Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Drabik liderem wrocławian ?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drabik liderem wrocławian ?

    Fantastyczny początek sezonu notuje Sławek Drabik, zawodnik ten przez niektórych skreślony pokazuje że należy się z nim liczyć, czyżby pozyskanie przez prezesa Rusko Sławka okazało sie strzałem w dziesiątkę i z rezerwowego okazał się prawdziwym liderem wrocławian ?
    A może Sławelk zdetronizuje znowu Golloba ?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zaskoczony bardzo dobra postawa Drabika. Wroclawianie maja powod do radosci, zakontraktowanie Drabika to jak na razie strzal w "dyche".

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabol zawsze był dobry tylko trzeba było z nim utrzymywać dobre stosunki finansowe.
    Sławek skarżył się kiedyś , że działacze w Pile zapłacili mu tylko za jedną imprezę a chcieli aby za te pieniążki objechał cały sezon , efekty były widoczne.
    We Wrocławiu prezes płaci to Drabol jeżdzi i to jak !!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sławek zawsze był jednym z moich ulubionych zawodników, bardzo mnie cieszy jego postawa. Żałuję tylko, że nie jeździ w Gdańsku. Oby tak dalej Sławek ! (no, tylko w Gdańsku 7 pkt starczy, więcej nie rób.. :P )

    ps. Jak to Drabol powiedział ... "Lubię jeździć na śniegu - pełna ekstrema" :D
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze byłem pełen uznania dla tego żużlowca. Drabik jak ma kase to jeździ dobrze. Lecz jak mój znajomy mówił, czasami doskwierają mu ręce, poprostu nie wytrzymuje. Ale jednak pokazał na co go stać w meczu z ZKŻ. Jeszcze raz wielkie gratulacje.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Musze sie przyznac ze postawa drabika zaskakuje mnie bardzo
    Ale to dobrze,fajnie za drabik zlapal forme

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno zdecydowanie lepiej poczyna sobie Drabik w tym sezonie niż w Opolu. Oglądając ostatni mecz z Zielona Górą, sam byłem zaskoczy jego tak dobrą postawą...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Szkoda, ze Slawek nie jezdzi w Czewie... Stad pochodzi i tu jest jego miejsce, ale mowi sie trudno...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak skrzypce i wino

    Nie mam nic przeciwko by 36cio letni Slawek Drabik zostal krajowym liderem,tak naprawde nie ma to wiekszego znaczenia kto zdobywa najwieksza ilosc punktow,liczy sie dobro druzyny.Dopoki druzyna wygrywa jest wszystko OK,pewnie dlatego wiekszosc z nas male zdobycze punktowe Cegielskiego traktuje jeszcze z przymrurzeniem oka.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We Wrocławiu postanowiono dać mu szansę i po prostu sie odwdzięcza z nawiazką z czego wszyscy we Wrocławiu cieszymy się niezmiernie :-):-)Widać,że jak ma na czym i za co jezdzić to jest ciągle szalenie skutecznym zawodnikiem.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Mile zaskoczyl mnie Slawek podczas meczu WTS:ZKZ. Ogladalem mecz w TV i bardzo podobala mi sie jazda Slawka. Jezdzil bardzo pewnie. To juz drugie dobrey wystep tego zawodnika w meczu ligowym w tym sezonie.
    Myslalem ze w tym roku juz nic ciekawego soba nie zaprezentuje po slabych sezonach w Opolu czy w Pile a jednak... :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skuteczny zawodnik to taki ktory utrzymuje forme przez caly sezon a wy sie nim podniecacie i wskazuje lidera po 2 meczach z "wymagajacamy" rywalami.
    Nol ofens.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach

    Sławek Drabik!!!

    Gratuluję Wrocławianom tak klasowego jeźdźca jakim jest Drabik, jeszcze nie raz będziecie mieli z niego wielką pociechę i jeszcze nie raz zdobędzie dla was sporo punktów.Jego słabsze sezony w Pile i Opolu wynikały tylko i wyłącznie z braku finansów a co za tym idzie braku wysokiej klasy sprzętu. Teraz we Wrocławiu jest kasa, jest sprzęt, więc są wyniki.
    P.S. Ja tylko żałuje, że Sławek nie jeździ w Częstochowie bo to znakomity,skuteczny i widowiskowo jeżdżący zawodnik.Mam nadzieje że jeszcze kiedyś ujrzę Go w barwach Włókniarza.Przed sezonem Sławek sam oferował swoje usługi działaczom Włókniarz, ale oni woleli postawić na Ułamka i Walasa, a szkoda bo Walas jest dużo słabszy od Drabika, a poza tym Sławek to rodowity częstochowianin i jego miejsce jest w Cz-wie.Jeszcze raz gratuluję Wrocławianom udanego zakupu i życzę Sławkowi samych trójek na torze!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabik zawsze był jednym z najlepszych polskich zawodników. Uważam, że mógł być lepszy nawet od Golloba, co udowadniał niejednokrotnie. Jednakże nie był zawsze w pełni profesjonalistą jeśli chodzi o sprzęt. Dlatego nie ma się co dziwić, że dostając szansę w drużynie WTS oraz dysponując dobrej jakiści motocyklami jest jej najskuteczniejszym zawodnikiem. Ambicji i woli walki a także bardzo dużych umiejętności nigdy mu nie brakowało. Pamiętają to wszyscy kibice w Częstochowie oraz w innych miastach. Uważam, że to nie tylko chwilowy przebłysk jego formy, i przez cały sezon udowodni, że jest znakomitym zawodnikiem.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Drabik będzie liderem ale na krótko. JAmu żlenie rzyczę ale wydaje mi się żwe to przejściowy okres.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Druga młodość

    Sławek imponuje mi! Poczuł chyba wiosnę :) Niech tak dalej jezdzi do dostanie dziką na GP. Przydałby się nam w Gdańskuno ale mowi się trudno :( Sławku prosimy miej dla nas litość!!! :)

    GKS WTS ZKŻ FOREVER !!!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Drabik jest bezwatpienia liderem naszej druzyny ale z tego co slyszalem to mechanik klubowy co zajmuje sie jego sprzetem ma sie tez zajmowac sprzetem cegielskiego wiec kto wie czy nie znieni sie pozycja na stanowisku lidera :)

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam wrażenie, że Sławek pasuje równiez na lidera ze względów mentalnych, rozładowuje napięcia w parkingu, wprowadza dobrą atmosferą, pomaga kolegą w drużynie (szczególnie tym najmłodszym), przy tym jest najbardziej doświadczony z polskich zawodników Wrocławia, jak również jego autorytet i sukcesy indywidualne muszą budzić szacunek wśród kolegów z drużyny i nie tylko. (2 X IMP, 1 x vice, MŚD, ZK, itd.) Pasuje jak ulał, oby forma jeszcze rosła !

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .....:::::::||| ZobaczMiJoRo |||::::::.....



    A DRABOL miał być tylko rezerwowym ... ;);) ... !!!
    To się nazywa mieć szczęście ...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A DRABOL miał być tylko rezerwowym ... ;);) ... !!!
    To się nazywa mieć szczęście ...
    Nie mieć szczęście, tylko mieć klasę. 12+1 punktów w Pile,14+1 u nas na meczu z Falubazem. Tylko tak dalej. Prędzej spodziewałabym się, że liderem drużyny zostanie Hampel czy Cegielski, swoją drogą tego pierwszego szkoda, a ten drugi może jeszcze..?? No nic, zobaczymy, jak to się wszystko dalej potoczy. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze dobra forme slawka nalezy przypisac panu cieslakowi... ktory jak wiadomo... potrafi zawsze zmotywowac slawka...
    juz za czasow jak obaj panowie byli w czestochowie mowilo sie o tym, ze to jeden z lepszych duetow trener - zawodnik w Polsce...
    to powiedzenie teraz sie potwierdza ... ;D

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Nato wygląda, że Sławek będzie liderem.

    Cegielski się nie obudził ze snu zimowego, a Hampel miał pecha.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •