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również przyłączam się do życzeń Dextera. Niestety z powodów podobnych do Dominika zostałem zmuszony opuścić PŻ a to głównie dlatego , że do tego interesu sporo dokładałem . Teraz przede mną większe plany dlatego nie moge sobie na to pozwolić. Co do spraw technicznych oraz współpracy z SF.pl się nie wypowiem gdyż nie jestem w te sprawy wtajemniczony

    Pozdrawiam
    Maciek Simionkowski

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Pieniadze to nie wszystko...
    jakbyscie chcieli wiedziec....

  27. Powrót do góry    #162
    Super Typer FTSL Awatar hellraiser
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pieniadze to nie wszystko...
    ...ale wszystko bez piniedzy to ch*j

    hellraiser

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Pieniadze to nie wszystko...

    --------------------------------------------------------------------------------


    ...ale wszystko bez piniedzy to ch*j
    tyle ze nie musisz dostawac kasy za to co lubisz robic

    chyba ze robisz to dla kasy a to ze czerpiesz z tego przyjemnosc to tylko "efekt uboczny"

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    chyba ze robisz to dla kasy a to ze czerpiesz z tego przyjemnosc to tylko "efekt uboczny"
    dokladnie o to mi chodzilo, co oman dokonczyl
    wiedzialem ze znajdzie sie taki madry, co
    no tym ch** napisze.

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Pieniadze to nie wszystko...

    --------------------------------------------------------------------------------


    ...ale wszystko bez piniedzy to ch*j
    tyle ze nie musisz dostawac kasy za to co lubisz robic
    ale na pewno jakas kase pakujesz w swoja robocizne
    zybi wiec zawsze jakies drobne na wydatki by sie
    przydaly co nie :P

    pozdro. ;]

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    ale na pewno jakas kase pakujesz w swoja robocizne
    zybi wiec zawsze jakies drobne na wydatki by sie
    przydaly co nie :P

    pozdro. ;]
    Oczywsicie ze tak, w to nie watpie
    no ale jest cos takiego jak akredytacje prasowe.
    Zalozmy ze bilet jest za 12 zlotych,
    czyli jesli co zuzel zostawimy se te 12 zlote
    to mamy na te drbne wydadtki.
    (o ile PZ wydaje akreytacje, nie wiem jak oni maja ;))

    Ale jesli kase daja to nikt chyba nie odmowi :)


    pzdrawiam

  32. Powrót do góry    #167
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    ale na pewno jakas kase pakujesz w swoja robocizne
    zybi wiec zawsze jakies drobne na wydatki by sie
    przydaly co nie :P

    pozdro. ;]
    Oczywsicie ze tak, w to nie watpie
    no ale jest cos takiego jak akredytacje prasowe.
    Zalozmy ze bilet jest za 12 zlotych,
    czyli jesli co zuzel zostawimy se te 12 zlote
    to mamy na te drbne wydadtki.
    (o ile PZ wydaje akreytacje, nie wiem jak oni maja ;))

    Ale jesli kase daja to nikt chyba nie odmowi :)


    pzdrawiam
    12 zl ;p to troche malo :P

    za prad, za neta, eksploatacja kompa :P,
    eksploatacja dykatfonu itd. ;]

    pozdro. ;]

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    12 zl ;p to troche malo :P

    za prad, za neta, eksploatacja kompa :P,
    eksploatacja dykatfonu itd. ;]

    pozdro. ;]
    A w sqad ekspleatacji kompa wchodzi :
    Monitor cos sie czeeesto psuje :P
    Dysk bo za mały :P
    Co chwile ISDN czy inne g**no sie psuje :P
    Jak ktoś ma łacze z telefonem to i za telefon trza płacić :P
    Wiesza sie ... resetujesz ... i dalej wisi - naprawka :P

    itd.itp. :P

    To 12 zł raczej nie wystarczy :) A do tego jeszcze trza cos przy kompie wcząchnąć , co niee ?? ;);)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ale jesli kase daja to nikt chyba nie odmowi
    ano znalazł się taki jeden głupi co odmówił hehe

  35. Powrót do góry    #170
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli jestescie przy skladach personalnych to polecam zobaczyc dzisiejszy numerek dziennika (wiadomo o co chodzi), jest tam zaprezentowana cala redakcja tego dziennka (maja nawet fajna ekipe) i sa fajne zdjecia z quadow. Super sprawa musze sobie kupic taka maszynke i pociwiczyc w slaskich lasach jazde.

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Paweł jak masz z 8 tysiaczków to możesz sobie kupić ;)

  37. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Pieniadze to nie wszystko...
    jakbyscie chcieli wiedziec....
    Moze i nie wszystko, ale bez nich nie da zyc.
    Poza tym dla mnie dziennikarstwo jest zawodem,
    z ktorego sie utrzymuje. Dla Ciebie tylko hobby.
    To taka podstawowa roznica miedzy nami.

    D.J.

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jest znowu z tym przegladem?Ile mozna strone aktualizowac?!

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Co jest znowu z tym przegladem?Ile mozna strone aktualizowac?!
    trzeba tylko chciec:P
    dla chcacego nic trudnego :D:P

  40. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Poziom internetowego dziennikarstwa w Polsce jest wysoki, jednak część dziennikarzy w poszukiwaniu sensacji zbyt bardzo odbiega od prawdy. Ze względu na brak profesjonalizmu redaktorów speedway.info.pl nie zamierzamy z tym serwisem dłużej w jakiejkolwiek formie współpracować."

    Sebastian Woronowicz
    Pecyna Speedway Team
    "

    w dzisiejszym dzienniku jest odp. na text wyzej:P

    W dniu 25 lutego na łamach "Sportowych Faktów" ukazało się oświadczenie managera Krzysztofa Pecyny, p. Sebastiana Woronowicza, które m.in. informowało, że "Ze względu na brak profesjonalizmu redaktorów speedway.info.pl nie zamierzamy z tym serwisem dłużej w jakiejkolwiek formie współpracować".

    Manager Krzysztofa Pecyny otrzymał niepełne informacje i stąd takie oświadczenie. Jednak zapewniamy, że współpraca z Krzysztofem Pecyną nadal jest podtrzymana, a nawet rozszerzona. Manager i sam zawodnik cenią sobie nasz dziennik e-mail. Nasi reporteży będą fotografować zawodnika gdańskiego Wybrzeża na krajowych arenach żużla. Fotki będą publikowane na oficjalnej stronie WWW zawodnika.
    pozdro. ;]

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety aby wiedziec jak jest naprawde trzeba po porstu w tym siedziec, lub to przezyc. Jasiek pewnie wie o czym mowie, a ludzie z boku moga tylko gdybac, wszystko wydaje sie takie latwe, a kasa nawet jesli sie nie placi redaktorom potrzebna jest aby utrzymac portal czy jak w moim przypadku dziennik e-mail. Jedna sosba z tym sobie nie poradzi do tego jest potrzebna zgrana paczka oraz pozytywne nastawienie redakcji.

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    niestety aby wiedziec jak jest naprawde trzeba po porstu w tym siedziec, lub to przezyc. Jasiek pewnie wie o czym mowie, a ludzie z boku moga tylko gdybac, wszystko wydaje sie takie latwe, a kasa nawet jesli sie nie placi redaktorom potrzebna jest aby utrzymac portal czy jak w moim przypadku dziennik e-mail. Jedna sosba z tym sobie nie poradzi do tego jest potrzebna zgrana paczka oraz pozytywne nastawienie redakcji.
    Lukraf - potrzeba przede wszystkim ludzi POWAZNYCH
    i OBOWIAZKOWYCH. Z doswiadczenia wiem, ze na portalu trafia
    sie np. 5 czy 6 takich osob, a reszta pisze "na sztuke".
    Placisz czy nie - im sie i tak nie chce. A niektorzy jak
    cos napisza, to idzie sie tylko zalamac - nad stylem,
    kompozycja i przede wszystkim rzetelnoscia. Sa tacy, ktorzy
    na zwrocenie uwagi reaguja buntem i przeciwko Tobie
    podburzaja redakcje (przez grzecznosc nie wymienie, o
    ktorego bylego wspolpracownika PZ chodzi). Inni po prostu
    podchodza do tego w sposob nastepujacy: "gadaj zdrow, a ja
    i tak mam Cie gdzies". O problemie portali pisze takze na
    PZLD Roman Chyla i ma sporo racji. Pisalem o podobnej
    rzeczy takze i jak w felietonie "Zrodlo: informacja
    wlasna". Lamanie zasad i prawa prasowego tez jest na
    portalach nagminne, bo tez ludzie uwazaja, ze czytelnicy sa
    glupi i nie czytaja zagranicznych stron internetowych.

    D.J.

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej ale ten przeglad jaki jest to niech będzie ale będzie, a mi od godziny wyskakuje tylko to:
    Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
    Błšd spowodowany przez wyrażenie: select id, from_unixtime(czas, '%y/%m/%d %H:%i')as czas, klub1, tytul, substring(tekst, 1, 350) as tekst, autor, mail from pz where (klub1 not in ('wywiady', 'wyniki', 'felietony') or klub2 = 'index') order by czas desc limit 0, 15

  44. Powrót do góry    #179
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojej ale ten przeglad jaki jest to niech będzie ale będzie, a mi od godziny wyskakuje tylko to:
    Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
    Błšd spowodowany przez wyrażenie: select id, from_unixtime(czas, '%y/%m/%d %H:%i')as czas, klub1, tytul, substring(tekst, 1, 350) as tekst, autor, mail from pz where (klub1 not in ('wywiady', 'wyniki', 'felietony') or klub2 = 'index') order by czas desc limit 0, 15
    No niestety chyba PŻ znowu ma jakies problemy :(.
    Wogole po tej przerwie technicznej cala szata graficzna stala sie bardzo niewyrazna i nieestetyczna. Ake to tylko moje spostrzezenia :).

  45. Powrót do góry    #180
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ojej ale ten przeglad jaki jest to niech będzie ale będzie, a mi od godziny wyskakuje tylko to:
    Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
    Błšd spowodowany przez wyrażenie: select id, from_unixtime(czas, '%y/%m/%d %H:%i')as czas, klub1, tytul, substring(tekst, 1, 350) as tekst, autor, mail from pz where (klub1 not in ('wywiady', 'wyniki', 'felietony') or klub2 = 'index') order by czas desc limit 0, 15
    No niestety chyba PŻ znowu ma jakies problemy :(.
    Wogole po tej przerwie technicznej cala szata graficzna stala sie bardzo niewyrazna i nieestetyczna. Ake to tylko moje spostrzezenia :).
    i ogolnie dlugo sie laduje:)
    nawet na NEOSTRADZIE :)

    pozdro. ;]

Strona 4 z 104 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •