Strona 90 z 104 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,006 do 4,050 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #4006
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Tylko że obraz na Eurosporcie jest jakby 10 lat do tyłu w porównaniu do C+ i Eleven. Oczywiście chodzi tylko o żużel.

    Sporty zimowe i tenis pokazują całkiem nieźle choć reklamy w trakcie zawodów są irytujące.

  2. Powrót do góry    #4007
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Przecież SEC dla Eurosport podobnie jak Ekstraligę dla nSport i Eleven oraz Grand Prix dla Canal+ realizuje jedna i ta sama firma: MULTIPRODUCTION.
    Really? Przecież te transmisje wyglądają całkiem inaczej, nie mają żadnego punktu stycznego z ligowymi, w ujęciach, ustawieniu kamer, sposobie wyświetlania grafiki, w podejściu do transmisji, w całej realizacji. Jak to możliwe? Wysyłają "rezerwowych" pracowników, robią prace na odwal, wysyłają inne wozy transmisyjne? To chyba się naprawdę dobrze maskują, bo nigdy bym nie wpadł na to, że to tak źle może realizować ta sama firma. Wręcz mnie zszokowałeś donvito. Gdyby żużel w nSport był robiony tak jak dla Eurosportu to bym pierwszy czekał aż przejmie to ktoś inny.

    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    #Silence żeby nie było, że Mariuszuje
    Spokojnie donvito, akurat wiem że się też sprawami interesujesz, a masz też większą możliwość sprawdzenia przekazów, bitrate transmisji czy zaobserwować jaki to realizuje wóz transmisyjny niż ja. Skąd wiesz i czy to na pewno prawda że to produkuje teraz Multiproduction? Pamiętam że tak mogło być w 2013 roku, kiedy były pierwsze transmisje w Eurosporcie.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  3. Powrót do góry    #4008
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Really? Przecież te transmisje wyglądają całkiem inaczej, nie mają żadnego punktu stycznego z ligowymi, w ujęciach, ustawieniu kamer, sposobie wyświetlania grafiki, w podejściu do transmisji, w całej realizacji. Jak to możliwe? Wysyłają "rezerwowych" pracowników, robią prace na odwal, wysyłają inne wozy transmisyjne? To chyba się naprawdę dobrze maskują, bo nigdy bym nie wpadł na to, że to tak źle może realizować ta sama firma. Wręcz mnie zszokowałeś donvito. Gdyby żużel w nSport był robiony tak jak dla Eurosportu to bym pierwszy czekał aż przejmie to ktoś inny.


    Spokojnie donvito, akurat wiem że się też sprawami interesujesz, a masz też większą możliwość sprawdzenia przekazów, bitrate transmisji czy zaobserwować jaki to realizuje wóz transmisyjny niż ja. Skąd wiesz i czy to na pewno prawda że to produkuje teraz Multiproduction? Pamiętam że tak mogło być w 2013 roku, kiedy były pierwsze transmisje w Eurosporcie.
    Wielokrotnie w przekazach dla Eurosportu dało się zauważyć ludzi z obsługi transmisji w kamizelkach MULTIPRODUCTION.

  4. Powrót do góry    #4009
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Wielokrotnie w przekazach dla Eurosportu dało się zauważyć ludzi z obsługi transmisji w kamizelkach MULTIPRODUCTION.
    Owszem, ale realizacja w Eurosporcie w porównaniu z NSport czy C+, to odległe w jakości bajki. Zawody w Eurosporcie wyglądają jak II liga.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Silence (14-01-2020)

  6. Powrót do góry    #4010
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Owszem, ale realizacja w Eurosporcie w porównaniu z NSport czy C+, to odległe w jakości bajki. Zawody w Eurosporcie wyglądają jak II liga.
    Po części tak, ale po części nie.

    Pamiętasz Ekstraklase na Canal+ i Eurosporcie, a nawet Polsat Sporcie jeszcze? Gdzie była najlepiej pokazywana? Oczywiście, że na Canal+ bo opakowali ją zayebiście fajnie. I myślisz, że syganł robiło Canal+ dla swoich meczów, a Polsat Sport dla swoich? Otóż nie. Wszystkie mecze robiła zewnętrzna firma - multiproduction. A to, że Polsat Sport, czy Eurosport nie potrafili opakować gotowego już produktu to drugie.

    Tak samo z żużlem. Wystarczy, że ekipa z multiproduction zrobi to za nich i będzie w HD, będą kamery, będzie wszystko spoko.

    Eleven nie pokazywał Ekstraligi w piątek ze swoich kamer. Sygnał robił multiproduction dla nc+ i Eleven.

    Mutlipdoruction to bardzo sprawdzona firma. Żużel wyciągnęła z dna. Z ekstraklasy zrobiła towar "ekskluzwyny" tym jak ją pokazują. Tą firmę można brać w ciemno do produkcji wydarzeń sportowych.

    Nie wiem jak z ręczną, ale chyba swego czasu sygnał dla Canal+ z polskiej ręcznej też robiło multiproduction i przeskok był znaczny.

  7. Powrót do góry    #4011
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,325
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    https://po-bandzie.com.pl/kto-z-kim-...owych-mediach/

    Piękny Dariusz ładnie podsumowany. Czyli da się pisać o żużlu i rozmawiać z zawodnikami na poziomie, a nie jak ostatnia szmata szczuć, knuć i oczerniać dla klikalności. Ta zakała dziennikarstwa niedługo będzie miał tyle wrogów, że go wysadzą z tego fotela nadredaktora. Mam nadzieję, ze jak najszybciej.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    Dominik (08-02-2020), Staleczka 3 (08-02-2020)

  9. Powrót do góry    #4012
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    No i się doigrałeś. Spodziewaj się pozwu za hejtowanie .
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #4013
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    https://po-bandzie.com.pl/kto-z-kim-...owych-mediach/

    Piękny Dariusz ładnie podsumowany. Czyli da się pisać o żużlu i rozmawiać z zawodnikami na poziomie, a nie jak ostatnia szmata szczuć, knuć i oczerniać dla klikalności. Ta zakała dziennikarstwa niedługo będzie miał tyle wrogów, że go wysadzą z tego fotela nadredaktora. Mam nadzieję, ze jak najszybciej.
    Bzdura, nic nie poleci. To jest ta sama zasada co Fakt czy Pudelek. Przecież takie rzeczy mają najwięcej czytelników. Po prostu trafia w gusta prymitywnej większości, która lubi takie afery wyssane z palca.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #4014
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ja myślę, że większość zawodników ma do Corky'ego taki stosunek, jak skoczkowie do "dziennikarzy" telewizji pisowskiej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #4015
    Użytkownik Awatar Paweł1
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 23 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Ta zakała dziennikarstwa niedługo będzie miał tyle wrogów, że go wysadzą z tego fotela nadredaktora. Mam nadzieję, ze jak najszybciej.
    To działa zupełnie odwrotnie. Tu nie chodzi o rzetelne dziennikarstwo tylko o klikalność, a co za tym idzie więcej $. A taki Ostaf swoją głupotą świetnie się z tego wywiązuje.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja myślę, że większość zawodników ma do Corky'ego taki stosunek, jak skoczkowie do "dziennikarzy" telewizji pisowskiej.
    To akurat inna para kaloszy, żużlowcy są atakowani i na siłe wymyśla się jakieś afery, a skoczkowie jedynie czasem muszą odpowiedzieć na głupie pytanie.
    Ostatnio edytowane przez Paweł1 ; 10-02-2020 o 11:09
    Wieloletni sympatyk sportu żużlowego.

  13. Powrót do góry    #4016
    Początkujący
    Dołączył
    29-02-2020
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głównie polegam na ststv, bo mam tam wszystko co mnie interesuje – nie tylko żużel i nie muszę latać po necie żeby znaleźć interesującą mnie transmisję. Mam wszystko w jednym miejscu i to mi pasuje.

  14. Powrót do góry    #4017
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Ostafinski:
    "PZM otrzymał z ministerstwa zdrowia pismo z prośbą, by sporządzić listę zawodników, którzy byli w ostatnim czasie zagranicą i wrócili chorzy. Związek odesłał pustą kartkę. Postanowiliśmy pomóc ministrowi i sporządziliśmy listę, o którą prosił"

  15. Powrót do góry    #4018
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,809
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Dziś finał


  16. Powrót do góry    #4019
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł1 Zobacz posta
    To działa zupełnie odwrotnie. Tu nie chodzi o rzetelne dziennikarstwo tylko o klikalność, a co za tym idzie więcej $. A taki Ostaf swoją głupotą świetnie się z tego wywiązuje.


    To akurat inna para kaloszy, żużlowcy są atakowani i na siłe wymyśla się jakieś afery, a skoczkowie jedynie czasem muszą odpowiedzieć na głupie pytanie.


    Okazuje się ,że najgorsze, bo wprowadzające w błąd rzeszę uczciwych kibiców ,są informacje kłamliwe.

    Jedną z nich właśnie przeczytałem w PS. Niejaki red. Puka napisał:

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...nski-i/9n8m7jz



    Jego zdaniem Miedziński pojedzie za Drabika a Kułakow jako 5 senior. Dwóch gości. To jest właśnie wasz profesjonalizm - pisać byle co

    i byle jak. Red. Puka nie zadał sobie minimum trudu aby spytać się ( jak nie zrozumiał prostego regulaminu, a może mu się nie chciało

    czytać)w EL o przepisy dotyczące "gościa". Może być tylko jeden gość w EL a drugi TYLKO wówczas , gdyby inny zawodnik z drużyny

    zakaził się Covid 19. OT CO !

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    darsen (08-05-2020)

  18. Powrót do góry    #4020
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Może być tylko jeden gość w EL a drugi TYLKO wówczas , gdyby inny zawodnik z drużyny

    zakaził się Covid 19. OT CO !
    Może już wie, że Rusko zakupił pozytywne testy dla Drabika

  19. Powrót do góry    #4021
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Witam, Kochani. Znowu dziś Wam pomarudzę, jak to ja, stary Egon. Zacznę od sprawy dość dla mnie nieprzyjemnej. Miesiąc temu zadzwonił do mnie jeden dziennikarz z Polski i to nie był Łukasz, który mnie dla Was spisuje. Sęk w tym, że ów jegomość chciał koniecznie zrobić wywiad ze mną.

    Rozmowa trwała krótko, bo nie zwierzam się tym, których nie znam, ale ponoć wyszedł całkiem pokaźny wywiad, z tego, co mi doniesiono. Problem w tym, że są w nim rzeczy, o których człowiekowi w ogóle nie mówiłem. Przeszukał sieć, pododawał może z licznych moich z felietonów u Was również i wyszedł mu pokaźny materiał. Gratuluję i mówię jasno – więcej proszę do mnie z tej redakcji nie dzwonić. Po rosyjsku mówię – daswidania!
    (...)
    Szkoda, że ostatnio spotkała mnie taka przykra polska przygoda z wywiadem, którego nie udzieliłem.
    https://po-bandzie.com.pl/z-warsztat...-p-jak-polska/

    Serio Ostaf taki głupi czy to kolejna odsłona wojenki medialnej?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87...zrobic-czekam-
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #4022
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    To Emil,wiec rownie dobrze to on moze sciemniac.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #4023
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...i znowu czytam na speedwaynews.pl o zawodach w "Slanach"
    No żesz .... czy to tak ciężko skumać , że Slany to po polsku Słony!
    ...czyli w Slanym, a nie w Slanach!
    Nie trzeba znać czeskiego wystarczy pomyśleć, nie mówiąc już o rzetelności dziennikarskiej
    i wcześniejszym sprawdzeniu, zanim cokolwiek się napisze, o czym mowa(tu o jakim mieście) .
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Nigel (09-06-2020)

  23. Powrót do góry    #4024
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Mamy nowe medium żużlowe.

    Po wizycie Bartka Zmarzlika w jednym z wieczornych programów włodarze Kanału Sportowego uruchomili program żużlowy "Park Maszyn"
    https://www.youtube.com/watch?v=U6KaKGRZQV8

    Ciekawostka taka, że Park Maszyn anonsowano w Misji Futbol, w której gościł Kowal i chyba Smokowski wspomniał, że do studia wprowadzą "motor dla Wojtka" - na co były piłkarz zaperzył się: "ale on nie ma hamulców"
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  24. Powrót do góry    #4025
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Pisałem o tym w temacie "Żużel w TV". Szczerze mówiąc zawiodłem się nieco, bo zamiast gadać o nadchodzącym sezonie, to mieliśmy ogólną gadkę o żużlu. Ale ok, skoro chcą kogoś zachęcić do tej dyscypliny, to niech będzie ten pierwszy magazyn o tym (choć lepiej taką osobę zaprosić na stadion, bo samą gadką to mało kogo można przekonać ). Od kolejnego poniedziałku ma być już "bieżączka".
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4026
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A w ostatnim Skarbie Kibica 2020 do PS jest błąd w tabeli biegowej - w biegu 10 w białym kasku zamiast 6 jest 3.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    FANATICOS (21-06-2020)

  27. Powrót do góry    #4027
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2020
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polecam

    Świetne wywiady z zawodnikami żużla robią magazynzuzel.pl, więc można się rozwinąć ogólnie, poznać ten sport od środka. A nie zawsze jest tak dobrze. Nikt ci prawy nie powie, a oni mają moim zdaniem największy poziom obiektywizmu. W dziennikarstwie sportowym to złota zasada.

  28. Powrót do góry    #4028
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Przypomnijmy wyniki wczorajszych meczów
    Falubaz-ROW 57:33
    Leszno-Stal 55:35

    Według syfów Falubaz rozgromił ROW, ale za to Stal, która wywalczyła całe dwa punkty więcej postawiła się Unii XDD

  29. Powrót do góry    #4029
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    no bo gdyby nie sabotaż (niepowołanie Jholdera) to mogliby powalczyć
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #4030
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Dwie sprawy. Gorzów do połowy meczu starał się trzymać za Lesznem i później dostali oklep. Rybnik dostawał regularny oklep i mocno skorzystali na defektach Dudka, bo tak to by do 30 nie dobili.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4031
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Rybnik w istocie został rozgromiony, tylko nie wiem dlaczego oni to aż tak akcentują w mediach skoro przed sezonem było wiadomo, jak ich mecze wyjazdowe będą wyglądać.
    Co do meczu w Lesznie to tytuł, że Stal się postawiła też jest sporym nadużyciem.

  32. Powrót do góry    #4032
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Zauważyliście, że ostatnimi dniami jest jakby mnie jadu na SyFy? Ostafa chyba na urlop się wypuścił, bo inaczej do "Magazynu Bez Hamulców" nie dopuściłby Jarka Galewskiego. Nie żebym tęsknił za ostafą...ooooo nie nie nie.

  33. Powrót do góry    #4033
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    PS przechodzi dzis samego siebie.
    Adamczyk wymyślił, że Toruń spadł przez nierówna jazde Doyla a Ciucka czy jak mu tam, że twarde tory w SE to efekt dziurawych dętek.
    Wiem, że to czeski błąd, ale tam już nikt nie czyta zanim wciśnie wyślij?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-08-2020 o 14:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #4034
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiem, że to czeski błąd, ale tam już nikt nie czyta zanim wciśnie wyślij?
    W PS? Nie. Dopóki grupa RAS Polska nie wyłączyła komentarzy w swoich portalach, to czytelnicy robili za korektę. Niedawno taki kwiatek tam wisiał:

    Screenshot_2020-08-15 (4) PoKredzie pl Facebook.png
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #4035
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    780
    Podziękowania: 283 w 184 postach
    Gdy myślę, że SF nie mogą już niżej upaść...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi greggor za jego przydatny post!

    mszat (22-08-2020)

  37. Powrót do góry    #4036
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Niezła cenzura. Na SF oraz po-bandzie napisałem dokładnie ten komentarz:

    http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post2060398

    Na obu portalach usunięte. Nie wiem który punkt regulaminu złamałem, chyba ten że suche() fakty, nie nadają się do publikacji. Jak powiedział klasyk: szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4037
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #4038
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tak intensywnie wzięli się z Hynkiem za łby, że w końcu jeden urwał?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #4039
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pewnie będzie transfer z innego portalu(choć on już tam nie pisze) o którym coś tam już ptaszki ćwierkały jakiś czas temu

  41. Powrót do góry    #4040
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Pewnie będzie transfer z innego portalu(choć on już tam nie pisze) o którym coś tam już ptaszki ćwierkały jakiś czas temu
    Spartann lubi to!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #4041
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Pewnie będzie transfer z innego portalu(choć on już tam nie pisze) o którym coś tam już ptaszki ćwierkały jakiś czas temu
    i po co wojował z Drabikiem janowskim i pawlickimi. teraz biedak musi odejść

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Spartann lubi to!
    Gadol ty łobuzie ty. zostaw w spokoju mojego przyjaciela spartana. on tu jeszcze wróci

  43. Powrót do góry    #4042
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    czyzby WK mogl w koncu dac upust swoim frustracjim i zamienic Sf w portal anty-Sparta?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #4043
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bez przesady, Koerber to jakaś merytoryka przynajmniej. Czytam ostatnio jego felietony i antysparty jest tam nie więcej niż u tych, którzy z Wrocławia nie są... To że nie zawsze słodzi Kryśce za akcje typu Czugunow nie znaczy od razu że jest anty.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #4044
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Ciekawa wpadka angielskiej telewizji. Nie dość że nazwiska i kraje się nie zgadzają, to jeszcze punkty poszczególnych zawodników. Nie wiedzieć czemu wyciągnęli wyniki sprzed dwóch lat.

    https://youtu.be/1BE0wfpghH0?t=1031
    Ostatnio edytowane przez Kisik94 ; 13-09-2020 o 11:31
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4045
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    SF kilka dni temu...



    Podsumowując...

    https://www.youtube.com/watch?v=m7_E9D3AhRo
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #4046
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Rohan Tungate wg Pukniętego. Niekompetencja goni niekompetencję na tym portalu.

    https://www.onet.pl/sport/przeglad-s...8pt7b,5e4c2379

  48. Powrót do góry    #4047
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Galewski za Ostafińskiego na czele żużla w SF:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90...roku-zmiany-w-
    BKS Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #4048
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Galewski za Ostafińskiego na czele żużla w SF:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90...roku-zmiany-w-
    Nie ma co ukrywać, że to dobra zmiana. Jarek na pewno posprząta ten bajzel, który zostawił ostafa. Mam nadzieję, że Sportowe Fakty nie będą już SyFy tylko po prostu SF, tak jak za czasów śp. Damiana. Ciekawe co z "pieskami" ostafy, czyli hynkiem i qczerem. Czy zabierze ich ze sobą? Chociaż chyba teksty qczera widziałem ostatnio.
    I Koerber się odnalazł, po tym jak rozstał się z pobandzie.

  50. Powrót do góry    #4049
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Sądzisz, że to zmiana na lepsze? Wg mnie tylko kosmetyczna, ale zobaczymy.

  51. Powrót do góry    #4050
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Sądzisz, że to zmiana na lepsze? Wg mnie tylko kosmetyczna, ale zobaczymy.
    Oj zdecydowanie zmiana na lepsze.
    Nie wiem czy oglądałeś ostatni magazyn z Endrju Rusko. Nawet on to zauważył i gratulował Galewskiemu. Ponadto mówił coś o tym, że ma nadzieję, iż portal wróci na właściwe tory (lub coś w tym stylu).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •