Strona 13 z 104 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Intarex a co ty licytowales ? :D

  2. Powrót do góry    #542
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na portalu www.sportowefakty.pl pojawił się kolejny "nudny" wywiad. Tym razem z Ronni Pedersenem - gdyby ktoś był zdecydowany to proszę: http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=56541. Nie jest to co prawda to samo co wywiad z Tomaszem Michnickim ale zawsze coś..

  3. Powrót do góry    #543
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj, widac, ze to forum jest wrecz przesiakniete Sportowymi Faktami - wytykają wszystkie błędy PŻ, a jak ktoś wytknie jakiekolwiek błedy SF to zapada grobowa cisza... Spójrzcie najpierw na siebie - potem oceniajcie innych.

  4. Powrót do góry    #544
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale przecież ja nie wytykam błedów tylko zachęcam do przeczytania wywiadu. Poza tym jeżeli uznajesz, że odpowiedzi na zarzuty w stosunku do pz w postaci: "macie sprane mózgi jak ludzie w amwayu" to są faktycznie odpowiedzi no to gratuluję dobrego samopoczucia.

  5. Powrót do góry    #545
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    samopoczucie mam dobre - dziekuje.

    zarzucacie PZ to, iz bierze inspiracje newsow z SF, podczas gdy SF robi to samo. Kilka postów wcześniej ktoś wytknął SF błędy - cisza. A z błędów PŻ moglibyście się śmiać godzinami... I nie mów mi, że tak nie jest - bo taka jest prawda. Należy jak najszybciej skończyć ten spór, a ci ktorzy dla portali pisza niech pisza jak najlepiej.

  6. Powrót do góry    #546
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    samopoczucie mam dobre - dziekuje.

    zarzucacie PZ to, iz bierze inspiracje newsow z SF, podczas gdy SF robi to samo. Kilka postów wcześniej ktoś wytknął SF błędy - cisza. A z błędów PŻ moglibyście się śmiać godzinami... I nie mów mi, że tak nie jest - bo taka jest prawda. Należy jak najszybciej skończyć ten spór, a ci ktorzy dla portali pisza niech pisza jak najlepiej.
    Amen

  7. Powrót do góry    #547
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    tak tylko wydaje mi sie, ze blad bledowi nie jest rowny, bo te ktore pokazal MaK, nie rzucaja sie tak bardzo w oczy dla kibica danego klubu, o ktorym jest artykul jak taka razaca pomylka pseudoportalu pz.pl. dla Waszej informacji nie jestem zadnym reporterem sporotwych faktow, tylko "zwyklym" kibicem

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smiem twierdzic, ze na dobre by obu portalom wyszlo gdyby zamiast wytykac sobie nawzajem glupie bledy, kazdy wzial sie za swoja robote. Wytykasz, Zybi, jeden blad w PZ.pl. A popatrz do swojego ogrodka. Wzialem pierwszy, lepszy tekst, jaki macie u siebie. Moze po prostu mialem duzo szczescia, ale w kilku linijkach znalazlem 4 bledy!
    "Niestety nie udało się pilskim działaczom pomyślnie zakończyć negocjacji z potencjalnym sponsorem (sieć hipermarketów). przykrą wiadomość dla Pilskich kibiców, ogłosił dzisiaj trener PKŻ Polonii Piła pan Janusz Michaelis. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że działacze Polonii zdobędą niezbędne środki z innych źródeł, co pozwoli na podjęcie walki w zbliżającym się sezonie."

    Wiecej takich rzeczy robil nie bede, bo - jak sam napisalem - mija sie to z celem. Niech kazdy zajmie sie swoja praca, bedzie w niej najlepszy, a czytelnicy na pewno to docenia. Nawet jesli nie bedzie o tym pisal na forum sportsboard.pl. I bardzo Was prosze o nieusuwanie mojego posta. Z gory dziekuje.
    pewnie znów szukam dziury w całym...wyszukiwanie błędów u konkurencji- to raczej fantastyczna sprawa, bo każdemu z czytających uwagi przyjdzie kiedyś na myśl, że może i on błędy takie popełnia. Za taką myślą czyny winny iść (czyli unkanie w przyszłości popełniania błędów)- ku radości czytelników.Ku chwale polszczyzny...
    Ale zdaje się, że Zybi i Makk nie rozmawiają o tym samym kalibrze błędu; literówki, nawet ortograficzne- zawsze można dłużej popracować ze słownikiem, ew. pisać w wordzie i sprawdzać pisownię (nie zawsze wyłapuje byki, ale części można się pozbyć ;))...Gorzej z plagiatem- to dyskredytuje rzetelność dziennikarza.
    Raz jeszcze napiszę: Wytykanie błędów nie mija się z celem- gdy chodzi o czytelnika, jako czytelnik chcę czytać teksty rzetelne i poprawne.
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  9. Powrót do góry    #549
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie znów szukam dziury w całym...
    Widze, ze bardzo negatywnie odebrales to moje stwierdzenie. W kazdym razie wyjasniam, ze nic zlego nie mialem na mysli.

    wyszukiwanie błędów u konkurencji- to raczej fantastyczna sprawa(...)
    Owszem, ale pod warunkiem, ze nie polega to na "dowalaniu" konkurencji, a rzeczywiscie konstruktywnej krytyce. A post Zybiego na temat newsa z Rawicza odebralem jako zwykly atak. Fakt, blad byl sporego kalibru, ale mozna o nim zupelnie inaczej napisac. A Zybi zaczal od pisania o plagiacie. Ale o jakim plagiacie mowimy, skoro w newsie SF zacytowany byl Dariusz Cieslak, a nie Lukasz Stachowiak, ktorego slowa pojawily sie w PZ.

    Ale zdaje się, że Zybi i Makk nie rozmawiają o tym samym kalibrze błędu
    Nie zaprzeczam, ale ja chcialem naswietlic zupelnie inna sprawe - mianowicie to, ze zamiast szukac bledow u konkurencji mozna by bylo ten czas poswiecic na przegladniecie tworczosci redakcyjnych kolegow.

    Raz jeszcze napiszę: Wytykanie błędów nie mija się z celem- gdy chodzi o czytelnika, jako czytelnik chcę czytać teksty rzetelne i poprawne.
    Natomiast ja faktycznie poprawie swoje wypowiedzi z poprzednich postow: konstruktywna krytyka - tak, niezdrowa konkurencja - nie.

  10. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zaprzeczam, ale ja chcialem naswietlic zupelnie inna sprawe - mianowicie to, ze zamiast szukac bledow u konkurencji mozna by bylo ten czas poswiecic na przegladniecie tworczosci redakcyjnych kolegow.
    Makk piszesz jakbyś starej prawdy nie znał: prędzej drzazgę w oku bliźniego...Zawsze łatwiej błędy u innych się zauważa. Smiem nawet podejrzewać, że na obu portalach popełnia się stale podpatrywanie na teksty kolegów- ale pod względem tematu- by nie powielać informacji

    konstruktywna krytyka - tak
    zatem w czym problem, niechaj umilkną spory z argumentum ad personam...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja tam sie juz nie wypowiadam...
    Wiem swoje :)

  12. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Świetny przykład uprzykrzenia życia internautom o wolniejszym łączu internetowym i słabszym sprzęcie (udało się przywiesić mojego kompa a rzadko komu się to udaje :P):

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_t...?id=1089880051


    chodzi o nieumiejętne wstawienie obrazka do newsa. Zamiast wstawienia pomniejszonej wersji autor newsa wstawił oryginał (2272 x 1704 pikseli oraz 1.3 MB !!) a w kodzie strony wykorzystał tylko funkcję przycinania obrazka (atrybuty width i height) co powoduje tylko tyle, że obrazek jest "optycznie" przez przeglądarkę pomniejszany ale de facto musi się załadować cały oryginał czyli 1.3 MB.


    Żeby nie było to zaznaczam, że nie chodzi mi o to, że to PŻ ale ogólnie ku przestrodze to piszę bo takie błędy na różnych stronach się trafiają ;)

  13. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Zamiast wstawienia pomniejszonej wersji autor newsa wstawił oryginał (2272 x 1704 pikseli oraz 1.3 MB !!)
    Za to mozesz sobie wydrukowac obrazek i zrobic z niego tapete w pokoju :P
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Za to mozesz sobie wydrukowac obrazek i zrobic z niego tapete w pokoju :P
    Możliwości mojej drukarki kończą się znacznie poniżej drukowania zdjęć o jakości fotograficznej :P

    A niedogodność na szczęście już poprawiona. :)

  15. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    yhym...ja to chyba jakimś dziwnym czytelnikiem jestem...nie wiem co miała wnieść informacja o współpracy z TW...temat bardziej do felietonu niż newsa... brukowo jakoś...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Przegląd Żużlowy

    Nie wie , ktoś co się dziś stało ze stroną PŻ? Od rana przy próbie wejścia na www.przegladzuzlowy.pl dostaję komunikat Błąd HTTP 403 - dostęp zabroniony.
    Wiem , że jeden dziennikarz PŻ z Bydgoszczy , który pisuje też na naszym forum niezbyt mnie lubi , ale żeby aż tak? :P
    A tak poważnie , to jakaś większa awaria?
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    też to mam, chyba raczej nie jesteśmy wyróżnieni, pewnie awaryjka poważniejsza
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  18. Powrót do góry    #558
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,584
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Chciałem wejsć na stronę przeglądu i poczytałem sobie ...
    Forbidden
    You don't have permission to access / on this server.
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  19. Powrót do góry    #559
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako ze odeslano mnie do tego watku pozwole sobie na kontynuacje watku:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=29101

    w momencie kiedy dyskusja zaczynala prowadzic do jakiegos sensu zostala zamknieta w mojej ocenie powody byly malo wystarczajace gdyz dotyczyla zdjec ciekawych no ale musiala byc niewygodna skoro wypowiedzialo sie w niej 2 kibicow 3 moderatorow. Dziwnym trafem kiedy polemika z Krzysiem z Bydgoszczy(ktory sugerowal zamkniecie tematu) ukladala sie naprawde w dobrym kierunku (prawie przekonal mnie do swoich racji) moderator z... Bydgoszczy zamyka watek... nie bardzo wiem gdzie ta nieciekawa dyskusja i co ejst definicja dyskusji o ciekawych zdjeciach czy tylko cos w stylu .. uu aaa jaka fota..
    nie sadze.

  20. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    601
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    jako ze odeslano mnie do tego watku pozwole sobie na kontynuacje watku:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=29101

    w momencie kiedy dyskusja zaczynala prowadzic do jakiegos sensu zostala zamknieta w mojej ocenie powody byly malo wystarczajace gdyz dotyczyla zdjec ciekawych no ale musiala byc niewygodna skoro wypowiedzialo sie w niej 2 kibicow 3 moderatorow. Dziwnym trafem kiedy polemika z Krzysiem z Bydgoszczy(ktory sugerowal zamkniecie tematu) ukladala sie naprawde w dobrym kierunku (prawie przekonal mnie do swoich racji) moderator z... Bydgoszczy zamyka watek... nie bardzo wiem gdzie ta nieciekawa dyskusja i co ejst definicja dyskusji o ciekawych zdjeciach czy tylko cos w stylu .. uu aaa jaka fota..
    nie sadze.
    Wiesz co, mnie to też trochę zdziwiło, że zamknęli nam wątek, bo także uważam, że to było dobre miejsce do takich rozmów, ale cóż, moder wie lepiej :P

  21. Powrót do góry    #561
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisales ze nie znasz moich zdjec nie pozostaje mi nic innego jak zaprosic cie na moja strone www.foto.okay.pl gdzie z pewnoscia i w sezonie 2003 i 2004 znajdziesz apre reportazy z twego stadionu. 2003 chyba sr kask. 2004 liga. tez uwazam ze wlasnie taki spis bardziej pasuej do ciekawych zdjec ale przeciez watek zamkneity.

    Treaz napisze cos aby pascik pasowal do watka bo pewnie latwiej ebdzie mnie zabanowac niz zamknac ten watek:
    Ano mam taka uwage co do jedengo media zuzlowegoa w zasadzie moderatora ktory zamknol dosc ciekawa dyskusje dotyczaca i traktujaca o cieakwych zdjeciach. Coz moze omsknol sie palec. szkoda ze nie przysluguje mi odwolanie od wyroku

  22. Powrót do góry    #562
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    momencie kiedy dyskusja zaczynala prowadzic do jakiegos sensu zostala zamknieta w mojej ocenie powody byly malo wystarczajace gdyz dotyczyla zdjec ciekawych no ale musiala byc niewygodna skoro wypowiedzialo sie w niej 2 kibicow 3 moderatorow. Dziwnym trafem kiedy polemika z Krzysiem z Bydgoszczy(ktory sugerowal zamkniecie tematu) ukladala sie naprawde w dobrym kierunku (prawie przekonal mnie do swoich racji) moderator z... Bydgoszczy zamyka watek... nie bardzo wiem gdzie ta nieciekawa dyskusja i co ejst definicja dyskusji o ciekawych zdjeciach czy tylko cos w stylu .. uu aaa jaka fota..
    nie sadze.
    Watek juz otwarty, a ta dyskusje przeniesliscie tutaj i bardzo dobrze. Mysle, ze autorowi tamtego watku chodziło o wklejanie fotek.

    tutaj jest dobre miejsce zeby o tym podyskutowac.

    Ano mam taka uwage co do jedengo media zuzlowegoa w zasadzie moderatora ktory zamknol dosc ciekawa dyskusje dotyczaca i traktujaca o cieakwych zdjeciach. Coz moze omsknol sie palec. szkoda ze nie przysluguje mi odwolanie od wyroku
    Spiesze z wyjasnieniem, ze tamten watek jest juz otwarty i mozesz tam zapodawac ciekawe zdjecia do woli. Miałes pretensje do fotoreportera z SF.pl, wiec na te tematy mozna pisac tutaj.

    pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #563
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Specjalnie odkopalem ten dzial, poniewaz to co ujrzalem dzisiaj w relacji ze sparingowego meczu w Toruniu wola o pomste od nieba... Wg. pana piszacego relacje dla Grudziadzkiego klubu byl to pierwszy sparing... hm a mecz w Bydgoszczy w miniony piatek?? Sa takze nowi zawodnicy w barwach GKM - u ! Adam Fajfem czy Robert Kępinski, Grzegorz cz(hm mnie w szkole uczyli pisac nazwiska duza litera)czhowski :| Do dzisiaj uwazalem sf.pl za bardzo dobre zrodlo infomracji, no coz ten swiat nie jest idealny

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Specjalnie odkopalem ten dzial, poniewaz to co ujrzalem dzisiaj w relacji ze sparingowego meczu w Toruniu wola o pomste od nieba... Wg. pana piszacego relacje dla Grudziadzkiego klubu byl to pierwszy sparing... hm a mecz w Bydgoszczy w miniony piatek??
    Nie jestem pewien, ale czy nie był to przypadkiem trening punktowany ?

    Relacje przeczytałem kilka razy ale pozostałych błędów nie zauwazyłem.

  25. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Kto dawal tego newsa http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=60068
    Przeciez glownym czynnikiem, ze pojedzie Dunczyk, jest fakt, iz Lee zostal skradziony w Anglii bus z maszynami :D

  26. Powrót do góry    #566
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    nie żebym się czepiał, ale ktoś niezłą bzdurę walnął:
    Sezon żużlowy w Lesznie rozpoczął się 10 kwietnia – wtedy to zawodnicy Unii Leszno zmierzyli się w meczu wyjazdowym z drużyną WTS Wrocław, wygrywając 51-39. Najbliższy mecz na stadionie w Lesznie odbędzie się 24 kwietnia. Wtedy to przeciwnikiem Unii Leszno będzie klub z Tarnowa.


    całość artykułu ===>>> http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=61826

    ciekawe czy poprawiono już to. jakby co to mam zrzut ekranu tego :P

  27. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Może ktoś mi wyjaśni po jaką cholerę SF biorą się za relacje live skoro co rusz jest ten sam problem ?

    Zalogować się na SF jest marzeniem a jak już się człowiek zaloguje to i tak kicha ponieważ serwer lub łącza są przeładowane i nici z relacji. Na domiar złego nie można wejśc ani na SF ani na forum SB , kicha totalna, amatorszczyzna.
    Jak nie można załatwić lepszych łącz to proponuje nie brac się za relację live z meczów żużlowych lub ograniczyć się do np. e-ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=35 5&news_id=62280

    Może mi ktoś wytłumaczyć co to ma wspólnego z żużelem??Jak Marcin zmieni dziewczynę to będzie nowy wywiad??;) To nie ma wspólnego z czarnym sportem to by się chyba na dawało do działu inne jak wchodzę na portal żużlowy to chce czytać o żużlu a jak sobie chce oglądać dziewczyny to chyba inne strony;)

  29. Powrót do góry    #569
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Na domiar złego nie można wejśc ani na SF ani na forum SB
    Właśnie dlaczego ???????

    Podczas meczy żużlowych nie ma aż tak dużo osób na forum.Wielokrotnie więcej jest wieczorem i forum chodzi !! :)

    A więc dlaczego ?? Przecież mamy swoja maszyne (czy jak jej tam )..Co to za układy się dzieja ??? coo ???? :P
    You will never walk alone.

  30. Powrót do góry    #570
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos wie co sie dzieje z przegladem zuzlowym ?

  31. Powrót do góry    #571
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak wchodzę na portal żużlowy to chce czytać o żużlu
    No to chyba pomyliles portale.. bo ten to jest portal sportowy :P

    Pozdro

  32. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    czy ktos wie co sie dzieje z przegladem zuzlowym ?
    Nie dziala...

  33. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Na domiar złego nie można wejśc ani na SF ani na forum SB
    Właśnie dlaczego ???????

    Podczas meczy żużlowych nie ma aż tak dużo osób na forum.Wielokrotnie więcej jest wieczorem i forum chodzi !! :)

    A więc dlaczego ?? Przecież mamy swoja maszyne (czy jak jej tam )..Co to za układy się dzieja ??? coo ???? :P
    Myśl ta została podjęta również w dziale "Wasze uwagi, problemy z forum, propozycje".

    Też jestem ciekawy jak te sprawy wyglądają, jaka na chwile obecna jest relacja między SB a SF, oraz ile te dwie witryny proporcjonalnie generują transferu.

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    A ktoś się orientuje coś więcej na temat przyczyn NIEDZIAŁANIA Przeglądu Żużlowego? Witryna nie działała cały weekend , po czym nagle zaczęła działać chyba we wtorek (z tym że bez żadnych relacji i artykułów z minionego weekendu) , po czym znowu szybciutko zniknęła. Problemy finansowe?

    PS. A teraz znowu działa - multum nowych relacji , ale chyba po to żeby zapchać czarną dziurę która miała miejsce między 22 a 26 kwietnia. Nie ma żadnej relacji z WEEKENDU !!
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  35. Powrót do góry    #575
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zmieniali serwer czy cos

  36. Powrót do góry    #576
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Tym razem tekst nie związny z PŻ i SF.pl :P

    Oto dziś robiłem sobie przegląd prasy i z ciekawości chciałem przyczytać jak o niedzielnym meczu pisze "strona " Grudziądzka. W tym celu postanowiłem przeczytać relację internetowego wydania Gazety Wyborczej:

    "(...)że przed ostatnim wyścigiem żużlowcy Marmy prowadzili zaledwie 42:41. Piętnasty bieg to fantastyczny start tego ostatniego, którego prowadzenie ani na moment nie było zagrożone. Za jego plecami przyjechał Tomasz Rempała. O jeden punkt przez trzy krążenia walczył Knapp z Maciejem Kuciapą. Kiedy wydawało się, że trzeci na linię mety przyjedzie grudziądzanin i tym samym zapewni drużynie GTŻ zwycięstwo nagle nastąpiła awaria w jego motocyklu. Zawodnik gospodarzy nie miał wtedy problemu z wyprzedzeniem rywala a załamany Knapp musiał zjechać z toru."

    Pełna wersja (która ma kilka zdań więcej :P) tutaj http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35580,2697052.html

    Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi w pogrubionym tekście:

    W piętnastym biegu Knapp i Staszek lepiej wyszli ze startu, ale już w pierwszym wirażu rozdzielił ich Tomek Rempała. Gdy Staszek gnał do mety, walkę o trzecie miejsce toczyli Kuciapa i Knapp. Maciek przez trzy okrążenia siedział na kole grześka, aż wreszcie na 3 "kółku" przy wyjściu z pierwszego wirażu zaatakował klasycznymi nożycami wyprzedzając Grześka przy krawężniku. Na ostanim łuku Knapp desperacko chciał zaatakować po szerokiej, ale zanotował uślizg i w ten sposób zakończył bieg.

    Dodatkowo błedy są też w punktacji: Barana, Śledzia, Staszka i Knappa. Prawodpodobnie ktoś kto pisał te brednie nawet nie był na wspomnianym meczu.

  37. Powrót do góry    #577
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    W piętnastym biegu Knapp i Staszek lepiej wyszli ze startu, ale już w pierwszym wirażu rozdzielił ich Tomek Rempała. Gdy Staszek gnał do mety, walkę o trzecie miejsce toczyli Kuciapa i Knapp. Maciek przez trzy okrążenia siedział na kole grześka, aż wreszcie na 3 "kółku" przy wyjściu z pierwszego wirażu zaatakował klasycznymi nożycami wyprzedzając Grześka przy krawężniku. Na ostanim łuku Knapp desperacko chciał zaatakować po szerokiej, ale zanotował uślizg i w ten sposób zakończył bieg.
    A tak pisze "strona" Rzeszowska :P <joke>
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  38. Powrót do góry    #578
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    A tak pisze "strona" Rzeszowska :P <joke>
    Ale ta ... "strona" nie mija się z prawdą :P

  39. Powrót do góry    #579
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach


    czy ja o czymś nie wiem...???!!! czy po prostu GKSŻ wprowadziła cichcem jakieś nowe rozgrywki...???!!!
    :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P
    pozdrawiam;)

  40. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sportowe fakty i mity ... i wszystko jasne :P
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  41. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Zagadka: jaka była kolejność w GP Europy We Wrocławiu: taka jak proponuje czy też taka jak podaje oficjalna strona cyklu ?

    Podobnie z wczorajszym GP: tym razem SF podają inaczej niż wyniki oficjalne. PŻ dopiero sie zastanawia czy o kolejności na miejscach 5-8 decyduje dorobek punktowy z biegów 1-20 czy miejsce w półfinale ? :P

  42. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam rowniez 2 ciekawostki z PZ:



    Hehe mecze sie zaczynaja o 19:00 a tu kilka minut po juz relacja maja :D



    A to juz rewelacja :D

  43. Powrót do góry    #583
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    czy ja o czymś nie wiem...???!!! czy po prostu GKSŻ wprowadziła cichcem jakieś nowe rozgrywki...???!!!
    :D:D:D:D:D:P:P:P:P:P
    pozdrawiam;)
    Widocznie ktoś z redakcji SF dostał cynk z GKSŻ o tym, że wprowadzają nowe rozgrywki :P.

  44. Powrót do góry    #584
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byc moze gdybym nie byl z Gniezna nie zwrocilbym na to uwagi, ale...

    Drodzy redaktorzy przegladuzuzlowego...

    Zawody w Lipsku wygral Łukasz Linette a nie Łukasz Linett.

    Po drugie, dlaczego w niusie jest zdjecie Huszczy, a nie Linka? W koncu to on byl najlepszy...

  45. Powrót do góry    #585
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Tym razem nie o SF.pl ani :P

    Marek Wojaczek popełnił błędy na Grand Prix

    Przypomnijmy iż aktualny mistrz świata, Australijczyk, Jason Crump zajął we wczorajszym turnieju Grand Prix, 15 pozycje. Crump punktował tylko w dwóch biegach i ciągle przyjeżdzał drugi. W 3 biegach został wykluczony za upadki

    Gdy uważnie się przypatrzymy na powtórki w zwolnionym tępie, Crump był faulowany przez przeciwników. Można sobie wyobrazić że nasz polski sędzia, pan Marek Wojaczek (sędzia tego turnieju GP), nie żywi dużej sympatii do Australijczyka. Czy nasz sędzia się pomylił, czy specjalnie podejmował niesłuszną decyzję ? Jeżeli coś będzie wiadomo natychmiast państwa poinformujemy.


    Autor: Krzysztof ... Wesoły :P

    Zródło: www.speedwayportal.glt.pl

    Chiałem jeszcze zapytać, jak można sobie wyobrazić, że nasz sędzia nie zywi sympatii do Crumpa ? :P


    Dodatkowo jak się dziś dowiedziałem z owej strony Sebastian Ułamek ma ... stronę internetową !!! :D



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •