Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 353

Wątek: Ekstraliga , IV kolejka, Plusssz Polonia Bydgoszcz - Lotos Gdańsk 56:34

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach

    Ekstraliga , IV kolejka, Plusssz Polonia Bydgoszcz - Lotos Gdańsk 56:34

    W swiateczny poniedzialek gdanska druzyna zawita do Bydgoszczy. W potyczce z aktualnym DMP raczej ciezko bedzie pokusic sie o zwyciestwo. Jedyna niewiadoma jest ilosc punktow, jaka gospodarzom moga urwac gdanszczanie. Polonia raczej wystapi w swoim optymalnym skladzie.
    Chociaz... po perypetiach ze sciagnieciem zawodnikow zagranicznych na prestizowy w regionie mecz z Apatorem, moze bydgoscy dzialacze uznaja, ze na Gdansk wystarczy krajowy garnitur polonistow.
    A gdanszczanie? Zawodnicy ostatni raz na torze przebywali podczas ligowego spotkania z pilska Polonia. Z powodu zlego stanu toru nie odbyl sie ostatnio zaden trening oraz przelozono ligowy mecz z WTS-em. W srode planowane jest rozegranie spotkania sparingowego z GTZ, na ktorym ma zostac przetestowany nowy zawodnik zagraniczny (info z DB)
    ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Myśle że faworytem jest Polonia Bydgoszcz. Bydgoszcz powinna przyjechać z Loramem ale bez Wihtshire. Zamiast kopniętego kangura niech pojedzie robacki.
    typuje. 53 - 37 dla polonii.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co tu duzo mowic, Polonia powinna wygrac z Gdanskiem bez wiekszych problemow(jak z Czestochowa wygralismy, to z Gdanskiem tym bardziej ). Polonia niech sciagnie tylko Lorama i bedzie dobrze :)
    A Wiltshira?? wyrzucic z druzyny...on sie tylko osmiesza i zyskuje coraz wieksza antypatie bydgoskich kibicow.
    Obstawiam ze bedzie 52:38.
    Pozdro

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W srode planowane jest rozegranie spotkania sparingowego z GTZ, na ktorym ma zostac przetestowany nowy zawodnik zagraniczny (info z DB)
    ;)
    Tym zagranicznym zawodnikiem ma być Daniel Davidsson
    Źródło: http://www.speedway.info.pl/index.ph...aj&newsid=1063

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem może być ciekawie (5-6m.).
    Mój typ-47-43 dla bydzi

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ewidentnym faworytem jest Bydgoszcz i faktem, że jeżdża na własnym torze. Gdańsk w obecnej sytuacji nie może się równać z innymi drużynami. Będą walczyli o utrzymanie w barażach i pewnie znowu zostaną. Gollobowie i stranieri to będzie klucz do sukcesu Polonii. Ja obstawiam wynik 50-40 lub 55-35 dla Polonii..

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no no jestem mile zaskoczony niektórzy typuja nawet wynik 44:46 dla Wybrzeża ja tesh taki obstawiam po tym co pokazało BKS to mecz bedzie wyrównany i możemy się pokuśić o zwycięstwo
    PS.Polonia wygrała z Włokniarzem bo Gollob zablokował Ułamka który się wywalił i dalej jush niestartował jeszcze tylko w 13 biegu :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do autora tego wątku

    Wybrzeże trenowało chyba w niedziele,tak więc nie powiesz że ostatni raz na torze jeździli podczas meczu z Piłą.:)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Patrząc na nazwiska..... zcóż z góry widać ze Pluszzz Polonia Bydgoszcz ma zdecydowanie lepszy skład, ale jak to pokazuje tegoroczny sezon ... "bydgoskie" nazwiska nie jadą! Po drugie to jesli tak spojrzeć na postawe obu drużyn w Toruniu to widać ze mecz powinien byc wyrównany!! Ja uważam ze GKS stać na dobry wynik i niech ten lany poniedziałek bedzie jak mokry dzień z kwetnia 1999:), nieazpomnianego meczu:D, oby ta historia sie powtórzyła.
    P.S. Jeśli GKS wygra u siebie z WTS-em to chyba 4 lub 5 miejsce w tabeli bedzie :D.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Wybrzeże trenowało chyba w niedziele,tak więc nie powiesz że ostatni raz na torze jeździli podczas meczu z Piłą.:)
    Hmmmm. Chyba ? Przejezdzalem kolo stadionu okolo godz. 13.00 Pusto i widok toru z estakady tez nie byl ciekawy, ale jesli nawet trenowali, no coz :) to BARDZO DOBRZE :P

    Daniel Davidsson - czy ja wiem ?
    Srednia meczowa (na ile znam szwedzki :P )z Eliteserien 2002 - 5,0 z bounusami
    Sprobowac zawsze mozna, ale za kogo niby on mialby wejsc do skladu? Kostka ? Czy to cos zmieni? Kostek na rezerwe?
    Eeeeh. Nam jest potrzebny "obcy" na ok.10 punktow w meczu, a na dzien dzisiejszy takie osiagniecia w lidze angielskiej miewaja w porywach Stonehewer i Rudd.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ktoś wie o której w środe jest sparing z GTŻ ?

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwarzam że Bydgoszcz wygra spokojnie bez najmniejszych problemów i obstawiam wynik 57-33.Choć jestem z Gdańska i jestem kibicem Wybrzeża to śmieszą mnie wypowiedzi tych którzy myślą że GKS ma szanse wygrać.To co stało sie w 1999 roku to był taki fuks jaki zdarza sie raz na 100 lat a pozatym Wybrzeże wtedy miało kilkakrotnie silniejszą drużyne niż teraz.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ten skład wcale nie był aż taki silny:P, gdyby do naszego dzisiejszego składu dodać Rickardssona i Ułamka to teraz bysmy mieli lepszy skład:P. Do kolegi powyżej, no widze prawdziwy optymista, chociaż troche wiary a moze nie bedzie źle. Chodzi o to zeby nie było siary. Niech GKS dojdzie do 35 punktów i juz bedzie sukces!! Moze wie ktoś o której mecz z GTZ-em i jakich składach jadą oba teamy??
    Pozdro dla wszystkicg net f@naów :)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Jak podaje przegladzuzlowy.pl sparing w Grudziadzu zostal przeniesiony ze srody na czwartek z powodu....niemoznosci skompletowania skladu przez gdanszczan.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz 2 drużyn walczących o utrzymanie...
    widać to już na starcie sezonu.
    a co do wyniku - no ja osobiście innego jak zwycięstwo bydgoszczy to nie widzę...
    i mimo wszystko nie bedzie tu nokautu - 50:40 to chyba wszystko na co stać bydgoszczan.
    no chyba że w końcu pojadą w krajowym - bo miłosierdzia na tym świecie z dnia na dzień jest coraz mniej.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wiltshire = co to ?

    Wiltshire co to moze byc bo napewno nie zuzlowiec :-). Loram powinien jechac z Gdanskiem ale Wiltshirek powinien robic to co umie najlepiej "NIC" :). Co tu wiele mowic mysle ze Polonia Bydgoszcz wygra spokojnie dzieki Tomkowi Gollobowi i jego maszynom na ktorych pewno ktos jeszcze z reszty skladu pojezdzi :).. No ale ba chlopaki do przodu ;-)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwarzam że Bydgoszcz wygra spokojnie bez najmniejszych problemów i obstawiam wynik 57-33.Choć jestem z Gdańska i jestem kibicem Wybrzeża to śmieszą mnie wypowiedzi tych którzy myślą że GKS ma szanse wygrać.To co stało sie w 1999 roku to był taki fuks jaki zdarza sie raz na 100 lat a pozatym Wybrzeże wtedy miało kilkakrotnie silniejszą drużyne niż teraz.
    a wynik Apator-Polonia 59:30 nierobi na tobie wrażenia Wybrzeże przegrało 62:28 tylko że my mieliśmy do tego pecha Chrzanek defekt na 2 pozycji(i było by 5:1 a nie 3:3)i blokowanie Erikssona to by było jeszcze lepiej więc myśle że mecz z Bydgoszczą napewno bedzie wyrównany :)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawno Bydgoszczanie nie byli za Wybrzezem w tabeli:Pkiedy to było;)a tak na powaznie napewno nasi(Wybrzeze Gdansk zapomniałel Lotos Gdansk)łatwo skory nie sprzedadza i bedzie walka co do ostatniego metra toru.Jednak duzo bedzie zalezec od przygotowania sprzetu naszych asów a byc moze wystapi drugi obcokrajowiec.Juz nie długo sie przekonamy a co do obcych to nasi maja nosa:).Wynik typuje hmmm....jednak 48:42 dla Bydgoszczan.Moze tak niespodzianka jak za dawnych lat.Trzymam kciuki za naszych asów.GO GO GKS!!!!!!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do eriksson

    Ten wyniki niczego nie mówią nam na temat tego jaki będzie mecz w Bydgoszczy bo po pierwsze w meczu z Gdańskiem najlepsi z Apatora startowali tylko 4 razy,po drugie inna byla motywacja drużyny z torunia na Gdańsk a inna na silniejszą Bydgoszcz(Ricki czy Crump napewno sie bardziej sprężali na Golloba niż Fajfera :) ),po trzecie mecz jest w Bydgoszczy i tak dalej...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam niektore wypowiedzi kibocow z Gdanska to az sie dziwie co wy bierzecie..?

    CZy wy naprawde myslicie, ze bracia Gollobowie i Loram przegraja na swoim torze.. ? Fakt jezdza ponizej swojego poziomu, ale ludzie wezscie sie po rozum do glowy.. pomarzyc mozna, ale bez przesady! Rowniez wierze w GKS i ze bedzie dobrze, ale troszke pomyslcie..
    Ja za sukces uznam jesli wywieziemy 30 pkt! Mimo pesymistycznego nastawienia w Bydgoszczy melduje sie obowiazkowo i mam pytanko po ile panowie u was sa bilety ?
    pozdroo

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygrają czy przegrają ofc jadę do Bydzi. A niech w lany poniedziałek będzie jak kilka lat temu, kiedy Wybrzeże spuściło ostre manto Polonii :)
    A tak poważnie może być ciekawie o ile Wiltshire będzie jechał :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Wyjazd do Bydgoszczy

    Zainteresowanych proszę o kontakt nr. tel. 0606-119-394
    lub mail : Carina@sportowefakty.pl
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fajna gadka jak na razie

    Jestem chyba dopiero druga osoba bydgoszczy , ktora tu sie wypowiada :) Tacysmy mocni :) Jak wiedze watek bardzo spokojny i mam nadziej, ze tak zostanie, bo po ostanim bezsenesownym sporze z Toruniem po derbach, potrzeba bedzie raczej wiecej ciszy... W tym miejscu serdecznie pozdrawiam wszystkich kibicow GKS'u, mieszkacie w pieknym miescie i macie wyrownany sklad :)

    Przechodzac jednak badziej merytorycznie w strone meczu :), to uwazam ,ze aworytem spotkania jest Polonia. Gdanszczanie jezdza od poczatku sezonu na miare swoich mozliwosci, a Polonia po prostu jest o wiele slabsza niz rok temu. Pomimo, to mam nadzieje,ze jezeli dalismy rade Wlokniarzowi, to damy rade i z Wybrzezem.

    Moj typ :) (jeszcze raz pozdrawiam Gdanszczan ;)) :

    54-36

    Pzdr
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Jest szansa, że pogoda będzie ładna więc mam nadzieję, że na stadionie będzie sporo kibiców. Sądze, że wygra Polonia. Zakładam dwa warianty:
    1.Mecz zacięty do końca, wygra Polonia nieznaczną różnicą punktową.
    2.Wybrzeże przegrywa zdecydowanie.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nie którzy z was nie myślą realnie. Gdańsk wygra z Bydgoszczą na stadionie polonii. Jesteście śmieszni. Polonia złoi was 25 punktami i tyle. Siła torunia drametialnie jest inna niż Gdańska, więc nie możemy wnioskować że bedzie wstanie gdańsk powalczyć. To są brednie Ericksson.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Kibice z Gdanska nikt wam nie zabrania wierzenia w Wybrzeze bo to sa uroki sportu i ja tez wierzylem ze Polonia wygra w toruniu! Macie ciekawy sklad i wcale nie uwazam ze Gdansk dostanie baty w Bydgoszczy. Ale juz mowienie ze bedzie 46-44 dla Wybrzeza to przegiecie.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Aż brak mi słów, to co powiedział Karlsson to jest to za co trzeba go podziwiać. Grtuluje takiego dobrego tekstu. Mówcie se co chcecie ale ja tez wierze w wygraną GKS-u!!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z Loramem bez Wiltshira

    Własnie przeczytalem w w gazetach bydgoskich ze z Gdanskiem pojedzie Loram natomiast Wiltshira zastapi Robacki.
    Brawo dzialacze! W koncu pan kangur dostanie nauczke i czas na przemyslenie pewnych spraw.


  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lampaq

    Dlaczego wynik 44 - 46 to przegiecie 20 -70 to by bylo przegiecie :P:P:P a 2 punktowe zwyciestwo moze zawsze sie zdarzyc NO NIE ???????
    Myslalem ze wasz "as atutowy" T.W wystapi mielibysmy pewne punkty :):):) ale coz trzeba bedzie je zdobywac na kims innym :):):)

    Pozdrowienia dla wrzystkich fanow CZARNEGO SPORTU :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy bluzgają Wiltshira i zaraz SZLAG MNIE TRAFI!!!Już nikt z was nie pamięta jak właśnie Wiltshire przywiózł nam szósty tytuł DMP.

    Wkurza mnie brak profesjonalizmu Kangura w tym sezonie, ale po co od razu wieszać psy na nim. Pewnie, że denerwują mnie wieści z Anglii, gdzie przy jego występach znajdują się trójki i dwójki, a w startach w Polsce wypada mizernie.

    Coś gdzieś nie zagrało, ale żeby od razu skreślać do definitywnie a w dodatku szydzić z niego?I to na samym początku sezonu. A jak się okaże, że Todd w następnych meczach pojedzie lepiej to pewnie nawet głupio wam się nie zrobi za te wyzwiska!

    Nie macie wstydu ludzie!!

    Co do meczu i propozycji wyników niektórych z was, to zawsze uważałem, że na tym forum jest mnóstwo fantastów.

    O wynik jestem spokojny! Chwała gdańskim żużlowcom za ambicje. Jednak żeby wygrać mecz to czsami za mało!

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podal dzisiejszy Express Bydgoski Polonia w tym meczu wystapi tylko z M.Loramem. Klub rozpoczal tez poszukiwania zmiennika dla T.Wiltshira. W zwiazku z tym prawdopodobny sklad (wedlug mnie):
    9.T.Gollob
    10.M.Robacki
    11.J.Gollob
    12.M.Kowalik
    13.M.Loram
    14.G.Czechowski
    15.L.Stanislawski (jesli bedzie zdolny do jazdy)
    16.R.Uminski

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ehh.. Gdańszczanie..

    Sam wierzę w GKS, ale ludzie... nie przesadzajcie !!!! Jedziemy w Bydgoszczy !! Nie wiem co by się musiało stać abyśmy wygrali ten mecz. Chyba Kowalik musiałby pojechać tak jak z Toruniem, a Mark Loram nie dojechać na zawody... Będę szczery - brakuje wam obiektywizmu.
    Pogódźcie się z tym, że nasza drużyna nie jest na tyle dobra... (wcale się z tego nei ciesze :P, ale taka jest prawda)

    pzdr dla kibiców Wybrzeża i Polonii...

    ps. Jeśli GKS wygra w Bydzi, to na mecz z Wrocławiem kupię bilet, mimo iż mam wstęp za darmo...

    ps2. Mój optymistyczny typ : 50-40 dla Polonii...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    marc

    zgadzam się z Tobą w 99,9% ;-)

    ale któtki odpoczynek na przemyślenia się przyda...

    Bydgoszcz-Gdańsk 54-36

    pozdro4all

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dO utek20

    Sluchaj nikt mi nie zabroni wierzyc w wygrana megfo ukochanego klubu ani ty ani nikt inny choc macie nazwiska gollob loram ale one same nie pojada.
    A dla przypomnienia to jest sport i niespodzianki sie zdarzaja tylko trzeba zostawic na torze duzo potu a nie lekcewarzyc przeciwnika bo to Gdansk
    bez pieniedzy, bez znanego obcokrajowca i co z tego?
    Dlatego mysle ze wygramy 44-46 i chocbys mnie nazywal wariatem itd decyzji nie zmnienie :):):):):):):):):):):):):)
    niewierze :) nareszcie znalazł się ktoś, kto realnie myśli :P:P:P ja obstawiam wynik od 40 do 50 : od 40 do 50 i sam niewiem kto wygra ale raczej my albo remis :)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    zwróćcie uwage kto pisze że wynik będzie 44-46.. sam kwiat forumowiczów z Gdańska - same gwiazdy i wirażki. Ten kto ma jakies pojęcie i myśli realnie wie jaki będzie wynik.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    sorrki ale każdy ma swoją wizje na dany temat, moze pisać co chce i co uważa za stosownć. Pozwól innym sie wypowiadac nawet jeśli uważasz ich (samych) teksty za czubków itp. Ty mówisz ze wygra Bydzia a nawet ze bedzie duuzo w plecy i być moze inni uważają ze to ty jestes jakis dziwny (ja tak oczywiście nie twierdze, to tylko przykład!!:) wiec nie nie obraż:P ). Tak wiec nie czepiaj sie innych ze piszą ze GKS wygra, widocznie są optymistami (w przeciwieństwie do ciebie widocznie) i mają marzenia w stylu BKS 44:46 GKS :). Poprostu zlewaj te teksty lub tarktuj je jako zart i bedzie good:).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HAHAHA

    Polonia złoi was 25 punktami i tyle.
    Ej no bk z tego ludzia jak wy możecie z nami do 25 pojechać jak z Toruniem przegraliśmy do 28 a moglo byc 33 bo Chrzanek miał defekt na pierwszym miejscu. PRZESADA!!!! A co do wyniku to myśle że 50:40 dla Bydzi. Coś takiego.

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak na serio to remis jest bardzo możliwy my jak jechalismy toruniem mielismy 28 punktów a polonia 30 to tylko o 2 wiecej od nas i sa szanse równe . A jak nie wygramy unich to napewno u siebie !!!!!!!!!!!!

    mój wynik 45:45 lub 44:46 dla GKSu

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posluchajcie ja nie mowie ze wygramy na 100% ale przyjemnie byloby sie dowiedziec w poniedzialek wieczorkiem ze odnieslismy zwyciestwo NIE? :P:P:P:P
    A do wrzystkich "znawcow" panowie to jest moj post, moja wypowiedz i moje marzenie wiec jak komus sie cos nie podoba to niech nie czyta albo potraktuje to jako zart :)

    JESZCZE WYBRZEZE NIE ZGINELO ...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, jak mozna mowic o wyniku tego meczu bazujac na tym kto lepiej pojechal w Toruniu??!! To kompletna bzdura. Normalnie myslacy kibice wiedza ze przeciez Apator na mecz z Polonia Plusssz mobilizuje sie jak na mecz o wszystko, a z Gdanskiem jak na... trening punktowy!

    P.S Bedzie 56-34 dla Polonii oczywiscie.

    Pozdrawiam kiboli z Bydgoszczy!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie ma co sie spierac.

    Wedlug mnie absolutnym faworytem tego meczu, jest Polonia. Takze nie ocenialbym szans obydwu druzyn na podstawie ich wystepu w Toruniu. Jednak jezeli ktos lubi sobie poprorokowac, to chocby nawet gadal totalne absurdy, niech sobie prorokuje- byleby wszystko obracalo sie w spokojnym tonie, tak jak na razie postepuja Gdanszczanie.

    Jezeli wierza rzeczywiscie w zwyciestwo GKS, a kto im broni ;), to czasami musza sie na czyms oprzec. W tym wypadku, czysto teoretycznie, mozna sie troche wspomoc meczami z Apatorem i liczyc na zaciety mecz.

    Pomimo to, na Sportowa 2 udam sie w poniedzialek w spokojnym nastroju i bez zadnych obaw. Dopoki jednak koledzy znad morza ;) nie okazuja wrogosci, nie reagujmy tak spontanicznie na ich wiare w sile Wybrzeza. Mozemy sie tylko bez sensu klocic, a w przypadku takiego meczy, uwazam ze to niemaloby najmnijeszego sensu.

    Pozdrawiam ewrybady !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ludzie, jak mozna mowic o wyniku tego meczu bazujac na tym kto lepiej pojechal w Toruniu??!! To kompletna bzdura. Normalnie myslacy kibice wiedza ze przeciez Apator na mecz z Polonia Plusssz mobilizuje sie jak na mecz o wszystko, a z Gdanskiem jak na... trening punktowy!
    Niestety muszę się z Tobą zgodzić, aczkolwiek gdybyś "trzymał fason" powstrzymałbyś się od tej uwagi...

    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Porównania

    Mecz z Bydgoszczą to derby a więc tu jest koncentracja każdy chce udowodnić coś. Sam Tony coś wspominał w wywiadzie że wszyscy byli spięci i chcieli wygrać a niby mieli jechać obcokrajowcy Poloni (Wiltshire:) ) Mecz z Gdańskiem to nie to samo co z Bydgoszczą :) Więc porównania bezsensu. Jeszcze coś w meczu z Lotosem były zmiany za Crumpa, Tonego i innych a z Polonia nie. Gdyby pojechali z Gdańskiem bez zmian to wynik typu 66:24 czyli jeszcze gorzej w dupsko.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz wygra spokojnie polonia ale tu nie tym nalezy sie martwic polonia nie ma drugiego obcokrajowca bo dzisiaj wyczytalem ze po meczu z toruniem wiltshire chcial zakonczyc kariere no to sa jaja!!!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Porównania

    Takie porównania jak robi Eriksson(ten z forum :)) są bezsensowne całkowicie.To tak jakby powiedzieć że Polska wygrała kiedyś z Norwegią , a Norwegia wygrała z Brazylią więc polacy są lepsi od mistrzów świata.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •