Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 71

Wątek: Słaboń w Falubazie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Słaboń w Falubazie

    Ciekawe informacje napływają z Wrocławia. Jest prawdopodobne, że Słaboń może zostać żużlowcem ZKŻ Zielona Góra. Być może przy tragicznej postawie Śwista i nienajlepszej atmosferze wokół Stojanowskiego będzie to jakieś doraźne wyjście?? Ponoć wchodzi też w grę wypożyczenie Słabonia do Piły lub Gdańska. Krzysiek jest zawodnikiem, który mogłby w każdym meczu przywieźć kilka punktów. Ciekawym jest też to, że może przypadkiem, ale jednak ekipa z Zielonej Góry odwiedziła Wrocław wracając w poniedziałek z Częstochowy. Czy uważacie, że byłoby to wzmocnienie dla ZKŻ ??


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako że nasze kluby się miłują niech ZKŻ zostawi Słabonia dla Gdańska :) bo nam cienko idzie :( ale jakby tak Słaboń u nas jedził :) no no no :)
    PS. GKS&WTS&ZKŻ forever

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu nie ma zmiłowania. Mogę lubić kluby z Gdańska i Wrocławia, choć wcale nie mniej lubię Toruń Bydgoszcz, czy Leszno, ale zważywszy na okoliczności które przytoczyłem w poprzedniej wypowiedzi, może okazać się, że kazdy zawodnik, który gwarantuje kilka punktów będzie cenny. Póki co jednak nie ma co "dzielić skórę" na .... Słaboniu :-). Atlas pewnie wybierze, no i Krzysiek sam chyba też. Lubię tego zawodnika, bo pamiętam, że jego ojciec razem z Huszczą w kadrze Polski jeździł.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Całkiem mozliwe

    za gazeta.pl:

    W Atlasie zabrakło natomiast Krzysztofa Słabonia i można się domyślać, że "Słaby" zostanie w najbliższych dniach wypożyczony, najprawdopodobniej do ZKŻetu Zielona Góra.
    Oprocz Gdanska i Zielonki, wydaje mi sie ze Slaby moze jeszcze trfaic do Bydgoszczy - w zwiazku z tragiczna sytuacja kadrową, ale to juz tylko takie moje domysły :P

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już na początku sezonu wielu kibiców zastanawiało się gdzie prezesi WTS zechcą wypożyczyć Słabonia. Wtedy najbardziej realna wydawała się pozycja w Bydgoszczy. Ta informacja, że Krzysiek może przejść do Zielonej Góry pozytywnie mnie zaskoczyła. Jednak moim zdaniem Słaboń nie będzie zawodnikiem Zielonej Góry, tylko zagości w Polonii, gdzie skład jest poważnie osłabiony kontuzjami Krzyżaniaka i Lorama.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Slaby...jeeeee

    Nie wazne ktory to z tych klubow bedzie i tak dla kazdego z nich bedzie wzmocnieniem!POZDRO

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach

    Skoro WTS bedzie miał wpływ na wybór klubu...

    Jeżeli prawdą jest, że wpływ na wybór klubu przez Słabego będzie miał zarząd WTS'u to nie dadzą Krzysztofa do Poloni bo to po powrocie kontuzjowanych niebezpiecznie wzmocniłoby ten klub, a wiadomo, że WTS walczy o DMP2003 i ne potrzebny im kolejny chętny do tego trofeum ;-)
    Falubaz to MAGIA!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Na pŻ byo że albo zielona,gdansk lub bydzia


    Zostawcie go nam bo już naprawdę nie ma w Polonii komu jeździć

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Slbon tylko w ZG :)

    Gdy pierwszy raz sie dowiedzialem ze chca wypozyczyc slabonia bardzo sie ucieszyelm bylo by bardzo dobrze jezeli Slabon by wzmocnil ZKZ bo u nas tez nie ma prawie wogole 2 lini ,jezeli krzys by byl to zwiekszylo by to rywalizacje i napewno pomoglo w osiaganiu jak najelpszych wynikow ! Oby podpisal w flaubazie !

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Sądze że Krzysiek wyladuje jednak w Gdańsku , gdyż jak mówia włodarze Spary jest mu potrzebna jazda przez cały sezon a tylko to może mu zagwarabtować GKS. Majać na uwadze to iż niezbyt garnie się on do rywalizacji o miejsce w zespole wydaje mi się że tylko nad morzem mogą zapewnić mu miejsce w sładzie przez cały sezon. Natomiast w Zielonce takich gwarancji nie ma .Kto wie może Świst się kiedyś przebudzi i Słaboń może "wymieknąć".

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słuchałem sobie dziś radia Zielona Góra o 7.15 i podane było że władze ZKŻu rozmawiają o wypożyczeniu na mały kontrakt Słabonia, interesuje się nim też Bydgoszcz, natomiast ani słowo nie padło że GKS też jest zainteresowane jego pozyskaniem.
    No to Krzysiu Zielona Góra czeka :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za gazetą wrocławską

    Po wczorajszych rozmowach Krzysztof Słaboń z Atlasa jest już bliski przenosin do ZKŻ-u Zielona Góra. W negocjowaniu warunków wypożyczenia „Słabemu” pomaga Piotr Baron, który ma już za sobą starty w kilku klubach. Nie zawsze wypłacalanych...

    ZKŻ bardzo chętnie zatrudniłby Słabonia, bo mocno zawodzi jak na razie Piotr Świst, a i Andrzej Huszcza oraz Grzegorz Kłopot odstają nieco od poziomu ekstraligi. Zielonogórzan reprezentuje w negocjacjach członek zarządu klubu Eugeniusz Maksim i trzeba przyznać, że nastąpiło wczoraj znaczne zbliżenie stanowisk. Dziś sprawa winna zostać dopięta, choć w wyścigu po Słabonia wciąż bierze też udział gdańskie Wybrzeże.


    Wiec może jednak ?

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Terlecki powiedział że w Gdańsku Słabonia nie zobaczymy bo żąda zbyt wiele i nie zapłacą tyle zawodnikówi wypożyczonemu. Zostaje Zielona Góra i Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może ktoś z kibiców z Bydgoszczy mi powiedzieć, co słychać w ich klubie i czy u nich też jest głośno o Słaboniu i na jakim etapie są jego negocjacje z BKSem??



    _____________________________________________
    Przed chwilą zasłyszane w radiu ZG
    podali że najprawdopodobniej zostanie zawodnikiem ZKŻ i że w Pile może już pierwszy raz wystartować w plastronie naszego klubu. Dziś wszystko ma być do końca dogadane. Do ZKŻu przejdzie On za darmo a klub ma tylko zwrócić kasę za sprzęt jaką WTS wydał dla Słabonia :)

    A więc wszystko na najlepszej drodze :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    za gazeta.pl:

    Oprocz Gdanska i Zielonki, wydaje mi sie ze Slaby moze jeszcze trfaic do Bydgoszczy - w zwiazku z tragiczna sytuacja kadrową, ale to juz tylko takie moje domysły :P
    No no bez przesady Rusko za darmo go nie chce wypozyczyc ( od bydgoszczy to by kase za 2 lata nawet nie dostal )a w tych okolicznosciach moze troche na nim zarobic i krzychowi sie pewnie tez cos dostanie :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    wchodze sobie na forum i patrze o tu jest temacki
    slabon w falubazie??,jako kibic falubazu jestem bardzo mile rozczarowany ta sytuacja i bardzo sie bede cieszyl jak u nas podpisze zrobi konkurencje dla naszych asow na rowerkach i moze wrescie pozmieniaja swoje hulajnogi na motory i zaczna ostro walczyc o sklad


  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    slabon dolaczy .. ?

    do klubu zkz to sklad bedzie nastepujacy:

    hamill - janniro
    okoniewski - swist
    slabon - suchecki

    czyli zadnego zawodnika z Zielonej Gory!!!!!!

    rez.
    kurmanski (startuje z numerem 7 i 15)
    klopot (huszcza)

    i gdzie te czasy gdy falubaz mial w skladzie:
    huszcze, krzystyniaka, jaworka,
    i stadko utalentowanej mlodziezy, ktora mogl obdzielic cala lige!!!:
    blazejczak, molka, szymkowiak, dudek. michalak, jasinowski i jeszcze paru mlodych zdolnych....
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do klubu zkz to sklad bedzie nastepujacy:

    hamill - janniro
    okoniewski - swist
    slabon - suchecki

    czyli zadnego zawodnika z Zielonej Gory!!!!!!

    rez.
    kurmanski (startuje z numerem 7 i 15)
    klopot (huszcza)

    i gdzie te czasy gdy falubaz mial w skladzie:
    huszcze, krzystyniaka, jaworka,
    i stadko utalentowanej mlodziezy, ktora mogl obdzielic cala lige!!!:
    blazejczak, molka, szymkowiak, dudek. michalak, jasinowski i jeszcze paru mlodych zdolnych....
    No wlasnie?
    Moze Zielonki nie stac na wychowywanie juniorow?
    Co oferuje pozniej?
    A moze Ci juniorzy tacy slabi jednak byli?
    jakby byli mlodzi i zdolni....
    to by jezdzili

    A co to za wyznacznik, zaden z Zielonej Gory?
    Co to za wartosc?

    ja jestem w szoku
    w epoce globalizacji
    wychowanek?
    pewnie ze milo by bylo
    ale

    Ja nie rozumiem

    klasyfikowanie druzyny wzgledem wychowankow

    Ilu wychowankow w ilu klubach jezdzi?

    A czemu maja jezdzic w swoim klubie
    jezeli system organizacyjno -0 zarządczy nie sprzyja ich rozwojowi
    plus slabosc ekonomiczna

    Ja sie ciesze ze Slabon bedzie jezdzil w Zielonej
    Zwiekszy to nieco szanse Zielonej na walke o miejsca 4-5:-)

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A ten sie znowu czepia heh w Lesznie jezdza same super gwiazdy wychowankowie bo akurat was nie stac na nikogo z zewnatrz jakby bylo to by pewnie byla inna gadka...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Patrzac na ostatni mecz Wlokniarza z ZKZ-em , to Slabon bylby chyba sporym wzmocnieniem dla Zielonej Gory. Niestety, Andrzej Huszcza nie prezentuje sie najlepiej, podobnie jak Piotr Swist. Slabon moglby wypelnic te dziure w skladzie, a tego zawodnika chyba stac na jakies 7 punktow w meczu.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tej sprawie pocieszający jest fakt, że działacze ZKŻ robią cokolwiek, by zminimalizować negatywne skutki bigosu, jaki nam wszystkim zgotowali bezmyślnym zakontraktowaniem przed sezonem aż trójki obcokrajowców oraz Śwista...

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SLabon na pewno w zG w radiu jacek bialoglowy mowil o godzinie 13 i 19 mocne wzmocnienie same 5-1 beda szly w pile z kurmankiem w parze o to moj typy :
    billy 12
    janniro 4
    okon 11
    huszcza 4
    slabon 6
    kurman 12
    i razem 51 i wygrywamy w pile spooko

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdulah a co masz w planie przeprowadzke do Zielonki

    chyba starczy juz tych zielonych kart po sasiedzku rozdanych ale dzieki wam za Okonia WYGRAL NAM 15 BIEG
    a tym mecz 4644 a tak na marginesie to nasz rodowity jest u nas najlepszy i 17 maja spotka sie z waszym imporciakiem

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    krzysiek jest tego wart

    widzialem krzyska w zeszlym roku w gorzowie bardzo mi sie podobal:)wiec nie macie co sie zastanawiac:).... mialem cicha nadzieje ze krzysia sciagna do gorzowa w zastepstwie za niklsa ale...sciagneli nermalka??????no coz zobaczymy co to za gosciu moze na 1lige starczy musze wam cos jeszcze powiedziec ta 1 liga to dla mnie szok na meczy z WKM wawa obstawialismy czy dojada we czterech ale kocham ten sport:) i nawet jak chlopaki spadna do 2ligi tez bede zawsze na stadionie pozdro dla wszystkich fanow zuzelka

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach

    Wyjasnilo sie cos??

    Wiadomo juz co jest z tym Slaboniem
    w gazecie lubuskiej Dowham powiedzial ze w srode sie wszystko wyjasni czyli dzisiaj
    czy ktos ma jakie info?? mowili cos w radiu bo ja ie sluchalem
    jak macie info to napiszcie
    za info z gory dzieki :)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co ze Słaboniem??? Sroda w koncu jest :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro będzie oficjalne info, w gre wchodzicie Wy i My oczywiście (ale musz przyznać że Słaboń jest bliżej Zielonej Góry niż Gdańska)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEST!!!!!!!!!! Słabon w falubazie!!! to już pewne!!!!!! no może wreszcie wezmą sie do roboty swisty i huszcze...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... W Falubazie... Po czym wnosisz? :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JEST!!!!!!!!!! Słabon w falubazie!!! to już pewne!!!!!! no może wreszcie wezmą sie do roboty swisty i huszcze...
    Przestance w koncu rzucac takie informacje bez wskazania zrodla tych news'ow. Niech stanie sie dobra zasada na tym forum ze kazada taka rewelacja bedzie podparta zrodlem tych informacji.
    W tym wypadku patrzac na godzine Twego posta mozna domniemywac ze miales piekny sen ktorym zaraz po przebudzeniu chciales sie podzielic z innymi, czy tak?

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla fanów Kurmana!!!

    Jako, że w najbliższą niedzielę udajemy się do Piły po zwycięstwo, ku pokrzepieniu zielonogórskich serc umieściłem na serwerze plik video z pamiętną akcją Rafała Kurmańskiego z XIV biegu meczu w Gnieźnie i opatrzyłem ją adekwatnym komentarzem muzycznym. :) Filmik zajmuje 3 MB, jest dobrej jakości (poprawiłem to, co schrzanili w firmie Seven Komputery) i trwa 22 sekundy.

    Miłego – mam nadzieję – oglądania!!!

    http://miguel.fm.interia.pl/

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w radiu ZG redaktor Białogłowy powiedział że ZKŻ jest już dogadany z WTSem odnosnie wypożyczenia Słabonia.
    Nie wiadomo czemu tylko w klubie nastąpiła blokada informacji na ten temat i wszyscy nabrali wody w usta, może szykuja niespodziankę na Piłę ??
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tydzień temu rozmawiałem z jednym ze sponsorów Słabonia i z tego co mówił w grę wchodziło wypożyczenie TYLKO do Falubazu.Jedyną kwestią do uzgodnienia pozostawała gwarancja startów we wszystkich meczach (takiej gwarancji Krzysiek nie miał we Wrocławiu i dlatego postanowił odejść mimo propozycji wypłaty średniej za pkt w meczach, w których nie pojechał).
    Jeżeli dojdzie do wypożyczenia to jestem zdania, że będzie to duże wzmocnienie Zielonki (uważam,że Słaby to zawodnik na 8-9 pkt w meczu)i wydatnie pomoże wam wejść do 4-ki,czego serdecznie wam życzę!!!
    Pozdrowienia z Wrocka

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już tłumacze skąd wiem że Slabon w Falubazie, otóz otrzymałem taka informacje od Roberto Dowhana, także składzik widze taki

    1.Hamill
    2.Janniro
    3.Okoniewski
    4.Kłopot
    5.Słabon
    6.Kasprowiak
    7.Kurmanski
    8.Swist

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    ROZMAWIAŁEM Z JEGO OJCEM........

    Robertem Słaboniem na meczu z Apatorem i mówił że Krzysiek będzie przez 1 sezon zawodnikiem ZKŻ-u .To pewne.Krzysiek wzmocni wasz skład .ŻYCZE MU I CAŁEMU ZKŻ-towi pierwszej 4 !!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego ZKŻ sciąga do siebie nowych ludzi nie wiedząc do końca, kogo ma w składzie? Co ze Stojanem? Ciekawi mnie bardzo jak ten wątek się skończy? 8 zawodników miało zapewniać zdrową rywalizcję- kto lepszy ten jedzie i zarabia...A teraz wezmą Słabonia gwarantując mu jazdę a nie do końca mając pewność w jakiej jest aktualnei dyspozycji? Śwista też brali na pewniaka, Svaba też- momo że na oczy go nie widzieli po kontuzji. A teraz mamy chłopaków... To już będzie kolejny do składu i zaczną się niesnaski-bo zostawiany poza zawodami będzie miał pretensje.. A że jeszcze trener jakoś nie potrafi tego rozgrywać-kto jedzie a kto nie - tak naprawdę...Oj zrobi się ciekawie w Zielonce...

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze byc calkiem niezle wyjscie z obecnej sytuacji. Slabon moze jezdzic w kazdym meczu nie zabierajac miejsca zadnemu krajowemu jezdzcowi i byc zmiennikiem... Janniro ktory jest jeszcze wieksza niewiadoma. Mial on w meczu robic po 7pkt a teraz takim zawodnikiem moze byc Slabon ktory moze zrobic taki wynik i to jeszcze z nawiazka. Takze w tej sytuacji krajowy sklad wcale nie musi uciepiec.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to prawda ze Slabon bedzie jezdzil w ZKŻ to naprawde nie wiem z czego sie tutaj cieszyc
    Kolejny przeciętniak w skladzie...
    Ma on chociaz swoj sprzęt?, tzn. nie mam tutaj na myśli zdezelowanych silników z zeszłego sezonu tylko konkretne maszyny

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego ZKŻ sciąga do siebie nowych ludzi nie wiedząc do końca, kogo ma w składzie? Co ze Stojanem? Ciekawi mnie bardzo jak ten wątek się skończy? 8 zawodników miało zapewniać zdrową rywalizcję- kto lepszy ten jedzie i zarabia...A teraz wezmą Słabonia gwarantując mu jazdę a nie do końca mając pewność w jakiej jest aktualnei dyspozycji? Śwista też brali na pewniaka, Svaba też- momo że na oczy go nie widzieli po kontuzji. A teraz mamy chłopaków... To już będzie kolejny do składu i zaczną się niesnaski-bo zostawiany poza zawodami będzie miał pretensje.. A że jeszcze trener jakoś nie potrafi tego rozgrywać-kto jedzie a kto nie - tak naprawdę...Oj zrobi się ciekawie w Zielonce...

    Niewiem jak trener ale ja na jego miejscu nie wachal bym sie wstawic Slabonia za Swista.. Przeciez gorzej nie ebdzie jezdzil... Widac po meczach w Angli ze jest w formie.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niespodzianka

    W zielonogorskim klubie jest ktos kto lubi robic niespodzianki i zabrania o tym mowic komukolwiek. Niespodzianka mialbyc Swist i musze przyznac, ze jest. Zeby tylko Slabon nie byl taka niespodzianka.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś niemal na 100% zostaną uregulowane sprawy dotyczące przejścia Krzysztofa Słabonia do Zkż Zielona Góra. Najprawdopodbnie Słaby już w Niedziele wystąpi w składzie Myszki Miki w meczu z Polonią Piła. Taką informacje przeczytałem przed chwilą w Gazecie Wrocławskiej.

    Jednak nie Bydgoszcz i Gdańsk, lecz Zielonka.:P Gratulacje dobrego wyboru i życze aby Słaboń dobrze bronił waszych barw.


  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dowhan właśnie w Radio Zielona Góra potwierdził podpisanie kontraktu z Krzyśkiem.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SLabon za 50 tysiecy :]

    Jea :D Wlasnie w radiu mowia o szczegolach :D Wyporzyczenia kosztowalo nas 50 tyś. złotych !! Nie wiem skad klub mial az tyle, ale mam nadzieje, ze bedzie warty tego. Ma zdobywac dla ZKZ okolo 10 punktow na mecz ligowy ;) Oby tak bylo tylko jeszcze Swist i Huszcza kupia sprzet i Falubaz zacznie wymiatac ;) Oby :P

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podano też w radio że wystartuje już w Pile :)
    tak więc coraz bardziej zaczynam wierzyć w nasze zwycięstwo :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Słaboń wypożyczony do ZKŻ
    25.04.2003 12:16
    Jeszcze dziś wieczorem ma dojść do zatwierdzenia wypożyczenia zawodnika Atlasu Wrocław, Krzysztofa Słabonia do zespołu ZKŻ Zielona Góra.

    Słaboń prawdopodobnie zajmie miejsce zielonogórskiego seniora Krzysztofa Stojanowskiego, którego wypożyczeniem zainteresowany jest pierwszoligowy zespół z Rzeszowa

    www.sport.interia.pl
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •