Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: Ekhm... Kto za Wiltshire'a? \ Właściwie teraz - kto za Lorama (bo biedaczek się połamał)

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam ze powinien przyjsc ktos z trojki: [b]Shane Parker, DAvid Norris lub David Ruud

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dragon

    Tak na wstępie to radzę odpowiedzi najpierw pisać w bardzo popularnym programie jakim jest WORD – jak się podkreśli się na czerwono to oznacza błąd !! Później można dwa razy kliknąć lewym przyciskiem myszy ( odznaczy się cały wyraz na czarno ) i później prawy przycisk myszy – wtedy będziesz mógł sobie wybrać prawidłową pisownię ....


    SLUHAJCIE NIE WIEM O CO WAM CHODZI NIECH WAM DZIALACZE Z BYDGOSZCZY NIE MYDLA OCZU .
    Kto i kiedy nam mydli oczy ? O co chodzi?

    KTOS MI NAPISAL COS O BIEZACEJ KASIE TO JESLI NAWET TOOD DOSTAL ZA KONTRAKT (RZECZ JASNA WG. FANOW Z BYDZI)TO NIC ZADEN OBCOKRAJOWIEC NIE POJEDZIE ZA 0 KASY. BEDE WAM MUSIAL POWTORZYC JESZCZE RAZ PIENIADZ JEST NAJWAZNIEJSZA RZECZA W SPEEDWAY

    A może by tak napisać po polsku .


    SKORO KLUB MA 4 MLN ZL DLUGU(ZRODLO INFORMACJI-MICHAL ROBACKI)TO WSZYSTKO MOWI ZA SIEBIE ALE OCZYWISCIE WY MYSLICIE ZE LICZA SIE TYLKO HECI .
    Dług 4 miliony jest podany do ogólnej wiadomości i nie trzeba znać zawodników żeby to wiedzieć , wystarczy trochę prasy poczytać lub posiedzieć na necie. Co to są „heci” ??


    NO COZ .. SYTUACJA KLUBU JEST WYSMIENITA,
    Nikt nie mówi , że sytuacja klubu jest wyśmienita !!Naucz się czytać !


    DODATKOWY SPONSOR MUSI PLACIC OBCOKRAJOWCOM ZA PRZYJAZD DO TORUNIA,GOLLOBOWIE JADA ZA PUNKTOWE I KONTUZJA LORAMA.WSPANIALE ZYCZE WAM Z OKAZJI ZMARTWYHSTANIA CHRYSTA DEGRADACJI DO 1 LIGI.WIEM ZE SIE ZE MNIE SMIEJECIE ALE WSPOMNICIE MOJE SLOWA .GDYBY START BYL W EXTRA TO GRAJEWSKI ZAKUPIL BY GOLLOBA
    Albo ty naprawdę tak mało wiesz albo jesteś po prostu taki *@#$%^.
    Sytuacje z obcokrajowcami wyjaśnił vicar.
    Dziękujemy za życzenia ale w najbliższej przyszłości się nie spełnią
    Nie będzie czego wspominać !
    Gdyby babcia miała .........

    wiara kto to jest ten kristo?????prezes czy dzialacz bydgoskiego klubu skad on wie w jakiej sytuacji znajduje sie polonia???
    To jestem ja :P Może mam ci podać źródło informacji – no nie rozśmieszaj mnie .

    ja mam wielu znajomych w bydgoszczy,znam kilku zuzlowcow
    Wow no to niezły boss z ciebie . Masz znajomych w Bydgoszczy i jeszcze do tego kilku ściga się na żużlu . No to rozumiem już twoje zorientowanie w bydgoskich klimatach.

    i chyba zuzlowiec czy sponsor klubu lepiej wie niz jakis kibol!!!!!!!z vreszta powiedzcie sobie w duchu szczerze czy naprawde w waszym klubie wszystko gra?????

    OCZYWIŚCIE ŻE NIE JEST WSZYSTKO OK. I NIKT NAD TYM SIĘ NIE SPIERA !!

    a jesli nie wiecie to lepiej nic nie mowcie.robak gdy uslyszal ode mnie co wy mowicie zlal sie ze smiehu.hlopaki-nie zahowujcie sie jak 5 letnie dzieciaki
    TZN. CO USŁYSZAŁ ? KTO SIĘ TU ZACHOWUJE JAK DZIECIAK ?
    "hlopaki" - no masz u mnie miszcza:P:P

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedzi takich towarzyszy jak Dragon mnie rozbawiają. Chłopak poszedł na pizze do MARIO Pizza i odrazu poznał Robackiego, który przytoczył mu pare cytatów z gazet lub portali internetowych. Dług Polonii jest znacznie większy niż te 4 mln i o tym każdy wie. W tym sporcie zawsze pieniądze odgrywały ważną rolę, a to dlatego, że speedway jest sportem bardzo kosztownym.

    Jeśli chodzi o obcokrajowców ... hmm, nie widzę żadnego solidnego na tą chwilę, który byłby w stanie zastąpić w składzie Marka Lorama, Todda Wiltshire'a czy też ... Michała Robackiego, który wraz z przyjściem nowego stanierii do Bydgoszczy straci pozycję w drużynie, która moim skromnym zadaniem mu się należy.

    Zamiast główkować kogo by tu zza granicy ściągnąć wolałbym poszukać na własnym podwórku i może stoczyć bój o Chrisa Słabonia, jeśli z nim nie wyda to warto by się dowiedzieć co tam słychać u Alesa Drymla :), no chyba, że gdzieś już jeździ a ja nic o tym nie wiem.

    Pozdrawiam

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ales Dryml

    Nie jestem pewien czy dobrze kojarzę, ale przed rozpoczęciem sezonu prezes Sokołowski mówił, że jedyną przeszkodą dla jazdy Alesa w Unii jest jego niska średnia meczowa. Nie wiem czy po zniesieniu limitu ksm jest to jeszcze aktualne. Jeśli się mylę to proszę poprawcie mnie.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wydaje mi sie ze juz nie ma godnych nastepcow Lorama

    pozostal tylko "ochłap"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •