Strona 89 z 104 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #3961
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    byki.png

    Serio? "Redaktor" Kapica zadaje takie pytanie po remisie Unii w Grudziądzu?

    Źródełko: https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ezonie/0zbgkr8
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5158

    Serio? "Redaktor" Kapica zadaje takie pytanie po remisie Unii w Grudziądzu?

    Źródełko: https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ezonie/0zbgkr8
    Ufff...już myślałem, że Filip Kapica wziął się za żużel.
    !Adrian walcz!

  3. Powrót do góry    #3963
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5158

    Serio? "Redaktor" Kapica zadaje takie pytanie po remisie Unii w Grudziądzu?

    Źródełko: https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ezonie/0zbgkr8
    Pewnie mu się żużel z siatkówką pomylił.

  4. Powrót do góry    #3964
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ciekawy temat poruszył Ruta na SF:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...maksa-felieton

    To dobre pytanie, bo pomijając kwestie opłat za prąd, marnowania energii itd. jest jeszcze kwestia, czy w taką pogodę od jupiterów ludziom nie jest jeszcze goręcej.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  5. Powrót do góry    #3965
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Podczas meczu Unii z Włókniarzem również o 17.30 światła już były włączone, ale po co to nie mam najmniejszego pojęcia. Nie wiem jak w trakcie meczu, bo nie spoglądałem. Ale pewnie też. W szczerym słońcu? Nie rozumiem.

  6. Powrót do góry    #3966
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ten to ma siano we łbie.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...-moze-zabrakna

    W skrócie za rok nie będzie brakować klasowych seniorów, bo wiek juniora kończą m.in. Gruchalski i Rolnicki.

  7. Powrót do góry    #3967
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    I co mi zrobiłeś? Przecież ten artykuł to rak dla oczu. Typowa wierszówka, żadnego rozwinięcia tematu. Co więcej w przedostatnim akapicie jest jakaś teza, a ostatni rozpoczyna się od słów "Co racja, to racja" i jest zupełnie o czyms innym. Ja rozumiem, że można się nie znać na żużlu. Ale po tylu latach w dziennikarstwie powinno się mieć chociaż jakies podstawy warsztatu dziennikarskiego...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #3968
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Co racja to racja
    Ten artykuł zawiera masę sprzeczności i ja zupełnie nie rozumiem o co w nim chodzi. A ostatni akapit wręcz wskazuje, że w sumie problemu nie ma.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #3969
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Takiej papki jest tam więcej. Czymś trzeba zapychać łamy.

  10. Powrót do góry    #3970
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...ign=newswidget

    Ten tekst to po prostu rzyg. Nie potrafię tego inaczej nazwać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    hcp (24-07-2019), karolcp3 (26-07-2019)

  12. Powrót do góry    #3971
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...ign=newswidget

    Ten tekst to po prostu rzyg. Nie potrafię tego inaczej nazwać.
    Każdy ten felieton tak wygląda. Najważniejsze są kilkbajty.

  13. Powrót do góry    #3972
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    @j-rules Sady odbił Hynkowi laskę czy o co kaman gościowi https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...niazda-kibice-

  14. Powrót do góry    #3973
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    @j-rules Sady odbił Hynkowi laskę czy o co kaman gościowi https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...niazda-kibice-
    Nie dał akredytacji to się teraz '' mszczą ''. Bilet 30 zeta a to majątek.

  15. Powrót do góry    #3974
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjecia/galeria/18252/retro-derby-pomorza-apator-torun-vs-polonia-bydgoszcz

    Fajna galeria dużo zdjęć zawodników z przed lat ale pewnie z 80% czytelników nie wie kto jest na tych zdjęciach bo albo autorowi nie chciało się podpisać tych zdjęć albo sam nie wiedział komu robił.

  16. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    wiecie jak to usunac? Nano Defender do pewnego momentu sobie radzil z blokowaniem tego komunikatu ale teraz juz nie. ... :/

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  17. Powrót do góry    #3976
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Też mam z tym łajnem problem. Póki co wyłączam uBlocka ale coraz trudniej znoszę to ich "tworzenie treści".

  18. Powrót do góry    #3977
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    https://ibb.co/hDThg6V

    Lesznianie ?

  19. Powrót do góry    #3978
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2014
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Michelsen ładnie wyjaśnia śmiesznego redaktora
    https://www.facebook.com/mikkelmiche...94029507559141

  20. Powrót do góry    #3979
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tytuł artykułu na stronie glownej w sportowych faktach. Piotr Baron: Zepnijcie poslady Całe szczęście że nie użyli w tytule na stronie glownej rozmowy motywacyjnej Zmarzlika z Wozniakiem
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #3980
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Czy mi się wydaje czy na SF nie ma już opcji sortowania po najlepszych komentarzach? Dziwne to... po co w takim razie w ogóle możliwość oceniania komentarzy?...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #3981
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Czego mi bardzo brakuje w polskim zuzlu, a co moim zdaniem mogloby tez pozytywnie wplynac na poziom zuzlowego dziennikarstwa wywierajac presje na Ostafa kanalie
    czy bombelkow typu Olko albo Rejczel, to pojawienie sie zuzlowych vlogow tworzonych przez kibicow (jak ktos zamierza teraz wyjechac z tekstem, ze co to w ogole
    za slowo "vlog", i ze przed wojna nie bylo vlogow ani pradu i bylo dobrze, to z gory dziekuje za uwage).

    Nie wiem, czy to jest kwestia specyfiki dyscypliny, czy jakichs naszych narodowych cech jak brak checi do pokazania publicznie swojej twarzy, ale jak ktos sledzi
    pilkarska Premier League, to tam az roi sie od swietnych vlogow tworzonych przez kibicow kazdego, nawet pol-amatorskiego klubu. Te kanaly maja czesto po
    kilkadziesiat tysiecy subskrybentow, a w przypadku bardziej medialnych druzyn jak ManU czy Arsenal, to i milion (!) moze sie zdarzyc. Ludzie jezdza za swoja druzyna
    po calym kraju, nagrywaja relacje z meczow, tworza regularne audycje omawiajace sytuacje zespolu, a nawet sa zapraszani na rozmowe przez lokalne stacje radiowe.
    Najpopularniejsi vloggerzy moga liczyc na zainteresowanie samych klubow czy producentow odziezy sportowej, ktorzy reklamuja sie na ich kanalach. A o wszystkich
    decyduje JAKOSC tworzonych materialow, bo to widzowie decyduja, kogo chca ogladac. Tymczasem u nas raz na 3 miesiace FalubazTV nagra cos, co da sie ogladac.
    Grudziac zrobil fajny filmik z meczu bodajze z Gorzowem, w Lesznie Czarny robi dobre podsumowania roku. W Anglii takich fanowskich filmow wychodza co tydzien setki.
    Kibice maja co ogladac i o co klocic sie w komentarzach. Jest jakies zycie na osiedlu. U nas takiej oddolnej aktywnosci kompletnie brak, nie liczac anonimow gloszacych
    madrosci z duby tu na forum.

    Gdyby ktos chcial zobaczyc, o czym mowa, to tu jest np. relacja kibica Wolverhampton z meczu wyjazdowego z Evertonem:


  23. Powrót do góry    #3982
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Dobry pomysł ,ale wydaje mi się że to nie przejdzie w tym specyficznym środowisku.Temat rzeka☺Bardziej poszedł bym w kierunku programu (koszykarski) ,który robi ostatnio furore czyli "Strefy Chanasa".

  24. Powrót do góry    #3983
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Myślę, że to w żadnym wypadku nie jest kwestia specyfiki środowiska, ale po prostu skali. Kibiców piłkarskich masz ogrom, stąd jest większa szansa, że znajdzie się wśród nich ktoś kto zrobi porządne filmiki. Do tego jest też o wiele większe grono potencjalnych odbiorców. Jak ktoś zrobi filmik o drużynie z Premier League, to potencjalnie znajdą się widzowie na całym świecie - stąd jest to też atrakcyjne dla reklamodawców. Filmik takiego losowego gościa, z losowego meczu obejrzało 28 tys. ludzi. U nas bardzo dobrze zrobiony filmik, z najważniejszych (obecnie) derbów w kraju zrobiony przez Falubaz TV obejrzało... 14 tys. ludzi. Nie ma tu w ogóle o czym mówić.

    Owszem, jak zaznaczył przedmówca, są jakieś próby. Tak samo ktoś na fb robi cykl "Moje żużlowe podróże". Ale przy tak małym środowisku ciężko regularnie robić coś z rozmachem. Aczkolwiek może warto spróbować. Na pewno byłoby to ciekawe. Są np jakieś audycje żużlowe w radiach internetowych itd. Może to się rozwinie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #3984
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    To co ostatnio odpyerdala się na SF i PS przechodzi już wszelkie granice.Ktoś to czyta ? Artykuł o podziale polski to jest szczyt ******** dziennikarskiego.Niech ktoś powinien się zabrać ze te pseudo media...

  26. Powrót do góry    #3985
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ostafińskopodobni nie dość że są debilami to jeszcze nie bardzo kumają chyba geografię.
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #3986
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Myślę, że to w żadnym wypadku nie jest kwestia specyfiki środowiska, ale po prostu skali. Kibiców piłkarskich masz ogrom, stąd jest większa szansa, że znajdzie się wśród nich ktoś kto zrobi porządne filmiki. Do tego jest też o wiele większe grono potencjalnych odbiorców. Jak ktoś zrobi filmik o drużynie z Premier League, to potencjalnie znajdą się widzowie na całym świecie - stąd jest to też atrakcyjne dla reklamodawców. Filmik takiego losowego gościa, z losowego meczu obejrzało 28 tys. ludzi. U nas bardzo dobrze zrobiony filmik, z najważniejszych (obecnie) derbów w kraju zrobiony przez Falubaz TV obejrzało... 14 tys. ludzi. Nie ma tu w ogóle o czym mówić.
    Zgadzam się, że takiej skali jak Premier League nie osiągnie w Polsce żaden vlog sportowy. Ale i w UK pełno jest kibiców, którzy nagrywają filmiki, które ogląda 10 czy 100 osób. Bo im się chce, bo mają odwagę pokazać swoją twarz i powiedzieć coś ciekawego czy kontrowersyjnego, podpisując się pod tym swoim nazwiskiem, a nie anonimowym nickiem. Oczywiście większość z nich robi to słabo, ale cały czas się uczą jak mawiał rezydent. Do tego jeden na 10 czy na 100 odkryje w sobie talent i nagle jest co oglądać.

    U nas z racji na mniejszą popularność żużla oczywiście trudniej byłoby takie talenty znaleźć. Ale Małysz też nie miał prawa się zdarzyć, a jednak.
    Ostatnio edytowane przez jelousabmarinek ; 06-12-2019 o 22:19

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    vicar (09-12-2019)

  29. Powrót do góry    #3987
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Myślę że w przyszłym roku Ostafiński może powtórzyć sukces Olgi Tokarczuk.Facet jest niesamowity,to jest żyjąca encyklopedia współczesnego speedwaya,potrafi przewidzieć budżety klubów i co najważniejsze doskonale wie ,że nie jaki Jason Doyle w 2021 roku będzie reprezentował barwy najlepszej drużyny na świecie z Torunia.
    Staram się nie czytać tego ścierwa ,ale poprostu człowiekowi samo wyskakuje...Byle do wiosny

  30. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dzisiaj przeczytałem, chyba nie przesadzę, najlepszy artykuł/wywiad na temat żużla jaki udało mi się znaleźć kiedykolwiek w sieci.
    Jestem bardzo wdzięczny panu Wiktorowi Balzarkowi i ludziom z portalu PoBandzie.pl i polecam:

    https://po-bandzie.com.pl/mircea-agr...lem-szesc-lat/

    CHAPEAU BAS PANIE WIKTORZE !!!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-01-2020 o 12:38
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (04-01-2020), sobotch (10-01-2020)

  32. Powrót do góry    #3989
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Jak dla mnie najlepszy portal żużlowy.Jednak pojawiają się też tam kwiatki ...

  33. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...a na SF same ciekawe artykuły.
    Pan Ogonowski pokusił się o stworzenie rankingu atrakcyjności torów ekstraligowych.
    Wszystko byłoby całkiem ciekawe, gdyby nie metoda liczenia, która zawiera m.in. "liczbę mijanek".
    Powiem szczerze, że parę razy na żużlu bylem, ale mijanek w czasie wyścigów żużlowych podczas tych zawodów widziałem 2(słownie: dwie) może 3(słownie: trzy).

    Kiedyś eksperta można było poznać po "zapachu spalonego metanolu" teraz po "liczbie mijanek".

    Kupa śmiechu, z przewagą kupy - niestety.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #3991
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Panie Dariuszu poraz pierwszy wierze w pana ,jutro kupuje z rana pepsi , popcorn i czekam za artykułami na temat wypowiedzi pewnej osoby.

  35. Powrót do góry    #3992
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za PS:

    ‹ WRÓĆ
    Eurosport coraz mocniej wchodzi do żużla. Plan stacji zakłada, że w sezonie 2022 będą mieli w swoim portfolio wszystkie liczące się rozgrywki żużlowe. Niedawno kupili prawa do pokazywania ligi angielskiej i szwedzkiej oraz Grand Prix, a teraz przymierzają się do polskiej I ligi, a jednocześnie już wysyłają sygnały, że wezmą udział w przyszłorocznym przetargu na prawa do PGE Ekstraligi. To sprawiłoby, że w tygodniu tylko środa byłaby na Eurosporcie wolna od żużla i mogłaby być przeznaczona na magazyny. Warto także pamiętać, że Eurosport wciąż ma prawa do pokazywania mistrzostw Europy.

    Lepszej informacji niż coraz mocniejsze zaangażowanie ogólnoeuropejskiego potentata, polskie środowisko żużlowe nie mogło usłyszeć. Oznacza to bowiem, że kolejny kontrakt telewizyjny w PGE Ekstralidze, który będzie obowiązywał na lata 2022-2024, nie tylko nie będzie niższy od obecnego (gwarantującego 20 milionów rocznie), ale ma szansę być zdecydowanie wyższy. Juz teraz walka telewizji zapowiada się bardzo ciekawie, bo Canal+ nie może pozwolić sobie na stratę jednego ze swoich najcenniejszych produktów, a Eurosport juz przy walce o GP pokazał, że jest w stanie przebić nawet najwyższe oferty konkurencji. Duży wpływ na postrzeganie żużla mają bardzo wysokie wyniki oglądalności tegorocznych rozgrywek, które w nSport+ śledziło średnio 165 tysięcy widzów, a w Eleven Sports 94 tys. Okazało się, że pokazywanie czterech meczów w każdej kolejce nie tylko nie nudzi się fanom, ale jeszcze zwiększa zainteresowanie rozgrywkami. Żużel wygrywa pod tym względem z PKO Ekstraklasą, którą na kanałach Canal+ ogląda średnio 105 tysięcy osób.
    Jak się okazuje, nie sam Zmarzlik wygrywa z kopaną.

    Jak dla mnie pasowałoby aby cały żużel był na Eurosporcie. Liga angielska, szwedzka i polska, plus SEC i SGP. Na dzisiaj ocipieć idzie przez operatorów TV. Porozbijali ten żużel na poszczególne kanały, Eleven, nSport i Canal +, tak, że trzeba mieć c..uj wie jak wysoki pakiet, aby zobaczyć całość. A tak wystarczyłyby same kanały Eurosportu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #3993
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS:



    Jak się okazuje, nie sam Zmarzlik wygrywa z kopaną.

    Jak dla mnie pasowałoby aby cały żużel był na Eurosporcie. Liga angielska, szwedzka i polska, plus SEC i SGP. Na dzisiaj ocipieć idzie przez operatorów TV. Porozbijali ten żużel na poszczególne kanały, Eleven, nSport i Canal +, tak, że trzeba mieć c..uj wie jak wysoki pakiet, aby zobaczyć całość. A tak wystarczyłyby same kanały Eurosportu.
    Marudzisz jak stara panna. Nie było żużla w ogóle w TV, później był po macoszemu, teraz obraz jest na dobrym poziomie (komentatorkę pomijam) i dalej ci źle. Chciałbyś jak w PRLu, kanałów dużo a telewizja jedna? Może napisz do Kurskiego, by wykupił prawa do relacji od całego żużla. Hurtem. Pieniądze TVP posiada, teraz znowu TVP dostanie dodatkowo parę mld zł. z naszych podatków. Sport ludystyczny, to i telewizja ludowa pasuje do żużla.
    A ten pakiet wcale nie taki drogi, skoro nawet nie pamiętam ile kosztuje, pewnie poniżej 100zł/m-c. To tylko 1 butelka łyskacza, albo 1 obiad z żoną/dziewczyną mniej w restauracji.

  37. Powrót do góry    #3994
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Marudzisz jak stara panna. Nie było żużla w ogóle w TV, później był po macoszemu, teraz obraz jest na dobrym poziomie (komentatorkę pomijam) i dalej ci źle. Chciałbyś jak w PRLu, kanałów dużo a telewizja jedna? Może napisz do Kurskiego, by wykupił prawa do relacji od całego żużla. Hurtem. Pieniądze TVP posiada, teraz znowu TVP dostanie dodatkowo parę mld zł. z naszych podatków. Sport ludystyczny, to i telewizja ludowa pasuje do żużla.
    A ten pakiet wcale nie taki drogi, skoro nawet nie pamiętam ile kosztuje, pewnie poniżej 100zł/m-c. To tylko 1 butelka łyskacza, albo 1 obiad z żoną/dziewczyną mniej w restauracji.
    Hihi kolejny bogacz co nie ma pojęcia z jakim budżetem żyje statystyczna Polska rodzina.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  38. Powrót do góry    #3995
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Oby nie przejął Ekstraligi Eurosport. Oni fatalnie robią żużel. Wystarczy że bedzie jakis turniej tenisowy czy snookerowy i bedą wchodzić z opóźnieniem.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Silence (12-01-2020)

  40. Powrót do góry    #3996
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Hihi kolejny bogacz co nie ma pojęcia z jakim budżetem żyje statystyczna Polska rodzina.
    No od kiedy jest 500+ to chyba cała Polska teraz mlekiem i miodem płynie?

    Duży wpływ na postrzeganie żużla mają bardzo wysokie wyniki oglądalności tegorocznych rozgrywek, które w nSport+ śledziło średnio 165 tysięcy widzów, a w Eleven Sports 94 tys. Okazało się, że pokazywanie czterech meczów w każdej kolejce nie tylko nie nudzi się fanom, ale jeszcze zwiększa zainteresowanie rozgrywkami. Żużel wygrywa pod tym względem z PKO Ekstraklasą, którą na kanałach Canal+ ogląda średnio 105 tysięcy osób.
    No tak, tylko jeśli to jest średnia oglądalność jednego meczu, to trzeba pamiętać że spotkań w SE jest mniej niż w Ekstraklasie, więc fani żużla się rzucą na wszystkie. A w takiej piłce masz osiem spotkań w kolejce - zawsze wypadają więc jakieś mecze Izolatora Boguchwała z Drutexem Drutovią, które oglądalność mają bardzo małą. Reszta wtedy musi nadganiać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #3997
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Oby nie przejął Ekstraligi Eurosport. Oni fatalnie robią żużel. Wystarczy że bedzie jakis turniej tenisowy czy snookerowy i bedą wchodzić z opóźnieniem.
    No bo to są sporty bez limitu czasowego. Tak samo jak w pewnych przypadkach skoki narciarskie albo nawet siatkówka - gdy zawody nie kończą się gdy minie odpowiedni zaplanowany czas, tylko jak zostanie osiągnięty odpowiedni pułap punktowy lub limit zawodników.

    Trzeba by sobie odpowiedzieć, czy lepiej, żeby żużel wszedł na kanał ogólnodostępny z ryzykiem kilku obsuw na rok, czy nadal ma się kisić na ściśle określonej platformie, od której też jest silnie uzależniony.

  42. Powrót do góry    #3998
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ja mam największe zastrzeżenia do sposobu realizacji IMŚJ. Wizualnie to wyglądało bardzo słabo - nazwiska zawodników bardzo małymi literami, nieczytelna kolejność zawodników w biegu. W ogóle odnoszę wrażenie że niektóre telewizje chcą wymyślać koło na nowo zamiast korzystać ze sprawdzonych rozwiązań (np. kolor kasku przy nazwisku danego zawodnika itd.).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Silence (12-01-2020)

  44. Powrót do góry    #3999
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Poziom szamba w sportowych faktach jesli chodzi o artykuky o Drabiku osiagnal zenit. Oby nie mieli krwi na rekach.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #4000
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    O tym samym pomyślałem. To jest przecież człowiek. ...
    Ostaf od piątku wyprodukował tyle spermy że facet spokojnie może ją sprzedawać w butelkach.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Niko015 za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (12-01-2020)

  47. Powrót do góry    #4001
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ja mam największe zastrzeżenia do sposobu realizacji IMŚJ. Wizualnie to wyglądało bardzo słabo - nazwiska zawodników bardzo małymi literami, nieczytelna kolejność zawodników w biegu. W ogóle odnoszę wrażenie że niektóre telewizje chcą wymyślać koło na nowo zamiast korzystać ze sprawdzonych rozwiązań (np. kolor kasku przy nazwisku danego zawodnika itd.).
    nie wiem jak inni, ale jak ogladam zuzel na eurosporcie to wydaje mi sie zawsze, ze to jakis sparing przedsezonowy, w ogole nie ma klimatu ani nie czuc cisnienia i w sumie nie wiem czemu

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xpc za jego przydatny post!

    Silence (12-01-2020)

  49. Powrót do góry    #4002
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ja mam największe zastrzeżenia do sposobu realizacji IMŚJ. Wizualnie to wyglądało bardzo słabo - nazwiska zawodników bardzo małymi literami, nieczytelna kolejność zawodników w biegu. W ogóle odnoszę wrażenie że niektóre telewizje chcą wymyślać koło na nowo zamiast korzystać ze sprawdzonych rozwiązań (np. kolor kasku przy nazwisku danego zawodnika itd.).
    Dla mnie SEC w Eurosporcie podobnie prezentuje słaby poziom realizacyjny. Płasko ustawione kamery, brak kamery na ostatnim, kluczowym łuku, blady obraz, niebieskie, zamazane tło na ekranie w czasie kiedy pojawia się grafika biegowa, nazwiska drobnym maczkiem, które przez lupę trzeba czytać, grafika w ogóle jakaś taka biedna, ascetyczna. Brak klimatu ważności wydarzenia. Męczę się oglądając te eurosportowe relacje, nie czekam wcale na te transmisje jako kibic. Dodatkowo co kilka biegów reklamy. Mam dokładnie takie same odczucia co Ty.

    Ekstraliga w Eurosporcie by strasznie biednie wyglądała, nasz żużel by się realizacyjnie cofnął, Eurosport ma pieniądze, ale wcale tego w realizacji żużla nie widać, że należy do Amerykanów, nie ma rozmachu. Kto w ogóle realizuje te transmisje dla Eurosportu? Jakaś może szwedzka firma? Bo w żaden sposób do polskich transmisji nie jest to podobne. Ani do Multiproduction, ani nawet do Polsatu. Jestem pełny obaw co do pokazywania GP, gdzie przeważnie obraz jest dobry, żywy, a zawody SEC często wyglądają w Eurosporcie jak ostatni SoN, kiedy BSI nie wysłało swoich ludzi ze sprzętem, tylko wynajęło w Rosji miejscowy, przestarzały nie mający możliwości nawet korekcji kolorów wóz transmisyjny i operatorów kamer. Wyglądało to bardzo słabo. Jeśli tak będzie wyglądać w Eurosporcie GP jak SEC to klapa. Dla mnie One Sport to nie BSI i długo, długo nie, a Eurosport to nadal nie C+. Przynajmniej w żużlu.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Silence za jego przydatny post!

    Marsh (12-01-2020)

  51. Powrót do góry    #4003
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Dla mnie SEC w Eurosporcie podobnie prezentuje słaby poziom realizacyjny. Płasko ustawione kamery, brak kamery na ostatnim, kluczowym łuku, blady obraz, niebieskie, zamazane tło na ekranie w czasie kiedy pojawia się grafika biegowa, nazwiska drobnym maczkiem, które przez lupę trzeba czytać, grafika w ogóle jakaś taka biedna, ascetyczna. Brak klimatu ważności wydarzenia. Męczę się oglądając te eurosportowe relacje, nie czekam wcale na te transmisje jako kibic. Dodatkowo co kilka biegów reklamy. Mam dokładnie takie same odczucia co Ty.

    Ekstraliga w Eurosporcie by strasznie biednie wyglądała, nasz żużel by się realizacyjnie cofnął, Eurosport ma pieniądze, ale wcale tego w realizacji żużla nie widać, że należy do Amerykanów, nie ma rozmachu. Kto w ogóle realizuje te transmisje dla Eurosportu? Jakaś może szwedzka firma? Bo w żaden sposób do polskich transmisji nie jest to podobne. Ani do Multiproduction, ani nawet do Polsatu. Jestem pełny obaw co do pokazywania GP, gdzie przeważnie obraz jest dobry, żywy, a zawody SEC często wyglądają w Eurosporcie jak ostatni SoN, kiedy BSI nie wysłało swoich ludzi ze sprzętem, tylko wynajęło w Rosji miejscowy, przestarzały nie mający możliwości nawet korekcji kolorów wóz transmisyjny i operatorów kamer. Wyglądało to bardzo słabo. Jeśli tak będzie wyglądać w Eurosporcie GP jak SEC to klapa. Dla mnie One Sport to nie BSI i długo, długo nie, a Eurosport to nadal nie C+. Przynajmniej w żużlu.
    Przecież SEC dla Eurosport podobnie jak Ekstraligę dla nSport i Eleven oraz Grand Prix dla Canal+ realizuje jedna i ta sama firma: MULTIPRODUCTION.

  52. Powrót do góry    #4004
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale jeśli tak jest, to ciekawe czy te szablony graficzne dostają od każdej stacji z osobna czy tworzą je sami z siebie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  53. Powrót do góry    #4005
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach

    #Silence żeby nie było, że Mariuszuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •