Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: CZY BEDZIE MODERNIZOWANY STADION W LESZNIE?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    CZY BEDZIE MODERNIZOWANY STADION W LESZNIE?

    Polska Kadra Piłki Nożnej w Lesznie

    Krótką przerwę między eliminacyjnymi spotkaniami kadry w mistrzostwach Europy Paweł Janas wykorzystał m.in. na wizytę w Lesznie.

    Selekcjoner reprezentacji Polski przez godzinę przebywał wczoraj w naszym mieście będąc w drodze z Chorzowa do Wronek. W ratuszu spotkał się z władzami miasta i działaczami Polonii. W rozmowie poruszono wcześniej dyskutowany już temat stworzenia w Lesznie ośrodka piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia, w którym miałyby się odbywać zgrupowania reprezentacyjnych piłkarzy. Tematem zainteresował się m.in. nowy właściciel PPF ,,Akwawit'', firma Bartimpex Aleksandra Gudzowatego. Narodowy zespół miałby korzystać z kompleksu Zakładu Usług Rekreacyjnych i Hotelu ,,Akwawit''. Treningi i mecze odbywałyby się natomiast na zmodernizowanych gruntownie dwóch płytach Stadionu im. Alfreda Smoczyka. Jedna z nich – główna, jeszcze w lecie ma być zaopatrzona w urządzenia podgrzewające murawę. Już w kwietniu natomiast ma dojść do podpisania stosownej umowy między Polskim Związkiem Piłki Nożnej, a firmą Bartimpex oraz Urzędem Miasta, do którego należy stadion. Jej dalszym następstwem ma być dokończenie wymiany plastikowych siedzisk oraz oświetlenia, co z kolei pozwoliłoby na rozegranie w Lesznie turnieju żużlowej Grand Prix.

    www.leszczynskie.net

    pozdrawiam:D


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Data tego artykułu jest z 1 kwietnia. Czyli wszystko jasne!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahahaha Qubis daj spokoj. 1 kwietnia wszystko moglo sie zdazyc :P :P :P :P

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...hmmm... niezły żarcik, ale mówiąc serio, to z pewnością przydałaby się modernizacja trybun, a zwłaszcza dolnych rzędów, bo gdy byłem ostatnio (Unia-Polonia B.) to nie musiałem oglądać popisów Jacusia Golloba, żeby zjeżdżać 4 literami w stronę toru... a tak nie dość, że się zsuwałem to po każdym biegu z udziałem Jacusia spływałem pod płot.
    Jak wiem jednak takie prace z wałami ziemnymi to kosztowna i dość specyficzna zabawa... ale mam nadzieję, że przyjdą w tym względzie dobre czasy dla tej świątyni speedway'a

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe tylko dlaczego informacja ta nie została jeszcze sporostowana :)))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •