Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Kontuzja Bajerskiego

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Kontuzja Bajerskiego

    W finale krajowych eliminacji do Grand Prix Tomek upadl juz pierwszym biegu. Ma złamaną kość w nodze, nad kostka i musi nosic opatrunek gipsowy przez 5 tyg!
    W feralnym biegu 'Bajer' najlepiej wyszedl ze startu, zalozyl sie na Walaska a jego noga wyladowala w kole Grzegorza.
    "Jestem wsciekly bo nie bede mogl dobrze przygotowac na GP w Chorzowie. Moze pojade do Anglii na rehabilitacje. Licze ze wtedy nieco szybciej wrocilbym do formy. Oczywiscie szybkim starcie w lidze moge zapomniec" - powiedzial Bajerski "Nowosciom"
    Info - "Nowosci"


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki - moge się mylić bo nie byłem ale słyszałem że nie tak wyglądał upadek Bajera!! Z tego co wiem walnoł świece na starcie! Lekarz go dopuścił do zawodów ale sam zrezygnował bo mu noga opuchła!

    Pozatym niech szybko wraca do zdrowia!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fakt

    walnął świecę po 30 meterach :) ale podobno wcześniej wsadził nogę gdzie nie powinien :)!!!Oby wracał gybko :) A tego - niech się Sawina przebudzi!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajerek nie dociazyl kola, podnioslo je do gory, wpadl nieco na Walaska i fikal kozla na plecy
    lekarz go dopuscil do jazdy ale nie wiem czy byloby to rozsadne
    w parkingu bylo widac jak caly czas kustyka

    mimo ze wkurzyl mnie wypowiedziami po odwlolaniu zawodow w sobote to jednak zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bajerek out na 5 tygodni...

    W radiu przed chwilą była wypowiedź Bajerskiego że leci na operację do Londynu i że przez jakieś 5 tygodni nie będzie startował... szkoda...

    Mokrego jajka życzę wszystkim

    -]slawi[-

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Kolejny pechowiec tego sezonu:(:(
    szkoda chlopaka straci duzo czasu na przygotowania do GP i ligi :(
    mam nadzieje ze wroci szybciej niz 5 tygodni

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym upadku widoczny byl brak techniki u Bajerskiego. Poza tym zawodnik tej klasy nie powienien robic takich rzeczy, bo to sie szkolkowicza zdarza.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    mam małe pytanko - skoro Bajerski ( życze zdrowia wszystkim kontuzjowanym w tym roku ) sie połamał , to do składu wejdzie pewnie Sawina , a na rezerwe kto wejdzie ? Junior jakiś ? Czy jeszcze jest jakiś senior ? Szkoda że nie ma już Krzysia Kuczwalskiego ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    bedzie 3 junirow. miedzinski (wraca do zdrowia po upadku na treningu), m.jagus, k. zabik.
    co do upadku to nie wiem jka on wygladal, widoczni w nowosciach sie pomylili.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Niestety, kolejny pechowiec w tym sezonie. Najpierw Krzyzaniak, potem Hampel i teraz Bajerski... Miejmy nadzieje, ze limit kontuzji na ten sezon zostal juz wyczerpany. A wszystkim wyzej wymienionym zawodnikom zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nie jest az tak zle. Bajerski dzis o 14.50 ma samolot do Londynu. Sponsor oplacil mu zabiegi laserowe i na pewno wroci on na tor szybciej niz sie niektorym wydaje.
    Pozdrawiam
    Marcin

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oby oby

    Mam nadzieję że te zabiegi laserowe poskutkują znakomicie - w raporcie radia gra mówili że to jednak nie kość śródstopia a kość piszczelowa Bajerskiemu pękła.
    Orientuje się ktoś jaki czas po zabiegu laserowym jest potrzebny do odzyskania pełnej sprawności????

    Pozdro

    SM

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale w PN w meczu z Wrockiem chyba nie wystąpi... Więc otwiera sie szansa dla Sparty by zostać liderem! I pokonać ten Dream Team! Z tego co ktoś tam mówił Karwan <czy ktoś tam jeszcze nie dogadał czy przyjeżdza RUDY> Więc jeśli Rudy i Bajer nie pojada... To będzie całkiem ciekawy meczyk... który może skończyć się różnym wynikiem ale to będzie się oceniało dopiero jak zobaczy się składy! i dużo załeży od formy K.C!

    Sparta jestem z WAMI!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ale w PN w meczu z Wrockiem chyba nie wystąpi... Więc otwiera sie szansa dla Sparty by zostać liderem! I pokonać ten Dream Team! Z tego co ktoś tam mówił Karwan <czy ktoś tam jeszcze nie dogadał czy przyjeżdza RUDY> Więc jeśli Rudy i Bajer nie pojada... To będzie całkiem ciekawy meczyk... który może skończyć się różnym wynikiem ale to będzie się oceniało dopiero jak zobaczy się składy! i dużo załeży od formy K.C!!
    Jezeli nie pojedzie Crump i Bajer to WTS powinien
    dosc wysoko i spokojnie wygrac chyba, ze mecz zycia
    pojechaliby Miedzinski z Zabikiem :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Morciasza..

    Ach poznaj naszą wielką łaskę niewdzięczniku!!
    Ponieważ tak ważny mecz już niedługo a ubytek tak klasowego zawodnika jeest mooocno odczuwalny(przy złej dyspozycji Sawiny)to w takim razie pozwalamy wam na wypożyczenie na ten jeden mecz Holty-tego norweskiego oczywiście...:p

  16. Powrót do góry    #16
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    A co powiecie na to?

    Tomaszowi Bajerskiemu po upadku w Rybniku założono gips na lewą stopę. Toruński żużlowiec nie poddaje się i przebywa właśnie w Anglii na serii zabiegów laserowych, przyspieszających rehabilitację. Trener Ząbik nie wyklucza udziału "Bajerka" w wyjazdowym meczu z Atlasem.

    Niezbyt fortunnie rozpoczął się sezon żużlowy dla Tomasza Bajerskiego (na zdjęciu) uczestnika Grand Prix 2003. Żużlowiec Apatora/Adriany po dwóch słabszych występach znakomicie wypadł w derbowym meczu z Plusssz Polonią Bydgoszcz, by we wtorek ulec wypadkowi. W Rybniku, w finale eliminacji krajowych do Grand Prix 2004 "Bajerek" upadł już w pierwszym biegu, kiedy to jego lewa noga wylądowała w kole Grzegorza Walaska. Diagnoza okazała się fatalna - złamanie kości śródstopia w okolicach stawu skokowego, założenie opatrunku gipsowego i 3-tygodniowa rehabilitacja. Wczoraj nie udało nam skontaktować się z żużlowcem, bowiem ten wybrał się do Anglii.
    - Tomek pojechał do kliniki Briana Simpsona, lekarza który zajmuje się Jarosławem Hampelem - mówi trener Jan Ząbik. - Kontuzja nie okazała się tak groźna jak pierwotnie sądziliśmy. Bajerski jest twardym żużlowcem i z pewnością zrobi wszystko, by wystartować w poniedziałkowym meczu z Atlasem Wrocław. Wiele będzie zależało od tego, co powie Simpson i jak będzie przebiegać leczenie laserowe. Ja w każdym razie jeszcze nie zdecydowałem o składzie na mecz we Wrocławiu i nie wykluczam żadnej możliwości.
    Kto pierwszy zdrowy?
    Trwa więc swoisty wyścig po zdrowie. Jarosław Hampel po upadku i złamaniu obojczyka w Zielonej Górze właśnie dochodzi do dyspozycji w klinice Simpsona. Lekarz twierdzi, że zawodnik Atlasu będzie mógł już wystąpić w spotkaniu z Apatorem. Sam Hampel ma więcej wątpliwości i jeśli nie będzie się czuł na 100 procent pewny sił, to nie pojedzie. Czy możliwa jest rehabilitacja Tomasza Bajerskiego do poniedziałku? Współczesna medycyna czyni cuda, pozostaje ściskać kciuki za "Bajerka" i doktora Simpsona., jednak nic na siłę. Lepiej by zawodnik przeszedł pełną rehabilitację, niż w przyszłości odczuwał skutki tej kontuzji.
    za pomorska
    Pozdrawiam
    Marcin

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bayer daj sobie spokój z tym meczem we Wrocku. Niech Cię dobrze pospawają bo potem mamy Włókniarz i twoje punkciki mogą się przydać!!!! A we Wrocku, to Sawka niech się przebudzi i pokaże że to jego tor!

  18. Powrót do góry    #18
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nawet jesli sie wykuruje to i tak nie wystapi w mysl regulaminu,a caly problem wyjasnil kolega Jako w watku WTS-Apator.
    Pozdrawiam
    Marcin

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybkie wsadzenie Bajerskiego na motor wydaje sie byc jedynie klubowym interesem, zdrowie zawodnika jest priorytetem... Zlamanie nogi to nie taka prosta sprawa i szybkie dojscie do pelnej sprawnosci jest kwestia czasu, nawet przy uzyciu nowoczesnych metod leczenia. Torun ma silna "pake" i powinien to udowodnic bez Bajerskiego, chyba ze sie myle...
    Zobaczymy co bedzie na Olimpijskim... serdecznie zapraszam wszystkich kibicow z Torunia, choc jako Wroclawianin kibicuje WTSowi, Apator zawsze szanowalem i bede szanowal :]

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bajerski jest srednim ligowcem i niech tak zostanie w grand prix i tak nic nie zdziala.moim zdaniem na plecach powinien miec napis ELIMINATOR

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było dobre. Może wpisuję się bez sensu, ale nic to. Westdogg - jestem pod wrażeniem.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie ma co sie spieszyc z Bajerskim, pojedzie Sawka. Po Bajerskim we Wroclawiu nie spodziewalbym sie dobrego wystepu a jezeli do tego doszla by ta noga...

    westdogg poruszyl temat wystepow 'bajera' w gp. Moze jest w tym troche prawdy (szczerze mowiac nie bardzo w niego wierze) ale nie wszystko jest przesadzone. Moze jak Tomek w koncu upora sie z motorami to bedzie lepiej.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    [b]BEZ BAJERA I RUDEGO TEN WASZ NIBY DREAM TEAM NIE MA SZANS!!!
    A CO DO TOMKA TOŻYCZE MU JAK NAJSZYBSZEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!
    BEZ NIEGO LIGA BYŁA BY NIECIEKAWA!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Ja troszkę z innej beki - zapewne do GP w Chorzowie Tomek B. się już przyzwyczai do normalnego ścigania, zapytać chciałem czy będzie startować pod szyldem jakiegoś teamu, jeśli tak to z kim ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja troszkę z innej beki - zapewne do GP w Chorzowie Tomek B. się już przyzwyczai do normalnego ścigania, zapytać chciałem czy będzie startować pod szyldem jakiegoś teamu, jeśli tak to z kim ?
    Nie, nie bedzie w zadnym teamie :).
    Pozdrawiam
    Marcin

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Duża Głowa w akcji :)

    Zrósł się nad podziw! :) Życzę mu powodzenia w GP, ale po tak ciężkich doświadczeniach będzie się chyba czym wytłumaczyć, nie to, co Protas - ten nie będzie miał wymówki po nędznych jak zwykle startach grandpriowych! :):):)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DRABOL ŚMIESZNY CZLOWIEKU

    Bez Bajera i Rudego Apator nie istnieje, przepraszam ale głąb z Ciebie... który klub bez swoich 2 podstawowych zawodników (jeźców GRAND PRIX) jeździłby na tym samym poziomie??? ZE swoim rozumowaniem Ty nie istniejesz, i wydajesz się być śmiesznym!!! :P pozdrowienia

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Zrósł się nad podziw! Życzę mu powodzenia w GP, ale po tak ciężkich doświadczeniach będzie się chyba czym wytłumaczyć, nie to, co Protas - ten nie będzie miał wymówki po nędznych jak zwykle startach grandpriowych!
    Czytam prawie wszystkie posty w tym dziale, lecz jeszcze nie spotkałem bardziej zniewieściałego, zarozumialca jakim jest Wolf666, mija już pół roku jak gość z obsesją maniaka prześladuje Protasiewicza niezależnie na jakim wątku by się nie znajdował.Przy nim to wysiadają nawet kibice z Leszna którzy mają na pieńku z Okoniewskim.

    Wolf666 jedynym ratunkiem przed twoim bzdurnymi wywodami byłoby zabranie ci kompa bo na zmianę lekarza już za późno.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Liż mi jaja

    Wypad z tego porządnego forum gównojadzie

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez skulek Zobacz posta
    Wypad z tego porządnego forum gównojadzie
    Nie mogę przestać się śmiać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •