Strona 39 z 104 PierwszyPierwszy ... 2937383940414989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1711
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ulala, widzę jakąś wojenke na lini Przegladzuzlowy - sportowefakty :D hehe śmiac sie chce :D

  2. Powrót do góry    #1712
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Wojdakow wymiata <respect>

    Ciekawe, jak zatytułują materiał po finle IMŚJ. Może IMEJ?

  3. Powrót do góry    #1713
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.interia.pl/news/gollob-na-podium,1177840

    11. Rune Holta (Norwegia) 6 (0,1,0,2,3)

  4. Powrót do góry    #1714
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja mam takie pytanko... do kiedy sportowefakty.pl będą wersją BETA?

  5. Powrót do góry    #1715
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

    całe szczęście , że zawody były w Częstochowie bo pewnie Ułamek by nie wszedł :)

  6. Powrót do góry    #1716
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Wspominam zaj******e gdańskich kibiców, lubię tu jeździć i tyle (śmiech)."

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/09/15/szkoda-ze-zakonczylem-kariere-bo-temu-panu-po-prawej-na-pewn/

    :)

  7. Powrót do góry    #1717
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    http://sport.onet.pl/
    Dla onetu Hokej i tenis stolowy są ważniejsze od pólfinalu speedway ekstraligi! Ale nic dziwnego , bo przecież 5 meczy PLH obejrzalo aż 3500 widzów!

  8. Powrót do góry    #1718
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze komentarze przy newsach na sf.pl moderuja niekiedy dzieci, ktore dodaja wypowiedzi w ktorych to albo sie wyzywa zawodnika/ow albo kibicow z danego miasta? Dzis po raz kolejny wyzywanie Mroczki w newsie o DMSJ, wczesniej Kosciechy, a gdy chcialem dodac komentarz pod newsem o Ostrowie(przyslanie slabszego skladu) poddajacy w watpliwosc obiektywizm redaktora, ktory go splodzil to nie ma go do dzisiaj...

    Czy da sie cos z tym zrobic, czy nadal dopuszczane beda komenty, majace chyba tylko na celu doprowadzenie do jakis "internetowych wojenek" pod newsami?

  9. Powrót do góry    #1719
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    wiesz. bluzgi krew pot i łzy.

    gladiatorzy newsowych aren

    gawiedź to lubi :D

  10. Powrót do góry    #1720
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach

  11. Powrót do góry    #1721
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    W końcu Falubaz to magia :D

  12. Powrót do góry    #1722
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    musiał wydarzyć straszny upadek krzyśka buczkowskiego, aby na gazeta.pl pojawiła się wiadomość dotycząca speedway'a. jako trzeci nius widnieje "Polski żużlowiec w śpiączce po koszmarnym wypadku". nie miałem dostępu do internetu w ciągu dnia, ale wątpię, aby na gazeta.pl była informacja o złocie naszych juniorów...ehhh

  13. Powrót do góry    #1723
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    ale wątpię, aby na gazeta.pl była informacja o złocie naszych juniorów...ehhh


    A jednak była, i to dość obszerna.

  14. Powrót do góry    #1724
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze komentarze przy newsach na sf.pl moderuja niekiedy dzieci, ktore dodaja wypowiedzi w ktorych to albo sie wyzywa zawodnika/ow albo kibicow z danego miasta? Dzis po raz kolejny wyzywanie Mroczki w newsie o DMSJ, wczesniej Kosciechy, a gdy chcialem dodac komentarz pod newsem o Ostrowie(przyslanie slabszego skladu) poddajacy w watpliwosc obiektywizm redaktora, ktory go splodzil to nie ma go do dzisiaj...

    Czy da sie cos z tym zrobic, czy nadal dopuszczane beda komenty, majace chyba tylko na celu doprowadzenie do jakis "internetowych wojenek" pod newsami?
    A komentarze tutaj to już jakaś parodia, chyba sami sobie piszą. Odpowiadając na posta powyżej - w komentarzach jest publikowane wszystko co nie zawiera choćby krztyny krytyki SF (kij z tym czy słusznej czy nie). Kiedyś był błąd w jakimś artykule czy newsie, napisałem o tym komentarz, który się nie pojawił, ale błąd wkrótce poprawiono

  15. Powrót do góry    #1725
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    ale wątpię, aby na gazeta.pl była informacja o złocie naszych juniorów...ehhh
    http://img218.imageshack.us/img218/1204/jzit0.jpg

    A jednak była, i to dość obszerna.
    ale mi chodziło o stronę główną gazeta.pl

  16. Powrót do góry    #1726
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    ale mi chodziło o stronę główną gazeta.pl
    Naturalnie od razu się domyśliłem, że o główną stronę ci chodzi, ale niestety autorytatywnie nie jestem w stanie powiedzieć czy info było czy też nie. Faktem jednak jest, że sport.pl jest portalem zależnym od gazeta.pl i czasem warto doń zajrzeć.
    Masz jednak rację, że na stronie tytułowej speedway najczęściej pojawia się przy okazji "sensacji" z ciemniejszej strony tego sportu. Warcaby, rzucanie lotką do tarczy czy też ciacha są przecież o wiele bardziej zajmujące (może robili jakieś badania ankietowe na ten temat). :)
    Łączę uścisk dłoni.

  17. Powrót do góry    #1727
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka, że ten news na sport.pl pojawił się tylko dlatego,że taki art.poszedł w lokalnym wydaniu Wyborczej (zresztą tytuł aż nadto to sugeruje, że to materiał do lubuskiego wydania GW). Gdyby nie to to gazeta.pl bylaby suchutka w zakresie żużelka...

  18. Powrót do góry    #1728
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Za to żerują na koszmarnym wypadku K. Buczkowskiego podkrślając jaki żużel jest brutalny i niebespieczny! Artykul utrzymywal się na stronie glównej caly dzień.
    Informacji na temat poprawy jego zdrowia już nie zamieszczają , co innego gdyby zmarl lub byl sparaliżowany do końca życia.

  19. Powrót do góry    #1729
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Informacji na temat poprawy jego zdrowia już nie zamieszczają
    Zamieścili, pewnie przejęli się krytyką na tym Forum :)


  20. Powrót do góry    #1730
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Wyborcza nie ma jako takiej centrali. Bazują na materiałach, które są publikowane w lokalnych dodatkach - od Warszawy po najmniejszy oddział.

    Jeżeli dziennikarze z lokalnych mutacji GW przygotują materiał o żużlu z perspektywy własnego miasta - nie ma on szans być zaakceptowany do głównego wydania.

    A jeżeli nawet ktoś z centrali zauważy ważny tekst ale w oddziale nie ma już autora, który mógłby materiał przerobić na potrzeby wydania ogólnopolskiego - sorry.

    Pretensje zatem do lokalnych dziennikarzy sportowych, którzy nie chcą wziąć na siebie obowiązku przygotowywania takich relacji. Za moich czasów Robert Wichrowski z Bydgoszczy i ja dbalismy o to, by takie materiały trafiały do osób odpowiedzialnych za redakcję głównego wydania. Obecnie w oddziałach GW chyba nie ma takich pasjonatów.

    Pzdr.

  21. Powrót do góry    #1731
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    czytaliście może artykuł na portalu sportfan autorstwa niejakiego Marka Bobakowskiego?

    'najciekawsze' cytaty:

    [...]Jak to możliwe, że żużel to tak niebezpieczna dyscyplina sportu? Wystarczy poznać motocykl i tor, aby wiedzieć, że ludzie, którzy decydują się na taki zawód są... szaleńcami. Bo jak inaczej nazwać kogoś, kto decyduje się wsiąść na maszynę, która pędzi niejednokrotnie z prędkością 100 km/h i nie dysponuje hamulcami, ani skrzynią biegów![...]

    [...]spory procent kibiców przychodzi tylko i wyłącznie ze względu na - uwaga! - wypadki.[...]

    [...]Żużel to rzeczywiście dyscyplina, która przyciąga wielu kibiców, których nie interesuje strona sportowa, a ludzki dramat[...]

    [...]często zawodnicy występujący na torze nie są dodatkowo ubezpieczeni! Wolą przeznaczyć pieniądze z kontraktu na wzmocnienie swojego sprzętu (bo to z kolei im daje przewagę nad rywalami i lepszy kontrakt - koło się zamyka) niż na zadbanie o siebie w razie wypadku.
    Znam wiele przypadków żużlowców, którzy wolą wydać kolejne pieniądze na nowy silnik niż na opłacenie ZUS-u (w większości wypadków sportowcy prowadzą po prostu działalność gospodarczą).[...]

    [...]Najlepsi zarabiają naprawdę wielką kasę, o wiele większą niż polscy piłkarze.
    "Jak wyjeżdżam na tor, to nie myślę o niebezpieczeństwie, o kibicach, o rywalach... Wiem, że każdy kolejny punkt daje kolejne zera na koncie bankowym i to jest dla mnie najważniejsza. A, że jest ryzyko? Bez niego nie ma kasy!"[...]


    całość tutaj

  22. Powrót do góry    #1732
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Właśnie chciałem wkleić ten link. Masakra ten tekst :/
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  23. Powrót do góry    #1733
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    debil

    autor tych wypocin jest poprostu debilem!

    Po tym widać jak sie zna:

    "Ponad 100km/h trzech rywali, śmiertelne wypadki, ostre starcia, wąski tor, żądza zwycięstwa i... brak hamulców! To właśnie jest żużel."

    A **** w F1, MotoGP, nie wiem sportach motorowo-wodnych to niby nie ma wypadków śmiertelnych? I tamci ludzie nie przychodzą oglądać zawodów tylko liczą aż się ktoś wypier...dzieli i zginie? Ja pier...papier.

    ŻENADA!!!

  24. Powrót do góry    #1734
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    autor tych wypocin jest poprostu debilem!
    i myślę, że na tym należy zakończyć dyskusję. Niepotrzebnie zrobiliśmy na forum reklamę tym wypocinom.

  25. Powrót do góry    #1735
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Masakra...
    http://www.sportfan.pl/artykul/3879/...rzymanki-wideo
    Co on chcę tym osiągnąć?
    I to na głównej stronie o2.pl:
    http://img213.imageshack.us/img213/4253/o2rb1.jpg

  26. Powrót do góry    #1736
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Zreszt±, ludzie uprawiaj±cy tę dyscyplinę nie s±... normalni. Nie chcę oczywi¶cie generalizować, ale Robert Dados, Rafał Kurmański, Łukasz Romanek - wszyscy popełnili samobójstwo."


    Jakim prawem ten ¶mieszny człowiek obraża żużlowców???
    Pytam się jakim???
    Rozmawiał kiedy¶ z Rafałem , albo Łukaszme , że doszedł do takich wniosków??

    "Zreszt±, ludzie uprawiaj±cy tę dyscyplinę nie s±... normalni."

    Czyli taki Adams to wg tego Pana człowiek nienormalny?

    Najlepsze jest to:

    "To niestety prawda - zadeklarowała Marzanna Kuligowska, psycholog. - Wedle przeprowadzonych anonimowych ankiet nawet 40-50% kibiców może odwiedzać stadiony żużlowe głównie ze względu na dreszcz emocji, jaki przynosz± upadki na torze!"

    Czyli 10 tys. z 20 tys. Leszczynian przychodzi na żużel ,aby
    obejrzeć makabryczne upadki i na to tylko licz±??

    No kur***. Brak słów na prawde...
    Tak to jest jak byle plotkarskie gówno pisze o czym¶ o czym
    nie ma żadnego pojęcia.
    Uglik przy tym kre**** to pryszcz...

  27. Powrót do góry    #1737
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2007
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    polecam wyslac do tego pajaca maila z ciepłymi słowami uznania :) niech sie dowie jakim jest małym człowieczkiem

  28. Powrót do góry    #1738
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Haha, poczytajcie pare innych "newsów" na o2 i zrozumiecie, że ten portal to zwykłe ścierwo.
    FAKT przy o2 jest niezwykle obiektywny i ostrożny w ocenach.

  29. Powrót do góry    #1739
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://img524.imageshack.us/img524/989/espeedwaytu3.jpg
    Bezmy¶lnie skopiowali czy s± takimi fanami Unibaksu?

  30. Powrót do góry    #1740
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie dzięki osobie, która zawróciła uwagę na ten artykuł! (http://www.sportfan.pl/artykul/3879/...rzymanki-wideo) Ma u mnie co najmniej jedno wielkie piwo. :)

    Poza bzdurną treścią, redakcja zamieściła też moje zdjęcie bez pytania. :)

  31. Powrót do góry    #1741
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,707
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/10/06/wielkopolanie-pozegnali-sezon-relacja-z-meczu-intar-lazur-ps/

    Odpowied¼ PSŻ-u była w kolejnym starcie natychmiastowa i Pytel z Rafałem Trojanowskim zwyciężaj±c podwójnie doprowadzili do remisu 17:17.
    Chodziło o stan meczu po biegu... czwartym

    Młodzieżowiec poznańskiego klubu do samego końca bronił się przed atakami Harissa.

    I na koniec najlepsze:

    Na czę¶ciowe odrobienie wypracowanej 8 punktowej przewagi Intaru Lazur zanosiło się w kolejnym biegu. Jednak będ±cy w końcówce sezonu w dobrej dyspozycji jad±cy na czwartej pozycji najpierw wyprzedził swojego partnera Emila Idziorka, a następnie na dystansie jego plecy ujrzeć musiała dwójka "Skorpionów" - Norbert Ko¶ciuch i Rafał Trojanowski.
    To się nazywa cichy bohater, który nie szuka rozgłosu :) Mniej kumaci długo będ± musieli zgadywać o kogo chodzi :)

  32. Powrót do góry    #1742
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Co mogę powiedzieć na temat artykułu, który ostatnio zbojkotował poglądy nie jednego żużlowego dziennikarza, mam na myśli artykuł, który ukazał się na stronie sportfan.pl - odnośnie ,,kibiców pragnących krwi..."

    Cóż, napisałem do autora artykułu co myślę na ten temat, że nie zgadzam się z nim i z jego poglądami.

    Co otrzymałem w odpowiedzi....POSTRASZONO MNIE SąDEM!!!

    żal.pl

  33. Powrót do góry    #1743
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, napisałem do autora artykułu co mylę na ten temat, że nie zgadzam się z nim i z jego poglądami.

    Co otrzymałem w odpowiedzi....POSTRASZONO MNIE SąDEM!!!

    żal.pl
    Oj, badz dla nich wyrozumialy. Wszak tez byli na okolicznosc tego gniota straszeni sadem. Za wykorzystanie nieswojego zdjecia bez pytania. :)

    Popatrzcie tez ile korzysci odniesli przy tej okazji. Ja na przyklad, podobnie jak wielu innych, nie mialem wczesniej pojecia o istnieniu takiego portalu. Teraz stal sie popularny. :)

  34. Powrót do góry    #1744
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Dzisiaj w Teleexpressie (:o) pojawiła się informacja o meczu Leszna z Toruniem i Częstochowy z Zieloną Górą. I wszystko byłoby ładnie i cacy, gdyby nie fakt, że na końcu zepsuli wszystko. Otóż pokazywali cieszących się z brązu zielonogórzan i triumfalnie ogłosili, iż trzecie miejsce zajęli... zawodnicy z Częstochowy! A zaczęło się tak pięknie. :D

  35. Powrót do góry    #1745
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Moze mi ktos powiedziec jaka w koncu jest poprawna forma : uzywana powszechnie "leszczynianin" czy forsowana przez Darzynkiewicza w dwumeczu finalowym "lesznianin" ? W dzisiejszym meczu to nawet juz Cegla uzywa na zmiane tej i tej ...

    A jesliby mialo sie okazac ze "lesznianin" to poprawna forma, to czemu na przyklad nie "leszniański tor" zamiast "leszczyński" itp.

    Mam jednak wrazenie ze Darzynkiewicz uprawia slowotworstwo, choc mialem nadzieje ze od pierwszego meczu ktos go naprostuje :)

    /edit
    dzieki gregi, wychodzi na to ze jednak wymawia to poprawnie, choc nie ukrywam ze troche mnie to zaskoczylo :)

  36. Powrót do góry    #1746
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    2,000
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 8 w 8 postach
    Moze mi ktos powiedziec jaka w koncu jest poprawna forma : uzywana powszechnie "leszczynianin" czy forsowana przez Darzynkiewicza w dwumeczu finalowym "lesznianin" ? W dzisiejszym meczu to nawet juz Cegla uzywa na zmiane tej i tej ...

    A jesliby mialo sie okazac ze "lesznianin" to poprawna forma, to czemu na przyklad nie "leszniański tor" zamiast "leszczyński" itp.

    Mam jednak wrazenie ze Darzynkiewicz uprawia slowotworstwo, choc mialem nadzieje ze od pierwszego meczu ktos go naprostuje :)
    +

    http://www.obcyjezykpolski.interia.p...archive&id=226

  37. Powrót do góry    #1747
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Tak więc widać tu przemożny wpływ stolycy, bowiem i owszem na mieszkańców tamtejszego Leszna (obecnie chyba dzielnica Warszawy) mówiło się lesznianie. A ja pamiętam jeszcze wykład prof. Miodka, który przed kilku laty w TV tłumaczył dlaczego mieszkańcy Leszna Wkp. to leszczynianie - jak więc widać obecnie to się zmieniło, choć wśród kibiców z innych miast raczej najczęściej słychać, że "leszczyniaki przyjechały na mecz". I pewnie jeszcze długo tak pozostanie, i żaden Darżynkiewicz tego nie zmieni. :)
    Nawiasem mówiąc ten słowotok red. D. jest doprawdy niekiedy irytujący; tak jak by trajkotał do radiowego sitka, a nie do telewidzów mających coraz częściej możliwość oglądania relacji na całkiem sporych rozmiarów ekranach (które zresztą w 1/4 zasłaniają monstrualnej wielkości loga).

  38. Powrót do góry    #1748
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://img101.imageshack.us/img101/7147/sffffffbq7.jpg
    To jak wkońcu z tym ostatnim biegiem?

  39. Powrót do góry    #1749
    Początkujący
    Dołączył
    20-03-2007
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stary motyw SF, aby sprawdzić kto kopiuje wyniki ;)

  40. Powrót do góry    #1750
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2008
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [URL=www.fotosik.pl]
    Stara fotka bo jeszcze "STARE" logo Poloni Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #1751
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kto odnajdzie wszystkie błędy? ;D

    http://i35.tinypic.com/2ezir6c.jpg

  42. Powrót do góry    #1752
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    To mi trochę wygląda na jakieś włamanie się do bazy i celowe zrobienie błędnego newsa ;)

  43. Powrót do góry    #1753
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Albo po prostu jaka¶ 13-14 letnia osoba się dostała do redakcji :P

  44. Powrót do góry    #1754
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo po prostu jaka¶ 13-14 letnia osoba się dostała do redakcji :P
    16-letnia. A to już chyba najwyższy czas aby potrafić pójść choćby po najmniejszej linii oporu i chociaż zainstalować FF z funkcją sprawdzania pisowni. A tu ani wykształcenia, ani sprytu... Czasem odnoszę wrażenie, że jak ktoś nie ma jednego i drugiego, to pozostaje mu zająć się pisaniem o żużlu. :D

  45. Powrót do góry    #1755
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    kto odnajdzie wszystkie błędy? ;D

    http://i35.tinypic.com/2ezir6c.jpg
    Błędem jest używanie IE :> :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •