Strona 107 z 107 PierwszyPierwszy ... 75797105106107
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,773 z 4773

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #4771
    Faktycznie zrobili to samo. Żenujące.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #4772
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    https://i.ibb.co/8LvNYz6Z/44228.jpg

    https://i.ibb.co/XR0qZHH/44230.jpg


    Portal SpeedwayNews chce skorzystać nawet na śmierci, byle zrobić clickbait i zarobić z reklam. Hańba.

    Jakby co, to w wieku 83 lat zmarł Jerzy Gryt.
    Jurka Gryta oglądałem na żywo na torze. Mało już zyje tych żużlowców, których oglądałem na początku swojego kibicowania. Żużlowców, którzy jeździli z pasji, a nie dla pieniędzy.

  3. Powrót do góry    #4773
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jurka Gryta oglądałem na żywo na torze. Mało już zyje tych żużlowców, których oglądałem na początku swojego kibicowania. Żużlowców, którzy jeździli z pasji, a nie dla pieniędzy.
    To samo można powiedzieć o sportowcach każdej profesjonalnej dyscypliny sportu.
    Z pasji to można brać udział w lokalnym (pół) maratonie czy zawodach w przeciąganiu liny na dniach sołtysa.
    To nie zarzut, po prostu takie są realia sportu zawodowego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •