Strona 31 z 104 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 4656

Wątek: Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1351
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czasami qubis sam nie usunął sobie wpisu? bo wiadomo, że trochę szumu i gazetka będzie bardziej zauważona niż gdyby był wklejony sam link i cisza w temacie...

    co do gazetki: mam nadzieję, że nie będzie to kolejne wydawnictwo pod dyktando klubu...

  2. Powrót do góry    #1352
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A czasami qubis sam nie usunął sobie wpisu? bo wiadomo, że trochę szumu i gazetka będzie bardziej zauważona niż gdyby był wklejony sam link i cisza w temacie...

    co do gazetki: mam nadzieję, że nie będzie to kolejne wydawnictwo pod dyktando klubu...
    Bez przesady? usunąłbym z dwóch wątków po tym jak sam wkleilem?

    Odnośnie gazetki? Czy masz jakieś ku temu przesłanki, że to wydawnictwo choć w 1% jest robione pod klub?

    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #1353
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo fajne, widze nawet znajome nazwiska ;)

  4. Powrót do góry    #1354
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    dobra robota. mnie za darmo nie chciałoby sie pisac :)
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  5. Powrót do góry    #1355
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz, przy takiej konkurencji, trzeba oddawać się za free żeby zacząć zarabiać - innych obiektywnych sposobów chyba w tej chwili nie ma. Ty na szczęście masz to już za sobą, ale spójrz ilu kibiców żużlowych wciąż czeka na angaż w jakiejś żużlowej redakcji.

  6. Powrót do góry    #1356
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    266
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    No to już lipa...
    Właśnie słyszę jak Lorak wali wywiad z R.Kubicą w Bahrainie. Czy to oznacza, że "kochany speedway" Tomasza Lorka schodzi na 2 plan?
    Miejmy nadzieję, że nie. A przygoda z F1 to tylko mała odskocznia.

    zobaczymy. pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #1357
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, znalazlem tutaj ciekawe statystyki:

    http://e-zuzel.prv.pl/liga.php?cmd=stat

    Na tym portalu jeden z minusow to newsy. Poza tym ciekawie.

  8. Powrót do góry    #1358
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,248
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Albo mój telewizor zwariował, albo widze dzisiaj o 16:55 na TV4 mecz Zielona Góra - Bydgoszcz. Na ogólnodostepnym!!! Może sami sprawdzicie czy to prawda na telegazecie:) bo ja juz sobie nie wierze:) No to wojenka się rozpoczyna na lini Polsat - TVP:D
    no i co tam w koncu na tym tv4 byuo?

  9. Powrót do góry    #1359
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie przed chwilą na TVP 3 Bydgoszcz można było się dowiedzieć, że wczoraj w drużynie z Bydgoszczy bardzo dobrze zaprezentował się Rafał Ostrowski . . . . to chyba nie wymaga komentarza.

  10. Powrót do góry    #1360
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2005
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  11. Powrót do góry    #1361
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    A'propo dyskusji akredytacji , przy okazji sporu ZKŻ z GW pojawia się wypowiedz Prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, p. Krystyny Mokrosińskiej: "... odmowa akredytacji może być interpretowana jako naruszenie ustawy o dostępie do informacji" (czyli pogwałcenie Prawa Prasowego)
    "...zakaz informacji można również interpretować jako cenzurę prewencyjną zakazaną w Konstytucji RP. Generalnie - jeśli czegoś się zakazuje, trzeba to umotywować prawnie. " (czyli niezgodność z Konstytucją RP)

    I to kończy dyskusję na temat akredytacji.

  12. Powrót do góry    #1362
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ciekawe. Jesli wiec gazeta X wystapi o akredytacje dla 50 pracownikow, a klub przyzna tylko 5, to gazeta ma prawo pojsc z tym do sadu i fakt nie przyznania tych 45 akredytacji moze stac sie naruszeniem konstytucji???

    Albo jesli zaloze sobie portalik www.dexterjestwielki.pl i wystapie o akredytacje do klubu X, a klub mi jej nie przyzna, to tez nastapi zlamanie prawa i naruszenie konstytucji?
    Regards from Sydney
    Dexter

  13. Powrót do góry    #1363
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    W 1 przypadku nie, bo gazeta ma dostęp do informacji. W 2 jeśli masz odpowiednie dokumenty to tak.

  14. Powrót do góry    #1364
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    W 1 przypadku nie, bo gazeta ma dostęp do informacji. W 2 jeśli masz odpowiednie dokumenty to tak
    Dexter to bardzo dobrze wie, jako były polski dziennikarz - tylko tradycyjnie przegina.
    Nie wiem natomiast na co mu te informacje - czyżby powrót do Ojczyzny?

  15. Powrót do góry    #1365
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie ucieszyło jedno... www.dexterjestwielki.pl
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  16. Powrót do góry    #1366
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    406
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    a mnie ucieszyło jedno... www.dexterjestwielki.pl
    Przecież jest wielki. 10 lat temu obiecał, że załatwi z Ole Olsenem, że Gdańsk nie dostanie Grand Prix i póki co w Gdańsku GP nie było!

  17. Powrót do góry    #1367
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Ścieżki wp.pl nadal pozostają niezbadane :-)

  18. Powrót do góry    #1368
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tam niezbadane :P pomyli się tylko o kilka kilometrów :P co za różnica :P

  19. Powrót do góry    #1369
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tam czepiacie sie :P Skad wiece, ze akurat Sportowe Fakty sie nie myliły z tym Poznaniem?:P Może akurat podpisał w Koninie ! :D

  20. Powrót do góry    #1370
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obiekty na terenie/w pobliżu stadionu:

    - BIEŻNIA do rozgrywania zawodów żużlowych
    - boiska boczne
    - korty tenisowe
    - strzelnica
    - basen kryty i pływalnia odkryta
    - hala sportowa
    - boisko do baseballa
    - kompleks gastronomiczny (bary i restauracje)
    - powierzchnia handlowo-usługowa

    http://www2.e2012.org/pl/7_1110.html#Wroc%C5%82aw[b]

  21. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie wiem natomiast na co mu te informacje - czyżby powrót do Ojczyzny?
    Raczej ciekawosc. :) Nie ma takiej sily, zeby mnie sciagnela z powrotem do Polski, nawet milion razy wieksze zarobki. :) No i pytam ze wzgledu na fakt, ze nie znam az tak wszystkich przepisow, a te o odmowie akredytacji bardzo mnie zaciekawily.

    Ze Dexter jest wielki to nigdy nie podlegalo nawet dyskusji. :P

    No to inaczej - Teelwizja Y wystepuje o akredytacje dla dwoch pracownikow, dostaje tylko 1. Telewizja twierdzi, ze w ten sposob nie moze zrealizowac swojego materialu, bo ten drugi mial byc kamerzysta. Co wtedy?


  22. Powrót do góry    #1372
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    To jak juz jedziemy po tym SUPER patronie medialnym EŻ to ja tez zapodam cos i zwroce sie do Was z pytaniem


    KTO TO JEST? I czy ktoś coś więcej może o tym zawodniku napisac?

  23. Powrót do góry    #1373
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba i tak mały pikuś przy "wrocławskim podwórku" na wp.pl. A możemy się z niego dowiedzieć, iż "istnieją" tacy zawodnicy jak Roni Jambroży oraz Piotr Jasek :-)

  24. Powrót do góry    #1374
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Przeczytałem właśnie artykuł marnego dziennikarzyny Bartłomieja Czekańskiego zamieszczony w portalu wwww.sportowefakty.pl "Bartłomiej Czekański - Bez hamulców: Czas Tyfusa, czyli czas fuksowania ".
    Jedno jest pewne mnie osobę z Bydgoszczy ten gość najnormalniej obraża.
    Szkoda, że ten marny dziennikarzyna nie zastanawia się nad tym co pisze, ale niestety kiedy brak warsztatu dziennikarskiego, rozumu i wrodzonego talentu trudno się czegokolwiek więcej spodziewać.

  25. Powrót do góry    #1375
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem tego nie czytać, ale nie chciałem się wypowiadać bez znajomości tekstu. Wytrzymałem dwie pierwsze części. Po raz kolejny człowiek pokazuje, że poza obrażaniem ludzi nie ma nic do powiedzenia. Jeden plus jaki wynalazłem to zero wspominek o piciu ze znanym zawodnikami.

    Ten człowiek dobrze gra słowami i to jest Jego jedyny duży atut. Nic poza tym! Dziwie się, że SF mają ochotę współpracować z takim Panem. Życzę owocnej współpracy.

  26. Powrót do góry    #1376
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    KTO TO JEST? I czy ktoś coś więcej może o tym zawodniku napisac?
    Ten Jarmark (!) to inaczej Zbigniew Czerwiński ;)

  27. Powrót do góry    #1377
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    normalnie muszę znowu pochwalić załogę z PŻ... powoli zaczynam chyba podpadać SF :D
    a chwalę za materiał o amatorach, warto przeczytać.
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  28. Powrót do góry    #1378
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuję bardzo :) i zapraszam Koleżankę do źródłowania informacji o amatorach na SF :)
    Niekoniecznie za PŻ, bo istnieje ciekawa stronka o amatorach www.akz.ckmfoto.pl
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #1379
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe Rafson :) To jest nie koleżanka a kolega z Tarnowa.
    Rozkręca imprezę w młynie poczas meczów ;P Nie jest z żadnego portalu ;P
    Pomimo to zapraszamy na PŻ i ckmfoto :)

  30. Powrót do góry    #1380
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Skąd oni wzięli takie wyniki?

  31. Powrót do góry    #1381
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe Rafson :) To jest nie koleżanka a kolega z Tarnowa.
    Rozkręca imprezę w młynie poczas meczów ;P Nie jest z żadnego portalu ;P
    Pomimo to zapraszamy na PŻ i ckmfoto :)
    Protestuję! to że czasem mam jaja nie oznacza, że jestem facetem- to, że facetom jaj jakoś często brak, nie znaczy że babeczki z jajami to brakujące ogniwo lub transwestyci.
    Przy okazji Rafsona przepraszam za brak odzewu- smsa odebrałam dopiero na konferencji... I uznałam, że trochę za późno. A szkoda...
    No i nie jestem z Tarnowa, ale jak znam życie, za czas jakiś będę z... Czewy. Wszystko przez koszulki i podkładki z IMP...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  32. Powrót do góry    #1382
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaga z Tarnowa to ten:



    :)

  33. Powrót do góry    #1383
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O żesz w mordę ale wtopka ;P No tak jakoś kojarzyłem tylko jednego i i do niego sobie dostosowałem też to zdanie :)
    Wypada mi przeprosić koleżankę i powiedzieć, że teraz już będę wiedział, że mamy więcej Jag w żużlu ;)

  34. Powrót do góry    #1384
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gladiator gotów do walki
    Brakuje mu tylko tytułu mistrza świata

    Najlepszy polski żużlowiec Tomasz Gollob ma piękne sny o złocie. zy się sprawdzą?

    Za tydzień już po raz piętnasty w karierze stanie do walki o tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. Dotychczas najbliżej złota był w 1999 roku. Straszny wypadek w lidze przed ostatnią eliminacją w duńskim Vojens przekreślił jednak cały trud. Najlepszy polski żużlowiec, Tomasz Gollob (36 l.), zamierza sobie to odbić w tym roku.

    "Super Express": - Latka lecą, a mistrzowskiego tytułu jak nie było, tak nie ma.

    Tomasz Gollob: - Niestety, nie jest to takie proste jak tabliczka mnożenia. Jednego jestem jednak pewien - w tym roku jeszcze raz podejmuję to wyzwanie. Dosłownie całe życie podporządkowuję cyklowi Grand Prix. Tylko to się liczy. Brakuje mi tego cholernego tytułu i zrobię wszystko, ba, nawet więcej niż wszystko, by wreszcie zostać mistrzem świata. Nie zabrzmi to skromnie, ale należy mi się złoto i już.

    - Po trzecim miejscu w 2001 roku forma gdzieś uciekła. W następnych pięciu latach był pan co najwyżej szósty. Czemu więc teraz miałoby być inaczej?

    - Bo ja tak mówię (śmiech). A tak na poważnie, to zmieniłem cykl przygotowań, wreszcie "dogadałem" się z silnikami GM, które nie kryją przede mną już żadnych tajemnic. No i przede wszystkim psychicznie jestem gotowy. Duperelami nie zawracam sobie teraz głowy, skupiam się wyłączenie na celu, którym jest najwyższy stopień podium. W poszczególnych eliminacjach mogę nawet nie wygrywać. Ważne, by na koniec zagrali mi Mazurka Dąbrowskiego. Ta piękna chwila już mi się nawet kilka razy śniła.

    - Nie obawia się pan, że mimo dobrych chęci, może się skończyć tylko na tych sennych marzeniach?

    - Jestem dużym chłopcem i takich rzeczy to ja się nie boję (śmiech). Jestem dziwnie spokojny, że te sny się sprawdzą. Jakby, nie daj Boże, było inaczej, to depresja i tak mi nie grozi. Prawdopodobnie to będzie mój ostatni sezon w Grand Prix, a że prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą, to nie wypada dać plamy.

    - Była era Tony'ego Rickardssona, teraz fachowcy przewidują dominację Jasona Crumpa (obrońca tytułu, red.). Zgadza się pan z nimi?

    - Absolutnie nie, a plany Australijczykowi postaram się sam popsuć. Mnie wystarczy, że na tronie spędzę kilka chwil, dłuższe panowanie nawet mnie nie interesuje. A potem niech sobie Crump wygrywa ile tylko zechce. Ja kocham ten sport, kocham to ciągłe skręcanie w lewo, kocham odgłos silników, kocham charakterystyczny zapach metanolu. Kocham także polskich kibiców i im ten tytuł się także należy. Nienawidzę tylko porażek, ale tych w tym sezonie nie mam w planach.
    Tomasz Gollob

    Data i miejsce urodzenia: 11 kwietnia 1971 roku, Bydgoszcz

    Kluby w Polsce: Polonia Bydgoszcz (1988, 1990-2003), Wybrzeże Gdańsk (1989), Unia Tarnów (od 2004)

    Sukcesy: wicemistrz świata (1999), brązowy medalista MŚ (1997, 1998, 2001), drużynowy mistrz świata (1996, 2005), drużynowy wicemistrz świata (1994, 1997, 2001), indywidualny mistrz Polski (1992-1995, 2001-2002, 2006), drużynowy mistrz Polski (1992, 1997, 1998, 2000, 2002, 2004, 2005)
    autor: Rozmawiał Rafał Mandes


    Latka lecą, a mistrzowskiego tytułu jak nie było, tak nie ma.- już czuję jak Tomasz reaguje na takie pytanie...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  35. Powrót do góry    #1385
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Tomasz pewny jak nigdy. Jedno mu trzeba przyznać - sprzęt chodzi znakomicie i widać ze GM już nie wadzą mu jak rok temu. A czy stać go na IMP ? Pedersen, Crump czy Adams też są mocni w tym sezonie.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  36. Powrót do góry    #1386
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie wiem jak Wy, ale ja jestem ostatnio w szoku. Na wp.pl, najpopularniejszym portalu internetowym w Polsce, o zuzlu bylo tyle co kot naplakal. Ostatnimi czas jednak sytuacja zmienila sie diametralnie. Chyba wraz z wlaczeniem dzialu o zuzlu zaczeto o nim pisac i to cieszy naprawde bardzo, bardzo, bardzo :).
    pzdr

  37. Powrót do góry    #1387
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ilę się nie mylę, to najpopularniejszy jest onet, a nie WP

  38. Powrót do góry    #1388
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach


    interia.pl zainteresowały się speedwayem

  39. Powrót do góry    #1389
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Onetem:

    Najlepszy polski żużlowiec, Tomasz Gollob, zamierza sobie to odbić w tym roku.

    - Dosłownie całe życie podporządkowuję cyklowi Grand Prix. Tylko to się liczy. Brakuje mi tego cholernego tytułu i zrobię wszystko, ba, nawet więcej niż wszystko, by wreszcie zostać mistrzem świata. Nie zabrzmi to skromnie, ale należy mi się złoto i już. Zmieniłem cykl przygotowań, wreszcie "dogadałem" się z silnikami GM, które nie kryją przede mną już żadnych tajemnic. No i przede wszystkim psychicznie jestem gotowy. Duperelami nie zawracam sobie teraz głowy, skupiam się wyłączenie na celu, którym jest najwyższy stopień podium. W poszczególnych eliminacjach mogę nawet nie wygrywać. Ważne, by na koniec zagrali mi Mazurka Dąbrowskiego. Ta piękna chwila już mi się nawet kilka razy śniła - zapowiedział Gollob na łamach "Super Expressu".

    Brakuje mi tego cholernego tytułu
    należy mi się złoto i już
    Duperelami nie zawracam sobie teraz głowy
    Wierzycie, że Gollob udzielił takiego wywiadu ?

    Cały artykuł, aż emanuje nieskromnością i jest obrzydliwy. Uważam, że pismak sobie pokolorował wypowiedź Tomka dodając takie zwroty jak:

    należy mi się złoto i już
    Brakuje mi tego cholernego tytułu

    Nigdy nie słyszałem wypowiadającego się Golloba w takim tonie i dopóki nie usłyszę tego wywiadu to nie uwierzę, że brzmiał tak słowo w słowo.

  40. Powrót do góry    #1390
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewne SE zrobil ten wywiad tak samo jak wtedy z Holta, a okazalo sie, ze w ogole Holta z nikim nie gadal.

  41. Powrót do góry    #1391
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w nowym numerze TŻ
    bulterier ML nadal gryzie Misiaka (Czy, pana zdaniem, doktor Misiak nie jest fachowcem? Milusie, prawda?)
    Wywiadu ze wspomnianym nadal nie widać- już nawet nie zapowiadają, że będzie.
    Misiak odbija piłeczkę Cieślakowi.


    Zmiękłam nieco, gdy zobaczyłam kolejne media o żużlu traktujące... A tam... Najciekawszy frag z bloga (!) pewnego żużlowca:
    (...) A tak na marginesie Screeny to fantastyczny koleś - na torze i poza torem. Kiedyś poświęcę mu może nawet cały felieton, bo to strasznie ciekawa i kolorowa postać w światowym speedwayu. Wspomnę może, że byłem na pożegnalnym turnieju kowboja Sama Ermolenki!!! Tak wzruszonego Sama jeszcze nie widziałem. Koleś aż się popłakał! A niby z niego taki twardziel. Siedząc w barze na Monmore Green ze szklaneczką rumu, uświadomiłem sobie, że przecież uczestniczę w pożegnaniu swojego idola z młodzieńczych lat, który jest teraz moim dobrym kolegą (mieszkałem nawet przez jakiś czas w jego domu). Zresztą starty na wyspach pozwoliły mi poznać wiele ciekawych osób (choćby właśnie „Ermola”).(...)
    Szybki konkursik? Kto jest autorem?:D
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  42. Powrót do góry    #1392
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przez 3 dni od piątku do niedzieli w Slanach, Libercu i Chabarovicach (Czechy) rozegrany będzie trzydniowy międzynarodowy turniej juniorów. Na liście startowej znajdują się zawodnicy z polskich klubów: Tarnowa (Maciej Ciesielski, Szymon Kiełbasa i Mateusz Trytko), Częstochowy (Mateusz Kowalczyk, Damian Romańczuk, Borys Miturski i Kamil Mistygacz) i Rybnika (Adrian Szewczykowski, Paweł Zmarzlik).
    Hmm.. to oni nie sa juz z Gorzowa? :) jak to sie stalo :D

    http://espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=15333

  43. Powrót do góry    #1393
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Szybki konkursik? Kto jest autorem?
    Adas Skórnicki?
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  44. Powrót do góry    #1394
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaa...i po konkursie.
    Strony nie reklamuję, bo w sumie za bardzo politycznie ukierunkowana. Może się poprawią (sic!)
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  45. Powrót do góry    #1395
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=47&k2_id=103&dzial_id=373&news_id =190224


    ja mam mała uwage do redkacji SF. nie za bardzo stopniujecie wystepy Polakow za ganica? za kazdym razem jak Polak zdobedzie ponad 10 w tytułąch: fenomenalny, rewelacyjny, niewiarygodny, super itd itd plus wyktzykniki. to zwykły mecz ligowy.

    trzeba jeszcze wziac pod uwage na jakim torze i z jakim przeciwnikiem. Oxford jest cieniutki, Kasprzak u sieie. czy to taki fenomenalny występ?


    moim zdaniem nalezałoby troszke spuscic z tonu np: kompet kasprzaka, kasprzak niepokonany. bezbledny kasprzak itp

    a tu tytuł nam obwieszcza , ze stało sie cos nietuzionkowego. tzn objechal Jensena, Johnstona i Protasiewicza


    mnie to troszke razi. stad moja - nieuszczypliwa - uwaga ;)
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •