Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Zmiana trenera w Bydgoszczy !!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiana trenera w Bydgoszczy !!!!!!!

    Jak podała "Gazeta Wyborcza-Bydgoszcz", nowymi trenerami Polonii zostali: Jacek Gollob i Zdzisaław Rutecki(młodzież)a zespół ligowy:Jerzy Kanclerz i Jerzy Matuszak!!!! Co za paranoja coś niesamowitego dzieje się w Bydgoszczy.Co otym sądzicie?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeju, ten klub nie dlugo sie stoczy... jezeli to prawda to co pisze autor watku!!!
    Jacek Gollob??? Kanclerz????
    ej no bez jaj!!!
    Same przekrety, spodziewajmy sie upadku żużla w Bydzi jezeli tak dalej bedzie!
    Pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    coooooooo??

    Az mi się nie chce w to wierzyć, musze chyba sprawdzic w dzisiejszej gazecie, jak to?? Dziwne, moim zdaniem to bez sensu. A poza tym co oni chca tym osiagnac, qrde mam nadzieje ze to zart.


    Pozdrawiam :D :D :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkoda

    Ja znam tylko tych dwóch pierwszych a ci drudzy to kto? Może mi ktoś napisać. Chyba błąd bo Koselski to dobry trener a tu taka zwałka.
    Ale to może być tak, że to pan Koselski zrezygnował bo z kim tu ma pracować. Gollobów już niczego nie nauczy a Obcy są tylko na meczach więc z juniorami jedynie a jeśli brak kasy to i sprzętu i na czym on ma ich uczyć.
    Szkoda, że taki los spotyka bądź co bądź rywala z derbów ale ja nie życzę im upadku. Niech jadą do końca sezonu a później może znajdą się sponsorzy?

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co zrobią Rutecki z Jackiem ?

    Uważam,że ta zmiana jest bez sensu bo nic nie pomoże!! Co za trenerem jest Rutecki? Nie ma żadnych sukcesów..tylko ta słynna "nóżka" na wirażu!!! A Jacek? Niech lepiej się zajmie swoją jazdą i robieniem wyniku a trenerką,jak chce to po zakończeniu kariery!!! Nie ma lepszych trenerów? A zupełnie niezrozumiałe to powołanie na coachów Matuszaka i Kanclerza!!! Z całym szacunkiem,ale drużynę to w meczu ligowym może prowadzić moja babcia ja będę jej pomocnikiem i nawet będziemy to robić społecznie z miłości do drużyny i kasy za to brać nie będziemy!! A oni dwaj? Po co !!!! KOMPLETNA BZDURA I PARANOJA NASZYCH DZIAŁACZY !!!!!!! A RACZEJ "PSEUDO-DZIAŁACZY" !!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ???

    Ja znam tylko tych dwóch pierwszych a ci drudzy to kto? Może mi ktoś napisać. Chyba błąd bo Koselski to dobry trener a tu taka zwałka.
    Ale to może być tak, że to pan Koselski zrezygnował bo z kim tu ma pracować. Gollobów już niczego nie nauczy a Obcy są tylko na meczach więc z juniorami jedynie a jeśli brak kasy to i sprzętu i na czym on ma ich uczyć.
    Szkoda, że taki los spotyka bądź co bądź rywala z derbów ale ja nie życzę im upadku. Niech jadą do końca sezonu a później może znajdą się sponsorzy?
    mam nadzieje ze jezeli bedziemy w kiepskiej sytuacji i bedzie nam grozil spadek, to ow sasiad zza miedzy podlozy sie w derbach by nam dopomoc, bo widze po tych wiadomosciach, ze chyba zuzel w Bydgoszczy chyli sie ku upadkowi. A ja lubie speedway i chce uczestniczyc, kibicowac na spotkaniach. Nie zmuszajcie mnie bym sie przezucil na pilke nozna.

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co za brednie tutaj wypisujecie!!! Koselski zostal zwolniony nie za lige ale za wyniki osiagane przez mlodziez.
    Poza tym od dawna wiadomo ze Koselski tylko szkolil a od skladu byli Sawarski,Kanclerz i Matuszak.
    Nie wiem jaki ma zwiazek zwolnienie trenera a upadek speedwaya w Bydgszczy!
    I to Wy Bydgoszczanie wypisujecie takie brednie! Moim zdaniem to sluszna decyzja bo wystarczy popatrzec na jazde i wyniki mlodych i wszystko wiadomo.

    Sam jestem ciekaw jak poradzi sobie Jacek Gollob. Juz kiedys szkolil mlodziez.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak przeczytałem pierwszy wpis, że Jacek Gollob został trenerem drużyny Polonii to o mało nie spadłem z krzesła. To już jest kompletna paranoja. Może jescze skorzystacie z usług "Papy" Golloba.:) Jednak zwolnienie Koselskiego było ewidentne. Wasi juniorzy nie mówiąc, że są słabi lecz nie są przygotowani. Tak jak nasz Bogińczuk. Nie mają wogule koncepcji jazdy aby odrobić straty lub przejść na lepszą pozycje. Poczekamy zobaczymy. Życze wam z całego serca wielu sukcesów.:)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No takich jaj jeszcze nie było Jacuś Gollob trenerem,jeżeli to są potwierdzone informacje to jestem strasznie zaskoczony.Uważam jednak,że za Ruteckiego powinni wziąść pape Golloba,doskonale by się z synem dogadywali.Eeh jajca jak berety.Szkoda słów.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te informacje i nasuwa mi się jedno pytanie-dlaczego za wszystko musi odcierpieć trener.Obserwując z boku konflikty i politykę kadrową w drużynie bydgoskiej,trudno nie zauważyć ,że atmosfera staje się coraz gęstrza.Tylko patrzeć ,jak wybuchnie nowa afera.mam wrazenie że koselski został zwolniony tylko dlatego że ktoś musiał beknąć za te wszystkie klęski.Ale czy napewno tylko on jest winny tego stanu rzeczy?Zastanówcie się zanim będziecie kogoś oskarżać.
    P.S.Jacek Gollob trenerem-zobaczymu,ocenimy i rozliczymy.Oby tylko nie skończył tak jak Boniek.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie no to ejst smiechu warte zawodnik trenrem buhahaahahahha fakt no romek jankowski czy andzia huszcza zgoda ale nie ten <i tu nastąpiło słowo powszechnie uznane za obraźliwe... > ! i kazdy wie co jeszcze pilskie uzywki :D no coz znalazl sie koziol ofiarny skoro tak on tylko szkolil mlodziez to ja nei wiem czemu oni go zwolnili w sumie to kto tam ma robic wynik?stanislawski?chyba w stanie i z kontuzja chlop pojedzie a z tej calej reszty to ejst tylko MUSIAL porzadny chlop bo to brat mojej kolezanki :) a reszta tak jak w czwie malo warta pzoa zbysiem bo ci mlodzi 18 17 lat to jeszcze nie wiele umiejaja

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Musiał jest bratem twojej koleżanki?

    Co za kity wciskasz Oman !!! Skąd Ty jesteś...pleasee odpowiedz!!! Bo jak nie wiesz to ci przypomnę: MUSIAŁ POCHODZI Z GORZOWA !!!!! A z tego co wiem to t jesteś z Bydzi więc to raczej kupy się nie trzyma !!!! No chyba,że ty jesteś z Gorzowa,wiesz to taki ad-vocem tej sprawy!! Nie chwal się ,że on jest bratem twojej kumpeli bo to niczemu nie służy!!! A tak nawiasem mówiąc to jest to nawiększy.."ANTY-TALENT" w tym klubie..tak każdy mówi kto obserwuje treningi w Bydzi...ja jestem na każdym... chłopak bierze wiraż na dwa razy..i składa się z nóżką na haku!!!! To jest szkoła Ruteckiego..jego słynna jazda..i tak szkoli też pozostałych zawodników..bo przy młodzieży to On się"kręci" już dłuższy czas..szczególnie przy Umińskim

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A moze Koselski polecial dlatego, ze stanal w obronie Czechowskiego w sprawie mlodego Rozyckiego? Przeciez nikt sie nie spodziewal, ze bydgoska mlodziez zrobi jakies punkty w Toruniu, we Wroclawiu na Hampelu, czy w Zielonej Gorze na Kurmanskim.....

    A moze to Michal Rozycki powinien zostac trenerem. Podobno udzielal fachowych rad Czechowskiemu...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gollob trenerem - tyle, że nie ten co powinien

    Wybacz Mateuszu, ale pozwolę się z Tobą nie zgodzić.

    Trenerem Polonii powinien zostać Tomasz Gollob. Oczywiście dobrze by było, gdyby ktoś go wspierał (ale na pewno nie ojciec Gollob, bo on to tylko zamęt wprowadzi).

    I przemawia za tym kilka argumentów:
    Po pierwsze: Tomek jest autorytetem dla innych zawodników z drużyny.
    Po drugie: Potrafi jak mało kto dbać o dobro drużyny, na torze (!) i poza nim (pożyczanie motorów, porady, ...)
    Po trzecie: Umie poderwać zespół.
    Po czwarte: Posiada olbrzymie doświadczenie.

    Wbrew niektórym forumowiczom, jestem przekonany, że można być świetnym jeżdżącym trenerem. Przykład?! Roman Jankowski!!
    Kiedy obejmował tę funkcję w połowie sezonu Unia Leszno zamykała tabelę, mając (jeżeli się nie mylę) co najmniej 4 duże punkty straty do przedostatniej ekipy. Warto nadmienić, że był to rok, gdy spadały nie 2 ale 3 drużyny, a 4. jechała w barażach!!
    W drugiej części sezonu (dokładnie od momentu zmiany na stanowisku trenera) Unia była innym zespołem. Skończyła sezon na 5. miejscu i ... niewiele brakowało, aby jechała w play off-ach. Gdyby liczyła się tylko ta część sezonu – Unia byłaby DMP.

    Tomasz Gollob na pewno jest dla Polonii tym, kim dla Unii jest (był) Romek Jankowski

    Jedynym mankamentem jest jego napięty kalendarz ... dlatego ... powinien sobie dobrać kogoś zaufanego (powtarzam jednak: tylko nie ojca)

    P.S. Piszę to trochę wbrew sobie... bo jeżeli Plussssz wejdzie do czwórki, to nie wejdzie tam zespół któremu kibicuję. To co przeczytałem dzisiaj utwierdza mnie, że szanse Bydgoszczy topnieją coraz bardziej.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinien trenerem zostać Papa Gollob a nie Jacek. Jeździ nierówno i jeszcze teraz trenerka. On sobą sie musi zająć a nie młodzieżowcami. To tyle ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Porzadkow Papy Golloba ciag dalszy.Ciekaw jestem kiedy w Bydzi zrozumieja ze ten czlowiek robi wiecej zlego niz dobrego w polskim speedwayu.Szkoda Koselskiego.Rowny z niego Gosc.Ale moze to wyjsc tylko na zdrowie.Z dala od pewnego klanu zyje sie napewno spokojniej.

    Proponuje wyrzucic tez toromistrza-Papa z pewnoscia chetnie go zastapi.Moze Gollobowie zajma sie tez utrzymywaniem porzadku na stadionie.Widok Papy Golloba z kluczem francuskim musialby przeciez budzic strach wsrod kibicow,a tym samym spokoj na stadionie zapewniony.Papcia napewno zaluje ze nikt z tak zacnym nazwiskiem Gollob nie jest lekarzem ,bylby wtedy komplecik.Przeciez im wiecej kasy za etaty wplynie na konto rodziny Gollobow ,tym lepiej dla bydgoskiego a kto wie czy nie dla calego swiatowego speedwaya.Prywatny folwark Papy Golloba czas otworzyc!
    Juz w nastepnym meczu druzyne poprowadzi spiker.Ale jaja.Gratuluje dobrego samopoczucia dzialacza bydgoskim.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Mogę się zgodzić, że za wyniki pierwszej drużyny odpowiedzialność Koselskiego była niewielka. Natomiast z młodzieżą Polonii trzeba zrobić coś natychmiast bo sytuacja jest katastrofalna od dawna. Ja uważam, że Jacek Gollob jest doświadczonym zawodnikiem i jego pomoc może przynieść efekty. Tylko, że już widzę komentarze na temat młodzieży Polonii jak będą nadal przywozić po jednym punkcie. Rewolucji nie da się zrobić od razu.
    Mam nadzieję, że panowie działacze nie zapomnieli, że w tej dyscyplinie bardzo ważny jest sprzęt. Jak młodzi będą jeździć na zdezelowanych maszynach to każdy punkcik będzie wielkim sukcesem.
    Dziękuje Koselskiemu gdyż pod jego wodzą trenerską Polonia odnosiła sukcesy.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkolenie mlodziezy w bydzi bylo zawsze na dnie - a jak teraz zacznie sie za to brac "ćpunek" jacuś to już wogóle nie widze tych chłopaków - już mi was szkoda!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jerzy Kanclerz

    CZesc
    JAz ze swej strony moge powiedziec tyle - mialem do czynienia z ww panem podczas ubieglorocznego wyjazdu na GP w Cardiff. Przykro mi, ze osoby typu "przekret" dostaja coraz to nowe stolki w klubie Bydgoskim (zaznaczam, ze wypowiadam sie na temat p.Kanclerza). Ja to czrno widze
    Pozdro dla wszystkich

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    cale szczescie

    ze rufinowi nie udalo sie namowic koselskiego do pracy w lesznie!

    w kwietniu 2001 roku mial przysc do unii ale wybral bydgoszcz a do unii przyszedl wowczas w jego miejsce jasiu krzystyniak i cale szczescie!

    koselski - naprawde nie jest wybijajacym sie trenerem, mlodziez bydgoska naprawde w tym sezonie dno a byly rok temu przeblyski a teraz.......

    nominacji jacka golloba nie bede komentowal.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Poziom waszych wypowiedzi na temat Jacka jest po niżej krytyki. Czy ktoś z was zna tego człowieka osobiście ? Piliście z nim, ćpaliście. To twarze w kubeł i pobulgotać a nie wypowiadać sięw ten sposób. To że jest on jednym z lepszych średniaków w lidze (i tylko w lidze) świadczy o jego klasie (chociaż średniej)
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam, jak z Bydgoszczą żegnał się Kniaź to tesh słychac było uzasadnienia w stylu "brak postępów w szkoleniu młodzieży !!". Natomiast były toruński szkoleniowiec stwierdził wtenczas, że bydgoski klub jest tak urządzony, że praktycznie nie ma możliwości, aby skutecznie szkolić u Was juniorów... Nie wiem, ile w tym stwierdzeniu było racji, ale coś w tym jest, że trenerzy się zmieniają, a od piętnastu lat nie pojawił się żaden nowy talent... Za to kilka zostało zmarnowanych (Tajchert, Poprawski)...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Powinien trenerem zostać Papa Gollob a nie Jacek. Jeździ nierówno i jeszcze teraz trenerka. On sobą sie musi zająć a nie młodzieżowcami. To tyle ;)
    Jacek Gollob trener to kpina tyle powiem
    ale jeszcze większą głupotą byłoby wzięcia papa golloba na trenera on ten sport w bydgoszczy rozpieprzy. W Warszawie był i co rozwalał im klub i tyle . Podziękowali mu .

    Precz z Władkiem

    A tak wogóle najlepiej na kogoś zwalić winne. Wina trenera. Ja uważam że Koselski był wporzo . Trzeba wylać zarząd polonii z różyckim na czele

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Właśnie w wiadomościech sportowych w programie 1 podano informację o zmianie trenera.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  25. Powrót do góry    #25
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzę że nie wszyscy do końca więdzą co się dzieje i piszą brednie. A więc:

    1.Koselski zwolniony za brak wyników w szkoleniu młodzieży (już w styczniu myślał o odejściu)
    2.Jacek Gollob został tymczasowym trenerem młodzieżowców
    3.Kanclerz, Matuszak i Polkowski zajmą się prowadzeniem drużyny, a nie trenerowaniem

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No , jak tam uwas takie jaja sie dzieja - to chyba mozna juz powiedziec I liga wita ...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No i dobrze w Polonii nie ma chociaz przecietnego juniora a szkoda bo darze ten klub sympatia

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę szkoda mi Koselskiego. Moim zdaniem był b. dobrym trenerem. Decyzję podjęto pochopnie. Na takich gratach na jakich jeżdżą nasi juniorzy nie poradziliby sobie lepsi żużlowcy. Należy także pamiętać, że naszego najlepszego juniora - Stanisławskiego,pech nie omija. W tym roku też dopiero wraca po kontuzji.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie, Stasiu...jak on nie jest zdolny, to kto?
    Ale przyznam, że mnie zatkało. Jacek! Trenerem! Może cud się zdarzy i raz się czymś poważnie zajmie.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw niech sie sam Jacek nauczy jezdzic a potem kogo innego.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koselski nie był złym trenerem tylko nie miał siły przebicia . Zrobiono z niego kozła ofiarnego , a przecież wiadomo kto pociąga za sznurki w Bydgoszczy . Wszystko byłoby fajnie gdyby miejsce Koselskiego zajął uznany fachowiec . Po wyborze Jacka składam moje szczere kondolencje dla kibiców z Bydoszczy , za rok spotkamy się w I lidze.
    Pozdro.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Klan Różoli w natarciu :(

    Może ktoś dobierze się do dupy Różyckim, którzy traktują Polonię jak swój prywatny folwark i zwalniają szkoleniowca, co nie pozwolił się wtrącać gówniarzom w nieswoje sprawy? Czas po temu najwyższy, bo wkrótce na Polonii rządzić będą sprzątaczki i syndyk ... Nawet panią Felę Murzynową z chronometrażu wywalili, gnoje Różyckie :(:(:( Nie kupujcie okien i innych usług budowlanych od firmy, tfu, Lech, należącej do tych baranów! Bojkot!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    popieram

    te okna sa za drogie i do bani , mi kumpel zalatwil polowe taniej i sa lepsze:D

    jedyne co dobre lecha to piwo , ale to nie ta firma naszczescie

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze by tak skrzyneczke zasypac (meilowa)co my kibice sadzimy o rozyckich ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •