Chyba forum padło ?
#4726
Chyba forum padło ?
#4727
#4728
Podstrony ci działają ? Strona główna nie działa.
Ktoś zainfekował stronę główną forum.
Tu ci działa ? http://www.sportsboard.pl/ bo mi nie.
A tu działa http://www.sportsboard.pl/forumdispl...rum-ALL-in-ONE
Tu też działa http://www.sportsboard.pl/forumdisplay.php/14-Hyde-Park
Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-04-2025 o 15:34
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4729
#4730
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4731
#4732
Eeee tam, jaki ban ? Jak wbiłeś się tu to i tam się wbijesz.
http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post2429747
Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-04-2025 o 18:08
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4733
Prośba.
Mógłby ktoś ogarnąć bezpośredniego linka do typowania, bo główna się nie ładuje .FTSL czy jakoś tak się zwie .
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#4734
#4735
Dzieki
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#4736
https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...ciekli/4gqblnyW czwartek poznaliśmy przechodnią dziką kartę na Grand Prix Polski w Gorzowie, które odbędzie się 21 czerwca. Otrzymał ją miejscowy junior Oskar Paluch. Niby to żadne zaskoczenie, ale 19-latek jest zupełnie bez formy, a ostatnie mecze w PGE Ekstralidze ma bardzo słabe. Wydawało się, że idealnym kandydatem jest ... Patryk Dudek, ale ten reprezentuje barwy odwiecznego rywala Stali, a więc Stelmet Falubazu Zielona Góra.
#4737
Nie wiem co gorsze. Fakt, że pojedzie Paluch, czy to, że autor nie wie w jakim klubie jeździ Dudek.
Może pod pseudonimem ML dla PS pisze Tomek Gollob?
Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!
#4738
#4739
#4740
#4741
#4742
Spoko, tylko taka uwaga![]()
Ja chyba po prostu Cieślaka nie lubię.
Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!
#4743
Wróciliśmyale chyba przydałaby się alternatywa w razie czego
![]()
#4744
#4745
#4746
U mnie też. Sprawdziłem na stronce od potwierdzenia czy isitdown (jakoś tak) i tam też wyszło, że po prostu SB padło.
Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!
#4747
Takiej opcji nikt nie zakłada! Mistrz Polski podejmie sensacyjną decyzję? - Przegląd Sportowy Onet
a ci dalej brną w tą idiotyczną teorię nawet pomimo gwałtu na Grudziądzu w ubiegły piątek![]()
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#4748
Daria Pavlic podała na tt, że jakiś Polak otrzymał chorwacką licencje. Ciekawe, ciekawe...
Ze wszystkich rzeczy nieważnych, żużel jest najważniejszy - Micz Bjukanon
#4749
#4750
Stawiałbym na Artioma, bo gość ma ambicję - ale skończy się pewnie na Wojdyło albo Nowaku, czy coś...
#4751
Też stawiam na Artioma. Być może Emil również podąży ta drogą.
I wychodzi na to, że Sparta będzie musiała jechać na 2 krajowych juniorów.![]()
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4752
#4753
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4754
Artiom zdementował doniesienia, że to o niego chodzi..
#4755
Hmm, Darija pisze:
A może to chodzi o Janosia ? Wkrewił się na PZM, stwierdził, że w PL nie ma szans aby załapać się do SGP. I postanowił utrzeć nosa co niektórym ?First Polish speedway rider with Croatian licence![]()
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4756
Martyna Mróz ze szkółki Kołodzieja
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#4757
pieknie forumowi eksperci dali sie wpuscic jednym wpisem Darii XD a smiejecie sie z pismakow
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE
#4758
Ukryta zawartość
Bez cenzury: Ukryta zawartość
FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość
#4759
#4760
zaraz ostaf podłapie i wysmaruje z 50 artykułów o Glebie XD
https://www.facebook.com/KoneserzyMe...K6s9kqWFtF1Ufl
#4761
Na Przeglądzie wylądował świetny artykuł niejakiego Natońskiego z okazji urodzin Walaska. Pierwsza część to spisanie z Wikipedii klubów, w których startował, a druga to transkrypcja z dwóch klipów z YT, w ramach której spisuje słowo w słowo wypowiedzi Walasa. Typowe dziennikarstwo żużlowe - aż dziw, że tego typu "felietoniści" nie zostali jeszcze zastąpeni przez ChataGPT![]()
#4762
Próbowałem odsłuchać/obejrzeć materiał Marcina Musiała.
Nie dałem rady. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Chłopaki promują się w infantylny sposób,
ale wiem, że na tym polega ich biznes/robota.
Ja tego nie kupuję, plastik i to taki nierozkładalny.
Najbardziej żałosny był Feddek,
który próbuje wejść w towarzystwo.
Prawdopodobnie niekoniecznie sam z siebie...
Nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
Kolejne odniesienia do T.Golloba i tego co widział x lat temu w Bydgoszczy.
Słabe to w ch..., te ich podśmiechójki, poklepywanie się po plecach.
Wolę już naturszczyków z 'Zakręconych w lewo' czy z 'Żużlowego degustatora'.
Nie mają dojść do informacji z pierwszej ręki, ale są autentyczni.
#4763
Feddek tu, Feddek tam. Albo liczy na transfer, albo TVP w grze o SGP przy zmianie promotora.
Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!
#4764
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/12...osza-zmarzlika
Choroba psychiczna tych ludzi jak nic. Ciekawe czy konfident zostawił chociaż kopię donosu na pamiątkę?
#4765
To już się nadaje na leczenie
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#4766
jakby ktoś przegapił:
Nicki Pedersen. Życie na pełnym gazie. Autobiografia - Nicki Pedersen, Poul Ferdinand - Książka w Księgarnia Świat Książki
czytał już to ktoś może? warto? bo np. biografia Woffindena była kompletnym niewypałem.
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#4767
artykuły Puki ucznia Ostafinskiego i ten zalosny styl
"Falubaz czeka na pierwsze poważniejsze ruchy na giełdzie transferowej, bo bez tego trudno będzie im o hitowy transfer. '
"giełda" karwa
co to znaczy ze falubaz czeka ? sklada sie oferte i na nic nie czeka
#4768
Czekanie i hitowy transfer sie wykluczaja.
Ale skad Puka moze o tym wiedziec?
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#4769
Portal SpeedwayNews chce skorzystać nawet na śmierci, byle zrobić clickbait i zarobić z reklam. Hańba.
Jakby co, to w wieku 83 lat zmarł Jerzy Gryt.
"A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016
#4770
Nie żeby takie Po Bandzie było lepsze, bo zrobili dokładnie to samo.
SF w ogóle nie zauważyło jeszcze tej sytuacji.
Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!