Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: Ekhm... Kto za Wiltshire'a? \ Właściwie teraz - kto za Lorama (bo biedaczek się połamał)

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Ekhm... Kto za Wiltshire'a? \ Właściwie teraz - kto za Lorama (bo biedaczek się połamał)

    Może się zdarzyć tak że Polonia będzie musiała szukać trzeciego obcokrajowca. Kto byłby odpowiedni? Moje typy:

    - Mark Lemon - zawodnik niezbyt znany ale w Premiere League ma CMA 11,04, więc może nie taki zły będzie

    - Hans Andersen - w końcu zawodnik GP


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widac ze nie jestes dobrze zorientowany poniewaz Hans Andersen od poczatku sezonu jezdzi w Lublinie i zdarzyl pojechac juz w dwoch meczach.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  3. Powrót do góry    #3
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Faktyko, dzięki JD. No to może Sam Ermolenko bądź... Shane Parker?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie ma chyba juz lepszego od Todda..

    Mozecie wziac rekowalescenta Chrisa Louisa...ale nie wiem co u niego i chyba juz nikt nie wie. Zastanawiam sie nad jakims mlodym szwedem np. Ruudem..tyle czy on poradzi sobie w silnej ekstralidze ? Ostatnio dobry wystep zaliczyl Stuart Robson 15+1 (3,2,3,3,2*,0,2), moze on ?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Z tego co widzialem to w zadnym klubie nie
    jezdzi jeden z zawodnikow GP Norweg Rune Holta.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    ?????????????????

    Z tego co widzialem to w zadnym klubie nie
    jezdzi jeden z zawodnikow GP Norweg Rune Holta.


    A Włókniarz ????????????? No chyba, że tam jednak jeździ ten cały Molta wspomniany w TVP :P:P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poprzednicy nieźle sie znają za żużlu więc jak Polonia chce to może zakontraktować Crumpa albo Sulivana :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Rynek klasowych zawodników, spełniających oczekiwania działaczy, fanów i sponsorów co do natychmiastowej gwarancji określonej, przyzwoitej zdobyczy punktowej, jest dość wąski. Skoro markowi wyjadacze europejskich torów mający patent na starty w GP nie dają takiej pewności, to czego oczekiwać od wypalonych repów albo nieopierzonych żółtodziobów z zerowym doświadczeniem na torach polskich.
    Jeśli miałbym wskazywać któryś z nakreślonych tu kierunków, zdecydowanie opowiadałbym się za drugim, traktując pozyskanie młodego, perspektywicznego chłopaka jako rodzaj inwestycji w przyszłość, wymagającej jednak określonego nakładu cierpliwości, chociaż może to być nie do pogodzenia z poszukiwaniem jeźdźca w warunkach narastającej presji wyniku ze strony klubowych "dobroczyńców" i kibiców.

    Dlatego rozbawiają mnie propozycje zatrudnienia wysłużonych matadorów pokroju Ermolenki, ja serdecznie poleciłbym jeszcze osoby doświadczonych J. Staechmana lub J. Jorgensena z Danii czy całą rzeszę zaprawionych w bojach Węgrów, Czechów i Rosjan, tu przynajmniej z uwagi na niższe koszty ryzyko sportowej klapy jest bez porównania mniejsze.

    Sięgając po młodych należałoby przeprowadzić rzetelną penetrację rynków skandynawskiego(Szwecja, Dania) oraz wyspiarskiego- wypatrując świeżych i mało znanych Anglików, Amerykanów oraz Australijczyków.
    To zadanie dla klubowych menedżerów, kto ad hoc zasługuje na uważne przyjrzenie:
    może Ruud, może Lindbaeck, może Harris czy Fisher i na pewno jeszcze kilku młodych gniewnych., choćby Zagar, Kolenko patrząc z innej geograficznie strony.
    AZS-CKM the leading polish teams

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Znawcy żużla ....

    poprzednicy nieźle sie znają za żużlu więc jak Polonia chce to może zakontraktować Crumpa albo Sulivana :)
    A jeszcze ten mało znany szwed co ma pieć złotych medali IMŚ chyba to jest ten .. tego... Tony... Rickardsson.
    On nie jeździ nigdzie chyba bo to mało znany jest w Polsce i wogóle na świecie a może by te 7 pkt. robił na mecz? :)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Z tego co widzialem to w zadnym klubie nie
    jezdzi jeden z zawodnikow GP Norweg Rune Holta.

    A Włókniarz ????????????? No chyba, że tam jednak jeździ ten cały Molta wspomniany w TVP :P:P
    We Wlokniarzy jezdzi Holta z polska licencja, to w Bydgoszczy moze jezdzic z norweska. Przeciez przepisy
    tego nie zabraniaja... a znajac uzdolnienia dzialaczy
    do przekladania meczy - nawet terminy by mu nie kolidowaly.
    I jakby pojechal w barwach Polonii za Wiltshira w meczu
    w Czestochowie Bydgoszcz wygralaby tam jak nic :-)


    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a przepraszam skad wy w bydzi kasę na tego obcokrajowca znajdziecie ???
    ale jak to mówią kiedy trzba i nie ma wyjścia to się spod ziemi wykopie tudzież w toruniu zapożyczy.
    ale mniejsza z tym.
    jak dla mnie do wzięcia i pod tytułem jako tacy są:
    - robson
    - louis (???)
    - stonehewer
    - ruud
    - lidbeck
    to wszystko
    tak więc ja osobiście zamierzam odłożyć kasę i poczekać na powrót krzyzaniaka...
    a jak to juz nic nie da...
    to ja nie widzę niczego kolorowego

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Holta po raz kolejny

    A no i wszystko jasne-już wiemy co boli Morciasza i jemu podobnych...to ten wredny Holta-oszust jakich mało!Cóż mogę powiedzieć:dorośnij i przestań rozdrapywać rany bo jka nie to niedługo wyrośniesz nam na męczennika który musi znosić wszelkie oszustwa i żle uczynki tego świata(osobiście uważam ze to już niedługo)!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A no i wszystko jasne-już wiemy co boli Morciasza i jemu podobnych...to ten wredny Holta-oszust jakich mało!Cóż mogę powiedzieć:dorośnij i przestań rozdrapywać rany bo jka nie to niedługo wyrośniesz nam na męczennika który musi znosić wszelkie oszustwa i żle uczynki tego świata(osobiście uważam ze to już niedługo)!!!!
    Drogi MacSpiwoorze!
    Przeciez start Holty w barwach Polonii Bydgoszcz
    z licencja norweska bylby zgodny z regulaminem?
    Zgadza sie? To dlaczego sie burzysz?

    Kto mieczem wojuje...

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #14
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wg mnie korzystne może być zakontraktowanie Deana Barkera lub Davida Norrisa - w Anglii jakoś im idzie

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odczekajmy jeszcze jakis czas. Dajmy pojeździć Polonii w składzie tylko z Loramem przez kilka spotkań a później dajmy szansę Wiltshirowi jeszcze raz.
    Ja bym go nie skreślał tak szybko.
    W Anglii systematycznie przywozi 10-13 pkt.
    To, że jest teraz cieniuteńki wcale nie oznacza, że bedzie taki do końca.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Todd Wiltshire jeździ w Polonii słabo , bo - jak sam powiedział (za www.speedway.info.pl) : nie jest prowadzacym parę ! [img]

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Działacze Bydgoskiej Polonii prowadza zaawansowane ozmowy z finem Kaj Laukkanenem (czytaj gazeta pomorska)

  18. Powrót do góry    #18
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Działacze Bydgoskiej Polonii prowadza zaawansowane ozmowy z finem Kaj Laukkanenem (czytaj gazeta pomorska)
    Laukannen ? To bedzie kolejna wtopa i niewypal tak jak np. Screen. Racja ze Wilthsire niech pauzuje z 2-3 mecze. W Anglii potrafi jechac to w Polsce tez zacznie punktowac.
    Pozdrawiam
    Marcin

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Drogi MacSpiwoorze!
    Przeciez start Holty w barwach Polonii Bydgoszcz
    z licencja norweska bylby zgodny z regulaminem?
    Zgadza sie? To dlaczego sie burzysz?

    Kto mieczem wojuje...
    Pomine fakt, że nie wiedziałeś, gdzie Holta ma podpisany kontrakt. Zmieniłeś nieco front, więc powiem tak: nie znam dokładnie regulaminu, ale nie sądze, aby była możliwość jazdy TEGO SAMEGO zawodnika w dwóch róznych klubach tylko dlatego że ma dwie licencje...... Regulamin mówi o kontraktach z ZAWODNIKAMI a nie z LICENCJAMI......

  20. Powrót do góry    #20
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wg mnie korzystne może być zakontraktowanie Deana Barkera lub Davida Norrisa - w Anglii jakoś im idzie
    Z Norrisem kiedyś próbował apator, nie popełniałbym tego samego błedu. To był niewypał pokroju Stancl'a w poloni.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  21. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Odczekajmy jeszcze jakis czas. Dajmy pojeździć Polonii w składzie tylko z Loramem przez kilka spotkań a później dajmy szansę Wiltshirowi jeszcze raz.
    No to fajnie. Bez Krzyżaka i z jednym obcokrajowcem na pewno będziemy wygrywać mecze.

    W gazecie było że rozmowy są prowadzone z finem, dwoam anglikami i amerykaninem. Może są to Barker, Norris i Fischer?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Vicar

    Chodziło mi kolego o zbliżające się mecze z Gdańskiem i Piłą na naszym torze.

    Miejmy nadzieję że Jacek Krzyzaniak będzie w stanie wystąpić już w meczu w Lesznie.

    Tam można by było jeszcze raz wypróbować Wiltshira a w razie jego niepowodzenia wstawić w jego miejsce na dwa trzy biegi Jacka Krzyżaniaka.

    Kwestia słabych startów Kangura nie leży w jego słabej kondycji, lecz w beznadziejnym sprzęcie.

    Łudzę się że Todd potrzebuje jeszcze trochę czasu żeby dogadać się z silnikami. Nie bronię go jednak w kwestii, że jako profesjonalista powinien być przygotowany już na początku sezonu w stu procentach. Dał ciała!

    Ja jednak nie odbierałbym mu szansy poprawy.

    Pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiltshire jest tak samo beznadziejnie przygotowany do sezonu jak Cegieslki. Ale już za dwie kolejki powinno już wszystko grać.:)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja slyszalem ze w bydzi zamiast kangura ma jezdzic kai laukanen swoja droga szkoda ze u nas nie jezdzi ale coz nieh jezdzi w bydzi mysle ze w extra zrobi jakies 8-9 pkt

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jeszcze cos nie dziwcie sie toddowi ze u was slabo jezdzi skoro nie dostal pieniedzy rok temu za kontrakt to skad ma wziazc pieniadze na sprzet.z czego co wiem w zielonce przyjehal po kase(ktorej nie dostal)i bez zadnego motoru i wcale mu sie nie dziwie i tak chwala mu za to ze traci kase na przyjazdy na mecze ligowe do polski.a tak jak juz o dlugach powiem wam ze bydzia za rok moze szybciej podzieli los gorzowa i pily. a tomek gollob przyjdzie do gniezna

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    w bydzi mysle ze w extra zrobi jakies 8-9 pkt
    Wez blagam cie nie osmieszaj sie Laukanen 8-9punktow??
    jak on nie mogl zrobic w 1 lidze tylu o co dopiero w extralidze

    8-9 punktow to on zrobi ale przez caly sezon:P:P:P

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    a jeszcze cos nie dziwcie sie toddowi ze u was slabo jezdzi skoro nie dostal pieniedzy rok temu za kontrakt to skad ma wziazc pieniadze na sprzet.z czego co wiem w zielonce przyjehal po kase(ktorej nie dostal)i bez zadnego motoru i wcale mu sie nie dziwie i tak chwala mu za to ze traci kase na przyjazdy na mecze ligowe do polski.a tak jak juz o dlugach powiem wam ze bydzia za rok moze szybciej podzieli los gorzowa i pily. a tomek gollob przyjdzie do gniezna
    Bravo dla tego kolegi :P:P:P
    Czlowieku czy ty masz jakies pojecie o zuzlu ??
    Bo to jest wlasnie forum dotyczace zuzla a twoje posty przypominaja mi forum programu TVNUrzekla mnie twoja historia:P:P:P
    Mimo ze jestem z zielonki i nie przepadam za bydgoszcza to szlak mnie trafia jak widze takie glupoty na forum

    radze ci przeczytaj sobie to co napisales a moze zrozumiesz jak sie wyglupiles
    Narka:)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Na mecz z Wybrzezem sciagany jest specjalnie Loram :-)
    Ciekawe ile punktow zrobi Kowalik :-)

    Poza tym bylby to idealny mecz, zeby przetestowac
    trzeciego zagranicznego.

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    w bydzi mysle ze w extra zrobi jakies 8-9 pkt
    Wez blagam cie nie osmieszaj sie Laukanen 8-9punktow??
    jak on nie mogl zrobic w 1 lidze tylu o co dopiero w extralidze

    8-9 punktow to on zrobi ale przez caly sezon:P:P:P[/qlaukanem to solidny zawodnik i stac GO na taki winik . w tamtym sezonie dopiero kai zaczynal jedzic na pol. torach teraz ten zawodnik wie jak sie spasowac z naszymi torami . zapewne laukanen nie bedzie mial kompleksow przed rickim i sullikiem gdyz w anglii nie raz z nimi wygrywal . a tego ostatniego tekstu nie bede komentowal poniewaz byl on niezwykle zalosny. !!!!!MOZGU!!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluhaj smake kto tu ma pojecie o zuzlu?????nie wiem czy wiesz ale polonia wisi kupe kasy toddowi.nie wiem czy wiesz ale pieniadz jest bardzo wazny w zuzlu.czy ty bys jezdzil w jakims obcym klubie za nic kasy?????.mysle ze nie.polonia w sumie ma 4 mln zl dlugu lacznie co ty nato????polonia ma takie dlugi jak pila,gdansk czy gorzow.a na mecz z apatorem jakis sponsor wylozyl pieniadze na przyjazd obcokrajowcow.na nastepny mecz juz nie bedzie sponsora ktory dal by tyle kasy.klub bez pieniedzy to nie taki sam klub jak z pieniedzmi.a ztym gollobem nie puscilem zadnej gafy skoro moj klub wejdzie do extra i nadal bedzie w nim grajewski to on juz zapewni przyjscie golloba.nie wiem czy wiesz ale dla zuzlowca bardzo wazna jest stala praca -wygradzana.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    16-11-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co kolejny obcokrajowiec? Nie ma nikogo ciekawego na rynku! Po co znow wyrzucac kase, ktorej i tak brakuje! Ten sezon nie bedzie sezonem Polonii Bydgoszcz, to juz przesadzone! Trzeba liczyc na rychly powrot Krzyzaka i w lepsza postawe Mirka wowczas przy korzystnym kalendarzu mozna jeszcze liczyc na pierwsza czworke! A Wiltshire? No coz... jesli faceta mocniej przycisnac, to potrafi sie zmobilizowac! I na to wypada liczyc...

  32. Powrót do góry    #32
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    sluhaj smake kto tu ma pojecie o zuzlu?????nie wiem czy wiesz ale polonia wisi kupe kasy toddowi.nie wiem czy wiesz ale pieniadz jest bardzo wazny w zuzlu.czy ty bys jezdzil w jakims obcym klubie za nic kasy?????.
    Widze, że kolega jest dobrze poinformowany. W stosunku do zagranicznych zawodników polonia nie ma zaległości. A Todd pytając o kase w zielonej miał na myśli bierzącą kasiorke.

    Wracając do tematu, moim zdaniem leiej wziąc na mały kontrakt Słabonia, niż kontraktowac trzeciego obcokrajowca, rynek juz przebrany i chyba nie warto ryzykowac.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Dzisiaj w lidze angielskiej Wiltshire przywiózł 12 punktów. Teraz nie wiem czy na występach w Polonii mu kompletnie nie zależy czy miał kłopoty sprzętowe. Mam nadzieję, że to drugie i będzie miał okazję przywieźć kilka cennych punktów dla Bydgoszczy.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    smoku ( wawelski ? ) :P

    Mamy na forum kolejnego znawcę bydgoskich klimatów ekonomiczno-żużlowych :P

    a jeszcze cos nie dziwcie sie toddowi ze u was slabo jezdzi skoro nie dostal pieniedzy rok temu za kontrakt to skad ma wziazc pieniadze na sprzet.
    Przepraszam jakiej kasy nie dostał ? A kasę na wyspy ma ?
    Zawodnicy zagraniczni byli w pierwszej kolejności rozlicznie po sezonie !! Kur-na który raz to samo pisze !!

    z czego co wiem w zielonce przyjehal po kase(ktorej nie dostal)i bez zadnego motoru i wcale mu sie nie dziwie i tak chwala mu za to ze traci kase na przyjazdy na mecze ligowe do polski.
    No to mało wiesz ! No pewnie pokłońmy się teraz panu Toddowi , że zachwyca nas swoją obecnością.Chwała mu !

    tak jak juz o dlugach powiem wam ze bydzia za rok moze szybciej podzieli los gorzowa i pily.
    No powiedz jak to będzie ... bo ja już nie wiem ... może podzieli , czy już podzieliła ... jak to jest , oświecisz nas ? :P


    a tomek gollob przyjdzie do gniezna
    Tak , a ja słyszałem jak pewna pani na rynku mówiła ,że już Tomek podpisał umowę przedwstępną na przyszły sezon właśnie ze Startem :P:P
    Marzenia ściętej głowy ...

    Idąc dalej rozumowaniem pana dragona


    sluhaj smake kto tu ma pojecie o zuzlu?????
    Wiesz co ze smake'iem( nie wiem czy tak to się odmienia ) na wiele spraw mamy różne poglądy :)
    Ale pojęcie o żużlu to ma , w przeciwieństwie chyba do Ciebie.

    nie wiem czy wiesz ale polonia wisi kupe kasy toddowi.
    Tak , od kiedy ? Ile? Za co ( jakie mecze ) ? Konkrety pisz ,a nie jakieś brednie .

    nie wiem czy wiesz ale pieniadz jest bardzo wazny w zuzlu.czy ty bys jezdzil w jakims obcym klubie za nic kasy?????.mysle ze nie.
    No tutaj się zgodzę :)


    polonia w sumie ma 4 mln zl dlugu lacznie co ty nato????
    Zgadza się jest to dług podany do ogólnej wiadomości za pomocą mediów.

    polonia ma takie dlugi jak pila,gdansk czy gorzow.
    Co to znaczy ? ,że ma takie same... kurcze chyba się umówili :P

    a na mecz z apatorem jakis sponsor wylozyl pieniadze na przyjazd obcokrajowcow.na nastepny mecz juz nie bedzie sponsora ktory dal by tyle kasy.
    Kur-de gościu czytasz conieco prasy , informacje z netu ?
    Polonia podjęła taką decyzję , a nie inną gdyż w tym składzie personalnym nawet udział obcokrajowców nie gwarantował w przekonaniu klubu ( co się okazało słusznym założeniem) nawiązania większej walki o zwycięstwo . Jest jeszcze druga sprawa dotycząca pewnych zawirowań przedsezonowych sprawie wymiany Pepe-Mirek. Zresztą to już pozostawiam każdemu do trzeźwej oceny.

    klub bez pieniedzy to nie taki sam klub jak z pieniedzmi.a ztym gollobem nie puscilem zadnej gafy skoro moj klub wejdzie do extra i nadal bedzie w nim grajewski to on juz zapewni przyjscie golloba.nie wiem czy wiesz ale dla zuzlowca bardzo wazna jest stala praca -wygradzana.
    No pewnie , Tomek tylko czeka na propozycję pana Grajewskiego ... nie rozśmieszaj mnie.
    Skąd wiesz co jest ważne dla Tomka ?
    Zresztą Gollob udowadniał nie raz , że kasa nie jest najważniejsza( vide. oficjalne zakusy p.Rusko ). Tu jest jego miasto,jego klub, jego dom i jego kibice!




    A co do zmiennika Todda to uważam , że można by zwrócić uwagę na jakiegoś młodego , perspektywicznego zawodnika .W obecnej sytuacji kadrowej zespołu nie ma sensu inwestować w kogoś pokroju Sama .
    A Wiltshire zacznie jeździć , jemu prawie corocznie potrzebne jest takie przebudzenie .

  35. Powrót do góry    #35
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niektórzy mówią że Todd się poprawi. Przypomnijcie sobie Nilsena we wrocku. Jeśli zawodnik olewa Polskę, to olewa...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Holta

    Dobre pytanie czy Holta zlicencja Norweska moglby jezdzic wPolsce w innej druzynie jako zawodnik zagraniczny.
    O ile ktos z punktu prawnego moglby to przedstawic to prosze.A swoja droga to czy potrzebni sa nam zawodnicy tacy jak:Wiltshire,Janniro czy kilku innych co nie wspomne.
    Powinien jechac jeden w druzynie a bydzia niech postawi na Robackiego lub juniora bo to sie oplaci w przyszlosci.
    Mistrzostwo nie grozi spadek tez nie a wiec?.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektórzy mówią że Todd się poprawi. Przypomnijcie sobie Nilsena we wrocku. Jeśli zawodnik olewa Polskę, to olewa...
    Jakoś np. w 1991 roku gdy Morawski ZG zdobywał DMP Jimmy był jednym z najlepszych zawodników w lidze startując w zielonogórskim teamie. Czyli Nilsen nie olewał cały czas Polskiej Ligi :) wykręcił średnią coś ponad 2 na bieg :)
    Nie pamiętam zbyt dobrze jak jeździł we Wrocku, ale na pewno conajmniej troche gorzej.

  38. Powrót do góry    #38
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niektórzy mówią że Todd się poprawi. Przypomnijcie sobie Nilsena we wrocku. Jeśli zawodnik olewa Polskę, to olewa...
    Jakoś np. w 1991 roku gdy Morawski ZG zdobywał DMP Jimmy był jednym z najlepszych zawodników w lidze startując w zielonogórskim teamie. Czyli Nilsen nie olewał cały czas Polskiej Ligi :) wykręcił średnią coś ponad 2 na bieg :)
    Nie pamiętam zbyt dobrze jak jeździł we Wrocku, ale na pewno conajmniej troche gorzej.

    Chodzi mi o te późniejsze starty Nilsena, gdy jako wicemistrz świata chyba, na meczu ligowym we Wrocławiu kosił po 2-3 punkty

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SLUHAJCIE NIE WIEM O CO WAM CHODZI NIECH WAM DZIALACZE Z BYDGOSZCZY NIE MYDLA OCZU . KTOS MI NAPISAL COS O BIEZACEJ KASIE TO JESLI NAWET TOOD DOSTAL ZA KONTRAKT (RZECZ JASNA WG. FANOW Z BYDZI)TO NIC ZADEN OBCOKRAJOWIEC NIE POJEDZIE ZA 0 KASY. BEDE WAM MUSIAL POWTORZYC JESZCZE RAZ PIENIADZ JEST NAJWAZNIEJSZA RZECZA W SPEEDWAY .SKORO KLUB MA 4 MLN ZL DLUGU(ZRODLO INFORMACJI-MICHAL ROBACKI)TO WSZYSTKO MOWI ZA SIEBIE ALE OCZYWISCIE WY MYSLICIE ZE LICZA SIE TYLKO HECI .NO COZ .. SYTUACJA KLUBU JEST WYSMIENITA,DODATKOWY SPONSOR MUSI PLACIC OBCOKRAJOWCOM ZA PRZYJAZD DO TORUNIA,GOLLOBOWIE JADA ZA PUNKTOWE I KONTUZJA LORAMA.WSPANIALE ZYCZE WAM Z OKAZJI ZMARTWYHSTANIA CHRYSTA DEGRADACJI DO 1 LIGI.WIEM ZE SIE ZE MNIE SMIEJECIE ALE WSPOMNICIE MOJE SLOWA .GDYBY START BYL W EXTRA TO GRAJEWSKI ZAKUPIL BY GOLLOBA

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach

    karetka na tor !

    SLUHAJCIE NIE WIEM O CO WAM CHODZI NIECH WAM DZIALACZE Z BYDGOSZCZY NIE MYDLA OCZU . KTOS MI NAPISAL COS O BIEZACEJ KASIE TO JESLI NAWET TOOD DOSTAL ZA KONTRAKT (RZECZ JASNA WG. FANOW Z BYDZI)TO NIC ZADEN OBCOKRAJOWIEC NIE POJEDZIE ZA 0 KASY. BEDE WAM MUSIAL POWTORZYC JESZCZE RAZ PIENIADZ JEST NAJWAZNIEJSZA RZECZA W SPEEDWAY .SKORO KLUB MA 4 MLN ZL DLUGU(ZRODLO INFORMACJI-MICHAL ROBACKI)TO WSZYSTKO MOWI ZA SIEBIE ALE OCZYWISCIE WY MYSLICIE ZE LICZA SIE TYLKO HECI .NO COZ .. SYTUACJA KLUBU JEST WYSMIENITA,DODATKOWY SPONSOR MUSI PLACIC OBCOKRAJOWCOM ZA PRZYJAZD DO TORUNIA,GOLLOBOWIE JADA ZA PUNKTOWE I KONTUZJA LORAMA.WSPANIALE ZYCZE WAM Z OKAZJI ZMARTWYHSTANIA CHRYSTA DEGRADACJI DO 1 LIGI.WIEM ZE SIE ZE MNIE SMIEJECIE ALE WSPOMNICIE MOJE SLOWA .GDYBY START BYL W EXTRA TO GRAJEWSKI ZAKUPIL BY GOLLOBA
    [b]Powtarzam - karetka na tor. Zawodnik w żółtym kasku z groźnym napisem na plastronie "dragon" leży pod bandą - wywrócił się wskutek słabej orientacji i złej widoczności (może mydłem myje spojówki?) całe szczęście, że jeszcze żyje, choć z drugiej strony kto wie czy to dobrze - jest jeszcze przytomny i bredzi coś o jakiejś degradacji... Lepiej odwieźcie go do Tworek albo do Świecia nad Wisłą.
    Właśnie dlatego lubię to forum, bo trafiają się takie "rodzyny".

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Tomek Gollob predzej zakończy jazde na żużlu niż odejdzie z Bydgoszczy tym bardziej do..Gniezna, a wiesz co Gollob na meczu hokejowym na lodowisku Stoczni w Oliwi powiedział ze jak klub wyjdzie na prostą to przyjdzie do Gdańska, czekam z niecierpliowścią na niego, ach jak to bedzie z Gollobem w drużynie ;). A tak poważnie doputy Gollob w Bydzi dopuki żużel w Bydzi. I dopiero jak Gollob zakończy kariere moze cos sie w Bydzi zmieni pod tym wzgledem, chociaż w to nie sądze:P. No i życze klubowi jak i kibicom aby żużel w Bydgoszczy trwał do końca świata i jeden dzień dłużej, zreszta wszystkim kibicom tego zycze:P.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Dragon kurna

    Kristo już tysiące razy ( z resztą słusznie mówił) że Polonia nie ma zaległości wobec Todda i Todd dostaje kase rugalarnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    PO 2. Polonia chciała jechać do Torunia bez stranieri aby zaoszczedzic bo i tak było wiadomo ze przerzną. Gdyby to był np wyjazd do Leszna toby Polonia wyłożyła na nich kase.

    Coś widze że ktoś tu się nie zna a się wypowiada...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiara kto to jest ten kristo?????prezes czy dzialacz bydgoskiego klubu skad on wie w jakiej sytuacji znajduje sie polonia???ja mam wielu znajomych w bydgoszczy,znam kilku zuzlowcow i chyba zuzlowiec czy sponsor klubu lepiej wie niz jakis kibol!!!!!!!z vreszta powiedzcie sobie w duchu szczerze czy naprawde w waszym klubie wszystko gra?????a jesli nie wiecie to lepiej nic nie mowcie.robak gdy uslyszal ode mnie co wy mowicie zlal sie ze smiehu.hlopaki-nie zahowujcie sie jak 5 letnie dzieciaki

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Todd uratuje was jeszcze wiele razy a niestety Gdańsk nie ma swojego wybawiciela...

  45. Powrót do góry    #45
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    wiara kto to jest ten kristo?????prezes czy dzialacz bydgoskiego klubu skad on wie w jakiej sytuacji znajduje sie polonia???ja mam wielu znajomych w bydgoszczy,znam kilku zuzlowcow i chyba zuzlowiec czy sponsor klubu lepiej wie niz jakis kibol!!!!!!!z vreszta powiedzcie sobie w duchu szczerze czy naprawde w waszym klubie wszystko gra?????a jesli nie wiecie to lepiej nic nie mowcie.robak gdy uslyszal ode mnie co wy mowicie zlal sie ze smiehu.hlopaki-nie zahowujcie sie jak 5 letnie dzieciaki
    5 letnie dzieciaki?? Widze, że karetka jeszcze nie zabrała poszkodowanego :P . Szkoda, że zając nie przyniósł Ci słownika ortograficznego w prezencie :P .

    A jeśli chodzi o Wiltshire to niech zapunktuje z bardziej wymagającym rywalem, wtedy zobaczymy jego przydatność. Mimo wszystko na rynku i tak nie ma już zawodników zagranicznych, którzy gwarantuja lepszy wynik niż Todd.

    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •