Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Robert Dowhan- zapis czatu

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Robert Dowhan- zapis czatu

    Zielonogórscy żużlowcy po pięciu seriach spotkań ekstraligi zajmują czwarte miejsce w tabeli. Tej lokaty bronić będą już w niedzielę w meczu z faworytem rozgrywek - Apatorem Toruń. Czy są w stanie pokonać stworzony przed sezonem 'dream team'? Na to i inne pytania spróbuje odpowiedzieć członek zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego - Robert Dowhan.



    [b]Sorki ĆMA ale nie moge znależc twojego tematu



    No to zaczynamy:)



    Moderator_ZG: Zaczynamy czat moderowany, na pytania odpowiada Robert Dowhan.

    kalo#: Panie Dowhanie - czy Świst jeździ, bo ma silnego sponsora? Bo z powodu formy to chyba nie...?

    Sponsor nie ma wpływu na ułożenie składu. Jest to niezależna decyzja trenera.

    kikizg#: Czy pan jako jeden ze sponsorów Rafała Kurmańskiego jest zadowolony z jego wyników w tym sezonie?

    Oczywiście. Cieszymy się, że Rafał jest w tak wysokiej formie od początku sezonu.

    silentbob1#: Może odsunięcie Śwista od jednego meczu bardziej by na niego podziałało?

    Jego wyniki na torze to również jego osobista porażka, która mocniej wpływa na Piotra niż odsunięcie od meczu.

    Andrzej#: Widziałem Pana na meczu we Wrocławiu. Czy to był zwiad przed niedzielnym spotkaniem z Apatorem? I dlaczego Pan utyka? Czyżby jeździł Pan motocyklem na żużlu? :-)

    Jeżdżę tylko crossówką, ale w tym sezonie muszę pauzować. We Wrocławiu byłem w drodze powrotnej z Częstochowy.

    kasik#: Czy nie oburzyły pana opinie pana Jądera w "Tygodniku Żużlowym"?

    Nie oburzyły. Wypowiedź trenera była źle przekazana przez "Tygodnik Żużlowy".

    mirek_wawa#: Czy udany początek sezonu wykorzystuje Pan na intensywniejsze zdobywanie sponsorów strategicznych spoza miasta, których łatwiej przyciągnąć do zwycięskiej drużyny?

    Sponsorów szukamy cały czas. Kiedy nadarzy się okazja, to rozmawiamy na temat sponsorowania klubu i zawodników.

    kikizg#: Czy klub ma zaległości wobec zawodników?

    Nie ma.

    silentbob1#: Czy działacze nie mają żadnego wpływu na przygotowanie sprzętowe obcokrajowców do meczu? Janniro bez szybkich motocykli w niedzielę nie ma czego szukać....

    Jedyny wpływ to brak obcokrajowca w składzie. Janniro w tej chwili ma już sprzęt na tory polskie.

    Andrzej#: Czy widzi Pan szanse, że Stojanowski wskoczy na "wysokie obroty" i po powrocie do ZKŻ znajdzie miejsce w podstawowym składzie?

    Tak. On i my działacze jesteśmy o tym przekonani.

    kikizg#: Jak pan ocenia szanse Rafała Kurmańskiego w Chorzowie?

    Chciałbym, żeby Rafał znalazł się w turnieju głównym.

    marcin33#: Jak długo będzie pan pozwalał na to, żeby Piotr Świst zdobywał jedynki?

    Myślę, że już nie będzie.

    kalo#: Przepraszam, ale nie wiem, o jakie opinie trenera Jądera chodzi. Możecie mi powiedzieć?

    My jako zarząd typujemy nasz zespół w pierwszej czwórce rozgrywek. Trener takiej opinii nie wyraził na początku rozgrywek.

    kikizg#: W jakiej cenie będą bilety na niedzielny mecz?

    Ceny biletów będą takie same jak na poprzednie mecze ligowe - 25 zł (normalne) i 15 zł (ulgowe).

    silentbob1#: Czy na niedzielnym meczu w ZG będzie Polsat Sport? Czy z tego powodu mecz jest o 15, a nie później?

    Nie będzie Polsatu Sport.

    czytom#: Czy warto było jechać do Słowenii?

    Oczywiście, może dzięki temu wygraliśmy z Polonią Bydgoszcz. Byliśmy lepiej przygotowani.

    mirek_wawa#: Czy przewidywana jest w najbliższym czasie modernizacja stadionu? Komplety publiczności pokazują, że można pomyśleć o większej widowni i organizacji meczów przy sztucznym oświetleniu, co dla telewizji Polsat może być zachętą do częstszych transmisji...

    Każdy, kto przyjdzie w niedzielę na mecz, zobaczy nowe ogrodzenie stadionu. Naprawiono również ławki, które zostały połamane podczas spotkania z Lesznem. Plany oświetlenia są zrobione, ale brak finansów na realizację.

    Andrzej#: Panie Robercie, jaka jest pana recepta na wydłużenie doby? Znajduje Pan czas na prowadzenie dużego przedsiębiorstwa, aktywny udział w życiu klubu, wyjazdy na mecze krajowe i zagraniczne, komentowanie spotkań żużlowych dla Polsatu, czatowanie z kibicami...

    Recepta jest w opracowaniu, właśnie dobieram składniki.

    kikizg#: Jaki wynik pan obstawia w niedzielnym meczu

    Wygramy 48:42.

    igorr#: Na ile lat podpisano kontrakt z Alanem Marcinkowskim?

    Alan ma podpisany kontrakt na dwa lata, do czasu, kiedy uzyska pełnoletność.

    silentbob1#: Kiedy Piotr Świst zacznie zdobywać prawdziwe punkty dla ZKŻ?

    Po obejrzeniu wtorkowego treningu myślę, że już w meczu z Apatorem.

    kasik#: Czy Krzysztof Stojanowski będzie jeździł w Ostrowie?

    Tak, wystąpi już w niedzielnym meczu ostrowskiej drużyny.

    silentbob1#: Miał Pan okazję dłużej porozmawiać z Billym Hamillem? Jaki jest prawdziwy powód jego absencji w Grand Prix? Faktycznie brak sponsorów czy przesyt ścigania się na najwyższym poziomie?

    Jedno i drugie, ale większe znaczenia miała t ta pierwsza przyczyna. GP to bardzo duży wydatek finansowy, który się zwraca, kiedy jeździ się tylko w czołówce.

    Gondorf#: Witam. Czy nie uważa Pan, że Krzysztofa Stojanowskiego potraktowano w klubie bardzo nieelegancko?

    Klub zapewnił Krzysztofowi dobre przygotowanie do sezonu, natomiast jazda tego zawodnika na sparingach i treningach spowodowała, że nie łapał się do składu.

    silentbob1#: Czy Ostrów też zapłaci ZKŻ 25 tys. zł?

    Ostrów zapłaci 30 tys. zł.

    Andrzej#: Słyszałem, że Pana drugą miłością poza ZKŻ-em jest Sparta Wrocław. Może Pan zdradzić dlaczego?

    Pierwszy jest ZKŻ, później długo, długo nic, a następnie cała liga żużlowa.

    igorr#: Co powie Pan na temat wypowiedzi Rafała Kurmańskiego w prasie ogólnopolskiej, że chętnie zasiadłby do rozmów z innymi klubami?

    Porozmawiać zawsze można.

    kikizg#: Czy Amerykanie przyjadą na niedzielne spotkanie?

    Tak. Wczoraj w Szwecji Hamill pokazał, że jest w świetnej formie.

    kikizg#: Za rok Kurmanek odchodzi do seniora. Czy jest jakiś junior, który będzie mógł go zastąpić chociaż w połowie?

    Mam nadzieję, że będzie to Alan Marcinkowski.

    silentbob1#: Gdyby miał Pan nieograniczone środki finansowe, kto znalazłby się w Pana drużynie marzeń?

    Ten skład, który mamy, jest również bardzo dobry.

    Gondorf#: Czy pana zdaniem sponsorzy - Boll- nie ingerują za bardzo przy ustalania składu?

    Skład ustala tylko trener.

    Gondorf#: Sam Krzysztof Stojanowski mówił, że wygrał przed meczem z Lesznem, że wygrał rywalizacje o skład ze Świstem i godzinę przed meczem dowiedział się, że nie jedzie. Czy może to pan skomentować?

    Ciężko to komentować. Godzinę przed meczem taki skład został zgłoszony do zawodów.

    Andrzej#: Czy lokalni sponsorzy Stojanowskiego nie wycofają się? Inny region może ich mniej interesować.

    Mam zapewnienie prezesów z sieci sklepów Słoneczko, właściciela sklepów Max i nie tylko, że nadal będą sponsorować Krzysztofa.

    silentbob1#: Czy po 5 kolejkach uważa Pan, że ZKŻ znajdzie się w czołowej czwórce ekstraligi, czy raczej w drugiej części sezonu będzie jeździł w grupie 5-8?

    Jesteśmy na czwartym miejscu. Wierzę, że tak dojedziemy do końca sezonu zasadniczego.

    Gondorf#: Czy rozmawiał Pan z R. Kurmańskim na temat meczu ligowego w Szwecji? Jakie są jego wrażenia?

    Pierwszy mecz mu nie wyszedł. Tor, na którym Rafał jeździł, jest bardzo krótki i techniczny. Wczoraj pokazał swoją klasę i był najlepszy w swojej drużynie. Dziś pojechał do Chorzowa na trening przed Grand Prix.

    kasik#: Jak Pan się czuje po kontuzji?

    Źle, ale wracam do formy. Musiałem zapomnieć o nartach, crossie i innych sportach. Zaczynam natomiast kurs szybowcowy i mam nadzieje, że nie będę musiał korzystać ze spadochronu.

    Gondorf#: Czy w klubie jest ktoś odpowiedzialny za kontakty z obcokrajowcami?

    Tak, jest to tłumacz Tomasz Staszewski.

    igorr#: Jak dobrze zna Pan się na żużlu? Pan Jąder twierdzi, że "słabo" (wywiad w "Tygodniku Żużlowym").

    Już odpowiadałem wcześniej, że wypowiedź trenera była źle zinterpretowana przez dziennikarza TŻ.

    silentbob1#: Czy rozmawiacie już z Rafałem Okoniewskim? Dobrze byłoby związać tego zawodnika z ZG na dłużej...

    Chcemy, żeby Rafał został u nas dłużej.

    Moderator_ZG: Za pięć minut kończymy, prosimy o ostatnie pytania.

    Gondorf#: Czy B. Janirro ma zapis w kontrakcie, w którym jest mowa o przygotowaniu sprzętu do startów w Polsce?

    Taki zapis istnieje.

    Gondorf#: Czemu mimo słabych wyników osiąganych przez P. Śwista jest on cały czas wstawiany do składu koszem zielonogórskich żużlowców, którzy w tym sezonie nie są gorsi?

    Za każdym razem mamy nadzieję, że Piotr w końcu okaże zawodnikiem, którego znaliśmy wcześniej.

    kasik#: O czym pan marzy?

    Marzę o bogatym sponsorze dla naszego klubu, i żeby wszyscy ludzie w Zielonej Górze mieli pracę, o jakiej marzą.

    silentbob1#: Po zakontraktowaniu Słabonia, sprowadzenie którego było chyba dobrym posunięciem, teraz kolejnym niezadowolonym pewnie będzie Kłopot. Niewątpliwie w niedzielę znów zobaczymy Śwista, a nie wychowanka Zielonej Góry. Nie mylę się, prawda?

    Wszystko okaże się po piątkowym treningu.

    Gondorf#: Czy P. Świst wie, gdzie leży przyczyna jego słabych startów?

    Po wtorkowym treningu myślę, że wie.

    Moderator_ZG: Dziękujemy za udział w czacie, do następnego razu!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byl ktos moze na tym treningu i widzial Piotra Swista w akcji? Jesli tak - czy rzeczywiscie tak dobrze sie prezentowal jak to powiedzial na czacie Pan Dowhan?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byl ktos moze na tym treningu i widzial Piotra Swista w akcji? Jesli tak - czy rzeczywiscie tak dobrze sie prezentowal jak to powiedzial na czacie Pan Dowhan?
    Ja bylem i wiedzialem jechal Bardzo dobrze nie poznalem go mysalem ze to Okoniewski lecz pozniej poznalem po kevlarze tak wiec moim zdanie odbuduje sie wkoncu swist zobaczymy co pokaze jutro na trningu ktory zadecyduje kto pojedzie w meczu przeciwko Apatorowi .

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Świst dawał radę

    Potwierdzam wpis bulleta, rzeczywiście Piotrek dobrze śmigał na wtorkowym treningu, ale jutro sie okaże czy się naprawdę "obudził" do zobaczenia jutro przy wrocławskiej o 16.00[b]

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby rowniez w piatek sie dobrze spisal... gdyby dobrze pojechal na treningu i w meczu to mielibysmy wyklarowana sytuacja jesli chodzi o sklad... mysle ze Swist i Slabon wypchaja ze skladu naszego Grzesia Klopota... no ale nie kraczmy... czekajmy ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •