Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: sytuacja finansowa w GKS Wybrzeze

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sytuacja finansowa w GKS Wybrzeze

    Przed sezonem bylo bardzo glosno o tym ze Majonez zrobil kilka duzych baniek dlugu <bodajze 8 mln zl>. Po podpisaniu kontraktu na sponsorowanie gdanskiego zuzla przez RG sprawa dlugu ucichla. owszem dzialacze klubu caly czas mowia ze sytuacja w klubie jest zla, ale nie wiadomo caly czas jak wyglada sytuacja ze splata zadluzenia <wiadomo tylko ze zadna kasa nie idzie na konto klubu>. czy ktos posiada rzetelne dane nt. zadluzenia GKSu i kiedy i jak sukcesywnie ejst ten dlug splacany? z gory thx za odpowiedzi


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    nie wiem czy tak do konca zadna kasa nie wpływa na konto klubu, co jest ze sprzedaza biletów??? wydaje mi sie, ze te pieniadze wpływaja no konto GKS, i tym samym idzie ona na spłate długów.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    nie wiem czy tak do konca zadna kasa nie wpływa na konto klubu, co jest ze sprzedaza biletów??? wydaje mi sie, ze te pieniadze wpływaja no konto GKS, i tym samym idzie ona na spłate długów.
    Ogólnie oni kase z biletow mają caly czas w gotówce i nie dają ich na konta bo po co?? To co mają z biletow po meczu płacą zawodnikom, i inne rzeczy, polewaczka, karetka, ochrona itp. itd. A to co zostanie (zawsze cos jest :D) idzie zapewne na konto Gwardi czy gdzie tam se wymyslą, albo spłacają odrazu pracownikom w ratach i wtedy sie dług zmniejsza. Tak mi sie wydaje a jak jest naprawde tego nie wie nikt z nas:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •