Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 67

Wątek: Krzysztof Stojanowski już oficjalnie w Ostrowie.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krzysztof Stojanowski już oficjalnie w Ostrowie.

    Jak podało przed chwilą radio Zielona Góra dziś kolejny dzień rozmów między ZKŻem a działaczami druzyny z Ostrowa odnośnie wypożyczenia na mały kontrakt Krzyska Stojanowskiego!

    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W poniedziałek Stojanowski był już nawet na treningu w Ostrowie

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej Stojanowski nie ma szans w ZKŻ. Jest Słaboń więc Stojanowski chyba niepotrzebny. :)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrow musi sie wzmocnic po przegranej z Grudziadzem. Bardzo dobry krok dzialaczy, Stojan powinien solidnie punktowac w drugiej lidze!!! Zycze powodzenia i powrotu do pierwszej!!!!!!:)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam Stojanowski powiedział, że nie chce jeżdzić w II lidze, a tu proszę... Propozycja nie do odrzucenia??
    Ale lubie gościa i życze mu powodzenia!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to chyba wielki upadek Stojana żeby z e-ligi do drugiej to chyba przesada. Zawsze miałem go za dobrego zawodnika ale żeby taki krok w tył nierozumiem jego decyzji!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie czytam przeglądżużlowy a tam na 100% Stojan w Ostrowie.A więc powodzenia na torach II ligii:(

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki AS bedzie reprezetowal Ostrow??
    Nareszcie sie pozbedziemy gwiazdy.
    Nigdy nie lubilem tego patalacha.
    Takie duze aspiracje, a tu nagle degradacja do ligi, ktora nie powinna istniec.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Stojanowski chyba naprawde kibicuje Unii Leszno ( oczywiscie do Unii nic nie mam). Teraz przeniósł sie juz nawet do Wielkopolski.Oj Ty zielonogorki asie, nawet Cie lubilem za waleczność na torze, ale straciles wszystko jak z powodow osobistych popierasz przeciwnikow na torze. To jest chyba okreslane jako zdrada,co??? A dla takich nie ma zmilowania. To wiec powodzenia w pyrlandii.
    Falubaz juz Ci dziekuje za wiare w niego.
    Hmmmmm, w II lidze bedziesz rzadzil i dzieli jak Napoleon.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że niektórzy z Was mają nierówno pod sufitem, ale to już Wasza prywatna sprawa.

    Czy Krzysiek miał czekać w Zielonej Górze na moment w którym trener przestanie patrzeć na nazwiska i da szansę startów ? Mogłoby się okazać że czekałby tak do końca sezonu a i tak wcale by nie wyjechał w lidze. Myślę że postąpił bardzo słusznie już teraz decydując się na zmianę barw klubowych. Już w najbliższą niedzielę będzie miał okazję do startu w zawodach ligowych, a to właśnie jazda w lidze jest najważniejsza!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krótko i zwiężle!!!

    Panowie odj.ebajcie się od Stojana.

    Chłopak jest średniakiem ale nie jeżdzi dla Falubazu bo miejsce blokuje mu cienias Świst.
    Stojan walczy na treningach o miejsce w składzie a kiedy je już wywalcza, w meczu jedzie... cienias Świst.
    Póżniej w Pile gdzie przeciwnik słaby, działącze na siłe chcą wstawić Stojana raz do składu, bo to zamknie mu możliwość przejścia do innego klubu i nie oszukujmy się, gdyby tak się stało Stojan do końca sezonu grzałby ławę i oglądał porażki naszej mega tramwajarskiej gwiazdeczki.

    Oczywiście Stojan nie chciał iśc do II ligi, ale jak kandydat do walki o awans (stal rzeszow) chce zawodnika którego Nasz Klub wyposażył w sprzęt ZA DARMO to Panowie - wybaczcie ale Falubaz to nie instytucja charytatywna.

    Pozatym gdzieś ten chłopak musi zarobić na chleb, a siedzeniem na ławie raczej nie da rady.

    Oczywiście to moje osobiste zdanie i mogę się mylić, ale uważam że efekty działalności zarządu Falubazu dalekie są od zadawalających:

    1. Najczęściej wystawiana w XV biegu para w sezonie 2002 (Nicky, Kuciap) - nie istnieje
    2. Świst - pozostawiam bez komentarza.
    3. Trzech obcaków na starcie - Hamill - OK, Svab - cienizna, Janirro - ch.. znajet
    4.Wobec Stojana - brak konsekwencji (najsłabszy na treningach nie jedzie w meczu - Świst) i w efekcie strata zawodnika.

    Dobrze że chociaż z Okoniem i Słaboniem jakoś im wyszło.

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiper mylisz sie, Stojan na treningach gówno jeździł, przegrywał nawet z kasprowiakiem a to jego gadanie ze wywalczył sobie miejsce bo był lepszy od Swista to tylko JEGO WERSJA, raz wygrywał swist, raz stojan, wszyscy co byli to widzieli że Stojan ma sprzęt ale ten sprzęt mu nie jedzie, jest waleczny ale to za mało, Kurman rok temu na poczatku sezonu też walczył jak mógł ale nie mógł sie spasować i wyników nie było. Wczoraj na treningu Stojan przegrywał ze Smoterem nie mówiąc o Kujawie. Ten pan sie skonczył, od początku roku miał jakieś problemy, to na prezentacji sie nie zjawił, potem mu kontrakt nie pasował, potem jakies zwolnienie lekarskie... falubazowni ubyło jednego zawodnika, na szczęscie nie był to zawodnik na wysokim poziomie ( wyniki w I lidze o tym swiadczą ). Aha, Kiper moze i nie lubisz Swista ale nie ma sensu go wyzywać, początki sezonu on ma zwykle słabsze, poczekajmy jeszcze troche a bedziemy mu klaskać po wygranych biegach
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak chcecie!!!

    OK - nie byłem wczoraj na treningu więc nie widziałem.
    Ale jedno jest faktem - Stojan nie pojechał w meczu, nie dlatego że jest ledwie średniakiem ale dlatego że ktoś zrobił go w bambuko.
    Myślę że gdybym był na miejscu Stojana i to mnie wycykanoby bez mydła to w ramach "wdzięczności" przy okazji podłożyłbym jeszcze komuś małą "świnię" - bo taki mam charakter i może dlatego bardziej obstaje przy słuszności postępowania Stojana niż powinienem.

    Falubazz - napisałeś "..że widać że Stojan ma sprzęt ale ten sprzęt mu nie jedzie, jest waleczny ale to za mało..."
    Swist tłumaczy się tak samo "...nie mogę się dogadać z maszynami, jeżdżę od mechanika do mechanika, ale to nic nie daje (ble, ble, ble...)" tylko że Świst po meczu w Pile powiedział "...na takim torze nie będę się zabijał..." - czyli powiedzmy zawodnik "średnio waleczny" - a to "za mało" i chyba jeszcze trochę mniej.

    Pozatym zbytnio nie płaczę nad jego odejściem, ale drżażni mnie pisanie że Stojan to zdrajca albo coś w tym tonie.

    A Świst - jak na razie tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. To nie są wpadki typu: raz 7 póżniej 2 póżniej 7 póżniej 3, to jest raz 7 i później dno i jazda na poziomie szkółkowicz, pół toru za stawką.

    A ogólnie jeśli na treningu wygrywa raz Świst a raz Stojan to proponuje: Stojan - Ostrów, Świst - Kraków i nadaży im się okazja by wyjaśnić raz na zawsze kto jest lepszy.

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!

    PS Aha, jeśli Świst w końcu pokaże że wart jest e-ligi i startów w Falubazie to może zmienie o nim zdanie jako o zawodniku, jak na razie ma sezon Szymkowiaka z przed dwóch lat - pewnie pamiętacie.


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie ciesze ze Stojan bedzie jezdzil w Ostrowie !!.
    Jest to zdolny chlopak, ktory w Ostrowie bedzie robil po
    12-14 pkt. W Zielonce by sie zmarnowal bo po przyjsciu Slabonia nie mial by szans na pierwszy sklad( Swist wkoncu musi zaczac jezdzic :P) Dlatego zycze mu powodzenia
    Moze za rok bedzie jezdzil w pierwszym skladzie ZKZ

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Stojanowski chyba naprawde kibicuje Unii Leszno ( oczywiscie do Unii nic nie mam). Teraz przeniósł sie juz nawet do Wielkopolski.Oj Ty zielonogorki asie, nawet Cie lubilem za waleczność na torze, ale straciles wszystko jak z powodow osobistych popierasz przeciwnikow na torze. To jest chyba okreslane jako zdrada,co??? A dla takich nie ma zmilowania. To wiec powodzenia w pyrlandii.
    Falubaz juz Ci dziekuje za wiare w niego.
    Hmmmmm, w II lidze bedziesz rzadzil i dzieli jak Napoleon.
    Człowieku wyluzuj!!! I pomysl nieraz zanim cos napiszesz!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wiec sprawdzily sie moje przypuszczenia dotyczace wypowiedzi trenera Rzeszowian po meczu z Gorzowem dotyczacej faktu dobrej jazdy Wilka i braku konieczności sprowadzenia "Stojana" do Rzeszowa. A już myślałem, że zobaczę go w Tarnowie...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wiec sprawdzily sie moje przypuszczenia dotyczace wypowiedzi trenera Rzeszowian po meczu z Gorzowem dotyczacej faktu dobrej jazdy Wilka i braku konieczności sprowadzenia "Stojana" do Rzeszowa. A już myślałem, że zobaczę go w Tarnowie...

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie sprawa jest jasna - Krzysiek nie był traktowany w klubie uczciwie. I nie on jeden...
    A że nawet najbardziej zagorzały, ale oglądający tylko z trybun mecz kibic, nie wie wszystkiego - dziwi się później reakcjom Krzycha.
    Prawda jest taka, że chłopaki mają z klubem niezłą jazdę - przede wszystkim "swoi"...I o ile można zrozumieć jeszcze, ze nie rozpieszcza się Stojana czy Kłopota, to Kurmana powinni na rekach nisić! A nie jest tak niestety.
    Sęk tylko w tym, że jedynie Krzycho powiedział na głos, że mu się takie podejście nie podoba, że ma dosyć, że łamane są ustalone wcześniej zasady. Może czasem reakcje są zbyt emocjonalne (nieszczęsna wypowiedź o dopingowaniu Unii) ale Stojan wkurza się jak każdy i czasem nie zdoła utrzymać języka za zębami! Mnie to nie dziwi. Ale gadki o zdradzie, itp.-ludzie-teraz wam puszczają nerwy...
    Co do przejścia Walles do Ostrowa-ja uważam, ze robi dobrze. Szkoda, że nie wyszło z Rzeszowem, ale tak w życiu bywa. Każdy kibic wie, że najbardziej destrukcyjne dla żużlowca jest siedzenie na ławce-a prawda jest taka, że to byłaby najprawdopodobniejsza opcja, gdyby Krzycho został w ZKŻ. Lepiej niech jeździ, punktuje i zarabia (proza życia!)-zobaczymy jak dalej się sprawy potoczą...Ja mam nadzieję, że jak najpomyślniej dla Wallesa, bo bardzo go lubię i cenię za ambicję i upór. On i Kurmanek to wg mnie dwóch najwiekszych fighterów w ZKŻ! I żałuje bardzo, że nie zobaczę go na torze przy Wrocławskiej w meczu przeciwko Aniołom, ale trzymam kciuki za powodzenie w barwach nowej drużyny!
    A w głębi duszy liczę na jego powrót do Zielonki...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bardzo dobrze

    niech spada na szczaw.

    Koleś który mówi ze bedzie kibicował drużynie przeciwnej jest dla mnie skończony !

    Nic nie może usprawiedliwiać takiej postawy.

    Zobaczymy ile bodów bedzie robił w II lidze.
    Jak jest taki dobry,to ze 12 w każdym meczu...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K.... szkoda mi Stojana a dlatego że nie może występować przez Śwista inaczej mowiąc firmę Boll która ma wielkeukłady w Zielonej (wiem to nietylko z stadionu),.Na układy nie ma rady!!!!!wkącu boll sponsoruje i ZKŻ i Śwista

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja tylko tyle

    Do widzenia!! - Odpowiedni czlowiek (w) na dopowiednim miejscu. Ciekawe czy aby na pewno okaze sie wzmocnieniem??
    Gwiazdor to on jest ale czy przywiezie punkty???

    Pozdrawiam wszystkich fanow Krzysztofa S.

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie nie żałuję, że Stojan nie będzie jeździł w Rzeszowie. Za dwa tygodnie wraca Trojanowski i mam nadzieję, że wypełni luki w składzie.
    Życzę Krzychowi kompletów na torach 2 ligi.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    W sumie to dobrze ze odszedl u nas by sobie nie pojezdzil
    a w 2 lidze napewno bedzie robil powyzej 10 punktow
    pozostaje mi tylko zyczyc mu powodzenia:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja ze Stojanem przypomina mi sytuację z przed roku z Dawidem Kujawą.
    Ten drugi również bluzgał na klub, mówił, że to, że tamto. Odgrażał się, że odejdzie i udowodni ile jest wart. A tutaj co? W Warszawie przepieknie udowadnia wszystkim, że... nie miał racji.
    I tego również spodziewam się po Stojanie w Ostrowie.
    Obym się mylił, bo naprawdę kilka razy bardzo mi sie podobała jego jazda i waleczność.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    17-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja go w sumie nieco rozumiem. Tutaj nie ma nic - nie jeździ, obstawia parking..czeka, ale widocznie trener wie lepiej kto mógłby się spisać..tylko może i Świst by poszedł w jego ślady ?:P:P:P
    Skoro przyjmują go z otwartymi ramionami, to niech idzie i niech sobie jeździ. Nie życzę mu źle (oby tylko nie kibicował Unii...). Może II liga to jest to ?

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2003
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ważne żeby jeżdził......

    ......a gdzie to już mnie zbytnio nie obchodzi........dla zawodnika najważniejsze jest żeby jeżdził.....więc bardzo dobrze że stojan będzie mógł sobie pośmigać w ostrowie....bo jak by tam nie mógł śmigać to grzał by ławe do końca sezonu w zielonce a to nikomu by na dobre nie wyszło......ani zawodnikowi, ani kibicą, ani Halinie z PKP


    Bufffff-Buffffff......Falubaz

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ja bardzo chciałem Stojana w Krośnie, ale wiadomo, że u nas jest krucho a wypożyczenie i utrzymanie go tanie chyba nie jest.

    Śmiem nawet twierdzić :P;), że gdyby nie rok jazdy w Krośnie, to dzisiaj nie jeździł by tak dobrze jak jeździ (jeśli w ogóle by jeździł). Na początku sezonu to się zastanawiałem co on u nas robi, a pod koniec już się modliłem, że został u nas :).

    A tak swoją drogą to w Ostrowie chyba dość szeroka ta ława się robi jak teraz dochodzi jeszcze Stojanowski, Cieślewicz i Ljung czy jak mu tam....

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnik ZKŻ quick-mix Zielona Góra Krzysztof Stojanowski został wypożyczony do drugoligowego Intaru Ostrów Wlkp.



    Zawodnik nie wystąpił w żadnym tegorocznym meczu ZKŻ quick-mix, dlatego mógł zmienić barwy klubowe na zasadzie tzw. małego kontraktu. Przypomnijmy, że K. Stojanowski (na zdjęciu) popadł w konflikt z trenerem Zbigniewem Jąderem przed meczem z Unią Leszno, kiedy to - według żużlowca - w ostatniej chwili został wycofany ze składu.
    W Intarze zielonogórzanin prawdopodobnie będzie miał za zadanie zastąpić Słoweńca Mateja Ferjana, z którym ostrowski klub rozwiązał kontrakt po jego nieudanym występie przeciwko GTŻ Grudziądz.
    __________________________________________________ _
    za gazetą lubuską
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informujemy, że umowa w sprawie wypożyczenia Krzysztofa Stojanowskiego nie została jeszcze podpisana. Rozmowy nadal trwają.

    to jest informacja z oficjalnej strony ZKŻu
    więc jeszcze umowa nie została podpisana, a więc jeszcze Krzyś nie jest w Ostrowie jestem ciekaw kto poprawił temat tego wątku ;) he he he
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zaluje frajera.
    Zaluje tylko, ze tak pozno odszedl z Zielonej. Powinien to uczynic od razu po zdaniu licencji.
    Stojan!WON na zawsze z Falubazu!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze w zielonej szanuja swoich zawodników!!! arekzulek czy jak ci tam - brawo dla ciebie!!!

    Jestes widze patriota w 100% zmień ten opis bo robisz z siebie głupka!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    "male cha.isko" ten arekzulek

    Nie zaluje frajera.
    Zaluje tylko, ze tak pozno odszedl z Zielonej. Powinien to uczynic od razu po zdaniu licencji.
    Stojan!WON na zawsze z Falubazu!!!
    Kargulu, nie obrazaj stojana!

    Jeszcze na kolankach bedziesz stojana prosic aby u was jezdzil - poczekaj jeszcze kilka miesiecy!
    Jak okon, swist, slabon - pojda sobie w dluga - bo wyssaja cala kase z ZG a potem na was nasr.ja!

    Powiedz jak to jest ..."dumni po zwyciestwie - wierni po porazce?" Widze, ze pieknie pokazujesz, ze to tylko slogan a wasze zachowanie to iscie "ukrainska horda"!

    Net fans ZG - WSTYD - plujecie na swoich zawodnikow, ktorzy kiedys oddawali za was i dla was serce - walczac lokiec w lokiec o e-lige - pieknie!

    Murzyn (Stojan) zrobil sowje - teraz moze odejsc!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bally sam sie osmieszyłes

    Co ty wiesz o Stojanie??? widziałeś go moze raz na zywo, zamknij sie jak nie wiesz kim jest stojan, po drugie nie wiem w jakim kontekscie zadrwiłes z naszego hasła, nie wiem co tu jest zwyciestwem a co porazka, oswieć mnie rolniku, czekam na odpowiedź
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    falubazz

    to co napisales to zenada!

    I tak mysle czy ten facet z lubuskiej opisujac pewnien wyjazd do miasta wroclawia i pewne zdarzenie na stacji benzynowej i pewnych wirtualnych kibicow - czy moze nie mial racji?

    Jak stojan to czyta - to chyba mu rece opadaja... krzysztof wielkopolska jest z Toba, nie wszedzie kibice sa tak szowinistycznie nastawieni jak w zielonej gorze(przepraszam tu tych normalnych)!


  35. Powrót do góry    #35
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    bally - masz bana do 10 IV (tak na ostudzenie)

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze w zielonej szanuja swoich zawodników!!! arekzulek czy jak ci tam - brawo dla ciebie!!!

    Jestes widze patriota w 100% zmień ten opis bo robisz z siebie głupka!!!
    gucio! czy jak ci tam!!
    to co ty sobie myslisz malo mnie obchodzi.
    mam w dupie twoje zdanie.
    Dolacz guciu do Maji, a stworzycie odpowiedni duet.


    bally! jak wyzej.
    tylko ty chyba bedziesz musial dopuscic sie samogwaltu, bo gucio sie Maja z toba nie podzieli.


    Ps. Ja nigdy nie lubilem i nie szanowalem Stojanowskiego. Dla mnie to dziad i patalach.
    Po to jest forum.
    Chyba moge wyrazic w nim moje zdanie o Stojanowskim??
    Ono zawsze takie bylo, jest i bedzie!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    darkness

    10.04 ? ale jesteś surowy :( aż się bać zaczynam ! aż prawie na rok dałeś mu bana ?? ;) :p
    aż boję się pomysleć co będzie jak dasz konkretnego bana a nie tylko na ostudzenie ;) he he he
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    bally - masz bana do 10 IV (tak na ostudzenie)

    o kurde nie złe ostudzenie:P



    Co do tematu to trochę za ostro stojana żegnacie czy on sobie na to zasużył?? ale to moie zdanie ja tam mu życze jak na najlepiej wkońcu to zielongórzanin

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bally - masz bana do 10 IV (tak na ostudzenie)

    o kurde nie złe ostudzenie:P



    Co do tematu to trochę za ostro stojana żegnacie czy on sobie na to zasużył?? ale to moie zdanie ja tam mu życze jak na najlepiej wkońcu to zielongórzanin
    Kiki

    Ja rowniez zycze mu jak najlepiej, ale niezmiernie sie ciesze, ze opuscil On szeregi Falubazu.
    Niech mu sie dzieje dobrze, ale z dala od Falubazu.
    W koncu nadszedl ten dzien, w ktorym Stojan zdjal z siebie plastron z myszka.
    - dziekuje Ci za to Krzysiu!!
    - dziekuje Ci za wystepy w barwach Falubazu
    - zegnaj i nie wracaj

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Pewnie kolejna ściema przeglądużużlowego.

    Poraz kolejny rozczarował mnie Przegląd Żużlowy. Mam już dosyć czytania wiadomości na tym portalu, który traktuje KM Ostrów jak własność i wykorzystuje swój portal do zamieszczania tanich sensacji. Czytałem kolejno w przeglądzie, że do KM przyszli: Zagar, Karger, potem Ferjan, następnie Gunnestadt, nie minoł tydzień jak ten portal podaje info, że Ondrasik podpisał w Ostrowie kontrakt, ale co się okazuję dwa czy trzy dni temu Przeglądżużlowy pisze, że w Ostrowie kontrakt podpisał Peter Ljung. To ilu tych obcokrajowców? Ludzie nie można pisać i podawać do publicznej informacji każdej ploty, upierając się przy tym, że kontrakt został podpisany, tylko dlaczego z tych 6 zawodników tak naprawdę tylko dwóch jest w Ostrowie? Do tego podali kompletną bzdurę, że niby Dawid Cieślewicz przeszedł do Ostrowa. Tylko dlaczego sam zawodnik o tym nie wie??????? Dawid trenuje w Gdańsku i osobiście mi mówił, że żadnego przejścia do KMu nie było. Dlatego nie uwieże, że Stojanowski tam przeszedł do póki nie zobacze go w składzie tego klubu, a czytanie przglądużużlowego odstawiam na bok, bo obok naprawdę dobrych info pojawiają się właśnie takie nie prawdziwe, wymyślone i nierealne.
    pozdrowiam

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wkońcu to zielongórzanin
    Ho ho Kiki, ale czy zielonogórzanin postepuje w ten sposób? W wywiadzie dla kablówki 13.IV otwarcie mówi że bedzie kibicował "kolegom" z Leszna, troche nieodpowiedzialnie jak na zielonogórzanina. To tyle, pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę szkoda mi Stojanowskiego, ale faktem jest że tym tekstem przed meczem z Lesznem to strzelił niezłą gafę. Można się obrażać na trenera, kierownika, motory, ale aż tak na cały klub, kibiców ???? Chyba powiedział zanim pomyślał. Jednak trochę go wytłumaczę, bo przecież i kibice potrafią po niepowodzeniach swojej drużyny odwracać sie od niej. Ale oni są bardziej anonimowi i raczej wracają :-). Z tą wypowiedzią to jednak przesadził.
    Nie traktujcie jednak Stojanowskiego tak ostro, bo mimo, że nie wyrósł z niego as, ale jednak stara się i miał prawo do żalu.
    Punkty jednak (choć nie olbrzymie) robić potrafił. Może się okazać, że jeszcze nam Go zabraknie.

    PS. Za co bally dostał bana, bo przyznam, że jeśli jemu się należał, to chyba nie tylko jemu. Przyznam, że mnie zaskoczył obroną Stojanowskiego. Niestety po części miał racje, bo jakoś kibice Falubazu zapomnieli.

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co arekzulek - forum jest po to, by wymieniać na nim poglądy a nie sadzić obraźliwe i chamskie teksty.
    A to, jak mówisz o Krzychu, niewiele ma z tym wspólnego. Nie jest to z pewnością konstruktywna krytyka czy po prostu wyrażanie opinii. Ty najzwyczajniej w świecie koleżko obrażasz człowieka - chowasz się przy tym za ksywką, sadzisz butne wypowiedzi, wydaje Ci się, że jesteś dowcipny czy ważny... Dla mnie jesteś śmieszny człowieku!

    Cieszę się, że jest jeszcze kilka osob na forum, które trzeźwo patrzą na całą sytuację - w końcu żużel to sport jak inny, dla kibiców tak naprawdę tylko rozrywka - nie ma co tracić głowy i klepać bezsensownych i krzywdzących tekstów.
    Każdy z nas po skończonym meczu pójdzie do domu, mniej lub bardziej szczęśliwy, bo ZKŻ albo wygra albo przegra-ale dla Stojana to jest inna sprawa - on tak po prostu nie zaczyna następnego dnia...żużlowi poświęca cały czas i dla niego każdorazowo ryzykuje zdrowie a nawet życie. Taki wybrał zawód - ale nikt z nas nie ma prawa w związku z tym układać mu życia, wieszać psów - uważając, że ma do tego jakiekolwiek prawo tylko dla tego, że jest kibicem!
    Odrobina rozsądku i chwila zastanowienia nad tym co się mówi bardzo wskazana... Nie jest sztuką szkalować człowieka, który nie ma szansy się bronić.
    Życie i decyzje Stojana to jego prywatna sprawa mimo, że przez wybór takiego a nie innego zawodu stał się osobą publiczną. Uszanujmy to! Ludzie - nie musicie go lubić, ale jak każdemu CZŁOWIEKOWI należy mu się uczciwe traktowanie i szacunek. Łatwo jest sądzić... A słów, które już padną nie można cofnąć - a późniejsze przepraszam nie zawsze wystarczy...
    Spokojnie więc.
    Sorki za filozofię na sportowym forum ale wydało mi się to wskazane. Nie musicie się ze mną zgadzać, a skoro na forum można niemal wszystko, więc....To mój wkład.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podało przed chwilą radio Zielona Góra dziś kolejny dzień rozmów między ZKŻem a działaczami druzyny z Ostrowa odnośnie wypożyczenia na mały kontrakt Krzyska Stojanowskiego!
    rzeczywiscie temta warty zachodu!!!
    to forum spada na psy!!!
    po co rozwijacie temat o jakiejs miernocie co przechodzi do drugoligowego zespolu?
    tylko dla tego ze jest z zielonej gory???

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jest wogóle problem zmiany barw klubowych. Na pewno odczucia kibiców zależne są od okoliczności odejścia. Ja jednak zawsze staram się śledzić i kibicować zawodnikom, którzy wyszli z Falubazu, lub też choc na któtko w nim zagościli. Protasiewicz, Walasek, Kruk, Dudek, ale i Kuciapa. Są jeszcze Kujawa, Bornecki, Szymkowiak, czy teraz teraz Stojanowski. Nie zapominałem też o Prochu, Krzystyniaku, Olszaku, a także o Grabowskim i mógłbym tak jeszcze trochę wymieniać (całkiem niezłą paczkę można by z tej ekipy zebrać, bo i trener jest, a nawet dwóch). Jeśli zawodnik chce zmienić pracodawcę, to sa odpowiednie zasady i może to uczynić. Na koniec sezonu Stojanowski i tak będzie zawodnikiem Falubazu i wtedy się ponownie określi, czy chce zostać, czy odejść. Nie pomagajmy zawodnikom palić za sobą mostów.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •