Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1067

Wątek: Włókniarza Częstochowa - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Włókniarza Częstochowa - sezon rozpoczęty !

    A jak tak wszyscy zakładaja tematy na temat składow to nie mozna byc gorszym.
    A co do skladu wiadomo ze Sullivan i Holta zostaja,
    Andreas ma wszystko uzgodnione tylko czekaja na regulamin i podpisuja spekuluje sie ze ma byc takze sciagniety bdb junior??? a jak wy widzicei skład Włókniarza


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sullivan Holta już są najprawdopodobniej będzie Czerwiński ja bym widział Drabsona za Pietrzyka i trzeba kupić jeszcze jakiegoś porządnego krajowego lidera bo Walasek z tego co wiem odejdzie. No i jeszcze Jonsson i jak starczy pieniąszków to jakiś niezły juniorek.

    SULLIVAN
    HOLTA
    DRABIK
    JONSSON
    DOBRY POLSKI ZAWODNIK
    NIEZŁEJ KLASY JUNIOR
    CZERWIŃSKI

    Ale to wszystko będzie zależało o regulaminu. A jak wszyscy wiedzą regulamin będzie taki jaki będzie pasował panu Rusce !!



  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    gdzies juz mazylem o takim składzie ale co mi tam...popatrzcie i powiedzcie kto byłby w stanie nas pokonać ????
    1. SULLIVAN
    2.powrót wychowanka (DRABIK)
    3.powrót wychowanka (NIE PRZEJDZIE MI PRZEZ GARDLO) :)
    4.HOLTA
    5.JONSSON
    6.CZERWINSKI
    7.PIETRASZKO
    i co ??? widze Włókniarza wielkiego :) mozna pomazyć ??? mysle ze nie muszą to byc mazenia haahhaha CANDELA potrzes saliewką !!!![quote]juz zapominam 1998 :)
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    ja bym chcial walaska i
    ulamka
    zostawic juniorkow takich jacy sa, moze dokupis jednego zdolnego mlodego albo wypozyczyc doswiadczonego

    ciekawe co tym razem [sezon 2003] pokazde nasza paczka

    a drabika to sobie ... ten tego ... koles jest za slaby na e-lige !! ludzie !! ze jest waszym idolem itp. to nieznaczy ze musi jezdzic za wszelka cene we wlokniarzu.
    wole miec ulamka znienawidzonego przez kibicow, niz slabego drabika, ktorego wszyscy uwielbiaja

    badzcie rozsadni, a nie kierucie sie symatia !

    moze drabik zrobil wiele dla klubu, niezaprzeczam, ale wole mies w skladzie ulamka i walczyc z nim o mistrzostwo. drabik moze byc co najwyzej ... honorowym zawodnikiem w klubie po zakonczeniu kariery.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    od 1946 roku odkad istnieje zuzel w Czewie nikt nie był lepszy od SLAWKA DRABIKA !!!To co zrobił dla Włokniarz nie zrobili inni zawodnicy razem wzieci!! On wciaz jest dobry !!!! Przeciesz chyba mogli by wrócić razem do Czestochowy popatrzcie wyzej jaki mielibysmy skład !
    Co do Uśmiechniętego to po pieciu latach nalezy sie amnestia!:) :)[quote] ech ta Grabówka
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Sławek Drabik to jest to !

    Jak chce mieś Sławka Drabika we Włókniarzu to jest gość i twoje wywody muuu są bezpodstawne.Sławek jak bedzie jeździł e-lidze zainwestuje w sprzęt czego od dwóch lat nie robił i będzie zdobywał po 8 punktów u siebie i na wyjeżdzie.Sławek oczywiście będzi wymieniony za Pietrzyka a za Walaska którego bardzo lubie powinien być ktoś ściągnięty np.Hampel .Emil ja Ułamkowi nigdy nie wybacze a przede wszystkim nie zaufam bo jak ktoś raz spszedał czemu by nie miał zrobić tego znowu.
    A jeszcze jedno przyjście Sławka jest już prawie przesądzone.

    A oto mój skład przy likwidacji KSM-u
    1.Andreas
    2.Walasek gdyby nie udało się ściągnąć Hampela
    3.Rune
    4.Sławek drabik
    5.Ryan
    6.Czerwiński ew. Szombierski(słyszałem o prawdobodobnej wymianie)
    7.Pietraszko

    i mamy mistrza Polski

    Drabik zawsze Ułamek nigdy!


    Ps.muuu dla twojej informacji Ułamek złożył oferte Startowi .

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    magik pod 4 i 5 dales Sławka?? Chyba sie nie rozmnozył!
    sadze że Walaskowi trzeba juz podziękować za współprace nie moze być tak ze w Angli zdobywa 12 pkt. a za dwa dni w Polsce 4 !!!!!
    Ja tez mam w pamieci mecz z Atlasem z przed pięciu lat ale czas goi rany mysle ze Uśmiechniety na tyle zmądżał i wydoroslał ze.....pora wracać do domu, bąz co bądz to jednak swojak !
    Seba wie doskonale co myslą o nim w Czewie ale jesli uwaza ze ma czyste sumienie to wieze ze wroci .....[quote]echhhh ta Grabówka
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ulamek

    gadalem z ulamkiemi powiedziel ze nigdzie oferty nie skladal i chce zdemontowac tom wypowiedzze chce wrucic do czestochowy najprawdopodopodobnie bedzie startowal w lesznie wszystko zrobi zeby byc w lesznie

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jak się już wypowiadałem w temacie: Ryan Sullivan we Włókniarzu, całkowicie się zgadzam żeby Sławek znów popierdzielał po naszym torze, w naszych barwach z lwem na plastronie.
    Już nie będe mówił ile dla nas znaczy Drabik, ale nie zgodze się z tymi którzy twierdzą że Drabik nie da rady w e-lidze. Jeszcze zobaczycie jak będzie śmigał komplety u nas niczym Ryan Sullivan. Ja w niego wciąż wierze, wystarczy że będzie miał dobry sprzęt i będzie w niezłej formie.
    Ułamek, cóż, ja już chyba mu wybaczyłem, i prędzej widział bym go u nas w składzie niż Hampela, wkońcu to nasz wychowanek.

    Tak więc skład Włokniarza wyglądłby następująco:

    1.Sullivan
    2.Holta
    3.Jonsson
    4.Drabik
    5.Ułamek
    6.Czerwiński
    7.Piertaszko

    Pietrzyka zatrzymałbym we Włokniarzu na rezerwie, na wypadek jakiejś kontuzji. A Malecha jak najdalej od Jasnej Gory.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim mażeniem jest by Sullivan był następcą Hancocka a drugi by był nicholls, lecz wiem, że Australijczyk pozostanie w Częstochowie. mój skład: Sullivan, Holta, Drabik, jonsson, Kurmański,Czerwiński i jakiś senior.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    [/quote] jak będziecie mieli Drabika to nie zapomnijcie o babci będziecie mieli świetnego mechanika a i poszukajcie Śledzia on też wam sie przyda[/quote]

    co masz do Drabika jak wróci do Włókniarza czego bardzo chce pokarze takim jak ty ,że jest to jeszcze bardzo dobry zawodnik.Z resztą w tym sezonie wielokrotnie to udowodnił mino ,że jeździł na sprzęcie z tamtego sezonu to co będzie jak zainwestuje w sprzęt? napewno 8 - 10 punktów w meczu.

    ps.mogę się z tobą założyć kto będzie lepszym zawodnikie w następnym sezonie Drabik czy Huszcza oczywiście pod warunkiem ,że Sławek będzie jeżdził we Włókniarzu
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie przeczytałem na Interii że Hampel prawdopodobnie przejdzie do Włókniarza , ale zainteresowanym nim jest Rusko ;-( . A prezes Włókniarza nic nie kce mówić

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skad ta informacja,ze Hampel podpisal wstepna umowe?
    Gdyby Jarek jezdzil w Czestochowie plus jeden dobry krajowy zawodnik to DMP 2003 w zasiegu reki!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w Tygodniku Zuzlowym pojawila sie informacja,ze Wlokniarz jest powaznie zainteresowany pozyskaniem Jarka Hampela.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czytałem kiedyś w jednej z gazet, iż Polonia Piła, która ma wobec Sławomira Drabika długi, mogłaby mu oddać kartę zawodnicza Jarka Hampela, przez Sławek mógłby dysponować przynależnością klubową Jarka. Gdyby Drabik wrócił do Czewy wziąłby ze sobą zapewne i Hampela.
    Pozdrawiam!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Mateo też o tym słyszałem i słyszałem ,że Sławek ma bardzo dobrego adwokata tak więc Piła będzie musiała kołować kase a że z kasą w Pile jest kiepsko taka ewentualność mogła by wchodzić w gre tylko czy Sławek wróci mam nadzieje że tak.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przed chwila sie dowiedzialem ze na pewno nie zmieni barw klubowych Kurmanski, wiec odpapda, a z tego co slyszalem bardzo zalezy ktoremus ze sponsorow na sprowadzenie czolowego juniora. I mimo ze Malagowski twierdzi ze nie prowadzili zadnych rozmow z Hamplem tosmiem twierdzic ze jest inaczej ;-) oby

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skórnicki

    Adam w dalszym ciągu jest zawodnikiem Włókniarza.
    W tej chwili też trzeba go brać pod uwagę.
    Gdyby Włókniarza nie było stać na większą kasę ,
    to może tak być , ż Adam będzie jeździł.
    Skórnicki wcale nie jest taki zły.Trzeba Go tylko poważnie potraktować.
    pozdro

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weźcie sobie Węgorza, a zostawcie nam Czerwińskiego!
    wtedy wszyscy będą zadowoleni.
    Mario - bo będzie jeździł w E-lidze
    Czerwiński - bo będzie jeździł w Rybniku
    Wy - bo będziecie mieli niezłego seniora
    My - bobędziemy mieli Czerwińskiego
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Hampel jednak we Włóknarzu?

    Z tym Hampelem to może być jednak prawda skoro Candela chce do w teamie z Holtą to z pewnością naciskała by na jego przyjście do Włókniarza.Mam nadzieje ,że tak się właśnie stanie do tego jeszcze Drabik a wtedy bójcie się rywale!

    Ps.wie może ktoś z częstochowskich kibiców(na forum)czym zajmuje się firma Dospel z Częstochowy ,która miała być strategicznym sponsorem GKS-u Katowice a teraz jak wieść niesie zainteresowana jest wspólpracą z Włókniarzem o czym słyszałem nie tylko z Ligi.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam że kiedyś na północy był sklep firmy Dospel . Który można powiedzieć był uniwersalny . A z tego to wiem to zajmuje się ogólnie wentylatorami i innymi rzeczami tego typu.


    P.S. Miałem kiedyś suszarkę tej firmy ale się spaliła .

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Po ostatnich info. skład Włókniarza może wyglądać tak:

    1. Andreas Jonsson
    2. Jarosław Hampel
    3. Rune Holta
    4. Sławoimr Drabik
    5. Rayna Sullivan
    6. Zbigniew Czerwiński

    Czyżby walka z Unią o złoto ?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnich info. skład Włókniarza może wyglądać tak:

    1. Andreas Jonsson
    2. Jarosław Hampel
    3. Rune Holta
    4. Sławoimr Drabik
    5. Rayna Sullivan
    6. Zbigniew Czerwiński

    Czyżby walka z Unią o złoto ?

    Z jaką Unią o złoto??....a WTS?....Protaś,Dados,Nicolls,Jędrzejak,Hancock.. .

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Włókniarz i kto jeszcze ?:D

    Po ostatnich info. skład Włókniarza może wyglądać tak:

    1. Andreas Jonsson
    2. Jarosław Hampel
    3. Rune Holta
    4. Sławoimr Drabik
    5. Rayna Sullivan
    6. Zbigniew Czerwiński

    Czyżby walka z Unią o złoto ?

    Z jaką Unią o złoto??....a WTS?....Protaś,Dados,Nicolls,Jędrzejak,Hancock.. .
    Widzę po wypowiedziach Mrucky`ego i Colombo ,że Włókniarz jest pewnym kandydatem do DMP2003 ,został tylko do uzupełnienia zespól który podejmie rywalizacje:D:D a tak na poważnie bardzo bym chciał żeby ten skład się potwierdził.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    WTS?....Protaś,Dados,Nicolls,Jędrzejak,Hancock.. .
    Colombo najmocniej przepraszam oczywiście z Unią i WTS-em ;).

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Jaguś we Włókniarzu?

    Co raz więcej dochodzi do mnie informacji ,że Włokniarz prowadzi zaawansowane rozmowy z Wieśiem Jagusiem.Ponoć wstępne rozmowy odbyły się już po nierozegranym turnieju o "Puchar Gorących Serc".
    Osobiście wolał bym innych zawodników(czytaj wcześniejsze wpisy)ale ewentualnie gdyby tamto nie wyszło to mślę,że nie było by wcale tak źle. Jaguś zawsze bardzo dobrze spisywał się na częstochowskim torze a i kibice Włókniarza darzą tego zawodnika sympatią.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    A wiecie co ja wam powiem...!!!

    Moim skromnym zdaniem wy se mozecie gadać co ch cecie o
    GKS-ie ale mając Rafinerie Gdańską, Prokom, DGT, NDI, Stocznia Gdynia i ponoc jeszcze kilku naprawde prządnych sponsorów to Wybrzeże Gdańsk moze sprawić ogromną niespodzianke przez transfery kibicom z całej polski!!! Zrobić powtórke z sezonu 1998\1999 i zdobyć cos więcej niz tamten brąz!!! z tego co wiem to powyrzej wymienione firmy to najbogatsze firmy na pomorzu i jeden z najbogratszych w Polsce!!! (Tak więc nie straszny Atlas), to wbrzeże sie wzmocni najbardziej i będzie upatrywane w roli głownego faworyta rozgrywek!!! Prosze pamiętać ze GKS ma kontakt z takimi zawodnikami jak PePe, Walasek, Krzyżaniak, Crump do tego cielaki i ogromna kasa!!! NO I NIECH KTOS POWIE ZE TEN KSŁAD NIE BYŁ BY NA MEDAL!!! No i prosze pamiętać ze "Seba" lubi morskie powietrze, a "Cegłe" ,,lubią" :):):) Gdanscy kibice, no i kowalik jest jeszcze wolny(ten co ma kase rządzi, takie jest prawo z życia wzięte)!!! do tego na rezerwie Stefan Anderson, Krzysiu Pecyna, Tomek Piszcz i Adam Fajfer!!! Niech se Włókniarz ma Ryana Sullivana, Holte i kogo tam jeszcze (niech zapomną (Częstochowa, WTS i kto tam jeszcze)o "Kuramnie" i Kołodzieju oni sie nigdzie nie wybierają!!!) Ale ci chłopacy z Gdańska mają serce i KASE i dlatego będą wymiatać na torach exstraligi!!! Acha nie można także zapomnieć o Miakelu Karlssonie!!!

    P.S. Mój skład Wybrzeża na sezon 2003 najpierw skład marzeń jak nie bedzie KSM!!!
    1.Mikael Karlsson
    2.Krzysztof Cegielski
    3.Piotr Protasiewicz
    4.Tomasz Cieślewicz
    5.Jason Crump
    6.Marek Cieślewicz

    Czy ktos by zdobył przeciwko nim chociaż te 35 punktów nie sądze ale to jest tak dla beki napisane!!!:):):):):):):):):):-):-):-)
    A teraz taki bardziel Realny:
    1.Jacek Krzyżaniak
    2.Krzysztof Pecyna\Grzegorz Walasek\"Fajka"\Tomasz Piszcz
    3.Tomasz Cieślewicz
    4.Stefan Andersson\Mirosław Kowalik
    5.Jason Crump
    6.Marek Cieślewicz
    Ten skład jest juz bardziej realny... no tak czy nie:)!!!

    A teraz składktórego morzna sie spodziewać na 60%:
    1.Stefan Andersson
    2.Krzysztof Pecyna
    3.Tomasz Cieślewicz
    4.Jacke Krzyżaniak (to nie żarty juz przed sezonem '99 był wybór między "Krzyżakiem", "Fajką" i "Walaskiem", prawde mówiąc ciesze sie ze stało sie jak sie stało, moze w tym sezonie tez zrobią takie głosowanie tyle ze wynik bedzie na strone "Krzyżaka":):):) "Fajka: trzymaj sie nie poddawaj sie i pokaż na co cie stać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    5.Jason Crump (no wkoncu bez pracy!!!)
    6.Marke Cieślewicz (on na bank bedzie w Gdansku)

    Według mnie ten ostatni skład było by stac na powtórke z sezony 99 jak nie więcej, wkoncu kasy ma być aż do bólu, tylko żadnych przekrętów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    P.S. Majonez i spółka to pierdla robić za cwelów w pudle!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mażenia. Mówić to możecie co kcecie. Ale załważ Kibicu_GKS-u że jeszcze nic nie poczyniliście aby ten skład skompletować, a Włókniarz ma już Sullivana i Holte, a Jonsson też tylko czeka na ustalenie przepisów na przyszły sezon.
    Nie mam nic przeciwko abyście dysponowali takim składem bo walka o DMP w przyszłym roku będzie ciekawsza, ale to jest zbyt piękne żeby mogło być możliwe.
    Pożyjemy zobaczymy, ale za bardzo się chyba napalacie ... a potem możecie się srogo zawieść, czego wam nie życze.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy słyszeliście coś o nowym sponsorze Włókniarza?

    Firma nazywa się Guardian. Chcą podobno wyłożyć kase na ściągnięcie Hampela i Ułamka do Cz-wy.

    Wiadomośc ta jest zupełnie nieoficjalna, bo zasłyszana od innych sympatyków speedwaya z naszego miasta.

    Jak chciałbym żeby to była prawda, ale to pewnie kolejne bajeczki :)


  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Guardiana, to tak ze dwa tygodnie temu Zarząd w Życiu dementował te pogłoski o sponsoringu, podobnie jest z Dospelem, który twierdzi, że największą oglądalność ma piłka mimo negatywnych skojarzeń, bójek na stadonach itp. ale o piłce się mówi dużo a o żużlu mniej dlatego nie zamierza wchodzić w żużel (dla mnie pogląd całkiem nienormalny - wolę pozytywne skojarzenia - chyba, że jestem przekrętem jak prawie wszystko co się z piłką kojarzy)
    Co do Sławka, to Zarząd czeka na ogłoszenie zasad jazdy w 2003 roku. Jeśli zostaje KSM to mamy problem - Ryan z Holtą zjadają 40% KSM. Według założeń Ułamek zmienia Walaska lub Jonssona, a Sławek Pietrzyka lub Walaska:
    Jadę z pamięci:
    Sullivan 10,9
    Holta 8,4
    Uśmiechnięty 9,0
    Jonsson 7,4
    Pietraszko 2,5
    Z pięciu zawodników KSM wynosi 38,2 na szóstego zostaje 3,8 pkt, przy założeniu jeżdżenia Pietraszki, bo Czerwiński lub jak wieść gminna niesie = jakiś jego zmiennik z RKM KSM ma wyższy.
    Wszystko się więc rozbija o przepisy jakie będą w 2003 roku. Inny skład przy zachowaniu KSM i dwóch zagranicznych, to Sławek w miejsce Uśmiechniętego i wtedy mieści się Pietrzyk. Bo w składzie z Ułamkiem mieści się nam już tylko Carlos Malecha.
    W każdym razie przy pozostawieniu zasad z 2002 roku mamy bardzo poważny problem ze składem, żeby był mocniejszy niż w sezonie 2002.
    Wariant pozostawienia KSM jest prawdopodobny mówił o tym Maślanka w sobotnim Życiu. Nasi są przeciw ale ponoć Rusko jest za a jego głos liczy się więcej niż pozostałe 22.
    Czyżby Atlas już nie spał na kasie????
    Pozdr.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Drabik zawsze ! Ułamek nigdy!

    Co do wstępnej umowy z Ułamkiem Balbincia też o tym słyszałem z kilku żródeł ale oficjalnie nie moge tego potwierdzić(mam nadzieje ,że tak się nie stanie).
    Co do tego ,że Sławek chce jeździć we Włókniarzu a zarząd sie zastanawia to akurat jest prawda i żadna tajemnica bo sam Maślanka na łamach lokalnej prasy o tym wspominał.Mam tylko taką nadzieje ,że zarząd z panem Maślanką na czele przekalkuluje tą sprawe i podpisze kontrakt ze Sławkiem bo to dwa trzy- tysiące kibiców więcej na częstochowskim stadionie w każdym meczu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do skladu Wlokniarza to narazie wyglada tak:
    Sullivan
    Holta
    Pietraszko
    Jonsson (w zaleznosci od ustalen jakie zapadna 06.11.2002)

    Reszta to narazie spekulacje, plotki a czasami pobozne zyczenia. Jednak gdybym mial wybierac z zawodnikow juz wymienionych (pod warunkiem ze spasuja nam przepisy) w tej dyskusji to sklad bylby taki:
    O Sullivan
    O Jonsson
    J Kurmanski
    S Holta
    S Drabik
    S Walasek lub Hampel

    Jakos nie przekonuje mnie mozliwosc powrotu Ułamka. Za duzo zlego zrobil. Tylko popsulby swietna atmosfere w zespole.

    A i tak czas i rzeczywistosc zweryfikuje nasza dyskusje!

    Pozdrawiam gorąco fanów Włókniarza!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ktoś jest prawdziwym sympatykiem WŁÓKNIARZA to i jest sympatykiem DRABIKA.
    Sławomir D. to jeden z najlepszych zawodników i do tego wychowanek CKM WŁÓKNIARZ.
    Co do Ułamka we WŁÓKNIARZU - przydałby się do wypychania motorów z parku maszyn!
    A oto skład na DMP 2003:
    1. R.Sullivan
    2. R.Holta
    3. A.Jonnson
    4. S.Drabik
    5. G.Walasek
    6. Z.Czerwiński
    7. A.Pietraszko

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Ułamek do wypychania motorów w Włókniarzu? Nigdy!!!On nawet to by sprzedał!Ja poszukałbym zawodnika na miejsce Walaska i jakiegoś juniora.Tylko nie rozpieszczonego paroba z rocznika 1982 ( Pietraszko, Czerwiński) a młodego człowieka . Pozyskiwanie zawodników którzy lada moment wyjdą z wieku juniora ma wyjątkowo krótkie nogi o czym przekonalśmy się przy Jędrzejaku (dobry dopiero seniorski sezon) i Malesze (bez komentarza).

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powrót Ułamka

    Po przeczytaniu kilku wypowiedzi na temat powrotu Seby do Cz-wy odnosze wrażenie,że większość kibiców Włókniarza nie chce tego ale gdyby był to by było fajnie.W końcu to gwarancja paru punktów w meczu,ale i tak wszystko zweryfikuje życie i KSM.Narra....

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drodzy forumowicze !!!

    Watek zostal zalozony, zebyscie pospekulowali nad prawdopodobnym zestawienie druzyny czestochowskich lwow w nastepnym sezonie. Niestety wiekszosc z was zaczela sobie wymyslac kto to by nie jezdzil w CKM-ie !! Bez sensu jest takie wasze podejscie. Jezeli juz piszecie kto mialby ewentualnie wystepowac w druzynie to postarajcie sie uzasadnic swoj wybor poprzez podanie jakis argumentow przemawiajacych za tym.

    I kolejna sprawa. Sportsboard jest forem dyskusyjnym, gdzie sie udzielamy na dany temat w sposob kulturalny i przemyslany. Niestety wiekszosc z was tak nie postepuje !! Jedni probuja urzadzac sobie tutaj czat, a inni prowokuja do zlego zachowania inna strone. Takie cos nie bedzie tutaj tolerowane !!!

    Duzo postow zostalo usunietych i dwie osoby zopstaly ukarane half-banem. Mam nadzieje ze juz podobne sytuacje nie beda sie powtarzac. Zycze wpisywania przemyslanych informacji do tego watku.

    Pozdrowka, owadzik:)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to jest half ban??? a po drugie to jak byl zalozony temat czy Ułamek ma jeżdizc w Cz-wie czy nie to nie jaki Mrucky usunal go informujac iz taka dyskusje mozna prowadzic w temacie Skład Włókniarza!!! Panowie moderatorzy bądzćie konsekwentni!!! AVE

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a po drugie ponoc w Polsce panuje wolnosc slowa, wiec jesli np. nie lubię Pana S. Ułamka to chiba nie muszę pisać że jest extra gosc że *****iscie jeździ na żużlu ( co udowodnił w GP) i nie muszę pisać że używa pasty wybielającej do żebów bo to każdy widzi!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    te jusz was (studenciki) poj....... dokładnie (nie wytrzymałem)co wy se myślita że bogami jesteśta ,włazita mu w du... bez mydla ,ciekawe czy usunelibyście wpisy o Drabolu ?Na sto procent jestem pewien że nie.Założe się że to to ta męda interweniowala bo nie chce zostać wirażowym albo jak kto woli wypychaczem motorków .a jak kceta to mi dajta bana wali mnie to.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zniesieniu KSM prawdopodobny skład Włókniarza to:
    1.Rune Holta
    2.Sławomir Drabik
    3.Sebastian Ułamek
    4.Andreas Jonsson
    5.Ryan Sullivan
    6.Zbigniew Czerwiński
    7.Adam Pietraszko
    8.Artur Pietrzyk ewentualnie inny senior

    Kibice, wybaczcie Ułamkowi, najwyższy czas, w końcu to Częstochowianin i ostatnio dużo zrobił, aby załagodzić konflikty z kibicami.
    Pozdrowienia

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład Włókniarza na 2003 rok: 1.Rune 2.Holta 3.Andreas 4.Dabiczek Sławiczek !!!!!!!!! 5.Hampel 6.Czerwiński 7.Pietraszko 8.rez.toru :) P.s. dziwna stronka moje wypowiedzi ciągle znikają ????

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    rozmażyliście sie ułamek, drabik a od kiedy wy lubicie ich
    na oby dwóch wyzywaliście a teraz come hear to częstochowa.
    nie myśle żeby tio było ok

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włokniarz jest w dobrej formie moze był by wyrzej ale zawalił Malecha , Pietraszko ..A skład powinien byc taki :

    1.powrót Drabik
    2.A.Jonsson
    3.Czerwinski
    4.R.Holta
    5.R.Sulivan
    6.J.Kołodziej
    7.nie wiem

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład Włókniarza na 2003 rok: 1.Rune 2.Holta 3.Andreas 4.Dabiczek Sławiczek !!!!!!!!! 5.Hampel 6.Czerwiński 7.Pietraszko 8.rez.toru P.s. dziwna stronka moje wypowiedzi ciągle znikają ????
    No niestety Rune sie nie rozdwoi :) Ufo chyba kciałeś pod jedynkom podać Ryana.


    rozmażyliście sie ułamek, drabik a od kiedy wy lubicie ich
    na oby dwóch wyzywaliście a teraz come hear to częstochowa.
    nie myśle żeby tio było ok
    Drabika to prawie cała Częstochowa ubustwia i nie przypominam sobie żeby ktoś go wyzywał. Drabik jest zawsze u nas mile widziany. A z Ułamkiem to już inna sprawa.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do negatywnych wypowiedzi o Sebastianie Ułamku to: [b]nic nie dzieje się bez przyczyny!

    Co do jak najbardziej pozytywnych postów o Sławku Drabiku to: [b]nic nie dzieje się bez przyczyny!

    Krótko mówiąc: Każdy ma to na co sobie zasłużył!!!

    Pozdrawiam

Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •