Strona 3 z 104 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No faktycznie, ten fakt ma gigantyczne znaczenie dla całej sprawy... Ale jeśli już ktoś nie może spać z tego powodu to owszem, JESTEM związany ze Sportowymi Faktami.
    Czyli wszystko jasne. Konkurencja stara się grać różnymi sposobami, aby tylko udowodnić, że jest lepsza. Gratuluje zatem redakcji Sportowych Faktów. Wspaniały sposób na pozyskanie czytelników.

    Mam jeszcze pytanie, czy również pan Musiel jest przedstawicielem Sportowych Faktów.

    I pomyśleć, że oba portale miały współpracować. Gdzież tu współpraca? Darknessie drogi, to jak to jest?

    A dlaczego sam fakt, skąd Roberto zna treść oryginalnego listu Roberta Miśkowiaka mnie interesuje? Ano stąd, że list był kierowany do żużlowca, a nie do pana Roberto. I to żużlowiec na niego odpowiadał, a nie pan Roberto. Czyż nie tak? A może się mylę?

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Czyli wszystko jasne. Konkurencja stara się grać różnymi sposobami, aby tylko udowodnić, że jest lepsza. Gratuluje zatem redakcji Sportowych Faktów. Wspaniały sposób na pozyskanie czytelników.
    Mozesz jasniej - co sugerujesz?

    I pomyśleć, że oba portale miały współpracować. Gdzież tu współpraca? Darknessie drogi, to jak to jest?
    No wlasnie - zmiana bez zgody autora jego wlasnych slow i ich opublikowanie - gdzie ta wspolpraca...?

    A dlaczego sam fakt, skąd Roberto zna treść oryginalnego listu Roberta Miśkowiaka mnie interesuje? Ano stąd, że list był kierowany do żużlowca, a nie do pana Roberto. I to żużlowiec na niego odpowiadał, a nie pan Roberto. Czyż nie tak? A może się mylę?
    To jest malo wazne skad zna - fakt stal sie faktem, a Ty drogi Dexterze probujesz tlumaczyc postepowanie swojego kolegi z portalu PZ, ale raczej spelznie to na niczym. Zamiast przyznac sie do bledu zaczyna sie tutaj toczyc slowna wojna o prawo i bezprawie - bezsensu moim zdaniem.

    Skad wiesz, ze sam Misiek nie pokazal tego wywiadu Roberto?
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam jeszcze pytanie, czy również pan Musiel jest przedstawicielem Sportowych Faktów.
    Odp.Nie

    Też mam pytanie

    Z jakiej okazji wlacza mnie Pan do tej dyskusji ?


  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mozesz jasniej - co sugerujesz?
    Chodzi mi o prowadzoną w tym wątku nagonkę na Przegląd Żużlowy przez współpracowników SF.pl

    Kilka osób najwyraźniej ma doskonałą zabawę wyszukując błędy i pisząc na forum sportsboard.pl , jaki to ten PŻ jest beznadziejny, jak się do niczego nie nadaje itd.

    Dokładnie to miałem na myśli :)

    To jest malo wazne skad zna - fakt stal sie faktem, a Ty drogi Dexterze probujesz tlumaczyc postepowanie swojego kolegi z portalu PZ, ale raczej spelznie to na niczym.
    Drogi Stamperze - sprawa jest jasna. Nazwa Sportowe Fakty nie będzie się ukazywała na łamach portalu Przegląd Żużlowy, dopóki na Sportowych Faktach nie przestanie się stosowania metod polegających na celowym pomijaniu nazwy naszego portalu.

    Musiel pyta:
    Z jakiej okazji wlacza mnie Pan do tej dyskusji ?
    Z powodu nagonki, jaka jest tutaj przez kolegę prowadzona na nasz portal. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby kolega równorzędnie zapełniał wątek o Sportowych Faktach. Tego natomiast się nie dopatrzyłem.

    D.J.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Chodzi mi o prowadzoną w tym wątku nagonkę na Przegląd Żużlowy przez współpracowników SF.pl
    Kilka osób najwyraźniej ma doskonałą zabawę wyszukując błędy i pisząc na forum sportsboard.pl , jaki to ten PŻ jest beznadziejny, jak się do niczego nie nadaje itd.
    Osobiscie uwazam, ze przesadzasz. Watek, w ktorym obecnie sie znajdujemy zalozyl forumowicz, ktory nie ma w ogole powiazania z SF to raz. po drugie - to, ze wytyka sie Wam bledy to moim zdaniem nic zlego - przynajmniej wiecie,ze ktos Was czyta, a krytyke nalezy przyjac z godnoscia i wyciagnac z niej wnioski. Nie uwazasz?:)

    Do drugiego cytatu - wolnosc slowa i przekonan. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

    Drogi Stamperze - sprawa jest jasna. Nazwa Sportowe Fakty nie będzie się ukazywała na łamach portalu Przegląd Żużlowy, dopóki na Sportowych Faktach nie przestanie się stosowania metod polegających na celowym pomijaniu nazwy naszego portalu.
    Ale SportoweFakty (wg przytoczonych tu paragrafow) nie lamia przy tym prawa, a PZ wrecz przeciwnie. Wszystko jasne - mi tlumaczyc nie trzeba - tego faktu akurat:)
    Qrde - skoro jestem drogi tzn ze jestem cos wart;)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z powodu nagonki, jaka jest tutaj przez kolegę prowadzona na nasz portal. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby kolega równorzędnie zapełniał wątek o Sportowych Faktach. Tego natomiast się nie dopatrzyłem.
    We wcześniejszych wpisach widzę 3 moje
    "wejścia"

    Wszystkie te przypadki poruszyłem gdyz tak mocno kłuły w oczy, że nie potrafiłem przejsc obok

    "lżejszych odchyłów" bym się nie czepiał

    Po moim wpisie, gdy pż zapowiadał piknik w Dąbczu, który odbył sie tydzień wcześniej :P
    momentalnie news zniknął z "pż"

    Powinno mi się podziekować :)

    Gdyby ta zapowiedź była dłuzej widoczna dla czytajacych
    to wiele osób zostałoby "wysłanych" w tą zimną sobotę do Dąbcza na żużel :P

    Ciekawe jak Im wytłumaczyłby sie "pż"

    Co do tekstu o "nieprzytomnym Flisie w Szwecji"
    to wybacz ale stalem tam akurat obok Robert Flisa i jak czytam po powrocie do kraju takie pierdoły
    to mi słabo


  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Qrde - skoro jestem drogi tzn ze jestem cos wart
    Stamper - to po ile się sprzedajesz? :P Ile jesteś wart? :P Wszak "drogi" to pojęcie względne. :P

    I teraz moje pytanie do piszących w tym wątku. Szczególnie do współpracowników Sportowych Faktów i pana Musiela (który akurat wiem, kim jest, bo nietrudno się domyślić, dopisując do ksywki "Musiel" jeszcze dwie literki na końcu). A mianowicie - co Wy chcecie osiągnąć, wypisując w tym wątku każdy błąd na PŻ jaki tylko znajdziecie? My na PŻ doskonale sobie zdajemy sprawę, że robimy błędy. Robi je każdy, choćby był najlepszy pod każdym względem. Ale robienie zestawienia błędów po to, aby dokopać komuś, jest po prostu żałosne.

    A błędów nie robi tylko ten, kto nic nie robi.

    P. S. Musiel - informacja o Flisie pochodziła od jednego ze Szwedów, który tłumaczył tekst (chyba) z jakiegoś szwedzkiego portalu albo gazety. Powiedz jednak - czy nie było lepiej napisać maila na adres portalu i przysłać w nim sprostowanie? Na pewno byśmy je zamieścili.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no to ja powiem tak

    PZ nie zmienil sobie od tak slow Miska tylko dopuscil sie zwyklej manipulacji

    ludzie ok my wy ludzie z kregow zuzlowych dobrze wiedza ze Miskowiaka sponsoruj jeden poral o nazwie SF.pl

    ale nie wiedza tego zwykli czytelnicy i jak dajecie komus cos takieg: ogolnopolski portal sportowy, tak samo mozna napisac dealer samochodowy a co tam nei wazne jaki wazne ze jest dealer nie ?

    a to juz jest manipulacja bo o ile gdyby ten wywiad byl udzielony slownie (wszak korespondent moglby sie jakims dziwnym trafem przeslyszec gdy odsluchiwal tasme) jeszcze mozna byloby to wybaczyc ale Miskowiak wyslal wam odpowiedzi na pytania natomiast Wy bardzo ladnie sobie go jak to Dominik nazwales "obrobiliscie"

    smierdzi manipulacja i niczym innym i nie wtracaj tutaj nierzetelnosci dziennikarskiej wynikajacej rzekomo z tego ze nie piszemy w nazwie Ostrowa PZ
    sory bardzo ale to raczej wynika z naszej rzetelnosci a o co chodzi to chyba dobrze wiesz

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    smierdzi manipulacja i niczym innym i nie wtracaj tutaj nierzetelnosci dziennikarskiej wynikajacej rzekomo z tego ze nie piszemy w nazwie Ostrowa PZ
    sory bardzo ale to raczej wynika z naszej rzetelnosci a o co chodzi to chyba dobrze wiesz
    Rzetelność? No jak? Nazwa drużyny zatwierdzona przez GKSŻ to jest Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów. Wy piszecie inaczej. Dla mnie jest to już przykład nierzetelności. To tak jakbyście zamiast ZKŻ Zielona Góra zaczęli pisać nagle Falubaz, choć ten klub nie istnieje już od wielu lat.

    ale nie wiedza tego zwykli czytelnicy i jak dajecie komus cos takieg: ogolnopolski portal sportowy, tak samo mozna napisac dealer samochodowy a co tam nei wazne jaki wazne ze jest dealer nie ?
    Polecam cytaty w różnych polskich gazetach sportowych, czy nawet na onet.pl bądź interia.pl - jak podał jeden z portali internetowych o żużlu, czy też jak podał jeden z ogólnopolskich portali sportowych.


    D.J.

    P. S. Najciekawsze jest to, że w tej dyskusji znów osoby związane ze Sportowymi Faktami krzyczą najgłośniej. Miło mi natomiast, że inaczej zachowali się zawodnik i jego menadżer, którzy po wyjaśnienia zwrócili się wpierw do samej redakcji. Za to redakcja SF.pl znów pokazuje, że szuka tylko sposobu, jak dokopać konkurencji, a instrumentem używanym do tego jest forum kibiców - czutelników obu portali.

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rzetelność? No jak? Nazwa drużyny zatwierdzona przez GKSŻ to jest Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów. Wy piszecie inaczej. Dla mnie jest to już przykład nierzetelności. To tak jakbyście zamiast ZKŻ Zielona Góra zaczęli pisać nagle Falubaz, choć ten klub nie istnieje już od wielu lat.
    Bez sensu porownanie z Falubazem. Przeciez nikt na SF nie pisze Iskra Ostrów czy Ostrovia, ale Intar co jest czescią obecnej nazwy. Podobnie jak w przypadku Wrocławia pisze sie WTS, Zielonej Góry ZKŻ, czy Lublina TŻ.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Rzetelność? No jak? Nazwa drużyny zatwierdzona przez GKSŻ to jest Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów. Wy piszecie inaczej. Dla mnie jest to już przykład nierzetelności. To tak jakbyście zamiast ZKŻ Zielona Góra zaczęli pisać nagle Falubaz, choć ten klub nie istnieje już od wielu lat.
    naprawde zalezy Ci na tym zeby spore grono czytelnikow wiedzialo jaki jest powod ze nie tylko SF nie uzywa PrzegladZuzlowy w nazwie zespolu z Ostrowa? podejrzewam ze nie bedziesz zachwycony jak ktos to napisze tutaj na forum a zaloze sie ze znowu sie bedziesz zalil ze jacy to wszyscy nie dobrzy bo zle pisza o PZ

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    P. S. Najciekawsze jest to, że w tej dyskusji znów osoby związane ze Sportowymi Faktami krzyczą najgłośniej. Miło mi natomiast, że inaczej zachowali się zawodnik i jego menadżer, którzy po wyjaśnienia zwrócili się wpierw do samej redakcji. Za to redakcja SF.pl znów pokazuje, że szuka tylko sposobu, jak dokopać konkurencji, a instrumentem używanym do tego jest forum kibiców - czutelników obu portali.
    Zauwaz, ze sam rozpoczales ta dyskusje.
    Oczywiscie, ze zwrocili sie do redakcji, tylko ze jest jeden problem - odpowiedz z redakcji jest tak metna jak woda w Baltyku i nie wyjasnia wlasciwie nieczego - i to jest najsmieszniejsze.

    To, ze o portalu SF piszesz jako o konkurencji jest mile, bo zuzel to tylko jedna z naszych "dzialek" - skoro ta dzialeczka jest az tak silna dla Was to mozemy tylko samym sobie gratulowac;)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. S. Musiel - informacja o Flisie pochodziła od jednego ze Szwedów, który tłumaczył tekst (chyba) z jakiegoś szwedzkiego portalu albo gazety. Powiedz jednak - czy nie było lepiej napisać maila na adres portalu i przysłać w nim sprostowanie? Na pewno byśmy je zamieścili.
    Nieźle "pływasz" tyle Ci powiem
    odpowiadasz tylko na to co Ci pasuje

    Widzisz czasem jak się prosi o sprostowanie to się go nie otrzymuje
    A jak sie napisze w tym wątku to zaraz (b.szybko) przywoływany jest porządek

    /vide: zapowiedź pikniku w Dąbczu/

    Mogliście napisać sprostowanie ,że pikniku jednak nie będzie. Przecież tą zapowiedź przeczytało ileś tam osób z okolicy Dąbcza czy Leszna i mogli nie zauważyć, że news zniknął i pojechali do tego Dabcza

    Dlaczego więc nie było sprostowania ?

    Jak masz odpowiadać tak "skacząc"
    to nie odpowiadaj wcale

    Nie mam ochoty i czasu
    na takie dyskusje

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ostatnie słowa ode mnie w tej kwestii:

    1. Stamper - skąd Ty znasz treść korespondencji redakcji do Roberta Miśkowiaka (czy raczej jego menadżera), skoro była adresowana tylko do niego? Zatem korespondencja zbiorowa? Dziękuję bardzo, to jest brak profesjonalizmu ze strony adresata. Najlepiej niech cały świat się dowie, co my doi siebie piszemy.

    2. Oman - lubię Cię, bo ambitny z Ciebie gość i wbrew słowom niektórych "wszechwiedzących" masz żyłkę felietonisty, ale powiedz mi - czy według Ciebie obowiązkiem mediów jest omijanie członu "Przegląd Żużlowy" w nazwie drużyny z Ostrowa i wtedy to udowodnią, że są rzetelne? Czy twoim zdaniem nierzetelnością jest podawanie prawidłowej nazwy drużyny? Dla mnie to brzmi absurdalnie. Ale tak zrozumiałem z Twojego tekstu.

    3. Musiel - dzięki za uwagi, chyba jedyne rzeczowe, jakie tu znalazłem. Na pewno weźmiemy to sobie do serca. Jednocześnie, jeśli masz jakieś kolejne, po prostu wyślij do mnie e-maila, a na pewno każda uwaga nam się przyda.

    W tym momencie kończę tę dyskusję. Co miałem do powiedzenia - to już napisałem. A jakieś awantury nie są tu potrzebne. Jeżeli ktoś ma uwagi, proszę do mnie pisać e-maile - będę odpowiadał prywatnie. Natomiast ten temat jest dla mnie zakończony.

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta dyskusja do niczego nie prowadzi, bledy popelniaja zarowno Sportowe Fakty jak i Przeglad Zuzlowy.

    Sprawe tego wywiadu niech rozstrzygna miedzy soba wlodarze portalow SF i PZ a nie robicie tutaj to na forum.

    Jasiek nie denerwuj sie tak :) dzis mecz :)

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Stamperze - sprawa jest jasna. Nazwa Sportowe Fakty nie będzie się ukazywała na łamach portalu Przegląd Żużlowy, dopóki na Sportowych Faktach nie przestanie się stosowania metod polegających na celowym pomijaniu nazwy naszego portalu.
    oj Jasiek Jasiek...

    przeciez ty calkiem zboczyles z trasy... przeciez chodzi o to ze nie napisaliscie dokladnie tego co podal wam Pan Miskowiak... jezeli np. Pan Stojanowski udzialal wywiadu SF.pl i wspomnial by na przyklad o sponsorach ze przegladzuzlowy daje pieniadze ze im dziekuje to my bysmy to napisali.. a to ze nie uzywamy nazwy calej to jest calkiem co innego.. calkiem...to takie bronienie sie z twojej strony. a nie chcesz przyznac ze Przegladzuzlowy popelnil blad...

    Portal Sportowefakty.pl popelnia duzo bledow i my (kurde moze ja :D) np. o tym wiemy/wiem.. ale np. ja to robie zeby zobaczyc jak to jest... troche popisac.. za darmo.. a ty Jasiek to juz jestes przeciez "stary" :D dziennikarz :D juz powinienes wszystko wiedziec i co i jak robic :D

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Widzę ,ze moje wcześniejsze zapytania pozostały bez odpowiedzi.

    Wobec tego zapytam się po raz wtóry:
    1. Jak Pan D. Odniesie się do kwestii złamania zapisów Prawa Prasowego – zmieniając zawartość merytoryczna wywiadu ?
    2. proszę podąć jaki konkretny punkt prawa prasowego jest łamany nie wpisując pełnej nazwy drużyny
    3. dlaczego kolega traktuje wybiórczo teksty a nie kompleksowo cały portal – przecież są i także (niejednokrotnie) miejsca gdzie występuje pełna nazwa drużyny – co to?
    Kolejny front prywatnej wojny?

    Dodam, iż postępowanie niezgodne z obowiązującym prawem jest karalne.
    Dodatkowo publiczni9e deklaruje Pan D. Iż nadal będzie tak postępować – czyli łamać prawo. BRAWOOOO

    PS
    Z uwagi na pewne trudności, lub specjalna manipulacje dodam:
    - iż problem jawności korespondencji portalu przeglądu żużlowego leży w gestii tegoż portalu – więc dziwi mnie sytuacja, gdy publicznie się pan pyta o sposób ujawnienia tej korespondencji
    - po wtóre – zobaczywszy wywiad zawodnika sponsorowanego przez SF.pl wystarczył kontakt z tym zawodnikiem, by zorientować się w wersji jaka podał redaktorowi PZ
    - po trzecie – jak już pisał Oman – my wiemy, zawodnik wie – ale niestety pan D nie rozumie co to marketing – zawodnika sponsoruje się po to by nazwa danej firmy została upubliczniona

    proponuje dać sobie na luuuuuz – bo niniejsza dyskusja do niczego nie prowadzi, elastyczność z jaka skacze Pan D. z kwiatka na kwiatek aż zachwyca.

    W związku z tym, iż nie widzę potrzeby i celu prowadzenia dalszej dyskusji, proszę by odpowiedzi na pytania kolega D. zachował dla siebie – a watek ze względu na bezsensowność proponuje zamknąć

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegląd Żużlowy donosi:
    Ivan Mauger, ciągle niedościgniony pod względem liczby zdobytych tytułów IMŚ, przewiduje, że jego rodak Jason Crump zdobędzie jeszcze tytuł mistrza .....
    a ja gópi :P myslalżem ze Małdżer jest from nju zeland:P

    ale w sumie profesjonalisci z ogolnopolskiego portalu zuzlowego chyba lepij wiedzum nish my...

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Przegląd Żużlowy donosi:
    Ivan Mauger, ciągle niedościgniony pod względem liczby zdobytych tytułów IMŚ, przewiduje, że jego rodak Jason Crump zdobędzie jeszcze tytuł mistrza .....
    a ja gópi :P myslalżem ze Małdżer jest from nju zeland:P

    ale w sumie profesjonalisci z ogolnopolskiego portalu zuzlowego chyba lepij wiedzum nish my...
    a to dobrze wiedziec ze Mauger jest z Austarlii:P

    a tak na poważnie to tylko wstyd

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie jestem nie omylny - ale chyba z 2-3 osoby ( które mają jakąś wiedze o żużlu ) powinny przeczytać stworzony tekst przed zamieszczeniem na www. To napewno by pomogło uniknąć tych wpadek

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czepiacie się chłopaki! Ja tam słyszałem że Maorysi mają z Aborygenami wielką sztamę na morzu Tasmana, więc w sumie to oni są jedna wielka rodzina:D Redaktorzy z ogólnopolskiego portalu żużlowego na pewno zbadali wszelkie etniczne zależności i zdanie jest poprawne. Sprostowania nie zamieszczą, bo Tony Halik też się kiedyś rypnął i nie przeprosił:P
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  22. Powrót do góry    #112
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co sie dzieje ze stroną???

    dlaczego nie działa???


  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogliby podac na jakims poczytnym portalu
    np. www.sportowefakty.pl jak długo potrwa jeszcze ta przerwa

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogliby podac na jakims poczytnym portalu
    np. sportowefakty.pl jak długo potrwa jeszcze ta przerwa
    SportoweFakty ma przerwe? :D Nie rozumiem co mialby podac SF, co SF obchodzi kiedy powroci PrzegladZuzlowy?

    Pozdrawiam...

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    znow sobie przerwe strzelili:)
    to po ostatnim remoncie wrocili w
    gorszym stanie niz przed....

    to teraz pewnie wrak z PŻ po remoncie zostanie :P

    pozdro. ;]

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Przegladzuzlowy.pl jest w gorszym stanie niz kiedys, ale mimo wszystko dalej uwazam, ze jest bardzo rzetelny i podaje tylko prawdziwe informacje. Wie ktos ile potrwa ta przerwa?

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Staleczkaaa

    SportoweFakty ma przerwe? Nie rozumiem co mialby podac SF, co SF obchodzi kiedy powroci PrzegladZuzlowy?
    Faktycznie namieszałem ;)

    Chodziło mi o to, ze ktoś z PŻ powinien poprosić
    Sportowe Fakty o zamieszczenie informacji jak długo
    będą nieczynni ;)

    :)

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!

    A malo to jest z Przegladu Zuzlowego na SB? Przeciez rownie dobrze moga tu podac informacje, a to czytelnikow troche obchodzi... ale co tam..

    Pozdrawiam...

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podobno cos sie ******** i przez to jest przerwa,ale nei wiem co i na jak dlugo wiec czekam na bardziej dokladna wiadomosc :P


  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Chodziło mi o to, ze ktoś z PŻ powinien poprosić
    Sportowe Fakty o zamieszczenie informacji jak długo
    będą nieczynni
    a to sie placi :P

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli szukacie rzetelnych informacji to zapraszam do lektury dziennika e-mail o żużlu. Najpierwsz przeczytajcie jeden z ostatnich numerów, a potem dopiero... ew. komentujcie...

    Nie uważam, aby PŻ był rzetelny. Po tym jak przestano płacić redaktorom odeszli najlepsi dziennikarze.

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Martio...
    Mógłbyś wszędzie nie pisać o tym dzienniku, tylko w jednym z założonych przez Ciebie tematów apropos niego?? Jak kogoś to interesuje , to napewno tam zajży... Nie zaśmiecaj forum...

    Co do Przeglądu Żużlowego(żeby nie było, że pise nie na temat:P), to gdyby nie padał byłby naprawdę dobry... Mam nadzieję, że wróci, gdyż ta rywalizacja (sportowa:) ) z SportowymiFaktami dużo daje, bo oba portale się prześcigały tylko w podawaniu newsów i dobrze działało na te oba portale, jak i dawało przyjemność kibicom (jak nie ma monopolu, a jest rywalizacja, to zawsze jest lepiej dla wszystkich:) ).
    Pozdrawiam.

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa ... PŻ jest nierzetelny ...
    Za to dziennik speedway.info.pl to wzór rzetelności ... Dowiedzieć się z niego można rzeczy zgoła sensacyjnych ... np. tego, że Lwów to stolica ... Litwy !!! Buahahahahaa !!!
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    PŻ ma problemy z providerem :( Nie wiadomo kiedy znowu ruszy :P , ale na pewno ruszy w nowej szacie :D

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Nie uważam, aby PŻ był rzetelny. Po tym jak przestano płacić redaktorom odeszli najlepsi dziennikarze.
    nie prawda zostal tam jeden z naj naj najlepszych:)
    nie jaki MAMA ktory kiedys zostal moim ojcem:D

    pozdro. ;]

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Taaa ... PŻ jest nierzetelny ...
    Za to dziennik speedway.info.pl to wzór rzetelności ... Dowiedzieć się z niego można rzeczy zgoła sensacyjnych ... np. tego, że Lwów to stolica ... Litwy !!! Buahahahahaa !!!
    Zawsze jest jakis pozytyw
    Możesz uczyc sie nowoczesnej geografii:P

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    PŻ działa, tylko oprócz strony głównej :P

    http://www.przegladzuzlowy.pl/tarnow.php

    inne linki na stronie też działają ;)

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    PŻ działa, tylko oprócz strony głównej :P

    http://www.przegladzuzlowy.pl/tarnow.php

    inne linki na stronie też działają ;)

    hahahahahahha :D:D:P
    buahahahahhaha D:D:P

    hyhyhyyhy :P ale masterzy :D

    to co z tym hostingiem nie tak?:P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Zgadza podstrony chodzą jak szalone, a na głównej czarno-biała kupa :P

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Nie uważam, aby PŻ był rzetelny. Po tym jak przestano płacić redaktorom odeszli najlepsi dziennikarze.
    --------------------------------------------------------------------------------



    nie prawda zostal tam jeden z naj naj najlepszych
    a to juz Twoja bardz bardzo subiektywna opinia :D

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No PZ powrocil, a szata graficzna jest o wiele wiele lepsza :D zeby nie powiedziec, taka sama :D

    Pozdrawiam...

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam serdecznie!

    Z tym Lwowem to była wpadka naszego redaktora. Takich wpadek już nie będzie. Mama -> PŻ zauważyłem ostatnio mnóstwo błędów. A świadczy to o tym, że jak zaprzestano płacić redaktorom to poziom PŻ drastycznie spadł.

    Szkoda, że nie ma profesjonalnego serwisu żużlowego. PŻ upada... Sportowe Fakty trzymają poziom, ale... jest to portal ogólnosportowy.

    Kiedyś był znakomity serwis na portalu Hoga.pl. Ale krótko... bo im też się kasa skończyła :(

    Może SPEEDWAYPL.com coś nowego wniesie. Jednak jak na razie mają trochę kasy, ale chyba nie wiedzą jak się za to zabrać. Ich szata graficzna pozostawia wiele do życzenia. Również ich darmowe systemy do administracji portalami...

    Ja polecam TotalSpeedway.com. Chłopaki na prawdę się rozkręcają...

    Najważniejsze, że wogle są jakieś serwisy o żużlu. A ich autorzy starają się ze wszystkich sił, aby dostarczać nam, sympatykom sportu żużlowego, informacji. Dzięki za to!

    Pozdrawiam
    Martio

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    jasne totalsopidłej sie rozkreca,
    2-3 newsy na dzien!!, a do tego oficjalna strona kolejarza zmienila adres 2 miesiace temu a oni dalej pisza stary <sciana> a na stronie jest tylko kilka newsow Zrodlo: inf. wlasna

    A jedyna osoba kotra nalezy pochwalic i pracuje na tym portalu to Yahata.

    P.S A PZ dalej leci w c:P kulki:D

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam serdecznie!

    Z tym Lwowem to była wpadka naszego redaktora. Takich wpadek już nie będzie. Mama -> PŻ zauważyłem ostatnio mnóstwo błędów. A świadczy to o tym, że jak zaprzestano płacić redaktorom to poziom PŻ drastycznie spadł.

    Szkoda, że nie ma profesjonalnego serwisu żużlowego. PŻ upada... Sportowe Fakty trzymają poziom, ale... jest to portal ogólnosportowy.

    Kiedyś był znakomity serwis na portalu Hoga.pl. Ale krótko... bo im też się kasa skończyła

    Może SPEEDWAYPL.com coś nowego wniesie. Jednak jak na razie mają trochę kasy, ale chyba nie wiedzą jak się za to zabrać. Ich szata graficzna pozostawia wiele do życzenia. Również ich darmowe systemy do administracji portalami...

    Ja polecam TotalSpeedway.com. Chłopaki na prawdę się rozkręcają...

    Najważniejsze, że wogle są jakieś serwisy o żużlu. A ich autorzy starają się ze wszystkich sił, aby dostarczać nam, sympatykom sportu żużlowego, informacji. Dzięki za to!
    Nie wiem skad bierzesz takie informacje, ze PŻ upada :|. Moim zdaniem jest to jak narazie najbardziej rzetelny serwis o zuzlu.

    totalspeedway.com - no chlopaki sie qrde rozkrecaja :P

    I Martio daj juz spokoj z ta reklama pod kazdym wpisem, bo mnie mdli, jak to widze ;/.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PŻ upada, tak jka Pecyna zmienia obywatelstwo co ???

    ehhhhhh


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •