Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 118

Wątek: RKM RYBNIK - kto trzecim obcokrajowcem?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM RYBNIK - kto trzecim obcokrajowcem?

    Jestem rozczarowany postawą Poważnego w sparingu z Tarnowem i postawą we wczorajszym meczu w Lublinie.Nie wiem,czy zarząd nie zrobił źle nie kontraktując trzeciego obcokrajowca.Co prawda nie za wielu tych lepszych zostało,ale może by coś się jeszcze znalazło.Bez klubu pozostaje Stonehewer.Na wyspach spisuje się jak na początek sezonu OK.Jest P.Hury,Ch.Luis(może odnajdzie się po kontuzji),S.Danno.A może wyskoczy jakaś nowa gwiazdka.Może zarząd celowo czeka na jakiegoś zawodnika.Zobaczymy co pokaże Poważny jeśli dostanie nowe silniki (jak co niektórzy wypisują).W końcu jest on obcokrajowcem i zawodowcem więc o dobre silniki powinien sam zadbać,albo niech pogada z Małeckim.Może coś wykombinuje.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje Igora Marko;)

    Chyba bez kontraktu w polskiej lidze??

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieja że nasz rusek w następnych meczach pokaże na co go stać i będzie przywoził te 7-8pkt.to w zupełności wystarczy.A jeżeli faktycznie będzie jeździł tak jak w ostatniej kolejce to wówczas będzie się można zastanawiać nad zakontraktowaniem trzeciego obcokrajowca.Czas pokaże w jakiej faktycznie dyspozycji jest w tym sezonie Poważnyj...
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdę mówiąc, postawa Poważnego nie napawa optymizmem przed kolejnymi rundami I ligi. Daleki jestem od skreślania Rosjanina, jednak byłbym zdecydowanie za tym, by zarząd tak na wszelki wypadek rozejrzał się za trzecim obcokrajowcem. Działacze zrobią, co zechcą. Jednak gdyby ode mnie zależało, całkiem serio wziąłbym pod uwagę Carla Stonehewera, który jeszcze - o ile mi wiadomo - nie został zakontraktowany w żadnym z polskich klubów. Na Wyspach popularny "Stoney", jeżdżący w barwach Workington, jak na razie spisuje się całkiem nieźle i z pewnością, przy odpowiednim przygotowaniu sprzętowym, durzuciłby kilka cennych punktów do dorobku "rekinów".

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    S. Danno ? To chyba żart !

    Ńie wiem dlaczego uważasz, że Stefek może być wzmocnieniem dla naszego zespołu ???
    Drugiego tak olewającego polską lige ligę obcokrajowca trudno znaleźć.
    Prędzej Gunnenstad, który chyba jednak nie podpisał nic w Ostrowie. Ale on tez nie ma wielkiej ochoty na polską ligę.

    Kiedy przed zeszłym sezonem, na forum rybnickim, proponowałem Zetterstoena na naszego obcokrajowca zostałem niemalże wyśmiany. A tymczasem Zorro został IME a teraz trzaska punkty dla Stali
    Szkoda...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje typy

    Ja widziałbym w naszym składzie kogoś z tej listy:
    według kolejności

    1. Carl Stonehewer - gwarantuje już teraz 10 ptk. w meczu
    2. David Ruud - młody, perspektywa na wiele lat
    3. Paul Hurry - nieźle w Anglii
    4. Chris Neath - 21 latek, objawienie początku sezonu
    5. Peter Nahlin - solidny, nieźle w Szwecji
    6. Josh Larsen - zawsze miałem sentyment do Jankesów

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rosjanin za Rosjanina ?

    RKM Rybnik prowadzi zaawansowane rozmowy z obiecującym, młodym zawodnikiem Vostoku Vladivostok - Igorem Szwejcem, który zastąpiłby R. Powazhnego po jego słabym występie w Lublinie. Igor Szwejc przebywał ostatnio w Toruniu, gdzie zaprezentował się z pozytywnej podczas wspólnego treningu zawodników toruńskich i grudziądzkich.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym proponowal kogos z czworki


    1.ryan fisher
    2.carl stonhewer
    3.chris louis
    4.antonio lindback-popatrzie na wyniki jego ze sparingu z jasolem !!!!!!!chlopak ma talent

    co wy na to

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ciężko troszke teraz na rynku o solidnego obcokrajowca , ale ci których wymieniacie chyba są dość dobrzy. Zastanawia mnie tylko jedno, wszyscy piszą o młodych zawodnikach że to perspektywiczny chłopak i będzie miał z niego klub pocieche. Może i tak , ale taki chłopak musiał by zostać w danym klubie na dłużej , a znająć życie pójdzie on tam gdzie dadzą mu więcej kasy... POZDROWIENIA

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Ja bym na waszym miejscu sciagnol
    Stenehewera na 1 lige jest dobry
    (przynajmniej w falubazie sobie radzil)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się dowiedziałem nieoficjalnie (nie wiem czy to prawda) po sparingu z Tarnowem w mootcyklach Romana Poważnego zostały zamontowane części z motocykla Łukasza Szmida. Myślę, że może to być prawdą gdyż wczoraj na treningu Łukasz nic ciekawego nie pokazał i przegrywał z Romanem P. Widać,że Poważny jak narazie nie jest przygotowany na starty w lidze i powinien sobie odpocząć od ligi. Myślę, że dopoki nie zainwestuje w sprzet to nie odniesie znaczacych wyników na torze, a zarazem nie powroci do skladu.

    Proponuje tak jak koledzy kilku zawodników:
    1. Carl Stonehewer - gwarantuje już teraz 10 ptk. w meczu - prawda, kandydat numer 1
    2. David Ruud - młody, perspektywa na wiele lat - ale czy poradzi sobie w polskiej lidze?
    3. Paul Hurry - nieźle w Anglii - ale czy poradzi sobie w polskiej lidze?
    Reszta zawodników raczej jest słaba i nie wiadomo jak podejdzie do startów w polskiej lidze.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja bym Romana nieskreślał !! chłopowi trza sprzętu a zobaczycie że umi jeździć. a co do 3 obcokrajowca to Ryan Fisher USA bym go chętnie zobaczył. jechał na naszym torze podczas 1/2 IMŚJ i synek walczył na każdym metrze i pozostawił dobre wrażenie.
    jak bedzie obodomy .

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Carl Stonehewer - gwarantuje już teraz 10 ptk. w meczu - prawda, kandydat numer 1
    Czy on przypadkiem nie jechał w PILE w niedzielę???

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie właściwie też kandydatem nr. 1 jako ewentualne wzmocnienie RKM-u jest Carl Stonehewer, który wydaje się być pewnym stranierim gwarantującym zdobycze punktowe w granicach 10 pkt. Choć szczerze to większą sympatią darzę Ryana Scotta Fishera, jakoś utkwił mi ten chłopak po tym półfinale IMŚJ w Rybniku, w którym zaprezentował sie bardzo przyzwoicie jako zawodnik walczący. Jego wyniki na początku sezonu w Anglii są również całkiem przyzwoite a jeździ przecież przeciwko wszystkim największym gwiazdom speedwaya. Może to właśnie on byłby cennym odkryciem i wartościowym uzupełnieniem naszej drużyny.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie first place zajmuje CARL STONEHAWER !! Co by niebylo w koncu ubiegloroczny uczestnik GP wiec jakis poziom prezentuje. Druga pozycje zajmuje CHRIS LOUIS ale to bylby zakup w ciemno bo niewiadomo jaka prezentuje forme po kontuzji ubieglorocznej. Co dalej sam nie wiem moze Antek Lindbeack :) heh badz David Ruud nie wiem ale jak dla mnie pierwsze dwie opcje sa najkorzystniejsze dla naszego teamu.

    Co do Powaznego to nie wiem czy on pojechal tak slabo czy moze sprzet - ale to niewazne stranieri powinien gwarantowac te 8 conajmniej jako ze jest tym "drugim" a Romek niestety zawiodl na calej lini dlatego moze konkurencaja ze strony Stonehawera np zmusila by go do ciezszej pracy.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trzeba sie pospieszyc

    Ja Powaznego bym jeszcze nie skreslal i zakontraktowanie trzeciego obcokrajowca wcale go nie przekresla...

    Dzialacze RKM-u musza jednak wykonac jakis zdecydowany ruch i podpisac kontrakt z Stonehewerem bo slyszalem ze Rzeszow na niego ma chrapke, a wtedy byloby posprzatane i faktycznie bedziemy walczyc o 4 a nie o awans.

    co do lindbaecka - sam stwierdzil ze jest za mlody na jazde w polskiej lidze

    z mlodych pozostaja zatem ruud (22 latka) i fisher, ktorzy w anglii spisuja sie podobnie

    co do louisa - to takie kupowanie kota w worku, nie wiadomo jak spisze sie po kontuzji

    tak wiec tylko carl w chwili obecnej jest optymalnym zakupem
    i nie ma na co czekac, bo obudzimy sie z reka w nocniku jak gniezno w ub. roku, gdy musieli jezdzic takimi gwiazdami jak kasper, laukkanen czy handberg - gdyby mieli chociaz jednego solidnego zawodnika byliby dzis w e-lidze

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W składzie WTS Wrocław nie pojawił się Słaboń.Myślę,że przydałby się on w Rybniku.W chwili obecnej jest na pewno lepszy od Pawliczka,Szmida i Chromika.Dodatkowo klub powinien zakontraktować trzeciego obcokrajowca.Jak już pisałem przydałby sie C.Stonehewer.Dobrze prezentuje sie również P.Hury.Skład prezentowałby się naprawdę dobrze w kontekście Gniezna,Rzeszowa,czy Tarnowa(pokazali w meczu z Gnieznem,że na swoim torze powinni ze wszystkimi wygrać).
    A skład wyglądałby tak:
    1)Pedersen
    2)Słaboń
    3)Stonehewer
    4)Staszewski
    5)Węgrzyk
    6)Romanek
    7)Szombierski
    8)Chromik

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale mi się podoba ten temat

    a jak w zimie pisałem że Carl S. Bedzie dla was ok to usłyszałem odpowiedź typu że "dobry to on moze być dla ZKŻu a dla RKMu potrzeba solidnego obcokrajowca" :) ha ha ha
    minął jakiś okres czasu i zakontraktowaliście Poważnego :)

    Jestem ciekaw którzy z tych co teraz krzyczą że potrzeba Stonehewera wtedy po mnie ostro jechali :)

    pozdrawiam i liczę na spotkania ZKŻ-RKM w ekstra lidze w przyszłym sezonie :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skład podany przez TomkaRKM wygląda imponująco - nawet w elidze ugralibysmy kilka meczy...
    niestety WTS raczej nie pusci Slabonia, gdyz nie maja az tak dobrych rezerw - Dados nie jezdzi (mam nadzieje ze sie chlopak pozbiera), Cegla na razie slabo. A jak ktos im wypadnie to kto pojedzie?
    Ale Carla trzeba sciagnac!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prędzej Gunnenstad, który chyba jednak nie podpisał nic w Ostrowie.
    Podpisał.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Największym talentem szwedzkiego żużla jest od dwóch sezonów 17-letni czarnoskóry Antonio Lindbaeck, który zdaniem pięciokrotnego mistrza świata Tonego Rickardssona będzie jego następcą.

    Lindbaeck urodził się w Sao Paulo w Brazylii. W wieku trzech lat został adoptowany przez szwedzką rodzinę i zamieszkał w 7-tysięcznym Avesta, rodzinnym miasteczku Rickardssona. Od początku jeździ z Rickardssonem w miejscowym klubie Masarna.

    Lindbaeck dał się już poznać także polskiej publiczności. W kwietniu żużlowcy Masarna występowali w Polsce w meczach sparingowych. Najpierw wygrali z Jasolem Rzeszów 53:37, a Linbaeck zdobył 11 punktów - wygrał trzy biegi, raz był drugi i raz mial defekt. Trzeciego kwietnia Masarna przegrała z Unią Tarnów 22:26 - Lindbaeck w trzech wyścigach zdobył sześć punktów.

    - W Avesta mamy swój klub. Wszyscy tutaj żyją żużlem, a główną postacią miasteczka i idolem młodzieży jest oczywiście Tony Rickardsson. Pomimo, że jak każdy Brazylijczyk powinienem kochać futbol, to wybór żużla był jak najbardziej naturalny dla mieszkańca tej miejscowości. Chciałem być Rickardssonem - powiedział Lindbaeck, który jeździ w niebieskim kombinezonie z napisem na plecach "Toninio".

    Lindbaecka odkrył trener Masarna Mats Olsson. - Gdy w 2000 roku zacząłem pracę w klubie od razu zauważyłem, jak jeździł ten junior. To nieoszlifowany diament i prawdziwy wojownik żużla z nieprawdopodobną siłą psychiczna, odwagą i instynktem wygrywania.

    Lindbaeck zaczął jeździć w pierwszym składzie Masarny już jako 16-latek w 2001 roku. Zadebiutował 7 lipca 2001 w meczu Masarna - Smedarna na pożyczonym od Leigha Adamsa czerwonym motorze i natychmiast stał się pupilkiem publiczności Avesta Motorstadion.

    Na tym samym stadionie 17 lipca w meczu z Rospigarną Lindbacek swoimi punktami wygrał mecz. Rickardsson niósł go na ramionach, a dziennik Aftonbladet pisał: - Byliśmy świadkami narodzin gwiazdy. Ten 16 latek atakuje zawodowców swoimi szponami i bez respektu z nimi wygrywa.

    W sezonie 2002 już od początku jeździł w składzie Masarny i został powołany do reprezentacji młodzieżowej. 31 lipca 2002 w kwalifikacjach mistrzostw Szwecji seniorów był trzeci, ulegając tylko Rickardssonowi i Mikaelowi Karlssonowi. - Wygrał dwa ze swoich pięciu biegów, a w jednym pokonał nawet Karlssona - podkreślił Olsson. W finale 17 sierpnia był dziewiąty.

    - Każdy chce być mistrzem świata. Ja też i to jest mój cel. Będę najlepszy na świecie, lecz zanim to się stanie czeka mnie jeszcze wiele lat pracy, ponieważ sam talent nie wystarczy. Mój największy idol Tony przecież ciężko trenuje od wielu lat. Mam jeszcze dużo do zrobienia. Muszę poprawić starty, lecz co najważniejsze stać się bardziej opanowanym w ważnych momentach. Nerwy mnie zbyt często ponoszą - uważa Lindbaeck.

    Rickardsson był od początku opiekunem Lindbaecka, który o nim mówi jako o swoim mentorze. - Tony się mną opiekował i uczył. Dzięki niemu uniknąłem wielu błędów młodych żużlowców, które są później trudne do wyeliminowania. Tony jest moim wzorem, podobnie jak Leigh Adams. Tym dwóm klubowym kolegom bardzo dużo zawdzięczam.(PAP)


    Lindbaeck miał propozycje z dwóch klubów polskich:jeden klub to tajemnica(gorzów?lublin?), a drugi to rzeszów którą olał.


    _____________________________________________
    Za rok może dwa
    Janusz mistrza świata ma.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeglądając ligę angielską zauważyłem dobre wyniki uzyskiwane przez anglika Simona Steada. Może on?

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Tym 2 klubem był pewnie Gdańsk. Miał być na testach, ale jego średnia w Szwecji oscylowała kolo 1pkt na bieg to sobie chyba Wybrzeze odpuściło. W Rzeszowie Lindback nie miał zbyt ciękich rywali. Zresztą on poniekąd sie boi słabszego występu, bo pewnie ujrzelibyśmy banany na torze...
    Nie wiem po co Wam kiolejny senior? Zieja nie wystarcza? Spokojnie wywieźliście punkt z Lublina, który będzie walczyl o pierwszą czwórkę.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponowałbym zostawić Romana Poważnego i na razie nie kontraktować trzeciego stranieri.
    Jeden mecz mu nie wyszedł to zaraz się myśli o zmianie stranieri, myślę, że należy dać mu jeszcze szanse.
    W zeszłym sezonie rzadko kiedy zawodził w Grudziądzu.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem po co Wam kiolejny senior? Zieja nie wystarcza?
    Hmmmmmm!
    Zeja!!!?!?Niewystarcza!?
    Ciekawe spostrzeżenie.
    Ano widocznie niewystarcza.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Antonio :))

    No Antonio zrobil postep w ostatnich dwoch latach. Bo w 2000 bacznie mu sie przygladalem na torze w Wawrowie ;) i prezentowal sie nadwyraz przecietnie, lepsi od niego byli Polacy m.in. Mariusz Pacholak ktory dzisiaj jest...tam gdzie jest Free Transfer i nikt go nie chce. A dzis Antonio jest jednym z najwiekszych talentow w Szwecji. Ot widac polska mentalnosc. W wieku 15 lat chlopcy zaczynaja popijac nie koniecznie legalne dla nich trunki i postepow zadnych nie robia, myslac ze talent to wszystko.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lukash Zieja powiadasz hmmmm wiesz bylem w Lublinei i niestety niezauwazylem Andrzeja z plastronem Rekina na piersi ale moze bylem pijany ?? i poprostu przysnalem jak go przedstawiali i jak jezdzil w biegach moze moze.... czy ktos mi powie jak to ze mna bylo ? pozniej mi jeszcze chyba wmawiali ze pojechal niezle pan Andrzej w barwach Gniezna z Tarnowem..kurde ile ja to musialem miec % w sobie :P

    Nie no kolege cza chyba poinformowac ze pan Andrzej Zieja zostal zakontraktowany na ten sezon przez Start Gniezno.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jak narazie nasz niepowazny Powaznyj,dlugo dochodzi do siebie po zimowej przerwie..... .Zeby tak pojechac w Lodzi !? to jush naprawde trzeba byc mocnym.Wiec ile to mamy czekac az sie chlopak rozjezdzi ??? do play-off heh.Ja bym nie czekal i zakontraktowal trzeciego stanieri i to szybko !!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jak narazie nasz niepowazny Powaznyj,dlugo dochodzi do siebie po zimowej przerwie..... .Zeby tak pojechac w Lodzi !? to jush naprawde trzeba byc mocnym.Wiec ile to mamy czekac az sie chlopak rozjezdzi ??? do play-off heh.Ja bym nie czekal i zakontraktowal trzeciego stanieri i to szybko !!
    A co chcesz od występu Poważnego w Łodzi?
    zdobył 8 punktów w 4 startach. nie jest tak najgorzej.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak on w Lodzi tak jedzie i przegrywa z pajacami ,to ile punktow jest w stanie zrobic w Gnieznie.... .Zreszta nie mam zamiaru nikogo przekonywac do tego iz jest beznadziejny,sam przekonasz sie w nastepnych kolejkach na ile go stac,jezeli dostanie wogole taka szanse.....

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie Poważny jest skreślony. Obcokrajowiec to obcokrajowiec i nie będę go porównywał do Holty, bo to nie ten kaliber. Nie chcę oglądać kolejnego Woronkowa i jego porywu czasowego formy. Nam jest potrzebny pewniak.
    pozdrawiam

    P.s. Bez 3 obcego nic nie zdziałamy.
    ...:: pozdROWienia ::...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekajcie jeszcze, należy mu dac szanse pokazania sie, w końcu gdyby nie ten marny dorobek w Lublinie z pewnością nie byłoby remisu. Każdy ma słabe dni (Pawliczek)

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ale według mnie, obcokrajowca się kontraktuje po to aby robił chociaż te 10 pktów. W innym przypadku wolę żeby jeździł jakiś młodzik bo rezultat meczu będzie ten sam a efekt lepszy dla naszych młodzików.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał zgadzam się z tobą.Powazny w Łodzi zdobył tylko 8 pkt.Piszę tylko,bo to jest prawda.

    TŻ Łódź – Mega Lada Togliatti 42:30
    Mega Lada Togliatti:
    1. O. Kurguskin – 9 (3,3,ds,3)
    2. S. Darkin – 7 (1,0,3,3)
    3. R. Poważnyj – 8 (2,2,1,3)
    4. I. Bondarienko – 1 (0,-,0,1)
    5. S. Jeroszin – 4 (1,2,1,0)
    6. R. Iwanow – 1 (0,0,0,1)
    7. J. Gomozew – NS
    8. W. Sziwankow – 0 (u)
    TŻ Łódź:
    9. M. Fierlej – 8 (2,1,3,2)
    10. T. Zywertowski – 2+1 (0,-,2*,0)
    11. P. Padowski – 5 (1,2,-,2)
    12. L. Szatmari – 8+2 (3,1*,3,1*)
    13. P. Rembas – 10 (3,3,2,2)
    14. Ł. Loman – 4+1 (2*,1,1,-)
    15. P. Pyzik – 0 (0)
    16. M. Lisiak – 5+1 (3,2*)

    Wyścig po wyścigu
    1. Kurguskin, Fierlej, Darkin, Zywertowski 2:4
    2. Szatmari, Poważnyj, Padowski, Bondarienko 4:2 ; 6:6
    3. Rembas, Loman, Jeroszin, Iwanow 5:1 ; 11:7
    4. Kurguskin, Padowski, Szatmari, Darkin 3:3 ; 14:10
    5. Rembas, Poważnyj, Loman, Sziwankow (u) 4:2 ; 18:12
    6. Lisiak, Jeroszin, Fierlej, Iwanow 4:2 ; 22:14
    7. Darkin, Rembas, Loman, Kurguskin (ds) 3:3 ; 25:17
    8. Fierlej, Zywertowski, Poważnyj, Bondarienko 5:1 ; 30:18
    9. Szatmari, Lisiak, Jeroszin, Iwanow 5:1 ; 35:19
    10. Kurguskin, Rembas, Bondarienko, Zywertowski 2:4 ; 37:23
    11. Poważnyj, Padowski, Iwanow, Pyzik 2:4 ; 39:27
    12. Darkin, Fierlej, Szatmari, Jeroszin 3:3 ; 42:30


    Z takimi zawodnikami,którzy nie mają miejsca w składach 1-ligowych on powinien wszystko wygrywać.Ale widać,że dobry to on by był,ale na 2-ligę.A już porażka w 8 biegu z Zywertowskim i Fierlejem to katastrofa.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W niedziele okolo godz 13 bylem na stadionie. W oczekiwaniu na decyzje sedziego spacerowalem po parkingu i zauwazylem czerwonego forda tranzita na wegierskich numerach. Obok stal citroen Pedersena i on sam, prowadzil rozmowe z pewnym zawodnikiem ktorego nie wiem gdzie przylatac. Tarnow ma 3 stranieri, nie byl to obcy z Tarnowa, wiec pytam sie co robil SZANDOR TYHANY w parkingu RKM-u???????????????????????????
    Jeszcze jedna ciekawostka, gdy Nicki wrocil z narady obaj powsiadali do swoich samochodow i wspolnie wyjechali ze stadionu!!!!!!
    Mam nadzieje ze to nie jest ten 3 stranieri!!!!!!!!!!

    ps. Czy jeszcze ktos z forumowiczow byl w tym czasie na stadionie??? Kto widzial ten samochod? Moze ktos wie po co on przyjechal??????

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widziałem ten samochód na wegierskich numerach i zastanawiałem się kto to jest.Mam nadzieję,że to nie jest prawdą,że będzie on trzecim obcokrajowcem RKM-u.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie, ten człowiek nie jest w kręgu zainteresowań zarządu.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tyhanyi ma podpisany kontrakt bodajze w krosnie... wiec spoko ;)

    a innych madziarow (moze poza nagy'm ktory ma kontuzje) bym nie sprowadzal do rybnika.

    jedno jest pewne - powaznyj robi sie coraz bardziej niepowazny i juz teraz! a nie przed Play offami trzeba sciagac wzmocnienie. przy tak wyrownanej lidze jest szansa mecze na styku powygrywac i uciec przed ostateczna faza na kilka punktow...

    szkoda ze gjedde podpisal kontrakt gdzie indziej bo razem z nickim szaleja w anglii

    i ostatnia sprawa: moze po kontuzji hampela WTS wymieni slabonia na konrada ryszke? ;)


  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.pzm.pl/pdf/Komunikat%2014_03.pdf

    Na pewno Tihany w Rybniku nie będzie jeździł.Powyżej jest link do PZM,gdzie pisze o zatwierdzeniu Węgra do drużyny z Krosna.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja slyszalem,ze niby sa jakies rozmowy z Kasperem,oby to nie byla prawda,bo na dzien dzisiejszy ten zawodnik jest jush wypalony i prezentuje poziom podobny do Niepowanego,a moze i gorszy.Ja nadal obstaje przy tym zeby smigal w Rybniku Ryan Fisher.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w lidze angielskiej w ostatnich meczach doskonale spisali sie Ruud - zdobył 11 punktów i fisher - chyba 9 ptk.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    A może Matousek? Hehe. Pamiętacie tego zawodnika?

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może D.Norris?Nawet dobrze Mu idzie w Anglii.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie chce nic mowic ale Aleksander Latosiński jest bez kontraktu na polskich torach:)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    martin dugard - to jest moj typ... nawet po zakonczeniu kariery jak smiga w oficjalnych zawodach wygrywa z swietnymi zawodnikami

    drugi typ to kanadyjczyk - chris slabon... zeby go tylko wroclaw chcial puscic

    :)))

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •