Zobacz wyniki ankiety: Drodzy kibice !!!
Na samym wstepei chcial bym poprosić o odpowiedz na podana ankietę to jeszcze

Głosujących
35. Ankieta zamknięta
  • Zamiast B.Janiro puszczać Svaba

    11 31.43%
  • Nie puszczać go wogóle

    5 14.29%
  • Puszczać go dalej a my będziemy przegrywać

    19 54.29%
Pokaż wyniki od 1 do 37 z 37

Wątek: Słabe Występy Billego Janiro w ZKŻ !!!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Słabe Występy Billego Janiro w ZKŻ !!!!!!!!!

    Drodzy kibice !!!
    Na samym wstepei chcial bym poprosić o odpowiedz na podana ankietę to jeszcze chciał bym usłyszec wasze opinie na temat zakontraktowania i występów Billego Janiro !!!
    bo jak przeciez wiemy we Wrocławiu amerykanin pokazał sie z niejnajlepszej strony. Myśleliśmy że wygramy ten mecz byliśmy pewni że nasi amerykanie objadą Hancocka i Wiltschira a tu niespodzianka Janiro przyjeżdża ostatni. Co do Hamila to nie możemy miec zastrzeżen chociaż jakieś male są ale Hamil zrobił chociaż 6 pkt. Nawiązując do tematu pytam was kibice :
    Co powinien Z.Jąder zrobić z B.Janiro ?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jak widziałem w TV co robił Kłopot to powiem szczerze ze zrobił on na mnie lepsze wrażenie od Billy Hamilla, który w tym roku jeździ wrecz przeciętnie!! Ja bede sie trzymal tego zeby w każdym meczu zamiast obcego jeździł Kłopot i skład wyglądał nastepująco:
    1. Billy Hamill
    2. Piotr Świst
    3. Rafał Okoniewski
    4. Grzegorz Klopot
    5. Andrzej Huszcza
    6. Bartosz Kasprowiak
    7. Rafał Kurmański
    8. Stojanowski (sorrki ale nie pamietam imienia)

    Ten skład byłby napewno lepszy i korzystniejszy od kosztownego, niepotrzebnego ściągania (słabego) obcokrajowca jakimi są Svab czy Janniro, a tak to Kłopot se pojeździ i może bedzie czarnym koniem ŻKŻ-u:D!! Życze mu tego i pozdrawiam wszystkich kibiców Zielonej:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kłopot ????

    [b]Kibic GKS ja nie weim czy klopot dał by rade jeździc tak jak naprzykład swab co prawda ostatnio pokazuje że nie jest chłopcem do bicia i jexdzi wręcz dobże ale spójżmy na to z innej strony czy po tyn wypadku w zielonej góze nie boi się jeździć ale dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam cały Gdańsk :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Generalnie się zgadzam, klub powinien kase przeznaczoną na bilego jamiro przeznaczyć na sprzet dla Grzesia Kłopota.Udowodnił w meczy z Bydgoszcza że w tym sezonie może być znaczącym wzmocnieniem zespołu, zwłaszcza na naszym torze.Podstawa: musi mieć dobry sprzet.
    A co do Svaba, nie sądze by był lepszy od Jamiro, ale zawsze można go sprawsdzić w jakimś wyjazdowym meczy z Toruniem czy w Czstochowie, i tak tam nie ma szans wygrać, jak zrobi więcej niż 5pkt.to mógłby jeżdzić zamiast Jamiro.

    A tak z innej beczki co myślicie o tym by Śwista wstawić na rezerwe ? (doło by mu to do myślenia), bo jak na razie to Andrzej robi lepsze wrarzenie.

    To tyle, pozdrawiam wszystkich kibiców żużla.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Janniro

    Gosciu przejchal dwie kolejki a wy sie podniecacie, poczekajmy do polowy sezonu wtedy bedziemy brac wnioski. Co do Hamilla to od pocztuku sezonu nie jezdzi pewnie. Patrzac na jego wyniki z Elite league to niczym nie blyszczy, robi od 8-12 pkt. Uwazam ze to jest przelomowy sezon dla niego albo sie rozjezdzi albo sobie da spokoj z zuzlem w Europie.


    Cheers

    PS. Nie oczkekujcie od Svaba duzo wiecej, to jest zawodnik ktory juz raczej swojej formy zuzlowej nie poprawi a Janniro jest mlody i jeszcze duzo przed nim.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Sieczka....

    Kłopot ????
    Kibic GKS ja nie weim czy klopot dał by rade jeździc tak jak naprzykład swab co prawda ostatnio pokazuje że nie jest chłopcem do bicia i jexdzi wręcz dobże ale spójżmy na to z innej strony czy po tyn wypadku w zielonej góze nie boi się jeździć ale dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam cały Gdańsk
    Generalnie się zgadzam, klub powinien kase przeznaczoną na bilego jamiro przeznaczyć na sprzet dla Grzesia Kłopota.Udowodnił w meczy z Bydgoszcza że w tym sezonie może być znaczącym wzmocnieniem zespołu, zwłaszcza na naszym torze.Podstawa: musi mieć dobry sprzet.
    A co do Svaba, nie sądze by był lepszy od Jamiro, ale zawsze można go sprawsdzić w jakimś wyjazdowym meczy z Toruniem czy w Czstochowie, i tak tam nie ma szans wygrać, jak zrobi więcej niż 5pkt.to mógłby jeżdzić zamiast Jamiro.
    A tak z innej beczki co myślicie o tym by Śwista wstawić na rezerwe ? (doło by mu to do myślenia), bo jak na razie to Andrzej robi lepsze wrarzenie.
    To tyle, pozdrawiam wszystkich kibiców żużla.
    Dwie prośby:
    1. Skorzystajcie czasem ze słownika Worda i popatrzcie jakie wy kulfony tutaj wstawiacie......Przecież się tego czytać nie da......Nie potraficie nawet poprawnie odmienić nazwy swojego miasta ("góze") !!!!!!
    2. Nazwiska swoich pupili też pasowałoby znać: nie Jamiro tylko Janniro, oraz nie Swab, tylko Svab....
    O całej masie literówek nie wspomne....


    A co do samego Janniro:
    Z nim jest podobna sprawa jak w Tarnowie w zeszłym roku z Davidem Howe. Oczywiście pomijając różnice w klasie rozgrywek. Oboje są młodymi zawdonikami, dopiero zaczynającymi swoją przygodę na specyficznych polskich torach. W Janniro według mnie warto "inwestować" zaufanie bo wydaje mi się, że nadejdzie dzień w którym załapie o co chodzi na polskich torach, dogra sprawy sprzętowe i będą z niego ludzie. Tony Rickardsson też miał duże problemy na początku swojej kariery na polskich torach. Chłopak przyjeżdża sobie ze Stanów, do tej pory jeździł przy co najwyżej dwu-trzy tysięcznej publiczności (w Anglii chyba) a tutaj trafił na głębokie wody: tłumy na stadionach (stosunkowo), walka na całego, większa presja ze strony kibiców i działaczy. Myślę, że jak na początek to nie ma sensu wymagać od niego dwucyfrowych zdobyczy i jeszcze dałbym mu conajmniej jedną szansę....
    Znacznie więcej pretensji można mieć do Hamilla bo od byłego MŚ wymaga się znacznie więcej. Jeśli Janniro ma się czegoś nauczyć na naszych torach to właśnie głównie od Hamilla.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety polska liga to ciężki kawałek chleba i nie toleruje średniactwa.Janihro niestety do tuzów nie należy,ale trza mieć nadzieje,że w końcu zaskoczy i pokaże iż jest pożytecznym zawodnikiem.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Championa !!!!

    Championie Wybacz nam za te błędy ale myślę że to wina szybkiego pisania :P Mam nadzieje że mnie zrozumiesz !!!






    P.S. Dzięki champion za wypowiedź !!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmm...

    Kiepściutko jezdzi nie tyle Janniro ale Hamill. Ja zgodzę się z wypowiedzią mojego kolegi z Gdańska, że powinien jezdzić Kłopot zamiast Janniro, a przynajmniej Svab. Ja w ogóle nie jestem zwolennikiem jazdy dwóch stranieri w drużynie bo nasi krajowi zawodnicy, przeważnie młodzi nie mają okazji jezdzić w meczach no i mamy lipę na maksa w GP. Tomek i długo długo nic!!!

    GKS pozdrawia ZKŻ!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja bym dał taki skład:

    1. Billy Hamill
    2. Krzysztof Stojanowski
    3. Rafał Okoniewski
    4. Piotr Świst
    5. Andrzej Huszcza
    6. Zibi Suchecki
    7. Rafał Kurmański
    8. Grzegorz Kłopot (jechałby za Huszcze/Stojana/Śwista, zależy kto by najsłąbiej sie prezentował)
    Janniro i Svab słabsi są od Kłopota w tej chwili, Grześka stać na te 6 pkt w meczu jeśli obędzie sie bez defektów i wykluczen.
    Takie moje zdanie...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...no i oczywiście mniejsze koszta klub poniesie jeśli tylko Hamilla będziemy na mecze sprowadzać... same superlatywy. No chyba że Janniro zrobi w końcu sobie ten silnik specjalnie na polska lige albo Svab pokaże na co go tak naprawdę stać. Ale mówie, powyższy skład na Unie L. powinien spokojnie starczyć...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem powinniście dać szanse Klopotowi i Svabowi. Niech pokażą, że należy im się miejsce w składzie. A co do Hamilla, to widać ewidentną zniżkę formy, lecz mamy nadzieję, że to tylko chwilowe. Spokojnie koledzy, to dopiero początek seoznu.:)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A co do samego Janniro...

    ...wydaje mi się, że to pokonanie Golloba źle na niego wpłynęło, podniecił sie za bardzo i myślał że bedzie u nas w lidze robił co chciał. Za bardzo sie chłopak wozi, powinien troche pomyśleć, bo ten sprzet co on ma na Anglię albo pożyczany od Hamilla to niezbyt dobry jest... Tak więc Billy J. - prosimy więcej profesjonalizmu z Pana strony :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Kibic GKS ja nie weim czy klopot dał by rade jeździc tak jak naprzykład swab co prawda ostatnio pokazuje że nie jest chłopcem do bicia i jexdzi wręcz dobże ale spójżmy na to z innej strony czy po tyn wypadku w zielonej góze nie boi się jeździć ale dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam cały Gdańsk :)
    Tym wpisem to mnie rozbawiłeś, Kłopot gorszy od Svaba? Hmmm... w tym momencie polemizowałbym z Tobą, Kłopot we Wrocławiu pokazał że jeździ lepiej od Huszczy czy Janniro. Ja jestem za tym żeby Kłopot zawsze jeździł w meczach, a jeśli Stojan też pokazałby dobry speedway w ZG w meczu z Unią, to odstawić by trzeba było Pana Andrzeja na rezerwe. A czy nie boi sie jeździć? Co to za pytanie? Żużlowiec boi sie jeździć po byle upadku? Eeee, jakieś brednie...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wtrące swoje trzy grosze.Kto wcześniej przed sezonem słyszał o Billym Janniro?Nie wiem czego sie spodziewali kibice zielonogórscy? Jeżeli ma sie na imie Billy i do tego amerykanski paszport to sie wjezdza do Polski na mecz e-ligi i robie sie co tydzień 10 punktów? Wieksze asy z mocniejszymi nazwiskami zaliczały wtopy na starcie,po prostu okazało sie że B. Janniro nie jest drugim Larsem Gunnestadem :).Pozdrawiam kibiców z Zielonej Góry.
    p.s Piotrkowi też cos nie idzie ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    aaaaaaaaaaaaaaaa cóż za dramatyczny wątek !!!!!!!!


    Widzę, że coniektórzy kompletnie nic nie czają. Co to za wątek, pytam?????

    A co Wy oczekiwaliście od tego Janniro??? Koleś dopiero co zlądował na nasze tory. Zielony zupełnie. Czego Wy od niego wymagacie??? Jeśli ten zawodnik będzie robił 7-8 pkt. w meczu to będzie git. I tyle właśnie powinniśmy od niego wymagać. W spotkaniu z Polonią swoje zrobił. Fakt, we Wrocku zawiódł (zresztą zawiedli tam wszyscy oprócz Kurmańskiego), ale dajmy mu jeszcze czas i szansę. Przecież oczywistą sprawą jest, że nie można Janniro traktować jak jakieś mega wzmocnienie. Ludzie - dramat!!!!

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Widzę, że coniektórzy kompletnie nic nie czają. Co to za wątek, pytam?????

    A co Wy oczekiwaliście od tego Janniro??? Koleś dopiero co zlądował na nasze tory. Zielony zupełnie. Czego Wy od niego wymagacie??? Jeśli ten zawodnik będzie robił 7-8 pkt. w meczu to będzie git. I tyle właśnie powinniśmy od niego wymagać. W spotkaniu z Polonią swoje zrobił. Fakt, we Wrocku zawiódł (zresztą zawiedli tam wszyscy oprócz Kurmańskiego), ale dajmy mu jeszcze czas i szansę. To, że pokonał Golloba o niczym nie świadczy. Mimo wszystko jeszcze mu trochę brakuje do takich zawodników jak choćby Nicholls. Przecież oczywistą sprawą jest, że nie można Janniro traktować jak jakieś mega wzmocnienie. Ludzie - dramat!!!!

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Maly

    Maly - ja wymagam tylko i wylacznie od Williama Janniro PROFESJONALIZMU!!!.Jezeli zawodowiec a za takiego jest uwazany Janniro nadal nie ma przygotowanego chocby jednego silnika na "nasza" lige to wybacz , jezeli to sie nie zmieni to niech wraca SVAB.Chyba ze Janniro wezmie sie do roboty bo talent ma na pewno , to nie podlega dyskusji.pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzebaby mu jakis list podeslac. im wiecej tym lepiej. w dzien nibyurodzin dostal to teraz tez powinien.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten chłopak ma talent, ale nie jest przygotowany do walki na polskich torach, to jest to o czym pisze Champion... jak z Howe'm.
    Jeżeli chłopak ma maszyny na krótkie tory angielskie robiony to się nie ma co dziwić... tutaj mocy trzeba i większego sprytu na wyjściu z łuku... no i ta zielonogórska publika... po takich prezentacjach też bym miał miękko w kewlarze ;)
    DAJCIE MU SZANSĘ, A NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ (poza tym co jak co, ale Billy Hamill mu przecież pomoże niejedną wskazówką i radą)

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widziałem Billego podczas występu w meczu z Bydgoszczą. Szczęściem tego chłopaka było to, że w pierwszym swoim ligowym biegu na polskich torach pokonał samego Tomasza Golloba. Właśnie dzięki temu zwyciestwu wielu z nas ocenia go pozytywnie, chociaż jego klejne biegi to błędy i zdobycze punktowe na słabych zawodnikach BKS-u. Trudno cokolwiek powiedziećo jego dyspozycji? Jedno jest pewne. On strasznie źle pokonuje łuki. Zamiast jechać po zewnętrznej za każdym razem próbuje ciąć do wewnętrznej.
    Moim zdaniem powinien poświęcić sporo czasu na zielonogórskim stadionie, a by od nowa nauczyć się jeździć, albo działacze luba zawodnicy niech mu w końcu powiedzą jak ma jechać.
    Ogólnia ocena: jak na razie 3-(obiektywnie mam nadzieję)
    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wieści z Coventry Bees

    Od dłuższego czasu byłem biernym uczestnikiem żużlowego forum na sportsboardzie, ale od dzisiaj już jestem z Wami.
    Ale do rzeczy.
    Po słabych występach naszych stranieri we Wrocławiu zasięgnąłem informacji o ich występach w Anglii. A tam nie ma lekko. Meczyk w piątek 4 kwietnia na wyjeździe z Peterborough wygrany przez Coventry 47-43:

    Billy Hamill 2-0-2-2* 6+1
    Billy Janniro 1*-3-3-0 7+1

    Sobota 5 kwietnia wyjazdowa porażka z Eastbourne 43-47:

    Billy Hamill 2-2-1*-1-1 7+1
    Billy Janniro 1*-0-2-2 5+1

    Niedziela wyjazd do Wrocławia,

    Poniedziałek znowu wyjazdowy mecz z Belle Vue wygrany 47-43:

    Billy Hamill 3-2-1*-1*-1 8+2
    Billy Janniro 2*-1*-1*-3-2 9+3 !!!

    Dzisiaj i w sobote kolejne dwa mecze a w niedziele Leszno.

    W czasie 10 dni 7 spotkań żużlowych

    Takiego natłoku nie ma nawet w NBA.
    Ale czego wymaga się od profesjonalistów - skutecznej jazdy podczas sezonu. Dodam jeszcze, iż pod koniec kwietnia rusza liga w Szwecji, gdzie oba Billy'e także startują.

    Reasumując krótko:

    Janniro potrafi znakomicie jeździć, Panie Jąder nie przekreślaj Pan tego zawodnika tak szybko!!!! Chłopak w końcu się zorganizuje i załatwi swoje sprawy sprzętowe w Polsce. A co do Hamilla - to niestety staje się żużlowym średniakiem wśród obcokrajowców, ale ciągle w niego wierzę.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie sprawa z Janniro jest prosta
    przywiezie sprzęt na polskie tory to bedzie startować, a jeśli nie przywiezie to będzie pomagać podczas startów Antkowi przy jego motocyklach ;)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Czego sie czepiacie janniro wiem ze chlopak narazie jezdzi slabo ale widzi te tory pierwszy raz w zyciu :)
    chyba sie niespodziewaliscie ze bedzie robil nam tyle punktow ci Nicky :)
    on si dopiero uczy jezdzic w polsce,niech robi w kazdym meczu po 5 czy 6 punktow to bedzie bardzo dobrze !!
    Wyniku dwucyfrowego mozna od niego oczekiwac w przyszlym sezonie jak sie rozjezdzi troche a nie teraz !!!
    A poza tym musi miec sprzet na Polska lige:)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy Janniro
    Uważam że 2 kolejki to zbyt mało aby ocenić jego przydatność do zespołu.Po pierwszym biegu meczu z Bydgoszczą noszony na rękach po meczu we Wrocławiu wyśmiewany.Błąd popełniło nasze kierownictwo kontraktując od razu 3 stranieri w tym 2 średniej klasy-Svab i Janniro- i 1 "gwiazdę"-Hammila-która niestety po wycofaniu się z GP ma sprzęt bardzo słaby.Dajmy jeszcze szansę Janniro.Jeśli przywiezie lepszy sprzęt-o ile go posiada-będize z niego pociecha.
    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podobaja mi sie odpowiedzi na pytania do sondy!!!!
    Moim zdaniem na ocene Janiro trzeba poczekac.
    Moim zdaniem z tego zawodnika bedzie na prawde dobry zuzlowiec. CIERPLIWOSCI!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ze Billi JENNIRO , nie poradzi sobie w polskiej Ekstra lidze, to było wiadome juz przed sezonem. Poniewaz o wiele wieksze nazwiska w pierwszym sezonie startów na Polskich torach nie radziły sobie.
    To ze wygrał pierwszy bieg na polskim torze i odrazu z najlepszym polskim zuzlowcem Tomkiem Gollobem , to o niczym nie swiadczy, poprostu trafiło mu sie jak slepej kurze ziarno.
    Nie wydaje mi sie by Billi sprawdził sie na e-ligowych torach, moim zdaniem powinien zaczac co najwyzej od torów I-ligowych chodz patrzac na I-lige to tam mugł by miec problemy.
    Ja w kazdym badz razie nie rokuje w tym zawodniku zbyt wielkich nadzieji na dobre wystepy w E-lidze.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziękuje wam za odpowiedzi !!!

    [b]Dziekuje wam za to że wchodzicie tutaj i wypowiadacie sie na temat Billego Janiro. Ja czytając te wasze wypowiedzi powoli zmieniam nastawiemnie do tego żużlowca z negatywnego na pozytywne, może naprawde ten chłopak ma szanse. Ale nadal jeszcze sądze że powinien Svab za Janiro jexdzić ale jak napiszecie więcej wypowiedzi i będziecie więcej głosować to może zmienie zdanie :P





    P.S. Pozdrowienia dla WTS-u GKS-u ZKŻ-tu !!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Grzesiu

    Proszę jeżeli możesz dodaj do swojej ankiety (oczywiście jeżeli jest to technicznie możliwe) czwartą pozytywną dla Billego opcję i wtedy będzie pełny obraz opinii kilkunastu, a może kilkudziesięciu fanów speedway'a.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Panowie co wy wypisujecie, Janniro się nie obudzi bo nie ma z czego, on jest po prostu przeciętnym zawodnikiem i jeśli doliczyć do tego nie znajomość polskich torów to wyniki są jakie są .Wystarczyć popatrzyć na wyniki w lidze angielskiej oto przykład:
    Elite League: Belle Vue - Coventry 43-47
    Biegi z Janniro:
    Lyons, Fisher, Janniro, A.Dryml (u)
    hamill, Janniro, Johnston, Larsen (u)
    Lyons, Hamill, Janniro, Dryml 3-3
    Janniro, Larsen, Robson, Stonehewer 2-4
    Crump, Janniro, Hamill, Olsen 3-3

    Steve Johnston 2 (1,1,0,0)
    Josh Larsen 5 (u,2,2,1)
    Jason Lyons 13+1 (3,3,3,2,2*,0)
    Ales Dryml 1 (u,0,1)
    Jason Crump 17 (3,3,3,3,3,2)
    Jesper Olsen 2 (2,w,0)
    Carl Stonehewer 3+2 (1*,2*,0,0)

    Coventry Bees 47
    Billy Hamill 8+2 (3,2,1*,1*,1)
    Billy Janniro 9+2 (2*,1,1*,3,2)
    Zastępstwo zawodnika
    Ryan Fisher 8 (2,2,3,1,0)
    Andreas Jonsson 11+1 (1,3,2*,2,3)
    Jason Bunyan 0 (0,u)
    Stuart Robson 9 (3,u,1,1,3,1)


    Sami widzicie że zawodnicy z którymi wygrywał nie mieli by miejsca w polskiej e-lidze
    Więc nie wypisujcie że on ma słaby początek w polskiej lidze, on jest słaby!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Na razie nie chce nic mowic, potwierdza sie tylko to co mowilem w momencie zakontraktowania go. Byc moze przelamie sie w niedziele, ale jeden mecz niczego nie zmieni. Wielka szanse na rehabilitacje bedzie mial rowniez w Czestochowie. Po tych 2 meczach bedzie mozna juz jednoznacznie stwierdzic jego przydatnosc zielonogorskiej druzynie.

    A byc moze bedzie tak, ze Biniu Jader zastapi go Svabem w niedziele lub Klopotem.
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    janniro

    az sie prosi bym powiedział teraz a nie mówiłem... nie chce byc zlosliwy ale kto to jest ten Janniro, on sie nie nadaje na ekstralige, tutaj trzeba tuzów, a nie przeciętniaków w dodatku debiutujących w polsce. niech sobie chłopak w rawiczu przez rok pojeździ, wtedy jezeli dobrzeby pojechal mozna go zatrudnic w extralidze. ale to juz zmartwienie zielonogorzan.
    przypomne jak sie zakonczyly wystepy klinberga w unii. był 10tym zawodnikeim gp, startował wcześniej w gkmie i co? nic
    moze lepiej sprobowac svaba, choc wariant ze svabem proponuje od 4 rundy. jeszcze w niedziele wole janniro w skladzie niz nieobliczalnego svaba:)

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Mineło już prawie połowa sezonu Jenniro wyszedł tylko jeden mecz z Tyfusami rezszte zawalił to było najgorsze posuniecie zarządu klubu bo teraz nie ma pola manewru to nam może odebrać pierwszą czwórke

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinniście się cieszyć ,że nie zakontraktowaliście Eriksson'a.....Wasi działacze chcieli go do Falubazu....

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinniście się cieszyć ,że nie zakontraktowaliście Eriksson'a.....Wasi działacze chcieli go do Falubazu....
    no nie mozna zapomniec tez o Lukasie Drymlu.

    A co do Jannira to notuje on coraz lepsze wystepy i jestem jednak przekonany, ze to wlasnie on moze byc nastepca hamilla w zkz - jeszcze nie w tym sezonie ale juz za rok mozemy miec z niego pozytek. W Anglii Billy jezdzi bardzo dobrze a nie jest tajemnica ze liga angielska jest najsilniejsza. Sa tam bardzo trudne techincznie tory - o tym mozna sie przekonac na wystepach KK, ktory dopiero teraz zaczyna czuc angielskie tory i przywozic punkty. Jesli Janniro bedzie wiecej jezdzil na torze w ZG to bedziemy mieli z niego pozytek !!! Juz dzis Janniro jedzie w Szwecji. Przypomniec nalezy tez ze nasz zawodnik zajmowal bardoz wysokie lokaty w eliminacji do GP 2003 - w cwiercfinale byl drugi a w poflinale trzeci i wygrywal tam z owiele bardziej renomowanymi zawodnikami.

    Nie wiem jakie zdanie na temat Janniro maja inni Zielonogorzanie ale ja w niego wierze !!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janniro to jeszce mlody chlopak, to jest jego pierwszy sezon w polsce. Mysle ze jak dzialcze dadza mu szanse to sie pokaze.Wiadomo nie bedzie robil ponad 10 (choc moze czasem) ale 7,8 mozna sie po nim spodziewac.

    WTS

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Mysle ze zle zrobiono puszczajac Swista, jemu powinni podziekowac odrazu (2000 zeta za punkt, gdy ma powyzej 6, tak jakos bylo bynajmniej :P) mysle ze Janniro stac na wynik dwucyfrowy, ale jak nei bedzie takiej sytuacji, ze pio starcie jest 10 metrow przed jagusiem, ktory na prostej go wyprzedza i ma 5 metrow przewagi. Janniro ma bardzo silne lapy, (widzialem jak na probie toru raz mu w poprzek stanelo kolo, jadac wirazem uniosl kolo, *****iscie to wygladalo za to go lubie, i ustawil kolo spowrotem, nawet nie tracac rownowagi). Gdyby zaczeli jezdzic naprawde dobrze (on i Hamill) to bylby podwojny zysk, bo mowie wam ze na takich dwoch punktujacych jankesow przsychodzily by tlumy :) Mowie, puszczac Janniro, ale tylko wtedy gdy pkaze ze ma NAPRAWDE DOBRY SPRZET

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •