Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Asy RKM-u! Pawliczek+Chromik (5 meczy-18 biegów)=12 pkt

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Asy RKM-u! Pawliczek+Chromik (5 meczy-18 biegów)=12 pkt

    Powiedzcie mi jak długo mamy oglądać te "gwiazdy" z "rekinem" na plastronie?Czy nie lepiej dać szansę jakiemuś młodzianowi,który też punktów nie zdobędzie ,ale przynajmniej zacznie zdobywać jakieś doświadczenie?Mamy potężną dziurę w składzie i tylko dziwię się Grabowskiemu po co dzisiaj na rezerwę wystawił Szmida?Czy nie lepiej oddać go na jakiś mały kontrakt,bo przecież w Rybniku sobie chłopak i tak nie pojeździ.Dobrze,że jakoś pozostali jadą,raz lepiej jeden,raz drugi i tylko(odpukać)jak kilku nie pojedzie to co wtedy?

    Łyk statystyki:
    (w)Lublin-Pawliczek 0(0)
    Chromik 0(0)
    (d)Tarnów-Pawliczek 8(1,1,2,3,1)
    Chromik NS
    (d)Rzeszów-Pawliczek 0(0,0)
    Chromik 2(0,2,0)
    (w)Gorzów-Pawliczek 1(0,1)
    Chromik 1(1,d)
    (w)Warszawa-Pawliczek NS
    Chromik 0(0,0)

    5 meczy,18 biegów i tylko 12 pkt we dwóch.Skandal.Nie mówcie tylko,że Chromik miał kontuzję itd.



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Nie mam pojecia co sie stalo z Chromikiem bardzo lubie tego zuzlowca i szkoda ze mu cienko idzie

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma czego zazdroscic ale u nas w Bydzi Stanisławski i spółka, Czechowski Umiński też za dużo nie maja, mam nadzieje ze w kolejnym meczu zdobeda punkty, bo z pewnoscia beda one potrzebne


    Pozdrawiam serdecznie :D :D :D

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja widze to tak.... Adam juz konczy kariere wiec oszczedza kosci, brakuje mu kondycji, kilka kilo przybylo wiec i forma nie ta...
    natomiast nie wiem co sie dzieje z Romkiem... pasywna jazda, slaba forma, przegrane z juniorami... boje sie ze to konice romka tak jak kiedys skonczyli sie fliegertowie, tudziez, korbel - byli dobrzy, a z jakis powodow potem przestali sie rozwijac

    mam nadzieje ze Romek jeszcze pokaze ze nie zapomnial jak sie jezdzi, a i Adam czasem dorzuci punkta :)

    fakt faktem, zamiast zastepstwa za powaznego trzeba znalezc kogos kto zatka ta dziure w skladzie

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chromik jest cieniem samego siebie. Dzisiaj w Warszawie znowu jeździł fatalnie. Słabe starty, zero walki. Jeśli nic się nie zmieni w jeździe Romana to może to być koniec jego "kariery". Ostatnią szansą dla niego może być mecz z Rawiczem. Jeżeli ten mecz zawali to czas dać pojeździć Szmidowi.
    A swoją drogą to bardzo dziwne, że zawodnik, który jeszcze w zeszłym sezonie jeździł dobrze nagle nie potrafi zdobyć punktu na takich "gwiazdach" jak Micał, Walczak, Jeleniewski. Może ktoś wie coś więcej o przyczynach katastrofalnej formy Chromika?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka,że nie ma kim tej dziury załatać.Na mały kontrakt nie ma kogo wziąść i oni o tym wiedzą.Czy pojedzie Pawliczek,Chromik,Szmid to efekt taki sam.Ktoś mówił,że Chromik w zeszłym sezonie mało jeździł i to jest tego efekt.A ile jeździł Szombierski?Wina sprzętu była widoczna u Szombierskiego.Chromik wypowiadał się,że ma nowy silnik GM i jakoś efektu nie widać.Brać się do roboty.Jazda,jazda i jeszcze raz jazda.Może to coś da.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nikogo nie skreśla,tylko co jest nie tak?Chromik ma albo za dużo doradców,albo wcale.Bo jeśli ma dwa nowe GM-y , to po kiego w Warszawie jedzie na Jawie? Widać,że za dużo kombinuje,ale mam nadzieję,że w końcu dopasuje te "piekielne"maszyny i wszystko będzie OK.O Pawliczku nie będę pisał,a Szmid?Chyba nic z niego nie będzie.A może potrzeba mu jakiegoś dopalacza?Niech swój temperament przeniesie z samochodu na tor żużlowy.



  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chromik ma chyba tylko jednego GM-a, na którym zresztą nie potrafi jeździć. To jest zawodnik któremu leży Jawa i na sprzęcie Jawy może robić wyniki. Ta Jawa na której jeździ, to już się chyba do muzeum nadaje. Więc gdyby roman dostał nową Jawkę to przypuszczam ze jego wyniki znacznie by się poprawiły.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haha jakby ktos inny zalozyl watek, typu AS Unii Tarnow..

    to zaraz bys go usunol...

    niedawno zalozylem watek o derbach Unii ze Stalą, jakis

    pajac go usunol.



  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haha jakby ktos inny zalozyl watek, typu AS Unii Tarnow..

    to zaraz bys go usunol...

    niedawno zalozylem watek o derbach Unii ze Stalą, jakis

    pajac go usunol.
    Chyba do mnie pijesz,ale musze cię rozczarować,bo choć jestem "moderatorem" to tylko w dziale "typowania" i tutaj nic nie moge zrobić.Pa.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no cóż chromika nie skończyła sodówa i sukcesy.
    w zasadzie nie wiem co z nim jest bo przed sezonem był wg mnie w składzie pewniakiem.
    nie iwdziałem go w tym sezonie w akcji. nie wiem, moze mu pary w łąpach brakuje ???
    a co do pawliczka - tak jak ktośtu już wybełkotał.on kończy to co kiedys mu wychodziło o niebo lepiej no i wyniki ma takie a nie inne. to juz temat nieświeży.
    szkoda natomiast romka bo cholera wszystko wskazuje na to że zamiast rozkwitnięcia mamy uschnięcie. i to jak na razie bez szans na zmiany.
    ale górnicy macie tylu młodzieńców że szkoda gadać...
    czy poza węglem jeszcze żużlowców wykopujecie ???

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do pawliczka to prawdopodobnie juz sie wypalil, przeciez jest grubo po 30 i najlepsze lata ma za soba, a co chromika to troche go szkoda bo w tym rybniku rzeczywiscie byl jednym z najlepszych juniorow, ale moze sie jeszcze przebudzi...oby:)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to Pawliczek najlepsze lata ma juz za soba i juz raczej zadnego rewelacyjnego sezonu miec nie bedzie. Oprocz meczu RKM-Unia nic w tym sezonie nie pokazal. Natomiast Chromikowi niestety nie wychodzi wejscie w wiek seniora , ale lubie tego zawodnika i mam nadzieje ze wkrotce bedzie jezdzil tak jak za najlepszych lat juniorskich.

    Pozdrawiam
    Kacper

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2001
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszemy meczów, a nie meczy. Nie czepiam się tylko w tytule to troche dziwne, że pojawiają się takie błędy.

    POZDRAWIAM

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    widze ze mamy podobne problemy (jestem z zielonki)
    wasi panowie i tak prezentuja sie calkiem niezle w porownaniu do swista

  16. Powrót do góry    #16
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Interia napisala, ze najprawdopodobniej w RKM bedzie jezdzil David Ruud. Ciekawe czy to prawda, znajac solidnosc tego portalu.
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chromik jest jedną z ofiar KSM-u i niech zwolennicy tego przepisu to w końcu zrozumieją, iż takie talenty jak Chromik właśnie w ten sposób zostają marnowane. Szkoda Romana, jednak liczę iż mimo wszystko będzie to mocny punkt RKM-u.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Interia napisala, ze najprawdopodobniej w RKM bedzie jezdzil David Ruud. Ciekawe czy to prawda, znajac solidnosc tego portalu.

    Na dzien dzisiejszy nie widze potrzeby kontraktowania 3 stranieri! Koljega Powazny zaczal punktowac i to z meczu na mecz co raz lepiej.
    Osobiscie zostawilbym miejsce w zespole na wypadek (nie daj Boze):) kontuzji!




  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja widze to tak.... Adam juz konczy kariere wiec oszczedza kosci, brakuje mu kondycji, kilka kilo przybylo wiec i forma nie ta...
    no i tu sie z toba nie zgodze ze Adas oszczedza kosci czy nie ma kondycji. Adam obok Szombierskiego jst najbardziej szalonym zawodnikiem RKM-u na torze. Nigdy nie odpuszcza, zawsze atakuje na maxa. Adas mimo swoich lat napewno sie nie oszczedza na torze.

    Co do Chromika ten GM mu nie lezy i niech cos w klubie z tym zrobia bo bedzie stracony sezon kolejny dla niego. A jezdzic chlopak umie napewno o czym swiadczyc moze np koncowka ubieglego sezonu w ktorej dostal szanse jak nie jezdzili Karlssony. I wtedy byl jednym z liderow.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:
    Interia napisala, ze najprawdopodobniej w RKM bedzie jezdzil David Ruud. Ciekawe czy to prawda, znajac solidnosc tego portalu.

    Jest to nie prawdą, ponieważ jak Wybrzeże starało się o Ruuda to szwedzka federacja nie wyraziła zgody na udział szwdeda w tylu ligach.Tam dba się o młodych zawodników, inaczej jest w Polsce.
    Nie wiem gdzie to czytałem ,ale nie tylko ja o tym słyszałem...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mimo wszystko sadze ze Adam juz nie szaleje tak jak chociazby 2-3 lata temu... owszem ja rowniez dostrzegam jego wole walki, ale mozliwosci juz nie te

    moze uzyje zbyt wyszukanego porowanania ale tylko takie przychodzi mi do glowy - w NBA mimo ze Jordan robil co mogl nie latal nad koszem jak kiedys

    a oszczedzanie kosci jest tak podswiadome ze nawet najwiekszy wariat na torze tez czasem zamknie gaz...

    pozdrawiam

    PS. Wiecie cos wiecej o Ruudzie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •