Strona 38 z 104 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1666
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w wątku UL Ktoś (przepraszam, nie chce mi się wracać do wątku by sprawdzić Kto)aktualnie wspomina dawny artykuł z www.espeedway.pl (już się poprawiłam i nie piszę z espeedów), wytknięto, że tekst stary, że użyty w programie UL- Falubaz. Cóż, ostatnie artykuły tak mają, używane - sprawdziłam cztery.

    No i zdziwiona jestem dublowaniem felietonów ze Sportowych na Przegląd. Fakt, z uzupełnieniem, no ale...

    No zdziwiona jestem. Brakuje tematów??? Brakuje motywacji do tworzenia, rozwoju, nauki? Młodym chyba nie brakuje zapału?
    No ludzie, dajcie poczytać :)

  2. Powrót do góry    #1667
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2008
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o jakich felietonach mówisz?

  3. Powrót do góry    #1668
    Początkujący
    Dołączył
    16-04-2005
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  4. Powrót do góry    #1669
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_ls.php?id=1089899881


    Pomimo słabej postawy Janusza Kołodzieja, drużyna Rospiggarny Hallstavik zdołała pokonać na wyjeździe ekipę Vastervik Speedway. Wychowanek Unii Tarnów od kilkunastu dni boryka się z problemami sprzętowymi i nadal nie może znaleźć odpowiednich ustawień na poszczególne tory.

    - "Wczorajszy mecz był bardzo zacięty, szkoda tylko, że mi nie wyszedł. Testowaliśmy dziś nowy silnik i kompletnie nie wypalił na ten tor. W czwartym starcie pojechałem na motocyklu Grega, ale niestety uderzyłem w Tomka Chrzanowskiego zaliczając upadek. W ostatnim starcie pojechałem na motorze Jonasa i udało się dowieść cenny jeden punkt, chociaż blisko było dwójki. Trochę boli mnie lewy bark po upadku, który już lekko odczuwałem podczas ostatniego biegu, ale myślę, że do czwartku wszystko będzie dobrze. Cieszymy się, że sprawiliśmy taką miłą niespodziankę kibicom wygrywając na trudnym terenie w Vastervik." - powiedział "Koldi".

    źródło: januszkolodziej.pl


    Janusz Kołodziej ma nową stronę :P aa może to jakiś blog Jaśka?!

  5. Powrót do góry    #1670
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Mam pytanie: od czego dokładnie został odsunięty Wojaczek ?

    Na początku roku podano zestaw sędziowski na tegoroczne turnieje GP:
    http://www.zuzel.sport24.pl/news/sho...zstrzygniecia/
    Wojaczkowi przypadło Cardiff, Daugavpils i Gelsenkirchen. Wiadomo co nawywijał w Cardiff. W związku z tym wczoraj pojawiły się te dwie informacje:

    http://www.bournemouthecho.co.uk/spo..._faces_axe.php:
    BJARNE Pedersen has admitted it would be justice if Millennium Stadium referee Marek Wojaczek has been struck off the Grand Prix list.

    The Pirates' captain was speaking after Wimborne Road clerk of the course Paul Applin told the crowd during Poole's 54-36 league win over Coventry last night: "He (Wojaczek) has been relieved of his next GP appointment."

    Applin was clerk at Cardiff during the British GP on Saturday when the Polish official wrongly excluded Pedersen from a semi-final race, costing him the chance of winning the event.
    advertisement

    Wojaczek has been roundly criticised by the whole speedway fraternity since his woeful mistake.

    So when Applin, who attended the FIM Jury post event meeting at Cardiff, made his claim to Pirates' fans, it received the biggest cheer of the night.

    Applin, in a centre green interview, said: "Ole (Olsen, the GP race director) and I (as clerk) aren't allowed to influence or change any decisions made during the meeting.

    "But Ole and I had a meeting with the ref and discussed all the decisions he made after the meeting."

    That is normal FIM practice, and, with Pedersen having spoken to Olsen on Monday, it appears Wojaczek will pay the price by being withdrawn from his next GP appointment.

    It's believed, though, he's still down to referee the final round at Gelsenkirchen in October.

    Pedersen said: "Of course everyone makes mistakes, but he made three big ones in one night.

    "Ole and I have had a talk, but I want to keep what was said between Ole and myself.

    "I think it was a very big mistake (to exclude me), that's why I think its fair play that something happens to the ref because if not they control everything.

    "If they take him off, it's a sign to all refs to be sure to make the right decisions in future.

    "I said before I hope something will happen when the ref makes a big mistake like this."

    Pedersen, clearly exasperated with the incident, added: "For me, it's done know. I want to move forward and go to my next meeting.

    "I really don't want to waste any more energy on it."

    Pedersen stressed he had no personal problem with Wojaczek, only about the wrong decisions.

    The Dane said: "The problem with poor refs could be resolved by having an extra ref.

    "The GP series is a big event and I would welcome having two refs for every meeting in 2009."
    http://www.poolespeedway.net/08-website/news.php:
    Wojaczek 'Relieved'Poole Castle Cover Pirates Clerk of the Course, Paul Applin who also officiated at the British GP in Cardiff on Saturday explained to the Poole fans that "neither I, as Clerk of the Course, nor Ole (Olsen) in his capacity of GP race director, can influence the decision of the referee but I must admit we both discussed Mr Wojaczek's verdict in heat 17 and Bjarne's semi-final as we knew it would become a major talking point".
    Applin, 64, an eight year veteran of the British GP showpiece as Clerk of the Course, was talking during the interval of the Pirates home win over Coventry on Wednesday night and further admitted "Ole and I take quite a lot of flak in the pits when controversial things arise, whether it is decisions or other things and you just learn how to best deal with it. With referee's decisions once they have made them then they are made and no matter what we think about them the referee's decision remains absolute. I do understand however that Mr Wojaczek has been relieved of his next GP duty but as it stands at the moment he will still be in charge of the final round in Gelsenkirchen".
    That Gelsenkirchen event will also see the final of the money-rich Super Prix event which will be a one-off race contested between the winners of the 4 Super Prix rounds, of which the Cardiff meeting was one. Wojaczek's chosen exclusion of Bjarne Pedersen in the semi-final could well have denied the Poole skipper from being in that Super Prix final which now has just one place remaining, as Rune Holta, Tomasz Gollob and Jason Crump have all booked their places following their respective wins in Gothenburg, Copenhagen and Cardiff. The final place will go to the winner of the German GP, which is the Gelsenkirchen round.
    Wspomniałem o tym wczoraj w wątku o GP Cardiff. Dzisiaj na tarnowskim forum widzę jak ktoś kierując się informacją podaną przez SF pisze, że nasz bohater został odsunięty od GP w... Gelsenkirchen (w sensie: od pozostałych tegorocznych GP). Pomyślałem, że widocznie wczorajsze informacje zostały skorygowane i szefowie GP zmienili swoją decyzję. Wchodzę więc na SF, gdzie - swoją srogą niegdysiejszy bardzo aktywny na tym forum oponent SF - Andrzej Matkowski (bo to chyba ten sam ?) pisze o krysce jaka przyszła na Wojaczka:
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...a-na-wojaczka/

    W podobny ton uderza PŻ:
    http://przegladzuzlowy.pl/news_gp.php?id=1089899934

    Pierwszy twierdzi, że odsunięto Wojaczka od "prowadzenia pozostałych tegorocznych zawodów". Drugi, że "Wojaczek nie posędziuje Grand Prix w tym roku". I jeden i drugi uważają, że kolejnym GP jakie miał sędziować Wojaczek jest GP Niemiec. I jeden i drugi jako źródło podają Daily Echo, czyli pierwszy z wklejonych przeze mnie artykułów.

    I jeden i drugi nie pochylili się nad tym fragmentem tłumaczonego przez siebie tekstu:

    It's believed, though, he's still down to referee the final round at Gelsenkirchen in October.


    Na espeedway z kolei twierdzą, że Wojaczek wyleciał tylko z GP Łotwy:
    http://espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=23089

    i opierają się na drugim artykule, który nie wymaga takich umiejętności jak pierwszy, bo napisano w nim wprost:

    but as it stands at the moment he will still be in charge of the final round in Gelsenkirchen


    Z czego więc tak na prawdę wyleciał Wojaczek ? :)

  6. Powrót do góry    #1671
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Applin, in a centre green interview, said: "Ole (Olsen, the GP race director) and I (as clerk) aren't allowed to influence or change any decisions made during the meeting.

    "But Ole and I had a meeting with the ref and discussed all the decisions he made after the meeting."

    That is normal FIM practice, and, with Pedersen having spoken to Olsen on Monday, it appears Wojaczek will pay the price by being withdrawn from his next GP appointment.

    It's believed, though, he's still down to referee the final round at Gelsenkirchen in October.


    Roberto ten pogrubiony fragment mówi wszystko. Wojaczek został odsunięty od prowadzenia następnego Turnieju Grand Prix, ale nie od GP Niemiec. To samo potwierdza drugi artykuł

    - but as it stands at the moment he will still be in charge of the final round in Gelsenkirchen

    Osobna kwestia to fakt, który z turniejów GP jest następnym sędziowanym przez Wojaczka. Świat Żużla wyraźnie rozwiewa te wątpliwości - Wojaczek sędziuje najpierw w Daugavpilsku a później w Gelsenkirchen.

    Wynika z tego, że koledzy z PŻ i SF nie dokładnie przetłumaczyli tekst i nie sprawdzili jaka jest kolejna runda. Wniosek jest prosty czytać www.eSpeedway.pl :P

  7. Powrót do góry    #1672
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    trzy dni ci to zajeło?

  8. Powrót do góry    #1673
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie, po prostu nie każdy ma czas by śledzić wszystko co się dzieje na SB. Niektórzy pracują ;)

  9. Powrót do góry    #1674
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak Spree ty akurat najwięcej ostatnio pracujesz :P Weź już nie wal farmazonów z tym czytaniem Es.Pl, tylko zajmij się pisaniem ;)

  10. Powrót do góry    #1675
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Pisanie pracy mgr też praca:P

  11. Powrót do góry    #1676
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto ten pogrubiony fragment mówi wszystko.
    Wiem przecież, sam go zaznaczyłem, pytałem przecież z ironią ;) Ale dobrze, że chociaż ty odpowiedziałeś, bo dziennikarze na urlopach.

  12. Powrót do góry    #1677
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak apropos tego wątku. W najnowszym TŻ pisze, że sędzia Wojaczek został odstawiony od wszystkich GP natomiast w innym miejscu pisze i tu jest cytat zezłoszczonego Marecka, że on nic nie wie i nie jest w ogóle od niczego odstawiony. powołują się właśnie na Daily Echo. I cholera wie jak to jest w końcu...

  13. Powrót do góry    #1678
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Sprawdzilem jak ogólnopolskie portale internetowe docenily naszych żużlowców:
    Sportowefakty.pl - oczywiście jest to informacja dnia ,na ten portal zawsze można liczyć
    wp.pl- kubica ważniejszy, jeszcze rozumiem jakby wygral , ale przecież zają dopiero 7 miejsce , i to tylko w kwalifikacjach.
    onet.pl - znów kubica "ważniejszy"
    sport.pl - ważniejszy mecz o pietruszkę polskich siatkarzy , z jakimś egiptem. Możegdyby ktoś kogoś pobil , albo kibice wszczęli burdy na stadionie to wybiórcza by się tym zainteresowala, i "przy okazji" wspomnialaby o srebrnym medalu polaków
    interia.pl - Tu mila niespodzianka , żużel na 1 miejscu!
    sports.pl - znów kubica

  14. Powrót do góry    #1679
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=19875&pagenumber=39

    Wiesław Jaguś - 14 (3,3,3,2,1) ... :-)

  15. Powrót do góry    #1680
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,389 w 4,356 postach
    na wp.pl cos drgnelo :) Zuzel info nr 1 i to jeszcze pochlebne slowa w naglowku :)
    "Polska drugą potęgą żużlową Świata"
    onet.pl - na 3 miejscu w chwili obecnej, oczywiscie Kubica o ktorym srednio sa 4 informacje dnia na tym portalu jest pierwszy... :P LOL
    dla interi w tym momencie wazniejszy jest >>>Remis Wisly z Liverpoolem<<< w jakims sparingu, na neutralnym terenie, gdzie Liver gral w 4 skladzie chyba.. Zuzel na miejscu 3.

    Mam obawy, ze do konca dnia w ogole to info poznika z portali.
    edit:masa literówek, przeciez nic nie pilem..

  16. Powrót do góry    #1681
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

  17. Powrót do góry    #1682
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buahahahahahahahahahahahahahaha... umieram...

  18. Powrót do góry    #1683
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach


    Może rzeczywiście wyprawa na ryby przysporzy zielonogórzanom mniej stresu niż oglądanie w akcji własnych rajderów. :)

  19. Powrót do góry    #1684
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Yyyy a co to jest za tabela ligowa obok? :D
    No nie powiem, ładnie wyglądają Jaskółki przed Falubazem i Staleczką :D

  20. Powrót do góry    #1685
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Tylko, że Włókniarz nie bardzo :P
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  21. Powrót do góry    #1686
    Stały bywalec Awatar MaciekZG
    Dołączył
    16-01-2005
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  22. Powrót do góry    #1687
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    wlasnie ogladam retransmisje stal-falubaz. kurcze drazni mnie komentarz cegly. co mecz to te same teksty, czuje sie jak bym gral w skoki narciaraskie(te z nagranymi komentarzami). co sie mecz zaczyna to o stresie juniorow bo bieg pierwszy. no i w prawie kazdym zdaniu Cegla uzywa slowa "ażeby". nie wiem ale wydaje mi sie ze robi to ażeby mądrzej brzmiec. myslalem ze minie mu ten nawyk ale sezon sie konczy a tu bez zmian.

  23. Powrót do góry    #1688
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ja troche może offtopic
    miał kto¶ z was może juz kontakt z miesiecznikiem Speed?
    jakie¶ wrażenia?

  24. Powrót do góry    #1689
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Ja.. coś trzeba było kupić na długi lot, i akurat wpadł mi w ręce pierwszy numer...

    W sumie dość pozytywne zaskoczenie, ogólnie moje zainteresowania opierają się nie tylko na żużlu, również min. FMX czy motocross, więc dla mnie jest nieźle. Sam dział zużlowy, to ciekawy wywiad z Cieślakiem i zapowiedzi przed ligą i Grand Prix, nieźle napisane. Trzeba poczekać jak będą relacjonować zawody, to będzie można coś więcej powiedzieć.

    W miesięczniku powinno być jak najwięcej ciekawych zdjęć, wywiadów, komentarzy - takich rzeczy, bo wyniki każdy zna.

  25. Powrót do góry    #1690
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ogladalem juz kilka spotkan z tego roku na tvp sport i itvp.pl.

    Obejrzalem wlasnie mecz Unia-Wlokniarz.
    Ale dokładniej mowiac chodzi mi o wywiad z Hancockiem. Jest on gdzieś okolo 1 godziny i 9 minuty transmisji. To co uslyszalem to sam nie wiem jak to nazwac. Bo koles jezeli juz robi wywiad z zagranicznymi zuzlowcami to powiniem chociaz podstawy angielskiego miec, i tlumaczyc raczej to co zawodnik powie a nie wymyslac sobie cos o cofaniu czasu, o tym, ze inaczej by Hancock pojechal w finale, bo ja nic takiego z ust Grega nie slyszalem. Ten wywiad był mega nieudolny.

    Nasuwa sie tylko jedna mysl...Tomek Lorek - i wszystko jasne.

    Moze za bardzo sie uczepilem ale nie do przelkniecia to bylo.

  26. Powrót do góry    #1691
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Roland a pokaż mi wywiad Lorka w którym nie doda nic lub nie ubarwi,ale niestety większość go uwielbia tylko trudno zrozumieć za co.

  27. Powrót do góry    #1692
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wisz, Lorek przynajmniej ma warsztat jezeli chodzi o angielski, ten koles to po prostu porazka. podstawy angielskiego przynajmniej wypadaloby miec jezeli chce sie robic wywiady. Loras ubarwi, dopowie, ale zazwyczaj przekazuje dosc jasno i wyraznie "co mial na mysli "zawodnik" a ten ziom po prostu ZMYŚLIŁ sobie jakieś pierdoły, których Hancock nawet nie powiedział. Ot cała różnica.

    Jeżeli mechanik samochodowy wykonywalby swoja prace tak jak ten "reporter" to ja bym mu auta nie zostawił, zeby mi zrobil hamulce.

  28. Powrót do góry    #1693
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2008
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Może rzeczywiście wyprawa na ryby przysporzy zielonogórzanom mniej stresu niż oglądanie w akcji własnych rajderów. :)
    Mnie takie błedy na portalach nie dziwią, ale tylko do pewnego momentu. Rozumiem, że na portalach pewne rzeczy robi sie mechanicznie, zmiany, aktualizajce itp. ale ten powyższy utrzymaywał się na stronie przez kilka dobrych dni. I co? kierownmictwo serwisu nie widzi, że jest tak rażący byk??

  29. Powrót do góry    #1694
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czyżby "Jaskółki" pozyskały nowego zawodnika?:P

  30. Powrót do góry    #1695
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla odświeżenia wątku i z okazji okresu świątecznego:

    Hehhe. Uwielbiam takie wielkie orty!! :-]] Zastanawia mnei tylko, że piszący używając takiego słowa (w momencie, gdy wkolepywał go w klawiaturę) nie zastanowił się choć na moment jakie to ma być "u".Otwarte, czy zamknięte. Ja, jak mam czasami wątpliwości to sprawdzam w słowniku i po problemie. A jak ktoś tak pisze, to znaczy, że był pewny, że ma być otwarte...

  31. Powrót do góry    #1696
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo ma buga w firefoxie. :D

    Wg mnie, aby walnąć byka ortograficznego w serwisie internetowym, trzeba być nie lada fachowcem. Przy obecnych możliwościach (czyli wspomnianym FF sprawdzającym pisownię, google pod ręką, słownikach internetowych) wydaje się to wręcz zamierzonym działaniem. :D

  32. Powrót do góry    #1697
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Czyżby "Jaskółki" pozyskały nowego zawodnika?:P
    Gratulacje za szybkość działania :P To zostało zmienione po 10 sek :P

  33. Powrót do góry    #1698
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michalio na portalu zuzel24.pl jest odpowiedzialny za wypowiedzi zawodników, więc nie dziwne, że czatował u Was intensywnie. :) A że trafił się przy okazji taki rodzynek. :D

    PS Tak sobie tylko żartuję. :D

  34. Powrót do góry    #1699
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michalio na portalu zuzel24.pl jest odpowiedzialny za wypowiedzi zawodników, więc nie dziwne, że czatował u Was intensywnie. :) A że trafił się przy okazji taki rodzynek. :D

    PS Tak sobie tylko żartuję. :D
    Możesz jaśniej kolego Głuszak?

  35. Powrót do góry    #1700
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  36. Powrót do góry    #1701
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michalio na portalu zuzel24.pl jest odpowiedzialny za wypowiedzi zawodników, więc nie dziwne, że czatował u Was intensywnie. :) A że trafił się przy okazji taki rodzynek. :D

    PS Tak sobie tylko żartuję. :D
    Możesz jaśniej kolego Głuszak?
    (...) PS Tak sobie tylko żartuję. :)

  37. Powrót do góry    #1702
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Nieźle się trzyma jak na swój wiek! A my tu się huszczą podniecaliśmy!

  38. Powrót do góry    #1703
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

  39. Powrót do góry    #1704
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to pisał obcokrajowiec ?



    EDIT:

    Ten sam artykuł!



    "...pozytywnie nastawia przed nadchodzącymi play offami"

    Nastraja, a nie nastawia. Nastawiać to można budzik.

  40. Powrót do góry    #1705
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    byc moze ktos juz tu o tym pisal, ale od czasu wyjscia opery 9.5 PZ wyswietla sie z bledem. Ile czasu potrzebuja na poprawienie kodu?


  41. Powrót do góry    #1706
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Maciej Jeleniewski :D

    http://www.zuzelend.com/php.php?subaction=showfull&id=1219869205&archive=& start_from=&ucat=0&akcja=index

  42. Powrót do góry    #1707
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Włókniarzowi gratulujemy rzecznika prasowego :)

  43. Powrót do góry    #1708
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach


    "Już był w ogródku, już witał się z gąską"



    "Nie lubię poniedziałku"

  44. Powrót do góry    #1709
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

  45. Powrót do góry    #1710
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przynajmniej nie zbagatelizowali tematu :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •