Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 118 z 118

Wątek: RKM RYBNIK - kto trzecim obcokrajowcem?

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    elMacio spokojnie Romek znow jezdzil przed tym spotkaniem w IMŚ wiuec jak na niego pojechal slabo u nas. Przed tymi meczami w Rzeszowie i Tarnowie zapewne bedzie siedzial w Rybniku wiec mozemy byc raczej spokojni o jego dorobek punktowy. Badzmy spokojni a co do trzeciego stranieri nie ma zadnego wartosciowego stranieri.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Budzik wiem ze Romek po podrozy zawsze jezdzi jakby mial zaciagniety reczny hamulec..hehe.

    Ale tak sobie gdybam ze moze dobrze byloby miec kogos pod reka. Ostatnio obserwuje Chrisa Harrisa i musze przyznac ze jest to ciekawy zawodnik - wygral CF IMSJ w Poole (przed Szombierskim, objechal go tylko "Torpedos" Romanek), a teraz PF tej samej imprezy zostawiajac za soba m.in. Kasprzaka, Hampela czy Howe.

    Co Wy myslicie o tym chlopaku?

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ja bym nie był pewny wyniku Romka w Tarnowie ;) różne się cuda mogą stać:D..Harris wyrasta pomału na nie byle kogo..oby się tylko w Howe'a nie wdał...

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam, ze nie warto wprowadzac na dzien dzisiejszy nowego zawodnika do druzyny! Roman faktycznie, jezdzi srednio, ale gdy jest taka potrzeba uzupelnia go kolega klubowy i nie ma dziur w skladzie! Jestesmy pewnym liderem tabeli! Taka proba pozyskania zawodnika moze spowodowac, ze Roman moze sie denerwowac, a pod presja jezdzi sie zle i nic dobrego z tego nie bedzie!!!
    Druzyne mamy silna z 3 liderami, reszta tez robi swoje, bo wszak przegralismy tylko jeden mecz!!!!!
    Mam nadzieje,ze Romek jeszcze sie rozkreci i bedzie robil w granicach 10 oczek w meczu!!!!!!!!!!!!!!!




    NIE MA LEPSZEGO OD RAFALA SZOMBIERSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!1

  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się , że nasz klub nie powinien sprowadzać następnego obcokrajowca , gdyż dwóch powinno wystarczyć . Wiem , że Romek nie zawsze zdobywa przyzwoitą ilość punktów, ale siła zespołu powinna być oparta przede wszystkim na wychowankach naszego klubu . Dlaczego ? Bowiem tacy zawodnicy czuja się emocjonalnie związani z klubem i nie odejdą przy pierwszej okazji , jak tylko inny klub im zaproponuje troche więcej kasy . Wiem ,że obcokrajowcy są potrzebni , ale nasi młodzicy muszą coraz więcej jeżdzić żeby nabierać doświadczenia. Obcokrajowcy to często typowi najemnicy i nie mozna polegać wyłącznie na nich!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomaszRKM pozwoliłem sobie za Ciebie :)
    STEAD LUB KYLMAKORPI W RYBNIKU ???
    Za gazetą pl.
    Cytuję:
    Żużel: Fin Joonas Kylmakorpi i Anglik Simon Stead wzmocnią Rybnicki Klub Motorowy
    zich 13-06-2003, ostatnia aktualizacja 12-06-2003 18:14
    Fin Joonas Kylmakorpi oraz Anglik Simon Stead mają wzmocnić Rybnicki Klub Motorowy. - Musimy się zabezpieczyć na najbliższe mecze i przed fazą play off - podkreśla wiceprezes Wiesław Jakubiak
    Z Kylmakorpim działacze z Rybnika rozmawiali już przed meczem z Kolejarzem w Rawiczu. - Potrzeba nam solidnego zagranicznego zawodnika. Myślimy o meczu, gdzie piętnaście punktów Nickiego Pedersena nie gwarantuje nam zwycięstwa i gdy zagrożony jest przyjazd na ligowe spotkania Romana Poważnego. Kontrakt Rosjanina jest tak skonstruowany, że ma prawo startować w zawodach indywidualnych, a tych mu nie brakuje - tłumaczy Jakubiak. Kylmakorpi dobrze radzi sobie na torach w Anglii. Jest najlepszym żużlowcem startującej w Premier League Areny-Essex. Występuje też w Elite League w zespole "Orłów" z Eastbourne. Nieźle radzi też sobie w ekipie wicelidera szwedzkiej ekstraklasy Kaparnie Goeteborg. Kilka dni temu na torze w belgijskim Heusden-Zolder wywalczył awans do półfinału indywidualnych mistrzostw świata.
    Z kolei Anglik Stead jest jednym z najbardziej utalentowanych żużlowców młodego pokolenia. Trzy razy z rzędu zdobywał tytuł mistrza Wielkiej Brytanii w kategorii U-21. Mówi się o nim, że w najbliższych lata ma spore szanse stać się czołowym żużlowcem świata. Oficjele z Rybnika rozmawiali z nim przy okazji ćwierćfinału IMŚ juniorów na torze w Poole pod koniec maja. - Stead i Kylmakorpi to dwójka zawodników o sporym potencjale. Od jakiegoś już czasu są w notesie trenera Jana Grabowskiego - mówi Jakubiak. Obu żużlowców będzie można zobaczyć w akcji na torze w Rybniku w niedzielę 22 czerwca w półfinale IMŚ. Kylmakorpi wystartuje z numerem pierwszym, Stead jest pierwszym rezerwowym.
    Joonas Kylmakorpi. Ma 23 lata. Startuje w barwach Eastbourne Eagles, Arena-Essex Hammers oraz Kaparna Goeteborg.
    Simon Stead. Ma 20 lat. Ściga się w Workington Comets oraz w Gasarnie Avesta.


    Dwóch obcokrajowców już mamy,tak więc jeden z nich zasili RKM.Ciekawe na co ich stać?Czy są lepsi od Powaznego?Wiadomo,że kilka terminów Powaznego koliduje z meczami RKM-u i chyba stąd sięganie po któregoś z nich.Do tego bardzo słabo prezentuje się Chromik,a o Pawliczku i Szmidzie to lepiej nie wspominać.

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm... oboje maja podobny potencjal na polska lige. joonas to zawodnik na poziomie laukkanena, w belgii byl wyzej niz powaznyj wiec mozna by liczyc na podobna liczbe punktow w meczu.
    co do steada - jesli by sie sprawdzil, to bylby to strzal w 10. w koncu angole musza dochowac sie nastepcow screena, lorama czy havelocka i fajnie gdyby udalo sie nam go sciagnac do rybnika... jest tylko jedno ale - mlodzi anglicy nie bardzo daja sobie rade w polsce (vide wystepy Howe'a w tarnowie)

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec potwierdzilo sie to co wczesniej pisalem o prowadzonych rozmowach z Joonasem Kylmakorpi ,do tego dochodza rozmowy z Simonem Steadem ktory z nich byl by lepszy nie wiem ,obydwoje sa mlodymi przyszlosciowymi zawodnikami ktorzy w przypadku absencji Romana mysle ze w pelni by go zastapili w kazdym badz razie ktorys z tej dwojki napewno przyda sie Rekinom w wywalczeniu upragnionej "EXTRA"
    A swoja droga czy to nie jest pewnego rodzaju reklama przed polfinalem IMS w ktorym oboje maja wystapic;););)

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dla mnie lepszym zuzlowcem jest Simon Stead.Pameitam jak kiedys jechal w Rawiczu na jakims meczu ligowym i bardzo mi sie podobal.Pikenie i do tego bardzo pewnie prowadzil maszyne a na temat Jonasa nic nie wiem oprocz liczb a te nie sa takie zle ogolnie sa dobre.

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to ani jeden ani drugi z tych zawodnikow nie gwarantuje pokaznej sumy punktow w meczu :(:( Bo co tu duzo mowic za wielkiego wyboru to i tak nie mamy :(:(

    Co do Kylmakorpiego to za bardzo nie wiem widywalem go na turniejach w Rybniku i nic konkretnego nie zaprezentowal. Co do Simona Steeda to pewnie szkola Angielska dala mu duzo i daje dalej ale jak napisal ROBIN : zeby nie poszedl w slady Dawida Hova :( Bo wtedy bedzie luka jak cholera :P Wybor pozostawiam sternikom druzyny. Mam nadzieje ze bedzie to trafny wybor !!!

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niewiem sam kto był by lepszy trudno określić. Najlepiej zrobić sparing i wypróbować ich 2.

    Stead w Polsce jeździł pierwszy i ostatni raz zaczasów gdy istaniał LKŻ w 2000r. Pojechał jak dobrze pamiętam w 2 meczach przeciwko Kolejarzowi Rawicz.
    W Rawiczu uzyskał 7+2(0,2,3,1*,1*) i w Lublinie 13(3,2,2,2,2,2). I to był koniec jego występów w Polsce.
    Koleś jest cholernie waleczny, może sie podobać jego styl jazdy, a co do Kylmaekorpi to nigdy go niewidziałem w akcji, ale w Naszym kraju (w lidze) nigdy zawaliście niejeździł. W barwach Włókniarza tak sobie, zawalił ostatnio mecz barażowy w 2001r. jak jeździł w Ostrowie Wlkp.

    Ostatnio Simone zaliczył wpadke niekwalifikując się do następnej rundy eliminacji do GP'04. Gdzie zajął tylko miejsce 8, co daje mu jedynie w następnej rundzie miejsce rezerwowego.
    W tym spotakniu spotkali się Joonas i Simone. Górą był Fin
    W ostatnich meczach Fin bardzo ładnie punktuje, ale Anglia i Szwecja to nietosamo co Polska.
    Wg. mnie jakbym miał wybierać to chyba postawił bym na Simona, niewiem może dlatego że jeździł w klubie, któremu kibicuje.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Entuzjastom Jonasa proponuję spojrzeć na wyniki baraży Ostrowa z Opolem w roku 2001. zakontraktowany na tą okoliczność Fin, mieniący się po Laukkanenie nr2 w Finlandii nie sprostał nawet w minimalnym stopniu poziomowi przełomu I i II ligi. Wiadomo ludize sie zmieniają... upłynęło 1,5 roku... ale czy walczącemu o awans do elity Rybnikowi potrzeba Jonasa?

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już raz to podawałem dlaczego zarząd szuka jeszcze jednego zawodnika zagranicznego.Wiadomo,że Powazny startuje w Rosji i po takich długich podróżach jest zmęczony i to odbija się na wynikach na torze.Do tego kolidują niektóre terminy meczów w Polsce i w Rosji,a jeszcze dochodzą turnieje indywidualne.

    A tutaj caly kalendarz klubu Romana :
    26.06 SPEDWAY CENTR-MEGA
    29.06 ROWNO-MEGA
    9.07 MEGA-SPEDWAY CENTR
    16.07 LUKOIL-MEGA
    22.07 MEGA-WOSTOK
    27.07 MEGA-ROWNO
    20.08 MEGA-LUKOIL
    31.08 SALAWAT-MEGA
    4.09 PARY ROSJI
    12.09 WOSTOK-MEGA
    2.10 O MIEJSCA 1-4
    7.10 REWANZ O MIEJSCA 1-4

    Zbieżność terminów w meczach:
    27.07 Rybnik-Lublin
    31.08 17 kolejka(z kim po rundzie zasadniczej?)

    Do tego dochodzi bliskość terminów w meczach:
    16.07 w Rosji a u nas 13.07 Rybnik-Warszawa
    22.07 w Rosji a u nas 20.07 Tarnów-Rybnik
    4.09 w Rosji a u nas 7.09 18 kolejka
    12.09 w Rosji a u nas 14.09 19 kolejka

    Zresztą widać,że nie we wszystkich meczach z silnymi przeciwnikami Powazny zdobywa tyle punktów ile by on chciał i my.Może Kylmakorpi lub Stead będą zdobywać więcej?Zobaczymy?Zdajmy się na Grabowskiego.On jest od tego kogo widzi w składzie.





  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lepiej bny było dla wszystkich żeby Stead wylądował w Rybniku a Joonas w Gdańsku :D Wtedy mielibyśmy pare finów w Wybrzeżu :) Mało jest dobrych finów ale ci dla Wybrzeża robili same komplety ;)

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o Joonasa to ...wybrał ekstralige ;)

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o Joonasa to ...wybrał ekstralige ;)
    Tylko jaki klub wybrał :)

  17. Powrót do góry    #107
    Początkujący
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JOONAS KYLMAKORPI PODPISAŁ KONTRAKT Z UNIA LESZNO. PRAWDOPODOBNIE WYSTĄPI W JEJ BARWACH JUZ W NAJBLIZSZY CZWRTEK W MECZU PRZECIWKO WYBRZEZU GDAŃSK.

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JOONAS KYLMAKORPI PODPISAŁ KONTRAKT Z UNIA LESZNO. PRAWDOPODOBNIE WYSTĄPI W JEJ BARWACH JUZ W NAJBLIZSZY CZWRTEK W MECZU PRZECIWKO WYBRZEZU GDAŃSK.
    Skąd takie info?

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to prawda to Lukas D. zbankrutuje hehe :P:P:P nie bedzie mial gdzie zarabiac zawsze mial pewne miejscew druzynie jakiej jezdzil. Jak Jonas sie spisze dobrze w pierwszym meczu to Drymlek mo pozamiatane i tylko Anglia mu zostanie co do zarobkow...

    Co do trzeciego stranieri RKM-u mysle ze mozna sobie odpuscic i nie kontraktowac zadnego zawodnika ktory moze byc na poziomie Szmida na wyjazdach.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to prawda to Lukas D. zbankrutuje hehe nie bedzie mial gdzie zarabiac zawsze mial pewne miejscew druzynie jakiej jezdzil. Jak Jonas sie spisze dobrze w pierwszym meczu to Drymlek mo pozamiatane i tylko Anglia mu zostanie co do zarobkow...
    ...ano prawda i mam nadzieję że L.D. zbańczy. Może co niektórzy zagraniczniacy zaczną się bardziej przykładać do jazdy na polskich torach.
    Co do nowego nabytku Byków - mały dystansik, ale się cieszę.
    Lukasa nie będzie trudno zastąpić 3-6 pkt w meczu -Jonnas powinien zrobić z paluszkiem w nosie albo nawet w ..pie:)

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fanqbek no nie bedzie ciezko zastapic i chyba tak jak ja nie przeadasz za Drymlem :):)

    Co do przykladania sie obcokrajowcow....

    Wine ponosz nasi PRZEZESI !!!!!!

    Podpisywanei kontraktow trzeba to robic z glowa. A nie ze za sam przyjazd koles zbiera tyle co np w Angli musi zrobic na to 12 punktow. Trzeba starnierakom wyznaczyc dolna bariere np 10 punktow i od tego im placic. Po co placic za sam przyjazd i udzial w meczu zawodnikowi. Jak nie chce jezdzic niech nie jedzie i siedzi w domku. A tak przyjedzie kase zgarnie i nawet nie musi sie meczyc na meczu bo kasy ma w trzy i troche. A wiec kontrakciki z glowka proszem podpisywac !!!

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Joonas w Lesznie Stead w RKm-ie .... Stead w Angli robi 13 punktów..

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panu Steadowi chyba podziekujemy...
    wczoraj podczas finalu IMS pan Simon nie pokazal sie z dobrej strony i raczej na pewno nie zobaczymy go w plastronie RKM-u (blizej byloby mu do Howe'a niz Lorama).

    Kylmaekorpi - wypadl srednio i prawde mowiac na elige to jest za krotki... w 1 tez by nie blyszczal

    Powaznyj - coraz bardziej przekonuje sie do goscia, pokazuje ze potrafi walczyc (jego mijanki z Andersonem, Drymlem, Darkinem... to bylo to) i jesli tylko sprawi sobie lepszy silnik (o standardzie zblizonym do tego co pozyczyl mu Szumina) to spokojnie bedzie pykal po 10 ptk w meczach - jeden warunek, nie moze startowac w nich po przejechaniu 2500 km z Togliatti

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powazny wczoraj pokazał,że jak ma dobry silnik(od Szombierskiego)to stać go na pokaźne zdobycze punktowe.On jest zawodowcem i powinien sam zadbać o swój sprzęt.Nam jest potrzebny zawodnik zagraniczny na kilka meczy(chyba 4).A kto nim ma zostać?Stead wczoraj nic nie pokazał.Peter I Karlsson?

    Wiadomo,że Powazny startuje w Rosji i po takich długich podróżach jest zmęczony i to odbija się na wynikach na torze.Do tego kolidują niektóre terminy meczów w Polsce i w Rosji,a jeszcze dochodzą turnieje indywidualne.

    A tutaj caly kalendarz klubu Romana :
    26.06 SPEDWAY CENTR-MEGA
    29.06 ROWNO-MEGA
    9.07 MEGA-SPEDWAY CENTR
    16.07 LUKOIL-MEGA
    22.07 MEGA-WOSTOK
    27.07 MEGA-ROWNO
    20.08 MEGA-LUKOIL
    31.08 SALAWAT-MEGA
    4.09 PARY ROSJI
    12.09 WOSTOK-MEGA
    2.10 O MIEJSCA 1-4
    7.10 REWANZ O MIEJSCA 1-4

    Zbieżność terminów w meczach:
    27.07 Rybnik-Lublin
    31.08 17 kolejka(z kim po rundzie zasadniczej?)

    Do tego dochodzi bliskość terminów w meczach:
    16.07 w Rosji a u nas 13.07 Rybnik-Warszawa
    22.07 w Rosji a u nas 20.07 Tarnów-Rybnik
    4.09 w Rosji a u nas 7.09 18 kolejka
    12.09 w Rosji a u nas 14.09 19 kolejka
    Niestety,ale ani Pawliczek,ani Szmid dziury po Powaznym nie załatają,a wiadomo,że liga to nie turniej indywidualny i liczy się drużyna.

    A więc kto ma przywdziać plastron z "REKINEM"?

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!!!

    mam tylko dwoch kandydatow do wyboru,c.stonehewer lub utalentowany mlody ale nie znajacy naszych torow n.k.iversen??? ja osobiscie wiedzac o co idzie boj stawialbym na doswiadczenie stonehewera!? ale to tylko moja subiektywna ocena! a z drugiej strony patrzac na wyniki iversena w szwecji i na jego debiut w anglii???

    sam nie wiem.

    pozdrawiam!!!
    p.s
    wypisujemy, pocimy sie a nie wiemy czy pan szoltysek ma zamiar zakontraktowac trzeciego obcokrajowca??? pytal kto???

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do lala

    lala ja juz od tygodnia trabie o iversenie,zobacz na rybnickim forum,ale jakos nikt mnie nie chce posluchac:).A wiem ze viceprezes RKM co jakis czas tez poczytuje sobie forum.Moze ten pan pchnie wlasnie te sprawe,bo potem bedzie za pozno.A jestem na 100% pewny ze bylo by to trafne posuniecie.Jest to talent czystej wody.Powaznie

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja proponuje 3 nazwiska:
    - stonehewer - doswiadczony, ale czy bedzie mu sie chcialo ruszyc dupsko w polskiej lidze?
    - harris - rewelacyjny angielski junior, ale jak z tymi angolami bywa juz wiemy (Howe, Stead)
    - iversen - jak na razie gosc wymiata, moze Nicki by mu pomogl w aklimatyzacji i byloby cool

    czyli jesli juz mamy kogos teraz sciagnac to chyba Nielsa

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poradzimy sobie bez obcokrajowca

    Jak widać w obecnej formie RKM nie potrzebuje trzeciego obcokrajowca : Nicki jak widzicie jest jednym z najlepszych żużlowców globu a Roman dla mnie będzie jeździł w przyszłym roku w GP ( mam nadzieję iż do Poole pojedzie w takiej formie jak obecna) . A nie zapominajmy mamy Węgrzyka i najlepszego juniora w POlsce. Moim zdaniem powinniśmy trzymać pieniądze na przyszły sezon bo w e-lidze to przyda się nam drugi obcokrajowiec po tym jak Roman otrzyma obywatelstwo[b

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •