Strona 100 z 104 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,500 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #4456
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Idiota nad idiotami. Kto?
    Łukasz Witczxyk, który swoje wypociny na SF opatrzył tytułem:

    Wygrał swój memoriał. Zginął przez prosty błąd
    Jak można wygrać turniej poświęcony... pamięci zmarłego żużlowca( w tej sytuacji swojej )?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #4457
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Staram się nie klikać w SF, czasami dam się nabrać. Dzisiaj się dałem.

    Poziom SF oddaje ten filmik - https://www.youtube.com/watch?v=T8lZ-4qdkOU

  3. Powrót do góry    #4458
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Glebik pojechał z pinokiem

    13:50

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wi...-mateusza-puki

  4. Powrót do góry    #4459
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,595
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Pojechał ? "Staram się nie wymiotować jak patrzę na pana", nie wiem wydaje mi się że są jakieś granice jednak dobrego smaku.
    Puka przegina, ale zasługuje na jakikolwiek, elementarny szacunek zwłaszcza że Gleb zgodził się jak rozumiem udzielić wywiadu. Gdzie nie odpowiedział na żadne pytanie, a potem powiedział że to przez to że musi starać się nie wymiotować jak na niego patrzy.

    Nie wiem, ja tego nie kupuje. Rozumiem gdyby tam siedział Dryla, no ale ktokolwiek inny jednak na jakiś elementarny szacunek zasługuje.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Mariusz (07-06-2023)

  6. Powrót do góry    #4460
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Jak widzę tych sfochowanych Glebów czy Drabików to dochodzę do wniosku, że oni powinni zmienić zawód. I nie tłumaczy ich nawet to, że niektórzy dziennikarze ostro ich krytykują. Krytykę można odbić w sposób inteligentny. A te madonny mało, że tego nie potrafią to wychodzą na zwykłych prostaków.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4461
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Rusek już chyba stracił resztę szacunku u ludzi. Zapewne do tego dzbana nie dociera że dzięki tv może się spełniać też jako muzyk? Instykt typowej ruskiej onucy.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Niko015 za jego przydatny post!

    dockm (07-06-2023), spitt22 (07-06-2023)

  9. Powrót do góry    #4462
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Wyobraźcie sobie co by było, gdyby taką gadkę strzelił jakiemuś dziennikarzowi Lewy, Messi, Iga Świątek, itd.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4463
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Koleś mysli ze błysnał a tak naprawde napędzi na siebie jeszcze większy hejt. Dni tego cieniasa w PGE sa policzone

  11. Powrót do góry    #4464
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Pieknie pojechal. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    antyprzemek (07-06-2023)

  13. Powrót do góry    #4465
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Zdecydowanie ocieplił wizerunek ruskich jeżdżących w naszej lidze. Pogratulować...

  14. Powrót do góry    #4466
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,595
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Guzik tam. Pamiętam jak Mikkelsen nazwał Majewskiego debilem, czy coś w ten deseń, taki sam burak wtedy z niego wyszedł. Mimo że to prawda, to jednak nie wypada i trzeba zachować odrobinę kultury, profesjonalizmu chociażby. My tu możemy pisac takie bluzgi, chociaż to i tak jest niekukturalnie. Ale nie prosto w oczy typowi, dziennikarzowi zajmującemu się dyscypliną.

    Założę się że jakby Artiom musiał rozmawiać z Dryla z jakiegoś powodu, to nie byłoby chamstwa. Czuć by było pewnie wzajemny niesmak, czy wywiad byłby dziwny, ale jednak założę się że byłoby kulturalnie
    Tu się Glebowi odkleiło , zgadzam się z Mariuszem, jakby Messi udzielił takiego wywiadu czy inny Lewandowski, czy Nadal, to by byli wyklęci.

    Ale mamy taka dyscyplinę, usiadzie Fijalkowski i stwierdzi że charakterny chłopak, młody musi się wyszumiec, Cieślak doda że na żużlu nie jeżdżą ministranci i tyle.

    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Zdecydowanie ocieplił wizerunek ruskich jeżdżących w naszej lidze. Pogratulować...

    No akurat przeciwnicy jazdy Artioma i Emila podnosili że przypadek Gleba jest inny, bo on się od razu zadeklarował. Cały zeszły rok było takie gadanie, więc teraz proszę tego nie podpinac pod ruskich.

  15. Powrót do góry    #4467
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Generalnie Gleb ma rację!
    Puka to taki sam szkodnik jak Ostaf i niewiele mniejszy od Dryły.

    Problem w tym, że mógł to powiedzieć przy innej okazji, a tak sam wystawił się na strzał.
    No ale na tym polega w końcu dojrzewanie, by uczyć się na własnych błędach.

  16. Powrót do góry    #4468
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ce,nId,6827012

    Tutaj kolejny dzban, po mnie to spływa ale pismaki muszą w końcu zrozumieć, że pewne rzeczy działają w obie strony i za chwilę każde drzwi zostaną przed nimi zamknięte.

  17. Powrót do góry    #4469
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ce,nId,6827012

    Tutaj kolejny dzban, po mnie to spływa ale pismaki muszą w końcu zrozumieć, że pewne rzeczy działają w obie strony i za chwilę każde drzwi zostaną przed nimi zamknięte.
    No pełną prawdę napisał, ale widać, że dobrze siadło skoro dupsko zapiekło

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pieknie pojechal. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
    Czy ja wiem? Jest dzbanem na torze, jest dzbanem w wywiadach, jest dzbanem na "estradzie". Dobrze, że chociaż putinowi się sprzeciwia

  18. Powrót do góry    #4470
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No pełną prawdę napisał, ale widać, że dobrze siadło skoro dupsko zapiekło
    Napisałem, że po mnie to spływa ale są tacy bardziej "konserwatywni" ode mnie. Pismaki o czymś pisać muszą ale w tym aspekcie mijają się sporo z prawdą. Ale, że to Sparta przewodzi w lidze a nie Motór to trzeba atakować.

  19. Powrót do góry    #4471
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Generalnie Gleb ma rację!
    Puka to taki sam szkodnik jak Ostaf i niewiele mniejszy od Dryły.

    Problem w tym, że mógł to powiedzieć przy innej okazji, a tak sam wystawił się na strzał.
    No ale na tym polega w końcu dojrzewanie, by uczyć się na własnych błędach.
    W czym Gleb ma rację ? Chyba w samozaoraniu. Nieważne jak oceniasz Pukę czy Ostafa, ale żaden z nich nie obraził publicznie żadnego zawodnika. Ten tekst Gleba to nic innego jak zwykła chamówa. Jak gość miałby cokolwiek rozumu we łbie, to mógł w sposób inteligentny Pukę załatwić w tym wywiadzie. A, że głupi jest jak but to nie powinien w ogóle godzić się na ten wywiad. Tylko po to aby sobie nie zaszkodzić. Teraz SE czy PZM powinni mu tak doyebac aby poczuł to mocno. Na miejscu włodarzy zawiesiłbym go w prawach zawodnika tak gdzieś przynajmniej na trzy mecze. Może wtedy cos by do niego dotarło. Bo szczeniak myśli pewnie, że dołożą mu z 5-6 tys kary i na tym sprawa się skończy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4472
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ce,nId,6827012

    Tutaj kolejny dzban, po mnie to spływa ale pismaki muszą w końcu zrozumieć, że pewne rzeczy działają w obie strony i za chwilę każde drzwi zostaną przed nimi zamknięte.
    Fakt, dzban!
    Ale czego się spodziewać po podwładnych Ostafa - muszą się czymś zasłużyć i wzbudzić animozje, by lepiej się klikało i odświetlenia się zgadzały.

    Co do meritum - kupujac bilet, kibicuje komu chcę!
    To proste jak budowa cepa.
    Chcę kibicować Taiowi czy Danowi, to będę to robił, bez względu co napisze jakiś średnio rozgarnięty pismak, lub zakompleksiony użytkownik tego portalu.
    Pula biletów jest otwarta dla każdego, każdy może taki bilet nabyć i kibicować komu tam się mu podoba.
    Koniec pieśni.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W czym Gleb ma rację ? Chyba w samozaoraniu. Nieważne jak oceniasz Pukę czy Ostafa, ale żaden z nich nie obraził publicznie żadnego zawodnika. Ten tekst Gleba to nic innego jak zwykła chamówa. Jak gość miałby cokolwiek rozumu we łbie, to mógł w sposób inteligentny Pukę załatwić w tym wywiadzie. A, że głupi jest jak but to nie powinien w ogóle godzić się na ten wywiad. Tylko po to aby sobie nie zaszkodzić. Teraz SE czy PZM powinni mu tak doyebac aby poczuł to mocno. Na miejscu włodarzy zawiesiłbym go w prawach zawodnika tak gdzieś przynajmniej na trzy mecze. Może wtedy cos by do niego dotarło. Bo szczeniak myśli pewnie, że dołożą mu z 5-6 tys kary i na tym sprawa się skończy.
    No Gleb ma rację w tym, że ocenia Pukę tak samo jak ja

    I tak jak napisałem, popełnił babola i tu pełna zgoda, gdyż wystawił się na strzał.
    Niemniej dziennikarze to nie święte krowy i trzeba z nimi jechać... Tyle, że Gleb nie potrafi jeszcze.

    Natomiast proponowane przez Ciebie kary są absurdalne i tworzą precedens, właśnie dla takich jak Ostaf, Dryła czy Puka... Oni wszak za nic nie odpowiadają i mogą pisać co im tam akurat pasuje, natomiast żużlowcom chcesz założyć kaganiec - ABSURD!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    mszat (09-06-2023)

  22. Powrót do góry    #4473
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Fakt, dzban!
    Ale czego się spodziewać po podwładnych Ostafa - muszą się czymś zasłużyć i wzbudzić animozje, by lepiej się klikało i odświetlenia się zgadzały.

    Co do meritum - kupujac bilet, kibicuje komu chcę!
    To proste jak budowa cepa.
    Chcę kibicować Taiowi czy Danowi, to będę to robił, bez względu co napisze jakiś średnio rozgarnięty pismak, lub zakompleksiony użytkownik tego portalu.
    Pula biletów jest otwarta dla każdego, każdy może taki bilet nabyć i kibicować komu tam się mu podoba.
    Koniec pieśni.



    No Gleb ma rację w tym, że ocenia Pukę tak samo jak ja

    I tak jak napisałem, popełnił babola i tu pełna zgoda, gdyż wystawił się na strzał.
    Niemniej dziennikarze to nie święte krowy i trzeba z nimi jechać... Tyle, że Gleb nie potrafi jeszcze.

    Natomiast proponowane przez Ciebie kary są absurdalne i tworzą precedens, właśnie dla takich jak Ostaf, Dryła czy Puka... Oni wszak za nic nie odpowiadają i mogą pisać co im tam akurat pasuje, natomiast żużlowcom chcesz założyć kaganiec - ABSURD!
    O czym ty w ogóle nawijasz ? Kto ci powiedział, że oni za nic nie odpowiadają ? Jak by taki Puka powiedział publicznie to co Gleb powiedział mu, to już dzisiaj wyleciałby z roboty na zbity pysk. A dodatkowo Gleb mógłby go jeszcze wytargać po sądach z powództwa cywilnego. Tak samo dzisiaj, Klub, SE lub PZM powinni przypyerdolic Glebowi. I twierdzę, ze zawieszenie np. na trzy mecze w SE, nie jest tu jakąś kosmiczną kara. Nie wiem tez o jakim kagańcu piszesz ? Przecież Gleb mógł wypowiedzieć się dowolnie i może nadal to robić. Nikt mu żadnego kagańca nie zakłada. Rzecz w tym, ze Gleb publicznie obraża. I za to należy się kara. I chyba ją otrzyma, mam nadzieję, ze nie będzie to jakieś nędzne 5 tys https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-06-2023 o 19:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4474
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O czym ty w ogóle nawijasz ?
    Nawijam o tym, że... Gleb powiedział prawdę, choć w mało zawoalowany sposób.

    Żużlowcy tacy jak Gleb, to bardzo prości ludzi, często po podstawówce.
    Na palcach jednej ręki można policzyć takich jak Protas, którzy mają magisterkę.

    Kagańcem będzie zaś kara dla Gleba, szczególnie taka, która proponujesz.
    Ostaf, Puka czy Dryła, pomimo ich wielkiej małostkowości, to jednak ludzie wykształceni i wiadomo, że nie będą obrażać Gleba ordynarnie i ostentacyjnie - zamiast tego, stworzą dziesiątki szkalujących artykułów. Taką mają przewagę.
    Żużlowiec zaś nie może niczym odpowiedzieć, bo grono psychofanów Ostafa czy Puki, tylko czeka na kolejny wysryw, po którym będą mieli okazję do hejtowania.
    Naprawdę nie widzisz tej zależności czy nie chcesz widzieć?

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    kobra102 (07-06-2023), mszat (09-06-2023)

  25. Powrót do góry    #4475
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Nawijam o tym, że... Gleb powiedział prawdę, choć w mało zawoalowany sposób.

    Żużlowcy tacy jak Gleb, to bardzo prości ludzi, często po podstawówce.
    Na palcach jednej ręki można policzyć takich jak Protas, którzy mają magisterkę.

    Kagańcem będzie zaś kara dla Gleba, szczególnie taka, która proponujesz.
    Ostaf, Puka czy Dryła, pomimo ich wielkiej małostkowości, to jednak ludzie wykształceni i wiadomo, że nie będą obrażać Gleba ordynarnie i ostentacyjnie - zamiast tego, stworzą dziesiątki szkalujących artykułów. Taką mają przewagę.
    Żużlowiec zaś nie może niczym odpowiedzieć, bo grono psychofanów Ostafa czy Puki, tylko czeka na kolejny wysryw, po którym będą mieli okazję do hejtowania.
    Naprawdę nie widzisz tej zależności czy nie chcesz widzieć?
    I znowu piszesz bzdury. To jakie to trzeba mieć wykształcenie aby wiedzieć, że publicznie nie można w ten sposób ubliżać komuś na antenie ? Nie wiem jakie wykształcenie ma Gleba, ale wiem, że ubliżył człowiekowi na antenie. Dlaczego twierdzisz, że Gleb nie może odpowiedzieć Puce czy Ostafowi ? Może, nawet jeśli nie u nich w mediach to może to zrobić w mediach społecznościowych. W sytuacji jak się z nimi nie zgadza. Bronisz z góry przegranej sprawy. Nic Gleba tu nie usprawiedliwia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #4476
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    A gdzie mu ubliżył, nawet użył słowa ,,Pana". Mnie cieszy, że dziennikarzyny żużlowe zbierają, bo doszło do momentu w którym mogą nasrać na kartkę, literalnie się wyrzygać na czytającego i nikt im nic nie zrobi, gawiedź klaszcze. To są goście za głupi na pisanie o kopanej, w większości, dlatego wzięli się za żużel. Lepiej posłuchać awangardy żużlowej, bo tam wiedzą i nie kryją jaki to jest grajdół i patologiczne środowisko i toczą z tego bekę w sposób, który chwytam (goście chyba w moim wieku). Na sportowe nie wchodzę. Do Ostafa również.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    herbie13 (07-06-2023), sparta_mistrz (08-06-2023)

  28. Powrót do góry    #4477
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    W końcu ktoś wyjaśnił tego matola pukpuka.

  29. Powrót do góry    #4478
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,595
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Broniłem Puki trochę ale Mirek powinien mu strzelić jednak w ryj teraz za te dyskusje.

  30. Powrót do góry    #4479
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    A gdzie mu ubliżył, nawet użył słowa ,,Pana". Mnie cieszy, że dziennikarzyny żużlowe zbierają, bo doszło do momentu w którym mogą nasrać na kartkę, literalnie się wyrzygać na czytającego i nikt im nic nie zrobi, gawiedź klaszcze. To są goście za głupi na pisanie o kopanej, w większości, dlatego wzięli się za żużel. Lepiej posłuchać awangardy żużlowej, bo tam wiedzą i nie kryją jaki to jest grajdół i patologiczne środowisko i toczą z tego bekę w sposób, który chwytam (goście chyba w moim wieku). Na sportowe nie wchodzę. Do Ostafa również.
    To znaczy, że twój intelekt równa do intelektu Gleba. Masz powód do zmartwienia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4480
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Dobra, po tym co teraz odpier.... Puka w magazynie online, jak wlepią Glebowi jakąkolwiek karę to będzie farsa bo miał 1000% racji.. Podziwiam Mirka że nie wstał i nie przypie.... temu pseudo dziennikarzynie

  32. Powrót do góry    #4481
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    A gdzie mu ubliżył, nawet użył słowa ,,Pana". Mnie cieszy, że dziennikarzyny żużlowe zbierają, bo doszło do momentu w którym mogą nasrać na kartkę, literalnie się wyrzygać na czytającego i nikt im nic nie zrobi, gawiedź klaszcze. To są goście za głupi na pisanie o kopanej, w większości, dlatego wzięli się za żużel. Lepiej posłuchać awangardy żużlowej, bo tam wiedzą i nie kryją jaki to jest grajdół i patologiczne środowisko i toczą z tego bekę w sposób, który chwytam (goście chyba w moim wieku). Na sportowe nie wchodzę. Do Ostafa również.
    Awangarda, to znalazłeś sobie faktycznie godne uniwersum XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Dominik (07-06-2023), mszat (09-06-2023)

  34. Powrót do góry    #4482
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I znowu piszesz bzdury. To jakie to trzeba mieć wykształcenie aby wiedzieć, że publicznie nie można w ten sposób ubliżać komuś na antenie ? Nie wiem jakie wykształcenie ma Gleba, ale wiem, że ubliżył człowiekowi na antenie. Dlaczego twierdzisz, że Gleb nie może odpowiedzieć Puce czy Ostafowi ? Może, nawet jeśli nie u nich w mediach to może to zrobić w mediach społecznościowych. W sytuacji jak się z nimi nie zgadza. Bronisz z góry przegranej sprawy. Nic Gleba tu nie usprawiedliwia.
    Nie zrozumiałeś tego co napisałem... Trudno, nie każdy musi być ogarnięty i rozumieć słowo pisane.
    Tak samo Gleb, niezbyt ogarnął.

    Widzisz... Ludzie wykształceni, jednak potrafią czytać kontekst, cechują się pewną inteligencją nabytą lub wrodzoną.

  35. Powrót do góry    #4483
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Awangarda, to znalazłeś sobie faktycznie godne uniwersum XD
    Typowo. Mało tego, oni myślą, że zabawni są
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #4484
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś tego co napisałem... Trudno, nie każdy musi być ogarnięty i rozumieć słowo pisane.
    Tak samo Gleb, niezbyt ogarnął.

    Widzisz... Ludzie wykształceni, jednak potrafią czytać kontekst, cechują się pewną inteligencją nabytą lub wrodzoną.
    Cudaku, wykształcenie wcale nie musi iść w parze z inteligencją. Jednym słowem można być profesorem i mieć olbrzymią wiedzę wyuczoną w jakiejś dziedzinie. I jednocześnie być oferma życiową, nie grzesząc inteligencją.

    Wracając do tematu, ty chcesz mi powiedzieć, że Gleba trzeba rozgrzeszyć bo to chłopak nie grzeszący inteligencją czy wykształceniem. A ja mówię, że Glebowi trzeba przypyerdolić tak aby on i ewentualni jego naśladowcy, mimo, że niewykształceni i mało inteligentni, jednak wiedzieli, że nie można publicznie lżyć dziennikarza. Jaki by on nie był. Wtedy zapamięta, ba zapamiętają nawet ci niewykształceni czy mało inteligentni.

    Jestem przekonany, że Gleb doskonale sobie to przekalkulował. I zanim obraził to skalkulował sobie, ze dostanie co najwyżej kilkutysięczną karę. Więc doszedł do wniosku, ze to się mu opłaca. Więc teraz czekam na SE i mam nadzieję, ze oni też to przekalkulują i przypyerdolą mu taka kare aby następnym razem mu się to nie opłacało.

    A jeśli chodzi o Puke, to uważam go za słabego dziennikarza.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4485
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    No i rusek doigrał się. Będzie kara

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...leba-czugunowa

  38. Powrót do góry    #4486
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Najlepsze jest to, że ukrywają się za "mową nienawiści" zapominając co sami tworzyli na kilku zawodników od lutego ubiegłego roku przez kilka miesięcy. Gleb jest jaki jest...pamięta różne, inne teksty Puki i nie omieszkał mu po swojemu za nie podziękować. To wszystko.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    kobra102 (07-06-2023), mszat (09-06-2023), pakosik (08-06-2023)

  40. Powrót do góry    #4487
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No ale powiedział co myśli o gościu bez wulgarnow może jakby użył określenie zygac to można by uznać to za wulgarne .
    Hmm cenzura ...

  41. Powrót do góry    #4488
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Ja uważam, że Gleb po prostu nie powinien na ten wywiad się zgadzać. Zachował się słabo. Co nie zmienia faktu, że rozumiem jego motywy.
    Puka to kawał *****. Polecam zobaczyć jego dzisiejszą kłótnie z Mirkiem Jabłońskim w kolegium żużlowym. Mirek chce spokoju dla swojego syna, a ta hiena gra na tragedii rodziny.

    Mimo wszystko uważam, że należy się jakieś upomnienie, może symboliczna kara dla Gleba. Mógł to zrobić z klasą i w ogóle z tym typem nie rozmawiać. Nie widzę w sumie nic prowokacyjnego w tych pytaniach, które zadał Puka.

  42. Powrót do góry    #4489
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Dokładnie symboliczna kara w postaci zawieszenia do końca sezonu byłaby dobra. Następnym razem jeden z drugim dwa razy zastanowi się czy godzić sie na wywiad czy rozmawiac normalnie. Mocno nadszarpnał wizerunek PGE ekstraligi i samego żużla

  43. Powrót do góry    #4490
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No weź symbolicznie niech go zmusza do zakończenia kariery ta wysoka klasa tych dziennikarzy w tym studiu i ci prezesi .
    Sorki prezes że Stali już z areszt opuścił,?

  44. Powrót do góry    #4491
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Tak, zawiesimy go i żaden żużlowiec nie odważy się już nic powiedzieć, nawet kulturalnie. Gleb ma nierówno pod kopułą, co wiadomo już od dawna. Udziela wywiadów jakby był w psychiatryku. Na cholerę Media z nim w ogóle gadają?

  45. Powrót do góry    #4492
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,086
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cudaku, wykształcenie wcale nie musi iść w parze z inteligencją. Jednym słowem można być profesorem i mieć olbrzymią wiedzę wyuczoną w jakiejś dziedzinie. I jednocześnie być oferma życiową, nie grzesząc inteligencją.

    Wracając do tematu, ty chcesz mi powiedzieć, że Gleba trzeba rozgrzeszyć bo to chłopak nie grzeszący inteligencją czy wykształceniem. A ja mówię, że Glebowi trzeba przypyerdolić tak aby on i ewentualni jego naśladowcy, mimo, że niewykształceni i mało inteligentni, jednak wiedzieli, że nie można publicznie lżyć dziennikarza. Jaki by on nie był. Wtedy zapamięta, ba zapamiętają nawet ci niewykształceni czy mało inteligentni.

    Jestem przekonany, że Gleb doskonale sobie to przekalkulował. I zanim obraził to skalkulował sobie, ze dostanie co najwyżej kilkutysięczną karę. Więc doszedł do wniosku, ze to się mu opłaca. Więc teraz czekam na SE i mam nadzieję, ze oni też to przekalkulują i przypyerdolą mu taka kare aby następnym razem mu się to nie opłacało.

    A jeśli chodzi o Puke, to uważam go za słabego dziennikarza.
    Cala scheda po Ostafie wraz z nim to zwykle hieny a nie dziennikarze.
    Jaka kara spotkala ktoregos z nich za pisanie bzdur a czasami zwykly hejt?
    Zadna.
    Nadal pisza bzdury,hejtuja i zapraszaja do wypowiedzi ekspertow typu Krzystyniak
    ktory publicznie kazal Kurdiaszowowi zdychac w Rosji.
    Wiec dlaczego domagasz sie surowej kary dla Gleba skoro takie ***** sa nietykalne?
    Wizerunek ucierpial?
    Przejmujesz sie wizerunkiem zwyklego glupka i hejtera?
    Ktory z dzieci Ostafa pisze o zuzlu?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (09-06-2023), pakosik (08-06-2023)

  47. Powrót do góry    #4493
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak widzę tych sfochowanych Glebów czy Drabików to dochodzę do wniosku, że oni powinni zmienić zawód. I nie tłumaczy ich nawet to, że niektórzy dziennikarze ostro ich krytykują. Krytykę można odbić w sposób inteligentny. A te madonny mało, że tego nie potrafią to wychodzą na zwykłych prostaków.
    Na miejscu Maksa czy Gleba zastanowiłbym się czy nie ograniczyć się do startów w Szwecji i UK. Pieniądze są ważne ale czy to oznacza, że człowiek ma całe życie użerać się że dzbanami? Jesteś Zmarzlikiem albo słodkopierdzącym typkiem jak Hampel - dasz radę ale nie daj Bóg masz inny charakter, słabszą psychę albo co najgorzej powinie ci się w życiu noga i te ***** nie dadzą ci spokoju. Jednym z największych problemów speedwaya jest zaściankowość, pismaki mają ewidentny problem ze znalezieniem ciekawych tematów więc wypisują domysły albo wręcz ordynarnie kłamią i szczują. Konsekwencji brak, co innego jak żużlowiec powie coś niepoprawnego to wtedy zaczyna się wielkie aj waj. Ogólnie sytuacja niefajna, Gleb zachował się jak burak ale, cytując klasyka, mimo że nie popieram go to jednak rozumiem.
    Pzdr,
    Garfield

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    pakosik (08-06-2023)

  49. Powrót do góry    #4494
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Pyszny jest ten bol d*py polaczków, ze ktos ma czelnosc kibicowac zawodnikom z innych krajów a nie jak na****** janusz w sandałach drzec morde za każdym razem jak jedzie Polak.

    Pisowski komuszek pierwszy do zamykania ust i cenzury? Stare, znałem xD

    Przebieg rozmowy z Jablonskim potwierdzil w 100% slowa Gleba. I tak łagodnie sie z nim obszedł.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 08-06-2023 o 08:42
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #4495
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Cala scheda po Ostafie wraz z nim to zwykle hieny a nie dziennikarze.
    Jaka kara spotkala ktoregos z nich za pisanie bzdur a czasami zwykly hejt?
    Zadna.
    Nadal pisza bzdury,hejtuja i zapraszaja do wypowiedzi ekspertow typu Krzystyniak
    ktory publicznie kazal Kurdiaszowowi zdychac w Rosji.
    Wiec dlaczego domagasz sie surowej kary dla Gleba skoro takie ***** sa nietykalne?
    Wizerunek ucierpial?
    Przejmujesz sie wizerunkiem zwyklego glupka i hejtera?
    Ktory z dzieci Ostafa pisze o zuzlu?
    Pisałem już wyżej, nie są nietykalne. Jak by to Puka powiedział Glebowi to co ten powiedział mu, to wyleciałby z roboty i jeszcze po sadach można byłoby go ciągać. A jeśli Gleb uważał, ze Puka pisał jakieś bzdury na jego temat to miał doskonałą okazję to powiedzieć wprost przed kamerą. Mógł go wypunktować dosłownie. I nikt by mu nic nie zrobił gdyby po prostu chamsko nie obrażał na wizji. Nie stać ciebie na obiektywną ocenę sytuacji, nie lubisz Puki i tym samym tłumaczysz zachowanie Gleba. To nie jest tak, jak tu próbujecie wmawiać, ze zawodnicy nic nie mogą. Bo mogą, często w mediach które reprezentuje taki redaktor, czy w mediach społecznościowych, dosłownie rozjechać kolesia który pisze bzdury na ich temat. I jeśli zrobią to w sposób merytoryczny, bez obrażania, to żadna SE ich za to nie ukarze. A wy tu budujecie jakąś fąłszywą narrację, ze biedni zawodnicy, bo media ich linczują pisząc głupoty a zawodnicy nie mogą nic powiedzieć bo zaraz ich SE ukara. A to jest bzdura kompletna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    spitt22 (08-06-2023)

  52. Powrót do góry    #4496
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Awangarda, to znalazłeś sobie faktycznie godne uniwersum XD
    Godne, nie godne, odpowiada mi ten typ humoru. ,,Poważne" media żużlowe zajmują się jaką kto założył zębatkę albo jaka jest granulacja toru. Ja mam to w *******, żużla poważnie nie traktuję od dawna, to chociaż się pośmieję w drodze do pracy. Zresztą, przy poważniejszych sportach powstają podobne media, patrz Rocket Powered Mohawk przy F1, mają wierne grono fanów a główny nurt nie wytyka ich palcami, wierzę, że kiedyś żużel też dojedzie na ten peron.
    Chciałbym się dowiedzieć co TY czytujesz o czarnym sporcie, może mi uciekają jakieś perły.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  53. Powrót do góry    #4497
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,086
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Dobre, naprawdę.
    Dryla praktyczne bezpośrednio zarzucił ruskim zuzlowcom wspolodpowiedzialnosc za wojne i zbrodnie na Ukrainie.
    Jakie konsekwencje wyciągnęła wobec niego SE i Canal+?
    Wylecial z roboty?
    Czy może jak się poczuli się urazeni i to powonni sami szukać sprawiedliwości?
    Ile razy Ostaf czy inny zwyczajnie klamali w swoich wysrywach?
    Jakie konsekwencje ich spotkały?
    Skoro Puka poczuł się urażony, może skierować sprawę do sądu, czy jednak musi go wyreczac SE?
    Kibicujesz podwójnym standardom?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (09-06-2023), pakosik (08-06-2023)

  55. Powrót do góry    #4498
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pisałem już wyżej, nie są nietykalne. Jak by to Puka powiedział Glebowi to co ten powiedział mu, to wyleciałby z roboty i jeszcze po sadach można byłoby go ciągać. A jeśli Gleb uważał, ze Puka pisał jakieś bzdury na jego temat to miał doskonałą okazję to powiedzieć wprost przed kamerą. Mógł go wypunktować dosłownie. I nikt by mu nic nie zrobił gdyby po prostu chamsko nie obrażał na wizji. Nie stać ciebie na obiektywną ocenę sytuacji, nie lubisz Puki i tym samym tłumaczysz zachowanie Gleba. To nie jest tak, jak tu próbujecie wmawiać, ze zawodnicy nic nie mogą. Bo mogą, często w mediach które reprezentuje taki redaktor, czy w mediach społecznościowych, dosłownie rozjechać kolesia który pisze bzdury na ich temat. I jeśli zrobią to w sposób merytoryczny, bez obrażania, to żadna SE ich za to nie ukarze. A wy tu budujecie jakąś fąłszywą narrację, ze biedni zawodnicy, bo media ich linczują pisząc głupoty a zawodnicy nie mogą nic powiedzieć bo zaraz ich SE ukara. A to jest bzdura kompletna.
    Tylko widzisz Mariusz, nie dostrzegasz jednej niezwykle ważnej rzeczy, Puka pracuje słowem, to jego praca wymagany jest od niego wyższy standard. On tego standardu nie dostarcza. Co więcej, dziennikarze żużlowi są nieprzygotowani do rozmów z żużlowcami, **** by mnie strzelił od samego odpowiadania po raz fonfnasty na pytanie o przełożenie i dyszę jaką mam w motocyklu. Gdyby żużloki się tak przygotowywały do swojej pracy to miałbyś masę wrzutek medialnych: Katastrofalne zawody X, czy nadaje się jeszcze na ekstraligę? Problemy sprzętowe Y, czas na inwestycje? Życie prywatne zawodnika ekstraligi wpływa na jego postawę na torze ? Puka to najgorszy typ mediaworkera, jego zachowanie momentami rzeczywiście powoduje odruch wymiotny. Jak i Ostafińskiego. To, że Ci ludzie bez talentu i rozumu zaszli tak ,,daleko" wystawia piękną laurkę i środowisku. A już *********** o ,,najwyżej kilkutysięcznej karze" to jakiś absurd. Jeżeli Pukę zabolało niech idzie do sądu, nie od tego jest ekstraliga żeby pilnować dupy jakiegoś mediaworkera.

    A teraz pytanie specjalnie do Ciebie Mariuszu, za wypowiedź: ,,Szambiarz Andrzej Stankiewicz zanurkował dziś na dno szamba." Minister wiadomy jaką powinien ponieść karę? Skoro Gleb ma zapłacić za wypowiedź w której nie padły inwektywy jak wyżej i której nie wygłosił zajmując stanowisko konstytucyjnego ministra i prokuratora generalnego ?
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 08-06-2023 o 10:00
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  56. Powrót do góry    #4499
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pisałem już wyżej, nie są nietykalne. Jak by to Puka powiedział Glebowi to co ten powiedział mu, to wyleciałby z roboty i jeszcze po sadach można byłoby go ciągać. A jeśli Gleb uważał, ze Puka pisał jakieś bzdury na jego temat to miał doskonałą okazję to powiedzieć wprost przed kamerą. Mógł go wypunktować dosłownie. I nikt by mu nic nie zrobił gdyby po prostu chamsko nie obrażał na wizji. Nie stać ciebie na obiektywną ocenę sytuacji, nie lubisz Puki i tym samym tłumaczysz zachowanie Gleba. To nie jest tak, jak tu próbujecie wmawiać, ze zawodnicy nic nie mogą. Bo mogą, często w mediach które reprezentuje taki redaktor, czy w mediach społecznościowych, dosłownie rozjechać kolesia który pisze bzdury na ich temat. I jeśli zrobią to w sposób merytoryczny, bez obrażania, to żadna SE ich za to nie ukarze. A wy tu budujecie jakąś fąłszywą narrację, ze biedni zawodnicy, bo media ich linczują pisząc głupoty a zawodnicy nie mogą nic powiedzieć bo zaraz ich SE ukara. A to jest bzdura kompletna.
    "Rosyjski sportowcu zawodowy. Spier.dalaj" (to ostatnie schowane za cyrylicą)
    "Nie chcę się z wami kontaktować, nie chcę od was żadnych wywiadów, nie chcę komentować waszych wyścigów. Nie istniejecie dla mnie."
    "Nie ma refleksji? „Wszystkim nam” jest teraz ciężko? Naprawdę wszystkim?! No to od dziś się nie znamy."

    Słowa pewnego brudnego hejtera świadomie przekazane przez niego do publicznej wiadomości. Nikt go z roboty nie wyrzucił, nikt go po sądach nie ciąga, dodatkowo cały czas - kiedy występuje w TV ze swoim funflem - to urządzają sobie żałosne podśmiechujki z byle czego. Domyślasz się o kogo chodzi?

  57. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Taisto (08-06-2023), kobra102 (08-06-2023), mszat (09-06-2023)

  58. Powrót do góry    #4500
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Puka wczoraj dzień życia. Jednego dnia wypunktował i zezłomował skłotersa Gleba i Spejsona Mirka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •