Strona 12 z 104 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    W wątku rzeszowskim chyba nie uzyskam odpowiedzi, więc może tutaj ktoś z PŻ wyłumaczy mi taki fragment newsa:


    Stanisław Burza, Jacek Rempała, Tomasz Piszcz i Mariusz Franków. Co łączy tych zawodników? Właściwie niewiele, poza tym, że w ostatnich dniach wymieniało się ich jako głównych kandydatów do wzmocnienia zespołu MARMY Polskie Folie Rzeszów


    Interesuje mnie konkretnie gdzie "wymieniało się" te nazwiska jako kandydatów do wzmocnień (zwłaszcza Staszka Burzę który podpisał kontrakt z Unią jako pierwszy !) ? Czy rozmowy kibiców we własnym gronie i jakieś swoje widzimisię to jest to "wymienianie" ?

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    W wątku rzeszowskim chyba nie uzyskam odpowiedzi, więc może tutaj ktoś z PŻ wyłumaczy mi taki fragment newsa:


    Stanisław Burza, Jacek Rempała, Tomasz Piszcz i Mariusz Franków. Co łączy tych zawodników? Właściwie niewiele, poza tym, że w ostatnich dniach wymieniało się ich jako głównych kandydatów do wzmocnienia zespołu MARMY Polskie Folie Rzeszów


    Interesuje mnie konkretnie gdzie "wymieniało się" te nazwiska jako kandydatów do wzmocnień (zwłaszcza Staszka Burzę który podpisał kontrakt z Unią jako pierwszy !) ? Czy rozmowy kibiców we własnym gronie i jakieś swoje widzimisię to jest to "wymienianie" ?
    O Rempale pisał Dziennik Polski, Franków i Piszcz mieli propozycje od Stachyry ale ją odrzucli natychmiast więc byli tylko "typami" J.S. A z Burzą to nie mam pojęcia...

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto w składzie Marmy?

    Zbliża się koniec okresu transferowego. Na podpisanie tegorocznych kontraktów pozostał jeszcze dzisiejszy poniedziałek. W Rzeszowie trwają poszukiwania zawodnika, który uzupełniłby skład po kontuzji Rafała Trojanowskiego.


    Okazuje się, iż na celowniku rzeszowskiej sekcji znalazł się rybniczanin Łukasz Szmid. Omówiono już warunki wypożyczenia z rybnickim klubem oraz ustalenia finansowe z zawodnikiem, kiedy ten w piątek zdecydował się ponownie na jazdę w Krośnie.

    W takiej sytuacji rośnie gorączka transferowych poszukiwań. Niewykluczone, iż Marmę wzmocni Mariusz Franków, chociaż możliwy jest też wariant wypożyczenia Stanisława Burzy z Unii Tarnów. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych godzinach. MS
    za "DZIENNIK POLSKI"

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    za "DZIENNIK POLSKI"
    Aaa to cofam zarzut w kierunku PŻ. Widzę, że liczba wiarygodnych mediów maleje w zastraszajacym tempie.

    No cóż, może jakiś czat ze Staszkiem się kiedyś zdarzy to będzie okazja zapytać ;)

  5. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio na SF zamiesczony został wywiad z Ove Fundinem. Bardzo razi mnie forma rozmowy. Taki Wielki i wiekowy już człowiek, a reporter zwraca się do niego "na ty". Jest bardzo rażące... Dodaktowo mushe powiedizec, ze te wywiady z obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ostatnio na SF zamiesczony został wywiad z Ove Fundinem. Bardzo razi mnie forma rozmowy. Taki Wielki i wiekowy już człowiek, a reporter zwraca się do niego "na ty". Jest bardzo rażące... Dodaktowo mushe powiedizec, ze te wywiady z obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...
    Wiesz co ci powiem?

    Brak mi slow...

    Na SF regularnie pojawiaja sie wywiady,
    np. ten z Ove Fundinem...Byla tez masa
    innych, take swietnych wywiadow...

    Na Pz nie ma w ogole wywiadow!

    Wiec prosze zamilcz
    niz masz pierd*** glupoty!

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio na SF zamiesczony został wywiad z Ove Fundinem. Bardzo razi mnie forma rozmowy. Taki Wielki i wiekowy już człowiek, a reporter zwraca się do niego "na ty". Jest bardzo rażące... Dodaktowo mushe powiedizec, ze te wywiady z obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...
    Wiesz co ci powiem?

    Brak mi slow...

    Na SF regularnie pojawiaja sie wywiady,
    np. ten z Ove Fundinem...Byla tez masa
    innych, take swietnych wywiadow...

    Na Pz nie ma w ogole wywiadow!

    Wiec prosze zamilcz
    niz masz pierd*** glupoty!
    <sciana>
    Zły dotyk boli przez całe życie... Tyle Ci moge powiedzieć!

    Boshe, to jest chore. Każda drobna krytyka "Mitów" musi być odrazu skomentowana. Uraziłem Cie, że wyraziłem swoją opinie?? Bądźcie w tym "portaliku" troche otwarci na krytyke!

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ostatnio na SF zamiesczony został wywiad z Ove Fundinem. Bardzo razi mnie forma rozmowy. Taki Wielki i wiekowy już człowiek, a reporter zwraca się do niego "na ty".
    A to juz jest chyba sprawa pomiedzy rozmowca, a przeprowadzajacym wywiad. Inna sprawa jest to, ze jezyk angielski, w jakim przeprowadzano wywiad, nie obfituje w formy grzecznosciowe typu "Pan", "Pani", tak jak jezyk polski.

    Dodaktowo mushe powiedizec, ze te wywiady z obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...
    Coz wiecej mozna powiedziec... Nie chcesz, nie czytaj, Twoja sprawa. Moim skromnym zdaniem wywiady Macieja Wegrzyna to naprawde kawal dobrej roboty.

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Sportowe Fakty biją na głowę Przegląd Żużlowy. A utwierdzam się w tym przekonaniu jeszcze bardziej tylko wtedy, gdy widzę na forum wpisy zakompleksionych osób z Przeglądu czyli Mamy (Andrzeja Matkowskiego) i kolodziej_fana (Konrada Wójtowicza).

    Sportowe Fakty są bardziej przyjazne dla oka. Lepszy design graficzny, super loga (ostatnio nawet niektóre widziałem na Przeglądzie ... jaki ten świat mały). Wchodząc na Sportowe Fakty zawsze mogę przeczytać najswieższe newsy i wywiady. Swoją drogą wywiad z jednym najlepszych żużlowców na świecie Ove Fundinem to prawdziwy rarytas dla fanów speedwaya, szczególnie tych starszych, bo zapewne coniektórzy redaktorzy (tak się sami nazywają) nie mają zbytnio pojęcia o tym kim jest owy Szwed. Pozostaje już tylko czekać na nowy sezon i super relacje LIVE na Sportowych Faktach.

    A redaktorom obu stron zalecam mniej wytykania błedów. Róbcie poprostu swoje i będzie dobrze.

    ps. Czekam z niecierpliwością na wywiad z Maugerem? Briggsem? na Przeglądzie Żużlowym. Ewentualnie zaspokoję się czytaniem rozmowy z Piotrem Domagałą.

  10. Powrót do góry    #505
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie związani z sf... Mam prośbę.. Dajcie sobie już spokój i nie polemizujcie z ludźmi z pz bo to się mija z celem... Żal dupe ściska, że mogą się pochwalić jedynie wywiadami z żużlowcami drugiej ligi więc muszą się "wykompleksić"... Nie dajcie im powodów do zadowolenia..

  11. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogolnie to ten watek powinno sie nazwac:

    Sportowefakty.pl vs. Przegladzuzlowy.pl

    Bo tutaj tylko mozna wyczytac wzajemne opluwanie sie tych dwóch "frakcji"...

    pozdro

  12. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ostatnio na SF zamiesczony został
    wywiad z Ove Fundinem. Bardzo razi mnie
    forma rozmowy. Taki Wielki i wiekowy już
    człowiek, a reporter zwraca się do niego
    "na ty".
    No to teraz gosciu blysnales i pokazales,
    jaki to z Ciebie poliglota. Nie wiem, czy
    wiesz, ale w jezyku angielskim nie ma
    formy "pan" czy "pani" i wszyscy zwracaja
    sie do siebie przez "ty". Byloby wiec
    nawet nie w porzadku w stosunku do Ove
    Fundina zmieniac forme wywiadu, w jakiej
    zostala przeprowadzona.

    Jest bardzo rażące... Dodaktowo
    mushe powiedizec, ze te wywiady z
    obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...
    Jak wiekszosc informacji na obu portalach
    spisanych z innych portali i jedynie troche
    przeredagowanych. Malo kto z ludzi piszacych
    na obu portalach robi cokolwiek samodzielnie.
    A na konferencjach prasowych zeruja na wywiadach
    przeprowadzanych przez bardziej doswiadczonych
    dziennikarzy, najczesciej nie odzywajac sie
    ani slowem. Tak wyglada "profesjonalizm" portali
    zuzlowych czy Sportowych Faktow i dopoki beda
    tam pisali polamatorzy to sie to nie zmieni.
    Tylko nieliczni z tych ludzi beda tak naprawde
    nadawali sie do dziennikarki i beda umieli
    samodzielnie zdobywac materialy.

    Regards from Sydney
    Dexter

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jest bardzo rażące... Dodaktowo
    mushe powiedizec, ze te wywiady z
    obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...
    Jak wiekszosc informacji na obu portalach
    spisanych z innych portali i jedynie troche
    przeredagowanych. Malo kto z ludzi piszacych
    na obu portalach robi cokolwiek samodzielnie.
    A na konferencjach prasowych zeruja na wywiadach
    przeprowadzanych przez bardziej doswiadczonych
    dziennikarzy, najczesciej nie odzywajac sie
    ani slowem. Tak wyglada "profesjonalizm" portali
    zuzlowych czy Sportowych Faktow i dopoki beda
    tam pisali polamatorzy to sie to nie zmieni.
    Tylko nieliczni z tych ludzi beda tak naprawde
    nadawali sie do dziennikarki i beda umieli
    samodzielnie zdobywac materialy.
    Mam nadzieję, że nie zarzucasz Maciejowi plagiatu.


  14. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    <sciana>
    Zły dotyk boli przez całe życie... Tyle Ci moge powiedzieć!

    Boshe, to jest chore. Każda drobna krytyka "Mitów" musi być odrazu skomentowana. Uraziłem Cie, że wyraziłem swoją opinie?? Bądźcie w tym "portaliku" troche otwarci na krytyke!
    Jasne, ze musi byc skomentowana...
    Przynajmniej tak bzdrurna....

    Doczepiles sie wywiwadu z jednym z najlepszych
    zuzlowcow na swiecie w hitorii...
    Ja bym ani slowem nie pisnal,
    jesli bym byl z PZ a tam nie w ogole wywiadow!

    No, ale jesli robisz sobie robic wstyd i porute
    takimi postami to porsze dalej, posmiejemy sie wszyscy razem :)

    A moze to przez zazdrosc?? :)
    Czepanie sie o te wywiady :)??

  15. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mam nadzieję, że nie zarzucasz Maciejowi plagiatu.
    Nie chodzi mi o plagiat. Chodzi mi o to, ze
    wiekszosc informacji na tych portalach pisanych
    jest na podstawie innych serwisow, a nie
    zdobywanych w wyniku samodzielnego dzialania.
    Regards from Sydney
    Dexter

  16. Powrót do góry    #511
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nic nie chce mowic, ale;)

    Jakos tak dziwnie sie sklada, ze zawsze
    informacje z Rawicza na PZ pojawaja sie pozniej
    niz na SF...
    Co najgorsza to nie ma w nich nic wiecej
    niz w tych co na SF, a jest to samo
    tylko, ze okrojne...
    Jasne, moze sie zdarzyc 2-3 razy, ze ktos
    cos pozniej wstawi, ale caly czas :|

    A najgorsza to, ze w PZ nic wiecej
    nie ma...
    Wystarczy spojzec na ostatna iforamcje
    dotyczaca Grabskiego i Dominiczaka...
    A potem nawiazanie do sytuacji Lomana i Chinskiego :)
    wyzej wymieniona sytuacja ma takze miejsce w druga strone - przyklad newsu nt. objecia przez Sullivana funkcji kapitana Piraterny...

    Albo newsy z Argentyny. Szkoda, ze strona podana jako zrodlo nie dziala - a informacja, szersza duzo byla na PZ wczesniej...

    Oceniajac innych warto takze czasem spojrzec na siebie.

  17. Powrót do góry    #512
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ostatnio na SF zamiesczony został wywiad z Ove Fundinem. Bardzo razi mnie forma rozmowy. Taki Wielki i wiekowy już człowiek, a reporter zwraca się do niego "na ty". Jest bardzo rażące... Dodaktowo mushe powiedizec, ze te wywiady z obcokrajowcami są niemiłosiernie nudne...

    Cóż można dodać do tych słów. Trzeba powiedzieć Maćkowi żeby zaczął robić wywiady z naszymi "gwiazdami" którzy na swoim koncie mają taki sukcesy jak najwięcej punktów zdobytych w MDMP, no i o czywiście z tym ... (chociaż wiem że to będzie wyjątkowo trudne) .. którzy na treningu pokonali pozostałych zawodników. Ci to dopiero bedą ciekawie opowiadać.


    Tak wyglada "profesjonalizm" portali
    zuzlowych czy Sportowych Faktow i dopoki beda
    tam pisali polamatorzy to sie to nie zmieni.
    Tylko nieliczni z tych ludzi beda tak naprawde
    nadawali sie do dziennikarki i beda umieli
    samodzielnie zdobywac materialy.

    Ale właśnie dzięki takim "półamatorom" SF.pl "żyje". Sam Wiesz jak się skończyła "profesjonaliacja" ... pewnego portalu o tematyce żużlowej ;)


  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tak wiem, byla profesjonalizacja, tylko niektorzy
    z profesjonalistow do dzis przeklinaja nazwisko
    wlasciciela z powodow... nietrudno sie domyslic
    jakich.
    Regards from Sydney
    Dexter

  19. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tak wiem, byla profesjonalizacja, tylko niektorzy
    z profesjonalistow do dzis przeklinaja nazwisko
    wlasciciela z powodow... nietrudno sie domyslic
    jakich.
    Czyli zostanmy przy tej 'amatorszczyznie',
    dzieki ktorej kibice w Polsce wiedza co sie dzieje
    w ich klubach oraz na calym swiecie...
    I maja takze mozliwosc przeczytania
    wywiadu z taka gwiazda jaka byl Ove Fundin :)

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Akurat gosc, ktory zrobil wywiad z Fundinem,
    to profesjonalista, nawet jesli w dziennikarstwo
    bawi sie tylko amatorsko. Ale akurat o jego
    profesjonalizm jestem spokojny. Mam nadzieje,
    ze szefostwo SF.pl bedzie na tyle uczciwe,
    aby mu za to zaplacic.
    Regards from Sydney
    Dexter

  21. Powrót do góry    #516
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wątku rzeszowskim chyba nie uzyskam odpowiedzi, więc może tutaj ktoś z PŻ wyłumaczy mi taki fragment newsa:


    Stanisław Burza, Jacek Rempała, Tomasz Piszcz i Mariusz Franków. Co łączy tych zawodników? Właściwie niewiele, poza tym, że w ostatnich dniach wymieniało się ich jako głównych kandydatów do wzmocnienia zespołu MARMY Polskie Folie Rzeszów


    Interesuje mnie konkretnie gdzie "wymieniało się" te nazwiska jako kandydatów do wzmocnień (zwłaszcza Staszka Burzę który podpisał kontrakt z Unią jako pierwszy !) ? Czy rozmowy kibiców we własnym gronie i jakieś swoje widzimisię to jest to "wymienianie" ?
    Jak juz napisal Mrucky (z ktorym moja znajomosc jest najlepszym dowodem na to, ze mozna zyc w bardzo dobrych stosunkach reprezentujac rozne redakcje - ba, kazdy doswiadczony dziennikarz przyzna, ze warto miec przyjaciol w innych redakcjach, a nawet podawac im tematy na artykuly, bo na pewno sie odwdziecza - ale to byla dygresja), pisaly o tych zawodnikach lokalne media. Pisze to raz jeszcze, bo nie chcialbym, by ktos sugerowal, iz posiadane przeze mnie informacje zaczerpniete sa z rozmow miedzy kibicami, bo mozesz mi uwierzyc, drogi Roberto, ze na zrodla informacji w klubie narzekac nie moge (choc z drugiej strony ostatnio chyba nikt nie wie, kto jest kim w tym klubie).

  22. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Sportowe Fakty biją na głowę Przegląd Żużlowy. A utwierdzam się w tym przekonaniu jeszcze bardziej tylko wtedy, gdy widzę na forum wpisy zakompleksionych osób z Przeglądu czyli Mamy (Andrzeja Matkowskiego) i kolodziej_fana (Konrada Wójtowicza).

    Sportowe Fakty są bardziej przyjazne dla oka. Lepszy design graficzny, super loga (ostatnio nawet niektóre widziałem na Przeglądzie ... jaki ten świat mały). Wchodząc na Sportowe Fakty zawsze mogę przeczytać najswieższe newsy i wywiady. Swoją drogą wywiad z jednym najlepszych żużlowców na świecie Ove Fundinem to prawdziwy rarytas dla fanów speedwaya, szczególnie tych starszych, bo zapewne coniektórzy redaktorzy (tak się sami nazywają) nie mają zbytnio pojęcia o tym kim jest owy Szwed. Pozostaje już tylko czekać na nowy sezon i super relacje LIVE na Sportowych Faktach.

    A redaktorom obu stron zalecam mniej wytykania błedów. Róbcie poprostu swoje i będzie dobrze.
    Amway by się tego tekstu nie powstydził ... albo inna sekta ... Dokładny obraz po wypraniu mózgu ...

    I jeszcze te teksty o "zakompleksionych osobach" ... No tak - jeśli każdą uwagę traktuje się jako objaw "zakompleksienia" ... Gratuluję samopoczucia ... i własnych kompleksów ...
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  23. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Amway by się tego tekstu nie powstydził ... albo inna sekta ... Dokładny obraz po wypraniu mózgu ...

    I jeszcze te teksty o "zakompleksionych osobach" ... No tak - jeśli każdą uwagę traktuje się jako objaw "zakompleksienia" ... Gratuluję samopoczucia ... i własnych kompleksów ...
    Tez widze ostatnio stylistyka nie grzeszysz, o Twojej (wrodzonej?) upierdliwosci nie wspominajac...

    Skoro dziwisz sie, ze ludzie pracujacy na portalu SF.pl bronia swego (co jest chyba naturalnym odruchem) no i skoro jeszcze CI to przeszkadza, to przestan krytykowac i zajmij sie bajzlem u siebie, bo tego u was nie brakuje od rzniecia tekstow zaczynajac na NASZYCH logach konczac.

    P.S. Z Dexterem zalozcie wlasny portal - jestescie profesjonalistami i pewnie uda wam sie byc bezblednymi:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  24. Powrót do góry    #519
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Amway by się tego tekstu nie powstydził ... albo inna sekta ... Dokładny obraz po wypraniu mózgu ...

    I jeszcze te teksty o "zakompleksionych osobach" ... No tak - jeśli każdą uwagę traktuje się jako objaw "zakompleksienia" ... Gratuluję samopoczucia ... i własnych kompleksów ...
    Myślałeś 3 dni i stać Cie znowu było tylko na teksty o Amwayu? Swoją drogą świetnie znasz ich praktyki! Czyżbyś był sam sprany? Nawet wasz ziomal Dexter wykazał jak debilne były zarzuty waszego redaktorzyny więc uwagi o zakompleksieniu są jak najbardziej na miejscu..

  25. Powrót do góry    #520
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jak juz napisal Mrucky (z ktorym moja znajomosc jest najlepszym dowodem na to, ze mozna zyc w bardzo dobrych stosunkach reprezentujac rozne redakcje - ba, kazdy doswiadczony dziennikarz przyzna, ze warto miec przyjaciol w innych redakcjach, a nawet podawac im tematy na artykuly, bo na pewno sie odwdziecza - ale to byla dygresja)
    MaK kurde wypaplałeś :P i teraz będziemy szykanowani za tę "zakazaną" znajomość :P

    Sportowe Fakty są bardziej przyjazne dla oka. Lepszy design graficzny, super loga (ostatnio nawet niektóre widziałem na Przeglądzie ... jaki ten świat mały)
    Amway by się tego tekstu nie powstydził ... albo inna sekta ... Dokładny obraz po wypraniu mózgu ...
    Rzeczywiście PŻ wprowadza ostatnio wpaniałe elementy idealnie wręcz komponujące się z grafiką portalu bijącą na głowe pozostałe portale o "lata świetlne".

    Przykład czegoś wprost olśniewającego:

    Oryginał jest "delikatnie" rozciągnięty.

    Niegodzien jestem czegoś tak wspaniałego wklejać tutaj na forum. Mam nadzieje, że PŻ nie pozwie mnie za to o plagiat. Na wszeli wypadek chciałbym poinformowa, że powyższe logo jest własnością portalu PŻ i pod żadnym pozorem nie wolno wykorzystywać owego loga na innych portalach.

    Rzeczywiście trzeba przejść "pranie mózgu" aby nie zauważyć takiego "arcydziała" i SportoweFakty stawiać w szerego przed PŻ :P

  26. Powrót do góry    #521
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe dlaczego wszyscy tylko krytykuja PŻ. Jak podałem przykład newsa z Sullivanem, Argentyną to nikt nie odpowiada. Do tego można dodać dzisiejszego newsa dot. prezesa w Rzeszowie.

    Zawsze bedzie tak, ze jedni beda miec jedno szybciej, drudzy cos innego. I to normalne, ze drudzy wtedy napisza to co pierwsi, a ci pierwszi z kolei napisza to, co ci drudzy mieli szybciej. A takie krytykowanie, wzajemne obrzucanie się błotem nie prowadzi do niczego dobrego.

  27. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Zawsze bedzie tak, ze jedni beda miec jedno szybciej, drudzy cos innego. I to normalne, ze drudzy wtedy napisza to co pierwsi, a ci pierwszi z kolei napisza to, co ci drudzy mieli szybciej. A takie krytykowanie, wzajemne obrzucanie się błotem nie prowadzi do niczego dobrego.
    I to prawda tyle, że jeden z redaktorów nie potrafił tego zrozumieć, pisząc o plagiacie pomysłu na wywiady z "partnerkami" żużlowców. I tak rozkręciła się "III wojna portalowa" :P

  28. Powrót do góry    #523
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak rozkręciła się "III wojna portalowa" :P
    Którą trzeba jak najszybciej skończyć, bo jak już wcześniej pisałem - do niczego dobrego to nie prowadzi. Zakopcie topór wojenny - niech redaktorzy każdego z portali skupią się na pisaniu dla swoich portali, by pożytek z tego mieliśmy my - kibice.

    A jakakolwiek konkurencja powinna wpływać mobilizująco, a nie - tworzyć konflikty, uprzedzenia.

  29. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Którą trzeba jak najszybciej skończyć, bo jak już wcześniej pisałem - do niczego dobrego to nie prowadzi. Zakopcie topór wojenny - niech redaktorzy każdego z portali skupią się na pisaniu dla swoich portali, by pożytek z tego mieliśmy my - kibice.

    A jakakolwiek konkurencja powinna wpływać mobilizująco, a nie - tworzyć konflikty, uprzedzenia.
    Amen :)

  30. Powrót do góry    #525
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje aby serwisy "sportowefakty" i "przegladzuzlowy" zaczęły się ścigać - kto dokładniej poinformuje o drużynach z Ukrainy i Łotwy, bo naprawdę ciężko coś znaleźś na temat tych zespołów, jak dla mnie to na razie 0-1 dla przeglądu za informacje o drużynach z zagranicy.

  31. Powrót do góry    #526
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZM także docenił PŻ

    http://www.pzm.pl/onas.asp?ID2=&ID=&newsid=523

    Konkurs "Złote Koło 2004" został rozstrzygnięty!

    Poniżej podajemy Wyniki Konkursu Polskiego Związku Motorowego i Stowarzyszenia Auto Klub Dziennikarzy Polskich "Złote Koło 2004"

    Złote Koła i wyróżnienia otrzymali:

    (..)

    5/ Ogólnopolski Portal Żużlowy "Przegląd Żużlowy" - Wyróżnienie w kategorii "Elektroniczny przekaz medialny".



  32. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje aby serwisy "sportowefakty" i "przegladzuzlowy" zaczęły się ścigać - kto dokładniej poinformuje o drużynach z Ukrainy i Łotwy, bo naprawdę ciężko coś znaleźś na temat tych zespołów, jak dla mnie to na razie 0-1 dla przeglądu za informacje o drużynach z zagranicy.
    Jeśli chodzi o to, to jestem prawie pewien że wygra w tej konkurencji taki inny, mniejszy portal :P
    Pozdrawiam;].

  33. Powrót do góry    #528
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZM także docenił PŻ
    No i szacunek dla PZ za to wyróżnienie. Osobiście nie mam przekonania do konkursów gdzie o nagrodach decyduje "kapituła" złożona z małego grona "znawców" bo jak znam życie o zwycięstwie w większym stopniu decydują układy pomiędzy nagrodzonymi a nagradzającymi niż faktyczny poziom przez nich prezentowany. Zaznaczam jednak, że nie twierdze iż tak było w tym przypadku.

  34. Powrót do góry    #529
    Początkujący
    Dołączył
    31-01-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PŻLD

    [quote]
    PŻLD
    Może z innej beczki
    Czy dziala jeszcze PŻLD ???
    Przy próbie wysania maila z prośbą o zapisanie na listę
    wraca odpowiedz z serwera
    Co jest grane ???

    Pozdrawiam
    Zaber

  35. Powrót do góry    #530
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    PŻLD
    Może z innej beczki
    Czy dziala jeszcze PŻLD ???
    Przy próbie wysania maila z prośbą o zapisanie na listę
    wraca odpowiedz z serwera
    Co jest grane ???

    Pozdrawiam
    Zaber
    PŻLD już umiera powoli... I wątpię by coś z tego jeszcze było.

  36. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Umiera od momentu, kiedy przestal sie nim
    zajmowac Martin Henke... Ale umiera, umiera
    i... jakos sie trzyma. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie są granice dobrego smaku....
    nie pojmuję jak można pisać podsumowanie sezonu zaczynając od "chwytliwego" tematu pogrzebowego...Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to wynikło jedynie z układu podziału tekstu na części...
    Niesmak pozostał po lekturze, ale pewnie to nieważne...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  38. Powrót do góry    #533
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie, Jago, ze szukasz dziury w calym. Nie sadze, by byl to zamierzony plan autora, dla ktorego - jak dla wiekszosci zielonogorzan - Kurmanek byl z pewnoscia symbolem. Trudno pominac temat smierci Rafala. Tak naprawde to bylo przeciez najwazniejsze (ale i zdecydowanie najbardziej przykre) wydarzenie w Zielonej Gorze w minionym sezonie.

  39. Powrót do góry    #534
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pominięcie tej tragedii byłoby faktycznie niemożliwe, ale dlaczego umieszcza się taką wiadomość w leadzie materiału dotyczącego podsumowania sezonu- może mnie uczono inaczej, ale chyba nie powinno tak być. Ale nie czepiam się- to wszak uwaga czytelnika, jego wrażenia nie są istotne...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  40. Powrót do góry    #535
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie, ze sa istotne. Ale zauwaz tez, ze ten material w gruncie rzeczy nie ma jasno okreslonego leadu. Jest to raczej kolejna czesc wczesniejszego tekstu.

  41. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Juz kiedys pisalem o tym, ze PZ zzyna z SF o Kolejarzu R. co popadnie, ale teraz...

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_r...?id=1089880008

    Niewykluczone są jednak kolejne wzmocnienia. Klub poszukuję młodych, ambitnych zawodników, którzy w dalszym ciągu chcą się rozwijać. Jeśli chodzi o obcokrajowców to członek zarządu - Dariusz Stachowiak oznajmił, że klub prowadzi rozmowy z Anglikiem i Szwedem.
    Kto to jest Dariusz Stachowiak??

    Straszne...

    Spisane z bledami

    Poprawili, ale dalej z bledami :)

    Niewykluczone są jednak kolejne wzmocnienia. Klub poszukuje młodych, ambitnych zawodników, którzy w dalszym ciągu chcą się rozwijać. Jeśli chodzi o obcokrajowców to członek zarządu - Dariusz Cieślak oznajmił, że klub prowadzi rozmowy z Anglikiem i Szwedem.
    Tego nie mowil Darek Cieslak tylko Lukasz Stachowiak :)
    Ale co tam czepiam sie szczegolow :)

  42. Powrót do góry    #537
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smiem twierdzic, ze na dobre by obu portalom wyszlo gdyby zamiast wytykac sobie nawzajem glupie bledy, kazdy wzial sie za swoja robote. Wytykasz, Zybi, jeden blad w PZ.pl. A popatrz do swojego ogrodka. Wzialem pierwszy, lepszy tekst, jaki macie u siebie. Moze po prostu mialem duzo szczescia, ale w kilku linijkach znalazlem 4 bledy!

    "Niestety nie udało się pilskim działaczom pomyślnie zakończyć negocjacji z potencjalnym sponsorem (sieć hipermarketów). przykrą wiadomość dla Pilskich kibiców, ogłosił dzisiaj trener PKŻ Polonii Piła pan Janusz Michaelis. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że działacze Polonii zdobędą niezbędne środki z innych źródeł, co pozwoli na podjęcie walki w zbliżającym się sezonie."

    Wiecej takich rzeczy robil nie bede, bo - jak sam napisalem - mija sie to z celem. Niech kazdy zajmie sie swoja praca, bedzie w niej najlepszy, a czytelnicy na pewno to docenia. Nawet jesli nie bedzie o tym pisal na forum sportsboard.pl. I bardzo Was prosze o nieusuwanie mojego posta. Z gory dziekuje.

  43. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Nie wiem czy inni maja takie same problemy, ale ja juz czekam ponad miesiac na ksiazke z PrzegladuŻuzlowego.pl (licytacja na WOSP) za ktora zaplacilem!!

    a teraz jak sie upominam to szanowna redakcja nie odpisuje na maile

    tylko przyklasnac!

  44. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie nadal prosze o podanie konta i adresu - gadżetjuż dostałem. Co za zaufanie:D Czyli umnie jest odwrotnie:D

  45. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No to wyglada na to, ze Vojtas zrobil prezent Intareksowi. ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •