Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 67 z 67

Wątek: Krzysztof Stojanowski już oficjalnie w Ostrowie.

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat dotyczy tylko Stajonawskiego i tylko jego nie dzierze.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Krzysztof Stojanowski nie został jeszcze jak podawały niektóre portale zawodnikiem KM-u Ostrów. Umowa nia nie została jeszcze podpisana, a rozmowy między trzema zainteresowanymi stronami (Ostrów - Stojanowski - Zielona Góra) nadal trwają.

    www.sportowefakty.pl

    Tak więc nadal nie potwierdziły się informacje o wypożyczeniu Stojana do Ostrowa

  3. Powrót do góry    #48
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Oczywiscie bally dostal banik do 10 V

    I jest to najnizszy mozliwy wymiar kary (zwykle sa tygodniowe)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z zapisu z czata z p. Dowhanem:
    kasik#: Czy Krzysztof Stojanowski będzie jeździł w Ostrowie?

    Tak, wystąpi już w niedzielnym meczu ostrowskiej drużyny.


    Tak wiec chyba jednak podpisal!!!! Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co arekzulek - forum jest po to, by wymieniać na nim poglądy a nie sadzić obraźliwe i chamskie teksty.
    A to, jak mówisz o Krzychu, niewiele ma z tym wspólnego. Nie jest to z pewnością konstruktywna krytyka czy po prostu wyrażanie opinii. Ty najzwyczajniej w świecie koleżko obrażasz człowieka - chowasz się przy tym za ksywką, sadzisz butne wypowiedzi, wydaje Ci się, że jesteś dowcipny czy ważny... Dla mnie jesteś śmieszny człowieku!
    Wiesz co Saso- wiem po co jest forum.
    Ja wlasnie wyrazilem swoj poglad na temat Stojanowskiego i jego oszalamiajacej kariery.
    Wymienilem rowniez poglady dotyczace jego osoby.
    Nie oczekiwalem, ze to co napisze o Stojanie spodoba sie wszystkim, i ze wszyscy mi przyklasna.
    Dla niektorych odbiorcow mojego posta slowa jakich uzylem w stosunku do KRZYSIA beda obrazem jego osobowosci, a dla pozostalych to szczera prawda.
    Nie zmienie zdania o tym zawodniku, a na pewno Ty mnie do tego nie naklonisz ani nie zmusisz.
    Powtarzam, ze nigdy nie darzylem sympatia tego zawodnika, a wrecz denerwowalo mnie to, ze musze go ogladac w bialo-zolto-zielonych barwach!

    Jeszcze jedno Saso

    Jakbys nie zauwazyl to na forum kazdy z nas wystepuje pod jakims nikiem, sa to najczesciej ksywki(tak jak to jest w Twoim przypadku)lub imiona.
    Jak masz ochote to przedstawie Ci sie, nawet osobiscie.
    Wiedz o tym, ze nie potrzebuje chowac sie za monitorem, zeby napisac lub wyrazic to co mysle na temat Stojanowskiego.
    Twoje odczucia, aluzje i sugestie malo mnie obchodza,
    rowniez to czy jestem dla Ciebie smiesznym czlowiekiem.
    Intencja moich postow o "Funku" nie bylo wzbudzenie kpiny czy dowcipu, nie interesowalo mnie rowniez udowodnienie Ci (i nikomu), ze jestem wazny. Bo wcale nie jestem wazny.
    Interesuje sie zuzlem od przeszlo 20 lat i nic na to nie poradze, ze niektorych zawodnikow nie darze wlasciwymi sportowymi uczuciami , a nielicznym w tym gronie jest wlasnie Stojanowski.

    ps. Dziekuje Ci KRZYSIU, ze juz odchodzisz. Szkoda, ze na "maly kontrakt" i szkoda, ze tak pozno sie na to zdecydowales!!

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stojan odchodzi, no i dobrze. Dla mnie to nie jest zawodnik ale gwiazdor, który nic nie pokazał, a stawia wygórowane warunki. To co z tego, że na treningu mu dobrze szło. Na treningu jeździ się, ze swoimi i nie na maksa. Stojan robił z siebie gwiazdę tak jak Kujawa po zdobyciu IMŚJ (fuksem zdobyte). A już ten tekst, że kibicuje Uni to była obraza wszystkich kibiców. Zachował sie jak kapryśna panienka, która nie dostała to co chciała i sie obraziła.
    Niech sobie idzie do II ligi tam się nadaje, napewno bedzie tam robił po 15-12 punktów. Tam może sie uważać za gwiazdora. A tak pozatym zobaczy, jak to sie jeździ na "obczyźnie", nie jest to takie lekkie życie.

    Pozdrawiam
    Falubaz górą

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Miałem rację!!!!!!!!!!!!!!11

    Po tym co napisał mrucky mogę tylko powtorzyć mój wcześniejszy wpis:

    Pewnie kolejna ściema przeglądużużlowego.

    Poraz kolejny rozczarował mnie Przegląd Żużlowy. Mam już dosyć czytania wiadomości na tym portalu, który traktuje KM Ostrów jak własność i wykorzystuje swój portal do zamieszczania tanich sensacji. Czytałem kolejno w przeglądzie, że do KM przyszli: Zagar, Karger, potem Ferjan, następnie Gunnestadt, nie minoł tydzień jak ten portal podaje info, że Ondrasik podpisał w Ostrowie kontrakt, ale co się okazuję dwa czy trzy dni temu Przeglądżużlowy pisze, że w Ostrowie kontrakt podpisał Peter Ljung. To ilu tych obcokrajowców? Ludzie nie można pisać i podawać do publicznej informacji każdej ploty, upierając się przy tym, że kontrakt został podpisany, tylko dlaczego z tych 6 zawodników tak naprawdę tylko dwóch jest w Ostrowie? Do tego podali kompletną bzdurę, że niby Dawid Cieślewicz przeszedł do Ostrowa. Tylko dlaczego sam zawodnik o tym nie wie??????? Dawid trenuje w Gdańsku i osobiście mi mówił, że żadnego przejścia do KMu nie było. Dlatego nie uwieże, że Stojanowski tam przeszedł do póki nie zobacze go w składzie tego klubu, a czytanie przglądużużlowego odstawiam na bok, bo obok naprawdę dobrych info pojawiają się właśnie takie nie prawdziwe, wymyślone i nierealne.
    pozdrowiam
    Teraz mogę dodać że miałem rację. UMOWA NIE ZOSTAŁA PODPISANA!!!!!!! TYLKO DLACZEGO JEDEN Z POWAŻANYCH PORTALI PISZE CIĄGLE O NIE PRAWDZIWYCH SYTUACJACH!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK MI PRZYKRO, JAKA SZKODA
    Krzysiusiu opuszcza nasza druzyne - nasza podpora, nasz talent, nasz as, nasza gwiazda odchodzi - chyba sie zaraz rozplacze z zalu!
    HEHEHE !!!

    No to panu Stojanowskiemu podziekujemy i do niezobaczenia!
    Zycze Stojanowi wielkiej kariery w drogiej lidze i lepiej niech sie z niej nie wychyla bo i tak na wiecej go nie stac.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wiadomość z oficjalnej strony ZKŻ

    W czwartek, 8 maja o godz. 19:30, została podpisana umowa pomiędzy Zielonogórskim Klubem Żużlowym a KM Ostrów Wielkopolski dotycząca wypożyczenia zawodnika ZKŻ quick-mix Krzysztofa Stojanowskiego do drużyny ostrowskiej.

    Włodzarze zielonogórskiego Klubu informują, że wypożyczenie jest bezpłatne, a KM Ostrów zwróci nakłady poniesione przez ZKŻ na przygotowanie zawodnika do sezonu 2003, wynoszące 30 tysięcy złotych.

    Warunki startów w ostrowskiej drużynie reguluje umowa zawarta pomiędzy zawodnikiem a KM Ostrów. Zielonogórscy kibice będą mieli okazję oglądać Krzysztofa Stojanowskiego na miejscowym stadionie w trakcie rozgrywek o Puchar ZKŻ.
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wlasnie wyrazilem swoj poglad na temat Stojanowskiego i jego oszalamiajacej kariery.
    A powiedz no chłoptasiu co ty osiągnołeś w swojej "karierze"!!!

    Pewnie jesteś klozetowym w McDonaldzie!!!

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Widze, że niektórym forumowiczom zaszkodziły majowe upały lub zaatakowała ich groźna choroba zwana BSE.
    Rozumiem , że ktoś może mieć za złe Stojanowskiemu słowa o kibicowaniu kolegom z Leszna, można nazywać go gwiazdą, asem i jak tylko komu sie podoba, ale najpierw należalo by chyba ocenić wszystko z dwóch stron a nie tylko mieszać zawodnika z błotem. Właśnie teraz należało by sie zastanowić nad polityką kadrową naszego klubu. Przecież Stojanowski nie miał jakiś wielkich żądań, chciał być tylko traktowany na równi z innymi zawodnikami i jeżeli przed meczem z Lesznem na treningach był lepszy od Swista to moim zdaniem powinien w tym meczu pojechac, a tłumaczenie trenera że nie chciał załamywaś śwista jest dla mnie śmieszne i świadczy tylko o tym że nie wszyscy zawodnicy są traktowani jednakowo... a teraz kilka słów o politycy kadrowej: Wołałbym aby w drużynie z myszką miki jeżdził zielonogórzanin stojanowski, który w poprzednich sezonach wielokrotnie udowadniał swoją przydatność do drużyny będąc jednym z bardziej walecznych zawodników klubu z ul Wrocławskiej,który przede wszystkich po każdym meczu wiedział że jeździ dla kibiców i potrafił podziękować im za doping niz gorzowiak Swist, który kilka razy wypowiadał sie o "nas" kibicach falubazu słowami " najgorsi kibice w Polsce" a teraz no cóż...delikanie powiedziawszy nie jest nawet ligowym średniakiem. Myśle że Stojanowski jeździł by lepiej niż gorzowski "wojownik". Cóż jednak jak napisał jeden z forumowiczów na układy nie ma rady. Należy tylko żałowac degradacji sportowej zawodnika, który nigdy nie był wielkim talentem, ale swoją ciezką pracą starał sie najlepiej jak potrafi reprezentować swój klub i przynajmniej mi dostarczył w ubiegłym sezonie wielu miłych przeżyć.
    A jego słowa o kibicowaniu kolegom z Leszna tłumaczyć mozna tylko zdenerwowaniem i rozgoryczeniem zawodnika, bo któż inny tak bardzo identyfikował sie z klubem w poprzednim sezonie...(Stojanowski prawie zawsze wychodził na prezentacje mając na szyji szalik w Naszych ukochanych barwach)
    Tak więc Panowie i Panie więcej rozwagi i szacunku dla człowieka , którego nie tak dawno oklaskiwaliście...

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wlasnie wyrazilem swoj poglad na temat Stojanowskiego i jego oszalamiajacej kariery.
    A powiedz no chłoptasiu co ty osiągnołeś w swojej "karierze"!!!

    Pewnie jesteś klozetowym w McDonaldzie!!!

    Ale mi dopiekles "bajkowy" gucio, ale masz racje jestem klozetowym i sprzatam po tobie pieluszki, ktore wyrzuca twoja mama.
    A moze chcesz wiedziec jak mi sie za to rewanzuje??

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    To dobrze ze odszedl u nas siedzial by caly sezon na lawie
    a w 2 lidze moim zdaniem powinien spokojnie robic po 10 punktow

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla niektorych odbiorcow mojego posta slowa jakich uzylem w stosunku do KRZYSIA beda obrazem jego osobowosci, a dla pozostalych to szczera prawda.
    A co Ty możesz wiedzieć o osobowości Stojanowskiego? Ile lat już go znasz, ile rozmów z nim osobiście przeprowadziłeś? Na jakiej podstawie wypowiadasz się autorytatywnie na temat osoby Krzyśka - przekonując innych, że to co piszesz jest prawdą, a ci, którzy stają w Jego obronie nie mają pojęcia o niczym? Piszesz, że Stojan jest taki czy owaki...Na jakiej podstawie? Wszystko co o nim wiesz pochodzi z szeroko rozumianych mediów czy innych pośrednich źródeł. A może znacie się osobiście? No to wtedy inna sprawa!
    Czy to, że od 20 lat interesujesz się żużlem uprawnia Cię do obrzucania ludzi błotem? Nie neguję, że masz prawo wypowiadać się co do tego, jak Stojan prezentuje się na torze - bo to święte prawo kibica. Sportowca poddaje się krytyce-ale chodzi o obiektywne oceny jego wyników. Masz prawo do swoich sympatii i antypatii - tyle, że krytyka też podlega pewnym zasadom. Nie jest sztuką obrzucić kogoś stekiem wyzwisk - sztuką jest w sposób cywilizowany powiedzieć co nam się nie podobało. Skoro jesteś znawcą żużla, (co śmiem wnioskować po stażu zainteresownia tą dyscypliną) to napisz fachowo co ci się nie podoba w postawie Krzyśka - próbując nie wspomagać się przy tym tak mało wybrednym słownictwem, jak masz w zwyczaju (choćby w tym temacie).
    Nie mam prawa ani ochoty zmuszać Cię do zmiany zdania o Stojanowskim - Twoja prywatna sprawa. Tyle, że drażni mnie
    taki sposób postępowania z ludźmi jaki Ty prezentujesz. Jesteś tak krytyczny i bezpośredni w stosunku do wszystkich, którzy nie wzbudzają Twojej sympatii z tych czy innych względów czy tylko Stojan tak na Ciebie działa? Nie chodzi o istotę wypowiedzi tylko jej formę. Nie potrafisz bez inwektyw? Ludzi, którzy na forum są krytyczni w stosunku do Twoich wypowiedzi też obrażasz (bardzo mało wybrednie...)- a oni - podobnie jak Ty - tylko wyrażają swoje opinie i poglądy. Więc o co Ci chodzi?

    Na pewno nie mam ochoty poznawać ktoś, kto tak traktuje ludzi- nie mając do tego najmniejszego prawa - a już najmniej poznawać go osobiście. Bo czego ja mogę się od Ciebie nauczyć, co wynieść z tej znajomości? Nowy zasób inwektyw?
    Yogurt - to jest naprwdę dobre! Popieram w pełni!
    Arekzulek - tak się wyraża opinie. Ucz się-na to nigdy nie jest za późno - nawet po juz ponad 20 latach życia w klimatach żużla...Zawsze możesz być doskonalszym kibicem!

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze w zielonej szanuja swoich zawodników!!! arekzulek czy jak ci tam - brawo dla ciebie!!!

    Jestes widze patriota w 100% zmień ten opis bo robisz z siebie głupka!!!
    FALUBAZ to kibice koleś.To darcie ryja i barwy klubowe.Zawodnicy się zmieniają.FALUBAZ nigdy

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Arekzulek-Prymityw

    Właśnie takich jak ty nazywa się pseudokibicami.Szkoda więcej słów na ciebie.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rolnik napisal
    ...Jak okon, swist, slabon - pojda sobie w dluga - bo wyssaja cala kase z ZG a potem na was nasr.ja!

    Tak?? Widze ze dalej cie boli odejscie Okona......hehehe!!!!

    cheers!

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Jesteś tak krytyczny i bezpośredni w stosunku do wszystkich, którzy nie wzbudzają Twojej sympatii z tych czy innych względów czy tylko Stojan tak na Ciebie działa?

    Tylko Stojan tak na mnie dziala. Nic na to nie poradze.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Arek, wez ty nie wpisuj tu zadnego postu, bo i tak nikomu sie nie chce tych bredni czytac, a nawet jak ktos juz sproboje, to i tak sie w****i. Po co to ?

    Druga sprawa - gdyby kazdy zawodnik angażował sie w zuzel i w klub zielonogorki tak jak Stojanowski, to bysmy juz dawno swietowali mistrzostwo polski. Na pewno najbardziej pracowity i ambitny zielonogorski zawodnik.

    Wielka szkoda ze odszedł do Ostrowa, bo był to mój ulubiony zawodnik ZKŻ, ale życze mu samych kompletów w 2 lidze, niech tam go traktują jak zawodnika a nie pomiotka, jak ma to miejsce w ZKŻ

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma co ukrywać że Stojan był za słaby na extra ligę bo nawet w pierwszej radził sobie średnio, tak więc cieszę się że poszedł do innego klubu bo z taką formą jaką prezentował na treningach miejsca w skladzie nie znalazl by na pewno
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Arek, wez ty nie wpisuj tu zadnego postu, bo i tak nikomu sie nie chce tych bredni czytac, a nawet jak ktos juz sproboje, to i tak sie w****i. Po co to ?

    Druga sprawa - gdyby kazdy zawodnik angażował sie w zuzel i w klub zielonogorki tak jak Stojanowski, to bysmy juz dawno swietowali mistrzostwo polski. Na pewno najbardziej pracowity i ambitny zielonogorski zawodnik.

    Wielka szkoda ze odszedł do Ostrowa, bo był to mój ulubiony zawodnik ZKŻ, ale życze mu samych kompletów w 2 lidze, niech tam go traktują jak zawodnika a nie pomiotka, jak ma to miejsce w ZKŻ

    Patryk

    Gdyby kazdy podchodzil do tematu tak jak Stojan to w Zielonej nie byloby juz zuzla.
    Jacy kibice chcieliby ogladac tak przecietnych zawodnikow? Jacy darczyncy chcieliby ten cyrk sponsorowac?
    Stojan nie nadaje sie na e-lige.
    Wolalbys ogladac na torze ekipy II-ligowe z kilkoma zawodnikami typu Stojanowski? Czy e-lige z obecnym skladem?
    Pomysl, a jak nie chcesz to nie czytaj moich postow, mi na tym nie zalezy.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stojan sie nadaje na e-lige. Jest w stanie robic nawet po 6-8 punktów na mecz. Ale ZKŻ zrobił go w balona, wiecie jaką on dostal oferte kontraktu ? 100 zł. za punkt ! Juniorzy w Krośnie wiecej zarabiają ! Nie miał za co przygotować sie do sezonu, i ponadto został oszukany przez tunera, stracił niesamowite ilości pieniędzy ( własnych ).

    W 2 lidze Kłopot jezdził duzo słabiej niż Krzychu, ale dostał motocykl odpowiedni i zapewnie grosik i śmiga.

    ZKŻ musi sie brać do roboty jeśli chodzi o wychowanków - 2 w meczu to chyba nie jest dobry zwiastun... wiadomo że janniro odpada, ale za niego i tak wejdzie Świst na swoim komarku, i nadal zostaje dwóch wychowanków...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •