Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 69

Wątek: KM Ostrów Wlkp. - inauguracja 21.04.03

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KM Ostrów Wlkp. - inauguracja 21.04.03

    Tak będzie brzmiała nowa nazwa drużyny z Ostrowa. Sponsorem strategicznym został właściciel portalu internetowego przegląd żużlowy. Właściciela interesuje tylko i wyłącznie awans do 1 ligii.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahahaha niezła nazwa dla druzyny :P

    PS.A czemu nie : Klub Motorowy Towarzystwo Żuzlowe Iskra przegladzuzlowy.pl :P

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal kompletnie nei wiem co w tym takiego smiesznego??

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic tylko troche długa nazwa

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajna nazwa mam nadzieje ze jednak Awansuje ostrow :) moze niedlugo inne portale intenetowe o tematyce zuzlowej zaczna sponsorowac inne kluby ciekawy pomysl :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal sie głupio smieje, ale Ostrów przynajmniej ma sponsora, nie to co wy, biedoty
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed kilkoma godzinami działacze podpisali umowę sponsorską z jeszcze jadną firmą. Tym razem jest nią INTAR, który oferuje materiały budowlane. INTAR bezie w pierwszym członie nazwy zespołu z Ostrowa.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo rozbawiła mnie ta wiadomość. Bardzo śmiesznie się nazywa teraz drużna z Ostrowa. HAHAHAHAHAHAHHA. Ale w czasie kryzysu gosp. nie ma co wybrzydzać tylko oby kase dawali.
    Ciekawi mnie jedno czemu nie nazywacie się:
    KM Intar www.przegladzuzlowy.pl Ostrów
    Tak czy siak to i tak śmieszna nazwa.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To super... i Ostrów będzie miała lepiej, a i portal na tym sporo skorzysta (to chyba precedens w "naszym" sporcie).
    Ostrów do boju!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Kolejna debilna nazwa, ale należy się cieszyć że Ostrów nie podzielił losu Świętochłowic i (być może - oby nie) Rawicza. Tylko że widze tu iż sponsora interesuje tylko jedno: awans. I nic w tym dziwnego, tylko że jeśli się to nie uda to po zakończeniu sezonu może być w Ostrowie ciężko.
    No ale tak jak mówie: na razie cieszmy się że kolejny klub zdobył sponsora.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    03-12-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez sadze ze z ta nazwa to lekka przesada. Ciekaw jestem co (czy wogole) bedziemy krzyczec na stadionie. KM Intar PrzegladZuzlowy.pl Ostrow do boju? :PP Ale w koncu moze cos bedzie lepiej w ostrowskim zuzlu.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o mnie to nazwa moze byc nawet na 3 strony a4.Nie jeden klub chetnie by wydluzyl swoja nazwe np Swietochlowice! Gratuluje kibicom Ostrowa pozyskania sponsorow!
    Nie wiem jak przedstawia sie sytuacja z zawodnikami w Ostrowie ale dzieki sponsorom napewno KM Przeglad zuzlowy Wlaczy sie do walki o 1 lige! Mozna jeszcze zmontowac mocny sklad na druga lige zostalo jeszcze paru zuzlowcow ktorzy na tym poziomie ligowym moga solidnie punktowac!!!


    30 marca SZUMINA 15pkt:):):)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam inne pytanie moim zdaniem najwieksze?

    Skad www.przegladzuzolwy.pl wezmie pieniadze?
    W Polsce nie ma chyba zadnego portalu ktory by przynosil zyski...
    Po ostatni krachu tak zwanycg DOTCOM'ow ktory dotknol wszystkie firmy na Swiecie i Polsce tylko kilka portali w skali calego swiata ma jakies konkretne podstawy finasowe...

    W Polsce tylko Onet.pl i Interia posiadaja solidne zrodlo finasow (odpowiednio ITI i RMF FM) dzieki czemu te portale funkcjonuja bo same zyskow jako takich nie przynosza...


    pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod portalem kryje się wrocławska firma Hossa :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo nam miło, że właściciel portalu mieszkał kiedyś w Ostrowie

    P.S. Pozdrawiamy Pana Piotra Szymańskiego

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i głupia nazwa, ale takie są czasy...
    Gratuluje pozyskania sponsorów i życzę dużo emocji w Ostrowie związanych z walką o 1 ligę...
    Pozdrawiam:)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajna nazwa mam nadzieje ze jednak Awansuje ostrow moze niedlugo inne portale intenetowe o tematyce zuzlowej zaczna sponsorowac inne kluby ciekawy pomysl
    Gdzie tam fajna, nazwa kompletnie bez wyrazu, tak samo jak sama nazwa portalu. Przegladzuzlowy nie generuje żadnych zysków, do tego interesu miesięcznie jest dokładana kupa kasy, więc nie wydaje mi się żeby dla innych portali był to dobry pomysł.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jaka to roznica, jaka jest oficjalna nazwa?
    Wazne, ze dzialacze nie spia i robia cos, zeby zuzel dalej istnial w Ostrowie....
    To chyba lepsze, niz np. Swietochlowice..?
    Aby tylko kase dali....
    A kibice i tak chyba wiedza o jaki zespol chodzi...i zawsze mozna skandowac stara zasluzona nazwe klubu...Czyz nie?

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tak czytam wiekszosc tu wypowiadajacych sie i doszedlem do wniosku ze Wy nie wiecie co chcecie (nie wszyscy).Najpierw narzekacie ze to zuzel polski upada,ze kluby koncza swoja dzialalnosc(przykladow jest tysiace)Wydawalo by sie ze sponsor strategiczny to marzenie nie do zrealizowania,znalezienie owego darczyncy bylo porownywalne ze znalezieniem zyjacego dinozaura.Ale potwierdza sie powiedzenie"dla chcacego nic trudnego",dzialacze Ostrowskiego klubu motorowego znalezli az DWÓCH,powtarzam DWÓCH sponsorow strategicznych !!!Niestety Panom Stal_86,Sprawiedliwy,fragi,poTFor nazwa sie nie podoba.I co my biedni mamy teraz poczac...moze zrezygnowac z tych sponsorow...?A moze zlikwidowac klub?

    Jedno slowo mi sie z ust cisnie(z palcow w tym przypadku :P ) ZAZDROSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Troche zagmatwany ten wpis wyszedl,ale jak ktos chce zrozumiec intencje mojego wpisu to ja zrozumie :)


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nazwa bez wyrazu ??????

    Gdzie tam fajna, nazwa kompletnie bez wyrazu, tak samo jak sama nazwa portalu. Przegladzuzlowy nie generuje żadnych zysków, do tego interesu miesięcznie jest dokładana kupa kasy, więc nie wydaje mi się żeby dla innych portali był to dobry pomysł.

    poTFoor
    Mówisz poTFoor, że nazwa bez wyrazu ??? A mi się akurat wydaje, że nazwa jest bardzo wyrazista i jasno określa tematykę i zawartość merytoryczną tego portalu!

    A przez Ciebie przemaiwa zwykła zazdrość! Od dłuższego czasu próbujesz z różnymi ludźmi zakładać różne portale i oprócz deklaracji nic z tego nie wynika :-( Przegląd potrafił przygotować się do uruchomienia, zebrać odpowiednie środki, wystartować i utrzymać się na tym niewdzięcznym rynku! Czy co miesiąc dokładana jest do tego interesu kupa kasy? Mimo, że pracuję dla tego portalu, nie jestem w stanie tego powiedzieć! Ale myślę, że gdyby taka "kupa kasy" była dokładana co miesiąc, bez żadnych przychodów, to już dawno właściciel dałby sobie z tą zabawą spokój - ma o wiele poważniejsze zajęcia przynoszące w miarę pewny dochód!

    Jeżeli działaczom z Ostrowa udało się namówić szefostwo portalu oraz jeszcze jednej firmy do zainwestowania w ostrowski żużel - to tylko należy przyklasnąć operatywności działaczy i życzyć sukcesów na torze !
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!

    mam pytanko do frankiego. wiesz moze cos na temat rozmow wlodarzy klubu z samem ermolenko na temat jego startow w ostrowie? ponoc taka informacje podalo wczoraj radio centrum.gdybys mial checi i popytal w klubie?

    pozdrawiam !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i superos.... Wkońcu jakieś pozytywne wieści... ostatnio ciągle tylko "nie ma kasy, wycofujemy się" itd. A tu działacze z Ostrowa taki ładny prezent zrobili wszystkim kibicom żużla... Mam nadzieję że awansujecie do I ligi i utrzymacie te firmy przy sobie, bo jeśli oni się wycofają (tfu tfu) to myślę że będzie bardzo ciężko znów znaleść kolejnych sponsorów na II ligę...

    a co do nazwy to dla mnie ona mogłaby mieć 20 członów, ważne żeby klub miał z tego korzyści.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tylko podpisac sie pod slowami Krufki !

    Z wiekszosci klubow naplywaja informacje o tym ze najprawopodbniej nie przystapia do rozgrywek, bo maja wielkie dlugi i zadnej perspektywy na przyszlosc. W KM Ostrow chyba tez sie najlepiej nie wiodlo, ale chyba klubu jeszcze nie chcieli rozwiazywac (w jakim polskim klubie sie teraz dobrze dzieje ?). Najwazniejsze, ze klub z Ostrowa w koncu ma sponsora strategicznego, i nalezy przyznac ze jest to "firma" bardzo popularna w Polsce. Szczerze mowiac to chyba pierwszy taki przypadek w Polsce na tak duza skale.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla działaczy z Ostrowa. widać że na poważnie wzięli się za odbudowywanie speedwaya w tym mieścia. Ostrów jest mi blisky gdyż mój ojciec sie tam urodził i mieszkał. Chodziłem nawet kiedyś na mecze Ostrovii gdzie jeździli jescze Jaziewicz, Kociemba, Bruchaizer Jacek. Pamiętam tez zaciekłe mecze z Spartą Wr. gdzie jeździł Malinowski i Piekarski.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!

    mam pytanko do frankiego. wiesz moze cos na temat rozmow wlodarzy klubu z samem ermolenko na temat jego startow w ostrowie? ponoc taka informacje podalo wczoraj radio centrum.gdybys mial checi i popytal w klubie?

    pozdrawiam !!!
    Nie wiem czy moge Ci odpowiedziec na Twoje pytanie gdyz ono bylo skierowane do Frankyego ale zaryzykuje :) Ermolenko przyslal swoja oferte startow do wlodarzy ostrowskiego klubu.Przedstawil on swoje warunki lecz jest on "troszke"za drogi.Dzialacze nie zlozyli jeszcze broni i sa mysli iz przy rozmowach z samym zainteresowanym dojda do korzystnych dla obu stron warunkow

    [...]menager KMO powiedzial ze do kargera przydalby sie zawodnik formatu ermolenki zeby sciagnac kibicow na trybuny[...]zacytowane z forum ostrowskiego speedwaya

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    buahahaha niezła nazwa dla druzyny :P

    PS.A czemu nie : Klub Motorowy Towarzystwo Żuzlowe Iskra przegladzuzlowy.pl :P
    nie ma sie z czego śmiać ! Oni mają sponsora w przeciwieństwie do nie jednego klubu! Życze awansu wkońcu !

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    03-12-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sponsor jest ale nadal cisza. Brak kontraktow, tylko same przymiarki. Sam sponsor nie bedzie jezdzil. Zeby awansowac musimy miec rowniez zawodnikow na odpowiednim poziomie, a do tego zuzlowcom z ostrowa jest daleko. Podobno trwaja rozmowy z Ermolenka i z Danno, tez nie wiem czy to dobre posuniecie gdyz sa oni juz "wiekowi" i przydalby sie ktos mlody.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Sponsor jest ale nadal cisza. Brak kontraktow, tylko same przymiarki. Sam sponsor nie bedzie jezdzil. Zeby awansowac musimy miec rowniez zawodnikow na odpowiednim poziomie, a do tego zuzlowcom z ostrowa jest daleko. Podobno trwaja rozmowy z Ermolenka i z Danno, tez nie wiem czy to dobre posuniecie gdyz sa oni juz "wiekowi" i przydalby sie ktos mlody.
    Pozdrawiam
    Zgadza sie euforia po znalezieniu
    sponosra powinna już minąć i dzialacze
    z OStrowa po zodbyciu finansow powinni
    zdobywać również zawodników do drużyny.
    Jesli takowe nastapią to ciekawie zapowiada
    się rywalizacja o pierwsze miejsce w
    II lidze po miedzy GTŻ Grudziadza a KM Ostrów.

    pozdro.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahahaha niezła nazwa dla druzyny :P

    PS.A czemu nie : Klub Motorowy Towarzystwo Żuzlowe Iskra przegladzuzlowy.pl :P
    Powinienes napisac tak: buuaaahaha z duma stwierdzam ze nasz klub nazywa sie "Stal Gorzow 3miliony dlugu":):):)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahahaha niezła nazwa dla druzyny :P

    PS.A czemu nie : Klub Motorowy Towarzystwo Żuzlowe Iskra przegladzuzlowy.pl :P
    Powinienes napisac tak: buuaaahaha z duma stwierdzam ze nasz klub nazywa sie "Stal Gorzow 3miliony dlugu":):):)
    BUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

    to jest dobre :):):):):):)

    ciekawe co odpowie na to stal :D:D:D:D


    "Stal Gorzow 3miliony dlugu":):):)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapowiada
    się rywalizacja o pierwsze miejsce w
    II lidze po miedzy GTŻ Grudziadza a KM Ostrów.
    Na początku należy pogratulować, że drużyna pozyskuje sponsorów co umożliwi zmontowanie ciekawego składu.
    Więc, jak Daminek pisał zapowiada się walka o 1 miejsce pomiędzy Grudziądzanami a Ostrowianami. Mam nadzieję, że to GTŻ wyjdzie z tej walki zwycięsko. Jednak klubowi z Ostrowa życzę jak najlepiej.
    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tak czytam wiekszosc tu wypowiadajacych sie i doszedlem do wniosku ze Wy nie wiecie co chcecie (nie wszyscy).Najpierw narzekacie ze to zuzel polski upada,ze kluby koncza swoja dzialalnosc(przykladow jest tysiace)Wydawalo by sie ze sponsor strategiczny to marzenie nie do zrealizowania,znalezienie owego darczyncy bylo porownywalne ze znalezieniem zyjacego dinozaura.Ale potwierdza sie powiedzenie"dla chcacego nic trudnego",dzialacze Ostrowskiego klubu motorowego znalezli az DWÓCH,powtarzam DWÓCH sponsorow strategicznych !!!Niestety Panom Stal_86,Sprawiedliwy,fragi,poTFor nazwa sie nie podoba.I co my biedni mamy teraz poczac...moze zrezygnowac z tych sponsorow...?A moze zlikwidowac klub?

    Jedno slowo mi sie z ust cisnie(z palcow w tym przypadku :P ) ZAZDROSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Troche zagmatwany ten wpis wyszedl,ale jak ktos chce zrozumiec intencje mojego wpisu to ja zrozumie :)
    Zgadzam sie. Nazwa jest najmniej wazna. Liczy sie SPEEDWAY Panowie i Panie!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heheheh rkm_rkm_rkm :) good boy
    Gfalcon milo mi ze sie ze mna zgadasz :)Z pozdrowieniami -????????-

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    spoko

    Bardzo sie ciesze ze Ostow wyszedl obronna reka z tak podbramkowej sytuacji.Slowa uznania dla sternikow KMO !!
    Oby wynik sportowy poszedl w slad za operarywnoscia dzialaczy . Bedzie bardzo ciekawy 2-ligowy sezon .
    Kolejny osrodek sportowy powinien wlaczyc sie do walki o awans.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzeba tylko drugiego dobrego obcokrajowca...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówisz poTFoor, że nazwa bez wyrazu ??? A mi się akurat wydaje, że nazwa jest bardzo wyrazista i jasno określa tematykę i zawartość merytoryczną tego portalu!

    A przez Ciebie przemaiwa zwykła zazdrość! Od dłuższego czasu próbujesz z różnymi ludźmi zakładać różne portale i oprócz deklaracji nic z tego nie wynika :-(
    Nie jesteś Andrzej pierwszą osobą, która mi to mówi. Nie będę się tutaj rozprawiał nad przyczynami moich niepowodzeń bo nie ma to zbytnio sensu. :(

    Masz rację, że oprócz deklaracji nic więcej nie było. Dlatego teraz siedzę cicho ... :(.

    Dla jasności portal który próbowałem założyć był tylko jeden i powiem Ci, że wcale nie upadł. Jak ostatnio słyszałem, ma wystartować - jednak już bez udziału mojej osoby.

    Nazwa bez wyrazu ... tak szczerze ??? Nie uważasz, że jest BANALNA ??? Kiedyś było coś takiego jak INTERSPEEDWAY.PL - to była fajna nazwa :), a przegląd żużlowy ... hmm.

    No i wcale nie jestem zazdrosny :P

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    powiem tylko jedno

    chyba glubszej nazwy zespolu jeszcze nie bylo

    rozumiem jeden sponsor w nazwie a tutaj dwoch:(

    pozdrawiam i zycze awansu

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcialem tylko dopowiedziec ze z nazwy usunieto KM,czyli nazwa brzmiec teraz bedzie INTAR Przegladzuzlowy.pl Ostrow Wlkp.(oficialna nazwa)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie brawa dla działaczy z Ostrowa za pozyskanie sponsorów.Oby tak dalej!!Może wreszcie coś się ruszy w polskim żużlu

    pozdrawiam
    Paweł

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze wielu kibicow w wielu osrodkach zuzlowych bardzo by sie cieszylo z takiej nazwy gdyby tylko widniala przed nazwami ich miast.

    Jesli to ma uratowac zuzel w tym miescie to niech sie zwie jak chce.

    Glosy wysmiewajace nowa nazwe OSTROWA pozbawione sa realizmu zyciowego.



  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do ludzi z Ostrowa.

    Nie wiecie ile ci sponsorzy dadzą pieniążków na klub ? Powiedzcie mi jeśli mozecie, wiecie chociaż tak w przybliżeniu.

    I jeszcze jedno pytanie:
    Ile tak mniej wiecej bedzie wynosił budżet klubu ?
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kwota jaką dali sponsorzy jest owiana tajemnicą. Nieoficjalnie wiadomo, że jest to ponad 100 tys. zł.

    P.S. Budżet na ten sezon wynosi 500 tys. zł.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahahaha niezła nazwa dla druzyny :P

    PS.A czemu nie : Klub Motorowy Towarzystwo Żuzlowe Iskra przegladzuzlowy.pl :P
    W październiku jak minicie się ligami to pewnie zmienisz zdanie :)
    Ostrów to wg. mnie gówny kandydat do awansu i życzę tej drużynie jak najlepiej.


  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym chciał, żeby GKS miał chociaż 1 nazwę przed Wybrzeże... choćby Toi Toi

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedi macie Lotos :)A Lublin_Fan niemartw sie o to czy spadniemy bo napewno tak niebedzie.Gratulacje dla Ostrowa...zaluje jednego..ze sponsorzy wymagaja tylko jednego -awansu:( ja kibicuje Gtz-owi( w 2 lidze) i jak on awansuje to pewnie sponsorzy sie odwroca od Ostrowa:(najlepiej niech Intar awansuje przez baraze :P :)..aha i ja rowniez popieram tych ktorym obojetna jest nazwa ( byleby byly pieniadze )anie to jak ona brzmi...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •