Strona 102 z 104 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,546 do 4,590 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #4546
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Elendir to że nie rozumiesz tekstu pisanego dyskwalifikuje cię do udziału w forum dyskusyjnym.
    Jeszcze mają mi odebrać obywatelstwo, bo mam bekę z januszy i biedaków i pietnuję rusolubnych. Wstawaj, zesraleś się.

    Screen.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nic nie dodawaj, bo ci mózg się przegrzeje i narobisz w spodnie biedaku.

    Zszedłem prymitywie.

    P.s. sąd januszy nad Puką. Nie mogę przestać się śmiać.

    Screen i do moderacji.

  2. Powrót do góry    #4547
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Może fakt, że jeden z tych czterech ma znikomą wiedzę w temacie na który się wypowiadał......

    Przypuszczenia, domysły, usłyszane plotki....... to chyba mało przekonujące argumenty w dyskusji.
    Powiedziałbym nawet dyskwalifikujące rozmówcę.

    Ogólnie mam wrażenie, że ten cały Puka interesuje się żużlem tak samo długo jak jakieś 76% lubelskiego stadionu.
    Czyli od jakiś 2-3 lat.
    Różnica tylko taka, że lubelacy tylko chodzą na stadion i kibicują, a Puka o tym sporcie pisze i publicznie się wypowiada.......
    I to jest właśnie nie w porządku Mariusz
    I to jest obraz dzisiejszego RZETELNEGO dziennikarstwa .....
    Oj Welna, daj spokój chłopie. Jako stary kibic dobrze wiesz, że w praktyce to wygląda tak, że każdy z nas jest najlepszym znawcą, ekspertem, menago, itd. A większość działaczy, dziennikarzy branżowych, menago czy trenerów, to ludzie bez wiedzy, czasami nieudacznicy. Oczywiście, aby nie było, masz prawo mieć swoją opinię na temat tego czy innego dziennikarza. Ja tego nie kwestionuje. Ale taki dziennikarz ma tez prawo do swojej opinii, nawet jeśli się z nią nie zgadzamy. Ja tez nie przepadam za Puką. Ale nie mam zamiaru robić na niego nagonki tylko dlatego, że chłop myśli inaczej niż ja w jakimś temacie. Zapominasz też, że w tym całym KŻ Puka występował jako gość. To nie był jego program. Równie dobrze ty mógłbyś być na jego miejscu. A zarzut, że ktoś ma znikoma wiedze w temacie na który się wypowiada, można postawić każdemu dziennikarzowi. Ba każdemu osobnikowi. Nawet tu na tym forum dzieje się tak regularnie. A wystarczy po prostu kogoś nie lubić lub mieć inne zdanie. Czyli to żaden zarzut.

    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    W sensie dziennikarze mogą hejtowac gościa ukrywać prawdę, a zawodnik nie może powiedzieć "zwymiotowac" na widok typa gdzie uważane jest to za "wulgaryzm" .
    Ja ...... No PRL Nie będziemy obrażać towarzysza przewodniczącego

    Jakby powiedział muszę iść do toalety na Pana widok to też wulgaryzm ?

    ...
    Tak, to też chamstwo, prostactwo i wulgaryzm.

    Najpierw mi chłopie pokaż jakiś tekst Puki na temat Gleba, który to byłby dla Gleba hejtem, który to by ukrywał prawdę, który to by mógł być powodem tej całej agresji Gleba do osoby Puki ? Po ukazaniu się którego, moglibyśmy tutaj powiedzieć, że Puka pojechał z Glebem w mediach i ten nie wytrzymał i mu odpłacił. Jak znasz taki tekst to pokaż go nam. A jak nie znasz to nie pitol, że dziennikarz może hejtować zawodnika, ukrywać prawdę o nim, a zawodnik nie może się odgryźć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4548
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Piernik musisz liczyć się z tym że każdy normalny czlowiek pomyśli, że masz coś nie tak z sufitem. Chodzisz za mną po forum i robisz screeny z każdej wypowiedzi. Współczuję twojej rodzinie, sąsiadom i znajomym chociaż w tym przypadku mam wątpliwości czy są tacy. Zrób sobie orzeczenie o niepełnosprawności. Będzie ci lepiej w życiu biedaku.

    Załóż sobie konto na twitterze i rób screeny. Dużo screenów biedaku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #4549
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Ojciec, nie rób siary, co ty, donosiciel? Konfitura?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #4550
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Mariuszu ale wymiotowanie nie jest wulgaryzmem i nie pisz tych elaboratów jesteś uprzedzony do Gleba i tłumacztsz wszystko na swoją modłę i wiem że nie ma sensu dyskutować w tym temacie .

  6. Powrót do góry    #4551
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Ojciec, nie rób siary, co ty, donosiciel? Konfitura?
    Na Blacktopa to bym wszędzie doniósł jakby był jakikolwiek sens. Mam nadzieję że to jakiś skutek przyniesie. Zero skrupułów.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    spitt22 (09-06-2023)

  8. Powrót do góry    #4552
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Mariuszu ale wymiotowanie nie jest wulgaryzmem i nie pisz tych elaboratów jesteś uprzedzony do Gleba i tłumacztsz wszystko na swoją modłę i wiem że nie ma sensu dyskutować w tym temacie .
    Jest wulgaryzmem jeśli chce się wymiotować na człowieka.

    Gleb jest mi całkowicie obojętny. Ba, stawiałem go nawet wyżej niż Emila i Artioma. Ty jednak miałeś nam pokazać tekst Puki czy inny powód, którym Puka miałby hejtować czy prowokować Gleba. I co, gdzie ten tekst ? A jak przyszło do konkretów, to już "nie ma sensu dyskutować" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #4553
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Przyzwyczaili się/Przyzwyczaili ich do słodkopierdzących 'wywiadów' typu Benz i spółka, to teraz będą rzygać na każde bardziej radykalnie postawione pytanie

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (09-06-2023)

  11. Powrót do góry    #4554
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Bardycha ten kijj ma dwa końce

    Bartucha sorry mam autokorekte tylko bez dram

    Mariuszu w C+ jest masa wywiadów wypowiedzi bardzo wulgarnych wręcz nie nadających się do publikacji więc bardzo się dziwię ze wszyscy tak strasznie się rozczulają tymi wymiocinami i myślę że źródłem są tu uprzedzenia.

  12. Powrót do góry    #4555
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Dziennikarstwo w kraju ...dwa tytuły z wczoraj:
    zengota.png352051145_6350744948328246_5001863986716689240_n.jpg

  13. Powrót do góry    #4556
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Piernik szczerze współczuję twojej rodzinie jeślì ją masz. Współczuję ci wychowania w duchu donosicielstwa i antypatriotyzmu. Gdzie się takie coś rodzi. Mam nadzieję że jesteś wysterylizowany.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #4557
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Kiedy ktoś to coś w końcu zbanuje. Chodzi i obraża..
    Przez ostatni rok przekroczyłes wszelkie możliwe granice okazaniem całkowitego braku kultury, chamstwa, buractwa, elementarnego braku taktu, przede wszystkim ubliżając. Nie dziw się. A dalej prowokujesz.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 16-06-2023 o 09:08

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (16-06-2023)

  16. Powrót do góry    #4558
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Wystarczy przestać go czytać. No i przede wszystkim nie odpisywać. W końcu pójdzie w długą chyba, że sam ze sobą będzie pisał, ale to już nie nasz problem.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    marcool (18-06-2023)

  18. Powrót do góry    #4559
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie piszę tutaj już kilka dni, ale pajace muszą mieć zajęcie i tworzyć goownoburzę. Nie czytajcie mnie, nie piszcie do mnie i nie zadawjcie pytań. Nie mam do was żadnego szacunku prorosyjscy janusze. Nie wiem gdzie się takie coś rodzi, bo nie macie nic wspólnego z Polską. Powinni was sterylizować ruscy konfidenci. Bez odbioru.

    Wspanialych wakacji dla wszystkich normalnych polskich użytkowników. Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #4560
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jak kiedys taki Czugunow, wydawał mi sie sympatycznym człowiekiem, tak teraz straciłem do gamonia cała sympatie.

    Jednak Czugunow wpadł na jeszcze inny pomysł. Założył internetową zrzutkę i poprosił kibiców, by zebrali dla niego nieco ponad 10 tys. zł.

    "W związku z cenzurą, która panuje w niektórych organizacjach, otwieram zbiórkę. Celem zbiórki jest pokrycie kosztów kary za słowa oraz wyrażenie swojego poglądu w formacie, który jest zakazany oraz karany przez władze organizacji" - napisał Czugunow na Instagramie.
    A mówiłem, że głupek nic nie zrozumie i kara finansowa niczego go nie nauczy. "Organizacja" chciała być litościwa i dopyerdoliła mu 10 tys pln. To głupek chciał "organizację" jeszcze wyśmiać i zorganizował zbiórkę.

    Minimum powinni mu dopyerdolić zawieszenie na trzy mecze. Wtedy by się może czegoś nauczył.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4561
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Przecież Czogunov to cwaniak. Z jeden strony przeciw Putinowi, zabiera głos na jakieś tematy polityczne. Z drugiej nie ma problemu by jak typowy rusek wziąć fikcyjny ślub, wbrew zachodnim standardom. Przecież gość jest od początku bardzo śliski.

    Z drugiej strony taki Emil prosty, naiwny chłopak. Który od początku jest mocno szczery, chodzi mu głównie o pieniądze, o ironio jak zdecydowanej większości zachodnich obywateli. Nie wiem jak można stawiać wyżej Czogunova.
    Absurd polega na tym, że anty rosyjski Czogunov jest mniej zachodni, niż rzekomo prorosyjski Emil.
    Gleb tu próbował rosyjska propagandę uprawiac, nie od dzisiaj zresztą. 100 x lepsi są szczerzy, przewidywalni Artiom z Emilem.

  21. Powrót do góry    #4562
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Przecież Czogunov to cwaniak. Z jeden strony przeciw Putinowi, zabiera głos na jakieś tematy polityczne. Z drugiej nie ma problemu by jak typowy rusek wziąć fikcyjny ślub, wbrew zachodnim standardom. Przecież gość jest od początku bardzo śliski.

    Z drugiej strony taki Emil prosty, naiwny chłopak. Który od początku jest mocno szczery, chodzi mu głównie o pieniądze, o ironio jak zdecydowanej większości zachodnich obywateli. Nie wiem jak można stawiać wyżej Czogunova.
    Absurd polega na tym, że anty rosyjski Czogunov jest mniej zachodni, niż rzekomo prorosyjski Emil.
    Gleb tu próbował rosyjska propagandę uprawiac, nie od dzisiaj zresztą. 100 x lepsi są szczerzy, przewidywalni Artiom z Emilem.
    Sto procent prawdy.

  22. Powrót do góry    #4563
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ta kara dla Gleba to za co?
    Spojrzał na Puke, zrobiło mu się niedobrze.
    Kiedyś ogladalem taki film z Lindgrenem w którym grał agenta wywiadu i jak spojrzał na coś białego, to tracil przytomnosc.
    Ludzie czasami tak mają.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-06-2023 o 19:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #4564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ta kara dla Gleba to za co?
    Spojrzał na Puke, zrobiło mu się niedobrze.
    Ludzie czasami tak mają.
    Jak by ci powiedział, przed kamerami TV, ze na twój widok rzygać mu się chce, wtedy byś ogarnął za co. Nie prędzej.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-06-2023 o 22:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #4565
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    W sumie racja, na widok żoliborskiego gnoma też chce sie rzygać i nam PiS permanentnie za to dowala karę.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (16-06-2023)

  26. Powrót do góry    #4566
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Czugunov nie chwali się w mediach że przelewa pieniądze dla kontuzjowanego kolegi. Nie pisze się o tym artykułow i nie gloryfikuje darczyńcy. Nie to co prawdomówny, naiwny, szczery do bólu propagandysta putina...
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-06-2023 o 22:17
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #4567
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Walnij się w ten pusty czerep wiem nic nie da echo poleci

  28. Powrót do góry    #4568
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Czy tylko mi się wyświetla nowa odsłona na sf.pl ?

    Karwa, znowu jakiś cymbał wpadł na pomysł aby zaimponować szefostwu i totalnie spyerdolił przejrzystość czegoś co było w miarę przejrzyste. Co za debile.

    Wchodzisz w zakładkę "żużel" a na górze masz do wyboru mecze kopanej na live. Czy tym idiotom nikt nie powiedział, że kibica żużla może nie interesować jakas impreza gdzie kilkunastu nażelowanych pajacy truchta za gałą ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-06-2023 o 13:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4569
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No co parę lat standardowo "odświeżają" aspekt wizualny.
    Co do tego, że w sekcji live są mecze kopanej, to fakt, babol. Liczę, że to jakiś błąd i naprawią to, że będą relacje żużlowe.
    Co do samej strony...z jednego punktu widzenia jest bardziej przejrzyście, z drugiej strasznie nieefektywnie wykorzystane miejsce na stronie (może jest tam multum reklam, które adblock mi w większości chowa).
    Brakuje mi jakichś tabel gdzieś z boku i szybkiego dojścia do statystyk, bo ten rozwijany pasek górny mi niezbyt pasuje. Gdzie w ogóle teraz mają statystyki?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #4570
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No co parę lat standardowo "odświeżają" aspekt wizualny.
    Co do tego, że w sekcji live są mecze kopanej, to fakt, babol. Liczę, że to jakiś błąd i naprawią to, że będą relacje żużlowe.
    Co do samej strony...z jednego punktu widzenia jest bardziej przejrzyście, z drugiej strasznie nieefektywnie wykorzystane miejsce na stronie (może jest tam multum reklam, które adblock mi w większości chowa).
    Brakuje mi jakichś tabel gdzieś z boku i szybkiego dojścia do statystyk, bo ten rozwijany pasek górny mi niezbyt pasuje. Gdzie w ogóle teraz mają statystyki?
    Przejrzyście jak chuy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4571
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przejrzyście jak chuy.
    W sensie na stronie głównej żużla te artykuły są ułożone jakoś tak, że to jest przejrzyste. No, ale to tylko tak z wierzchu wygląda. Im dalej tym gorzej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #4572
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy tylko mi się wyświetla nowa odsłona na sf.pl ?

    Karwa, znowu jakiś cymbał wpadł na pomysł aby zaimponować szefostwu i totalnie spyerdolił przejrzystość czegoś co było w miarę przejrzyste. Co za debile.

    Wchodzisz w zakładkę "żużel" a na górze masz do wyboru mecze kopanej na live. Czy tym idiotom nikt nie powiedział, że kibica żużla może nie interesować jakas impreza gdzie kilkunastu nażelowanych pajacy truchta za gałą ?
    Mołdawia Polska 0:3

  33. Powrót do góry    #4573
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W sensie na stronie głównej żużla te artykuły są ułożone jakoś tak, że to jest przejrzyste. No, ale to tylko tak z wierzchu wygląda. Im dalej tym gorzej
    Musisz wejść w żużel wybrać PGE lub tam I ligę potem wchodzisz karwa w konkretny mecz i z lewej strony masz statystyki.

    Ja prdl co za matoły tam pracują. Chyba zmienie portal na inny. Bo coraz większy syf na sf jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4574
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Nie wiem jak na komputerze, ale na telefonie zmiana mobilna na plus

  35. Powrót do góry    #4575
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Nie wiem jak na komputerze, ale na telefonie zmiana mobilna na plus
    Jeśli jest na plus to gdzie mam szukać dzisiejszych relacji ze Szwecji ?

  36. Powrót do góry    #4576
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli jest na plus to gdzie mam szukać dzisiejszych relacji ze Szwecji ?
    Też chciałem zadać to pytanie.
    Co za debil to pozmieniał???
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  37. Powrót do góry    #4577
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli jest na plus to gdzie mam szukać dzisiejszych relacji ze Szwecji ?
    Na plus bo mu ładnie wygląda na fonie strona główna.

    Wejdź w żużel następnie terminarz/żużel i tam już znajdziesz.

    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Też chciałem zadać to pytanie.
    Co za debil to pozmieniał???
    No karwa debil jakiś. To jest typowy przykład, że lepsze jest wrogiem dobrego.

    Było wszystko pod ręką, każdy wiedział gdzie kliknąć a tu doopa blada. Tego naczelnego powinni wypyerdolić na zbity pysk.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4578
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Zgadzam sie z Mariuszem , no szukam wynikow w Szwecji od 5 minut i ni hu hu ...masakra dzieki znalazlem

  39. Powrót do góry    #4579
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli jest na plus to gdzie mam szukać dzisiejszych relacji ze Szwecji ?
    Menu hamburgerowe po lewej i wyniki meczów.
    Ostatnio edytowane przez devilzg ; 20-06-2023 o 19:50

  40. Powrót do góry    #4580
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Pytanie czy to wymysł SF czy narzucone przez WP. Co nie zmienia faktu, że jest bajzel.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #4581
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Te zmiany z tymi wynikami to kompletny dramat. Oni całkowicie usunęli statystyki średnich punktowych czy o kij tu chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 20-06-2023 o 20:34

  42. Powrót do góry    #4582
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Są i staty tylko trzeba kombinowac jak je znaleźć. Jak wszystko zresztą.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/pg...tatystyki/2023
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #4583
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Więcej stron odsłonisz, więcej reklam się pojawi, więc wszystko dobrze się ukłąda.... I o to chodzi!

  44. Powrót do góry    #4584
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jeśli jest na plus to gdzie mam szukać dzisiejszych relacji ze Szwecji ?
    Jeśli mobilna wersja, to na głównej stronie, na dole i na samym środku Wyniki, później z wszystkie wybrać żużel. Na kompie nie wiem, nie korzystam.

  45. Powrót do góry    #4585
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mołdawia Polska 0:3

    Tych kopaczy to się naprawdę nie da oglądać.

    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Jeśli mobilna wersja, to na głównej stronie, na dole i na samym środku Wyniki, później z wszystkie wybrać żużel. Na kompie nie wiem, nie korzystam.
    Ktoś jeszcze w ogóle używa kompa do przeglądania netu w obecnych czasach?

  46. Powrót do góry    #4586
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ktoś jeszcze w ogóle używa kompa do przeglądania netu w obecnych czasach?
    Przede wszystkim kobiety w miejscu pracy

  47. Powrót do góry    #4587
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta

    Tych kopaczy to się naprawdę nie da oglądać.
    A co, znowu im żelu do włosów zabrakło ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #4588
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    To jest DRAMAT co oni grają. Wstyd!

  49. Powrót do góry    #4589
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co, znowu im żelu do włosów zabrakło ?
    Nie, tylko Baboglo wyprowadził Mołdawię na prowadzenie 3:2

  50. Powrót do góry    #4590
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Tam żaden trener nie pomoże. Dać do pierwszej reprezentacji tych 17-latków a "gwiazdy" na czele z Lewandowskim wypyerdolić na zbity pysk.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    j-rules (21-06-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •