Strona 106 z 107 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 4773

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #4726
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Chyba forum padło ?

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Mi działa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #4728
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mi działa.
    Podstrony ci działają ? Strona główna nie działa.

    Ktoś zainfekował stronę główną forum.

    Tu ci działa ? http://www.sportsboard.pl/ bo mi nie.

    A tu działa http://www.sportsboard.pl/forumdispl...rum-ALL-in-ONE

    Tu też działa http://www.sportsboard.pl/forumdisplay.php/14-Hyde-Park
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-04-2025 o 15:34
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4729
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Podstrony ci działają ? Strona główna nie działa.

    Ktoś zainfekował stronę główną forum.

    Tu ci działa ? http://www.sportsboard.pl/ bo mi nie.

    A tu działa http://www.sportsboard.pl/forumdispl...rum-ALL-in-ONE

    Tu też działa http://www.sportsboard.pl/forumdisplay.php/14-Hyde-Park
    All in one mi działa, w zasadzie zawsze wchodzę przez All in one. Hyde Park bardzo rzadko używam.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #4730
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    All in one mi działa, w zasadzie zawsze wchodzę przez All in one. Hyde Park bardzo rzadko używam.
    Czyli tak jak pisałem, ktoś zainfekował stronę główną forum.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    27,574
    Dostaliśmy ban na dział polityki. Może i dobrze
    ihpon

  7. Powrót do góry    #4732
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dostaliśmy ban na dział polityki. Może i dobrze
    Eeee tam, jaki ban ? Jak wbiłeś się tu to i tam się wbijesz.

    http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post2429747
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-04-2025 o 18:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4733
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Prośba.
    Mógłby ktoś ogarnąć bezpośredniego linka do typowania, bo główna się nie ładuje .FTSL czy jakoś tak się zwie .
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #4734

  10. Powrót do góry    #4735
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Dzieki
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #4736
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    8,073
    W czwartek poznaliśmy przechodnią dziką kartę na Grand Prix Polski w Gorzowie, które odbędzie się 21 czerwca. Otrzymał ją miejscowy junior Oskar Paluch. Niby to żadne zaskoczenie, ale 19-latek jest zupełnie bez formy, a ostatnie mecze w PGE Ekstralidze ma bardzo słabe. Wydawało się, że idealnym kandydatem jest ... Patryk Dudek, ale ten reprezentuje barwy odwiecznego rywala Stali, a więc Stelmet Falubazu Zielona Góra.
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...ciekli/4gqblny

  12. Powrót do góry    #4737
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Nie wiem co gorsze. Fakt, że pojedzie Paluch, czy to, że autor nie wie w jakim klubie jeździ Dudek.
    Może pod pseudonimem ML dla PS pisze Tomek Gollob?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    8,073
    Już poprawili, że jest wychowankiem.

  14. Powrót do góry    #4739

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Mógłbys dorzucać jakiś tytuł, opis czy cokolwiek, bo takie klikanie w ciemno nie jest fajne. Mnie np zwierzynieć Marka Cieślaka nie interere...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #4741
    Ekspert Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    3,146
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mógłbys dorzucać jakiś tytuł, opis czy cokolwiek, bo takie klikanie w ciemno nie jest fajne. Mnie np zwierzynieć Marka Cieślaka nie interere...
    Racja. Sorry. Piszę z telefonu i nie zawsze dobrze ogarnę. Dla mnie wywiad ciekawy bo Cieślak opowiedział dużo historii od kuchni.

  17. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Spoko, tylko taka uwaga

    Ja chyba po prostu Cieślaka nie lubię.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #4743
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    931
    Wróciliśmy ale chyba przydałaby się alternatywa w razie czego

  19. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    Wróciliśmy ale chyba przydałaby się alternatywa w razie czego
    Alternatywa na SB?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #4745
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Alternatywa na SB?
    Wczoraj u mnie forum nie działało, czy ktoś inny także nie mógł odpalić?

  21. Powrót do góry    #4746
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    U mnie też. Sprawdziłem na stronce od potwierdzenia czy isitdown (jakoś tak) i tam też wyszło, że po prostu SB padło.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #4747
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Takiej opcji nikt nie zakłada! Mistrz Polski podejmie sensacyjną decyzję? - Przegląd Sportowy Onet

    a ci dalej brną w tą idiotyczną teorię nawet pomimo gwałtu na Grudziądzu w ubiegły piątek
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #4748
    Daria Pavlic podała na tt, że jakiś Polak otrzymał chorwacką licencje. Ciekawe, ciekawe...
    Ze wszystkich rzeczy nieważnych, żużel jest najważniejszy - Micz Bjukanon

  24. Powrót do góry    #4749
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    20,137
    Dzika karta dla Chorwata

  25. Powrót do góry    #4750
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    1,385
    Stawiałbym na Artioma, bo gość ma ambicję - ale skończy się pewnie na Wojdyło albo Nowaku, czy coś...

  26. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Też stawiam na Artioma. Być może Emil również podąży ta drogą.

    I wychodzi na to, że Sparta będzie musiała jechać na 2 krajowych juniorów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4752
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    1,385
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    I wychodzi na to, że Sparta będzie musiała jechać na 2 krajowych juniorów.
    To by znaczyło, że mamy Małkiewicza

  28. Powrót do góry    #4753
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    To by znaczyło, że mamy Małkiewicza
    To by tłumaczyło dlaczego Rusko tak ostro o niego walczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4754
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    497
    Artiom zdementował doniesienia, że to o niego chodzi..

  30. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Hmm, Darija pisze:

    First Polish speedway rider with Croatian licence
    A może to chodzi o Janosia ? Wkrewił się na PZM, stwierdził, że w PL nie ma szans aby załapać się do SGP. I postanowił utrzeć nosa co niektórym ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4756
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Martyna Mróz ze szkółki Kołodzieja
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #4757
    pieknie forumowi eksperci dali sie wpuscic jednym wpisem Darii XD a smiejecie sie z pismakow
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #4758
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    pieknie forumowi eksperci dali sie wpuscic jednym wpisem Darii XD a smiejecie sie z pismakow
    Dlaczego wpuścić ? Skoro pisze dziewczyna to znaczy, że coś jest na rzeczy. Przecież jaj by sobie nie robiła. A my możemy tylko zgadywać.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Martyna Mróz ze szkółki Kołodzieja
    Ha, ha, myślałem, że sobie jaja robisz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4759
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    1,385
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    pieknie forumowi eksperci dali sie wpuscic jednym wpisem Darii XD a smiejecie sie z pismakow
    Jacy forumowi eksperci i wpuścić w co?

  35. Powrót do góry    #4760
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    826
    zaraz ostaf podłapie i wysmaruje z 50 artykułów o Glebie XD

    https://www.facebook.com/KoneserzyMe...K6s9kqWFtF1Ufl

  36. Powrót do góry    #4761
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,545
    Na Przeglądzie wylądował świetny artykuł niejakiego Natońskiego z okazji urodzin Walaska. Pierwsza część to spisanie z Wikipedii klubów, w których startował, a druga to transkrypcja z dwóch klipów z YT, w ramach której spisuje słowo w słowo wypowiedzi Walasa. Typowe dziennikarstwo żużlowe - aż dziw, że tego typu "felietoniści" nie zostali jeszcze zastąpeni przez ChataGPT

  37. Powrót do góry    #4762
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    8,052
    Próbowałem odsłuchać/obejrzeć materiał Marcina Musiała.
    Nie dałem rady. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
    Chłopaki promują się w infantylny sposób,
    ale wiem, że na tym polega ich biznes/robota.
    Ja tego nie kupuję, plastik i to taki nierozkładalny.

    Najbardziej żałosny był Feddek,
    który próbuje wejść w towarzystwo.
    Prawdopodobnie niekoniecznie sam z siebie...
    Nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
    Kolejne odniesienia do T.Golloba i tego co widział x lat temu w Bydgoszczy.

    Słabe to w ch..., te ich podśmiechójki, poklepywanie się po plecach.
    Wolę już naturszczyków z 'Zakręconych w lewo' czy z 'Żużlowego degustatora'.
    Nie mają dojść do informacji z pierwszej ręki, ale są autentyczni.

  38. Powrót do góry    #4763
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Feddek tu, Feddek tam. Albo liczy na transfer, albo TVP w grze o SGP przy zmianie promotora.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #4764
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/12...osza-zmarzlika

    Choroba psychiczna tych ludzi jak nic. Ciekawe czy konfident zostawił chociaż kopię donosu na pamiątkę?

  40. Powrót do góry    #4765
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    To już się nadaje na leczenie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #4766
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    jakby ktoś przegapił:

    Nicki Pedersen. Życie na pełnym gazie. Autobiografia - Nicki Pedersen, Poul Ferdinand - Książka w Księgarnia Świat Książki

    czytał już to ktoś może? warto? bo np. biografia Woffindena była kompletnym niewypałem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #4767
    artykuły Puki ucznia Ostafinskiego i ten zalosny styl

    "Falubaz czeka na pierwsze poważniejsze ruchy na giełdzie transferowej, bo bez tego trudno będzie im o hitowy transfer. '

    "giełda" karwa

    co to znaczy ze falubaz czeka ? sklada sie oferte i na nic nie czeka
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Piernik Ukryta zawartość
    Kurtz chyba PRowca zatrudnił w zeszłym sezonie. Przecież gość ma tragiczne starty, on będzie miał mega ciężko punktować w ekstralidze. Mocno wątpliwe że Sparta świadomie zrezygnowała z MM żeby wziąć trzy klasy gorszego zawodnika.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez sparta_mistrz Ukryta zawartość
    Pamiętam jak tu pisałem że nie rozumiem tego transferu Kurtza to mnie tutaj eksperci pouczali, że on jest dwa razy lepszy od Michelsena

  43. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Czekanie i hitowy transfer sie wykluczaja.
    Ale skad Puka moze o tym wiedziec?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #4769





    Portal SpeedwayNews chce skorzystać nawet na śmierci, byle zrobić clickbait i zarobić z reklam. Hańba.

    Jakby co, to w wieku 83 lat zmarł Jerzy Gryt.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  45. Powrót do góry    #4770
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    11,048
    Nie żeby takie Po Bandzie było lepsze, bo zrobili dokładnie to samo.
    SF w ogóle nie zauważyło jeszcze tej sytuacji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •