Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nowo powolana kadra niemieckich skoczkow

  1. Powrót do góry    #1
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Nowo powolana kadra niemieckich skoczkow

    Jak donosi jedna z niemieckich agencji prasowych Wolfgang Steiert, nowy trener kadry niemieckich skoczków, powołał siedmioosobową kadrę A.

    Znaleźli się w niej:
    Sven Hannawald,
    Martin Schmitt,
    Michael Uhrmann
    Stephan Hocke,
    Georg Spaeth,
    Maximilian Mechler,
    Michael Neumayer.

    W kadrze A zabrakło Christofa Duffnera, ktory został powołany do tzw odmlodzonej kadry B.

    ----------------
    przeczytac mozna w ONET.PL
    -----------------------

    A co WY sądzicie na taką reprezentacje? Czy słusznie znalazł się w niej np.Schmitt?moze trener powinein był z niego zerezygnowac?
    ----------------------
    jeszcze jedno: czy wiedzieliscie ze podobno Hanni zaprezentował w koncu swoja dziewczyne?:)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Schmitt będzie zawsze...
    To tak jak by "odstawić" Małysza mimo iż by miał za sobą serię nieudanych sezonów. Dla trenerów liczy się to że był dobry i wierzą że będzie dobry. A poza tym jak by na to zareagowała opinia publiczna? Schmita jeszcze kochają :p

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Schmitt może nie popisał się w tym sezonie, ale być może w przyszłym wróci do swojej formy. To dobry i szanowany zawodnik, mający całe rzesze fanek:P Reszta chyba nie jest zaskoczeniem.

  4. Powrót do góry    #4
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    heheheh sami znajomi:P

    jeszcze allerteca brakuje:P

    a co do temetu, to ja nie powiedziałam zepowinien zrezygnowac tylko siem zapytałam:)

    No bo ja to sobie tak nie uwazam:)A wrecz przeciwnie Martin is the best:P (juz widze minę kolegi mojego jednego z ulubionych-czytaj Marksa, gdy to czyta)
    A i zgodze sie ze ma full faek:) a moze to własnie o to chodzi, zeby jak bedzie np druzynowka to zeby kibicowac Niemcom, bo tam "poiekny" Schmitt itp?:P

    nie no tak powaznie to sklad jest chyba mocny.ciekawe tylko czy wszyscy przez all nastepny sezon beda w wysmienitej formie:)mam nadzieje ze tak:))

  5. Powrót do góry    #5
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do temetu, to ja nie powiedziałam zepowinien zrezygnowac tylko siem zapytałam

    No bo ja to sobie tak nie uwazamA wrecz przeciwnie Martin is the best (juz widze minę kolegi mojego jednego z ulubionych-czytaj Marksa, gdy to czyta)
    A i zgodze sie ze ma full faek a moze to własnie o to chodzi, zeby jak bedzie np druzynowka to zeby kibicowac Niemcom, bo tam "poiekny" Schmitt itp?

    nie no tak powaznie to sklad jest chyba mocny.ciekawe tylko czy wszyscy przez all nastepny sezon beda w wysmienitej formiemam nadzieje ze tak)
    Moja droga Artemidko ze wzgledu na to ze bardzo Cie lubie to wybacze Ci ta herezje jaka glosisz:P wszyscy wiedza ze "milkus" BYŁ the best:P

    A tak powaznie to sklad kadry nie jest zaskoczeniem, silny zespol ktory napewno bedzie sie liczyl w nadchodzacym sezonie.

  6. Powrót do góry    #6
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moja droga Artemidko ze wzgledu na to ze bardzo Cie lubie to wybacze Ci ta herezje jaka glosisz wszyscy wiedza ze "milkus" BYŁ the best
    Marksiu, BYŁ I JEST the best:P
    Hehe a widzieliscie jak dzisiaj smigali bez nart po boisku bodajze warszawskiej Legii?
    I dodam ze SKOCZKOWIE EUROPY (m.in. HANNAWALD, SCHMITT:)) wygrali 2:1 z Reprezentacją Artystów Polskich:)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk był naprawdę rewelacyjny. Niemcy się popisali i Floruś też...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •