Strona 36 z 104 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1576
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za http://www.polsatsport.tv/dyscypliny/zuzel/347_4406.htm

    2007-10-06
    ŻUŻEL:EKSTRALIGA

    W niedzielę poznamy drużynowego mistrza Polski - transmisja z Torunia na żywo

    W niedzielę śledzić będziemy w Polsacie Sport najważniejszy mecz sezonu, rozstrzygający o tytule DMP w sezonie 2007: Unibax Toruń - Unia Leszno, od godz. 18.00.
    "Jaskółki" przyjeżdżają do Torunia z solidną zaliczką z pierwszego meczu, w którym Unia Leszno pokonała na swoim torze torunian 49:41. Ciężko będzie gospodarzom odrobić taką stratę, choć w mieście pierników głęboko wierzą, że po 6 latach tytuł drużynowych mistrzów Polski znów trafi do Torunia. Klubową gablotę na pewno przyozdobi 12. medal DMP, ale fani "Aniołów" marzą, by był to trzeci złoty krążek...
    Poniekad drobnostka ale fakt faktem pomylka jest pomylka.
    I jednak jaskolka rozni sie od byka ale widac nie dla wszystkich ta roznica jest widoczna:P
    I szkoda ze to jaskolki nie walcza o zloto ale ale co sie odwlecze to nie uciecze:P

    Peace!!

  2. Powrót do góry    #1577
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    "Banasiak zapytał polityka PO również o to, czy wesprze kaliską drużynę żużlową, która "ostatnio jest w rozsypce". Tymczasem w Kaliszu nigdy nie było tradycji żużlowych i klubu żużlowego. Grupiński: - Oczywiście. (...) Jestem absolutnie otwarty na to, aby w takich sprawach pomagać".
    Więcej w:
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4552299.html

  3. Powrót do góry    #1578
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę "pochwalić" za rzetelny materiał...
    Dwóch pójdzie siedzieć

    Niedzielny finał Drużynowych Mistrzostw Polski przyćmiły wydarzenia po 14 biegu, kiedy to na murawie stadionu doszło do starć kibiców z policją. Jak poinformowała Gazeta Wyborcza, dwóch chuliganów z Leszna spędzi dwa lata za kratkami. Na razie zostali zwolnieni do domu.

    Leszczynianie pójdą siedzieć za czynną napaść na policjantów. Obaj poddali się dobrowolnie karze i za kratkami spędzą 2 lata. Podczas starcia z pseudokibicami ucierpiało pięciu stróżów prawa. Po 14. biegu na murawę wbiegło kilkudziesięciu chuliganów. Miejmy nadzieję, że wszyscy zostaną odpowiednio ukarani. Pomóc w wyłapaniu szalikowców powinien monitoring, który jest obowiązkowy na wszystkich obiektach Ekstraligi.

    Niedzielny mecz miał być wielkim świętem żużlowym. Toruński klub liczy jednak straty po tym spotkaniu. Jak informuje Gazeta Pomorska, w sektorach zarówno toruńskich jak i leszczyńskich pseudokibiców zostały połamane ławki. Został zniszczony też sprzęt telewizji Polsat. Ponadto całą sprawą zajmie się Speedway Ekstraliga, która najprawdopodobniej nałoży karę finansową na klub.
    Gratuluję pracy dziennikarza "Redakcja". Informacja dotyczy zatrzymania chuliganów. Mowa tylko o tych leszczyńskich. Rzetelnie podana informacja- zupełnie bezstronna. Generalnie lead (rzecz przeze mnie wytłuszczona) to majstersztyk
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  4. Powrót do góry    #1579
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Muszę "pochwalić" za rzetelny materiał.
    Skąd to zdziwienie?

    Pozostała zatrzymana ósemka z Torunia się .... tylko przyglądała.

    Nie tylko Polsat nie lubi Unii Leszno, i nas kibiców z Leszna.

  5. Powrót do góry    #1580
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach


    Po lewej czy po prawej? :)

  6. Powrót do góry    #1581
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Mnie to bardziej przypomina Lindbacka ;). Taki czarny...

    A tak powaznie to nie ma sie co czepiac:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1582
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Dla odświeżenia wątku



    Uff! No to na Lechii zrobiło się gorąco. :)

  8. Powrót do góry    #1583
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    To jak myślicie ? Wróci do Tarnowa ?

  9. Powrót do góry    #1584
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak myślicie ? Wróci do Tarnowa ?
    Ale o co chodzi? Przecież jak mu się kontrakt skończył/skończy (bo miał na rok) no to nie jest zawodnikiem Tarnowa i może do niego wrócić :-)

  10. Powrót do góry    #1585
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




    :)

  11. Powrót do góry    #1586
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    Rozdwojenie jaźni ?:P

  12. Powrót do góry    #1587
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze: podziwiam Cię. Tyle roboty, by pokazać jedną głupią literówkę...

  13. Powrót do góry    #1588
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mało roboty, raptem dwie minuty ;)

  14. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=227933

    Sam Taylor jest Nowozelandczykiem, a nie Australijczykiem. Startuje jedynie z australijska licencja.
    Regards from Sydney
    Dexter

  15. Powrót do góry    #1590
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Holta Norwegiem a startuje z polsk± licencj± a Dexter Polakiem a udaje Australijczyka ;)

  16. Powrót do góry    #1591
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A Ricky Wells Z USA

  17. Powrót do góry    #1592
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pzm.pl/Zuzel/Aktualnosci/,c,331,Konkurs_ofert_

    To oznacza ni mniej ni więcej, tylko upadek większosci portali traktujących o zuzlu, a także mniejsze dostęp do informacji samych kibiców

  18. Powrót do góry    #1593
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fiu, fiu...
    w powyższym jest tylko link (trudno aktywować w poście???), zatem całość:
    Polski Związek Motorowy Zarząd Główny 02-518 Warszawa, ul Kazimierzowska 66 ogłasza konkurs ofert na nabycie praw medialnych z następujących zawodów żużlowych w 2008 roku:



    Drużynowe Mistrzostwa I Ligi /DM I Ligi/

    Drużynowe Mistrzostwa II Ligi /DM II Ligi/



    w zakresie:

    1. rejestracji telewizyjnej

    2. przekazu radiowego

    3. przekazu internetowego



    Oferta powinna zawierać:

    - cenę oferowaną za nabycie praw,

    - krótką prezentację oferenta i jego dokonań zawodowych,

    - określenie sposobu wykorzystania praw.



    Do oferty należy dołączyć:

    - aktualny odpis z rejestru,

    - opinię bankową,

    - zaświadczenie o braku zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym lub porozumienie z tymi

    instytucjami o sposobie uregulowania zadłużeń.



    Ofertę w zalakowanej kopercie z dopiskiem – Konkurs Ofert Żużel – należy składać w terminie 30 dni od ukazania się ogłoszenia do siedziby Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego – 02-518 Warszawa ul Kazimierzowska 66.

    Termin związania ofertą – 30 dni od daty upływu terminu składania ofert.

    Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu lub przesunięcia terminu składania ofert bez podania przyczyny.
    czyli PZM jest nieco szybszy od SE, która straszyła i groziła na początku zakończonego już sezonu- "radyjom i telewizyjom". Czas na net... strach się bać...swoją drogą to sprawa do łatwego obejścia przez wiele portali- przy relacji live podajemy źródło np forum brytyjskie gdzie ktoś zakłada wątek: From Poland news (sms from friends) :D Chyba, że się mylę- to poprawcie.
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  19. Powrót do góry    #1594
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Faktycznie, PZM poczuł zapach niewykorzystanej kasy i jako właściciel praw chce to wykorzystać. Tylko czy to mu się realnie uda, nie wierzę żeby nie było awaryjnej furtki w kwestii relacji internetowych. Z drugiej strony skoro jest prawo, musi być jakiś ordnung.

    W Tygodniku jest wywiad Jacka Portali z Krisem Kasprzakiem.
    Ja rozumiem że on zarabia i literówkę trzeba zapełnić, ale styl w jakim on przesłodził zbiera mi na torsje, zwłaszcza wypowiedzi Kaspera. Wiadomo, że nie jest on tak krasomówczy i elokwentny, ale śmierdzi tutaj dorobieniem połowy tekstu do jego wypowiedzi. Z drugiej strony cytując Dworakowskiego w bezpośrednim przekładzie byłoby i bez żadnej korekty, można byłoby zajechać czytelnika, więc jak życie pisze różnie to bywa i trza sprawę wypośrodkować. Delikatny retusz słowny po prostu.
    pozd



  20. Powrót do góry    #1595
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Czas na net... strach się bać...swoją drogą to sprawa do łatwego obejścia przez wiele portali- przy relacji live podajemy źródło np forum brytyjskie gdzie ktoś zakłada wątek: From Poland news (sms from friends) Chyba, że się mylę- to poprawcie.
    Ja to odczytuję jako prawo do transmisji internetowej. Źródło (czytaj narzędzia jakimi kto dysponuje) nie ma tutaj żadnego znaczenia.

    Zatem zapłacić będzie trzeba (tak zakłada sobie PZM) za samo prawo do przeprowadzenia bezpośredniej (oczywiście w czasie - obszar, teren nie ma tutaj znaczenia w przypadku internetu) relacji.

    Jeśli nie wyłamie się żaden portal problem umrze sam.

    Jeśli natomiast ktoś rzuci grosz i poprosi o wyłączność ... może być ciekawie.

    Tylko kto później będzie ścigać piratów ?

  21. Powrót do góry    #1596
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Espeedway czepia się mnie, ja Espeedway ;) Ciekawy tekst na Espeedway... http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=19181

    Młody 16-letni ukraiński żużlowiec – Andrij Kobrin – podpisał kontrakt na 2 lata z drużyn± I polskiej ligi – Lotosem Gdańsk. Andrij trenuje już z zawodnikami w nowym klubie i zapowiada walkę o wej¶cie do podstawowego składu Lotosa.
    Co ciekawe Kobrin dwuletni kontrakt podpisał jak dobrze pamiętam... W styczniu... I rzeczywi¶cie kontrakt ten został podpisany na 2 lata... Jednak na lata 2007-2008 "do składu Lotosa" brzmi również bardzo po polsku...


    W dniu 27.10.2007 wyst±pił w Toruniu w rozgrywkach Pomorskiej Ligi Młodzieżowej, w turnieju indywidualnym, gdzie zaj±ł 9 miejsce zdobywaj±c 7 punktów. Było to najlepsze miejsce w¶ród zawodników z Gdańska. Tydzień wcze¶niej wyst±pił w PLM w Gorzowie Wlk. Tam zaj±ł 13 miejsce zdobywaj±c 1 punkt. Miał 2 defekty, raz został wykluczony i raz nie jechał (1,w,d,-,d). Jeżeli w dalszym ci±gu będzie robił takie postępy ma duż± szansę występować w barwach Lotosu jako junior, ze swoim rodakiem – Andrijem Karpovem.
    Ogromne postępy... Szczególnie że wcze¶niej w PLM miał już 8 pkt (1,3,2,2,d) Oczywi¶cie zapomniano dodać, że podstawowym zagranicznym juniorem "Lotosa" jest Billy Forsberg, no ale to tylko malutki szczegół...

    Ciekawe, że ¼ródło www.lotosgdansk.pl jest troszkę mylne, gdyż strona ta podała news o Kobrinie trochę dawno, bo ...

    Co ciekawe Andriej Kobrin mieszkał cały rok w Gdańsku, zaliczył w tym sezonie 8 występów w barwach Wybrzeża, a także kilkadziesi±t treningów...

    http://www.lotosgdansk.pl/serwis/news:252 news o dwuletnim kontrakcie Kobrina, 23. styczeń 2007 :) Spó¼nienie z newsem o 9 miesięcy i tydzień :D

  22. Powrót do góry    #1597
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2006
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem, gdzie mogę umieścić poniższy cytat, ale wydaje mi się, że akurat ten temat jest najodpowiedniejszym z miejsc...jeśli ktoś uważa inaczej, przepraszam!

    drozd powiedz mi jak to jest ty jezdzisz na te GP jako zwykly kibic
    Jade jako "niezwykły" :P dziennikarz, który probuje coś napisac ciekawego o światowym zuzlu nie z pozycji domowego fotela :)

    Pamietam jak mi ktoś zarzucił w komentarzach pod tekstem, ze ze mnie to zwykły teoretyk, który tylko siedzi w domu.

    Zstanawiam sie skad w ogole takie pytanie w moja strone, bo podejrzewam, ze do znanej twarzy w zuzlowych mediach bys go nie zadał.

    Podejrzewam, ze przez pryzmat udzielania sie na tym forum wrzucasz mnie do kategorii "zwyklego kibica".

    Niestety u nas panuje pernamentne rozgraniczanie, kategoryzowanie i hierarchizowanie (o ktorym jeszcze ponizej). Gdybym był pismakiem z "prawdziwego zdarzenia" nie wypadałoby mi zadawac sie ze zwykłymi smiertleniekami. A to kompletne bzdury. Choc gdyby faktycznie wejsc w dyskusje na jakis temat z anonimowymi kibicami na forum, to jestem na straconej pozycji. Od razu wyzwiska, przypinanie łatki regionalnego myslenia itd :)

    W sumie nie przynosi to splendoru. Ale ja nie musze pucowac sztucznie mojego wizerunku i zadzierac nosa. Lubie wszelkie zuzlowe kontakty :)


    Na fotce nie ma Moore'a, ani Michanka.


    Ale chiałbym jeszcze jedno nadmienić. Kazdy kto ma ochote powinien bez poczucia mniejszosci poprosic o rozmowe druga osobe. W Polsce wyrażnie odczuwa sie hierarchie "ważnosci". Kibice czy nawet dziennikarze czesto sie boja, wstydza itd

    Na stadionie wyczuwalne sa dwie storny. Ci wazniejsi: dzialcze, dziennikarze, kretacze przy klubie lub zawodnikach, znajomi znajomych, zawodnicy i ich rodziny. Czuja sie wazni, zadzieraja nosa, sa blizej centrum i zawsze sa lepiej poinformowani.

    Jest i druga strona. Zwykly kibic, ktory ma prawo kupic bilet. Tego czasami ochrona traktuje jak smiecia.

    Choc nie przecze, ze czesc kibicow zachowuje sie jak zwierzeta. (nie obrazajac animalsow) :)

    Dla niektorych wydaje sie dziwne, ze mozna normalnie podejsc i porozmawiac z zawodnikiem. Sami ich traktujemy jak guru. A pozniej sie dziwimy, ze zachowuja sie jak gwiazdorzy. Niejednokrotne w tekstach pokazuje inne zasady i obyczaje zagranica. Zalezy mi aby pokazac, ze speedway moze - i jest - byc inny.


    Moze ja tak to widze, bo mam takie podejscie do zycia. Dla mnie prezydent papiez, znana aktorka - to taka sama osoba jak ja. Tylko robi cos innego. Akurat zuzlowiec jezdzi w kołko na motórze i to go nie czyni w niczym lepszym od kibica. W takim samym stopniu sa uzalezneni od siebie, ale czesto tepy motórzysta o tym zapomina.

    Natomiast w kwesti popularnosci, infrastruktury, a takze poziomu sportowego speedway tak wiele sie nie zmienił na gorsze, jak to sugeruje jeden z artykułow w ostatnim TZ. To dluzszy temat, ale lubie takie dyskusje. :)


    Dzieki za opinie o fotoreportazu.


    zgadzam się w tym momencie, z kolegą po fachu (oczywiście, bardziej doświadczonym!), że to wcale nie jest tak, jak myślą ludzie...że dziennikarze zadzierają nosa, że wszędzie pchają się za free i mają ten kontakt z zawodnikiem, którego tak wielu zwykłych kibiców zazdrości...to jest tylko wyimaginowany świat tych, którzy faktycznie to wszystko chcieliby mieć...owszem, to nie jest tak, że dziennikarz A., czy B. jest anonimowy dla zawodników, ale nie ma też tego, że dziennikarze spotykają się przy każdej lepszej okazji z żużlowcami! zadzerają nosa? no tak, bywają i takie przypadki, zwłaszcza w lokalnym gronie (nie będę tu wymieniać nazwisk, bo to nieistotne zupełnie!)...ja ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że wielu z moich znajomych, którzy zajmują się na co dzień chociażby prowadzeniem oficjalnych stron zawodników, czy też pisaniem do ogólnopolskich portali, są naprawdę normalni! nie gwiazdorzą, nie upubliczniają swojego wizerunku...co więcej, oni nawet często chowają się za jakimiś pseudonimami, byle tylko nie zostać rozgryzionym!
    ...i tak jak wspomniał Drozd w jednym z akapitów- żużlowiec to też normalny człowiek, tak jak ja, czy Ty..i tak jak każdy z nas ma swoje chwile słabości, szczęścia, czy czegokolwiek innego i wcale nie musi takich skrajnych emocji okazywać innym! bo w końcu, czy Wy pokazujecie wszystkim ludziom na zewnątrz, jacy jesteście naprawdę? czy w szarej rzeczywistości zakładacie maskę, pod którą kryje się zupełnie inna osoba...?

    pozdrawiam!

  23. Powrót do góry    #1598
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    O profesjonalizmie dziennikarzy żuzlowych portalu Gazeta.pl niech świadczy dzisiejszy (8.11.2007) artykuł "Żużlowa karuzela transferowa - kluby wydają miliony" http://www.sport.pl/zuzel/1,64951,4653703.html, gdzie można m.in. przeczytać najpierw, że Rafał Dobrucki będzie jeździł w Gorzowie, a kilka akapitów dalej - w Zielonej Górze.

    ROTFL :)

    --edit
    czarno na białym:
    http://img407.imageshack.us/img407/6695/40014810po6.jpg

    http://img85.imageshack.us/img85/1268/75241971rx9.jpg

    http://img475.imageshack.us/img475/6035/89476821vo9.jpg
    Bonusowo Vaculik zostaje w Rzeszowie :-)

  24. Powrót do góry    #1599
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak to właśnie wygląda jak za pisanie biorą się ludzie stykający się z żużlem tylko wtedy kiedy trzeba coś o nim napisać.

  25. Powrót do góry    #1600
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem szczerze, że to już mnie nie dziwi.

    Od kiedy przeczytałem informacje, że Tony Richardsson został mistrzem Świata już nic nie jest w stanie mnie zdziwić.

    Wejdźcie sobie na google.com i wpiszcie Tony Richardsson zobaczycie to ... bo to niewiarygodne wręcz.

  26. Powrót do góry    #1601
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2007
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/URL]



    A ja myślałem, że Rybnik i Ostrów leżą daleko od siebie :P

  27. Powrót do góry    #1602
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to może z gratulacjami...
    Polsat Sport miał największe wpływy reklamowe w październiku 2007 roku spośród wszystkich kanałów tematycznych - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.
    Polsat Sport zarobił na reklamach w październiku 2007 roku 33,35 mln zł, czyli o 41,62 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Na drugim miejscu znalazł się kanał TVN z 24,59 mln zł (wzrost o 28,72 proc.), a na trzecim MTV Polska, które zarobiło 20,36 mln zł (spadek o 0,13 proc.).(...)
    http://www.medialink.pl/artykul/37920

    :D
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  28. Powrót do góry    #1603
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaraz pojawią się komentarze, że tyle mln zarobili, a nie mogli dać 30 tyś. za mecz finałowy. Tylko poczekajmy ....

  29. Powrót do góry    #1604
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Takie komentarze to moga sie pojawic, tylko ze strony ignorantow ktorzy mysla, ze te miliony to Polsat zarobil za sprzedaz reklam w trakcie spotkan zuzlowych :D:D Poza tym w cudza kieszen nie ma co zagladac. Fakt faktem Leszno polecialo w kulki, przez co nie mozna bylo zobaczyc meczu finalowego w tv.

  30. Powrót do góry    #1605
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2007
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Fakt faktem Leszno polecialo w kulki, przez co nie mozna bylo zobaczyc meczu finalowego w tv.
    Do klubu Unia Leszno przed meczem finałowym, nikt się nie zgłosił w sprawie transmisji. Polsat poprostu sie obraził.

  31. Powrót do góry    #1606
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Polsat w ogole nie rozpoczynal rowmow bo Leszno i tak by sie nie zgodzilo?

  32. Powrót do góry    #1607
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Polsat w ogole nie rozpoczynal rowmow bo Leszno i tak by sie nie zgodzilo?
    Słaby argument. Równie dobrze mogę w ogóle nie podchodzić do egzaminu bo i tak go nie zdam. A potem mieć pretensje do egzaminatora.

  33. Powrót do góry    #1608
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli wiesz ze egzaminatorowi trzeba ladnie "posmarowac" zeby zdac to naprawde fajnie to zobrazowales ;)

  34. Powrót do góry    #1609
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie komentarze to moga sie pojawic, tylko ze strony ignorantow ktorzy mysla, ze te miliony to Polsat zarobil za sprzedaz reklam w trakcie spotkan zuzlowych :D:D Poza tym w cudza kieszen nie ma co zagladac. Fakt faktem Leszno polecialo w kulki, przez co nie mozna bylo zobaczyc meczu finalowego w tv.
    Sam sobie lecisz w kulki.
    Ignorantem jest myślący, że podczas relacji ze spotkań żużlowych w Polsce, Polsat Sport nie zarabiał reklamami powyżej tzw ceny zaporowej z Leszna. Jeden mecz finałowy można było zobaczyć w Polsacie Sport- o jakości przekazu były już dyskusje. Pomijając inne anse, brak dekoracji Mistrzów i Vicków już świadczy o wysokiej ignor(arog)ancji. Przy okazji- nie zgadzam się na liczne porównywania relacji z Polsatu Sport do relacji w telewizji regionalnej czy kablowej. W leszczyńskiej kablówce widziałam znacznie więcej, nie wspominając o komentarzu. Leszczyńskiemu operatorowi kamery kłaniam się w pas- operatorzy Polsatu Sport również powinni.

    A co do zaglądania komuś w kieszeń- tu już do Damiana (przy okazji, raz jeszcze wielkie dzięki): kij w mrowisko, czyli informacja o zarobkach na reklamie w Polsacie Sport- to oficjalne dane, rozpowszechniane dla zainteresowanych mediami (nawet newsletter dał to info). Jeżeli jednak wejść w to bliżej... Ile zarabia klub, a ile traci w przypadku obecności Polsatu Sport? W szczególności taki klub traktorów i kosiarek? Pomijając wyśmienitą tego roku frekwencję, pomijając niedrogie bilety... Bierzesz wszystko pod uwagę rozważając ten konflikt? A siłę przekazu w mediach, zwłaszcza negatywnego wizerunku kreowanego w telewizji?
    Słowem, przyuważ z kim fruwasz. (... :D i Leszno sobie podśpiewuje za Janerkiem ;) ) :
    Patrzcie jak się lata
    Gdy dupsko jest wolne od bata
    Patrzcie jak się lata
    Kiedy stać cię na
    Kolorowy odlot na Paragwaj
    Albo tylko szary i byle gdzie
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  35. Powrót do góry    #1610
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Dla odświeżenia wątku i z okazji okresu świątecznego:


  36. Powrót do góry    #1611
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Redaktor naczelny...

  37. Powrót do góry    #1612
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Redaktor naczelny...
    Prawie jak Redaktor Naczelny... ;)

  38. Powrót do góry    #1613
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    najwidoczniej siostra polonistka przeoczyła to;)

  39. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Strona Stali Rzeszow uruchomila angielska wersje swojej strony. Co prawda jest jeszcze troche do dopracowania, ale na pewno nalezy sie szacunek za ogrom wlozonej w to pracy.
    Regards from Sydney
    Dexter

  40. Powrót do góry    #1615
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Strona Stali Rzeszow uruchomila angielska wersje swojej strony. Co prawda jest jeszcze troche do dopracowania, ale na pewno nalezy sie szacunek za ogrom wlozonej w to pracy.
    I w koncu bedziesz mogl sobie poczytac w swoim
    ojczystym jezyku ;)

  41. Powrót do góry    #1616
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Yes mate, providing that it is English indeed not Ponglish. ;)

    Respect to site admins. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  42. Powrót do góry    #1617
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do tej "ruzgi" to blad zawodnika. Ja niestety nie zobaczylem co on napisal, ot cala sprawa. Wojo, szukasz zaczepki? Wszystkie talerze już wyczysciles, ze glos zabierasz?!

  43. Powrót do góry    #1618
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Coz za piekny przyklad zazdrosci Polaka mieszkajacego w Polsce w stosunku do Polaka, ktory wyemigrowal i mu sie dobrze wiedzie. :D
    Regards from Sydney
    Dexter

  44. Powrót do góry    #1619
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coz za piekny przyklad zazdrosci Polaka mieszkajacego w Polsce w stosunku do Polaka, ktory wyemigrowal i mu sie dobrze wiedzie. :D
    Zauważ, że zignorowaliśmy Twój poprzedni wpis i rozmawiamy już o czymś innym. O Tobie nie zapominamy (bo nie potrafimy, Ty nam nie dajesz), ale miej świadomość, że bardzo niewielu zazdrości Ci czegokolwiek. Ba! Śmiem twierdzić, że wielu bardzo się cieszy, że nie ma tego co Ty. :)

    PS To, że wcześniej będziesz w 2008 też nas nie rusza. :D Także ten argument daruj sobie. :D

  45. Powrót do góry    #1620
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Coz za piekny przyklad zazdrosci Polaka mieszkajacego w Polsce w stosunku do Polaka, ktory wyemigrowal i mu sie dobrze wiedzie. :D
    Zauważ, że zignorowaliśmy Twój poprzedni wpis i rozmawiamy już o czymś innym. O Tobie nie zapominamy (bo nie potrafimy, Ty nam nie dajesz), ale miej świadomość, że bardzo niewielu zazdrości Ci czegokolwiek. Ba! Śmiem twierdzić, że wielu bardzo się cieszy, że nie ma tego co Ty. :)

    PS To, że wcześniej będziesz w 2008 też nas nie rusza. :D Także ten argument daruj sobie. :D
    gushman...coś mi się wydaje, że ostatni wpis dextera dotyczył "ataku" na moją osobę w wykonaniu naczelnego dzieciaka;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •