Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Piłka nożna na www.SportoweFakty.pl

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piłka nożna na www.SportoweFakty.pl

    Czy nie uważacie, że poziom aktualizacji na portalu www.SportoweFakty.pl jest żenujący ??!! Co sie tyczy polskiej piłki nożnej to na jej temat możemy jeszcze co nieco przeczytac, to samo mozna powiedzieć o BundesLidze jednak jeżeli zainteresowany internauta chce przeczytac trochę informacji z Hiszpani, Wloch czy Angli to niestety ze SportowychFaktów ciężko będzie mu się dowiedzieć!!!

    Dlaczego tak się dzieje ??!!
    Dlaczego Piłka nożna tak odstaje od koszykówki i żużla!!??
    Czyja to wina i kto za to odpowiada ??!!
    Kiedy ja, staly czytelnik sportowychFaktów na bieżąco będę mógl śledzić wydarzenia ze świata Futbolu??


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie powinienes sobie dac na wstrzymanie. Ta strona jeszcze nie jest idealna, dopiero sie rozwija, a jak chcesz wiecej informacji o lidze hiszpanskiej, wloskiej, i angielskiej to zapraszam:

    www.primeradivision.pl
    www.premiership.pl
    www.seriea.pl

    sa przeciez inne strny.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj gościu...

    Przesadzasz!
    -Jak już nadmienił Stefek sportowe fakty dopiero się rozwijają i nie wszystko jest tam dokłądnie dopracowane. Jakbyś poczytał troche forum to byś wiedział że akurat jeśli chodzi o piłkę nożną to cały czas szukają tam ludzi do współpracy bo ciężko tam... A tak dla twojej informacji to do takich rzeczy zwracaj się do behemota który właśnie kieruje piłką nożną. Mam nadzieję że w przyszłości sportowe fakty zapewnią ci komfort w korzystaniu, a póki co; kiedy nie podoba ci się serwis to wpadaj na inne stronki o piłce nożnej np te które podał wyzej kolega.

    Pozdrawiam
    Nober.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    508
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam was serdecznie!

    Jezeli Ciebie dobrze zrozumialem, to obiecuje, ze postaram sie pisac lepiej, anizeli do tej pory, choc chyba nie jest tak zle.

    Zreszta uwazam iz informacje w dziale Bundesligi sa ciekawe i zawsze na czasie. Staramy sie z Jelzim, aby wam sie to podobalo i zebyscie nie czytali tylko suchych faktow, ale rowniez mogli sie przy tym troszke posmiac i zrelakswoac, a przy okazji nabyc konkretnych informacji.

    Jesli chodzi o pozostale dzialy.... no coz, nie dzialam we wszystkich, ale wiem ze Ci wszyscy ktorzy tam pracuja daja z siebie wszystko i dwoja sie i troja, aby zadowolic czytelnikow. Poza tym serwis istnieje od nie dawna, a "Krakow od razu nie zbudowali".

    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Userze... Dziekuję sredecznie za uwagi. Nie bedę pisał, że sie do nich zastosuję, bo, wierz mi, i tak to robię. Nasze starania są takie, ażeby kazdy dział piłki był jak najlepszy, i przynajmniej tak aktualizowany jak chocby Bundesliga ( i tu korzystając z okazji wielkie dzięki dla Kolegów zajmujących sie tym właśnie działem - bravo! ). Ale niestety początki sa trudne, a my właśnie na takim stadium rozwoju jesteśmy. Poza tym pragnę zauważyć, ze piłka nożna jest dość rozległą dziedziną, a kompetentnych i chętnych do współpracy ludzi wcale nie jest tak dużo... Niestety. Spójrz tylko na wątek dotyczący współpracy z SF. Dalej. Na pewno nasze starania zapewnienia jak najlepszego poziomu piłki bedą jeszcze większe i postaramy sie jeszcze wzmóc nasze wysiłki, aby Was zadowolić. Tak na marginesie, chciałbym zaprosić Ciebie do współpracy. Będziesz mógł nam nie tylko pomóc, ale także zobaczyć jak to wszystko od środka wygląda...
    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako, że PoPoY to mój młodszy brat chciałbym ze swojej strony obiecać, że jeśli tylko przyjmie ofertę współpracy to skończą się dla niego wieczorki przy Kwaku, Mafii itd. Już ja tego dopilnuje :).

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ludzie!

    Koniec skarg na piłkę nożną! Zostałem redaktorem serwisu sportowefakty.pl. Przykro mi malkontenci ale koniec dla was oznacza moje tamto przyjście. Oczywiście żartuję:P wazne że osoba więcej :) Już się nie moge doczekac mojego pierwszego artykułu...

    Pozdrawiam
    Nober.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak na marginesie, chciałbym zaprosić Ciebie do współpracy. Będziesz mógł nam nie tylko pomóc, ale także zobaczyć jak to wszystko od środka wygląda...
    Dziekuje za zaproszenie :), ale ja malo siedze przed kompem i mam "słomiany zapał". Lepiej by bylo jak bys szukał ambitniejszych ludków :).
    Pozatym cięzko bedzie mi sie roztac z moim q3 :P:P
    A tak z ciekawości jak bym przyjał zaproszenie to jakm działem musiał bym sie zajmowac ??

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    popoy

    A tak z ciekawości jak bym przyjał zaproszenie to jakm działem musiał bym sie zajmowac ??
    No raczej jakim byś chciał, prawdopodobnie piłka nożna:P Wyślij maila do behemota ([mail]behemot82@interia.pl[/mail]) ze zgłoszeniem a on ci powie czy jesteś przyjęty czy nie. Jak tak to dostaniesz wskazówki co dalej. A naprawdę ludzie do pomocy są potrzebni! Jeszcze tylko dopowiem że aktualizacja działu piłka nożna z tego co widze jest w miarę dobra. Niewiem o co wam biega ludki - czytajcie popoy:P

    Pozdrawiam
    Nober.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •