Strona 2 z 104 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj jest piatek a mi relacja live na sportowcych faktach pokazuje wynik 10-20



    inne relacje na sf tez sa niekompletne..
    nie wiecie dlaaczego?

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Proponuje ci wyczysci "Temporary Internet.." wykasować Cookies i powinno zacząć chodzić ;).

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez miałem ten problem, ale jak dawałem Odśwież samemu, żeby nie czekać 1 min. wyniki się pokazywały na bieżąco.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale ja daje odswiez i nic!
    a dzisiaj juz jest piatek!!

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyczyść sobie cache. Ale i tak masz coś spieprzone z przeglądarką - to nie jest nasza wina. Setki ludzi to oglądają i mają ok - więc problem jest u Ciebie. Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Marcinie widzę że głosem nie znoszącym sprzeciwu zdiagnozowałeś nasze komputery,ale powiem tylko że sprawdzałem popołudniu u kumpla i tam też nie chodzi czyli też ma zepsuty. Nie pozostaje mi nic innego tylko korzystać z innych portali skoro takie fachowe rady dostaliśmy.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    u mnie wywala :

    Skończył się termin konta przegladzuzlowy.pl

    i nie jest to wina komputera...

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Drogi Marcinie widzę że głosem nie znoszącym sprzeciwu zdiagnozowałeś nasze komputery,ale powiem tylko że sprawdzałem popołudniu u kumpla i tam też nie chodzi czyli też ma zepsuty. Nie pozostaje mi nic innego tylko korzystać z innych portali skoro takie fachowe rady dostaliśmy.
    Z tego co zauważyłem jesteś z Tarnowa. Możesz mi powiedzieć w jakiej sieci masz net ?? Zeto, IS, czy kablówka ??? Ewentualnie tepsa ??
    u mnie wywala :

    Skończył się termin konta przegladzuzlowy.pl

    i nie jest to wina komputera...
    Poprzednie posty o kłopotach z wyświetlaniem meczy dotyczyły Sportowych Faktów. Przegląd Żużlowy natomiast nie będzie działał do poniedziałku włącznie, o czym wiedziałbyś czytając poprzednie posty ;) Maja po prostu zmianę serwera...

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Cwali :D To na pewno nie jest wina komputera... :D Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam z IS a nie wiem gdzie Fan i myślę że to nie wina komputera,a czy u Ciebie te relacje są pełne ? Wracając do PŻ to może wiesz jakim cudem telegazeta podaje wyniki za Przegladzuzlowy.pl skoro on też nie chodzi i myślę że w całej Polsce a nie lokalnie tylko.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Marcinie widzę że głosem nie znoszącym sprzeciwu zdiagnozowałeś nasze komputery,ale powiem tylko że sprawdzałem popołudniu u kumpla i tam też nie chodzi czyli też ma zepsuty. Nie pozostaje mi nic innego tylko korzystać z innych portali skoro takie fachowe rady dostaliśmy.
    Ok, może rzeczywiście niefortunnie to sformułowałem - powiem to inaczej - nie widzę żadnego błędu z naszej strony. Relacje działają i są oglądane przez setki osób - może sprawa dotyczy działania sieci - ale w tym zakresie nie mogę Wam pomóc. Spróbujcie popytać innych znajomych czy mają podobne kłopoty i dajcie znać wtedy spróbuję się zwrócić do administracji home.pl z pytaniem co jest grane.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ja mam z IS a nie wiem gdzie Fan i myślę że to nie wina komputera,a czy u Ciebie te relacje są pełne ?
    Zdecydowanie pełne i nigdy z SF problemów nie miałem. Sieć mam w Zeto. Z IS juz nie raz bywały problemy (sądząc po opiniach moich znajomych) więc całkiem możliwe że to ich wina. Nie wiem czy oferują serwery proxy, ale popróbuj włączać przeglądarkę zarówno łącząc się przez proxy jak i bez. Jeśli nie oferują to spróbuj połączyć się np. poprzez ogólnie dostęny proxy, np. w3cache.icm.edu.pl. Możliwe też że masz w ustawieniach przeglądarki odzaczoną opcję zawsze sprawdzaj czy są nowe wersje stron, czy jakoś tak to się nazywało. ALe nawet gdyby tak było to lekarstwem na to byłoby zwykłe odświeżenie strony a z tego co pisaliście to tak nie jest.
    No w każdym razie SF ogólnie chodzi dobrze i tylko nieliczni mają problemy więc jednak na początek trzeba szukać problemu na swoim kompie. Ja dla pewności na stałe korzystam z dwóch przeglądarek ;)
    Wracając do PŻ to może wiesz jakim cudem telegazeta podaje wyniki za Przegladzuzlowy.pl skoro on też nie chodzi i myślę że w całej Polsce a nie lokalnie tylko.
    Bo telewizja kłamie !!!!!!! ;)

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok dzięki tym sposobem myśle że mamy szanse sobie z tym poradzić, a może pomoże jeszcze Champion jako że jest z Tarnowa i zna lokalny rynek internetu. Wszystkim zależy chyba żeby dostępność była jak największa.
    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Champion dzięki włączyłem serwer proxy choć oni zalecają aby był wyłaczony i relacja live załapała wyniki. Jeśli tylko teraz nie będę miał problemu z innymi stronami to będzie ok

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez mam neta z IS, i z tego co pytam to u wszystkich kumpli jest problem z tymi relacjami.
    niestety w sieci IS trzeba uzywac skryptu automatycznej konfiguracji ( http://proxy.solutions.net.pl/auto.pac ), nie mozna wpisywac samych serwerow proxy..
    w przeciwnym razie nie wszystkie strony beda dzialac..
    dziwi mnie tylko ze nie odswieza mi strony sf a inne portale dzialaja w porzadku.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fan zrób tak jak ja może Ci pomoże ja nie wiem jak będzie w trakcie relacji live ale te wszystkie które w piątek miałem puste mi wypełniło.
    W przeglądarce w opcjach,(zakładka połaczenia) w niej ustawienia sieci LAN tam gdzie jest Serwer proxy zaznaczyłem v i nie wpisywałem żadnego adresu ani portu.
    Pozdrawiam.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez mam neta z IS, i z tego co pytam to u wszystkich kumpli jest problem z tymi relacjami.
    niestety w sieci IS trzeba uzywac skryptu automatycznej konfiguracji ( http://proxy.solutions.net.pl/auto.pac ), nie mozna wpisywac samych serwerow proxy..
    w przeciwnym razie nie wszystkie strony beda dzialac..
    dziwi mnie tylko ze nie odswieza mi strony sf a inne portale dzialaja w porzadku.
    Panowie, ten sam problem.

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    No więc panowie z Tarnowa korzystający z usług Internet Solutions

    Sprawa jest prosta: musicie się zebrać, oflagować i wybrać na wycieczkę do IS ;) I musicie im wmówić, że problem ze stroną SportowychFaktów jest palący gdyż teraz wchodzi na tą stronę tysiące tarnowian :D:D A więc ona MUSI działać ;)

    A tak bardziej serio: IS ma niestety taką "architekturę" sieci a nie inną i nic na to nie poradzicie. To, że informują aby nie korzystać z ustawień proxy musicie po prostu olać, przynajmniej na czas relacji na SF. Przecież zmiana ustawień to dosłownie 10-15 sekund. Tak jak mówiłem, trzeba włączyć opcję "Użyj serwera proxy..." w ustawieniach internetowych. Można tam samemu wpisać nazwę serwera proxy, np. tą którą wcześniej podałem czyli w3cache.icm.edu.pl na porcie 8080. Jest to ogólnopolski serwer proxy.

    A ja korzystam po prostu z dwóch przeglądarek (IE oraz Opera), z których każda ma przeciwstawne ustawienia (czyli np. jedna łączy się przez proxy a druga bez). Nie ma możliwości aby jakaś strona nie chodziła na którejś z nich ;)

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa jest prosta: musicie się zebrać, oflagować i wybrać na wycieczkę do IS ;) I musicie im wmówić, że problem ze stroną SportowychFaktów jest palący gdyż teraz wchodzi na tą stronę tysiące tarnowian :D:D A więc ona MUSI działać ;)

    A tak bardziej serio: IS ma niestety taką "architekturę" sieci a nie inną i nic na to nie poradzicie. To, że informują aby nie korzystać z ustawień proxy musicie po prostu olać, przynajmniej na czas relacji na SF. Przecież zmiana ustawień to dosłownie 10-15 sekund. Tak jak mówiłem, trzeba włączyć opcję "Użyj serwera proxy..." w ustawieniach internetowych. Można tam samemu wpisać nazwę serwera proxy, np. tą którą wcześniej podałem czyli w3cache.icm.edu.pl na porcie 8080. Jest to ogólnopolski serwer proxy.

    A ja korzystam po prostu z dwóch przeglądarek (IE oraz Opera), z których każda ma przeciwstawne ustawienia (czyli np. jedna łączy się przez proxy a druga bez). Nie ma możliwości aby jakaś strona nie chodziła na którejś z nich ;)
    ok, ale jak nie mam wpisanego proxy to strony wogole nei chodza, a jak wpisze w3cache.icm.edu.pl to strony wczytuja sie w niskonczonosc..
    wpisywanie proxy nic chyba nieda bo jest ten autopac..

    jak juz ktos pisal moze to serwer home.pl nie obsuguje skryptu automatycznej konfiguraji?? nie wiem..
    a jesli w IS zglosze sprawe to i tak to oleja..
    a z drugiej strony to przeciez moge nie placic abonamentu bo net nie chodzi (sf)...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam! Moze mi ktos powiedziec co jest dokladnie obecnie z www.przegladzuzlowy.pl ? Od kilku dni nie moge wejsc na ta strone...

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A PRZEGLĄDU JAK NIE BYŁO TAK NIE MA WIĘC RELACJĘ ZOBACZĘ ALBO NA FAKTACH ALBO NA STRONCE RYBNIKA ZOBACZYMY KTÓRA BEDZIE LEPSZA
    POZDRO ZE ŚW.MIASTA
    MARKYM

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasonek zamiast pytać kogoś co jest z przeglądem żużlowym to mógłbyś zadać sobie trochę trudu i przeczytać wpisy w tym wątku bo tam pisze dlaczego i do kiedy nie będzie PZ
    Co do relacji to narazie SF mają u mnie lepszą niż RKM

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stronka miałą już dzisiaj działać !!!!

    a tu nic???

    kiedy???

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ten przegladzuzlowy po zmianie serwera (chyba, jak się niemyle) to jest jeszcze gorszy niż był. Totalne dno.

    Dlamnie ta strona potych zmianach jest do ****. Dobra kończe bo szkoda słów, a raczej literek ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie to ona sie prawie wogole nie zmienila. Ot pare banerow doszlo, nic poza tym. wydaje mi sie, ze troche szybciej sie laduje, ale to moze przez to ze taka pozna pora, nie wiem.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś z "małym" poślizgiem :P przegląd żużlowy zamieścił relacje z meczu Unia-ZkŻ oto fragment:

    "... Do dość śmiesznej, a w rezultacie tragicznej sytuacji dotyczącej końcowego wyniku, doszło w X biegu, kiedy to prowadził Adams, za nim jechali zielonogórzanie Okoniewski i Słaboń, a czwarty był Baliński i nagle, właściwie w jednym momencie zdefektowały motory obu zawodnikom z Grodu Bachusa. Bieg skończył się wynikiem 5:0 i jak okazało się po zakończeniu meczu, ten jeden punkt mógłby się bardzo przydać drużynie ZKŻ qucik-mix..."

    Nie wiem, śmiać się czy płakać ? :P

    Ciekawe czy autor był na tym meczu...

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    przegląd żużlowy to nic...... to co napisali na
    www.speedway.info.pl

    Pewna wygrana z "Niedźwiadkami" z Rawicza, kolejne trzy punkty i niemal pewne miejsce w pierwszej czwórce, to uczucia towarzyszące żużlowcom Unii Tarnów w minioną niedzielę

    od kiedy za zwycięztwo dają 3 punkty ??? Ludzie , oni już nie pierwszy raz dają tak do pieca że...

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Cwali

    To są właśnie układy w naszym Polskim żużlu ;););)

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    dziś juz zmienili na:

    Pewna wygrana z "Niedźwiadkami" z Rawicza, kolejne punkty...

    widać czytają SB :)

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Przeglad po remoncie jest gorszy.

    Nawet relacji nie ma, newsy są żadsze i gorszej jakości. Ale tak jak ostrzegałem komuś na tym zależało i dopioł swego. Wykluczyli przegladzuzlowy z gry, speedway.info wyklucza sie sam bo caesto mozna spotkac tam falszywe newsy. Zostaly sportowefakty. A ludzie nie wieżyli w moje słowa!!!!

  31. Powrót do góry    #76
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Oj na razie w rzegladzie wymieniana jest częsc kadry, więc chyba normalne są tutaj przejsciowe kłopoty.

    Spoko PŻ się jeszcze podniesie i ponownie zmonopolizuje rynek.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od siebie dodam tyle, ze NA PEWNO nie warto
    tracic czasu na speedway.info. Adres ten
    wykasowalem z mojej listy po tym jak umiescili
    swoja relacje z meczu Rawicz - Gniezno.
    Choc chyba nie powinienem pisac, ze to
    byla relacja bo raczej przypominalo zalosne
    wypociny jakiegos sfrustrowanego malolata.
    To straszne do jakiego poziomu mozna upasc.

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Jak narazie nie wyglada to dobrze.

    Bo jesli czytelnicy przyzwyczaja sie do lepszego w tym momencie portalu, to nie wiem jakby sie zmienil to i tak przeglad ich nie odzyska. Pomyslcie jak bylo kiedy powstawala konkurencja dla PŻ. Wtedy zaden nowy portal nie mial szans. A teraz gdy ludzie oleja przeglad, bo jest slaby, to i tak do niego nie wrócą, chyba, że inne portale popełnią dużo błędów.

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    dziś juz zmienili na:

    Pewna wygrana z "Niedźwiadkami" z Rawicza, kolejne punkty...

    widać czytają SB :)
    To może zmienią też następujący tekst dotyczący spotkania TŻ Lublin - Unia Tarnów:

    Derby Małopolski już jutro

    Bo mam obawy czy są to derby Małopolski.

    Ponadto widziałem gdzieś wzmiankę, iż Kołodziej jest trzecim juniorem w Polsce, a to już nie bardzo się zgadza ;)

    A co do PŻ - według mnie te problemy są przejściowe. Jak widać na stronie, zamieszczona została informacja o poszukiwaniach korespondentów i to właśnie w tym upatrywałbym chwilowych kłopotów Przeglądu...

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejne kwiatki na przeglądzie zuzlowym

    Oto fragment z pż podpisanego "redakcja":

    Jak się dowiedzieliśmy od naszego informatora ze Szwecji, konsekwencje wypadku Roberta Flisa nie są tak poważne, jak się początkowo wydawało. Skończyło się tylko na lekkim wstrząsie mózgu i jak stwierdzili tamtejsi lekarze, nie ma przeszkód, aby Robert mógł nadal startować. Wszystko wskazuje na to, że będzie mógł pojechać już w niedzielnym meczu w Rybniku.

    Do wypadku Flisa doszło wczoraj podczas meczu Ornarny Mariestad z klubem Flisa Lejonen Gislaved. W swoim drugim starcie Robert przeszarżował i upadł na tor. Przez kilka minut był nieprzytomny i już do końca meczu nie pojawił się na torze. Lekarze podjęli taką decyzję, ponieważ obawiali się rozległego wstrząsu mózgu i nie chcieli ryzykować
    .

    Czy ten informator był na tym meczu ? :P

    Flis po tym groźnym upadku poleżał chwile na torze, w międzyczasie kazał swojemu mechanikowi - Franczyszynowi
    przygotować motor, potem wstał i poszedł do parkingu.

    Cały czas był przytomny !

    Co mogli stwierdzic lekarze jeśli go nawet nie badali ?

    Flis ze stadionu wyjechał za kierownicą swojego busa !

    A że nie startował do końca zawodów to nie była decyzja lekarzy TYLKO sędziego, który wykluczył Flisa do końca zawodów za spowodowanie tego groźnego upadku

    Niepierwsze to "info z kapelusza" na przeglądzie żużlowym :P

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    nie ma to jak obiektywizm, dwa upadki Sawiny zostały przedstawione tak jakby to on był winnym. Ludzi obudzcie sie, nawet bydgoski korespondant TŻ (Tygodnika żużlowego) potrafil napisac o bledach sedziego i wystwic (wydaje mi sie ze to on wystawia) ocene sedziego - 3 w skali 1-5. Niestety w relacji Pana Matkowskiego brakuje obiektywizmu.

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    spokojnie

    andrzeJ
    to nie obiektywizm, tylko koles nie ogladal powtorki i kloce sie z nim prywatnie, koles rzuca takimi absurdami... ehh szkoda gadac

    pzdr

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. To krótki komentarz dla meczu w Zielonej Górze. Był to pierwszy w sezonie Anno Domini 2003 ekstraligowy pojedynek, w którym nie wziął udziału zawodnik spoza Polski.
    A mecz ZG - Pila z zasadniczej ??

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadniczej jechali choćby Billy Hamill i Janniro.

    Najnudniejszy mecz w tym sezonie na jakim byłem. Chyba rok temu na Grudziąc wiecej wiary przyszło...

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak donosi dziś Przegląd Żużlowy :

    03/10/10 06:04
    Łukasz Kędzierski
    Żużlowy piknik

    Jak można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Unii Leszno dziś ma sie odbyć w Dąbczu piknik żużlowy. Organizatorem imprezy na minitorze jest klub KS Unia Leszno i Rada Sołecka. W plan imprezy wchodzi szesnaście wyścigów w tym trzynasto biegowy turniej adeptów szkłóki żużlowej. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzine 13.00
    Wszystko pięknie tylko, że ja ....byłem na tym pikniku już w zeszłą sobotę :P:P:P:P:P:P:P:P:P

    Ładnie się bawią na tym profesionalnym portalu ;)

    dopisane:no jak pięknie,pośmiałem się i już poprawili ;)

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    "Styl" PŻ:

    Fragment wywiadu (oryginalny) jakiego udzielił Robert Miśkowiak dla PŻ:

    - Sponsorzy Roberta Miśkowiaka to?
    - Portal sportowefakty.pl, firma REMIX, dealer Toyoty pan Ukleja,firma SNR dużo pomógł mi też Waldek Kałużny. Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.


    Natomiast na PŻ umieszczono taką wersję (oczywiście bez zgody Miśkowiaka):

    - Sponsorzy Roberta Miśkowiaka to?
    - Firma REMIX, dealer Toyoty pan Ukleja, ogólnopolski portal sportowy, firma SNR dużo pomógł mi też Waldek Kałużny. Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.


    "Zatuszowano" nazwę i zamieniono kolejność... :/

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Po pierwsze - nie wiem, jakim prawem ktoś ujawnił list, który został przesłany do naszej redakcji. I nie wiem, jakim cudem korespondencję wysłaną do nas widzi cały świat. Świadczy to tylko o braku profesjonalizmu autora tego listu.

    Po drugie - portal sportowefakty.pl notorycznie pisze nazwę klubu z Ostrowa jako Intar Ostrów (podczas kiedy oficjalna, zatwierdzona przez GKSŻ brzmi Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów). Podobnych praktyk dopuszczają się także inne portale (pisząc KM Ostrów czy jakoś inaczej, ale uparcie pomijając nazwę Przegląd Żużlowy). Początkowo pisaliśmy u siebie nazwę sportowefakty.pl , licząc na to, że ów portal zrewanżuje nam się tym samym i nie będzie pomijał nazwy naszego portalu, pisząc o klubie z Ostrowa. Tymczasem zachęta z naszej strony nie poskutkowała. Więc postanowiliśmy w ramach protestu zrobić to samo.

    Po trzecie - redakcja naszego portalu złożyła menadżerowi Miśkowiaka wyjaśnienia w tej sprawie.

    Zatem to Przegląd Żużlowy jest be, a inni cacy? My przynajmniej piszemy, że sponsorem jest ogólnopolski portal sportowy. W przypadku nazwy klubu z Ostrowa inne portale nawet tyle nie piszą.

    Poza tym nie będę ukrywał, że wrogość niektórych osób i ich wynajdywanie kolejnych pomyłek na PŻ zaczyna być dziwna. Mam wrażenie, że są to osoby powiązane z jakimiś innnymi portalami i chcące w jakikolwiek możliwy sposób zaszkodzić PŻ. Może założymy podobny wątek o Sportowych Faktach? Bo ja takich błędów na SF mogę wynaleźć po kilka dziennie (choćby stylistyka, gramatyka czy ortografia - nie tylko błędy rzeczowe) i będziemy się bawić również i my?

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach

    Oj Kolega niestety jest w błędzie.
    A wydawałoby się, ze dotychczasowa praktyka dziennikarska powinna zaznajomić i zerknąć z czym co się zwie – prawo prasowe.

    1 – nie ma nigdzie obowiązku używania pełnych nazw zespołów.
    Wręcz przeciwnie – wielokrotnie używa się zamienników, bądź innych określeń opisujących dany zespól.
    I tak Unia to jednocześnie „Byki”, bialoniebiescy, zawodnicy z Leszna, leszczyńscy żużlowcy, zawodnicy z bykiem w plastronie, Unia Leszno, KS Unia Leszno czy najprościej Leszno. Podobnie z WTS ATLAS WROCŁAW, KS APATOR ADRIANA TORUN i całą resztą.
    Dobrym zwyczajem jest używanie pełnych nazw w tabelach, w terminarzach, w tytułach sprawozdań.
    I niestety kolega D. Nie raczył sprawdzić co jest na stronach „pewnego ogólnopolskiego portalu” w działach tabela, terminarz. A szkoda, bo być może inaczej by wyglądała argumentacja.

    2 – nie jest to tylko kwestia, czy problem portali, ale całości redakcji czasopism, stacji radiowych, tv – czyli krotko mówiąc wszelkie media. I zaręczam, że nikt nie robi tego celowo.

    3– jeśli cala nazwa nie jest używana - to kłopot, problem marketingowy Danego Klubu (najczęściej nieumyślny) – no chyba ze pan D. Jest rzecznikiem ostrowskiego klubu, wtedy przepraszam za uwagę.

    4- niestety ,ale co innego to wkładanie w usta zawodnika słów których nie wypowiedział.
    Jestem pewien , ze osoba przeprowadzająca wywiad w imieniu Przeglądu Żużlowego udzieliła Robertowi Miśkowiakowi informacji, iż ma prawo do autoryzacji wypowiedzi ?????
    Zgadzam się, ze wywiad - to nie jest identyczny zapis wypowiedzi zawodnika – ale w zakresie merytorycznym i znaczeniowym musi być „kopią”.

    Dla przypomnienia (albo poznania): prawo prasowe obowiązujące w Polsce

    Rozdział 2
    Art. 12. 1. Dziennikarz jest obowiązany:
    1) zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystywaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło,
    2) chronić dobra osobiste, a ponadto interesy działających w dobrej wierze informatorów i innych osób, które okazują mu zaufanie,
    ....
    Art. 14. 1. Publikowanie lub rozpowszechnianie w inny sposób informacji utrwalonych za pomocą zapisów fonicznych i wizualnych wymaga zgody osób udzielających informacji.
    2. Dziennikarz nie może odmówić osobie udzielającej informacji autoryzacji dosłownie cytowanej wypowiedzi, o ile nie była ona uprzednio publikowana.


    5 - nie wiem czym się kierował autor wywiadu – zmieniając wypowiedz zawodnika na inną rzeczowo i merytorycznie. Wiem jednak, iż bardziej zaszkodził on sobie (Redakcji) i zawodnikowi , z którym dany wywiad przeprowadzał, niż danego reklamodawcy.


    Zapytam się :

    Pytanie I.
    Gdyby redakcja X opublikowała wywiad z naszym ASEM Tomaszem Gollobem: „...dziękuje moim sponsorom... firmie produkującej napoje energetyczne....”
    Do kogo DarkDog miałby zastrzeżenia:
    a) do redakcji X
    b) czy do Tomasza Golloba ???????

    Pytanie II.
    Czy skutkiem byłoby:
    a) zmniejszenie ilości sprzedanych egzemplarzy gazety X
    b) czy zminimalizowanie (lub nawet zaprzestanie) sponsorowania Tomasza Golloba przez DarkDog ?

    Znając Roberta wiem, że jeszcze nie raz z przyjemnością udzieli wywiadu wspomnianemu Portalowi www.przeglądzuzlowy.pl.

    Ale gdyby na jego miejscu byłby inny zawodnik, czy nadal chciałby się podzielić swoimi poglądami, opiniami z dana redakcją???


    PS
    Co innego prywatne wojenki, a co innego dziennikarska rzetelność.

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Art. 12. 1. Dziennikarz jest obowiązany:
    1) zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystywaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło,
    2) chronić dobra osobiste, a ponadto interesy działających w dobrej wierze informatorów i innych osób, które okazują mu zaufanie,
    Zm, wcześniej za to piszesz, że dziennikarz nie ma obowiązku podawać pełnej nazwy klubu. Więc gdzie tu rzetelność? Ja rozumiem, piszemy: klub z Ostrowa, żużlowcy z Ostrowa, ostrowianie. Ale praktyka stosowana przez inne portale to pisanie KM Ostrów i Intar Ostrów, podczas gdy pełna nazwa drużyny jest Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów i taka też została zgłoszona do GKSŻ. Nie podając tego słowa, redakcje portali popisują się nierzetelnością dziennikarską. O portalu sportowefakty.pl można przecież napisać "ogólnopolski portal sportowy" i nie jest to przekłamanie. A sponsor Roberta doskonale wie, że jest jedynym portalem sportowym, który mu pomaga, więc zawodnik nie może mieć z tego powodu nieprzyjemności.

    Nurtuje mnie również inna sprawa. Skąd Roberto - kibic Unii Tarnów, więc jak sądzę osoba z Tarnowa - zna treść listu, który przesłał autorowi wywiadu Robert Miśkowiak - rawiczanin jeżdżący w Pile. Dla mnie jest to naprawdę bardzo dziwne, tym bardziej, że nie słyszałem, aby Roberto był osobą z teamu Miśkowiaka. Ów użytkownik nie podpisuje się też, jakoby był osobą powiązaną ze Sportowymi Faktami.

    D.J.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Po drugie - portal sportowefakty.pl notorycznie pisze nazwę klubu z Ostrowa jako Intar Ostrów (podczas kiedy oficjalna, zatwierdzona przez GKSŻ brzmi Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów). Podobnych praktyk dopuszczają się także inne portale (pisząc KM Ostrów czy jakoś inaczej, ale uparcie pomijając nazwę Przegląd Żużlowy). Początkowo pisaliśmy u siebie nazwę sportowefakty.pl , licząc na to, że ów portal zrewanżuje nam się tym samym i nie będzie pomijał nazwy naszego portalu, pisząc o klubie z Ostrowa. Tymczasem zachęta z naszej strony nie poskutkowała. Więc postanowiliśmy w ramach protestu zrobić to samo.
    Poprzednik już wyjaśnił. Dla mnie różnica między przekręcaniem słów zawodnika a pomijaniem elementu nazwy zespołu jest kolosalna. Nikt nikogo nie zmusi do podawania pełnej nazwy zespołu, natomiast fałszowanie czyichś słów to już zagrywka z innego gatunku.
    Poza tym nie będę ukrywał, że wrogość niektórych osób i ich wynajdywanie kolejnych pomyłek na PŻ zaczyna być dziwna. Mam wrażenie, że są to osoby powiązane z jakimiś innnymi portalami i chcące w jakikolwiek możliwy sposób zaszkodzić PŻ. Może założymy podobny wątek o Sportowych Faktach? Bo ja takich błędów na SF mogę wynaleźć po kilka dziennie (choćby stylistyka, gramatyka czy ortografia - nie tylko błędy rzeczowe) i będziemy się bawić również i my?
    Owszem, tak wątek już jest...
    Nurtuje mnie również inna sprawa. Skąd Roberto - kibic Unii Tarnów, więc jak sądzę osoba z Tarnowa - zna treść listu, który przesłał autorowi wywiadu Robert Miśkowiak - rawiczanin jeżdżący w Pile. Dla mnie jest to naprawdę bardzo dziwne, tym bardziej, że nie słyszałem, aby Roberto był osobą z teamu Miśkowiaka. Ów użytkownik nie podpisuje się też, jakoby był osobą powiązaną ze Sportowymi Faktami.
    No faktycznie, ten fakt ma gigantyczne znaczenie dla całej sprawy... Ale jeśli już ktoś nie może spać z tego powodu to owszem, JESTEM związany ze Sportowymi Faktami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •